Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:30 pm

https://twitter.com/jeessiecu/status/1067183393794863104?s=19

Cak i prijateljstvo sa njom mi zvuci grozno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:30 pm

Sara Ulusoy ::
Pa vidis da je napsala fanovima da se nada da im je mentalno zdravlje na mestu. To je ova slika sto si postavila. Neka zakljuca profil ili zatvori komentare ako nece da joj pisu, bolje nego da doliva ulje na vatru.

Oni su svi pre svega dobri sa Cagom, ako on nece da bude sa Duygu a hoce da bude sa Seymom nece sigurno da prestanu da se druze sa njim zbog toga. Tako da nista ne znaci to sto su oni dobri i sa jednom i sa drugom.

Vala ja sad odoh da legnem, spava mi se, a i iznervirala sam se moran da se opustim da bih zaspala a to nece ici ako budem citala tw.

Ja ti lijepo rekoh, čitam, ali ne znam što čitam. facepalm Sve mi kao ravna crta. Nimalo mi se ne sviđa njena rekacija. rolleyes Kad joj pišu što joj paše onda lajka komentare, a sad odgovara ovako. Pih. Ionako su svi ludi.

To je točno. Tako je uostalom bilo s Umutom i njegovom onom Cansu. A i s Ilknur i Enginom. Ali svejedno mi je malo sve zbljuv.

Ajde ti spavaj, mene još vuče da čitam iako ne znam što čitam.






Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:31 pm

Je li možemo sad ići leći? Aj prevedi mi točno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:33 pm

Sara Ulusoy ::
I da, stalno mi je bilo cudno sto Kive nema kod Umuta a tako je dobar sa Cagom, sad shvatam da je covek pametan, uopste nece da bude tamo gde su ove budale. A Cagi je krajnje vreme da napravi selekciju medju prijateljima ako hoce da bude uspesan u poslu i bez mrlja u karijeri. Sve sto mu se lose desavalo, desavalo se zbog loseg odabira prijatelja.

Evet, veliko evet. Ne mislim mu se petljati u društvo, ali neka razmisli malo!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:34 pm

Vidim, Seyma je obradovala fanove, sad svi na sva zvona oglašavaju ovo.

Caga nije morao ni a reći. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:36 pm

Mislim da su namjerno pustili ovoliko da se spominje Caga. Ova je cijeli dan na instagramu i tek je sad se udostojila napisati. rolleyes Kao da nije prije vidjela da je vezuju s Cagom. Koza.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:37 pm

A ovi kao da su osvojili zlatnu medalju svi ponosno stavljaju na twitter. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:38 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:45 pm

Ponchita, ovo naravno kad budeš imala vremena i dođeš sebi. Pogledaj ova dva klipa, pa mi uporedi sa ovim klipom u potpisu Igorovim, zanima me koji ti je najbolji, pa da li da menjam potpis, ili ostavim ovaj klip.
Ovaj drugi mi je genijalan jer se završava rečenicom Eto, osvetio sam se. naklon I jedini ima scene iz treće sezone, ali kao za baksuz samo iz treće. Kad će neko pametan da se seti da smućka neki klip iz sve tri sezone?



Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:45 pm

Da sumiramo ovo događanje oko svega. rolleyes

Počelo je kao šala, preko neke kvazi novinarke nastalo sranje većih razmjera do večerašne slike i Ilknurinog provociranja. Ovi koji su slučajno uhvatili njih su u pravi trenutak objavili sliku, a ništa im nije bilo sumnjivo kad je slika nastala. Super.  rolleyes
Uglavnom, poanta je da svi bruje o Cagi, baš me zanima hoće li i sutra prenositi Seyminu priču.

Super, u Cagino ionako čudno društvo priključila se Seyma. Sad i nju trebam imati na oku ili pratiti? Kad je već yakin.

Sara je pod utjecajem Seyme i uspoređujući Duygu s njom shvatila da Duygu ipak nije toliko loša.

A ja, nsereća, čak da je ovo bila istina ne bih zamjerila Cagi samo mi ne bi bilo pravo. E pa...  facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyMon Nov 26, 2018 11:56 pm

Ali neka sam ja bila u pravu koje je mjesto, a ne ovi Latino što su navalili na La Boom. Znači i tamo Seyma zalazi često.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Ds9lx7SW0AIv4M9
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 12:15 am

Razbudila sam se sad mogu vratiti se malo temama za opuštanje. smeh

Mrs Bondarenko ::
Joj, ja sam skroz zaboravila na to kad ga je ova budala napala s leđa, a Igor pričao preko telefona i nije mu smetalo što ga je udario, nego što mu je prekinuo razgovor. naklon smeh :cereeeeek:

S kim je razgovarao? S Vikom?

Mrs Bondarenko ::
Kad kaže Igoru da ne zna šta da radi sa njom, voli je, ali neće da je ženi, a Igor tad tek spavao sa Vikom, a Kaća došla isto da mu kaže kako hoće pauzu i onda mu samo odgovorio - Najbolje ti je da pustiš da te ona ostavi, meni je tako najlakše. smeh naklon

Jao njega.

Mrs Bondarenko ::
Ajde svi zajedno da počnemo seriju ispočetka da gledamo i komentarišemo je! wow :cereeeeek: lol!

Tko to svi? lol!
Slobodno se ti njima pridruži, ali nemoj onda meni kukati kako se ne možeš sastaviti s krajem. lol!

Mrs Bondarenko ::
Izgleda. smeh

Požalili bi brzo. Em bi morali gledati sve ruske serije, taman traju koliko i nastavni sat. A onda bi na idućem trebali prepirčavati i odgovarati na ruskom što su odgledali. Plus ako ti se ne svide koentari, ne bi im bila u koži. lol!

Mrs Bondarenko ::
Ma znam da je besplatno, ali džabe kad ja ne umem da se registrujem, stalno mi iskoči neki problem. facepalm

Kakvi problemi? Ja još nisam ni pokušavala.

Mrs Bondarenko ::
A i iskreno, ako se nekako i registrujem na Netflix, tamo mi je Mažor, plašim se da će me vući i onda neću gledati Cagu. lol!

Bak sen, ne izmotavaj se. Ti ionako sad imaš sve epizode na internetu, to što ih imaš i na Netflixu nije ništa novo. Ionako tebi prijevod nije potreban. lol!

Mrs Bondarenko ::
Krenuo Caga Stasovim stopama.lol!

Ej, yavas be. Što kaza ti? Nemoj se niti sprdati s time.

Mrs Bondarenko ::
Gledajte to sa vedrije strane - bar neće oženiti Duygu. lol!

Bondarenkova, evo ne znam što da ti odgovorim. smeh Mislim da je većina večeras bila radije za ovo što si napisala.

Ali svi su odahnuli. Evo već i prvi službeni rezultati. smeh
https://www.posta.com.tr/seyma-subasidan-cagatay-ulusoy-aciklamasi-2070321

Ipak novine pišu. A to što je dama čekala cijeli dan na demant, a u međuvremenu uživala kao slobodna žena je drugi par cipela. rolleyes Ne znam što joj bi pa se i večeras sjetila.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 12:28 am

Mrs Bondarenko ::
Jbg, vi tek sad prolazite kroz ono što sam ja prošla sa Aurikom. tuzni

Ajde kad već ne mogu da vas utešim, da bar zajedno plačemo za Igorom, mene i dalje drže emocije povodom kraja. suze

smeh Mi ne prolazimo niti smo mogle proći jer se ova tek danas razvela. Nije se ni da je htjela udati za Cagu. lol!

Jedino smo bile malo zblešene novonastalom situacijom i bila nam je puna kapa svega.

smeh Ali ja sam se samo smijala, od muke, ali smijala, nije mi do plakanja bilo. Ali cijenim što bi ti plakala s nama, iako ne iz istog razloga. Ti zbog kraja serije zbog sponzoruše.

Mrs Bondarenko ::
E pa tako je meni bilo sa Irinom, a posle mi došla Aurika.

Vas dvije ste iste. lol!

Mrs Bondarenko ::
E, a možda je stvarno samo trač. Nije da ih pratim da mogu da tvrdim, ali koliko primećujem ovo je važan skandal za celu Tursku i normalno da će prvo ubaciti Cagino ime.

Jesu našli vrijeme kad će ubaciti. Upravo mi je zbog toga muka. Što Cagu u sve guraju.

Mrs Bondarenko ::
Ja neću ništa da pričam, jer vam je moja priča jako dobro poznata. Isto je tako počelo tračem. Ali, možda je stvarno samo sprdnja, toliko toga su mu pripisivali, ne bi me čudilo i ovo.

Poznato nam je tvoje dobro. Caga je kao magnet za budale.

Što da kažem, društvo je tu, stalno se druže... Danas ovako, sutra onako... A ova mi baš upada u kalibar da hvata bogate i uspješne. Iz toga razloga...

Sara Ulusoy ::

Za to cok sanslisin falan filan znam od pre, to su sve novine objavile i znam da je bilo relativno skoro. A i sinoc sam pretresala njen profil. Sinoc je stavila pricu, kao gleda neki film a dete u pozadini kaze dosao je tata. Gde je dosao kad su se jutros razveli? Klasicno je iskoristila date da bi podgrejala price, jer je to bilo bas tada kada je objavljeno da se razvode. Prosto mi se povraca od svega sto sam saznala o njoj.

Ali mi nije jasno kako su u dva mjeseca od tog sanslisin došli da je rastava okončana odmah. Prije li, muke ti? Kad, kako što? Za koga je ovo sve predstava?
Kako meni idu na živce ovi koji sve kače na društvene mreže, a onda se prave mutavi kasnije i nešto izvode.

Bonadrenkova, evo zašto mi je večeras sve prisjelo i zašto me ubila volja.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 12:51 am

Mrs Bondarenko ::
Mnogo si ti naivna, moja Ponchita. lol!

Čuj nje naivna. Glupa sam ja, glupa. Salak, aptal...

Mrs Bondarenko ::
Ma nemoj, meni ne treba adaptacija, tebi ne treba adaptacija, a njoj treba adaptacija, Allah Allah. durica lol!
Pre će biti da je ovo drugo, lukavo ona igra i misli ako mi kaže da joj se ne sviđa, da ću je ostaviti na miru. lol!

Pa treba. Nisam ni ja na prvi video zavoljela kuma, nego yavas, yavas.
Ima u tome nešto. lol!

Mrs Bondarenko ::
Pa da me otkači. smeh

smeh Ma nije, stvarno misli da Stanko ima dobro tijelo. Ne bi ga ona inače ovdje jedinog tvog voljela. Ovako se bar može uhvatiti za to i reći da je Stanko jedini zgodan.

Mrs Bondarenko ::
Onda ima neko rusko poreklo. lol!

smeh Gle tebe sad. Mora imati rusko podrijetlo jer ima svijetlu kosu i plave oči. smeh

Pa ima i moj brat, ali nije Rus.

Mrs Bondarenko ::
Pa ako ćemo prvo zajedno u parovima, a onda posle kumovi. :cereeeeek:
Razmišljala sam dal' da zovem Stanislava na zabavu, samo se plašim da će se stvarno radovati kao u mom snu i da će mi dovesti Auriku. lol!

Dobro, onda ću ti dati mog Cagu. :cereeeeek: Jest da ga sad nešto povezuju da voli rasturati brakove, ali nema veze. lol! I ja ću s mladoženjom plesati. lol!

Nemoj, zaboravi. Ne želimo ratno stanje na piru.

Mrs Bondarenko ::
Znaš kad ne mogu da dočekam da odgleda. Pritom, delimično se i plašim kako će reagovati, ona se stvarno vezala za Kaću i do koske navija za njih dvoje, a pritom najviše voli Igora.

Zato si ti tu. I nadam se da će mali biti od koristi.

Mrs Bondarenko ::
Pa prema njemu, da. Dragi moj Kozlovski, baš nam se nije dalo. tuzni Prvo ga nisam primećivala zbog Stanislava, onda sam mu se okrenula samo da napakostim Stanislavu i taman kad sam ga zavolela i bila spremna da se udam za njega - pojavi se Pavel.
Ne mogu ja normalnim putem lepo da se udam za jedinog slobodnog i budem sa njim srećna, ne, ja moram da komplikujem i poludim za oženjenim i pritom ovaj put odem toliko daleko da budem spremna i da mu rasturim život da bi bio moj. lol!

A što da ti kažem? Tako je kako si napisala.

Mrs Bondarenko ::
Pa i sama sam nedavno saznala. :cereeeeek: Predivno! :cereeeeek:
Ja nikad neću prežaliti što nisam ranije ovu seriju počela da pratim i gledala je paralelno kako je išla premijera. Nikad!

Znam, ali i maratonsko gledanje ima svojih čari. Ovako su brže se zaljubila u seriju i sve oko nje.
A sad naknadno ćeš sve popratiti.

Mrs Bondarenko ::
Ja sam rekla da sam dosta bila fina, nema više finoće, sad Sokola hvatam kao soko. lol!

Nisam ni sumnjala. Samo nećeš hvatati Sokola nego Plavog. lol!

Mrs Bondarenko ::
Ali opet gledaj to ovako - tebi je najbitniji ipak slobodan, dok su meni dvojica najbitnijih zauzeti i to neraskidivo. lol!
Ajde bar nešto, ovaj ne živi sa ženom. Šta bih ja dala da Pavel ne živi sa Agatom, ili da su bar i dalje u krizi. smeh

Tko je slobodan? Caga? Ah, be, kumo, ja nisam sigurna da je on slobodan. To što nije s ovom Seymom, ne znači da je slobodan.
Vidi nje kako se raduje što nije. Ja kad sam pročitala da je oženjeni da ima dva sina nisam mogla vjerovati. molimmmm Meni on djelovao tako mlado (i je) i nisam ni promislila da je oženjen, a ono ima dva sinčića u malo vremena ih dobio.

Mrs Bondarenko ::
Prava ljubav godine ne broji. lol!

Je, je. Ti si meni ionako rekla da nađem nekog deset mlađeg. smeh facepalm Ja ugledala mlađeg koji mi malo privukao pažnju, a on nije slobodan slobodan.

Mrs Bondarenko ::
Još se nadam da često i pogledaš te klipove koje ti predlaže. lol! Za Sajka sam ti ostala dužna odgovore, ali nisam zaboravila, htela sam još noćas i na kraju nisam stigla. U toku ove nedelje ću najverovatnije.

Pa sad, često baš i ne, ali pogledam čim mi i dalje stoji svugdje Plavi.

Ah be Sajko. :cereeeeek: Poslušam ja i njegov album isto.

Mrs Bondarenko ::
Pa da je Sajko pevao, ne bi bilo tako. lol!

Da su pjevali Sajko i recimo Vukašin bilo bi svakako bolje, ali mislim da Juru i Marka ne bi nadmašili, sve i da je moj voljeni Sajko pjevao. Zbog boje glasa ove dvojice i emocije s kojom su došli na scenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 12:58 am

Mrs Bondarenko ::
Kad god ste u ovako užasnom raspoloženju, samo se setite da je jednog Igora Sokolovskog upucala najobičnija glupača i prekinula mu život baš u trenutku kad je tek trebalo da počne.

Taj Sokolvski se i "htio" baciti s mosta. lol! I nije, samo ga je zauvijek spojila s Vikom.

Mrs Bondarenko ::
Kad god ste u ovako užasnom raspoloženju, samo se setite da je Igor Sokolovski bio u stanju celog života da živi bez da razmišlja o parama, a onda u jednom trenutku totalno bankrotirao, ali mu to nije pravilo nikakav problem u njegovom životu.

Kralj.

Mrs Bondarenko ::
Kad god ste u ovako užasnom raspoloženju, samo se setite da je Igor Sokolovski celu svoju misiju, snagu i krv usmerio na osvećivanju potpuno pogrešnom čoveku.

Jadan.

Inače, ove usporedbe su me jedino mogle oraspoložiti da si možda stavila Emira u glavnu ulogu. Ili jadnog Sarpa. lol! Ali dobro, saznala sam nešto o Sokolu.


Mrs Bondarenko ::
I kad god ste u ovako užasnom raspoloženju zbog najdražih nam Turaka, samo se setite da uvek možete malo da odmorite glavu kod još dražih nam Rusa. lol!

E ponavljam ti, meni draža moja muka s Cagom nego bilo koja sreće s nekim drugim, pogotovo Rusom.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 1:08 am

Mrs Bondarenko ::
Ponchita, ovo naravno kad budeš imala vremena i dođeš sebi. Pogledaj ova dva klipa, pa mi uporedi sa ovim klipom u potpisu Igorovim, zanima me koji ti je najbolji, pa da li da menjam potpis, ili ostavim ovaj klip.
Ovaj drugi mi je genijalan jer se završava rečenicom Eto, osvetio sam se. naklon I jedini ima scene iz treće sezone, ali kao za baksuz samo iz treće. Kad će neko pametan da se seti da smućka neki klip iz sve tri sezone?

Pogledala sam sva tri, ali svi su mi tu negdje tako da ne mogu odlučiti, ali sam skontala da mi je Plavi ipak draži u nekim scenama nježnijim i intimnijim nego u akcijama.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 1:08 am

I što sad kad sam se ovako razbudila?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 1:19 am

Drago mi je da ima ovih portala i novina koji objavljuju Seymnine riječi. Mislila sam da će još neko vrijeme pilati s Cagom, razaračem braka.

Ali mi nije jasno kako je žena, koja visi na instagramu 24 sata dnevno i koja kači svakakve gluposti, tek navečer se sjetila objaviti demant za Cagu. Meni to ne ide u glavu ama nikako. facepalm
Nešto meni ovdje nije jasno. Čemu tolika drama cijeli dan kad je već jutros mogla sve lijepo reći?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 1:21 am

Isto mi nije jasno što je Ilknur trebalo ovo večeras. Mogla je ili do kraja ne davati nikakve glupe komentare ili reći fanovima što je. Čemu provociranje ionako neugodne situacije? Jedno je kad se provociraju fanovi kad nije ništa ozbiljno, a drugo je nešto ovoga tipa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 1:26 am

Aj, dosta sama sam sa sobom govorila, njuškat ću dok ne zaspim što ima. facepalm


Bonadarenkova, komentirala bih ti NG, ali sam zaboravila što sam odgledala danas. lol!
Jedino sam se sjetila emotivne scene Mirele, Kreše i Mate.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 1:57 am

Ponchita se posle svega razbudila. naklon smeh

Jooj, i meni je naravno draži u intimnijim i nežnim scenama, ali mu super leže i akcione. Šta to sad znači, jel' treba da se brinem za kuma, nije ti se dopao u akcionim scenama? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 2:03 am

Ajde ja ću odmah da prokomentarišem NG, pa da odgovaram na ostalo.

Nije mi se dopala ova epizoda iskreno. Bila je prepuna Tome, koji me sve više nervira, ne znam dal' mi je gori glumac koji je očajan, ili lik koji je maksimalno iskarikiran. Jedino što je valjalo bila je ta dirljiva scena Kreše, Mirele i Mate. Da li je moguće da će on stvarno sad otići? tuzni
I dobro, ono što mi se svidelo su flešbekovi sa Markom i Željkom. Pretpostavila sam da je tako nešto u pitanju, ali svejedno on nije normalan. smeh Mogli bi biti zanimljivi njih dvoje, samo kad bi mi glumica postala simpatičnija.

Bilo mi je malo Petre i Kreše u ovoj epizodi, Mijo se nije ni pojavio. tuzni

Ali zato Anđelka rastura, žena je definitivno carica i postaje mi najdraži lik u seriji. naklon smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 2:13 am

Poncha ::
Taj Sokolvski se i "htio" baciti s mosta.  lol!: I nije, samo ga je zauvijek spojila s Vikom.

To kad mu je svega bilo dosta, ali posle je rekao da je željan da bude srećan. suze  suze  suze Čak mu je i Prjanjikov rekao da mora da živi. suze
Druga rečenica -   <3  placljivko
Posebno dirljivo je što su ih scenaristi na neki način i poštedeli, tj. nagradili ih, nemoguće je bilo izbeći nečiju smrt od njih dvoje, a oboma je bilo nezamislivo da izgube to drugo. <3

Zapravo, eto. Glupi fanovi nisu ni svesni koliko bi dodatno bilo besmisleno snimati nastavak, kad posle onakvog raspleta u banci, gde ih je Fišer svakako izigrao i svima im namestio, svi bi završili u zatvoru, a da ne govorim o tome da ga je Igor i ubio. Dakle, sve i da je ostao živ - išao bi na robiju.
Ali prosto kad se samo setim scene porođaja i svih onih njegovih vežbi na lutki, nameštanja kreveca, brigi o Viki - srce me boli što nisu uspeli bar neko vreme da uživaju u toj bebi. suze Zašto se nije pokazalo na kraju da je dete ipak njegovo, jedino mi to nije ostalo jasno???

Poncha ::

Kralj.

:cereeeeek:

Poncha ::
Inače, ove usporedbe su me jedino mogle oraspoložiti da si možda stavila Emira u glavnu ulogu. Ili jadnog Sarpa.  lol! Ali dobro, saznala sam nešto o Sokolu.

smeh
A sorry canim, ali znaš da sam imala inspiracije. lol!

Btw, evo još nešto da saznaš - Vikinoj sestri je bila hitno potrebna operacija, niko nije imao para. On je prodao svoja kola (pošto su mu se tad već istrošile kartice smeh ) i dao Danji bez da Vika zna čije su pare. :cereeeeek:


Последњи пут изменио Mrs Bondarenko дана Tue Nov 27, 2018 2:44 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 2:42 am

Poncha ::
Razbudila sam se sad mogu vratiti se malo temama za opuštanje.  smeh

:cereeeeek:

Poncha ::

S kim je razgovarao? S Vikom?

Ne, sa advokatom sa kojim je sastavio ceo plan. Pre toga je bila ova scena sa Vikom, Danja ih prekinuo, Igor izašao iz stanice i kako je izlazio zazvonio mu telefon, a ovaj ga napao.

Inače, kako to niko nije prokomentarisao - prva epizoda druge sezone, on tek izašao iz zatvora, vratio se u policiju i odmah uskočio u novi slučaj. Čim je ušao u staru, dobru kancelariju svakog su prošli žmarci (zna se koga najviše :cereeeeek: ), samo Danji nije bilo pravo. I u pauzi Danja ga provocira Da se nisi ti to možda vratio zbog Vike? - Možda jesam zbog Vike. :cereeeeek:

Poncha ::

Tko to svi?  lol!
Slobodno se ti njima pridruži, ali nemoj onda meni kukati kako se ne možeš sastaviti s krajem.  lol!


Pa nas 4. lol! (Tamam tamam, morala sam bar da probam smeh )
Ma ne smem da im se pridružim, samo što pogledam neki klip (gle čuda, i meni yt predlaže samo Igora i Pavela lol! ) i počnem da plačem. Ali ipak me ovaj najviše od svih slomi, sama scena kad joj kaže Dođi kod mene i zagrli je, a onda njemu dođe Kaća, a njoj sestra i bivši i tako se gledaju dok ona odlazi. placljivko placljivko placljivko Pa ova scena kad joj nudi bombonu i gleda je, a onda brzo skloni suzu iz oka. suze



Poncha ::

Požalili bi brzo. Em bi morali gledati sve ruske serije, taman traju koliko i nastavni sat. A onda bi na idućem trebali prepirčavati i odgovarati na ruskom što su odgledali. Plus ako ti se ne svide koentari, ne bi im bila u koži.  lol!

smeh smeh smeh

Poncha ::
Kakvi problemi? Ja još nisam ni pokušavala.

Nemam pojma, komplikovano mi je, jednom sam probala i nešto me zezalo kad se popunjavao broj kreditne kartice valjda. Ili možda čak kod same registracije i korisničkog imena. mislilac Ili je to bio HBO. mislilac
Sad se ni ne sećam više, uglavnom sam nešto još letos pokušavala.

Poncha ::
Bak sen, ne izmotavaj se. Ti ionako sad imaš sve epizode na internetu, to što ih imaš i na Netflixu nije ništa novo. Ionako tebi prijevod nije potreban.  lol!

A znam, ali nešto bi me vuklo ka Igoru. :cereeeeek: lol!

Poncha ::

Ej, yavas be. Što kaza ti? Nemoj se niti sprdati s time.

smeh
Tamam tamam, sustum.

Poncha ::
Bondarenkova, evo ne znam što da ti odgovorim.  smeh Mislim da je većina večeras bila radije za ovo što si napisala.

Allah Allah, što ste se vi toliko potresli, mene Stanislav istrenirao da sve to sad normalno podnosim. lol!
I čekaj, šta je ispalo na kraju - tresla se gora, rodio se miš? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 EmptyTue Nov 27, 2018 2:58 am

Poncha ::
smeh Ali ja sam se samo smijala, od muke, ali smijala, nije mi do plakanja bilo. Ali cijenim što bi ti plakala s nama, iako ne iz istog razloga. Ti zbog kraja serije zbog sponzoruše.

smeh smeh smeh
Važno da zajedno plačemo. lol!

Kad sam ja odgledala seriju, sećam se, bila je subota. I nedelja veče pred posao, šta ću kud ću, moram malo da se vratim u život i pustim NG. A ono bila epizoda veridbe Jure i Lidije, kad je Anđelka plakala. E, i ja sam plakala sa njom, samo ja zbog Igora, a ona zbog Jure. lol!

Poncha ::
Vas dvije ste iste.  lol!

I onda me ona posle kritikuje za tu istu Irinu. lol!

Poncha ::

Jesu našli vrijeme kad će ubaciti. Upravo mi je zbog toga muka. Što Cagu u sve guraju.

A znam, ali to će uvek raditi.

Poncha ::

Ali mi nije jasno kako su u dva mjeseca od tog sanslisin došli da je rastava okončana odmah. Prije li, muke ti? Kad, kako što? Za koga je ovo sve predstava?

Eee da sam ja te sreće, meni se nikad ne bi dogodilo da Stanislav i Aurika na jednoj slici napišu sanslisin, a posle dva meseca se razvedu. smeh

Poncha ::

Bonadrenkova, evo zašto mi je večeras sve prisjelo i zašto me ubila volja.

tuzni


Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: