Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
+2
Sparks8758
Becy
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Dec 09, 2018 8:56 pm

Aha, evo još nagrada: Par oni iz SAK-a, romantična komedija - EK, glumac je Aras, glumica Ozge O.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Dec 09, 2018 8:57 pm

Ovaj Can Yaman po nagradu išao s naočalama na očima? Ili nosi tamne za vid? wow Oprosti, kume, što te prozivam što ih držiš na glavi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptySun Dec 09, 2018 11:43 pm

Koliko sam sada na brzinu videla svi su bili ocajno obuceni. Ono je bila parada kica.
A nagrade, pa ok, Cukur je gledana serija, a Ozge i Aras su dobro izneli uloge, tako da mi nije iznenadjenje. Nagrada za par je ionako najgluplja nagrada i mislim da joj uopste nije tu mesto.
A za sta je Can Yaman dobio nagradu? facepalm jao
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 12:00 am

Svidja mi se intervju. Sad mi se spava tako.da cu sutra detaljnije da prokomentarisem, ali sve u svemu mi je ok, tako nesto sam i ocekivala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 8:05 am

Ja samo znam da se moj moj ukus i pogled na lijepo ne poklapa s ukusom većine.  Meni je sinoć kod mnogih bio kičeraj, ali nisu mi svi potpuni promašaj bili. Dilan je lijepu haljinu odabrala (iako vidi se da je stavila slikone), Bige je imala lijepu haljinu, ali u njoj izgleda kao trudnica, Basak mi je imala ok haljinu, ali bi bila ljepša da nije na njoj cijeli nebeski svod pa mi je prešlo u kič. Demet je imala Tuvaninu haljinu i ta mi je malo greza (nije fina), nije mi dovoljno svečana, plus otvor naprijed, otvor straga, onako malo... Ali kakve su druge imale, još i dobro. Ove što su bliještale ili imale polu dovršene kombinacije su mi isto grozne. Ali Serenay u čemu je došla užas i katastrofa. Dobro je sinoć netko sinoć komentirao sliku s onim zaštitnim omotom što pucekata. Niti elegnatno niti lijepo, a ni primjereno nekoj dodjeli nagrada. Druga je stvar što ja ovu nagradu već godinama smatram apsurdnom i nije mi nešto vele važna.
Hajde, ove godine su s Kanala D bili toliko realni da nisu svojima podijelili nagrade.  topić

Pa za nagrade zbilja ok, i ja se slažem. Ove godine su barem realne. Cukur zbilja rastura drugu sezonu za redom i zaslužuje, Aras je glumac koji zna što radi, Toygar je Toygar, Ozge je od svih glumica koje trenutno igraju u turskim serijama najkvalitetnija i njena serija isto rastura tako da je žena zaslužila nagradu, SAK je u prošloj sezoni imao ektstra gledanost i onda je valjda jasno da će njihov scenarij odnijeti nagradu što i jest, a dali su im i par jer i njih vole pa mi je jasno.  A Can je dobio za najboljeg glumca u romntičnim komedijama, Demet za glumicu i dobili su nagradu za najbolju romantičnu seriju.  A za male glumce su nagrade dobili dvoje iz Kadin i mali iz SAK-a.  Koji su sami po sebi hit. Mala nije mogla prestati govoriti i plakati iako su joj nastojali uzeti mikrofon, a jedan od klinaca je posrnuo kad je išao na pozornicu po nagradu.
Mislim da je to to od ovih dizi nagrada.

Inače, meni je ovo već postalo tako nezanimljivo. Na dodjelu nagrada dođu samo pobjednici, a to je ako glupo. Kad će postajati neka nagrada da su određeni nominirani i da se tek tada sazna tko je dobio nagradu? Ovako je totalno glupo gledati. Mislim, ja ni nisam gledala, ali ovi koji jesu su mogli samo po crvenom tepihu saznati hoće li njihov miljenik išta dobiti ili ne.
Ovdje je više bilo pitanja koliko će tko nagrada pokupiti jer su 4 serije pokupile sve nagrade.

A Can Yaman je em stavio neke naočale na oči (ade de ako su mu za vid), em neku lančinu oko vrata, kao lanac za psa je.  smeh I to je stavio preko kravate. Na lijepo odijelo i kravatu je išao staviti lanac.  facepalm



Meni se intervju sviđa, i svaki put kad pročitam još više mi se sviđaju Cagini odgovori.  :cereeeeek:

I to kako je lijepo Ranini bila pripremljena za intervju. Ali koliko sam skužila kroz sve ove intervjue, ovi koji su intervjuirali nakon konferencije su dobili na uvid prvu ili nekoliko epizoda na gledanje. Zato ovi neki objavljuju videa, zato ih mogu i komentirati.
Bu arada, na ovaj članak ćeš vjerojatno naletjeti na twitteru, ali ako ne želiš saznati nikakve spojlere i na miru gledati, nemoj ga čitati.
https://www.filmloverss.com/hakan-muhafiz-the-protector-1-sezon-degerlendirmesi/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 8:37 am

BugeVugova, slušaj me ti sad! Bak bak... Sinoć mi predložilo na YT da poslušam neke pjesme onog malog Marka. Ti mi rekla da nađem mlađeg. durica Ok poslušam ja, sve mi se svidi. naklon Što njegove pjesme (zbilja su odlične), što tuđe (na Gibu sam se momentalno zaljubila plus što volim kad uspije i naglasak skinuti, a on Slavonac-Zagrepčanin naklon ) i tako, ali pogledala sam i neke intervjue (koji ne traju previše) i vidjela koliko je on pozitivna i dobra osoba, a prije svega iskrena :cereeeeek:  (baš iskren), elokventan i čiji su mi odgovori zreli i sviđaju mi se. Uopće mi nije jasno kako je on meni promakao protekle tri, četiri godine.
Poanta ovoga svega - iiii tako u jednom intervjuu što čujem - po statistikama na društvenim mrežama njegove fanice su uglavnom djevojke od 18 do 24 godine. O, zemljo, otvori se. sramezljivko  Pogledam na FB njegovu stranicu i od ljudi koji su mi prijatelji prati ga jedna djevojka deset godina mlađa od mene i bivša učenica 12 godina mlađa. Možda bolje da ni sad nisam čula za njega. facepalm  Ali sad baš uživam u njegovom glasu, ljubav na prvi zvuk. :cereeeeek:  I nadam se da će on ustrajati u svojoj karijeri i da će zbilja biti ovako borben i dalje.
I plus, je li meni uvijek za oko trebaju zapasti ovi što se oblizuju? sramezljivko
I ima tako lijep glas za slušanje. Baš.
Pazi što je rekao - Smisao pjesme je ušuljati se u nečije srce i zagrliti ga. :cereeeeek:

Da dodam ovdje da ne duljim s njim.
Ne znam gdje ja živim.facepalm Ovaj "moj" (doduše sa svojim bendom) je nastupao kod vas u Beogradu s Cetinskim, čak je i gostovao u nekoj vašoj emisji. wow
Ja ja za njega čula tek prije mjesec i po. Bolje da svoju sramotu više ne govorim. Ali drago mi je da nije više u bendu.


Последњи изменио Poncha дана Mon Dec 10, 2018 10:37 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 9:34 am

Još će ispasti istina za ovo s Netflixom.
Hazalka je uz Engina upratila ovu ženu iz Netflixa.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 AD803-FBB-32-B0-41-D9-9-B6-D-9-E0-BC2-A73-D96
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 10:45 am

Iskreno Can je bio dobro obucen.Nije ni da ga ja nasto volim,al momak se uvjek super oblaci bar ono malo sto sam vidjela slika van seta.Demet i Silan takodje.Dilan po meni najbolje obucena.Aras ima cudnu kosu ali mogli su mu je bolje srediti.

I ja sve vise mislim da ce Hazal snimati za Netflix,dal svoju seriju ili sa Cagom film nzm.Ali 90% sam sigurna da hoce.Sve ukazuje na to.A i citala sam negdje da ona planira da zavrsi sa BH.Nzm dal ce samo ona izaci iz serije ili ce zavrsiti seriju;pre da ce ona izaci jer im je rejting ok.
Netflix vise nece moci da radi serije sa superjunacima iz Marvela jer to sada preuzima Disney.Zato su morali da prekinu neke od njohovih seija iako su imali dobar reyting.Tako da ce Netflix morati dati sansu nekim drugum serijama o superjunacima.CW obradjuje vecinu DC serija inace.Tako da sada mozda i razumem zasto su dali Protectoru odmah i drugu sezonu.

https://www.forbes.com/sites/markhughes/2018/11/30/the-real-reasons-netflix-is-cancelling-their-marvel-shows/#6ec1bfc9196c
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 10:53 am

Ranini intervju mi je ok pre svega zato sto sam to i ocekivala. Naravno da sam znala da nece dati direjtne odgovore, ali bar se moze zakljuciti u kom smeru planira da nastavi. Yani, planira da nastavi saradnju sa Netflixom i hteo bi neku ulogu u nekom holivudskom filmu. U taj odgovor mi se bas svidja. Jer zaista je vaznije biti u nekom kvalitetnom projektu i u sporednoj ulozi, nego u nekom djubretu koje ce propasti igrati glavnu. Naravno da u Turskoj ne bi prihvatio sporednu, ali u Holivudu gde bi tek poceo da gradi karijeru, treba ici stepenik po stepenik.
A za Ranini sam znala da ce da postavi otprilike ovakva pitanja i da ce dobro da se pripremi za intervju, jer njoj ego ne bi dozvolio da nesto pogresi ili ne zna. Sto je u krajnjem slucaju i profesionalno. A ovaj intervju ne smatram polovicnim, zato sto se ona ne bavi privatnim zivotom sagovornika, nego se bazira iskljucivo na poslovni deo.

Nisam sve ni videla kako su bili obuceni, ono sto sam videla je katastrofa.
Sto se same nagrade tice, svaka nagrada koju dodeljuju glasaci preko interneta po meni nema tezinu. Samo kada bi oformili strucni ziri i po tome davali nagrade bilo bi znacajno. Inace dodela nagrada na kojoj Can Yaman dobije nagradu je otisla dodjavola. Ne radi se tu o tome sto ja njega ne volim, nego o tome sto decko nema veze s glumom. Demet takodje lose glumi, ona mi je slatka i simpaticna, ali realnost je da ne moze da dobije nagradu za glumu.

Hazal je nekako zagonetno odgovorila novinarima kada su je pitali za film sa Cagom, tako da i moze da se desi. Netflixu je bitan internet i drustvene mreze a njih dvoje su jos uvek jaki na tom polju.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 11:03 am

Nerflicu kao i svim mrezama to jeste bitno.Ali ne i najvaznije.Oni su bukvalno znali da stvore glumce kroz svoje serije.Za njih je najvazniji kvalitet projekta.Da se baziraju samo na drustvenim mrezama izabrali bi Serenay ili neku od onih cura sa najvise pratilaca.Kad se pogledaju njigovi neki filmovi,pogotovo ovi za tinejdzeri vidimo koliko su oni stvorili popularnih teen glumaca.Mislim da je Engin stvarno sposoban.Ipak oni saml par njih i max je fokusiran na njihove karijere.Nek rekne ko sta hoce,al on je ozivio Hazalkinu karijeru.
Msni je cudno da se Beren nije pojavila na gali od Protectora a jeste na nagradama sinoc Ok njen muz je dobio nagradz.Ali kao neko sa kim su najavili saradnju prosle sedmice trebala se udostojiti i pojaviti.Ipak je to njen novi poslodavac.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 11:18 am

Becy, meni je Can bio dobro obučen, sviđa mi se odijelo, ali kad sam vidjela lančić i naočale, sve mi je palo u vodu. To je meni seljanluk. Na elegntno odijelo staviti lanac za vođenje pasa.
Demetina haljina mi je za neke premijere odlična i vjerojatno bi bila među boljima, ali ne za nagradu koja zvuči za najelitniju u Turskoj.

Jučer sam čitala da Kelly spominje da će uz Berninu seriju imati još projekata u Turskoj i jedva čekam Raninin intervju da vidim što je ona iskopala. Odmah mi je zazvonilo u glavi.
Berenina serija je isto neke tematike super žene. Sad kažeš u čemu je problem Netflixu s tim Marvelovim superjunacima onda mi je jasnije zašto traže nove takve likove i serije.
A za Hazal, ako onda ode iz BH onda mislim da je to kraj serije. Nema što u seriji ići dalje ako ona ode. U tom slučaju je najbolje da prekinu seriju ionako je rejting u padu pojavom novih serija četvrtkom.
Što se tiče njenog snimanja s Netflixom, i ja ga vidim kao izglednog čim je upratila ovu, a i onako neodređeno odgovarala na gali. Odmah sam zato i prokomentirala njenu izajavu. I svaki put kad je čujem mi zapara uši.



Saro, meni su sva pitanja i odgovori super - profesionalnost kod oboje na najvišem nivo, ali mi jest polovičan jer nikad mi samo poslovno ne može dobro prikazati čovjeka i njegove osjećaje i misli, a meni je to kad je Caga u pitanju važnije od toga hoću li saznati hoće li imati neki projekt ili ne. Ne mislim na osjećaje u njegovom privatnom životu, nego na osjećaje u radu. Da ja ne pratim Cagu kako pratim i ne volim koliko volim, meni bi ovaj intervju bio možda pomalo dosadan, a zapravo na prvo čitanje i jest bio i izvlačili su mi sve Cagini odgovori. I tu ja sebi ne mogu pomoći. Ali nakon analiziranja svake Cagine rečenice po sto puta  :cereeeeek: intervju mi je više sjedao.  naklon Sviđa mi se što je Caga unio svojim odgovorima živosti u intervju da ne izgleda kao strogi intervju po svim propisima. Njemu su pitanja odgovarala i to se vidi i pokušao je dati sebe u odgovorima.
Mislim da je Caga jasno dao do znanja koja je njegova veličina i cilj, a pri svemu ostao tako skroman i prizeman. I ja to naprosto obožavam kod njega. Svjestan je sebe i svojih mogućnosti, a cilj je sebi jasan postavio. Toga se drži i razmišlja svojom glavom. Kako mi je drago da je takav. I kako mi je drago da oni koji su uz njega ga podržavaju u tome.
Ali... Drago mi je da su postojali i oni prethodni intervjui, jer da njih nisam čula ne bih bila zadovoljna ni ovim toliko. Puno bi mi više nedostajao Caga.

A ne znam ni što su Demet i Can imali za konkurenciju kad nijedna druga takva serija nije zaživila i sve su prekinute prije vremena. Tako da su logično oni i jedini u toj kategoriji bili.  ne znam

Zato sam ja jučer i rekla, vidjet ćeš tko će živjeti od ovih Latinosa ako kad zajedno budu glumili.  lol!
A realno, Netflixu bi odlično došlo da postoji tako "luda" skupina.


Последњи изменио Poncha дана Mon Dec 10, 2018 11:39 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 11:26 am

Becy, ja Engina od starta podržavam. Dok je većina drvlje i kamenje po njemu i smetao im je jer je bio stalno uz Cagu, meni je on bio kao neka svježina i radost. U njega sam vjerovala i vidim da me prvi dojam uopće nije varao. Kad je uzeo Hazalku pod svoje mislila sam da je napravila dobru stvar. Uspio je Ozturka ugurati u drugu sezonu Protectora zašto ne bi i Hazalku u neki drugi projekt Netflixov. S Cagom ili odvojeni, nebitno. Mada bi većina ovih fanova, pogotovo stranih, voljela vidjeti baš njih dvoje skupa. Ako ovako budu dosađivali mene ništa ne bi iznenadilo.

Ova Kelly je upratila ovu pustu ekipu Protectora, neke ljude koji su bili na premijeri, a i Hazalku. Što to sve znači, vidjet ćemo. Možda stvarno postoji neka ponuda i za nju - bio film ili serija, ali neće se u javnost dok ne bude službeno. Pogotovo ako je Caga u tom projektu kojim slučajem.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 11:28 am

Ne daj Bože da je Netflix birao Cagi partnericu po broju pratitelja!

Toliko neprofesionalni nisu. Uostalom, postoje testovi koje nikad ne bi prošle. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 11:34 am

Gdje si ti to čitala za Hazal da odlazi iz BH? Ima li neki njen intervju? Ne pratim je pa nemam veze što je izjavljivala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 11:44 am

Zašto Beren nije bila na premijeri ne znam, ali isto tako mi nikad neće biti jasno zašto su neki privilegirani, a drugi manje vrijedni. I zašto ovdje nisu izišle slike s naše premijere, a s toliko drugih jesu?
https://www.gettyimages.com/photos/netflix?family=editorial&phrase=netflix&sort=best&groupbyevent=true#license
Ako su mogli postaviti slike ovih iz Berlina, e života im, mogli su iz Istanbula. Uopće mi se to što Netflix radi ne sviđa. durica A pri tome totalno nekako ne promoviraju našu seriju. Za četiri dana je serija, a nema ni traga ni glasa da je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 12:05 pm

Ja ću staviti, vi ne trebate gledati.

Ovdje ima reportaža s gala, jedne i druge. I Duygin odgovor. Pročitano u novinama joj se ne vidi faca kad joj se spomene Caga, ovdje se vidi. I sve kaže.


Najjače mi je yakisiklilar bulustu.  :cereeeeek: karizma ...

Pa Hazal i Caga i njihov projekt... Mislim da je čak i novinar prokomentirao njen neodređen odgovor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 12:20 pm

BugeVugova, pogledaj ovo. Baš su ludi i dali su neki štih.
Назад на врх Go down
Becy




Broj poruka : 64
Datum upisa : 15.11.2018

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 12:23 pm

Slazem se sa Ponchom.Njen osmjeh je sve rekao

Vogue je objavio sve sto izlazi na Netflixu ovaj mjesec.Zaista dosta dobrih serija...Mislim da cete svi vi koji ste uzeli besplatan mjesec Netflixa poceti da ga redovno koristite.
https://www.vogue.com/article/what-to-watch-on-netflix-december-releases-originals?utm_medium=social&utm_brand=vogue&utm_source=facebook&utm_social-type=owned&mbid=social_facebook


Последњи изменио Becy дана Mon Dec 10, 2018 12:30 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 12:29 pm

Ne znam što se slažeš sa mnom, ali nisam očekivala da ćeš ti pogledati video. A ne očekujem ni da će Sara.  lol!

Vidjela sam ja da ima zanimljivih stvari, ali ja nemam namjeru ništa gledati osim Protectora jer se nemam namjeru navući na Netflix. Tj. nastojat ću na ništa drugo ne klikati jer kad se ja navučem na nešto...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 9:31 pm

Ponchitaaaaaa, odgledali mi klinci kraj!!!
Ajme, ceo čas (ali bukvalno ceo!) je otišao na tešenje, objašnjavanje radnje i polemisanje o kraju, trebalo je onome da prisustvuješ.

Slikar je u fazonu Moraju da snime četvrtu sezonu, profesorka jel' ste Vi normalni, zar Vam se stvarno dopada onakav kraj?! smeh  Pa neće on otići u legende time što je umro, kako James Bond?! Ludite za njim, a ovamo Vam se sviđa što je poginuo. smeh
A mala... Samo ću da ti je citiram - Ono nije normalno!!! Jel' sam ja svih 16 sati uzastopno provela bez da jedem, spavam, dišem, učim, čak se ni tuširala nisam... Da bi mi oni priredili ono?! Gledam k'o na iglama, nit' šta razumem, dovoljno mi da ga gledam, i oni mi ga ubiju na kraju?! I to ko ga je ubio?! Majke mi, bolje da je ostao sa Vikom, lakše bih i to podnela, ono je pakao. Nikad nijednu rusku seriju više odgledati neću!
Ajde što je ispsovala Kaću najsočnijim psovkama (nisam imala srca da je utišavam po cenu da mi direktor uđe na čas smeh ), nego što vidim po njoj da je sva crvena i podbula od plakanja. Rekla je da ni u školu ne bi došla da nije imala čas kod mene. lol! I još me pita kako sam samo uspela da sve ovo vreme ćutim. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 9:46 pm

Poncha ::
Ja uopće ne mislim da su snajke uvijek u pravu, ali Anđa pretjeruje debelo. Ok, tvoja je kuća, ali sad je i Lidijina. Ako već u cijeloj kući imaš sve pod kontrolom, ostavi joj barem njihovu sobu na raspolaganje da s njom radi što želi. I kako želi. I da u sobi radi što želi. U sobi Anđa nema što tražiti i zdravo.
Onda ono miješanje u to kolike i kakve nokte treba imati Lidija? Zašto? I s kojim pravom? Ako joj je već htjela reći da će joj nekad smetati nokti, ok, reci, ali lijepo. Ne držim Lidijinu stranu jer je i ona bezobrazna, ali Anđa je baš ono svekrva za ne poželjeti.

Slažem se.
Kad je počela oko noktiju, meni je došlo da je zadavim.
Zapravo, Gordana bi bila idealna svekrva za Lidiju. lol!

Poncha ::

Kakva zavrlama? Žena je ajme, Marko je nadrljao. Ali tome je sam kriv.

Što je nadrljao? lol! Misliš da će ga zeznuti?

Poncha ::
Onda su odgledali. Očekuj da ćeš sutra više prepričavati, nego komentirati radnju. lol!  Uz to što ćeš je tješiti ako to ne odradi slikar.
Pa slikar je u pravu, ali ja bih napravila što i ona.  lol!

smeh smeh smeh
S jedne strane sam umirala od smeha koliko su mi bili ludi onako uživljeni, a sa druge sam se setila kako je bilo meni i došlo mi da plačem.

Poncha ::

A da ti pročitaš (ili možda bolje ne  smeh ) što sam na prethodnoj stranici stavila i napisala da je Basturk (novinar posuvuduša koji je donkele dobar s Cagom i Caginim društvom) u svojoj kolumni napisao. Piše se da je nakon premijere Duygu bila s njim na "afteru" after partyja.  lol! Yani, ono što sam ja rekla da nije bitno s kim je došao nego kome je poslije otišao.

smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
A vidiš meni je bolja da obučem nešto nekog nepoznato a da je lijepo, nego neke kese koje su nekog razvikanoga.

Pa naravno, ali ne razmišljaju svi tako.

Poncha ::
Slična inteligencija i slučajevi misle isto. lol! :P

smeh kisic

Poncha ::

Pa je li tako? Stari Istanbul i stara Moskva? Neka "čuda"...

Da. I posebno mi je simpatično što sam otkrila za tu Pavelovu seriju neposredno pred premijeru Protectora. :cereeeeek:

Poncha ::

I stvarno je se ne sjećaš? smeh

A ona ti sad zadaje toliko muke.

smeh smeh smeh
Posle sam bacila pogled na neke scene i sad sam je se setila, ali ni tad mi se nije sviđala. Kad mi je Olesja u toj seriji bila preslatka za ovu. lol! Tako da, moje antipatije prema Agati sežu dugi niz godina, to je iskonski. lol!

Poncha ::

Ne znam kako ima vremena pored svega snimati vologove, a još mi je manje jasno što će joj to u životu.

Upravo to.

Poncha ::
Ja sad zbilja pazim što pišem o Cagi. Jer ti kako tumačiš moje riječi, osramotit ćemo čovjeka. Tj. dva.

smeh smeh smeh

Poncha ::
Je li? Ti to već vidiš za udaju?

Ja vidim, ozbiljno ti kažem. Prvo joj nudi posao, onda je zove, ne može bez nje... A ni on njoj nije ružan. lol!

Poncha ::

Aman, Pavele, samo da znaš, seni cok ama cok seviyorum. Neka si ti upoznao Anđu. I neka si moj kum i neka ćeš izbarati najboljeg i najljepšeg kuma.  <3

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

A što je tebi smiješno?  lol!

Primate li čistačicu? lol! smeh

Poncha ::
I Stanko čestitao?

Maksu jeste, prati ga na instagramu.

Poncha ::
Ja mislim da je nju Kozlovski nazvao ili porukom javio. Mislim da su oni van tih tko je što lajkao izdanja.

Moguće.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 9:51 pm

Poncha ::
BugeVugova, slušaj me ti sad! Bak bak... Sinoć mi predložilo na YT da poslušam neke pjesme onog malog Marka. Ti mi rekla da nađem mlađeg. durica Ok poslušam ja, sve mi se svidi. naklon Što njegove pjesme (zbilja su odlične), što tuđe (na Gibu sam se momentalno zaljubila plus što volim kad uspije i naglasak skinuti, a on Slavonac-Zagrepčanin naklon ) i tako, ali pogledala sam i neke intervjue (koji ne traju previše) i vidjela koliko je on pozitivna i dobra osoba, a prije svega iskrena :cereeeeek:  (baš iskren), elokventan i čiji su mi odgovori zreli i sviđaju mi se. Uopće mi nije jasno kako je on meni promakao protekle tri, četiri godine.
Poanta ovoga svega - iiii tako u jednom intervjuu što čujem - po statistikama na društvenim mrežama njegove fanice su uglavnom djevojke od 18 do 24 godine. O, zemljo, otvori se. sramezljivko  Pogledam na FB njegovu stranicu i od ljudi koji su mi prijatelji prati ga jedna djevojka deset godina mlađa od mene i bivša učenica 12 godina mlađa. Možda bolje da ni sad nisam čula za njega. facepalm  Ali sad baš uživam u njegovom glasu, ljubav na prvi zvuk. :cereeeeek:  I nadam se da će on ustrajati u svojoj karijeri i da će zbilja biti ovako borben i dalje.
I plus, je li meni uvijek za oko trebaju zapasti ovi što se oblizuju? sramezljivko
I ima tako lijep glas za slušanje. Baš.
Pazi što je rekao - Smisao pjesme je ušuljati se u nečije srce i zagrliti ga. :cereeeeek:

Da dodam ovdje da ne duljim s njim.
Ne znam gdje ja živim.facepalm  Ovaj "moj" (doduše sa svojim bendom) je nastupao kod vas u Beogradu s Cetinskim, čak je i gostovao u nekoj vašoj emisji. wow
Ja ja za njega čula tek prije mjesec i po. Bolje da svoju sramotu više ne govorim. Ali drago mi je da nije više u bendu.

smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh  smeh  smeh  smeh smeh smeh smeh

Ali jako je lepo otpevao ovo Divji cvit. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyMon Dec 10, 2018 9:56 pm

Evo Ruskinje iznele rezultate nekog istraživanja, serija koja je u poslednjih mesec dana bila najviše puta klikana i tražena na yandexu je Mažor. <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Q7QjAqRO1q4
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Dec 11, 2018 1:15 am

Razmišlja dok priča. Smiren je, jako smiren. Više od energije dvdesetosmogodišnjaka ima energiju starije osobe. Nije baš moguće shvatiti šta oseća. Ne ocrtava mu se na licu. Kada sam mu rekla te moje zaključek nasmejao se i rekao ’Moja duša je stara’.

Uskoro ćemo ga gledati na Netflixu kao Hakana zaštitnika. Ne samo mi, nego ceo svet. Nisam znala da ima toliko stranih fanova. Kada sam na društvenim mrežama podelila intervju i fotografije od Paragvaja do Argentine, Španije, Meksika, Rusije su se čuli vrisci ’Cagataaaay!’ I traženo je da prevedem intervju na engleski. Ali mene nije briga za svet. Uprkos tome što sam živela u Indiji nikada do sada nisam ništa objavljivala na engleskom. Toliki je pritisak bio da sam morala da prevdem na engleski. Cagatayevi fanovi na četiri strane sveta su je pročitali i bili su srećni. Tražili su da objavim sve slike, interesovanje nije malo. Daj Bože da serija uspe i da ceo svet gleda prvu Netflixovu tursku seriju. Nama će to koristiti. Zato što je istovremeno Istanbul u glavnoj ulozi. Ima fantastičnih prizora Istanbula. Intervju koji je počeo u ponedeljak danas se nastavlja...

Ukratko: Roditelji su mu doseljenici. Voli prirodu. U reportaži od nedelje sam napisala ’bugarski predci’izvinjavam se, naravno da sam htela da kažem ’turski predci iz Bugarske’...



Završio si Šumarski fakultet. Postoji li poseban razlog?

Ljubav prema prirodi. Volim da se bavim zemljom, smiruje me. Završio sam srednju školu za poljoprivredu i prejzaž. Volim da gajim biljke. U mojoj kući u Zekeriyakoyu se stalno bavim zemljom, šišam travu, sećem drva, idem u šumu, bacam strele.

Zašto bi jedan čovek bacao strele?

(smeje se) Imaš cilj i pogađaš ga. A i to mi je u genima, moji predci, pradede su svi bili lovci u Bugarskoj. To mi je u krvi, bacam strele, jašem konja, pecam, sečeme drva...


Gde pecaš?

Svugde. Na Crnom moru, na Bosforu, idem na jezera. U okolini Zekeriyakoya ima oko 50-60 jezera. I Terkos brana, tamo stalno idem.

Da li pecaš sa devojkom ili sa grupom prijatelja?

Takve stvari volim da radim sam ili sa muškim prijatelnima.

Ti bi mogao da budeš dosadan i nepodnošljiv za jednu ženu.

Da, tačno. Imam dosadan život. Sećate li se filma ’Mandira Filozofu’, takav sam.

Od koga si nasledio talenat za muziku i slikanje?

Moj stric i otac dobro slikaju. Nisam se školovao za to, imam taj talenat od rođenja. Dobar sam sa grafitnom olovkom, imam i nagrade. Imam iskustva i sa masnom bojom. I od detinjstva sviram gitaru. Sa 16 godina sam uzeo gitaru i otišao u Bodrum da sviram.

Gde si radio?

Radio sam kao konobar u prodavnici Ayvalik tosta. Hteo sam sam da zaradim pare i da krenem u život. Prvo sam otišao u Antaliju, hteo sam da nosim ležaljke na plazi. Bilo je jako vruće i onda sam prešao u Bodrum. Krenuo sam da radim u Ayvalik tostu, nas pet konobara je boravilo u jednoj kući. Jednog dana sam sam sa sobom krenuo da sviram gitaru, vlasnik me je čuo i rekao ’Zašto radiš kao konobar, dođi da sviraš.’ Onda sam tog leta sve vreme svirao gitaru i zaradio sam dobre pare. Čak sam i razmišljao da nastavim da se bavim muzikom. U Istanbulu sam svirao na prijamima.

Jesam li dobro razumela, sa 16 si radio u sendvičari, sa 17 si svirao, sa 18 si postao Best Model? Sada imaš 28 i igraš u Netflixovoj seriji. I to pričaš kao da je najnormalnija stvar na svetu. Zar nije mesto na koje si došao za 8-10 godina čudno?

Nisam lako došao do ove tačke. Bilo je perioda kada sam ludeo i kada mi je bilo teško. Još uvek nisam odličan glumac. Ne sviđam se sebi kao glumac. Stalno pokušavam da napredujem, da učim i da bolje radim svoj posao. Do danas sam imao dobre izbore, pravio sam dobre korake i tačka do koje sam došao je rezultat toga.

Dete si roditelja koji su doseljenici, kako su se upoznali?

Moj tata je od bugarskih Turaka. Sa deset godina je došao u Tursku. Majka mi je Bosanka, doseljenik iz Bosne i Hercegovine. Radili su zajedno, zaljubili su se...

Gde su radili?

Radili su u frabrici končanih zavesa, mama je bila sekretarica, a tata u proizvodnji.

Koliko vas je dece?

Imam mlađeg brata, trenutno studira u Londonu.

Da li si mu ti podrška? (misli se na finansije)

Da.

Celoj porodici?

Jesam, naravno. Ali moji roditelji žive skromno, imaju svoje penzije, i nemam potrebe da radim ništa posebno. Žive na selu i srećni su.

Znaš li bugarski ili bosanski?

Znam malo bosanski.

Imaš li neku osobinu koja poseća na Bosance?

Nažalost, apetit. Previše volim testo.

Koliko si do sada imao najviše, a koliko najmanje kilograma?

Dok sam se spremao za Best Model imao sam 77, a najviše 95.

Čemu nikada ne možeš da kažeš ne?

Karniyarik, boranija (mislim da se na hrvatskom kaže mahune) i bosanski burek.

Da li sa devojkom jedeš kod kuće?

Da, volimo da jedemo kod kuće. Ja volim da provodim vreme u kuhinji. Skoro svaki dan nešto kuvam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 EmptyTue Dec 11, 2018 1:16 am

Poncha ::
Mislim da ovo govori već po drugi put.

Kendimi kariyer bağlamında dünya vatandaşı olarak görüyorum; kafamda sınırlar yok.

Da, koliko se sećam to je rekao i kada su ga intervjuisali pred Icerde. I jako mi se dopada taj njegov stav.

Poncha ::
Lutfern, ovaj mi odgovor obavezno prevedi.
Bu öyle sorduğun kadar kolay olabilecek bir şey değil zaten. Sektör buradan görüldüğünden çok çok daha büyük. Ben de deneme sürecindeyim şu anda. Zaten Los Angeles'e gitme sebebim de bu. Oradaki markette bir iş yapmak istiyorum hedefim o ve eğer bunu yapmak istiyorsan insanlarla birebir iletişim halinde olmak daha etkili oluyor. Ben şu anda sadece insan tanıma, kendimi geliştirmek ve biraz da sektörü anlama kafasıyla ilerliyorum. Adımlarımı hızlı atmak istemiyorum önce durumu, işleyişi anlayıp çözmek sonra bir adım atmak istiyorum. Netflix projesinde yer almak bu konuda güzel bir destek oldu. İnsanlarla tanışıp network oluşturmak adına süreci hızlandırdı, kolaylaştırdı.. Zaten şartları göğüslemeye hazır olmadan aceleci bir adım atmak yapımda yok.

To i nije nešto što može da se desi tako lako kao što si pitala. Sektor je mnogo, mnogo veći nego što izgleda. I ja sam sada u periodu pokušavanja. To i jeste razlog što sam otišao u Los Angeles. Želim da radim na ondašnjem tržištu, to mi je cilj i ako hoćeš to da radiš i bolje je biti lično sa ljudima u kontaktu. Ja sada napredujem samo tako što se upoznajem sa ljudima, usavršavam se i pokušavam da shvatim sektor. Ne želim da pravim brze korake, želim prvo da shvatim smisao i način rada pa da posle napravim korak. Učestvovanje u Netflixovom projektu je dobra podrška po tom pitanju. Period upoznavanja ljudi i stvaranja mreže je ubrzan i olakšan. Nisam takav da napravim brz korak ako nisam u stanju da se nosim sa uslovima.

Poncha ::
Bi li on prihvatio i manju ulogu?
Şu anda "Bunu oynamak isterim, bunu oynamak istemem" diyecek bir pozisyonda görmüyorum kendimi o market için.. Doğru adımı atmak isterim açıkçası. Başrol hedeflemekten ziyade kendimi daha iyi hissedebileceğim bir işte ufak bir rol oynamayı bile tercih edebilirim, ilk adım olarak..

Da, i to mi je super. Osim što je pametno, pokazuje i da nije ego manijak (što mi već znamo) i da nije u stanju da sjebe karijeru da bi zadovoljio svoj ego.

Poncha ::
Što ga je ovdje točno pitala, odnosno, rekla mu?
Delirtici bir tevazun var; hayal bile kurduramıyorum sana (gülüyoruz) Peki.. Hakan: Muhafız ikinci sezon onayı aldı. Bugün resmi olarak açıklandı. Tebrik ederim..

Izluđujuće si priseban, ne mogu ni da te navedem da maštaš (smejemo se). Hakan:Muhafiz je dobio odobrenje za drugu sezonu. Danas je zvanično saopšteno. Čestitam.

Poncha ::
Ovo ne kužim ništa.
● Sence ikinci sezona Netflix dünyasındaki kahramanlardan herhangi biri Hakan'a bu zorlu görevinde yardım etmeye gelir mi?
Konuk oyuncu diyorsun.. Gerçekten bilmiyorum bu tamamen Netflix'in kendi stratejisiyle alakalı bir durum olur. Bu dünyanın içine girebilecek başka kahraman kim olur diye bana soruyorsan, onu da bilmiyorum açıkçası..

● Hakan gidebilir mi onlara misafirliğe? Israr ediyordu.. (Gülüyoruz)
Bilmiyorum.. Bunları ancak yaşayarak hep birlikte göreceğiz..


Šta misliš, da li će u drugoj sezoni doći neki Netflixov junak da pomogne Hakanu u teškom zadatku?

-Kažeš, gost glumac. Stvarno ne znam, to bi bilo nešto što ima veze isključivo sa Netflixovom strategijom. Ako me pitaš ko bi mogao da bude junak koji bi ušao u ovaj svet, ni to ne znam.

Može li Hakan da ide kod njih u goste. Insistirao je... (smejemo se)

-Ne znam, to možemo da doživimo pa ćemo videti.

Poncha ::
Na što misli? Na vanjski izgled?
● Zarf değil mazruf önemli dediniz yani.. Tebrikler.. Bana çok daha sıcak geldi, böyle daha çok sevdim adamı..
Sevindim sevmene..

Da, nije važan koverat, nego ono što je unutra.

Poncha ::
E sad, da posložimo?
● Netflix önce seninle anlaştık.
Evet, Netflix bizimle iletişime geçti, biz Türkiye'de bir iş yapacağız dediler.
● Ve proje belli değildi henüz..
Aynen..

Prvo su kontaktirali njega? Nisu znali da će se raditi Karakalem, a tek onda kad je Karakalem odlučen, ponovno angažitali njega?

Ne, prvo su ga angažovali, pa su onda izabrali projekat. Yani, projekat je rađen za njega.

Poncha ::
Ovo mi prevedi. Uvijek mi je zanimljivo kako Caga vidi svoj lik.
Güzel.. Aslında Hakan'ın hikayesini bütün detaylarıyla izliyoruz. Bu sırla yüzleşmeden önceki hayatını ve sonrasını biliyoruz sezon süresince. Hikaye açılımında köklerine kadar iniyoruz, öğreniyoruz. Hakan'la ilgili çok fazla detaya sahip oluyoruz. Ben Hakan'la ilgili değil ama Hakan'ın atasıyla ilgili yani İlk Muhafız'la ilgili bir şeyler yazmak isterdim. Hem görsel anlamda, hem tarihsel anlamda zengin bir dünyası olduğunu düşünüyorum; oralara gitmek isterdim..

Lepo... Zapravo, gledamo Hakanovu priču sa svim detaljima. Tokom sezone znamo njegov život pre i nakon što se suočio sa tajnom. Na početku priče silazimo u njegove korene i saznajemo. Imamo dosta detalja u vezi Hakana. Želeo bih da napišem nešto u vezi Hakanovog predka, odnosno prvog zaštitnika, a ne u vezi Hakana. Mislim da je to bogat svet i u vizuelnom smislu i u istorijskom, želeo bih tamo da odem.

Poncha ::
E, ovi na twitteru su u veselju zbog ovog odgovora. A bojim galiba da bih se onda i ja mogla tokom serije okrenuti se na stranu Zeynep.
Hepsinin kendine has, ikna edici yanları var. Birini seç diyorsun.. Galiba Zeynep enteresan ve hoşuma giden karakterlerden biri oldu diyebilirim.

Kada sam čitala intervju i došla do ovog pitanja, odmah sam pomislila na tebe. Tačno sam znala da si povodljiva kad je Caga u pitanju i da ćeš odmh postati golub preletač zato što je on to rekao. smeh
Yok, kod mene nema ništa preko veze, moja naklonost mora da se zasluži. lol!

Poncha ::
On baš izgleda oduševljen ovim tempom rada.
Çalışma şartları. 10 bölüm çektik. Yaklaşık iki buçuk ay sürdü çekimler. Sanki hiç yorulmamış gibi hissettim bittiğinde.. İnsani şartlarda ve sendika kurallarına uyarak çalıştık. İstisnasız. Ne olursa olsun belirlenen çalışma saatlerini aşmadan çalıştık. O günün programında çekemediğimiz bir sahne varsa bile duruyorduk.

Pa i ti bi bila oduševljena da ti radno vreme padne sa dvadeset i više sati na deset.

Poncha ::
Kad će već jednom glumci u Turskoj dobiti ovako normalne uvjete rada i epizode od bar 60 minuta?!

Meni zaista nije jasno šta rade ti producenti tamo. Ako Fatih Portakal vesti mogu da dođu do rejtinga 7, 8, znači da je moguće da program koji traje sat vrmena ima dobar rejting. Recimo Bodrum masali kada je pala na sat vremena onda kada je kanal D eksperimentisao, oni su imali isti rejting kao i kada je epizoda trajala dva sata. To nije bio ne znam koliko dobar rejting, ali je bio isti, što i jeste poenta priče.
Ali za to mora da postoji volja pre svega kod producenata, a posle i kod glumaca da smanje honorare. Jer ne mogu da budu isto plaćeni za 150 i 60 minuta.

Poncha ::
Sad ovo neću komentirati prije nego li mi prevedeš. Tko ti je kriv kad znaš turski. Ne možeš me ostaviti neinoformiranu na ovako važnoj stvari. lol!
Son soru dediğim ama az daha unutuyordum. Az önce Kelly Luegenbiehl ile bir röportaj yaptım. Seninle de konuşacağımı söyleyince Kelly bi not gönderdi. Hakan: Mufahız'ın üçüncü ve dördüncü sezonları da onaylanmak üzereymiş yalnız yeni sezonlarda lateks bir tayt giyecekmişsin, ne tercih eder sen bi soruver dedi.. (Derin bir sessizlik ve bakışmalar oluyor sonra kahkahalar patlıyor..) Şaka yapıyorum tabii ^^
Üşütmeyecek bi kumaştan olsun.. Bi de haki çok severim ben, rengi haki olsun..

Hahahahaha, ako se nastave ovi intervjui, počeću da smatram manom to što znam turski. smeh
Salim se, naravno.

Rekla sam poslednje pitanje, ali zamalo da zaboravim... Malopre sam radila intervju sa Kelly Luegenbiehl. Kada sam rekla da ću da pričam sa tobom, poslala ti je poruku. Treća i četvrta sezona Hakan:Muhafiza su na putu da budu odobrene, ali u novim sezonama ćeš nositi lateks helanke, rekla je da te pitam šta bi ti hteo... (duboka tišina i pogledi i onda ekspolozija smeha...) Šalim se, naravno.

-Neka bude od materijala u kome mi neće biti hladno. I volim maslinasto zelenu, neka bude u toj boji.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: