Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:50 pm

I naravno, i onda i sada naočale na glavi. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:53 pm

Joj, kako mi čitaš misli, danas to gledam. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Dosta puta je gostovao kod Urganta, kao Kozlovski skoro. A i vidi se da voli. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:54 pm

Poncha ::
I naravno, i onda i sada naočale na glavi. lol!

:cereeeeek: smeh :cereeeeek: smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:54 pm

O, svašta, zar ti još i misli čitam? facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:54 pm

Ali to je meni sam YT predložio. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:55 pm

Čak mi ne smeta što sjedi prekrižnih nogu, a uvijek to primijetim i nije mi baš nešto. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:56 pm

A znam, ali potrefilo se tako. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 9:57 pm

Baš. smeh Ekstra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:01 pm

Ma, njemu se sve prašta. lol! :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:08 pm

A vidim. Visina nije ga ubila, hajde nema veze, kao da je dva metra visok. Naočale i kad ima sunca i kad nema, nema veze. Sjedi prekrštenih nogu kao koja žena, nema veze.

Vidi ga kako se dao u objašnjavanje.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Giphy

Koji sjaj u oku.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Giphy

A, oblizivao se odavno. lol!
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:17 pm

Aha, pobijedio je u gađanju meta. topić
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:43 pm

smeh smeh smeh smeh smeh

Joj, hvala, hvala, hvala!!! srca srca srca
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:45 pm

Ovdje je sladak, ali mislim da mu bolje stoji s godinama.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:47 pm

Ali Pavel i Urgant, koji je to spoj hitova. smeh naklon smeh naklon
Deset minuta sam se smejala bez prestanka.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:48 pm

Jeste i meni se više sviđa sa godinama. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:48 pm

Ja nisam jer ne razumijem ništa, svaku pet riječ, ama neme veze. Kap što vidiš, malo sam bacila oko.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:52 pm

Kako mi je drago što ti je Pavel legao, pa mogu sa tobom da ga komentarišem, pa me obraduješ gifićima, pa sama svojevoljno tako nešto pogledaš... Definitivno ti je kum. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 10:53 pm

Je, baš mi je legao.

:cereeeeek:
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 11:02 pm

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
A ako te zanima, mogu ja da ti prevedem celu emisiju. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySat Nov 24, 2018 11:02 pm

I on ima posebno lep osmeh. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun Nov 25, 2018 1:29 am

Poncha ::
Nemam pojma, ali sjećam se dana kad e pojavio u grupi i sad sam pogledala, još uvijek je u njoj. lol!


smeh smeh smeh

Poncha ::
Cure su očito domišljate i kreativne, a njemu izgleda nije strano da tako uđe u neke grupe gdje ima obožavatelja, ali čisto sumnjam da on čita i gleda išta. A ove Auriku ne da ne mogu smisliti nego se sprdaju s njom na kub.

Nema šanse da čita, a i ako čita teško da išta razume. lol! To kao prvo, a kao drugo - da stvarno čita, ako se sprdaju sa Aurikom kako kažeš, onda ne bi više bio član grupe. lol!

Poncha ::

Baš ih je dobro uhvatio. Čak mi nije mrsko ući u grupu pogledati što ima. Nakon dugo vremena da mi je oku ugodno. Bili su neko vrijeme pusti kosooki, pa se jedno vrijeme prepucavali oko nekih Turaka. I tako... Uglavnom bih ušla i izišla, ali sad evo, bacim pogled na kuma. lol!

Sve za kuma. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Meni se u principu ne sviđa to što je previše posvećena vlogovima. To mi nekako nije moj tip. Ja ne volim dijeliti skoro pa ništa po društvenim mrežama.
Za Auriku je premija.

Slažem se.

Poncha ::
1. Pa naravno da ti voliš njega i da ti je cerek na licu, ali ta ljubav nije baš za brak. Zato sam i rekla da je zadnja rupa, jer ga je uspio zamijeniti novi, koji se tek pojavio, s kojim se ne znaš nego koji tjedan.
2. Ništa. Šutim.
3. Pavel će te se odreći. Mislit će da ga dovoljno ne voliš kad si toliko ljubomorna na Auriku. lol!
4. Ma on samo ostao kući sa ženom. Bolje nego da je došao i bio kum.

1. Ali to je ljubav na prvi pogled, za nedelju dana čovek je uspeo i da me zaludi i da mi se uvuče pod kožu, tako da sad samo mogu da mislim na njega. :cereeeeek:
2. smeh
3. Ma neće me se odreći. Ljubomorna sam ja i na Agatu. lol! Bože, šta je sa tim ženskim inicijalima na A. smeh
4. Da, samo mi je još to falilo. smeh

Poncha ::

Iskoristit ćeš ti to njegovo kočeperenje kad-tad. lol!
Nitko njima nije kriv što se nisu na taj način aktivno uključili u "nastavu". :P

smeh smeh smeh

Poncha ::
Mislim da ovih par koje su to komentirale su one koje su preletile treću sezonu jer su bile nestrpljive.

A pa onda je jasno.
Meni je hit kako se među Ruskinjama podelilo mišljenje oko nje. 70% je mrzi iz dna duše sad i proklinje maksimalno što može, čak im se i glumica ogadila, a 30% pljuje scenariste što su tako srozali IgorKaća priču, brane je i ne mogu da ih prežale što nisu ostali na kraju zajedno. lol! smeh

Poncha ::
A joj, baš je simpatična. Ja bih joj odgovorila - Ostao je sa mnom.

smeh
To i jeste zapravo najkompetentniji odgovor. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

Joj, kako ga pravdaš.

A moram. :cereeeeek:

Poncha ::
Je. :cereeeeek: Ne može ni meni svatko kum biti
.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::
Ma dobro, odlično. Naravno, idu mladenci, pa kumovi se pridruže, pa roditelji. Neka se i Rusi tome priviknu.
Oh be. Koja pjesma je za drugi ples?  lol!

Nisam još ni prvu izabrala. lol! Imaš neki predlog? lol!

Poncha ::

Pusti Lizu, lako ćemo za nju. Samo mi treba još jedan koji se ne može odvojiti od Lize. Za promjenu dobro da je ne prati. lol!

smeh
Mora čovek da se razlikuje i po (ne)praćenju Lize. naklon smeh

Poncha ::
Pa ja mislim da je tako najbolje. Ali kažem, moj stav ne mora biti i tvoj. Jer da sad počneš ne bi se od serije oporavila nikad. Mada ja tvoje komentare i upise svaki dan mogu čitati i ostaviti komentar. Vidiš da sam u toku. lol!

Istina, tačno kad bih sad krenula ponovo sve da gledam - ne bi me više bilo.
Ali bold. :cereeeeek: Spasiba, canim. <3 I meraketme sen hic, kad krenem da gledam ostavljaću gomilu komentara samo za tebe, taman će mi sad biti lakše kad budem komentarisala. :cereeeeek:

Poncha ::
Ali zbilja me najviše zanima kako je, je li sretan i ispunjen, želi li išta promijeniti. Više od bilo kojeg projekta me zanima on.

:cereeeeek:

Poncha ::

Šok šok šok u vezi Cage ja ne bih ikad u naslov stavila. Meni je najbolji naslov Caginih intervjua bio “Ve tanrı erkeği yarattı” .
Taj mi je bio pogođen baš.

Jao, sećam se ovog editorijala još za vreme MC. :cereeeeek:

Poncha ::
Pa kad mene zanimaju pitanja gdje bez puno riječi može sve reći.

Zapravo i jesu ta pitanja najvažnija.

Poncha ::

To ti je otprilike kao i tebi. Stanko ti je muž, za Kozlovskog bi se udala, ali bi prije od svega ukočila Pavelu u krevet.  lol! Yani, pardon, bila kreativna pa sad.  :P
Pa, možda. Meni je Momo sladak, s tim plavim očima, svijetla kosa. Samo što je neusporediv s Kivom u fizičkom. Kivo je Apolon. A Momo je samo sladak.

smeh smeh smeh smeh smeh
Ali ozbiljno, mislim da je dosta na nju uticao onaj razgovor sa Lidijom. Marko njoj dođe kao zabranjeno voće, sviđa joj se jako, ali čim je čula da Krešo odlazi, svet joj se srušio. Ja sam mislila da ga voli samo kao brata, pokazala mi je da je ipak ozbiljnije. lol! Ali dobar joj je metod, čim ga je poljubila, nije mu više na pamet palo da igde odlazi. :cereeeeek:
Ne sumnjam ja da će ona i dalje sedeti na dve stolice, ali ipak mislim da je prevagnula malo. Pa i onda u šumi nije bezveze i samo radi posla onako zaskočila Krešu i raskopčala košulju, i tad se mnogo dobro uživela u ulogu. lol!
A meni je drago zbog njega, on je mnogo više zaslužuje od Marka.

Poncha ::
Rekoh ti ja, serija me drži najviše zbog toga što su opaljeni. Meni Mijo za nijansu bolji jer mi je Radić genijalan.
Od mlađih definitivno Luka. I bude mi žao kad ga nema u epizodi.

Dobro, da, Radić je zaista zvezda ove serije, ali Nediljko tako nekad ima momenata na kojima izvrištim. Genijalni su.
Meni je najjača epizoda kad je Mijo bio u zatvoru, gde mu je bilo bolje nego kod kuće. naklon smeh Još došla Gordana po njega, a on je moli da ga ostavi. smeh

Luka me je sa svakom narednom epizodom sve više osvajao i svaki put kad ga gledam setim se tebe.

Poncha ::
Ja biram opciju udubljeno.

I ja. lol!

Poncha ::
Tamam, tamam. I bolje da ste je za sebe.  lol! Bilo bi ratno stanje da ste je slali producentima.

Pusti producente, dovoljno da su Ruskinje videle ono, zaklale bi nas iste sekunde. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun Nov 25, 2018 1:30 am

Prvi njihov klip koji sam pogledala otkako se završila serija.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun Nov 25, 2018 1:37 am

Odgledala sam sva Pavelova gostovanja kod Urganta. Odmah da izdvojim neke zanimljivosti:
1. Nije prisustvovao rođenju ćerke, jer se Agata porađala dok je on snimao drugu sezonu Mažora i kako je set bio u SP, a ona u Moskvi - nisu ga pustili da ide.
2. Rekao je da će druga sezona biti mnogo uzbudljivija od prve, kad je najavljivao seriju. I pazi sad, kaže Već u prvoj epizodi videćete koliko će biti zanimljivije. lol!
3. Prva reč njegovog sina bila je Daj. :cereeeeek:
4. Govorio je o tetovažama, to ću u narednom postu detaljno da ti prevedem i izdvojim deo da pogledaš, jako je zanimljivo šta je sve rekao.

Ali mnogo mi je bilo slatko kad ga je Urgant kao napao za ten, što odudara od ostatka ekipe i mnogo je tamniji, pa je ovaj uzeo da se pravda A šta ću, brzo pocrnim na suncu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun Nov 25, 2018 2:21 am

U: Jel' ti to prva tetovaža? /pokazuje na vrat/
P: Da...
U: I baš si je napravio na najvidljivijem mestu. Kako je došlo do toga?
P: Ajde, ako već otvoreno pričamo o tome, dakle ovako. Paša Canajev i Aleksandar Bondarev...
U: U pitanju je film Na igri?
P: Da. I svima nam je palo napamet da moj lik ima tetovažu tu na vratu. Prvo je trebalo da mi je nacrtaju, ali u to vreme nešto nisam imao poverenja u šminkere. Mislio sam da će mi isprva biti ovde, onda malo više, a onda na kraju možda dođe i do grudi.
U: Mislili ste da ćete toliko dugo snimati film? Mislio si da ćeš se fizički menjati? I čekaj, onda si rešio da napraviš pravu tetovažu, kako bi sve bilo pravo?
P: Pa, na filmu i treba sve da bude pravo, prirodno. Ma, naravno da nisam postupio normalno i pametno, ali tada mi se činilo da više neću snimati u filmovima.
U: Pa da upamtiš taj proces?
P: Ima dosta glumaca koji su samo jednom u životu snimili film i ja sam mislio da ću i ja biti među njima. A ne, oni nastavili da me snimaju u još pet. smeh
U: I čekaj, napravio si tetovažu? Kako su na to reagovali tvorci filma, kad se na tvom telu stvorilo ono što su oni smislili?
P: Pa, u jednom trenutku samo što me nisu ubili. Šta ako ti se to inficira, a mi treba da snimamo i sav otekneš, šta si to uradio? Ali na kraju su se navikli. Svakako, kad radiš tako neki postupak, on na tebe utiče... Čekaj, šta sam sad rekao?smeh :cereeeeek:
U: Ovo je najidiotskiji odgovor na pitanje zašto sam napravio prvu tetovažu u svom životu. smeh Često nam izlaze naslovi vaših citata, sutra je na redu Pavel Prilučni Zašto ste napravili tetovažu? - Pa, često se dešava takva situacija da na tebe utiče... smeh
Dobro, ali posle toga se nisi zaustavio.
P: Pa rekao sam da utiče. smeh
U: Dobro, koliko sad imaš tetovaži?
P: Pa nemam puno.
U: Pa koliko, siguran sam da znaš tačan broj? Hajde da brojimo. smeh
P: Ne, nemoguće je izbrojiti ih, jer ovde /pokazuje levu ruku/ je jedna velika i ovde /druga ruka/ druga velika i ovde jedna /desni bok :cereeeeek: /. Na kraju ispada 6.
U: A šta je ispalo na kraju sa ovom poslednjom /pokazuje sliku sa njegovog instagrama kad je objavio najnoviju koju pravi/
P: Zapravo, sve moje tetovaže imaju neki smisao, samo ova /pokazuje vrat/ nema nikakav smisao. smeh :cereeeeek: Tada, posle sam našao smisao i njoj i isprva sam hteo da je skinem, ali...  Znate, kod američkih zatvorenika pozadi je napisano DOC, kao da...
U: Kao da si ležao u američkom zatvoru? smeh I čekaj, njima je to pozadi, a tebi napred?
P: Tako se potrefilo, bio je pijan majstor. smeh
U: A poslednja tetovaža, sa kojim je značenjem?
P: Poslednja tetovaža je molitva na latinskom, o očuvanju porodice.
U: Jako dobra stvar.
P: A imaš li ti neku tetovažu? /publika aplaudira na ovo očuvanje porodice/
U: Kako mi se sviđa što su sve ove devojke kao oduševljene, a svaka hoće da razruši tu istu porodicu. naklon smeh Verujte mi.
P: A imaš li ti tetovaže?
U: Imam i ja porodicu. Moja religija mi brani da to bude molitva na latinskom i tetovaža nemam. Objasniću i zašto, bojim se. Plašim se da je napravim, a posle mi se možda ne svidi. Naravno da sam kao i svi drugi ljudi razmišljao o tetovažama.
P: Vreme ti je da počneš.
U: Ma kasno je da počinjem. Čudno je kad čovek u mojim godinama počne da se tetovira.
P: Ma nije uopšte, jedan moj drug ima 47 i jednim mahom se ceo išarao. smeh Potpuno. smeh
U: Za koji period? Ali ne, ne razumem ja zašto tako...
P: Ako se odlučiš, imam dobrog majstora. smeh
U: A kako sa decom, recimo moja starija ćerka je jako htela da napravi tetovažu i ja sam je na svaki način odgovarao...
P: Na vratu? smeh
U: Ma ne, i sve me je gnjavila zašto ne smem ja joj kažem Zato i pokazujem svoje golo telo bez tetovaža. smeh I eto tako deca zažele tetovaže, i to jako rano, već sa 12.
P: Ma već ih i prave. smeh A i što da ne? Ja u tome ne vidim ništa loše. Ako to nosi sa sobom neki dobar smisao, ako ti to znači, a ne kao meni na vratu, već nešto pristojno. smeh
U: A čekaj, šta je sa ulogama? Ajde razumem Mažor i ostale savremene serije gde tetovaže mogu da se opravdaju, ali npr. dođe neka istorijska uloga. I kako sad sa svim tim?
P: Pa, meni su i u Mažoru uklanjali tetovažu.
U: Bojili su je?
P: Ma da, postoje i sprejevi, naravno. /demonstrira prskanje :cereeeeek: / I gotovo. Tako da - pravi ih. smeh

https://youtu.be/Tz5iBxJhBr4?t=207 do 9:07
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 EmptySun Nov 25, 2018 3:06 am

Jedna mu je napisala pismo u kom mu iskazuje divljenje i nudi svoj broj telefona. naklon smeh smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: