Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 8:21 pm

Sara Ulusoy ::
Nikada mi nece biti jasni fanovi koji traze nastavak serije koja se zavrsila. Sad kad bi snimali nastavak AiM ili Ezela, ja sigurno ne bih gledala.

Upravo to!

Poncha ::
Meni stvarno nije jasno kako se itko mogao nadati kad je po onoj rečenici od početka bilo zacrtano, a kad je Plavi sam rekao što misli o 4. sezoni samo potvrdio. Scenaristi bi bili glupi kad bi prihvatili pisanje nastavka.

Pa vidiš da su nemogući i nedokazani.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 8:21 pm

Poncha ::
Bondarenkova, odgledala sam danas neki klip s kumom jer mi, gle čuda, sve puno njega. Uglavnom, u tom dijeli klipa  se nalaze negdje, neka ruševina ili tako nešto, on je skriven i žvače žvaku, a Vika je s onim svojim krupnim. Ima neki izraz lica, baš je odličan.

smeh
Koji klip si gledala? wow Mislim da pričaš o prvoj sezoni, kad su jurili jednog kriminalca među tim ruševinama. Jel' pala pucnjava posle?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 8:23 pm

Poncha ::
I evo, sad sam vidjela.
https://www.instagram.com/p/BqkZ4w_Fo8m/

Bonaderenkova, nemoj biti ljubomorna. lol! Iako znam da nije lako.


wow wow wow
st_bond st_bond st_bond
:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Stas1 Stas1 Stas1

Ali kako je zavrteo! :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon
Zašto, zašto, zašto to nisam ja??? suze suze suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:07 pm

Mrs Bondarenko ::
Jao da, pričala mi Sparks da je on u toj grupi, a ja joj nisam verovala. smeh
Živo me zanima kako su uspele da ga ubace. naklon smeh

Nemam pojma, ali sjećam se dana kad e pojavio u grupi i sad sam pogledala, još uvijek je u njoj. lol!

Cure su očito domišljate i kreativne, a njemu izgleda nije strano da tako uđe u neke grupe gdje ima obožavatelja, ali čisto sumnjam da on čita i gleda išta. A ove Auriku ne da ne mogu smisliti nego se sprdaju s njom na kub.

Mrs Bondarenko ::
Istorija se uvek ponavlja... <3

Baš ih je dobro uhvatio. Čak mi nije mrsko ući u grupu pogledati što ima. Nakon dugo vremena da mi je oku ugodno. Bili su neko vrijeme pusti kosooki, pa se jedno vrijeme prepucavali oko nekih Turaka. I tako... Uglavnom bih ušla i izišla, ali sad evo, bacim pogled na kuma. lol!

Mrs Bondarenko ::
Možda bi i meni bila simpatična (većini njegovih fanova i kod Ruskinja je ona simpatična) da mi on nije toliko simpatičan, ovako ne mogu protiv sebe. lol!
Mislim, za Auriku je zlato, ali svejedno mi se ne sviđaju neke stvari kod nje

Meni se u principu ne sviđa to što je previše posvećena vlogovima. To mi nekako nije moj tip. Ja ne volim dijeliti skoro pa ništa po društvenim mrežama.
Za Auriku je premija.


Mrs Bondarenko ::
1. A nije tako, volim ja njega. Stvarno ga volim, ja kad njega gledam uvek mi bude ovakva faca :cereeeeek: . Jednostavno ga ne volim toliko kao ovu dvojicu, ne postanem napaljeni skakavac dok ga gledam, ne budi u meni erupciju hormona, samo zavidim njegovim devojkama, ali ih ne mrzim... A to što kažeš, pa sve je i počelo time (cela moja pažnja usmerena ka njemu) da vratim Stanislavu milo za drago. lol! I da se nije pojavio Pavel, verovatno bih se udala za Kozlovskog i bila srećna, ovako jbg. lol!
2. Šta je? smeh
3. Malo sutra, neće moći ni u njegovim ni u njenim snovima. durica
4. Da, to si u pravu... Čudna ova moja podsvest, nekad samu sebe ne razumem. lol!

1. Pa naravno da ti voliš njega i da ti je cerek na licu, ali ta ljubav nije baš za brak. Zato sam i rekla da je zadnja rupa, jer ga je uspio zamijeniti novi, koji se tek pojavio, s kojim se ne znaš nego koji tjedan.
2. Ništa. Šutim.
3. Pavel će te se odreći. Mislit će da ga dovoljno ne voliš kad si toliko ljubomorna na Auriku. lol!
4. Ma on samo ostao kući sa ženom. Bolje nego da je došao i bio kum.

Mrs Bondarenko ::
Znam to. :cereeeeek:
I meni je generalno celo odeljenje omiljeno, rekla sam im to, pre svega ne mogu da ih lažem, a i jasno je i njima. Nego eto, nek' se malo on kočoperi. lol!

Iskoristit ćeš ti to njegovo kočeperenje kad-tad. lol!
Nitko njima nije kriv što se nisu na taj način aktivno uključili u "nastavu". :P

Mrs Bondarenko ::

Jel' znaju one kraj serije? Ili su jednostavno od starta TimVika?
Ja nisam do kraja mogla da se odlučim za koju ću da navijam, jer mi je on bio tu najbitniji. A on je voleo Viku, ali je bio srećan sa Kaćom. Tako nekako najkraće rečeno. Zato nisam mogla da zauzmem stav, pogotovo što Vika sama nikako nije mogla da preseče i izabere jednog. Međutim, kad god bio on bio na pragu da izabere Kaću, ja sam osećala da mi tu nešto fali, a kad god bio se približio Viki - bila sam u fazonu To je to.

Da je vidiš još kad mi je rekla to da će na kraju odgledati bez prevoda, prvo mi kaže Samo ćutite i nemojte ništa da mi pričate. Tek posle 5 minuta A jel' bar lep kraj? lol! Ja ćutim i samo skrećem pogled, tek će ona Nešto imam osećaj da neće ostati ni sa jednom. lol!

Mislim da ovih par koje su to komentirale su one koje su preletile treću sezonu jer su bile nestrpljive.

smeh smeh smeh smeh
A joj, baš je simpatična. Ja bih joj odgovorila - Ostao je sa mnom.

Mrs Bondarenko ::
Pa zbog fore, šmekerčina. :cereeeeek:

Joj, kako ga pravdaš.

Mrs Bondarenko ::
A džentlmen. :cereeeeek:

Je. :cereeeeek: Ne može ni meni svatko kum biti.

Mrs Bondarenko ::

smeh
To sam ja našla, Sparks mi se tek danas javila.
Rekla sam da još nisam spremna da gledam njegove druge projekte, jer neću moći da izađem iz Sokola, ali njime samim moram da se bavim, nekako me vuče. lol!

Aferin sana.
Tako i treba, sad se ti uhvati Plavog. Dok ga cijelog ne izučiš, nema stajanja.

Mrs Bondarenko ::
Sad ćeš još da mi nabiješ grižu savesti. smeh Drugo vodio je Olgicu u Rim, nije išao sam. lol!

Nije mi to bila namjera nimalo. Samo kažem, da mu plan nije baš uspio. lol!

Mrs Bondarenko ::

Ja ti lepo kažem. lol!

Ja ti vjerujem o zaman.

Mrs Bondarenko ::
Kod nas je kao kod vas, prvo kuma i kum, pa posle ko s kim kako hoće. Tj, prvo mladenci otvaraju ples, a onda dođu ovi ostali.
Kod Rusa nikako da pokačim, jer su slabo prikazivali venčanja, ali po onome što sam videla mislim da nemaju pravila. Uglavnom plešu po parovima.

Ma dobro, odlično. Naravno, idu mladenci, pa kumovi se pridruže, pa roditelji. Neka se i Rusi tome priviknu.
Oh be. Koja pjesma je za drugi ples? lol!

Mrs Bondarenko ::
Maksa, Urganta, Karinu (Vika), Ljubov (Kaća), Mažor stranicu, većinu Mažor ekipe, neke likove iz Kuhinje (prate i oni njega), ženu naravno... Lizu ne prati, koji lik! naklon smeh

Pusti Lizu, lako ćemo za nju. Samo mi treba još jedan koji se ne može odvojiti od Lize. Za promjenu dobro da je ne prati. lol!

Mrs Bondarenko ::
Hvala ti. Trebao mi je savet, baš sam noćas razmišljala i nisam znala šta da radim.
Ništa onda, tako ću zasad. Čekam Sparks, pa ću onda da opalim reprizu, a dotad ima SenjuFeđu, Na granici... Posvetiću se sad malo komedijama, da me vrate u normalu. Jedino što svaki dan imam potrebu da pogledam, ili pročitam nešto vezano za njih, zato su mi i prijali ovi komentari... <3

Pa ja mislim da je tako najbolje. Ali kažem, moj stav ne mora biti i tvoj. Jer da sad počneš ne bi se od serije oporavila nikad. Mada ja tvoje komentare i upise svaki dan mogu čitati i ostaviti komentar. Vidiš da sam u toku. lol!

Mrs Bondarenko ::
Evo malopre sam nešto gledala neke komentare vezane za seriju i naleteh na opis... Poslednja rečenica - Njega, Mažora, tamo u policiji ne očekuju, čak ga preziru. Ali upravo tamo on će postajati muškarac, upoznaće svoju ljubav i naći ubicu majke. placljivko <3
Koliko je njemu otac u isto vreme učinio uslugu i zeznuo ga zauvek. Da nije morao da se zaposli kod njih, ne bi nikad kročio u te vode, ali opet ne bi nikad ni upoznao Viku. Život bi mu i dalje bio jednoličan, ali bi bio živ. suze

tuzni

Mrs Bondarenko ::
Verujem da tebe sve zanima. smeh

Ne možeš ni zamisliti. facepalm

Ali zbilja me najviše zanima kako je, je li sretan i ispunjen, želi li išta promijeniti. Više od bilo kojeg projekta me zanima on.

Mrs Bondarenko ::
Ne znam, meni su baš dobra pitanja. Vidi se da te stvarno on zanima, a ne da privučeš neki šok šok naslov njegovim odgovorom, ili da ga isprovociraš kako bi prilog bio gledan. Kako rade novinari.
I sam ovaj podatak da bi mu postavila neka pitanja samo kako bi mu videla reakciju dovoljno govori. :cereeeeek: topić

Šok šok šok u vezi Cage ja ne bih ikad u naslov stavila. Meni je najbolji naslov Caginih intervjua bio “Ve tanrı erkeği yarattı” .
Taj mi je bio pogođen baš.

Da. :cereeeeek: Vjerovala ili ne, meni je Cagin izraz lica i rekacija najbolji odgovor.

Mrs Bondarenko ::
Pa o tome i ja pričam.

Pa kad mene zanimaju pitanja gdje bez puno riječi može sve reći.

Mrs Bondarenko ::
A nisi mi verovala kad sam ti rekla da ne odustajem od te serije. Ja sam počela da nadoknađujem epizode još kad sam počela Mažora da gledam, ali onda mi je on preokupirao svu pažnju. Toliko da sam skoro propustila premijeru i SenjeFeđe koju sam čekala od avgusta kad su počeli da snimaju, ali eto, sad je došlo vreme na sve njih.

Pa onako, nije da nisam, ali sam mislila da ti se trenutno ništa ne gleda.

Mrs Bondarenko ::
Pusti ti to, Marko se njoj sviđa, ali je spavala sa Krešom. lol! I to ga je prilično suptilno zaskočila. lol!
Nego, jel' tebi Momčilo baca malo u liku na Kivu? :cereeeeek:

To ti je otprilike kao i tebi. Stanko ti je muž, za Kozlovskog bi se udala, ali bi prije od svega ukočila Pavelu u krevet. lol! Yani, pardon, bila kreativna pa sad. :P
Pa, možda. Meni je Momo sladak, s tim plavim očima, svijetla kosa. Samo što je neusporediv s Kivom u fizičkom. Kivo je Apolon. A Momo je samo sladak.

Mrs Bondarenko ::
Mrtva trka između Mije i Nediljka. smeh naklon smeh naklon smeh naklon
Onda Anđa, Luka (Luka je car!!!), Juro, Gordana, Ante... Ma svi su mi genijalni, sad mi je i Zorka legla.
lol!
Rekoh ti ja, serija me drži najviše zbog toga što su opaljeni. Meni Mijo za nijansu bolji jer mi je Radić genijalan.
Od mlađih definitivno Luka. I bude mi žao kad ga nema u epizodi.

Mrs Bondarenko ::
Ne znam, to su i Ruskinje analizirale. lol!
Jedne tvrde da je gleda zaljubljeno, druge da je gleda udubljeno. smeh

Ja biram opciju udubljeno.

Mrs Bondarenko ::
S tim da sam ja to pisala za sebe i Sparks u tajnosti, a ovi javno izlažu i još predlažu. lol!
Drugo, kraj VMLj dozvoljava pisanje nastavaka, po nekom mom shvatanju, dok je ovde zaista priča završena.

Tamam, tamam. I bolje da ste je za sebe. lol! Bilo bi ratno stanje da ste je slali producentima.

Mrs Bondarenko ::
Pa, ako zanemarimo da je meni kraj regularan kraj serije, prijatno su me iznenadili. wow Ubacili su neke nove likove i radnje uz ovu glavnu na koju se nadovezuju, ali u stilu same serije, inteligentno i zapetljano. Nije da nema klišea, ali za razliku od VMLjovaca od čijih nastavaka mi se dizala kosa na glavi koliko su glupi, ovo mi se dopalo.
Postoji mogućnost da krenu u smeru sapunice, ali zasad mi je zanimljivo da čitam.

I btw, kad sam kod VMLj - nisam znala da VMLjovi mnogo vole Mažora. :cereeeeek:

Ajde, bar je zanimljivo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:09 pm

Mrs Bondarenko ::
Pa vidiš da su nemogući i nedokazani.

smeh

Mrs Bondarenko ::

smeh
Koji klip si gledala? wow Mislim da pričaš o prvoj sezoni, kad su jurili jednog kriminalca među tim ruševinama. Jel' pala pucnjava posle?

Ovaj. Ali nemoj plakati, lutfen.



Mrs Bondarenko ::

wow wow wow
st_bond st_bond st_bond
:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Stas1 Stas1 Stas1

Ali kako je zavrteo! :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon :cereeeeek: naklon
Zašto, zašto, zašto to nisam ja??? suze suze suze suze suze

Odlično.  naklon  :cereeeeek:

Inače, malo sam bacila oko na ovaj profil što postavlja njihove obiteljske slike, pretpostavljam što pokupe kod Agate. Ima zanimljivih stvari.

U onom jednom Plavi vrti dupetom. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:17 pm

Bonadrenkova, ali baš je sladak na svim slikama.
https://www.instagram.com/p/BpB5CKrlvPO/

Ovu možda bolje da ne otvaraš. https://www.instagram.com/p/BoneHOZFClo/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:28 pm

Poncha ::
Bonadrenkova, ali baš je sladak na svim slikama.
https://www.instagram.com/p/BpB5CKrlvPO/

Ovu možda bolje da ne otvaraš. https://www.instagram.com/p/BoneHOZFClo/

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Joooooooooj, šta sam ja radila sve ovo vreme?.. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:29 pm

Plakala za Stankom. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:29 pm

Kizlaaaaaaaaar, ja se opasno zaljubljujem u ovog čoveka!!!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:30 pm

Poncha ::
Plakala za Stankom. lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:30 pm

Aferin kiz!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:31 pm

Kako ono ide? U životu postoje tri ljubavi: prva, nemoguća i prava. Po svoj prilici, meni je Stas bio ove prve dve, a Pavel će biti ova poslednja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:32 pm

smeh

Tako je!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:33 pm

Ali samo u jednom trenutku sam shvatila da je sve počelo tako olako, napalila sam se na njegov izgled u seriji i mislila proći će me... I tek odjednom skontam da je počeo da mi znači, ne prođe dan da ne pomislim na njega, nedostaje mi, gleda mi se on... <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:34 pm

Izgleda da se uvlači u kožu. Vidiš da nisi jedina. Poludilo pola Balkana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:35 pm

A kad je meni zanimljiv, to ti je najbolja potvrda.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:35 pm

Da, baš mi se uvukao pod kožu. I ostatku Balkana. lol!

smeh naklon Da, to je zaista najbolja potvrda! :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:37 pm

Svakodnevno se susrećem s njim. Na FB-u, ovdje, na YT pola ovog što predlaže bude mi Mažor ili Plavi.
Još prije na instagramu, pa s Caginim tagom. lol!

Baš mi čovjek dobro sjeo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:39 pm

Poncha ::
Ovaj. Ali nemoj plakati, lutfen.

A, pa taj je nastao još dok je bila samo prva sezona. Divan je taj klip. :cereeeeek: I pesma je baš lepa.

Poncha ::
Odlično.  naklon  :cereeeeek:

Inače, malo sam bacila oko na ovaj profil što postavlja njihove obiteljske slike, pretpostavljam što pokupe kod Agate. Ima zanimljivih stvari.

U onom jednom Plavi vrti dupetom. smeh

Ah, Igore, Pavele... Šta si to uradio sa mnom? stidljivko stidljivko stidljivko

Super si mi otkrila ovaj profil, ja sam jutros baš listala svašta nešto na instagramu, ali na ovo nisam naletela. Definitivno si bolja uhoda od mene. smeh naklon
Ovo je super izvor informacija. st_bond
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:39 pm

Pa to je divno, ti ponekad slobodno odgledaj još koji klip, pa mi javi utiske. lol!

Poncha ::
Baš mi čovjek dobro sjeo.

:cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:41 pm

I još jedan bitan podatak! Kad njega gledam, sad dok sam u mislima samo sa njim, nemam želju nijednim drugim da se bavim! Samo sam ih tako ostavila po strani da žive svojim životom, ja. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:41 pm

Saro, šta da ti kažem, ovog ćeš morati da prihvatiš. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:45 pm

Mrs Bondarenko ::
A, pa taj je nastao još dok je bila samo prva sezona. Divan je taj klip. :cereeeeek: I pesma je baš lepa.

Ima i mnogo pregleda. I jako mi se sviđa. naklon :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
Ah, Igore, Pavele... Šta si to uradio sa mnom? stidljivko stidljivko stidljivko

Svaka mu čast, što jest da jest! Rasturio je, poremetio sve tvoje bivše.

Mrs Bondarenko ::
Super si mi otkrila ovaj profil, ja sam jutros baš listala svašta nešto na instagramu, ali na ovo nisam naletela. Definitivno si bolja uhoda od mene. smeh naklon
Ovo je super izvor informacija. st_bond

smeh lol! Samo se nađem na prvom mjestu u čas kad treba. lol!

Ja sam baš odgledala par videa i slika. Nekako mi je baš :cereeeeek: .

Mrs Bondarenko ::
Pa to je divno, ti ponekad slobodno odgledaj još koji klip, pa mi javi utiske. lol!

smeh

Mrs Bondarenko ::
I još jedan bitan podatak! Kad njega gledam, sad dok sam u mislima samo sa njim, nemam želju nijednim drugim da se bavim! Samo sam ih tako ostavila po strani da žive svojim životom, ja. lol!

naklon

Izbit će Pavel na prvo mjesto!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:46 pm

Mrs Bondarenko ::
Saro, šta da ti kažem, ovog ćeš morati da prihvatiš. lol!

Saro, iako sam se ja na sve navikla i nekako će mi biti neobično bez njih, ali ovaj je sad glavni! lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 EmptySat Nov 24, 2018 9:49 pm

A jao, kako je mlađahan ovdje.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 37 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 37 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: