Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 10:48 am

Danas mi pun twitter ovoga.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Ilkrgsdo

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Shansdicici

Bu arada, koliko Kivo sad bolje izgleda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 1:39 pm

Prema ovoj Caginoj bradi, ja bih rekla da nema sanse da su snimali one dve epizode sada. Ne verujem da je Hakan kasnije pustio ovoliku bradu.

Kivo uvek izgleda bolje sada nego pre. Odnosno, sve bolje i bolje izgleda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 3:50 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 6:22 pm

Sara Ulusoy ::
Prema ovoj Caginoj bradi, ja bih rekla da nema sanse da su snimali one dve epizode sada. Ne verujem da je Hakan kasnije pustio ovoliku bradu.

Kivo uvek izgleda bolje sada nego pre. Odnosno, sve bolje i bolje izgleda.

Meni je nešto sumnjivo to snimanje, ali sad sam krajem oko naletjela na ovo.
https://twitter.com/jeessiecu/status/1084121582077911041

Ako se mene pita, meni one slike od prije par dana, ali ne Cage s fanovima nego tobože prijateljima ne daju mira. mislilac
Jer Caga istina jest imao neki odjeću za lov, ali ostali nisu. Recimo, meni to ne da mira.

Kad bi bilo da stvarno snimaju nešto iz Protectora (što mi nikako ne drži vodu jer cijela ekipa je raštrkana) onda bi možda snimao neke scene iz prošlosti s nekim drugim pretkom. Možda. Ali kažem, meni ova priča o početku snimanja dva dodatna nastavka nekako, iz nekog razloga ne pije vodu.

Da, Kivi godine stoje. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 6:31 pm

Sara Ulusoy ::
https://twitter.com/theprotector/status/1084066854098878465?s=19 smeh :cereeeeek: <3

Mene zanima kad je ovo bilo snimano?mislilac Možda tamo kad su bili u Rimu? Ne znam jesu li pisali, nisam ih čitala danas, samo sam buljila u njega.

Ovaj video mi je nešto najljepše u zadnje vrijeme. :cereeeeek: Tako me obradovao, milijun sam ga puta odgledala u toku dana, svako malo i jednostavno trebam svaki odgovor okačiti u gif pa i prokomentirati ga. lol! Prvo su mi Cagini odgovori vrh (iako većina poznati, ali hajde), a drugo toliko je sladak dok odgovara. :cereeeeek: Nekako, poseban. Pazi taj stav i taj glas. Plus sjaj u oku. I još dobro žonglira, to vidiš stvarno nisam znala. Oh be.
Mogli su ovo i prije serije postaviti.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy

Ostavila sam namjerno ove smajliće koji su bili postavljeni, jer su mi bili pogodni. Pogotovo prvi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy :cereeeeek: Of be. Kad čujem iz njegovih usta to ime.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Hm...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy A to se i osjeti.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Dođe mi da odgledam ovaj LCDP. Samo zbog Cage.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Ma sigurna sam da bi bio izvrstan trener, ali neka njega ovako gdje je. Bila bi šteta da svijet ne zna za njega ovako kao što sada zna.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Ma on je kao riba u vodi. Oko moje. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy naklon smeh naklon smeh naklon

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy I jedva čekam to. Zanima me sve. Od vrste filma do scenarija i njegovog rada.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Ribič moj.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Znamo se Caga, jako dobro se znamo. Sve i da nisi rekao, to osjetim(o).

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Aj, bar je Atalay i svi svi fanovi ponosan na ovo. Svakako da je rekao zanimljivu životinju. Aslanim. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Ovu bih knjigu sad vrlo rado pročitala. Živo me zanima o čemu se tu radi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy Hadi, gece insani, znamo da si to, pogotovo kad si u Americi.


Nije bitno, ali nikako da skontam.
Ima li on išta na prstima?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 6:33 pm

Baš nekako je Hazar uz Cagu najviše zastupljena. ne znam

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 DwtNop6WkAA6fmJ
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 6:40 pm

Po 1001. put, Caga je tako svestran. Za sve je sposoban. naklon :cereeeeek: Jednostavno je naj.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 6:44 pm

Saro, aj ti zađi kod ovih Caginih i dobro pročitaj što pišu. Mene nešto glava počela boliti, a vidim da su se sve uzgovorile. Da vidimo hoćemo li doći do kakvog traga. Možda su nešto i ubole.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 7:21 pm

Ah da, ovo je danas hit slika.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 DwtxRHdXQAAcWjH
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 7:51 pm

BugeVugova, bak samo koliko se ljudi ovo sviđa.

https://www.instagram.com/p/BshzwZ7jO_F/

Zašto ljudi pored toliko glumica u Turskoj uvijek žele iste partnerice vidjeti s Cagom?
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 8:09 pm

Pdlicni odgovori.Odusevljena sam.
Meet Joe Black mi je jedan od omiljenih filmova,tacnije lik Joe-a.Nisam znala i da ga on voki.
Prelep je u videu.Mislim da je ovo snimano u Italiju jer je tada nosio ovaj outfit na Netflixovoj konferenciji.
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNGRkY2ZmOTEtMWZhNi00OGEzLWEzYWYtNWY1MzMwYTk5OGFlXkEyXkFqcGdeQXVyNTM5NjkxMzM@._V1_.jpg
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 10:02 pm

Ja taj film nisam gledala, ali odmah sam ga progugla da vidim o čemu se radi.

Da, i ja mislim da je ovo još iz razdobolja konferencije u Rimu. Ne bi bilo za Cagu čudno ni da ponovi odjevnu kombinaciju jer mu ne bi bilo prvi put, ali zbog frizure, brade i ostaloga mislim da je upravo od tada.
Ne znam samo što su ovoliko čekali da ga postave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySat Jan 12, 2019 10:11 pm

BugeVugova, odgledala sam emisiju iako me nešto glava rasturala pa da prokomentiram jer ne želim sutra zabranu ulaska. smeh  Emisijom, najiskrenije, nisam baš nešto ekstra zadovoljna. Premalo mi je bilo mladih pjevača (mislim općenito, ne mislim samo na svoje miljenike), puno više prostora su imale zvijezde, a pjesme su mi bile tako, kao i sama tema. Uglavnom, bio mi je dobar početak, dva svijetla trenutka u sredini, odnosno drugom dijelu, i kraj kad je mladost zapjevala. Tu su me opet uboli s pjesmom. :cereeeeek: Ovaj, sad ću ga nazvati (ali nije lol! ), moj je pjevao u dvije i pol pjesme (prvu s omiljenima mi, a drugu svi mladi zajedno) i jednom je nešto kuckao - tu sam se nasmijala.
Ali barem me je glava minula.
Hvala onome tko mu da da pjeva Gibine stvari. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 3:55 am

Odakle početi... lol!

Prvo da kažem da sam još noćas odgledala onaj film i pogodi šta? Opet tragikomedija. smeh
Majke mi moje, duplo više je bilo komedije u Mažoru koji je deklarisan kao kriminalistička drama, nego u svim zajedno Pavelovim "komedijama". lol!

Film kao film je odličan, oštri i surov prikaz današnjice.
Pavela u prvoj sceni sam jedva prepoznala. wow naklon Ali bilo ga je jako malo. durica Kapiram da je film zamišljen kao kolaž priča, ali svejedno ga je bilo jako malo. I bolje da je on glumio onog ginekologa. he-he

Onda sam pogledala ovaj Agatin vlog, ovo je snimala baš na snimanju one njihove serije Odmazda. Imaš tu na početku njih dvoje na setu, posle nema puno Pavela, više njenih pokušaja prikazivanja sebe kao nekog ko se zalaže za zaštitu životne sredine i brige o deci, a pritom sama dok teši svoje dete snima vlog i pola ga ne sluša, nego gleda u kameru. rolleyes I da, žali se na glumački posao, jer je valjda sprečava u snimanju vlogova, zaboga gospođa mora da ide na scenu umesto da blebeće u kameru. rolleyes



Ali Pavel koji je iznenadio time što joj je kupio majicu (sa natpisom Kako je moguće biti tužan u svetu u kom postoji kakao lol! ), kaput, haljinu, naočare za sunce...<3 <3 <3 <3 <3
Pavel koji na aerodromu nosi kapuljaču da bi ga što manje ljudi prepoznalo... stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko
Pavel koji na kraju pobeđuje u trci ko će pre pojesti ljutu papriku bez da se zacrveni... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 4:08 am

I gde je video ovoga sa Cagom?
Gifići su mi više nego odlični. srca srca srca

Poncha ::
BugeVugova, bak samo koliko se ljudi ovo sviđa.

https://www.instagram.com/p/BshzwZ7jO_F/

Zašto ljudi pored toliko glumica u Turskoj uvijek žele iste partnerice vidjeti s Cagom?

Pa ja bih njima u čast snimila neki film sa Cagom gde će glumiti sve one, ali nijedna ne bi imala ljubavnu priču sa Cagom. lol!
Kažem ti, dovoljno  je da ubace Hazal i Serenay u Protectora ali bez ljubavnih scena, samo malo da se peku na žaru. lol!

Poncha ::
BugeVugova, odgledala sam emisiju iako me nešto glava rasturala pa da prokomentiram jer ne želim sutra zabranu ulaska. smeh  Emisijom, najiskrenije, nisam baš nešto ekstra zadovoljna. Premalo mi je bilo mladih pjevača (mislim općenito, ne mislim samo na svoje miljenike), puno više prostora su imale zvijezde, a pjesme su mi bile tako, kao i sama tema. Uglavnom, bio mi je dobar početak, dva svijetla trenutka u sredini, odnosno drugom dijelu, i kraj kad je mladost zapjevala. Tu su me opet uboli s pjesmom. :cereeeeek: Ovaj, sad ću ga nazvati (ali nije lol! ), moj je pjevao u dvije i pol pjesme (prvu s omiljenima mi, a drugu svi mladi zajedno) i jednom je nešto kuckao - tu sam se nasmijala.
Ali barem me je glava minula.
Hvala onome tko mu da da pjeva Gibine stvari. :cereeeeek:

Žao mi je što ti emisija nije ispunila očekivanja, biće bolja valjda naredna. Možda u narednoj bude više mladih pevača, pa su zato sad u ovoj ubacili više zvezda.

Mene glava ceo dan boli, prvo mi se vrtelo u glavi, a sad me boli.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 4:14 am

Moj čovek, uvek pored sebe ima čašu. lol! :cereeeeek: smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 93kuL6OHKoI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 4:49 am

Poncha ::
Nisi. :cereeeeek: Ali to ja još trebam uživo čuti kako pjeva. Da ne ostane sve na tvome snu.

Tabiki. srca

Poncha ::
Nebitno, canim, totalno nebitno da bi tebi plavuši  smeh objašnjavala nešto što te ne zanima.

smeh smeh smeh

Poncha ::
Ona dobila za glumicu.
Bu arada, evo ti i ovdje članak.
http://www.ayakligazete.com/cansu-dere-ekranlara-donuyor-mu/

U, pa još bolje. :cereeeeek:

Poncha ::

Mali ima dosta poklona, a nekako mi nije oduševljen i sretan.

Možda je čekao tatu? :cereeeeek:

Poncha ::

Selfie je odličan. Ona mi ne liči na sebe.

Realno, mnogo joj bolje stoje tamnije nijanse. Još je sad stavila i nadogradnju.

Poncha ::
Ništa ona njega ne kvari, ali kvare ova slova s čestitkom preko njegove jako lijepe i dobre ruke. Jer je Pavel tako nježan.  :cereeeeek: Čak nije ni njegovo uho slikala i pokazala kako opet ima naočale preko uha.  lol!
Druga je stvar što tebe ona živcira i što bi rado bila na njenom mjestu pa ne možeš dovoljno guštati u slici.
Nema šanse da se nju može izrezati, a da se njega ne zakine za dio tijela. Jedino ako si vješta u photoshopu pa na njeno lice staviti svoje.  lol!

Dobro, ne kvari ga, ja sam subjektivna.
Ali stvarno, toliko je nežan i neodoljiv i savršen, da mi se plače što nisam Agata. stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko stidljivko

Da znaš da sam razmišljala da li sam tolika paćenica da to uradim. smeh Sva sreća pa nemam blage veze kako photoshop radi. lol!

Poncha ::
Čuj, onda je Agata dobra za tvoje zdravlje.  naklon
Ja nekad mislim da meni kad se iznerviram, samo još više padne.  smeh

Kako da ne, vidiš da ceo dan danas ne funkcionišem. lol! Boli me glava 24h od kako sam videla tu sliku, pa ti vidi. lol!

Poncha ::
Pa ja nisam ni tražila, u tome je poanta. Mislim, jesam, ubacila sam u Google abija Marka čisto da vidim tko je i što je, jer mi je bilo čudno kako za tako divan vokal nisam čula pa sam saznala da je rastavljen. Ali sve ostalo sam saznala bez ikakvog njuškanja i traženja. Onako, čisto usput što sam vidjela. Kasnije kad sam tražila nešto drugo bih samo potvrdila da mene moje oči i ne varaju baš. A sad vidim sve i kad ne gledam.  facepalm

Pa šta će ti Google kad si sama duplo bolji špijun od njega. lol!

Poncha ::

U ovom slučaju ili inače? Pa vidim, ali ne znači da svaki put ono što vidim mi se i sviđa.  lol!

Uvek.

Poncha ::
Yuh, nemoj mi se diviti.  smeh Možda bih bilo bolje da kao i ti mogu pljuvati, a ne ja ovako zavolim (ili prožvačem) i sve što ima veze s njim. lol!   Najbolji ti je primjer Caga.

A konkretno s Markom, a čuj. Vidim, što da kažem. Možda bi bilo bolje da krivo vidim da su dobar par.  smeh

Zapravo, meni je bilo lakše sa Stanislavom, jer sa Aurikom realno nije bio nikakav par. Ovde gde su njih dvoje objektivno dobar par, a ja je mrzim, dve se sile pobiše u meni. lol!
Ali opet, na kraju krajeva, lepota je u oku posmatrača, nema nigde formule po kojoj su oni lep par. lol! Isto važi i za Marka.

Poncha ::

Ne.  smeh Nego si ti njega od početka hvalila po tom pitanju pa ti stavljam sliku čisto da ga vidiš.  lol! Lik je skroz zgodan. Imam osjećaj da je on izvanka opasan, iznutra mica maca.
Ali ako ti njega hoćeš, samo naprijed, samo ja nekako mislim da ti ne ideš za mlađima i slobodnima.  lol!

Eto, lep, zgodan, simpatičan, talentovan, SLOBODAN dečko i naravno zašto bi se meni takav svideo. smeh
Mislim, nije da mi se ne sviđa, svideo mi se odmah, ali neću sad zbog toga da poletim u Hrvatsku. lol!

Poncha ::
Sad mi se već pomiješalo kad je što bilo, ali mi se čini da je bilo i takvih emisija. U jednoj ga čak nije bilo.

molimmmm
Yuh. Onda si večeras dobro prošla.

Poncha ::
Ako je s Markom, hic se ne bunim.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ček, ček - šta će Caga na ovo da kaže? lol!

Poncha ::

Ali ja bih se stvarno zaljubila u njega da ga vidim.

I šta bi onda radila sa Cagom? Isto što i Igor kad je pitao psihijatra jel' podvojena ličnost. lol!

Poncha ::
smeh Zato je meni uvijek nekako bilo neobično Stanka koristiti da pada na dupe zbog drugog muškarca.  smeh
Eto, potrefilo se da mi je taj bio najprikladniji uz rečenicu. Jer zbilja i Markova žila na vratu je takva.  :cereeeeek:

Nemoj da ti bude neprijatno, nisam zato rekla, nego mi je bilo simpatično nekako to da vidim. :cereeeeek:

Poncha ::
Super. Onda to prvo odgledaj.

Odgledala. lol! smeh

Poncha ::
Onda nećemo samo Sara i ja čekati. I ti ćeš s nama, samo drugi projekt.  lol!  lol!

Tako je. leptirici smeh

Poncha ::
A što ću? Ja samo balansiram sve. lol!

Aptalisn, Poncha, aptalsin. Opet govorim više nego što trebam. facepalm
Ali, BugeVugova, ti nisi bilo tko.

Sus lutfen. smeh smeh smeh

Poncha ::
Baš su surovi. Kako im nije milo Kozlovskoga. Da su mu barem onda stavili neku da ne bude tužan na kraju.  lol!

Što je najsmešnije od svega, on u filmu ostaje bez te koju glumi Liza, ali zaista upoznaje na kraju novu. lol!

Poncha ::
Što se mene tiče od ovih koje si stavila može što god hoće. Meni je Pavel iz profila najbolji.
Dovoljno da zapamtim da su slike na 38. stranici.

Već vidim da ćemo imati krizu kad napravi kolaže koji izabrati. lol!

Poncha ::

Mada, ako me baš kriza uhvati, bacit ću se na seriju.

E, onda očekujem u tom slučaju komentare. :cereeeeek:

Poncha ::

Da s jednom i drugom bude imao pogleda, a nikakve akcije ni poljubaca, to bi izbio Treći svjetski rat počevši između fanova i produkcije, a da bude s jednom od njih dvije nastavile bi rat dvije par skupine. Yani, nisam sigurna kako bi mi bilo da išta od toga bude. smeh

Pa baš to, to bih pratila sa uživanjem. smeh
Ili da ih ubace kao gost glumice. wow I na kraju taman kad se ponadaju bude cvrc. lol!

Poncha ::

Jesam, ali kako nećeš ni odgledati seriju onda nećeš odlgledati ni scenu u kadi.  lol!  I možeš gledati njene vlogove, a ne možeš gledati seriju.  smeh

Pa scena u kadi je iz UK. lol!
I vlogove joj teško pratim, ali nekako tu upoznajem Pašu, a ovde treba da se susrećem sa pogledima prave zaljubljenosti, koja nije samo obična gluma, i ne daj Bože drugim eksplicitnijim scenama. lol! Bukvalno bih se osećala kao svedok početka njihove ljubavi. smeh

Poncha ::

Ovdje jedini datum koji se spominje je datum objave.  lol! Ali da. Rođen je 18. 5.

Kako, a u tekstu parafraziram Iako je nedavno napunio 23?

Poncha ::

Da te ostavi alkohola.  lol! Yani, da ti on dođe kao lijek, terapija.  lol! Možda čovjek djeluje tako da ti uopće nećeš žaliti za pićem.

Što si ti mislila da sam htjela reći?  smeh

Aaa to, pa to može. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: Da mi dođe kao lek i terapija uvek može. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Ja rek'o ti mi prognoziraš da će i on da me ostavi. lol!

Poncha ::
Pa moguće je. Ono dođe do zasićenja ili izgubi se početna magija, nestane onaj sjaj zbog kojeg te privukao s prvim krivim potezom, izlaskom iz lika i slično.
Valjda ti se dogodilo da te neki glumac oduševio u nekoj ulozi i onda upoznaš drugog i ovaj ti izblijedi ili ako pređe u drugu ulogu i to ti nije to.
Mene je Mario držao, ali me brzo prošao.  ne znam

Da, dešavalo mi se to često, jako često čak, ali nisam ranije ovako zaglibila kao sa ovim Rusima, pa me nije toliko potresalo. smeh
Onda bi verovatno i mene brzo prošao, sad mi je i drago što se nisam dublje bavila njime.

Poncha ::
Bitno je da Pavel nije srušio.  :cereeeeek:

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

Ma, ne znam ti to objasniti. Tu su mi riječi malo.  facepalm I kako da ti sad to objasnim?  facepalm

smeh smeh smeh
U redu je, skapirala sam. lol!

Poncha ::
Ne, ni slučajno, ni Caga ne može biti na sprdnju.  :cereeeeek: Jesi li ti ikad vidjela da ja dam po Cagi?  lol! Uostalom, ja sam s foruma (između ostalog) i otišla jer se nisam vidjela u nekim vrstama šala (i uvredama) oko njega.
Ali Caga mi je nekako moj ( smeh ) i s njim mogu ovako se svojatati, neformalno ga komentirati i ponekad kroz šalu pisati. :cereeeeek:  Marko mi je nekako previše stvaran, mislim da sam jednom rekla kako je predobar dečko za mene, samim time nekako mi je nezgodno komentirati. Kad njega komentiram na taj način osjećam se kao tinejdžerica.  lol! Ona najbalavija. Prosto mi neugodno.   sramezljivko smeh
Ali vidiš da me malo malo pa ponese.  smeh

Nisam samo shvatila zašto ti je Marko previše stvaran? lol!

Poncha ::
Nemoj ti da ti ova otme Pavela. Bu arada, za ove koji nemaju Netflix, već se polako privodi kraju cijela treća sezona s prevodom, nemoj da ti ona krene gledati seriju.  lol!

Uteha mi je što ima dečka. smeh smeh smeh

Poncha ::
Još uvijek ti nije kasno vratiti se njemu.  lol!

Pa nisam ja ni otišla od njega. lol! Samo sam ga stavila na pauzu. lol!

Poncha ::
Kad je Pavel u pitanju i jesu najbolje ove iz profila.

Eveeet st_bond

Poncha ::
Yavas be.  lol!

Posle toga sam odgledala film, kako ga je bilo malo taman sam se prispavala i mislila pred spavanje da ga se ipak nagledam i pustila ovaj Agatin vlog i na kraju se razbudila. smeh

Poncha ::
Samo sad kad si rekla onda sam obratila više pozornosti na uhu. Dosad sam uvijek nekako gledala duljinu nogu facepalm , ali sad mi pogled ide i uho. Ali pa što? Pavel sve nosi.

smeh smeh smeh
Ti ćeš sad stvarno stalno da mu gledaš uši? smeh I što si gledala dužinu nogu? smeh

Pavel sve nosi. Sviđa mi se ova rečenica. naklon :cereeeeek: <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 4:50 am

Šta čini PMS - kucam Ponchi poruku u pet ujutru i pored kompa mi stoji tegla meda (inače ne volim med), jer nemam ništa drugo slatko u kući. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 5:08 am

Evo predloga i za Stasa i Kozlovskog. Ili jednostavno neka ostanu ove postojeće.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 C7tVEVYBGJI

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 NuOQ4S7sUxU

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 LQl94EiVvmk

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 KxBCjWjVTtQ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 IKX4KGHCbIA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 THHSUQ7lSOA

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 5:17 am

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 10:34 am

Mrs BugeVuge ::
Prvo da kažem da sam još noćas odgledala onaj film i pogodi šta? Opet tragikomedija. smeh
Majke mi moje, duplo više je bilo komedije u Mažoru koji je deklarisan kao kriminalistička drama, nego u svim zajedno Pavelovim "komedijama". lol!

Film kao film je odličan, oštri i surov prikaz današnjice.
Pavela u prvoj sceni sam jedva prepoznala. wow naklon Ali bilo ga je jako malo. durica Kapiram da je film zamišljen kao kolaž priča, ali svejedno ga je bilo jako malo. I bolje da je on glumio onog ginekologa. he-he

Eto na. On ne može u jednoj normalnoj komediji odglumiti. Sve mu se serije i filmovi svedu na ozbiljno.
Ma Mažor je bio dobar skup svega.

Najveća boljka mi je kad gledam film ili seriju zbog nekoga, a njega tako malo. Ma bilo što kad gledam, a mog miljenika malo. Tako da te razumijem.

Mrs BugeVuge ::
Onda sam pogledala ovaj Agatin vlog, ovo je snimala baš na snimanju one njihove serije Odmazda. Imaš tu na početku njih dvoje na setu, posle nema puno Pavela, više njenih pokušaja prikazivanja sebe kao nekog ko se zalaže za zaštitu životne sredine i brige o deci, a pritom sama dok teši svoje dete snima vlog i pola ga ne sluša, nego gleda u kameru. rolleyes I da, žali se na glumački posao, jer je valjda sprečava u snimanju vlogova, zaboga gospođa mora da ide na scenu umesto da blebeće u kameru. rolleyes

smeh

Nisam odgledala video, nemam sad vremena za sve. Ali ovo mi je vrh. Njoj su važniji vlogovi od uloge.

Mrs BugeVuge ::
I gde je video ovoga sa Cagom?
Gifići su mi više nego odlični. srca  srca  srca

A ti ne čitaš što Sara piše.  wow  smeh

Evo ti opet:
https://twitter.com/theprotector/status/1084066854098878465 ili https://www.instagram.com/p/BsiN0n-g6HI/

Mrs BugeVuge ::
Pa ja bih njima u čast snimila neki film sa Cagom gde će glumiti sve one, ali nijedna ne bi imala ljubavnu priču sa Cagom. lol!
Kažem ti, dovoljno  je da ubace Hazal i Serenay u Protectora ali bez ljubavnih scena, samo malo da se peku na žaru. lol!

smeh
Shvaćam ja što ti kažeš i gledanost bi bila bomba. Ali nakon toga bi izbio rat i ne znam kako bi se to odrazilo na sve.

Mrs BugeVuge ::
Žao mi je što ti emisija nije ispunila očekivanja, biće bolja valjda naredna. Možda u narednoj bude više mladih pevača, pa su zato sad u ovoj ubacili više zvezda.

Mene glava ceo dan boli, prvo mi se vrtelo u glavi, a sad me boli.

Ma mislim da mi je i to što me boli glava doprinijelo manjem oduševljenju. Ali nije sad da je bila negledljiva, ali ja sam računala više mladosti, meni oni svi baš budu bolji od zvijezda. I sama tema mi je bila onako odrađena. Ali dobro, zato je tu YT da ja Afriku i Dobre jude mogu izvrtiti sto i jedan put.  smeh

I tebe. Mene kasnije nekako prošla, dok sam gledala. Možda mi emisija došla kao terapija.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Moj čovek, uvek pored sebe ima čašu. lol! :cereeeeek: smeh

Ja tebi lijepo govorim, možda je vrijeme da mu se vratiš.  lol!

Mrs BugeVuge ::
U, pa još bolje. :cereeeeek:

Kad smo kod Cansu evo ti još nešto.
https://www.gazetemag.com/cansu-dereden-cagatay-ulusoyun-dizisine-ovgu/

Mrs BugeVuge ::
Možda je čekao tatu? :cereeeeek:

Eveeeeet. To sam i ja mislila.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Dobro, ne kvari ga, ja sam subjektivna.
Ali stvarno, toliko je nežan i neodoljiv i savršen, da mi se plače što nisam Agata. stidljivko  stidljivko  stidljivko  stidljivko  stidljivko

Da znaš da sam razmišljala da li sam tolika paćenica da to uradim. smeh Sva sreća pa nemam blage veze kako photoshop radi. lol!

Dašta si. Eto da Sara hoće pogledati pa da kaže realan, ne pristan i zbog tebe, komentar. Ali neka si ti subjektivna.

Živa bila pa ako napraviš neki shop postavi da i mi vidimo.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Kako da ne, vidiš da ceo dan danas ne funkcionišem. lol! Boli me glava 24h od kako sam videla tu sliku, pa ti vidi. lol!

A to tebe zbog nje boli glava? Of be.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Pa šta će ti Google kad si sama duplo bolji špijun od njega. lol!

Pa dobro, sad ne kažem da i tu ima nečega.  smeh Ali kad sam ga prvi put čula pa i dan nakon nisam ništa o njemu znala, čak sam trebala dokopati mu se i imena. Ipak je abi bio mala pomoć i prvi korak.

Mrs BugeVuge ::
Zapravo, meni je bilo lakše sa Stanislavom, jer sa Aurikom realno nije bio nikakav par. Ovde gde su njih dvoje objektivno dobar par, a ja je mrzim, dve se sile pobiše u meni. lol!
Ali opet, na kraju krajeva, lepota je u oku posmatrača, nema nigde formule po kojoj su oni lep par. lol! Isto važi i za Marka.

Pa da. Lakše je i pljuvati kad netko ni naoko ni ovako ne djeluju kao par. Teže je kad objektivno nisu loši.

Yani. Tako je. Ljepota je uvijek u oku promatrača.

Mrs BugeVuge ::
Eto, lep, zgodan, simpatičan, talentovan, SLOBODAN dečko i naravno zašto bi se meni takav svideo. smeh
Mislim, nije da mi se ne sviđa, svideo mi se odmah, ali neću sad zbog toga da poletim u Hrvatsku. lol!

Je, ali pazi još ovo. Mali je iz Zadra, prekrasan grad, dalmatinska duša, a i bila bi na moru kad god poželiš.  lol!  Ja to samo kažem.

Mrs BugeVuge ::
Yuh. Onda si večeras dobro prošla.

Pa da, uopće se ne bunim. Nije imao svoju pjesmu, ali je u dvije baš dao svoj pečat. Mislim, obe pjesme je izveo vrh, jedino mi je po mom ukusu nešto draža ova druga, zadnja, pjesma. I još koje je riječi, stihove, dobio za otpjevati.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::

:cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Ček, ček - šta će Caga na ovo da kaže? lol!

Opa... Kakva su ovo pitanja?!  durica
Caga zna da je moja duša, da ga ja nikad neću ostaviti  <3 , i kao što ja njemu želim najbolje tako i on meni želi.  :cereeeeek:
A i on zna, ako se javi, ja sam tu.  :P

Mrs BugeVuge ::
I šta bi onda radila sa Cagom? Isto što i Igor kad je pitao psihijatra jel' podvojena ličnost. lol!

Ti da mi se ne javljaš! Ti ih imaš 4, ČETVORICU!  lol! Pa ja imam ogromno srce. A Caga je tamo zauvijek, kad ga dosad nitko nije izbacio, onda...
Kako što bih radila s Cagom? Naravno da bih ga pratila i dalje. Kakvo je to pitanje?  smeh

Mrs BugeVuge ::
Nemoj da ti bude neprijatno, nisam zato rekla, nego mi je bilo simpatično nekako to da vidim. :cereeeeek:

Dobro aj.

Mrs BugeVuge ::
Sus lutfen. smeh  smeh  smeh

smeh Evo.

Mrs BugeVuge ::
Što je najsmešnije od svega, on u filmu ostaje bez te koju glumi Liza, ali zaista upoznaje na kraju novu. lol!

Oh. Onda scenaristi imaju više humanosti nego svi fanovi i Liza.  smeh

Mrs BugeVuge ::
Već vidim da ćemo imati krizu kad napravi kolaže koji izabrati. lol!

Nećemo ako ona bude dovoljno humana i ne da nam izbor, nego ona sama odabere od ovih slika koju će.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa baš to, to bih pratila sa uživanjem. smeh
Ili da ih ubace kao gost glumice. wow I na kraju taman kad se ponadaju bude cvrc. lol!

Ma pratila bih i ja seriju sa zanimanjem, ali bi me dotukli ovi komentari na društvenim mrežema. Toliko bi sve zagušili da bi me omeli u stalkanju. Tako da kad bi se to dogodilo tebe bih poslala da se koprcaš s njima i da mi prenosiš informacije.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa scena u kadi je iz UK. lol!
I vlogove joj teško pratim, ali nekako tu upoznajem Pašu, a ovde treba da se susrećem sa pogledima prave zaljubljenosti, koja nije samo obična gluma, i ne daj Bože drugim eksplicitnijim scenama. lol! Bukvalno bih se osećala kao svedok početka njihove ljubavi. smeh

Ma ja sam pisala općenito, meni se čini da ti nemaš volje ni jedan njihov zajednički projekt odgledati.  lol! Ali da, možda najbolje da ti taj prvi preskočiš.

Mrs BugeVuge ::
Kako, a u tekstu parafraziram Iako je nedavno napunio 23?

A datum je koji bio, početak 5. mjeseca?
Mogu oni u tekstu pisati što god žele, datum ti je ovaj koji sam ja napisala. Uglavnom, ti si izvukla dobar zaključak, mada ja nikad ne bih skužila koji je datum iz tog teksta.

Mrs BugeVuge ::
Aaa to, pa to može. :cereeeeek: :cereeeeek:  :cereeeeek: Da mi dođe kao lek i terapija uvek može. :cereeeeek: :cereeeeek:  :cereeeeek:
Ja rek'o ti mi prognoziraš da će i on da me ostavi. lol!

Pa gdje ću ti to reći? wow  Pa da moram prekinuti s kumstvom, a tako nam dobro ide!? lol!

Mrs BugeVuge ::
Da, dešavalo mi se to često, jako često čak, ali nisam ranije ovako zaglibila kao sa ovim Rusima, pa me nije toliko potresalo. smeh
Onda bi verovatno i mene brzo prošao, sad mi je i drago što se nisam dublje bavila njime.

Mene, štoviše, većina tako brzo prođe. Ali vidiš tko je trajan.  :cereeeeek:

Mrs BugeVuge ::
Nisam samo shvatila zašto ti je Marko previše stvaran? lol!

Što si me se uhvatila? Za što mi vraćaš?  lol!

Ne znam ni ja. Možda mi je previše stvaran jer postoji ipak veća vjerojatnost da ću nekad, možda i slučajno, naletjeti na njega.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Uteha mi je što ima dečka. smeh  smeh  smeh

Velike ti utjehe. lol! Osim ako joj je dečko zgodniji i bolji od Pevela. lol!

Mrs BugeVuge ::
Pa nisam ja ni otišla od njega. lol! Samo sam ga stavila na pauzu. lol!

Malo je poveća ta pauza.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Posle toga sam odgledala film, kako ga je bilo malo taman sam se prispavala i mislila pred spavanje da ga se ipak nagledam i pustila ovaj Agatin vlog i na kraju se razbudila. smeh

A ti si mislila da će tebe Agata uspavati?  smeh Koja greška!  facepalm

Mrs BugeVuge ::
Ti ćeš sad stvarno stalno da mu gledaš uši? smeh I što si gledala dužinu nogu? smeh

Pavel sve nosi. Sviđa mi se ova rečenica. naklon :cereeeeek: <3

Pa prije nisam toliko obraćala pažnju. Sad kad si spomenula vjerojatno hoću. Ne uvijek, ali ono...
Pa jesam, koliko sam ti puta rekla da je nizak? Nekako jest kratak i to se da primijetiti, ali viši je od tebe i kad imaš štikle tako da nema nikakve frke. topić

Pa nosi.

Mrs BugeVuge ::
Šta čini PMS - kucam Ponchi poruku u pet ujutru i pored kompa mi stoji tegla meda (inače ne volim med), jer nemam ništa drugo slatko u kući. lol!

To ti je zdravo. Ako ništa drugo, pogotovo ako znaš da je čisti med, a ne neki bućkuriš. Ni ja ga ne volim, nikad ga nisam voljela i uopće mi nema lijep okus, ali pijem ga u čaju umjesto šećera i tu mi nevjerojatno prija. Pa ako ništa, tješi se da je PMS učinio dobru stvar tvom imunitetu.  lol!

Mrs BugeVuge ::
Evo predloga i za Stasa i Kozlovskog. Ili jednostavno neka ostanu ove postojeće.

S obzirom na to da Sara vjerojatno nema prethodne Ruse spremljene na komp, onda će vjerojatno neke od ovih slika.  lol! Ako ima, onda može i zadržati, bit će joj samo lakše jer treba jednu sliku odabrati.

Mrs BugeVuge ::
Nema meeeeeeee :cereeeeek:<3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3
https://www.instagram.com/p/BsVODASIL7Y/

On ima neki zajeban osmijeh i pogled.  topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 10:46 am

Saro, ja se jutros sjetih Ferhata, onoga u crnom. :cereeeeek: Kad je skonato Ebru po parfemu. :cereeeeek: Koji je ono frajer bio. naklon

Ah be Ibro...

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 11:05 am

BugeVugova, vidim baš neke komentare da je ljudima ova epizoda bila najbolja. Ja i puk oko mene definitivno nemamo isti ukus, ali što ćeš.

Bu arada, netko je primijetio da je Marko završio s drugačijim tekstom.  topić Ali nema veze i neka je, ne znam je li slučajno ili namjerno.  :cereeeeek:



A išla sam i na hr, samo sam svratila da vidim je li oni i što pišu. Na ovaj komentar sam odvalila. naklon Neću ni reći da se slažem.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 11:38 am

Joj, nije mi dobro, odgledala sam pred spavanje ovaj najnoviji Agatin novogodišnji vlog i u jednoj sceni su njih dvoje bili na aerodromu i jedan lik je prepoznao Pavela i pitao ga jel' on Prilučni, na šta je Pavel rekao da nije i da je pogrešio. I malopre sam se probudila iz sna u kom sam ga jurila kroz celu Moskvu jer sam ga isto tako našla kao taj lik i isto mi je rekao da nije on, a ja sam znala da je on.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptySun Jan 13, 2019 11:43 am

wow smeh wow smeh wow smeh

naklon
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: