Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 7:45 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 7:51 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 7:58 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 8:02 pm

Sara Ulusoy ::

Znaci Latinke nastavljaju u istom tonu #brovesisyeniprojebirlikte

Je, je, bro ve sis nastupaju. Samo ne znam kako im se točno ovakvo nešto uklapa u bro ve sis.
https://www.instagram.com/p/Bojw_iiFZxl/?hl=hr&taken-by=alycet40
Molim te nemoj povratiti. lol!

Ako želiš satnicu da možeš lupati po tagu, buyrum - KLIKNI.

Sara Ulusoy ::

Emisije o raskidu ne gledam, oni su za mene raskinuli dok ne zajednicke slike ne tresnu po glavi. lol!

Evet, bolje ti nemoj gledati i slušati. Pogotovo ovu brinetu. lol! Jest da su zadnji put lijepo nahvalili Cagu za Netflix, ali ovaj put možeš preskočiti.

Sara Ulusoy ::

Procitala sam danas to za Muhtesem ikili i meni se svidja opis. Aj videcemo kako ce ove dve da se uklope, da bar ovoj Oyku napisu neki dobar lik bice mi lakse da je podnesem. Ako se njih dve uklope sa njima i ako im likovi ne budu iritantni bice super. Ja vec znam ko ce mi biti omiljeni lik, Mert Barca i to se sigurno nece promeniti, ne samo zbog Ibre, mada i zbog njega naravno, nego mi se prema opisu najvise on svidja.

Pa mogla bi biti Oyku dobro napisan lik. Valjda ima nekog smisla. Zamisli da ona bude odvjetnik toga dilera.
I meni je Ibrin lik najzanimljiviji.

Sara Ulusoy ::

E sad treba da pocnem da gledam serije, samo ne znam koju cu prvu da li Seckina ili Cukur. Posle duzeg vremena mi se cini da ce biti baya dobra epizoda Cukura, pametno su se pripremili i stavili u ovu epizodu ono sto gledaoci vec dugo cekaju, tako da ce Seckinovoj seriji biti bas velika konkurencija.

Pa to rade iskusni. topić

Gledaj ono što te trenutno više zanima. Hande i Seckin su mi jako lijepi na ovoj slici od večeras.

Sara Ulusoy ::


KBT :cereeeeek:

https://twitter.com/SaraFC211/status/1049316417072517126?s=19

Opet je ključeve stavio za pas. Je li mu to neka nova fora? Ili je to ukras na hlačama?

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 8:07 pm

Sara Ulusoy ::

Yarabbim. rolleyes

https://twitter.com/milonnda/status/1049349452002217985?s=19

Ja mislim da je ona i privatno ovako raspoložena, otkačena, vedra.
A i ti što svašta gledaš... lol!

Sara Ulusoy ::
Parking senzor. lol!

https://twitter.com/UzmaniFuzuliyat/status/1049022756573069312?s=19

smeh smeh Sve sam čekala što će sad, ali kad kad se otvorio gepek...

Sara Ulusoy ::

Ibro cok tatlisin. :cereeeeek:

https://twitter.com/kaguel75/status/1049295334038544384?s=19

Je li ovo onaj što je s njim glumio u Rekaciji, brata mu?


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 8:32 pm

Yuh! Nikad mi nece biti jasni ovi shopovi, ali ovo je stvarno uzas.

Yok ya, nisu stavili Sirbistansku zastavu tako da tag nije za mene, ali kockasta ima prema tome Ponchita buyrun da das podrsku. lol!

Pa to bi bila fora da bude advokat tom liku koji im je smestio, to bi njenom liku dalo na vaznosti, a Mert bi ubio ovog od zajebavanja.

Mislim da cu prvo CK da gledam, Seckin opasno dobro izgleda na slikama iz epizode.

Nemam pojma sta je sa tim kljucevima, da nije neka nova moda u Turskoj. Posto oni imaju neke modne ispade samo njima znane.

Prosto ne mogu da odlucim da li je lepsa u vedrosti ili kada je ozbiljna.

Sta da radim kad mi se pojavilo na timelineu, morala sam da vidim.

Ali u originalu je skinula senzor, tako da ne treba covek da trosi pare da ugradjuje kad vec imaju flautu. lol!

Da, on je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 8:43 pm

Sara Ulusoy ::

Yuh! Nikad mi nece biti jasni ovi shopovi, ali ovo je stvarno uzas.

Zato meni i nije jasno što točno svi ovi žele koji ih spajaju. Na stvari s djecom se ježim.

Sara Ulusoy ::

Yok ya, nisu stavili Sirbistansku zastavu tako da tag nije za mene, ali kockasta ima prema tome Ponchita buyrun da das podrsku. lol!

Yani, kažeš da bi ti rado pisala, ali si ljuta što sirbistansku zastavu nisu stavili i sad jadna ne znaš u koliko sati se trebaš aktivirati. Yani, canim, ako treba, ja ću ti reći u koliko sati da uzmeš telefon ili tastaturu u ruke. lol! Ili možeš provjeriti, ali svakako je u isto vrijeme kad i u Hirvatistanu. Klikni

I sad ću ja biti koza ako ne okačim barem jednom brovesisyeniprojebirlikte. Ali baš bi tako trebalo staviti. lol!

Sara Ulusoy ::
Pa to bi bila fora da bude advokat tom liku koji im je smestio, to bi njenom liku dalo na vaznosti, a Mert bi ubio ovog od zajebavanja.

A meni je to palo na pamet. Valjda je s razlogom ona advokat.

Sara Ulusoy ::

Mislim da cu prvo CK da gledam, Seckin opasno dobro izgleda na slikama iz epizode.

Ajde, Seckina odavno nisi gledala, on prvi od ovih tvojih starta pa mu daj prvome i šansu.

Sara Ulusoy ::

Nemam pojma sta je sa tim kljucevima, da nije neka nova moda u Turskoj. Posto oni imaju neke modne ispade samo njima znane.

Spasila ga je registracija, inače bih još gledala u ključeve.  A abi da i tebi jednom rolleyes. Radi ključeva. Ubit će me njihov modni stil.

Sara Ulusoy ::

Prosto ne mogu da odlucim da li je lepsa u vedrosti ili kada je ozbiljna.

To pitaj njenog ex kad ga vidiš.  lol!

Sara Ulusoy ::

Ali u originalu je skinula senzor, tako da ne treba covek da trosi pare da ugradjuje kad vec imaju flautu. lol!

Apsolutno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyMon Oct 08, 2018 8:51 pm

Ne mogu se sjetiti svih kombinacija koje je Bensu nosila u Icerdeu (ovo sam sad vidjela na twitteru), ali čini mi se da je dosta kombinacija imala koje su mi se sviđale.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 DpAAPRWXsAI3zMH



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 1:24 am

Odgledala sam CK. Svidja mi se serija, mnogo je bolja nego sto je izgledalo da ce biti po fragmanima, fragmani su bas lose bili uradjeni.

Seco harikasin bebegim. <3

Svidja mi se njegov lik, skroz je otkacen, a i ove dve su lude.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 1:26 am

Ilknur na korak sam da te otpratim, mnogo malo mi fali. aurika
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 1:27 am

Bu arada, svidja mi se ovaj Aurika smajli, mislim da ga pre nisam videla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 1:56 pm

Pih, mislim da je serija zasluzila bolji rejting, ali nije da nisam ocekivala da ce biti ovakav s obzirom na konkurenciju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 3:00 pm

Drago mi je da ti se sviđa serija i da ti je Seckin dobar i da si barem što se toga tiče zadovoljna. Rejting im nije nešto, ne znam, ja sam se nadala da će biti barem mrvu bolji. Ali valjda će im barem dati određen broj epizoda, mislim da zaslužuju priliku i ispirčati priču, ako ništa i onih "standardnih" 13 epizoda nije loše ako s vremenom ne naprave neki skok. Žao mi je i Hande što joj serije ne uspiju u zadnje vrijeme, a ona mi je sasvim ok glumica i sigurno ima kemije s partnerom.

Yani, Saro, što ne valja s Ilknur sada?  lol!
Yani, dobro si i prošla, jer su Aysun i Ilknurina sestra još joj pjevale iyi ki dogdun i video kako pleše stavile u priče. Samo da znaš.

smeh Bondarenkova i njeni nazivi za smajliće.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 3:10 pm

Inače već dulje vrijeme postoji jedan instagram profil, navodno Cagin otac, a ja bih dala ruku u vatru da netko od fanova je otvorio profil i onda je upratio svu moguću Caginu rodbinu pa onda s vremana na vrijeme neku stariju sliku okači. Pretpostavljam pokupi kod nekog od rodbine.
No to je nebitno, tko vodi da vodi profil meni nije bitno. Samo sam htjela postaviti ovu sliku iako ih ima još par sličnih.

Kakav otac, takvi i sinovi. A ja imam još jednu sličnost s Cagom. <3
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 8_B4_F6_BAA-69_B1-421_B-9822-523_F65_E95629




Nikako mi nije jasno kakva je ovo lista, ali sviđa mi se poredak.
https://mobile.twitter.com/socipol_data/status/1049540134197219329
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 3:29 pm

Što se događa kad je ovaj tag drugi na svjetskoj listi? TürkiyeKazanacak?

https://twitter.com/hashtag/T%C3%BCrkiyeKazanacak?src=tren
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 3:47 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 6:45 pm

Poncha ::
Gazdarice, što je ovo?

http://kinokrad.co/325604-na-rayone.html

Videla sam danas kad sam se spremala za posao i tako ceo dan ne mogu da dočekam da stignem kući. oho-ho
Idem da gledam, ljubim vas, pa vam javljam utiske. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 6:46 pm

Poncha ::
smeh Bondarenkova i njeni nazivi za smajliće.

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 8:31 pm

Pre nego što shvatim šta sam gledala samo ovo da kažem - ova Olgica baš ne voli Kozlovskog, em mu je ubila lik na kraju filma, em nije imao ni jednu partnerku, dok je drugi glavni petljao sa dve, od kojih je jedna ona. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 9:06 pm

Mislim da je ubedljivo najgore kad te trejler nekog filma oduševi i totalno privuče, a onda te sam film toliko razočara da ne znaš da li je to uopšte taj film. tuzni  
Šta je ona napravila, šta je uopšte htela da postigne ovim filmom i ovom pričom??? Zapravo, mislim da sam skontala šta je želela da pokaže, ali to je nažalost ostalo samo na ideji. Realizacija nula. flop
Ogradiću se delom, jer mi je ovaj užasni bioskopski snimak verovatno prilično doprineo ovakvom utisku. Lepo kažem da ne volim da gledam bioskopske snimke filmova, ajde ovde nisam mogla da se strpim i sama sam kriva, ali ovakav tip filmova (gde je pola scena mračno) zaista ne trpi to. Neke jako bitne kadrove sam gledala sa velikim naprezanjem očiju, plus je zvuk prilično loš. Tako da, možda za ove stvari greh na dušu ide snimku, ali kakva je ono režija??? molimmmm Kao da je amater snimao, sem samog kraja koji je odlično urađen, prelazi scena su zbrzani i nakaradni, bitni momenti uopšte nisu uhvaćeni, u nekom trenutku deluje kao da se preskaču replike likova.
Scenario je još gori, film nema radnju, jednostavno nema radnju! I to mi je bio najveći šok. Taman je počelo zanimljivo, mislila sam da je odmah ušla u centar zbivanja. Onda sam kod nekog 15-og minuta pretpostavila da se scene ređaju tako kako se ređaju, jer je preuzela američki stil snimanja i to mi je bilo ok. Ali, od kako smo došli do "zapleta" i "akcije", tj. od dela kad oni dobijaju tu ponudu koju ne mogu da odbiju shvatila sam da je ovo, nažalost, jedna velika papazjanija. Sve je pomešala što se moglo pomešati. Ubacila je i dramu, akciju, romantiku, večite dileme biti ili ne biti, ko sam ja, a pred kraj bogami i patetiku. Htela je da napravi film sa jakom socijalnom porukom, a ispalo je da veliča takve ljude. Pritom, svaka druga scena joj je prepuna klišea i kopija drugih filmova na tu temu. Dakle nimalo kreativnosti. I totalno je negledljivo, nijedna scena ne drži pažnju. Razumela bih da ne ume da piše kad bi bar dobrom režijom to izvukla, međutim ne, proslavila se na oba polja.
Što se same nje tiče, ne znam što je svoj lik uopšte ubacila ovde jer je totalno nepotreban. Ali od onog što sam je gledala i tu je pomešala sve živo, pa je tako na momente preglumljavala, na momente bila anemična i pasivna, a na momente solidna. Mnogo je bolja bila u Treneru.

Dragi moj Kozlovski, šta ti je ovo trebalo???
Možda mi je najžalije upravo njega, jer je jako bilo tužno gledati nešto ovako loše s jedne strane, i njega sa druge, koji se iz petnih žila trudi da izvuče stvar. Imala sam osećaj kao da je već tokom snimanja shvatio u kakvoj gluposti glumi, pa je krvnički pokušavao svojom glumom nju da opravda. Definitivno bez ikakve subjektivnosti mogu da kažem kako je on jedino što valja u ovom filmu. Jedino je on predstavio svoj lik na pravi način, opravdao njegove postupke i svojom glumom pokazao ono što je Olga takođe želela, ali nije umela ni da napiše, ni da predstavi.
Film bih ponovo gledala verovatno samo zbog njega, jer je pre svega neodoljiv (čak i ona tetovaža na vratu je tako seksi :cereeeeek: ), a kao drugo razbija kako glumi. naklon Ponovo je bio na visini zadatka. I jedino njegovo repovanje je bilo kako treba.
Naravno, po svim pravilima klišea, kao loš momak on je morao da pogine na kraju iako se samo očajnički borio za svoj normalan život, dok je Vova-dobar-plavi-dečko dobio svoju drugu šansu i otišao za Moskvu. Olgice, svaka ti čast. bravo

Sve ono što sam lepo rekla o njoj povlačim, koliko je u Treneru osvojila moje simpatije, toliko me je sad razočarala. Ali da, Trenera je režirao Kozlovski. Admin
Nek' su oni privatno srećni i zadovoljni, samo se nadam da neće više glumiti u njenim budućim ostvarenjima, inače komotno može da se zabrine za svoju karijeru. Ili jednostavno - neka mu prepusti da ih on režira, uopšte mi nije jasno što se upuštala u nešto čemu očigledno nije dorasla.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 10:01 pm

Smij se ti, smij. Ja nisam ni znala nazive smajlića dok nisam jučer tražila onoga što pada na dupe. Kad ono piše Stas i neki broj. lol!

Mislim da ti nikad nije bio dulji dan u školi. lol! A na kraju razočarana filmom. Bilo bolje da nisi žurila kući.

Pročitah komentar i dolazim do onoga što mislim - za jednog glumca nije dobro uvijek raditi samo s jednom osobom. Ne znam što je Olgici bilo kad je toliko toga ispustila u scenariju, ali očito joj onda ni režija nije jača strana.
Što je njemu trebalo isto ne znam. Pretpostavljam da je vjerovao u projekt i da je vjerovao Olgi i zato je dao sve od sebe. Ako si ti ovako komentirala onda mogu zamisliti kako će mu kritika biti naklonjena.
Pretpostavljam da Ruskinje baš zbog kraja nisu htjele pisati spojlere. A kad je cijela razdnja takvom kakvu si napisala, onda ni ne čudi kraj.

Ništa, čekaj neki njegov idući projekt i nadaj se da Olgica tu svoje prste neće imati.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 10:18 pm

Ovi sto ih spajaju i prave te glupe shopove bi hteli da njih dvoje budu privatno zajedno, ali i da glume zajedno u svakom projektu. Ovolika opsesija posle toliko godina drugog objasnjenja nema.

Ne znam ja nista, nisu mi stavili u koliko je sati po mom vremenu i sad ne znam kada da pocnem, kako ja mogu da znam da je u Hirvatistanu isto vreme. A toliko sam zelela da tteisem sa njima. lol! Bro ve sis forever yani.

Jesi ovo ti dodala zastavu da me nagovoris? smeh

Moguce da je to razlog sto je advokat, ali pusti to, oni su napravili vec i drugi tanitim a jos nije objavljena postava osim ovo cetvoro.

Ti okaceni kljucevi deluju bas seljacki, a taman sam mislila da je Kivo taj koji ce Turcima da osvetla obraz po pitanju stila, ama yok, niko nije savrsen.

Vala njen ex toliko nema ukusa, ali toliko nema ukusa da sa njim o lepoti ne vredi raspravljati.

Melek se dobro oblacila u Icerdeu, imala je vise dobrih nego losih kombinacija.

Videcemo kako ce dalje ici rejting, ali ATV je kanal koji serijama daje najvise sanse, ne ukida tako odjednom posle 2, 3 epizode, osim ako nemaju seriju na cekanju. Tako da bi mogli da daju tih 13 epizoda da se bar prica zaokruzi.

Videla sam na tw i to sto je Aysun postavila. aurika

A Ilknur mi ionako ide na zivce i uskoro cu joj reci hoscakal.

Najverovatnije su to fanovi, Cagin otac i da ima profil, sigurno bi bio zakljucan.

Evet, njegovi su lovci ko i tvoji.

Nemam pojma o cemu se tu radi, vidim samo da se pise o inflaciji pa je verovatno tag u vezi toga ili su im Ameri opet lupili neku blokadu.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 10:19 pm

Hahaha ima i Stas smajli koji pada na dupe? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 10:22 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 EmptyTue Oct 09, 2018 10:26 pm

Uf bre Ranini mnogo volis da pametujes, ali pametujes polovicno. Ako Mahinur Ergun jedina dobro pise drama/komedija scenario sta onda rade Ethem Ozisik i Bahadir Ozdener?
Samo da se pravi pametna, nema veze sto lupa. rolleyes
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: