Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 03, 2018 6:43 pm

Pogledaj tjedni promo za ovaj tjedan.



Nadam se da nakon ovoga neće više mučiti jadnog Krešu i da će mu namjestiti drugu i da će iz ove zapetljancije izići i neće više potpaljivati nikoga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 03, 2018 6:45 pm

Zbilja su s ovim dijelom dosta razdužili. Očekujem nešto ekstra sa zvukom.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 44224275_363732194366591_2175893222788426082_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkwNDQ4NjIyMjIwMjU1NTY3NQ%3D%3D

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 43985306_760837477586677_4696272266467369308_n.jpg?ig_cache_key=MTkwNDQ4ODU3MTEzMDExMDcwOQ%3D%3D

A producent se malo dopisivao s fanovima. Ajde da i to vidimo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 43915037_2149651211964275_8629063773943311588_n.jpg?se=7&ig_cache_key=MTkwNDUwNzgwODM4OTQ1OTUwOQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 03, 2018 7:01 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySat Nov 03, 2018 7:32 pm

Nadam se da će mi Sara kad dođe prevesti ovo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 B4-B7-BA28-1-B27-487-C-8-B71-5-F3-C8-B5-E0894
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 12:52 am

Devojke, evo me.
Nazalost, nisam bila odsutna zbog neceg lepog, umro mi je stric.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 12:56 am

Poncha, ovo poslednje sto si stavila je gomila psovki. Uglavnom poenta je da su razni ljudi ucinili da se Cagi smuci instagram i da mu novije postave nisu kao pre.
Ne znam sta bih na to rekla s obzirom da Caga nikada nije koristio taj instagram cesto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 1:02 am

Yani, rakija leci sve. Keel calm and drink sljivovica.
Bondarenkova, ipak ti nemoj da slusas Hrvate, njihova rakija je dosta slabija od nase prema tome ti koristi pola od onoga sto oni prepisuju.
Ali mucnina u voznji mi je najjaca. Jeste da su napisali da je za suvozace, ali.....
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 9:37 am

Ajoj, canim, moja sućut! tuzni Drži se! Žao mi je.

Imala sam neki osjećaj, jer te poznajem, da nije ništa lijepo te na toliko dana odvojilo od nas.




Kažeš, gomila posvki? wow Znači jedna oštra Caginica je bila oštra i u pisanju.
Mislim da je Cagi prije isto bilo nešto opuštenije nego sad. Sad mu pišu ispod u komentare svašta: od nekih moralnih propovijedi do pljuvanja njegovog odabira, biranja projekta, petljanja u život i slično. Ali svima nam je jasno da Caga nikad nije bio od društvenih mreža. Ali činjenica jest da je u zadnje vrijeme daleko manje aktivan nego prije.

Eto, ja sam se za neke stvari baš začudila. Za masiranja i želudac sam čula, ali neke prvi put.
Ne znam gdje si ti pila rakiju ovdje.
Mi svake godine pravimo lozovaču i svi viču jaka. Ove godine su je pravili kardesim i njegov prijatelj i ne znam na što će pak to ličiti. Rekli su da ima i neke jake i neke slabije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 9:50 am

Bondarenkova, ipak sam ga ubacila u Google. Moje junačko srce nije izdržalo.  lol!  Saznala sam da je sudjelovao i na Farmi. Ok.

https://www.hellomagazin.rs/domace-vesti/vencanje-na-vidovdan-nikola-saric-milica-cerovic-nakon-deset-godina-izgovorili-sudbonosno-da/

https://www.blic.rs/zabava/sajko-iz-operacije-trijumf-ozenio-svoju-profesorku-svi-su-sumnjali-u-njihovu-ljubav/bwtn23t

Bak, ponovno sam ga ugledala i već ostade razočarana.  lol! On se ovo ljeto oženio za dest godina stariju instruktoricu plesa. I koja je s njim radila na OT. Ok, nekad je bolje da ništa ne znam.  facepalm Manje boli.  smeh
Nije više tako zgodan kao prije (pogledala sam i video neki gdje govori čime se bavi), ali mislim da i dalje ima svojih čari. I dalje mi je sladak. Sad se bavi ugostiteljstvom, drži kafiće.
Mada, ipak nisam puno falila. Sad mi je nije žao što mi je bio miljenik. On je s deset godina starijom i nek ide život.

Vidi ih ovde.
https://zena.blic.rs/puls-poznatih/milica-cerovic-i-nikola-saric-ljubav-jaca-od-skandala/keyfnsb
Neću njuškati dalje da se na te fotografije koje se spominju u članku ne bih zalijepila.  lol! Ah be ah.  facepalm

Di sam se sad i ovoga morala sjetiti?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 10:23 am

Saro, kako je Engin sad u Americi i velikodušno kači slike (doduše, svih iz ekipe osim Cage lol!) i kako je objavio sinoć sliku iz boksačke dvorane, sad svi misle tj. pitaju se je li Caga opet trenira i sprema se za ulogu. Moguće, ne kažem da nije. Možda i održava formu, vidimo kako ove godine je lud za boksom.
Ja sam tu lokaciju s vremena na vrijeme provjeravala otkako je on u Americi. To je mjesto gdje je jedan od Caginih prijatelja trener, gdje jedan od prijatelja (a možda i dva) trenira redovito.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 2:40 pm

Hvala, canim.



Dobro, istina je da je pre bio opusteniji i mozda malo cesce posecivao instagram, ali realno nikada ga nije voleo i sve je to bilo u fazonu svi imaju, a ima i puno laznih profila, pa hajde i ja da otvorim. A i te slike koje je postavljao vise je bilo ono radi reda nego sto je stvarno uzivao u postavljanju.

Nisam ljubitelj rakije i ne pijem je skoro nikad, tako da je nisam probala u Hrvatskoj, ali su mi Hrvati koji su pili kod nas rekli da je nasa jaca.

Pa nije da Engin ne kaci slike, kaci, ali ne Cagine, u tome i jeste stvar.
Znaci boks. Pa moguce da trenira da bi ostao u formi, pogotovo ako mu prijatelji treniraju pa ima i sparring partnere.

Gde se uhvatiste Operacije trijumf. Pratila sam je, ali da me ubijes ne secam se ko mi je bio favorit, znam da mi nije bio onaj koji je pobedio. A Sajko je definitivno bio najsimpaticniji, moja najbolja drugarica koja je moje godiste je bila zaljubljena u njega i znam da smo je svi zezali. Na kraju se on i ozenio tom starijom koja im je bila trener valjda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 2:44 pm

Vidim da si odgledala MI, ja cu ili veceras ili sutra. Vidim da ima dosta pozitivnih komentara.
Sto se tice rejtinga, veci je nego sto sam ocekivala s obzirom na dan i kanal. Ali dolazi Carpisma i to je problem. Znaci da su seriju dali sredom rejting bio bar 6.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 3:55 pm

Saro, moje saučešće. tuzni Stvarno mi je žao.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 4:00 pm

Poncha ::
Bondarenkova, ovaj članak je idealan za tebe. Ali, nemoj pretjerati.

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/4sic-deset-zdravstvenih-problema-koje-ce-izlijeciti-rakija#/clanak/4sic-deset-zdravstvenih-problema-koje-ce-izlijeciti-rakija

Evo, loša cirkulacija, zubobolja, ukočen vrat, mučnina... Sve imam, dakle ja tačno znam zašto pijem. lol!

Sara Ulusoy ::
Yani, rakija leci sve. Keel calm and drink sljivovica.
Bondarenkova, ipak ti nemoj da slusas Hrvate, njihova rakija je dosta slabija od nase prema tome ti koristi pola od onoga sto oni prepisuju.
Ali mucnina u voznji mi je najjaca. Jeste da su napisali da je za suvozace, ali.....

A dobro, malo su je više nahvalili, cenim marketinški trud. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 4:01 pm

Poncha ::
Pogledaj tjedni promo za ovaj tjedan.

gz0FtB1FwM4

Nadam se da nakon ovoga neće više mučiti jadnog Krešu i da će mu namjestiti drugu i da će iz ove zapetljancije izići i neće više potpaljivati nikoga.

Opa, opa, opa! wow wow wow
Konačno. srca

Ovi ostali... Andrija koji ponovo oživljava Zorku. smeh I vatreni Luka. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 4:06 pm

Poncha ::
Bondarenkova, ipak sam ga ubacila u Google. Moje junačko srce nije izdržalo.  lol!  Saznala sam da je sudjelovao i na Farmi. Ok.

Nisi se smirila. lol!
Ali da je bio na Farmi... Pa to mu stvarno nije trebalo. flop

Poncha ::
Bak, ponovno sam ga ugledala i već ostade razočarana.  lol! On se ovo ljeto oženio za dest godina stariju instruktoricu plesa. I koja je s njim radila na OT. Ok, nekad je bolje da ništa ne znam.  facepalm Manje boli.  smeh

Stvarno je posle deset godina oženio instruktorku plesa koja je starija od njega deset godina? lol!
A mi mislili on i Bebićka... smeh

Poncha ::
Vidi ih ovde.

Šta znam, on je sladak, ali ona mi je malo nekako bezveze. Deluje hladno.

Poncha ::
Di sam se sad i ovoga morala sjetiti?!

To se i ja pitam. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 5:47 pm

Sara Ulusoy ::
Dobro, istina je da je pre bio opusteniji i mozda malo cesce posecivao instagram, ali realno nikada ga nije voleo i sve je to bilo u fazonu svi imaju, a ima i puno laznih profila, pa hajde i ja da otvorim. A i te slike koje je postavljao vise je bilo ono radi reda nego sto je stvarno uzivao u postavljanju.

Apsolutno se slažem. Prije je češće posjećivao, barem što se lajkanja tiče, sad je s tim došao na rijetko ili gotovo nikad. A što se tiče postavljanja slika je upravo tako kako si napisala.

Sara Ulusoy ::
Pa nije da Engin ne kaci slike, kaci, ali ne Cagine, u tome i jeste stvar.
Znaci boks. Pa moguce da trenira da bi ostao u formi, pogotovo ako mu prijatelji treniraju pa ima i sparring partnere.

Noćas je bila neka muška ekipa u izlasku. Fora je u tome da su se svi međusobno slikali, jedino nitko Cagu.  lol!
Da, to sam i ja mislila zato sam s vremena na vrijeme i bacila pogled na to mjesto.

Sara Ulusoy ::
Gde se uhvatiste Operacije trijumf. Pratila sam je, ali da me ubijes ne secam se ko mi je bio favorit, znam da mi nije bio onaj koji je pobedio. A Sajko je definitivno bio najsimpaticniji, moja najbolja drugarica koja je moje godiste je bila zaljubljena u njega i znam da smo je svi zezali. Na kraju se on i ozenio tom starijom koja im je bila trener valjda.

Ti si to gledala? Ne vjerujem!  wow
Uhvatila sam ga se jer mi par dana Nikola ne izlazi iz glave.  facepalm  Sjetila sam ga se i nečega oko njega da sam imala potrebu upitati vas za OT.
Ma tebi je garant bio netko favorit tko je bio objektivni favorit.  lol!
Znači i mene biste zezali. Ajde, sad mi je lakše jer je u mom slučaju on bar moja generacija.  lol!
A vidiš da lik voli starije. Vala, dest godina s njom u vezi, prošli trazavice, ovo-ono, ali oženiše se. Neka, drago mi je.

Sara Ulusoy ::
Vidim da si odgledala MI, ja cu ili veceras ili sutra. Vidim da ima dosta pozitivnih komentara.
Sto se tice rejtinga, veci je nego sto sam ocekivala s obzirom na dan i kanal. Ali dolazi Carpisma i to je problem. Znaci da su seriju dali sredom rejting bio bar 6.

Pa meni je zbilja ok serija, svidjela mi se. Svidjela su mi se i oba fragija za iduću epizodu. Ova dva su stvarno opaljeni.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:07 pm

Mrs Bondarenko ::
Opa, opa, opa! wow wow wow
Konačno. srca

Ovi ostali... Andrija koji ponovo oživljava Zorku. smeh I vatreni Luka. lol!

Nadam se da neće više otezati ovo i da je s Krešinim rastezanjem gotovo. U suprotnom ću se naljutiti na Petru.

Je li vidiš? A Luku su svi otpisali, a on ni manje ni više nego s Tominom ženom. lol!

Mrs Bondarenko ::
Nisi se smirila. lol!
Ali da je bio na Farmi... Pa to mu stvarno nije trebalo. flop

Pitaj me jesam li uspjela izdržati.  facepalm Nakon što sam pročitala xy članaka, intervjua, reportaža (...) mislim da je on zbilja poseban i 'nestašan', sposoban i izuzetno zanimljiv i da s njim nikad nije dosadno, da je vedar i zabavan, duša od čovjeka s ponekim ispadima. Stvarno mislim da je kompletna osoba koja je prošao određene stvari u životu. Sviđaju mi se neke njegove izjave.

Ali dok sam čitala jedan po jedan intervju i reportažu sve mi više postajalo jezivo. Znači, mlad napravio neki ispad, afericu... Ok, već mi u glavi nešto poznato.  Onda... Prvo čitam u jednom članku voli pecanje i kulinarstvo...  Čitam drugo nešto o nekoj povredi noge i on kaže - nije ništa strašno, obična sportska povreda. Na košarci istegnuo ligament jer se nije zagrijao. (Mislim čak da mi je u magli od prije deset godina ostalo da voli košarku.) Ej, daj me nemoj... Čitam treću stvar - Nikola obožava rijeku i često ide pecati...  wow  Pa daj me nemoj, ja galiba padam na ove ribolovce, košarkaše i ove koji znaju kuvati. Galiba je to to. Koliko sam ovako imala veze s nogometom, toliko ovi slavni su mi svi ribari, kuvari i košarkaši uz ono čime se bave. Ali kad bi to bilo sve - obojica (zapravo i trojica ako dodam i Momu) su u vezama sa starijima.  wow Vala, Poncha, ti zbilja znaš odabrati.  lol! Ali uz to su slatki, neodoljivi šarmeri i imaju lijepi nos, osmijeh i pogled i tako seksi boraju čelo.
Mislim da je ovaj show sad, a ne onda, Nikola bio još i draži.
KHM... i ovaj... Ja sam tako njuškajući i naišla na tu spornu fotografiju. Ali branim se šutnjom.

Ali što se tiče Farme, ne mogu mu zamjeriti. Koliko sam uspjela shvatiti ni njegovi roditelji nisu bili oduševljeni da ide na nju, ali on je htio skupiti novac za izdavanje albuma. Micica. I sad sam bar shvatila zašto mu je karijera pjevača i zvijezde puknula. Imao je neke probleme s izdavačkom kućom.

Mrs Bondarenko ::
Stvarno je posle deset godina oženio instruktorku plesa koja je starija od njega deset godina? lol!
A mi mislili on i Bebićka... smeh

Evet.  lol!  Baš tako. Vidiš ti što je ljubav.  :cereeeeek:
Pa on je s Bebićkom bio dobar, ali valjda na tome samo ostalo.

Mrs Bondarenko ::
Šta znam, on je sladak, ali ona mi je malo nekako bezveze. Deluje hladno.

A ne bi ni ti djelovala drugačije da te novinari na plaži pitaju o aferi sa spornim sličicama i kvare vam odmor.
Ali on mi je bombon.  :cereeeeek:

Mrs Bondarenko ::
To se i ja pitam. lol!

Sorma ya, canim. Sjetila sam ga se. Što da radim? I onda sam odlučila vidjeti gdje je taj čovjek sve ove godine bio.

Ma pogledaj ga samo... Jedna od najslađih osoba je bio.  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Giphy i Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Giphy
A tako su preslatki. Vidjela sam u jednom videu da se on s njom i dalje čuje i da joj je bio na svadbi.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Giphy i Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Giphy.
Vidiš kako on zna gdje će s rukama.  naklon I kako je gleda.  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Ah be, da sam ja znala da ste vi to gledale, ranije bih vas ja upilala. Možda bih i čula za njega prije nego li se oženio.  lol! Ali Saro, mislila sam da ti ovo nisi gledala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:22 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:28 pm

Poncha ::
Vrijeme kao da je deveti mjesec. Kad nas stegne zima, bit će veselo.

http://dalmatinskiportal.hr/zivot/fotogalerija--studeni-u-splitu-/37530?fbclid=IwAR0O_WsdrSsMdgCH5uZmEA3S4cHC9OBnc678eQLjwZTTKKPLhedOHdf58Yw

Ahahahahah, vama milina, ovde je kao septembar ali bez mora.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:29 pm

Imate garant i vi nekih prednosti. Sigurno. Nije ni ovdje baš tako da se svatko ide kupati.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:32 pm

Poncha ::

Nadam se da neće više otezati ovo i da je s Krešinim rastezanjem gotovo. U suprotnom ću se naljutiti na Petru.

I ja ću. Mada iskreno mislim da ovo njen odnos prema obojici ništa neće promeniti, ta će i dalje da zavitlava i jednog i drugog.

Poncha ::
Je li vidiš? A Luku su svi otpisali, a on ni manje ni više nego s Tominom ženom. lol!

Opasan je. smeh

Poncha ::

Ali dok sam čitala jedan po jedan intervju i reportažu sve mi više postajalo jezivo. Znači, mlad napravio neki ispad, afericu... Ok, već mi u glavi nešto poznato.  Onda... Prvo čitam u jednom članku voli pecanje i kulinarstvo...  Čitam drugo nešto o nekoj povredi noge i on kaže - nije ništa strašno, obična sportska povreda. Na košarci istegnuo ligament jer se nije zagrijao. (Mislim čak da mi je u magli od prije deset godina ostalo da voli košarku.) Ej, daj me nemoj... Čitam treću stvar - Nikola obožava rijeku i često ide pecati...  wow  Pa daj me nemoj, ja galiba padam na ove ribolovce, košarkaše i ove koji znaju kuvati. Galiba je to to. Koliko sam ovako imala veze s nogometom, toliko ovi slavni su mi svi ribari, kuvari i košarkaši uz ono čime se bave. Ali kad bi to bilo sve - obojica (zapravo i trojica ako dodam i Momu) su u vezama sa starijima.  wow Vala, Poncha, ti zbilja znaš odabrati.  lol!

Koje slučajnosti. lol! Ask tesadufleri sever. lol!
Tebi je u tom slučaju najbolje da se zagledaš u nekog ko je '99. godište, onda ćeš konačno naći svoju srodnu dušu. lol!

Poncha ::
Vidjela sam u jednom videu da se on s njom i dalje čuje i da joj je bio na svadbi.

O, pa fino.

Poncha ::
Vidiš kako on zna gdje će s rukama. naklon

Canim, to su sve izrežirani nastupi, ja sam postavljala spontane fotografije. lol!

Poncha ::
Ah be, da sam ja znala da ste vi to gledale, ranije bih vas ja upilala. Možda bih i čula za njega prije nego li se oženio.  lol! Ali Saro, mislila sam da ti ovo nisi gledala.

Vidiš kako je Sara obaveštena, iako ne može da se seti ko joj je bio favorit. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:40 pm

Poncha ::

Dosta je njemu prva žena.

smeh
Podsećam: svi oni imaju prve žene. lol!

Poncha ::
Mislila sam da ćeš me ubiti zbog toga što sam rekla.  lol!

Allah Allah, što bih? lol!

Poncha ::

Zezaš? Stvarno si htjela njega napisati? Zašto?  :cereeeeek:

Pa zato što baš liči na nekog ko bi se tebi dopao. lol!
Tako je sav nežan, uživljen, topao, sladak... Tvoj tip muškarca. U nastavku si sama objasnila zašto.

Poncha ::
Pa znaš da sam ja uvijek subjektivna i da samo pjevanje/gluma/talent ne igra meni glavnu ulogu nego skup svega - glas, emocija, pojava, simpatičnost, slatkoća, karizma, faktor onaj x...  :cereeeeek:  Da ima ono nešto plus naravno znanje onog čime se bavi. Tako i u ovom slučaju. Meni je Nikola imao sve plus mi je neodoljiv


Poncha ::

Recimo ako bih samo glas gledala - Vukašin ima odličan glas i odlično upravlja njime (čak mislim i najbolji od njih mada je bilo dosta sjajnih), ali ja sam njega doživljavala kao da za sebe misli da je iznad svih.

E, zato mi je u trenutku palo na pamet da nije Vukašin. Jer sam se prvo zbunila, nisam znala da li si gledala komplet pojavu, ili samo glas. A pritom sam zaboravila kakvi su ovako bili, ja se recimo uopšte ne sećam da je Nikola ispao baš zbog Vukašina.

Poncha ::
Ne znam što mu je pošlo krivo ako je nije ostvario. Dečko mi je stvarno imao sve za biti zvijezda. Glas, izgled, talent, šarmantnost, zavodljivost i koketiranje... Ma sve.  :cereeeeek: Evo i sad gledam i opet bih se zaljubila u njega. Taj njegov pogled, glas, čelo, osmijeh... Možda i jesam malo s obzirom na to da dok pišem se i osmjehujem.  facepalm Baš je lijep.

Jeste, u pravu si.

Poncha ::

A mislim da me mrvicu tvoj Kozlovski podsjeća na njega. Cijelo vrijeme me Kozlovski podsjeća na nekoga i nisam znala na koga. Ne pitaj me zašto, ali je.

smeh smeh smeh
Ovo je zapravo pohvala za Kozlovskog. lol!

Poncha ::
A tebi je ona bila favorit? Ajde, ja se već bojala kako si meni izabrala favorita da ćeš reći da je tebi bio netko tko mi je bio iritantan.  lol! Meni je isto bila draga.

Meni je ona bila preslatka. :cereeeeek:
Mada, u principu svi su mi bili ok sem onog brata Marije Šerifović koji me je užasno nervirao.

Poncha ::
Ajme, Poncha, vala svaki put izabereš pravog.

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:41 pm

Mrs Bondarenko ::
I ja ću. Mada iskreno mislim da ovo njen odnos prema obojici ništa neće promeniti, ta će i dalje da zavitlava i jednog i drugog.

A bome onda ću je pljuvati. durica Neka smjesti dupe na jednoga. lol!

Mrs Bondarenko ::
Opasan je. smeh

Mislim da mi je nekako njegov lik baš dobro napisan. Najzanimljiviji je.

Mrs Bondarenko ::
Koje slučajnosti. lol! Ask tesadufleri sever. lol!
Tebi je u tom slučaju najbolje da se zagledaš u nekog ko je '99. godište, onda ćeš konačno naći svoju srodnu dušu. lol!
smeh Stvarno! Ostala sam blago u čudu koliko poveznica imaju.

Zajebaji ti, zajebaji. Sreća pa ne radim u srednjoj školi. Sad bi mi ti i policiju još na vrat poslala. lol! facepalm

Mrs Bondarenko ::
Canim, to su sve izrežirani nastupi, ja sam postavljala spontane fotografije. lol!

Ajde sad... Meni se čini da je on i tekst zaboravio, a nije zaboravio gdje treba ruku staviti, kako je čvrsto držati za ruku i kako je gledati. :cereeeeek: Da je sto i jedan put izrežiran. Mali se volio pipkati.

Mrs Bondarenko ::
Vidiš kako je Sara obaveštena, iako ne može da se seti ko joj je bio favorit. smeh

Čuj, ona se sjetila i Nikolinog nadimka i da je zajebavala ovu što se zaljubila u njega. Čak je gledala. wow Meni i to dosta. A možda bolje da ne kaže tko joj je bio favorit. lol! Garant neki koga nisam voljela. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 EmptySun Nov 04, 2018 6:57 pm

Mrs Bondarenko ::
Podsećam: svi oni imaju prve žene. lol!

Je, u pravu si. Ali njemu prva žena izgleda deset godina starije, a nije.

Mrs Bondarenko ::
Allah Allah, što bih? lol!

Zato što si Saru neki dan oprala zbog Kozlovskog. Yani, sad više nije samo Stanko pod posebnom zaštitom.  lol! Ali mene to nije puno briga, kao što vidiš.  smeh

Mrs Bondarenko ::
Pa zato što baš liči na nekog ko bi se tebi dopao. lol!
Tako je sav nežan, uživljen, topao, sladak... Tvoj tip muškarca. U nastavku si sama objasnila zašto.

Evet. Takav je.  :cereeeeek:

I ti onda njega nisi napisala da se ja ne bih uvrijedila? Ma gdje ću se uvrijediti na njega.

Mrs Bondarenko ::
E, zato mi je u trenutku palo na pamet da nije Vukašin. Jer sam se prvo zbunila, nisam znala da li si gledala komplet pojavu, ili samo glas. A pritom sam zaboravila kakvi su ovako bili, ja se recimo uopšte ne sećam da je Nikola ispao baš zbog Vukašina.

Vukašin je meni glasom skroz ok bio, lijep glas. Ali mi je djelovao nadmeno u nekim situacijama. U biti i on je sladak, ali nekako nije doprio do mene. A nije ni mogao pored Nikole.  lol!
A kad ja samo glas gledam?  lol! Znaš da sam ja malo i površna?  lol!


Ja baš mislim da je. Ostalo mi je tako. Čak i da je Vukašin bio nominiran par puta i svaki put bi nekog izbacio. Ja sam se tu već bojala za Sajka čim je s njim bio nominiran i znam da sam se nadala - neće valjda opet Vukašin izbaciti nekoga. Ali je. Imao je zbilja jaku publiku. I dosta mu je cura u publici vrištalo.

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh
Ovo je zapravo pohvala za Kozlovskog. lol!

Ja ti to ozbiljno govorim. Još kad sam sad vidjela neke slike onako upust, novije Nikoline s manje kose, nekako mi ima nekih točaka s Kozlovskim. I da znaš, za mene ti to je kompliment Kozlovskom.

Mrs Bondarenko ::
Meni je ona bila preslatka. :cereeeeek:
Mada, u principu svi su mi bili ok sem onog brata Marije Šerifović koji me je užasno nervirao.

Meni ih je pola bilo dragih, pola ne. Nekih se uopće ne sjećam.

Taj Daniel mi nije bio drag, Sonja mi je bila onako iako je imala glaščinu, Igor mi je bio iritantan kao pojava (nekad mi je djelovao tako umišljeno) i kao pjevač (on je meni pola pjesama uništio, pogotovo one gdje su trebali zajedno pjevati)...

Ali su mi bili kao ekipa većina dragi. Zapravo rijetko da sam neki show baš mogla gledati. Tome je Nikola samo šećer na kraju.  :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 36 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: