Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyWed Nov 07, 2018 9:30 pm

A Tuba i Umut, da, sve je nesto islo munjevito i sokantno. Ocigledno da su oni srodne duse cim su se tako fatalno privukli da je tu bilo i raskida veridbe i zatvora, ali sta znam fizicki mi ne izgledaju nikako zajedno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 8:24 am

Sara Ulusoy ::
Hande Ercel i Serkan Cayoglu. jao Ali ipak cestitam cast direktoru, izabrao je dva netalenta i postedeo fanove nekog talentovanog glumca/glumice.

Njega nisam gledala tako da o njegovom talentu ne mogu. Ali što kažeš, ako mene poštede nekog netalentiranog glumca/glumice, neka ih tamo. Možda budu na istoj duljini. Možda se ne bude vidjela razlika među njima.

Sara Ulusoy ::
Kako sad 2019???? Yok artik yaaaaa. Snimanje se zavrsilo pre tri meseca, stvarno ne kapiram cemu to razvlacenje. Ok, jesam ha nestrpljiva, ali i oni ga brate oduzise u nedogled. Rekli su 2018. i ne vidim sta bi moglo da dovede do odlaganje s obzirom da je sve odradjeno. Da hoce, mogu sutra da puste.
Ipak ne bih da verujem u ovo dok ne stigne neka zvanicna informacija. I upravo tim njihovim otezanjem i izazivaju novinare da nagadjaju datum. Neka bude i za dva meseca, ali neka bar objave datum da znamo.

Ako je 07.11. najavljeno nesto sto ce biti 07.12. onda mozda i nas najave tacno mesec dana ranije.

Nemam pojma, eno pogledaj twitter jučer, pola ih je trabunjalo o toj 2019., neki i dalje trube o 12.12. A pola ih se vodilo ovim što je rečeno na Web summitu u Lisabonu:
https://twitter.com/CatomDamla/status/1060263371545735169

https://twitter.com/HaticeDenizAVCI/status/1060174708497367041

Vidjela sam da ima nekoliko članaka o Netflixu, ali mi se nije dalo čitati.

Nekako, ovim rastezanjem u nedogled, samo mi padaju u očima, ma tko god bio zaslužan za to. Iako oni nikad nisu rekli datum, nego sve bila očekivanja fanova, ako su rekli da je 2018. onda treba biti 2018. I neka ne govore gluposti da nisu mogli odrediti datum ranije.

Tako i ja mislim. Mjesec dana ranije da će objaviti.

Sara Ulusoy ::
A Tuba i Umut, da, sve je nesto islo munjevito i sokantno. Ocigledno da su oni srodne duse cim su se tako fatalno privukli da je tu bilo i raskida veridbe i zatvora, ali sta znam fizicki mi ne izgledaju nikako zajedno.

Očito. Meni Tuba nikad nije bila draga niti je smatram nekom glumicom tako bolje da šutim, ukus joj je takav da ga neću komentirati. Mada meni Onur i Umut liče. Da išta mogu reći što žena voli mlađe, ne mogu.
Meni ne idu zajedno zato što su mi identični, prije mi izgledaju kao neki rod.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 8:31 am

Bu arada, mislim se, ako Netflix (ili već tko je odgovoran za ovo) ovako nastavi totalno će me ohladiti od serije tuzni i jedino čemu ću se radovati bit će gala. Jedino me pojava Cage može zagrijati ponovno za seriju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 8:39 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 8:44 am

Ovo na početku mi izgleda kao neka reklama. lol!

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 8:53 am

Nema sad Bonadarenkove. Ne družim se danima s Rusima. lol!

Smijem li vas pitati kakva vam je ovo, pobogu, emisija? molimmmm Je li to nešto jako popularno? Prikazuje li se to na televiziji ili je to samo neki YT kanal?
Uglavnom, meni je u jednom trenutku bilo neugodno na koju su ga foru išli dignuti i bilo mi neprijatno zbog njega. Ali mi se sviđa njegova rekacija.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 10:46 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 2:26 pm

Ovo je skrivena kamera. Ta emisija se prikazivala pre par godina cini mi se na Pinku i znali su da budu prilicno surovi. Ne secam se na koju su foru uhvatili Sajka, a ne mogu sad da gledam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 5:58 pm

Skužila sam da je skrivena kamera odmah kad je počelo, ali me zanimalo je li bila gledana emisija i je li svaka bila ovako surova.
Nemoj ni gledati. Ja jesam jer nisam ni znala što je, a i nadoknađujem propuštenih deset godina. Ovakve stvari mi možda i najbolje prikažu osobu, a on mi se pokazao baš za topić. Presurovo je kako naprave emisiju. Kažem ti da mi nije bilo ugodno za gledati na momente.
Prvo su ga nešto u zadnji tren zvali da dođe promovirati neku trgovinu koja je novo otvorena (prvo sva starčad bila na otvaranju, ali nema veze), on otpjevao dvije pjesme, a nakon toga je razgovarao s tim kao organizatorima. Bili su muškarac i žena. Kad je muškarac otišao, žena se lagano Sajku nabacivala, ponudila da će mu srediti neke veće nastupe, kao pomoći će mu u uspjehu i da ti nastupi će nekad biti po noći... Odmah se vidi u kojem će tonu, on je nekako nonšalantno prelazio preko (iako sam ja imala osjećaj da misli - samo da odem odavde), a kasnije i sve napadnije - do toga da će mu srediti neke nastupe u zamjenu za seks, pa čak i do toga da joj napravi dijete jer muž joj ne može imati djece. Njegov odgovor je bio jasan i odmah joj je dao do znanja. Kasnije je ona otišla uzeti nešto, a došao s njim razgovarati taj lik. I Sajku vidno neugodno natukne liku o ponašanju te organizatorice ne znajući da je ovome to "žena". Nastane sranje, i još se oni posvađaju ispred te trgovine. Koliko sam god znala da je skrivena kamera, meni je bilo neugodno.

Odmah sam se sjetila neke hit fore koja je ovo ljeto kružila kod mene. Postojala je neka aplikacija kad bi dobio neki lažan poziv na telefon koji je bio uvjerljiv. Uopće nije smiješno kad dobiješ neki poziv, imalo je cijeli niz fora na koje su dizali ljude. I onda te kasnije, kad se ti već dobro iznerviraš, ta osoba koja te odlučila zajebavati, nazove i kaže ti da je to zajebancija. Užas. A fore su takve da stvarno mogu biti točne. Jedino što ne znaš je li ti netko smjestio (da te uvalio u nešto) ili te netko samo dobro zajebava.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 5:59 pm

Ajde, evo i videić. Jadni li smo kad na kapaljku trebamo dobivati neke slike.

https://twitter.com/CUworldwidefans/status/1060574488893538304

I onda mi još okače slova preko ovakve slike. Ali Caga je maher s naočalama.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 6:03 pm

Kad ćemo gledati seriju?

https://www.instagram.com/p/Bp7I55qgCb4/

Smijem li biti iskrena i pitati - ima li Ibro išta ispod ovoga? wow
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 7:12 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 7:44 pm

Bas su se pretrgli sa ovim gificem i to stavili slova preko da se ne vidi kako treba.

Verovatno dole ima nesto, ne znam videcemo kakva je scena u pitanju.

Ja sam mislila da gledam veceras kad postave na sajtu. Ti?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 7:45 pm

Mada sam umorna, pa moze da se desi i da zaspim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 7:50 pm

Preko Cage je grehota stavljati išta, i išta manje od odlične rezolucije slike. Ali kad mene nitko ne pita. Oni nakinđure slova, a uostalom, ovaj je to govorio, jesu li bila nužna slova na videu?! Što ispod nisu pisali? Imamo par seknuda jednog kadra i oni i tu lijepu sliku žele pokvariti slovima.

Meni se čini da nema ništa, zato sam i pitala.

A i ja sam, ako ne zaspim. Ako odgledš, ostavi koji redak da mi bude lakše pratiti ili skužiti nakon gledanja.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 9:42 pm

Misle li oni večeras staviti epizodu? Eno već i fragi za iduću izašao, a epizode još nema na njihovoj stranici.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 10:41 pm

Koliko se secan SBA su stavljali negde oko pola 11, 11 po nasem.
I ja cekam da stave da pocnem, racunam da onda necu zaspati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 10:46 pm

Ako je ista scena, imao je peskir i verovatno bokserice ispod peskira.

https://twitter.com/beklenenkral/status/1060588835493556235?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyThu Nov 08, 2018 11:50 pm

Ovi jos nisu postavili, ne mogu vise da cekam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Nov 09, 2018 8:21 am

Ja sam računala da će odmah po kraju epizode postaviti. I još kako smo dva sata ispred njih da će najkasnije u deset po našem postaviti. Kad ono ništa. Nema veze, danas ću onda odgledati.

Vidiš, sad se i meni na ovoj jednoj slici čini da ima bokserice, mada mi se prije činilo da baš nema ništa ispod.

Rejting im nije nimalo sjajan. U totalu ispod 4 i to prije nego li je Kivo stigao. A film koji je išao na Showu za 1 bolji od njih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Nov 09, 2018 11:09 am

Odgledala sam ja epizodu. Ali ne znam koliko sam razumjela.  tuzni Zahrđala sam totalno.  ljutko
Ti pročitaj ovo ispod nakon što odgledaš i onda mi odgovori na pitanja! A vjerojatno će ti prisjesti serija kad vidiš koliko me toga zanima.  lol!






Ovaj jezivi plavooki (nemam mu pojma ime) je bio zajedno s MKC-om i Barcom na akademiji i onda je zbog neke greške napustio to ili je izbačen, je li tako? (Mislim da je u prošlom nastavku bilo nešto da je upoznao oca s 18 godina?) Zašto se on sveti MKC-u i Barci? Je li samo zbog poslova i oca ili ima i još nešto iz prošlosti između njih? Koja je fora s Ah sen nazivom lokala?

Zašto su Barcin otac i hoca (Ugur) u svađi, tj. zašto su neprijatelji? I što su jedan drugome napravili?

Oko koga su se točno svađali Barca i MKC u ćeliji nakon odlaska hoce!? Oko neke djevojke i oko toga koji je bio draži profesoru? Tko je ta žena ako je u pitanju bila djevojka?

Zašto direktor koji je ekstra simpatičan stalno sprječava Barcu iako ga obožava? Nadam se da ni na koji način nije upetljan s ovim jezivim plavookim. Zna li ovaj da plavooki ima brodove?

Tko je razvalio lokal Barcinom rođaku i zašto?

Eno po Zekeriyakoyu su trčali i lovala ih policija.  smeh Mogli su i Ibrino dvorište iskoristiti. Nego, čija je ono kuća bila i kako to da nitko ne zna, tj. ne bi trebao znati, za nju?


Epizoda mi je bila zanimljiva. Opet je bio red svega. Iako su mi neke scene nepotrebno odužili. Recimo ulazak hoce u zatvor je bio predug, a napetosti nikakve s obzirom na to da smo u fragiju vidjeli o kome se radi.

Pohvale za Nilufer zvanu Ates kiz i malu Yasemin.  naklon A Oyku je zbilja najlošija karika serije, a i Yagmur mi je neki njojav lik, ja očekivala opasnog advokata s gardom, a ona mlaka totalno. Čak mi je i mali uvjerljiviji na momente od nje.

Ibro bi s kamenom imao kemiju. topić

Dobar mi je humor i međusobna dobacivanja, ovoliko koliko sam razumjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Nov 09, 2018 1:27 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 DrjveRAX4AAtEHf

Da se ponadam?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Nov 09, 2018 3:24 pm

Ne nadaj se. Ako o nekome pisu razne izmisljotine, onda je to o njemu, prema tome bez zvanicne potrebe ni u sta ne verujem.

Nisam citala ovo sto si napisala za MI, veceras cu kad odgledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Nov 09, 2018 3:25 pm

A rejting i ne moze da bude bolji, niti sam bolji ocekivala. Bolje bi im bilo da beze od cetvrtka, mada ne znam koliko bi sad bilo dobro da menjaju dan.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 EmptyFri Nov 09, 2018 4:48 pm

Ne znam tko je ovo uopće prvi prosuo, ali sam vidjela da ih je par objavilo.

Nisam ni mislila da čitaš prije, ne želim ti kvariti doživljaj gledanja.

Mislim da će im sada biti samo manji.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: