Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 8:23 pm

Ovi su mi još jači. Stavili ovakav naslov, a o Cagi počinje na 46:05.



A zapravo je možda i najzanimljiviji dio jutrošnje konferencije. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 8:33 pm

Poncha ::
Smijem li pitati jedno glupo pitanje? lol!

Zašto je on ovako udaljen od njih dvije? Zašto ne sjedi bliže ili između njih?  ne znam

https://www.instagram.com/p/Bq-SxR1lC5L/

Zbog Duygu? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 8:34 pm

Daj me nemoj zezati. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 8:41 pm

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 8:42 pm

Gledam sad, stvarno su ih glupo namestili. Koliko bi bilo logičnije da on sedi između njih dve.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 8:49 pm

Neke stvari se nikad ne mijenjaju. :cereeeeek: Ask iste, ask.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Giphy Plus čelo.

I to sve za par minuta. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 8:49 pm

Izvojili ga kao da je zarazan. tuzni
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:00 pm

Ova neka iz nekog magazina što je bila tamo mi je najjača.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 46467220_333893830740787_1408463214477227356_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyNjgyODA3NzE0NTQzMDY4NQ%3D%3D

Očekivala sam onda će staviti neku sliku s Cagom, ono šipak. Nema veze, ionako imamo danas slika za narednih pola godine.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:03 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:04 pm

4 gifića me vratila 3 godine unazad. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:05 pm

I meni nešto mnogo poznato. :cereeeeek:

Odmah se mlađe osjećam. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:06 pm

Ah, nostalgija... :cereeeeek:

To nemoj ni da mi spominješ. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:07 pm

Ah...

Neću. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:17 pm

Saro, znaš li tko je ovaj lik?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 2-DF5-FFCE-35-DF-48-BE-8-C38-2-D864-A8-BEA25
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:19 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:30 pm

Nekad bi to prije postavljali sve na jednom mjestu. Sad samo napola.

Aj, bar se trude, cijenim to.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 9:44 pm

Mene baš zanima hoće li biti sutra kao na Delibal gali kad su nam sve ispojlali. Valjda neće ako neće prikazati sve epizode.

Of be. Koliko će tamo sutra biti ljudi? Hoće li opet biti mnogo slika i videa da na kraju ne znam više što sam odgledala što nisam?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyTue Dec 04, 2018 11:02 pm

Poncha ::
Ja to gledam iz totalno druge perspektive. Caga je i rekao baš u ovom intervjuu da o budućim projektima nikome ne govori dok ne potpiše - što znači, da ga je i pitala (a vjerojatno je, jer da je toliko glupa - pa nije, ne vjerujem) on joj možda ne bi odgovorio. Ako stvarno nije pitala onda je zbilja glupa uz to što je loš novinar, ali ja se ne bunim. Meni da ga je pitala kako je i je li trenutno sretan bi bilo sasvim dovoljno. Ali to sam ja. Meni je i da on kaže dobar dan super, da ne odgovori ni na jedno pitanje - super i zato ja nisam mjerodavna kad je Cagin intervju u pitanju. Uostalom, vidjele ste što mene zanima, makar čula i sto puta.

Kao prvo, mislim da ga je to pitala da bi napisala u tekstu pitanje i njegov odgovor tipa, ne bih sada o tome. A drugo, naravno da joj ne bi rekao koji projekat ima u planu, naročito to ne bi rekao sada kada još nije prikazan ni ovaj projekat. Ali pitanja tipa toga da je postao član UTAe, da li ima u planu nastavak saradnje sa Netflixom, da li planira da snima nešto za tursko tržište, mislim za neku od njihovih produkcija ili za američki. Znači opšta pitanja u kojima ne bi trebao da otkriva tačno na ćčemu radi i sa kim je u pregovorima, ali ipak da znamo smernice.
I ne bunim se ja za pitanja iz prvog dela intervjua, naravno da mi je drago da pročitam bilo šta što kaže, ali ipak želim da znam i u kom smeru planira da nastavi dalji rad. Pa to interesuje fana svakog glumca ili pevača. Svaki intervju se sastoji od tih privatnih pitanja i od poslovnih, ovde je problem što čoveka koji je postigao takav uspeh i koji bi trebao da bude ponos degradirasamo glupim i površnim pitanjima a da pritom nije pričala sa njim o njegovom velikom uspehu. Prosto mi je neverovatno da intervjuišeš uspešnu osobu i ne želiš da pričaš sa njom o njenom uspehu.

I da, nisam te pitala da li treba da ti prevedem ovaj drugo deo intervjua. I nemoj da mi okolišaš tipa jao pa neću da te mućim falan filan, nego lepo reci jasno i glasno da ili ne. lol!

Poncha ::
Svi bi umrli od smijeha da ikome kažeš da se nadaš da ćeš ugledati nekog glumca. I vjerojatno bi te pogledali čudno što gledaš turske serije. Tako da ne brini, nisi sama.

Svi bi umrli od smeha i gledali te čudno, a to je čisto foliranje. Skoro svako ima nekoga koga voli i prati bilo glumca ili pevača i želi da ga vidi.

Poncha ::
Vidiš kako se Kivi da po sudovima.
Jako volim tu Kivinu stranu. Čovek ne dozvoljava da se prelazi granica i to je to. Da sam javna ličnost mislim da bih bila ista kao on.

Poncha ::
Nisam ni sumnjala da je tamo.

Naravno da je tamo. Pa ipak se žena toliko već mesecima šlihta, treba da joj se isplati.

Poncha ::
Dobro je, laptop mi je preživio.

Nema tebi pomoći. lol! Čuvaj tu tehnologiju, treba serija da se gleda.

Poncha ::
Saro, jesi li čitala neke od članaka? Ne znam više ni koliko ih ima i tko je sve što postavljao.

Pročitala sam samo ovaj Raninin.

Poncha ::
Dok mi je recimo Okan i na konferenciji i u intervjuu nekako odsutan. Pojma nemam zašto.

I ,eni se tako čini. Ali njega baš nešto i nema u medijima tako da može da bude da je on glumac onog tipa da ga zanima samo gluma, a sve to propratno intervjui i pstalo ga guši.

Poncha ::
Slike iz serije su odlične. Caga i Ayca zbilja predivni zajedno, tako fotogenični. A bome su mi njih dvoje super bili i jutros na konferenciji i kasnije kad su čekali intervju. Imali su par pogleda lijepih. Njušim ja tu odličnu kemiju. I još su ovako usklađeni. On u crnom, ona u bijelom.

Meni je danas na tw bilo sve puno Cage i Hazar. Na mnogim slikama su isekli Aycu i ostavili njih dvoje. Uopšte ne znam zašto, meni su on i Ayca odlični. Ali svi forsiraju Hazar.Mislim ok je i Hazar, Ali ja nekako od početka na Aycu gledam kao na partnerku, onu ljubavnu.

Poncha ::
Nije loš ni s Hazar. Zapravo, Zeynep njega gleda baya baya zagrijano.

Da, na onoj slici gde su Zeynep i Hakan.

Poncha ::
Ne znam što je odgovorila kad su je u intervjuu pitali za vezu Zeynep i Hakana.

Rekla je gel gitli. Znači tamo vamo iliti idi mi dođi mi.

Poncha ::
Inače, danas sam se i prijavila na Netflix, vrijedi mi besplatno gledanje do 3.1. Dakle, ako želite što duže imati Netflix prijavite se što kasnije. Vrlo lako se prijaviti. Ide kao od šale, za minutu se sve sredi.

Tamam, ja ću se prijaviti sledeće nedelje.

Poncha ::
Can je nekako najviše s njima bio kroz prvu sezonu i nekako se povezao. S njim mislim da je bilo najluđe na setu.

I on se povezao, a i ja sam od reditelja upratila samo njega, pa sam njega najviše i upoznala.

Poncha ::
Hazar me nije oduševila s prvom kombinacijom. A u drugoj kombinaciji mi ne idu ove čizme na ovo.

Isto sam pomislila. Ili je trebala kratku suknju sa čizmama ili dugačku sa cipelama. Uz ovu suknju idu ove cipele kao što je imala Ayca.

Poncha ::
Da se mene pita, kajiš uopće ne bi imala, a cipele joj mogu proći. Ona se jedina nije presvukla. Samo je dodala sako kasnije.

Ja iako volim vrno velu kombinaciju, ne volim na bele pantalone vrne cipele, to mi nekako ne ide pa sam sato rekla, inače je bila ok.

Poncha ::
Meni je to nespojivo jer, što kažeš, skraćuje noge, a i ne idu mi kratke hlače na čizme. Onda bi mi bila bolja opcija nekakvih drugačijih čizama i hlače uvući u njih. Ponavljam, odmah se sjetim Orkunovih hlača. A i Ibrinih.

I Ibro i Caga imaju jake butine i to im vizelno samo od sebe malo skraćuje noge, još kad obuku pantalone ove dužine ne izgleda dobro i zato bi to trebali da izbegavaju. Ali dobro,Caga generalno dobro izgleda u svemu i to je Ilknurina jedina sreća u svim njenim jezivim eksperimentima. Ovo je konferencija za štampu i događala se u prepodnevnim časovima, zato je ležernija odeća pun pogodak, ali to je jedino što je pun pogodak.

Poncha ::
45 dakikalık 10 bölümden oluşan The Protector, sıradan bir genç olan Hakan’ın (Çağatay Ulusoy) tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesiyle altüst olan yaşantısını ve epik bir maceraya adım atmasını konu alıyor. Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. Can Evrenol, Umut Aral ve Gönenç Uyanık’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Ja prema ovome zaključujem da su onda Burcin i Saygin u prvoj sezoni, a ne u drugoj. A koliko znamo oni su se na setu pojavili tek nakon što je snimljeno prvih deset epizoda.

Poncha ::
Inače, sjećaš li se ove ženske koja ga je intervjuirala i kad je bila premijera Delibala?

Ne sećam je se, ali danas je neko postavio ocu sliku i pored sliku sa Delibal gale.

Poncha ::
Inače, sjećaš li se ove ženske koja ga je intervjuirala i kad je bila premijera Delibala?

Taner Olmez? Pa liče, čak su mnogi mislili kada su izašle prve slike sa seta Protectora da je to Taner.

Poncha ::
Smijem li pitati jedno glupo pitanje?

Zašto je on ovako udaljen od njih dvije? Zašto ne sjedi bliže ili između njih?

Pa valjda je on sultan, a njih dve članice harema. lol!
Nwmam pojma zašto su tako stavili, ali glupo je.

Poncha ::
Saro, znaš li tko je ovaj lik?

Ne znam.

Poncha ::
Koje pitanje?!

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1070049333272297472

Pitanje je krajnje glupo. Nemam ništa ni protiv tog filma, niti ovo kažem zato što je Cagin projekat, ali ipak Netflix prvi put pravi takvu organizaciju kod njih, logično je da ideš tamo, ako ni zbog čega drugog, onda iz radoznalosti.

Poncha ::
Mene baš zanima hoće li biti sutra kao na Delibal gali kad su nam sve ispojlali. Valjda neće ako neće prikazati sve epizode.

Of be. Koliko će tamo sutra biti ljudi? Hoće li opet biti mnogo slika i videa da na kraju ne znam više što sam odgledala što nisam?

Slika i videa će sigurno biti, a spojlera ne verujem. Ako će da gledaju samo prvu epizodu nemaju šta mnogo da spojlaju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyWed Dec 05, 2018 9:22 am

Sara Ulusoy ::
Kao prvo, mislim da ga je to pitala da bi napisala u tekstu pitanje i njegov odgovor tipa, ne bih sada o tome. A drugo, naravno da joj ne bi rekao koji projekat ima u planu, naročito to ne bi rekao sada kada još nije prikazan ni ovaj projekat. Ali pitanja tipa toga da je postao član UTAe, da li ima u planu nastavak saradnje sa Netflixom, da li planira da snima nešto za tursko tržište, mislim za neku od njihovih produkcija ili za američki. Znači opšta pitanja u kojima ne bi trebao da otkriva tačno na ćčemu radi i sa kim je u pregovorima, ali ipak da znamo smernice.
I ne bunim se ja za pitanja iz prvog dela intervjua, naravno da mi je drago da pročitam bilo šta što kaže, ali ipak želim da znam i u kom smeru planira da nastavi dalji rad. Pa to interesuje fana svakog glumca ili pevača. Svaki intervju se sastoji od tih privatnih pitanja i od poslovnih, ovde je problem što čoveka koji je postigao takav uspeh i koji bi trebao da bude ponos degradirasamo glupim i površnim pitanjima a da pritom nije pričala sa njim o njegovom velikom uspehu. Prosto mi je neverovatno da intervjuišeš uspešnu osobu i ne želiš da pričaš sa njom o njenom uspehu.

E sad... Sve što si rekla stoji. Zato sam i rekla da je Ayse po mom mišljenju loša novinarka, jer nije uspjela sve pokriti. I da se radilo o bilo kome drugome i ja bih ispljuvala intervju, ali kako mene zanima svaki detalj Caginog života stoga mene zanima i ovakav intervju i dobro mi je došao.  :cereeeeek: (Da ne kažem da sam u ovim glupim i nebitnim pitanjima opet našla sličnost svoga života s Caginim.) Zanima me saznati što je moguće više sličica o njemu. A ovaj je obilovao i iza naizgled nebitnog meni je puno otkrio.
Vidiš, ja se ne bih ni sjetila da ga pitam o tome kako je postao član UTA-e iako ih pratim (iako nikakva korist od toga jer oni ni po čemu nisu dali znak o Cagi ikakav). Ni na kraj mi pameti nije bilo. Ali bih pitala planira li u skorije vrijeme snimati što u Americi.
Nije da mene ne zanima poslovno, naravno da me zanima, baš kao što me zanima sve što ima veze s njim. I tako ga upoznajem. Ali me zanima više ono što se događa trenutno i što mu je izgradilo život od toga što će biti od idućih projekta. Jer, ja ću projekt gledati kakav god bio i kad god bio. Kao što sam jučer Anđi napisala, ja njemu vjerujem i njegovom izboru, nebitno mi je kad će i što će snimati. Pa čak mi nisu potrebne ni smjernice. Kao što sam dosad čekala, mogu i dalje. Jedino bih voljela znati je li za turske dizije i televizije gotov ili ne. A to ne bi ni odgovorio.
Recimo... Ja ga volim u romantičnim izdanjima i likovima zavodnika i ponekoj akciji, ali da on radi samo ono u kakvim je meni izdanjima najdraži, e pa on bi onda bio ni u pola poznat, a da o glumačkom razvijanju ne govorim. Iz tog razloga mi nije toliko napeto da znam što će dalje, jer meni ni tema Protectora nije napeta pa eto s njim, i praćenjem snimanja i svih lokacija tokom snimanja, i s ovim pojavljivanjem u intervjuu, njegovom uzbuđenosti i konferencijom učinio mi je da mi i neprivlačna tema postane privlačna. Jednim običnim odgovorom o seksu likova dao do znanja kako on na stvari gleda.

Što se tiče intervjua ne znam zašto, ali ja imam neki osjećaj (koji može biti potpuno kriv) da Engin i Caga kad dogovore intervju unaprijed kažu ili smjernice ili koja pitanja ne treba pitati. Nekako je uvijek tematski zaokruženo. Ako nije tako onda odgovorima dirigiraju smjer intervjua. Iz ne znam kojeg razloga u ovom intervjuu je Caga sam u odgovorima uključivao obitelj i privatno. A na dosta pitanja uopće nije trebao tako odgovoriti. Mogao je odgovoriti na dosta njih bez da neke detalje kaže.
Ovaj intervju kao da je imao naglasak da pokaže što je Caga sve trebao proći da bi došao do ovdje gdje se sad nalazi.

Što se tiče Ayse, mislim da je ona snobovski nastrojena i da ne bi napisala pitanje na koji nije uspjela dobiti odgovor. Meni se ona čini kao osoba koja sve što poželi mora dobiti. Ako griješim, ispirčavam se. Ali po njenim slikama i pitanjima meni upravo tako izgleda.

Ja u svakom Caginom intervjuu, bio loš ili dobar, nešto saznam. Meni su i gluposti jako zanimljive. Zato je meni i ovaj intervju zanimljiv, a sigurna sam da će biti još intervjua.

Sara Ulusoy ::
I da, nisam te pitala da li treba da ti prevedem ovaj drugo deo intervjua. I nemoj da mi okolišaš tipa jao pa neću da te mućim falan filan, nego lepo reci jasno i glasno da ili ne. lol!

Napisala sam ti odmah onu večer kad je izašao i kad sam znala da se tebi neće svidjeti ovo:
Poncha ::
Predomislila sam se. facepalm lol!  Nije velik intervju. trepko  Sad pa za deset dana, kad uspiješ, želim da mi prevedeš. Lutfen.

Tako da ako ti nije problem pretipkati, bila bih ti jako zahvalna.

Sara Ulusoy ::
Svi bi umrli od smeha i gledali te čudno, a to je čisto foliranje. Skoro svako ima nekoga koga voli i prati bilo glumca ili pevača i želi da ga vidi.

Meni je više dosta da me gledaju poprijeko kad spomenem tursku seriju (čak ne da je gledam), a kad bi pola njih znalo koliko mi je drag neki glumac onda bi me na stup srama postavili.
Ne znam zašto se turska industrija smatra takvim smećem kad ima toliko kvalitetnih glumaca (rekla bih i kvalitetnijih od američkih). I nije im problem ako odlijepiš za Leom ili Bradom, a ne valja ako su ti tamo neki Kivo ili Caga napeti. Eto, ali ljudi su takvi.
Ali mislim da ti isti bi meni i da odem u LA, ili gdje već žive, se smijali da odem ih potražiti na setu.
A što kažeš, pola ih se folira. Jer da naiđu na nekog svog miljenika koji je javno poznat slikali bi se s njim.

Sara Ulusoy ::
Jako volim tu Kivinu stranu. Čovek ne dozvoljava da se prelazi granica i to je to. Da sam javna ličnost mislim da bih bila ista kao on.

A ja neću ni reći što bih da sam javna osoba. Tad bih još više bila preslika Cage, tj. njegovog karaktera. I ne bih bila ovako lijepa.  lol!
Ali mi se sviđa kako Kivo ne da na sebe. Meni zato Kivo i djeluje kao neki stariji brat koji sebe i sve oko sebe šiti.

Sara Ulusoy ::

Naravno da je tamo. Pa ipak se žena toliko već mesecima šlihta, treba da joj se isplati.

Bili su svi, kako neće ona biti. Nije joj trebalo šlihtanje.

Nego, kako onaj jasni stari nije bio. Bar je na to mogao ići.  tuzni

Sara Ulusoy ::
Nema tebi pomoći. lol! Čuvaj tu tehnologiju, treba serija da se gleda.

Neka izdrži barem još danas i 14. i 15.  onda me nije briga. Poslije tko zna kad će Caga.

Sara Ulusoy ::
Pročitala sam samo ovaj Raninin.

To je to.

Sara Ulusoy ::
I ,eni se tako čini. Ali njega baš nešto i nema u medijima tako da može da bude da je on glumac onog tipa da ga zanima samo gluma, a sve to propratno intervjui i pstalo ga guši.

Moguće. Jer baš mi je bio nekako odsutan. Cijeli bezvoljan, kao neko mrtvo puhalo, kao da jedva čeka otići od tamo.

Sara Ulusoy ::
Meni je danas na tw bilo sve puno Cage i Hazar. Na mnogim slikama su isekli Aycu i ostavili njih dvoje. Uopšte ne znam zašto, meni su on i Ayca odlični. Ali svi forsiraju Hazar.Mislim ok je i Hazar, Ali ja nekako od početka na Aycu gledam kao na partnerku, onu ljubavnu.

I meni. Zato sam se i začudila kad sam vidjela da je netko postavio Aycu i Cagu.

Sara Ulusoy ::
Rekla je gel gitli. Znači tamo vamo iliti idi mi dođi mi.

Aha. A što joj to znači? Da će Hakan ipak nešto petljati s njom.  mislilac

Sara Ulusoy ::
Tamam, ja ću se prijaviti sledeće nedelje.

Da, ako želiš što dulje gledati to ti je najbolja opcija. Ja nisam mogla čekati pa se prijavila jučer.

Sara Ulusoy ::
I on se povezao, a i ja sam od reditelja upratila samo njega, pa sam njega najviše i upoznala.

Ma meni su i ova dva druga poznata i pratim ih, ali oni nisu otkačeni kao Can. Gonenc mi se stilom čini ipak nešto sličniji Canu nego Umut. Umut je što bi se reklo dosadan.
Kad smo kod njih, zanima me koji je od njih radio tu Caginu i Aycinu scenu o kojoj se govori.

Sara Ulusoy ::
Isto sam pomislila. Ili je trebala kratku suknju sa čizmama ili dugačku sa cipelama. Uz ovu suknju idu ove cipele kao što je imala Ayca.

Eto, baš to i ja mislim.

Sara Ulusoy ::
Ja iako volim vrno velu kombinaciju, ne volim na bele pantalone vrne cipele, to mi nekako ne ide pa sam sato rekla, inače je bila ok.

Crno i crno-bijala su česte u mojoj garderobi tako da ja nemam ništa protiv. Da je stavila neki manji i elegnatniji i ljepši kajiš bi mi išle i crne cipele. Ovaj mi se ne sviđa. Ali ja bih možda skinula kajiš i uzela neke življe boje cipele.

Zanima me kako li će danas zasjati svi.

Sara Ulusoy ::
I Ibro i Caga imaju jake butine i to im vizelno samo od sebe malo skraćuje noge, još kad obuku pantalone ove dužine ne izgleda dobro i zato bi to trebali da izbegavaju. Ali dobro,Caga generalno dobro izgleda u svemu i to je Ilknurina jedina sreća u svim njenim jezivim eksperimentima. Ovo je konferencija za štampu i događala se u prepodnevnim časovima, zato je ležernija odeća pun pogodak, ali to je jedino što je pun pogodak.

Da, oba ima jače butine i još ovo pa im onda skrati noge. Slažem se.
Caga ima sreću da ima visinu pa može progurati sve.
Eto, na kraju krajeva, čak mi se i džemperić svidio, tako pišem u prolaznu kombinaciju.

Sara Ulusoy ::
Ja prema ovome zaključujem da su onda Burcin i Saygin u prvoj sezoni, a ne u drugoj. A koliko znamo oni su se na setu pojavili tek nakon što je snimljeno prvih deset epizoda.

A tako bi se dalo zaključiti. Možda ih samo nismo dobro upratili, a možda se pojavljuju u zadnjim kadrovima prve sezone. I to je još Burcin bila tek nešto aktivnija pri kraju snimanja.
Mada, meni je nekako ostalo da se ona u tekstovima ovih provjerenih tek počela spominjati pred početak druge sezone. Ne pamtim više.

Sara Ulusoy ::
Ne sećam je se, ali danas je neko postavio ocu sliku i pored sliku sa Delibal gale.

Ja sam je se sjetila, sad očekujem njen video. Tj. da ga postave ovi za koje radi.

Sara Ulusoy ::
Taner Olmez? Pa liče, čak su mnogi mislili kada su izašle prve slike sa seta Protectora da je to Taner.

Da on. Meni baš imaju tu neku sličnost. On mi je i karakterom kao neki Mert.

Sara Ulusoy ::
Pa valjda je on sultan, a njih dve članice harema. lol!
Nwmam pojma zašto su tako stavili, ali glupo je.

A zato je to.  smeh

Glupo mi je. Nadam se da i večeras neće biti ovako. Bilo bi lijepo Cagu u sredinu, s jedne strane jednu, s druge strane drugu.

Sara Ulusoy ::
Pitanje je krajnje glupo. Nemam ništa ni protiv tog filma, niti ovo kažem zato što je Cagin projekat, ali ipak Netflix prvi put pravi takvu organizaciju kod njih, logično je da ideš tamo, ako ni zbog čega drugog, onda iz radoznalosti.

I meni je glupo pitanje. Čak sam i glasovala kad su postavili anketu.

Ako bude puno uzvanika, baš me zanima na čiju će premijeru ići ovi bitni i Cagi bliski koji su vezani za Ay yapim i Med yapim. I gdje će ići posvuduše.  lol!
A mislim da je u isti sat i jedno i drugo.

Sara Ulusoy ::
Slika i videa će sigurno biti, a spojlera ne verujem. Ako će da gledaju samo prvu epizodu nemaju šta mnogo da spojlaju.

Da, računam da mirno mogu gledati. Prvu epizidu mi ionako ne mogu ispojlati toliko.

Uf. Bu arada, nikad mi nogomet nije išao na živce kao danas.  tuzni Popodne se igra utakmica hrvatskog kupa. Ovi moji igraju i počinje u 17 h, a druga utakmica kasnije, u 19:30. Internet mi je koma u zadnje vrijeme i ako želiš gledati uživo nešto na internetu drugi se ne smiju nakačiti jer koči gledanje. Nadam se da će kardesim ići gledati utakmice vani jer inače mi odu svi megabajti na mobitelu.  tuzni Ali ja praćenje ne propuštam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyWed Dec 05, 2018 9:33 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyWed Dec 05, 2018 9:35 am

Vidi Ismaila Filiza. On je spreman. Ako je danas objavio, da on ne ide na galu?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 45341457_279967546052819_8177949991134196650_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkyNzUxMTAzNjc2NjE4MzQ0MQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyWed Dec 05, 2018 9:38 am

Nisam očekivala ovo za MI jutros.

https://www.instagram.com/p/Bq_4iQoD9Ml/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyWed Dec 05, 2018 9:53 am

Sad sam se sjetila. Posebno me zanima prijevod pitanja o fakultetu, a i odgovor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyWed Dec 05, 2018 9:55 am

I zanima me zašto jučer nije bio Yurdaer Okur. Po fragiju bi se reklo da je on isto važan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 EmptyWed Dec 05, 2018 10:01 am

BugeVuga, jesi li odgledala Na granici?

Ova Alma mi je bolja i s Krešom i s Lukom nego s onim tupavim Karlom.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 22 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 22 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: