Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:43 am

Dobro jutro.

Zeznuo te Pavel, ali tebe srce nije prevarilo. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:45 am

Ali kroz celu Moskvu moja Ponchita, još me bole mišići. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:45 am

smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:45 am

Dobro je, važna je rekreacija. To je isto zdravo. naklon lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:46 am

Da li se možda sećaš filma My best friend's wedding? E pa onda scena pred kraj kad Julija Roberts juri Majkla, e tim tempom sam ja jurila Pavela. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:46 am

smeh smeh smeh smeh smeh

Odlična si onda.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:47 am

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Da sam još i na javi tako brza. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:47 am

Saro, ova Ipek promovirala svoju knjigu. Usput je u nekoj emisiji nešto i o Muhafizu govorila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:47 am

A čuj, bitno je da si negdje brza. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:48 am

Poncha ::
BugeVugova, vidim baš neke komentare da je ljudima ova epizoda bila najbolja. Ja i puk oko mene definitivno nemamo isti ukus, ali što ćeš.

Kao kad ja odgledam Stasovu seriju u kojoj mi se ništa nije svidelo sem njega, a onda pročitam komentare Ruskinja koje su oduševljene. lol!

Poncha ::

Bu arada, netko je primijetio da je Marko završio s drugačijim tekstom.  topić Ali nema veze i neka je, ne znam je li slučajno ili namjerno.  :cereeeeek:

A ja gledala Agatin vlog u kom je snimila omiljeni deo predstave u kojoj igraju i rekla kako je Paša scenu koja treba da traje par sekundi proširio na pet minuta svojim improvizacijama. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
A išla sam i na hr, samo sam svratila da vidim je li oni i što pišu. Na ovaj komentar sam odvalila. naklon Neću ni reći da se slažem.

Komentar je naklon

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:48 am

Ahahahahhahaha smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 11:52 am

Mrs BugeVuge ::
Kao kad ja odgledam Stasovu seriju u kojoj mi se ništa nije svidelo sem njega, a onda pročitam komentare Ruskinja koje su oduševljene. lol!

Samo što sam ja odmah shvatila u čemu je poanta. Od dva sata meni je bilo premalo Marka i ostalih miljenika. smeh Zato prvi dojam nije pretjerano oduševljen. Što ću? Ja bar priznam zašto gledam emisiju. smeh

Ali, tako nekako i dođe, jedino s Markom i njegovim kompanjonima nisam razočarana. lol!

Mrs BugeVuge ::
A ja gledala Agatin vlog u kom je snimila omiljeni deo predstave u kojoj igraju i rekla kako je Paša scenu koja treba da traje par sekundi proširio na pet minuta svojim improvizacijama. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

smeh :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Komentar je naklon

Ove se onako sjećam kroz maglu da smo nekad jako davno komentirale po istim temama. Ali ovaj komentar je takav da ga samo mogu potpisati. naklon naklon naklon naklon naklon
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 12:05 pm

I nisam spomenula glavnu novost. Prekjuče su novinari pisali da je Pavel pretukao Agatu, komšije zvale policiju, izbio skandal, bla bla. A oni prekjuče klincu slavili rođendan. Juče Agata postavila ovu sliku i u opisu ih je izvređala, rekla da su joj se smučili, kako bi mogli bar da budu kreativniji, da ovo nije prvi put, itd... Pavel se uopšte nije oglašavao.

Tek, umire se novinari, kreće rat među fanovima.lol! Jedni su u fazonu otkud njoj pravo da se oglašava, koliko dugo ona već misli da se samopromoviše... U svim tim člancima ključno ime je on, ona se spominje samo kao njegova žena... A drugi je brane i kažu da je baš lepo što je odbranila muža i da je ona ličnost i bez njega i to jako talentovana glumica. Npr:

- To se vidi i kroz vlogove, ona je konstantno željna pažnje i ne može da podnese da bude u njegovoj senci. Zato se sad oglasila ona, a ne Pavel
- Nije istina, nije ona ni u čijoj senci, izuzev ZŠ, ima onda dosta drugih zanimljivih serija i uloga
- A kojih? smeh
- Pa trenutno ih snima. smeh Nije lepo da tako pričate o njoj, Paši se ne bi svidelo da pročita ovakvo mišljenje o njegovoj ženi. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 12:07 pm

Normalno da nećeš biti oduševljena emisijom kad je gledaš zbog Marka, ali verujem da je malo i do samog koncepta, šta znam, da su ga bolje osmislili.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 12:20 pm

Evo, pogledaj npr. ovaj vlog do 4:39. Pogledaj koliko tu ima predivnih momenata, ona umesto da uživa u njima, ona ih snima.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 EmptySun Jan 13, 2019 12:22 pm

Koliko su ovi Pavelovi fanovi agresivniji i zabavniji od fanova npr. Kozlovskog.lol! Pa ja sad ne znam na koju stranu, jedni se svađaju oko Agate, drugi i dalje na forumu oko Vike i Kaće. smeh smeh smeh

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=72
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: