Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 3:34 pm

Dakle, ovaj novinar je dao ekskluzivu, on je dao taj ozel haber.

Nije mu ovo prvi put da on piše. Valjalo bi baviti oko kakve su mi druge vijesti bile. Nešto mi nije ostao u dobrom sjećanju, tj. mislim da mi nije ostao u lijepom sjećanju ni on ni njegovi članci.

https://www.instagram.com/p/BooNSFdBeun/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=14ybpg9kmtqah
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 3:41 pm

Vidiš kako je liku najbitnije da je najčitanija odnosno najkomentiranija vijest. Kako neće i biti kad 95% Caginih fanova jedva čeka pročitati takvo nešto.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 592_DFD74-66_D4-4_D2_E-_A731-_E9_F66_AF78_EDB

I ovaj sad puca od sreće.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 3:48 pm

Aha, tu smo. Znam ja da pamtim njegovo ime po nečemu. Nije mu prvi put da piše “provjereno”.
On je pisao da zbog problema s Caginim slučajem Netflix gleda na Bursina.

https://www.instagram.com/p/Bi6ODfTBm3w/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1sg40s9mfp4pk

Dalje mi se niti me da tražiti. Ali mislim da mu ovo nije bilo sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 3:55 pm

Aha bak. On je i za prvi put napisao prvi...
(Mada ja onda nešto i nisam potpuno povjerovala odmah u to. S razlogom, jer je Engin nešto s Duygu pričao na gali.)

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 DB6RJQKXYAA2IR-

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 5:17 pm

A gle ih.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Do6UGsaWwAASQeX

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Do6UJJNXoAAXIsh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 9:30 pm

Mislim da trenutno zelim da verujem ovoj vesti i da ne zelim da preispitujem da li je novinar pouzdan. lol! E sad sto cu poludeti ako ovo nije istina to je vec druga prica. lol!

A ovi na tw kao i ja ne preispituju nista, samo se raduju.

Uf Ibro kakav je ovo pogled, coveku izbija seks iz ociju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 11:04 pm

Poncha ::
Ne pratim ni ja Hazalkine fanove tako da ne znam kako one reagiraju, ali ove neke koji su zajednički fanovi uglavnom dobro reagiraju na Engina. Čisto sumnjam da su one ljute na njega jer ipak se Hazalka baš dosta pojavljivala okolo, plus mnoge naslovnice lani... Uvijek je nekako prisutna otkako je počeo Bizim hikaye. Stalno po nekim festivalima, drži neke govorancije, nakit...

Ako ćemo realno Hazalini fanovi bi trebali da vole Engina, jer se može reći da joj je on spasio karijeru. Od Ferihe pa do trenutka kada je Engin uzeo stvar u svoje ruke njena karijera je strmoglavo išla silaznom putanjom. Živela je na staroj slavi.

Poncha ::
Ako misliš na OVO ja sam mislila da se to ovdje baš toliko i ne nosi (nisam toliko često viđala), a onda sam vidjela da čak djevojka koja mi je bila učenica ima to na nogama. Ali, možda mi u Hirvatistanu smo ipak manje modno osviješteni nego vi u Sirbistanu zato i manje pojavljivanja u tome. Ne znam, možda u metropoli bolje prolazi. Ili se ja ne krećem u modno osviještenom okruženju.

Mislim na to, odnosno ima te sa kao krznom ali ima isti ovakav model sa perjem, onako su pufnaste. A u Hirvatistanu nešto nisam viđala ni na moru ni u Zagrebu.

Poncha ::
Potpuno te razumijem. Ja sam imala uglavnom lovačke pse i sad imam mačka (stoji vani) koji je pametan i umiljat da ga cijela ulica voli, i oko njega nema velike brige.
Meni su oni lijepi, ali iziskuju mnogo brige. Mislim da kućnog ljubimca ne bi trebao imati netko tko mu se ne misli potpuno posvetiti. Brat hoće dovesti ovog Kivinog psa u kuću, anne negoduje pa zasad ništa od toga.

Ja sam to rekla da ne bih držala životinju u kući više u emotivnom smislu, ali živim u stanu, da živim u kući verovatno bih imala psa u dvorištu, jer mislim da je njima ipak bolje da budu u dvoroštu nego zatvoreni u stanu.
Ali da ima puno brige o životinjama ima, oko njih moraš kao i oko deteta ako misliš da im stvarno priuštiš dobar život.

Poncha ::
Meni samo nije jasno kako im nije neugodno sutra objaviti drugu infomaciju koja je potpuno suprotna od onoga što su objavili dan prije.

Ma ko to gleda, papir trpi sve, danas je ovako sutra se toga niko ni ne seća kad izađe nešto novo.

Poncha ::
Ne kužim kako Ay yapim u zadnje vrijeme ne ide na neku dobru ljubavnu priču. Sve su im serije više neka akcija, spletke, mafija... A ljubavna priča u totalno drugom planu.

Mislim da neće da rizikuju, trenutno su te akcije aktuelnije od ljubavnih priča, jer je toliko ljubavnih serija prikazano da mislim da ne postoji nešto što već nije ispričano. Sada će da istroše i akcije jer su svi navalili na to i posle ne znam šta će da prikazuju.

Poncha ::
Gle, meni je isto to bro iz njenih usta (tipkovnivce) preforisrano. Čak mi djeluje i smiješno. Ali ovima Hazcag koji ih želi zajedno i privatno (kao par) je ovo ubodna rana. Ovima koji ih žele samo u projektu je super, znači im da se slažu. Ne kužim sad tu foru s bro, brate, ali izgleda je popularna među njima i Cagu galiba svi redom oslovljavaju s bro u toj njihovoj ekipi. Tko iz osjećaja, tko iz neke interne fore ili zajebancije. Živo me zanima, u slučaju da ga stvarno ona tako zove, kako on nju - abla? sis?

Možda nas osećaj vara, ali meni to nikako ne liči na njih dvoje, zato i kažem da mi je izveštačeno. A ovi što ih hoće kao par ne znam kako se već više nisu pomirlili sa tim da od toga nema ništa. Ja uvek kažem, mnogo mi je draže da mi omiljeni tv par bude u prijateljskim odnosima pa da postoji mogućnost za ponovnu saradnju, nego da budu u vezi, raskinu i onda od saradnje više nema ništa.

Poncha ::
Od ovih koje znam Birce je uvjerljivo najgora kad je oblačenje u pitanju. Plus ova frizura.
Hazalka nekad i ubode, ako izabere (ili joj izaberu) dobar kroj haljine za svoju visinu. Ali ovo da je izabrala uži kostim joj možda ne bi bilo loše. Nekako mi je utopio ovaj široki.

Istina, Hazal ponekad i ubode, mada retko (tu mislim da privatna pojavljivanja ne na ono kada joj stilista izabere), ali Birce apsolutno nikada ne ubode, ni privatno ni javno. Mislim da tu ženu nikada nisam videla dobro obučenu.

Poncha ::
Pričaj ti što hoćeš, da te ne iznenadi kad ti odeš na posao, a serija hop - cijela sezona buyrum.

Istog trenutka će da mi se ’sloši’ na poslu i moraću da idem kući da se lečim jedno dva, tri dana. lol! Taman dok odgledam, prokomentarišem i naspavam se posle tog maratona.

Poncha ::
Ja nekako mislim da je Fatih okrenuo više ovim serijama gdje žene imaju glavnu riječ. Kad pogledaš Anne, Kadin, Bizim hikaye (mada mi Bizim hikaye toliko i ne upada u ovo što kažem)... To su serije gdje su žene lideri i gdje one imaju glavnu riječ, gdje su glumice iskusne i ženski likove koji seriju nose, a glumci koje uzme su neki koji prosječni, odnosno nisu zvijezde. I normalno da ih onda i plaća nešto manje.
Znam da ima i još serija, ali nekako ove tri su mi onako da se za njih nadaleko čuje. Baš me zanima koliko plaća Leylu, a koliko Bugru. Je li i njemu da manje nego Leyli? E pa to čisto sumnjam.

Bizim Hikaze nije klasična ženska priča kao Anne i Kadin, ali je Filiz definitivno glavni lik pa zato i ima najveći honorar, i zato što je Hazal ipak popularnija od Buraka koji se skoro pojavio u svetu glume. Inače nema teorije da Leylu plaća više od Bugre. Ali radi se o tome da uopšte ne mogu da zamislim ozbiljnog poslovnog čoveka koji javno priča o platama zaposlenih.

Poncha ::
Ovaj Birgoren nije uništio seriju još.

Sad čitam u nekoj grupi na FB da su se Yaghaz fanovi prebacili na Soz seriju pa čak i komentiraju da je Deniz bolja glumica od Tolge i svašta nešto i da su se sad prebacile na tu seriju. Čak i komentiraju komentare fanova koji pišu na hr-u. Srećom pa ja tamo više ne pišem, tko zna kako smo mi uživjenice, yani, ja, bile komentirane/komentirana.

Ne znam da li je Birgoren uništio seriju, ali AB je oborio i to trenutno kad nemaju konkurenciju, videćemo šta će biti kad počne Dirilis.
Pa sad, nisam gledala Tolgu, ali znam da važi za dobrog glumca, tako da ne znam koliko je Deniz bolja od njega, to je valjda njihov subjektivni osećaj. Ako za Deniz kažu da je bolja, šta bi tek rekli za Caglara, on bi valjda bio bolji od svih u seriji zajedno.

Uuuuu baš me briga kako će ko da me komentariše, kod nas je vazda važilo jednoumlje i važiće. lol!

Poncha ::
Zamisli, Saro, na gali ovog OI2 bude dress code u stilu filma.

Hahahahaha to bi bilo ekstra, ali da se i Basak obuče da parira Kivi. lol!

Poncha ::
Bu ne? Što je sad s EAD-om? Kakvi automobili?

Nisam pažljivo čitala tekst ali prevarili su ga valjda za neki auto koji je hteo da kupi, valjda one decije automobile.

Poncha ::
A peglanje?
Ni ja ne volim usisavati. Možda bih i voljela da mi ususvač ne zuji toliko, ovako mi je lakše pomesti i sve oprati.

Peglanje nije moj deo posla u kući, ne peglam nikad tako da mi to ne smeta, ali usisavanje mi je pakao, ne znam ni sama zašto to toliko mrzim.

Poncha ::
Zar nisu i Gizem mu gurali? Plus Berrak Tüzünataç i ona sretnica Hande Erçel. Vjerojatno je još koja bila usput, ako sam i zaboravila koju namigušu.
Uglavnom, sad mi je ova Idil još manje draga. Nema veze zašto.

Gizem mu je gurao Fatih da bi serija uspela, Fatih i njegove igrice, sa Berrak je stvarno bio ono jedno veče, a na Hande sam zaboravila. Ajme, sva sreća da je to brzo demantovao, inače je Hande baš u tom periodu krenula sa samoreklamiranjem samo tako.

Poncha ::
Meni se isto svidio fragi plus su mi njih dvoje tako slatki. Miray ima kemiju s kim god da je stave, jednostavno djevojka da cijelu sebe u ulogu, a on mi je jako sladak s njom i ostalo mi je da nije loš glumac (nisam sigurna), nekako mi djeluju da bi mogli biti odlični. Ali tema mi nekako tužna, a ne želim se vezati uz tešku dramu.

Miray je stvarno jedna od boljih mladih glumica i izuzetno je simpatična, ima taj neki sjaj bez obzira što nema manekanski izgled. I definitivno nije jedna od onih antitalentovanih koje prolaze samo zato što su lepe kojih ima koliko hoćeš trenutno. A njih dvoje mi deluju kao da bi mogli da budu dobar par, ja ću da pogledam pa ako vidim da guše sa dramom neću da nastavim. I ova što glumi njenu majku mi je super, prošle dve sezone je glumila u EDHOu.

Poncha ::
Saro, o čemu se radi u ovoj Bir Zamanlar Çukurova? Vidim rejting plafon.

Nemam pojma o čemu se radi, baš uopšte nisam upućena samo vodom da je odličan rejting.

Poncha ::
Da sama sebe dopunim jer mi sad na um pade. A gdje je još Bestemsu.

Ne spominji, to je bila još jedna autoreklama koja se završila vrlo brzo. rolleyes

Poncha ::
Što je ovo s tvojim Seckinom? Je li ovo žale za prekidom?

Navodno mu je žao što su raskinuli pa joj je slao cveće na set, ali Demet je demantovala.

Poncha ::
Saro, evo ti Basak lajkla Bircinu haljinu. Možeš li joj to oprostiti?

Basak galiba hoće da se posvađamo. lol! Što ona ne obuče takav neki primerak da nam pokaže da joj se stvarno sviđa.

Poncha ::
Ne kužim zašto su od Bizim hikaye napravili ovakvu tugu? Vidjela sam da je Tulay bila napokon trudna, iako joj je u prvoj sezoni reklo da ne može imati djece. I onda sinoć u već visokoj trudnoći izgubi bebe. Vidjela sam neki video na instagramu.

Meni je to isto bespotrebno, ali valjda nisu imali inspiraciju za nastavak Tulayine priče. To je ipak serija koju sam smatrala vedrom i za razbibrigu. Bilo mi je zanimljivo to što je Fikri kao postao bogat, ali posle sam videla neke isečke u kojima se Kiraz baš odvratno ponaša prema Filiz i odbacuje je zato što hoće da živi u bogatstvu sa tatom i njegovom ženom.

Poncha ::
Da, ima mladoliki izgled, pogotovo kad stane pored nekog zrelijeg glumca. Ali lako što ima mladolik izgled, ona kad progovori i dreči izgleda kao dijete. Nadam se zbilja da će joj uloga biti maksimalno lišena pretjerivanja, kreštanja, kreveljenja i onda će biti donekle u skladu s Ibrom. PLus, dobar stajilin čini čuda.

Stvarno se nadam da će da nas poštedi drečanja, vrištanja i pištanja i da će ovo biti ozbiljnija uloga. Ona meni nije antipatična kao pojava, kao recimo Oyku, ako bi glumila solidno i bez tog drečanja bila bi podnošljiva, mada mi ona i Ibro nikako ne idu kao par, ali videćemo kad ih vidimo jedno pored drugog.

Poncha ::
1. Je li se itko u komentarima ispod prijevoda taga zapitao znaju li ove turski?
2. Je li ovo neka sprdalačka stranica ili? Znaju li ove uopće turski?

Bu arada, je li ovo plećati se prehladio kad je snimao scenu poljupca na kiši, odnosno pod kapljicama prskalica? Vidjeh nešto da je završio u bolnici, na infuzijama.

Mislim da im u komentarima ne pišu ništa vezano za njihov stil pisanja, bar mi je tako rekla prijateljica. A i da ne znaju turski dve reči prevedeš sa dve reči pa makar bile i netačne, a ne sa 15.

Ili je sprdalačka stranica koju vode neke klinke i zajebavaju se ili pišu iz ludnice, ovo je stvarno užas.

Videla sam nešto da je ubolnici kao zbog neke scene ljubljenja, ali ne znam detalje, upućena sam samo zato što moram da budem jer mi neki ubaci to na timeline, inače me on uopšte ne zanima, antipaticus totalis.

Poncha ::
S obzirom kako ti ostalo pišeš i objašnjavaš, čisto sumnjam da si antitalnet. Jer ja obožavam tvoje komentare čitati.

A ja sam jezičara i volim da meljem, ali da napišem pesmu ili čak sastav to već teže ide. Najviše sam mrzela da radim pismene iz srpskog u srednjoj zato što smo uvek pisali sastave na zadatu temu.

Poncha ::
Ja sam se uvijek pitala zašto Kivo ne povede Cagu na neku trku tamo. Ali ako često ide, možda bi i mogao.

Mogli bi da se takmiče i u vožnji ne samo u pecanju, ali izgleda da to Cagu ne zanima.

Poncha ::
Pa meni i djeluje da se neće znati čija je ruka u čijem džepu.

I meni i to mi se baš i ne sviđa.

Poncha ::
Mene zanima kad će oni broj serija smanjiti. Ovo po meni nema smisla. Tko gleda sve serije, ne znam kako stigne.

Broj serija će valjda smanjiti kad sektor potpuno propadne, ovo je stvarno katastrofa em broj serija, em minutaža. Kada bi smanjili minutažu na sat i nešto, serije se ne bi tako brzo trošile i mogli bi kanali u različito vreme da ih prikazuju, recimo tri od osam, tri od pola deset i svi bi imali bolji rejting.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptySun Oct 07, 2018 11:23 pm

https://www.instagram.com/p/BopVkcFnQpY/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ss7dsowaihe5

Evo su i ove dve. Ozgina frizura je uzas, ali kao da izgleda malo ozbiljnije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 12:48 am

Film u saradnji Ay yapima i Med yapima???? Yuh.

https://twitter.com/ayyapim/status/1048895357256720384?s=19
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 2:29 am

Poncha ::
Nebitno, ubuduće ću staviti obične čestitke.

Neeeee, nikako to! Kad ti već nije toliki problem, već igra reči, onda hoću i za naredni rođendan ovako neku pesmu. kezz

Poncha ::
I što, da se ljutim na one koji me se ne sjete?

Ja se ljutim. lol!
Naravno, govorim o ljudima čije bi mi čestitke značile, inače naravno da nisam od onih osoba koje bi taj dan samo da dobiju čestitku, pa makar isfoliranu, to ne.

Poncha ::

Njemu onda treba teretana, puno protenina u prehrani (pa i onih u prahu što se mućkaju) i nabijanje mišićne mase tako da onda to sad održi. A i Liza neka smanji tempo. Iako njoj očito paše da je on mršaviji.

Liza da smanji tempo, ta je rečenica smisao svega. lol!
Njoj izgleda je svejedno kakav je on, ona ga voli pa ga voli.

Poncha ::
Pa kako neću primijetiti kad stalno gleda u pod. Znači, dobije pitanje, kao da se fokusira gledajući u pod, razmišlja, a onda kad govori nekako se unese tijelom, pa počne i rukama objašnjavati.
Vrluda dosta pogledom, a u kamere baš toliko i ne gleda.

A meni je to preslatko kod njega, ovaj gif koji si izvukla mi je jedan od najdražih njegovih intervjua inače, jer je totalno uživljeno govorio o Vronskom, kako je on tu objašnjavao psihologiju njegovog lika, skroz je bio u tome. naklon

Poncha ::

Od ovih slika. Plus pojašnjenja. Ako nisi računala na to, što ću ti ja.  lol!

Naravno da jesam i naravno da sam se obradovala tome. lol!

I meni je tako nekako, zapravo kad pogledam kako si ih poređala, identične su nam liste. Nisam za Lizu razočarana, jer koliko god meni njih dvoje bili usklađen par, nisu se uskladili što se tiče garderobe. Recimo, oboje su mi super obučeni, ali zajedno to nije to. Liza se obukla kako bih i ja, s tim da ja ne bih ovakve sandale obula, previše su mi otvorene.

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 2:31 am

Ma jel' to moje oči dobro vide, Caga i x raskinuli? wow

Hadi hayirli olsun, baš mi je drago zbog vas devojke, ali sad mi je još žalije mene, opet sam jedina prevarena žena. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 8:42 am

Sara Ulusoy ::

Mislim da trenutno zelim da verujem ovoj vesti i da ne zelim da preispitujem da li je novinar pouzdan. lol! E sad sto cu poludeti ako ovo nije istina to je vec druga prica. lol!

A ovi na tw kao i ja ne preispituju nista, samo se raduju.

Sve mi je jasno. lol!

Ja ipak ne mogu protiv sebe. facepalm Bez obzira je li ovo istina ili ne (bez obzira što bih ja htjela) meni ovo tako smrdi. Ne trebaš pitati zašto, ali nekako mi ovdje, u cijeloj priči, nisu čista posla.
Samo ću ovo reći, zajeban je moj Caga.

Sara Ulusoy ::

Uf Ibro kakav je ovo pogled, coveku izbija seks iz ociju.

Zašto sam mogla pretpostaviti ovakav odgovor? lol!

A još da je on dotjeran i ovaj pogled i glas.  Stas1 (Bonadrenkova, kako ti je ovo ime smajliću, pobogu, ženska glavo?  smeh  )
Bolje da je on ovaj opušteni, nego uštogljeni u odijelima.

Sara Ulusoy ::

Ako ćemo realno Hazalini fanovi bi trebali da vole Engina, jer se može reći da joj je on spasio karijeru. Od Ferihe pa do trenutka kada je Engin uzeo stvar u svoje ruke njena karijera je strmoglavo išla silaznom putanjom. Živela je na staroj slavi.

Ovo ti apsolutno stoji.

Sara Ulusoy ::

Ja sam to rekla da ne bih držala životinju u kući više u emotivnom smislu, ali živim u stanu, da živim u kući verovatno bih imala psa u dvorištu, jer mislim da je njima ipak bolje da budu u dvoroštu nego zatvoreni u stanu.
Ali da ima puno brige o životinjama ima, oko njih moraš kao i oko deteta ako misliš da im stvarno priuštiš dobar život.

Shvaćam to i slažem se.

Sara Ulusoy ::

Mislim da neće da rizikuju, trenutno su te akcije aktuelnije od ljubavnih priča, jer je toliko ljubavnih serija prikazano da mislim da ne postoji nešto što već nije ispričano. Sada će da istroše i akcije jer su svi navalili na to i posle ne znam šta će da prikazuju.

Uopće nisam u toku. Postoji li na ijednom kanalu neka serija da je u prvom planu neka ljubavna priča? A ne da je ljubav samo uklopljena u priču onako usput.
Jasno mi je da se biraju one stvari koje su aktualnije trenutno, ali previše svega zasiti ljude. Doslovno je sve akcija do akcije.

Sara Ulusoy ::

Možda nas osećaj vara, ali meni to nikako ne liči na njih dvoje, zato i kažem da mi je izveštačeno. A ovi što ih hoće kao par ne znam kako se već više nisu pomirlili sa tim da od toga nema ništa. Ja uvek kažem, mnogo mi je draže da mi omiljeni tv par bude u prijateljskim odnosima pa da postoji mogućnost za ponovnu saradnju, nego da budu u vezi, raskinu i onda od saradnje više nema ništa.

Može mene osjećaj varati. Kao da sam jednom ispala glupa i prevarena...  lol!
Ali da pojasnim, sve i da njihov odnos jest privatno takav, umjetno mi je to kako je napisala na twitteru. Eto to.

Jesi li ti čitala neke komentare tipa - Ali je pedofil, nije za Hazalku, za nju je Caga i slično? Jer ja jesam.

Usput, kad već o njih dvoje pišem...
Znači, dok jedni pripremaju ponovno akciju na twitteru za 'podršku' Cagi i Protectoru, drugi organiziraju yeniprojebirlikte. I to isti dan. Sve mi već smrdi da će mi biti zagušen twitter.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Do89NKmXgAAbG6X
https://twitter.com/ulusoy_ar/status/1049125173037883392

Evo i bro i sis.
https://twitter.com/fulvia_messina/status/1049099809628573696
https://twitter.com/GLADYSMEDELAYA1/status/1049109194731921408

Sara Ulusoy ::

Istina, Hazal ponekad i ubode, mada retko (tu mislim da privatna pojavljivanja ne na ono kada joj stilista izabere), ali Birce apsolutno nikada ne ubode, ni privatno ni javno. Mislim da tu ženu nikada nisam videla dobro obučenu.

Da, Hazalki vjerojatno odaberu. Što se tiče Birce stvarno ne znam je li ikad baš pogodila s izborom. Sjećam se jedne duge crne haljine koja se bila pojavila pa su neki mislili da je li to haljina koju će Asli obući na vjenčanje. Ona mi je bila ok. A sve ostalo što sam vidjela nije me oduševilo.

Sara Ulusoy ::

Istog trenutka će da mi se ’sloši’ na poslu i moraću da idem kući da se lečim jedno dva, tri dana. lol! Taman dok odgledam, prokomentarišem i naspavam se posle tog maratona.

naklon  smeh

Ako  ti se sloši i odeš kući e onda stvarno naklon. Držim te za riječ. Nemoj sad da gledam sama seriju, tj. da komentiram sama.

Sara Ulusoy ::

Bizim Hikaze nije klasična ženska priča kao Anne i Kadin, ali je Filiz definitivno glavni lik pa zato i ima najveći honorar, i zato što je Hazal ipak popularnija od Buraka koji se skoro pojavio u svetu glume. Inače nema teorije da Leylu plaća više od Bugre. Ali radi se o tome da uopšte ne mogu da zamislim ozbiljnog poslovnog čoveka koji javno priča o platama zaposlenih.

Problem je u tome što ja Fatiha ne mogu smatrati ozbiljnim poslovnim čovjekom niti sam ga ikad smatrala. Njegova profesionalnost je sve samo ne ozbiljna.

Sara Ulusoy ::

Ne znam da li je Birgoren uništio seriju, ali AB je oborio i to trenutno kad nemaju konkurenciju, videćemo šta će biti kad počne Dirilis.
Pa sad, nisam gledala Tolgu, ali znam da važi za dobrog glumca, tako da ne znam koliko je Deniz bolja od njega, to je valjda njihov subjektivni osećaj. Ako za Deniz kažu da je bolja, šta bi tek rekli za Caglara, on bi valjda bio bolji od svih u seriji zajedno.

Onda on radi istu stvar kao i sa SBA. Ruši AB. Očito lik nije za tu publiku.

Ne znam kakav je Tolga i ne želim ga komentirati. Lik mi je niti smrdi niti miriše, ne poznajem ga. S obzirom na to da je u konkurenciji za Emmy nagradu baš za glumca, valjda nije loš.
Pa one Caglara smatraju ekstra glumcem, galiba. I odličnim za Deniz i u seriji i privatno.
Ja nisam bila u toku, ali izgleda da je bilo stvarno svakakvih olaylar olaylar za onu nesretnu seriju koju sam jedva čekala da skinu s ekrana koliko mi je punilo twitter (jer su neke Caginice gledale tu seriju,a  bilo mi ih žao otpratiti). Po forumu i FB-u po grupama su bile oštre svađe, klanovi i prepucavanja, mržnje, vrijeđanja. Na forumu izgleda da je bilo ratno stanje, ispisale se tone stranica, par novih tema, neka kažu nepoštena moderatura je vladala. Pojma nemam, nisam u toku, ali srećom nisam više na hr-u pa ne znam što sam propustila.


Sara Ulusoy ::

Uuuuu baš me briga kako će ko da me komentariše, kod nas je vazda važilo jednoumlje i važiće. lol!

Yani, želiš reći, ako netko i misli komentirati drugačije, neka ni ne pokuša.  lol!

Sara Ulusoy ::

Hahahahaha to bi bilo ekstra, ali da se i Basak obuče da parira Kivi. lol!

Npr. Onu Bircinu haljinu.  lol!

Sara Ulusoy ::

Gizem mu je gurao Fatih da bi serija uspela, Fatih i njegove igrice, sa Berrak je stvarno bio ono jedno veče, a na Hande sam zaboravila. Ajme, sva sreća da je to brzo demantovao, inače je Hande baš u tom periodu krenula sa samoreklamiranjem samo tako.

Je, ali za sva ta imena je netko iskoristio Cagino ime i ugurao ih pokraj njega.  rolleyes

Hande je sad slobodna, samo da ne krene opet.  rolleyes Ona mi je baš ta za samoreklamiranje.

Sara Ulusoy ::

Miray je stvarno jedna od boljih mladih glumica i izuzetno je simpatična, ima taj neki sjaj bez obzira što nema manekanski izgled. I definitivno nije jedna od onih antitalentovanih koje prolaze samo zato što su lepe kojih ima koliko hoćeš trenutno. A njih dvoje mi deluju kao da bi mogli da budu dobar par, ja ću da pogledam pa ako vidim da guše sa dramom neću da nastavim. I ova što glumi njenu majku mi je super, prošle dve sezone je glumila u EDHOu.

Jesi li ti odgledala? Zanima me i kakva je glumica ona mala Helin koja ovdje glumi Mirayinu sestru (valjda), a koja je glumila u Protectoru.
Vidjela sam scenu u kojoj Mert vozi Miray po kiši na biciklu. Jako su mi slatki, on mi je nekako krh i nježan. Ajde, javi kakvi su, ako ne zaguše previše s dramom da bacim pogled, ili ću ovako pokoju scenu.
Miray je talentirana i zrači nekom vrckosti i simpatičnosti. A on mi je cijeli neki nježan i umjetnički tip.
Ne znam hoće li ponoviti ona kemiju kao s Boranom, ali mislim da ni ovi ne bi trebali biti loši. Samo ne znam je li Mert opušten kao Boran.

Sara Ulusoy ::
Meni je to isto bespotrebno, ali valjda nisu imali inspiraciju za nastavak Tulayine priče. To je ipak serija koju sam smatrala vedrom i za razbibrigu. Bilo mi je zanimljivo to što je Fikri kao postao bogat, ali posle sam videla neke isečke u kojima se Kiraz baš odvratno ponaša prema Filiz i odbacuje je zato što hoće da živi u bogatstvu sa tatom i njegovom ženom.

Baš mi nije jasno što uvlače tako tužne scene.
Vidjela sam i ja, instagram mi i dalje predlaže dosta toga iz serije. I Kiraz mi se blago rečeno ogadila.

Sara Ulusoy ::

Mislim da im u komentarima ne pišu ništa vezano za njihov stil pisanja, bar mi je tako rekla prijateljica. A i da ne znaju turski dve reči prevedeš sa dve reči pa makar bile i netačne, a ne sa 15.

Ili je sprdalačka stranica koju vode neke klinke i zajebavaju se ili pišu iz ludnice, ovo je stvarno užas.

Videla sam nešto da je ubolnici kao zbog neke scene ljubljenja, ali ne znam detalje, upućena sam samo zato što moram da budem jer mi neki ubaci to na timeline, inače me on uopšte ne zanima, antipaticus totalis.

Pa i imbecilu je valjda jasno da 15 riječi nikako ne može biti prijevod za dvije.  smeh Tako da sam ja shvatila da se sprdaju, jer valjda nitko ne bi pratio stranicu da ove misle ozbiljno.

Vidjela sam i ja, zato i pitam. I Demet je nešto bolesna ili?
Je li on tvojoj prijateljici drag i napet? lol!

Sara Ulusoy ::

A ja sam jezičara i volim da meljem, ali da napišem pesmu ili čak sastav to već teže ide. Najviše sam mrzela da radim pismene iz srpskog u srednjoj zato što smo uvek pisali sastave na zadatu temu.

A što ako ti kažem da i ja? Nisam voljela pismene sastave nikako, ni onda ni sad. Imala sam izvrsnu ocjenu samo zato jer nisam imala pogrešaka, a inače svaki sastav isti, štreberski, uklopljen u formu i temu, jedva popunila stranicu koliko je trebalo.

Sara Ulusoy ::

Broj serija će valjda smanjiti kad sektor potpuno propadne, ovo je stvarno katastrofa em broj serija, em minutaža. Kada bi smanjili minutažu na sat i nešto, serije se ne bi tako brzo trošile i mogli bi kanali u različito vreme da ih prikazuju, recimo tri od osam, tri od pola deset i svi bi imali bolji rejting.

Pitanje je kad će njima ovo doći do glave.


Sara Ulusoy ::

https://www.instagram.com/p/BopVkcFnQpY/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ss7dsowaihe5

Evo su i ove dve. Ozgina frizura je uzas, ali kao da izgleda malo ozbiljnije.

Zbilja frizura izgleda smiješno, ali valjda će biti ok ona. Ako je ozbiljnija to je već pozitivno.

Sara Ulusoy ::

Film u saradnji Ay yapima i Med yapima???? Yuh.

https://twitter.com/ayyapim/status/1048895357256720384?s=19

Nešto puno surađuju u zadnje vrijeme.
Jesi li ti bila čitala ovo što sam ti stavila kad si bila još na godišnjem?

http://www.ranini.tv/haber/33144/1/ay-yapim-ve-med-yapim-guclerini-birlestirdi-madd-entertainment
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 9:01 am

Mrs Bondarenko ::

Neeeee, nikako to! Kad ti već nije toliki problem, već igra reči, onda hoću i za naredni rođendan ovako neku pesmu. kezz

Oha, zapovijed je dana,
na mom srcu teška rana. smeh
Šeficu izdati ne možeš,
kako bez stihova da dođeš?

Ako bude materijala
stihovi će sami pasti,
u suprotnom ni
pjesmuljak ne može rasti. :P

Jutros mi je rano, rima me toliko ne služi.

Mrs Bondarenko ::

Ja se ljutim. lol!
Naravno, govorim o ljudima čije bi mi čestitke značile, inače naravno da nisam od onih osoba koje bi taj dan samo da dobiju čestitku, pa makar isfoliranu, to ne.

Je, meni rodbina sutradan se sjetila. lol!

Mrs Bondarenko ::

Liza da smanji tempo, ta je rečenica smisao svega. lol!
Njoj izgleda je svejedno kakav je on, ona ga voli pa ga voli.

Pa e, što sam krivo rekla? lol!

Volim i ja Cagu, volim pa volim, kakav je da je i koliko kila imao da imao. :cereeeeek: Pa mi isto nešto ljepši kad nije ni premršav ni prejak.

Mrs Bondarenko ::

A meni je to preslatko kod njega, ovaj gif koji si izvukla mi je jedan od najdražih njegovih intervjua inače, jer je totalno uživljeno govorio o Vronskom, kako je on tu objašnjavao psihologiju njegovog lika, skroz je bio u tome. naklon

Ja sam zato i rekla da je umjetnik.

Mrs Bondarenko ::

Naravno da jesam i naravno da sam se obradovala tome. lol!

smeh

Mrs Bondarenko ::

Ma jel' to moje oči dobro vide, Caga i x raskinuli? wow

Hadi hayirli olsun, baš mi je drago zbog vas devojke, ali sad mi je još žalije mene, opet sam jedina prevarena žena. suze

Je li ti vidiš da se ja unaprijed ne radujem? Ja pušem i na hladno, ali da ne kvarim Sari veselje.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 9:06 am

Kako neću znati da je plećati u bolnici kad i portali objavljuju to?

http://www.ayakligazete.com/bu-sahne-hastanelik-etti/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 9:09 am

Uuuuu, ne sviđa mi se. Taman serija koja mene zainteresira ima loš start. Bolje Bircina serija stoji, a i ona nije startala sjajno, a AB obrnuto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 9:51 am

Ovo stvarno trebam postaviti iako ga jučer nisam htjela otvarati.



Evo yani, gercekten ne znam što reći.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 2:20 pm

Poncha ::

Evo i bro i sis.
https://twitter.com/fulvia_messina/status/1049099809628573696
https://twitter.com/GLADYSMEDELAYA1/status/1049109194731921408

Ove se ne mogu ni dogovoriti za jedan datum kad će lupati po tipkovnici, nego imaju čak dva. Ili jedne jedan datum govore, druge drugi. rolleyes

https://twitter.com/eguez_yuyi/status/1049262910445428741
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 2:25 pm

A naravno da ovaj prekid ne može bez emisija.
https://video.acunn.com/magazin/cagatay-ulusoy-ile-duygu-sarisin-yine-ayrildi-1124283-video



A ti, Saro, nemoj slušati ovu, možda ti se neće svidjeti. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 2:35 pm

Bondarenkova, samo da te pitam i to ovako. Očekujem odgovor, ali ne u stihovima. Samo me zanima.

Nastavljaš li Na granici,
ima li za nju vremena
u tvojoj satnici?

Na kojoj si epizodi stala
il’ zadnjim epizodama
šansu nisi dala?

Odgleda li bitke prve
il’ vatrogasce
ne gledaš ni mrve?
Koji frajer u tvom srcu vlada
il’ još nisi od odluke sada?

Marko, Krešo
il neko treći
tko je trenutno
tebi preči?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 2:53 pm

Saro, meni ovo zvuči i više nego zanimljivo.

http://www.ranini.tv/haber/33541/1/muhtesem-ikili-dizisi-sete-cikti

Jadan Ibrica, patit će za svojom izgubljenom.

Ozge ipak izgleda zrelije, jedino joj je frizura koma. Oykina je frizura barem bolja. lol!
https://twitter.com/muhtesem2lidizi/status/1049219283530764288
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 5:44 pm

Poncha ::
Bondarenkova, samo da te pitam i to ovako. Očekujem odgovor, ali ne u stihovima. Samo me zanima.

Nastavljaš li Na granici,
ima li za nju vremena
u tvojoj satnici?

Na kojoj si epizodi stala
il’ zadnjim epizodama
šansu nisi dala?

Odgleda li bitke prve
il’ vatrogasce
ne gledaš ni mrve?
Koji frajer u tvom srcu vlada
il’ još nisi od odluke sada?

Marko, Krešo
il neko treći
tko je trenutno
tebi preči?

naklon smeh naklon smeh

Nisam makla od 17. epizode, mnogo mi je krivo što moram da te razočaram. tuzni Gleda mi se serija, ali ništa ne stižem ovih dana. Sva sreća da snimak onog Olgičinog filma još nije izašao, inače bih se pojela sad što neću uspeti da ga odgledam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 5:51 pm

Ok. Nisi me razočarala, pretpostavila sam da nisi ništa dalje gledala. Samo me zanimalo.

Ajde, onda je dobro da Ruskinje nisu postavile film. Izgleda da one misle na tebe. lol! Spojlere ti neće da daju da ne pokvare film, film nisu objavile jer nemaš vremena. A Stanka nisu da te strefi infarkt.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 6:47 pm

smeh smeh smeh
Ali stvarno ispada tako, nesvesno sve čine za mene. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 7:41 pm

Hahahaha Poncha carice. naklon Sa seficom komunikacija u stihovima.

Znaci Latinke nastavljaju u istom tonu #brovesisyeniprojebirlikte

Emisije o raskidu ne gledam, oni su za mene raskinuli dok ne zajednicke slike ne tresnu po glavi. lol!

Procitala sam danas to za Muhtesem ikili i meni se svidja opis. Aj videcemo kako ce ove dve da se uklope, da bar ovoj Oyku napisu neki dobar lik bice mi lakse da je podnesem. Ako se njih dve uklope sa njima i ako im likovi ne budu iritantni bice super. Ja vec znam ko ce mi biti omiljeni lik, Mert Barca i to se sigurno nece promeniti, ne samo zbog Ibre, mada i zbog njega naravno, nego mi se prema opisu najvise on svidja.

E sad treba da pocnem da gledam serije, samo ne znam koju cu prvu da li Seckina ili Cukur. Posle duzeg vremena mi se cini da ce biti baya dobra epizoda Cukura, pametno su se pripremili i stavili u ovu epizodu ono sto gledaoci vec dugo cekaju, tako da ce Seckinovoj seriji biti bas velika konkurencija.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 EmptyMon Oct 08, 2018 7:43 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 13 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: