Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyMon Oct 01, 2018 8:22 pm

Ne oldu, Saro? lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyMon Oct 01, 2018 8:24 pm

E sad bih mogla par hiljada puta da odgledam fragman na velikom ekranu, do sada sam gledala samo preko moba.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyMon Oct 01, 2018 8:24 pm

Bro pa jos i srce, no comment.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyMon Oct 01, 2018 8:31 pm

Mogla bi ona imati neku ulogu, ali bitno je da ne bude upropaštena joj uloga.

E baš me zanima kakvim oni sve tipovima serija okace +16.

Čim je jutros otvoren profil nešto se kuhalo, ali isto me dobro iznenadilo kad su lupili fragi. Bez najave. Kad da očekujemo seriju? Valjda će nju najaviti. lol!

Ma ja ne bih sigurno.

Valjda neće, nisu toliko glupi. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyMon Oct 01, 2018 8:32 pm

smeh

Zato nisam ni htjela ništa reci, ali vidim da su nam isti detalji zapeli za oko.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyMon Oct 01, 2018 10:18 pm

Kad bolje razmislim, stvarno mi se čini da ovaj Engin tera inat fanovima. Hazaline slike objavljuje mnogo više nego Cagine. Recimo kad ide sa Hazal da sklopi neki posao njene slike objavi, a kada ide sa Cagom samo ga tagira ili eventualno postavi senku kao pre neki dan.

Ni ja moju matursku haljinu nisam ni jednom posle obukla. Doduše, u međuvremenu su se promenile i mogućnosti i trenutno nisam u mogućnosti da uđem u nju. lol!

Sorma, to perje mi je užas. Sad su moderne neke papuče sa gomilom perja i letos je dosta devojaka nosilo, a meni su te papuče slatke samo za po kući, nema šanse da bih u tome izašla na ulicu.

Istina, ima tako dobre proporcije da nema šanse da joj nešto dobro ne stoji.

Te se ili zezaju ili pišu iz ludnice, treće nema, ali kaže mi drugarica da niko ko prati tu stranicu ne reaguje. Ja kakva sam jezičara ne bih mogla da ćutim, pitala bih da li su normalne. lol!

Taj bratov prijatelj od sto kila ima da sedne na jednog psića. lol!

Ne znam šta je mislio ali ja nekako uvek iza Fatihovih reči i postupaka vidim neku nemaru, inače zšto bi spominjao nešto što je prvo bilo pre 6 godina, a drugo nešto što nema veze sa ovim slučajem.
A i ja mislim isto što i ti, ne zato što sam Cagin fan,a ne njen, nego zato što sam sve pratila od početka i zato mogu da kažem da ako je i bilo da se ne vole da je to pre bilo sa Hazaline strane nego sa Cagine.

Vest ne samo da nema veze s logikom, nego su čak uzeli kao dokaz plakat koji su napravili fanovi i na kome piše da će prvi teaser biti prikazan u septembru, pa eto kao nije prikazan I to je znak da nešto nije u redu. Ti iz Poste su stvarno izvor dezinformacija. Ali svakako su odgovor dobili i sad mogu samo da ćute.

Što se svadbi tiče, ima ih raznih i ima raznih razloga zašto se pravi, tako da mislim da ne može da se generalizuje. Neki prave da bi zaradili, neki da se pokažu, a neki prave stvarno od srca da bi proslavili i proveli se sa dragim osobama.

Nešto ne znam da li su blizanci, čini mi se da je Hande najstarija, pa Bensu, pa brat, ali nemoj da me držiš za reč nisam baš nešto informisana.

Da, mama je imala odličnu haljinu i primeren nakit.




Stvarno se nadam da će sve ispuniti naša očekivanja I da ništa neće biti upropašteno, pa ni njena uloga.

Pa ne znam, ove serije koje gledamo na tvu, ako ima krvi i nasilja imaju +7 ograničenje.

Ja sam videla da je otvoren insta profil i odmah sam ga upratila, ali fragman nisam očekivala, naročito ne ovako odjednom, mislila sam da će prethodno da najave. Doduše najava najave je nešto što je svojstveno turskim tv serijama.

Ne znam koji im je princip rada, kada su tv serije u pitanju, otprilike mesec dana posle prvog teasera počne serija.
Nemoj da jedno jutro ustanemo i vidimo gomilu slika iz serijem a da nismo imale pojma da je počela prethodno veče. lol!

Malo mi to bro sa srcem izgleda izveštačeno i preforsirano.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 12:52 am

Olaylar olaylar. wow

Hadi masallah, baš mi je drago da ste dobile najavu, a posebno što se Ponchiti to poklopilo u pravo vreme (Ponchita posebno se radujem zbog tebe, zaslužila si! kisic ). jupi

Bu arada, najava je moćna. wow Samo ću to reći.
Caga ponovo u nečem sasvim drugačijem, ne mogu da kažem da mi se u potpunosti svidelo jer nisam ljubitelj tog žanra, ali njemu svaka čast jer to nosi majstorski. bravo
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 12:56 am

Poncha ::
https://pbs.twimg.com/media/DobYJqeXoAAnjwS.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DobYKpxXgAAQY27.jpg

Brrrrrr, baš su ga preterali sa efektima, ali vidi se kvalitet.
Kad očekujemo premijeru?

Pogledaću obavezno bar prvu epizodu, za dalje ne garantujem.

Poncha ::
https://scontent-atl3-1.cdninstagram.com/vp/b90d7a43e80f2f47db3a356fc45abfe7/5C4AC2BE/t51.2885-15/sh0.08/e35/c180.0.720.720/s640x640/42115762_286753111931613_6853945794746314322_n.jpg

https://scontent-iad3-1.cdninstagram.com/vp/9b0b0864f94a0da7c228c49ba7814d50/5C5ADB0C/t51.2885-15/e35/42414016_489348441551179_8310775946142198740_n.jpg

:cereeeeek: leptirici

Poncha ::
A ovdje olaylara olaylar! Bit će vatreno!

Odlični su, odlični!!!

Sara Ulusoy ::

Serija ionako ima +16 granicu, nadam se da to nije samo zbog tuca i ubistava.

Hm, a ti bi da je zbog čega još? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 8:33 am

Sara Ulusoy ::

Kad bolje razmislim, stvarno mi se čini da ovaj Engin tera inat fanovima. Hazaline slike objavljuje mnogo više nego Cagine. Recimo kad ide sa Hazal da sklopi neki posao njene slike objavi, a kada ide sa Cagom samo ga tagira ili eventualno postavi senku kao pre neki dan.

Je li tako? I tebi se čini? Kad promisliš malo, on i Cagu i Hazal prati na sve važne događaje, a kad ide s Hazalkom onda i objavi da se ona vidi, baš i nju snima, a kad ide s Cagom onda sve u šiframa, uglavnom baci bombu, razjapi društvene mreže i digne fanove na noge. lol!
To kad je postavio sjenu, praktički se oprostio s Cagom i nama dao znak da ide. A vratio se vidimo zbog čega. I još ona slika sa srednjim prstom od frizera, definitivno poruka nekima.  lol!
to su činjenice, Razlog iz kojih to radi, on zna. Ovamo Hazlkine fanove dodvorava sa slikama, sve je super, ali zato Caginima se opasno zamjerio. Ne želim biti egofc, ali je možda to jer Cagi ne treba da ga se gura. On je hit samim time što je tu gdje je i ima fanove kao što ima.

Sara Ulusoy ::

Ni ja moju matursku haljinu nisam ni jednom posle obukla. Doduše, u međuvremenu su se promenile i mogućnosti i trenutno nisam u mogućnosti da uđem u nju. lol!

Ja moju mogu obući, štoviše trenutno imam i kilo manje, ali sam je na jednom mjestu malo rašila (to se vjerojatno da srediti), ali je nisam htjela nikad obući iako sam je imala priliku. Nekako nisam htjela. To mi je moja maturalna haljina.  :cereeeeek:  

Sara Ulusoy ::

Sorma, to perje mi je užas. Sad su moderne neke papuče sa gomilom perja i letos je dosta devojaka nosilo, a meni su te papuče slatke samo za po kući, nema šanse da bih u tome izašla na ulicu.

Nemoj mi to perje. facepalm Ne volim ga ni na čemu.
Ja te natikače, papuče ne bih nigdje nosila. Ali ja kao i uvijek se razilazim s modom.  lol!

Sara Ulusoy ::

Te se ili zezaju ili pišu iz ludnice, treće nema, ali kaže mi drugarica da niko ko prati tu stranicu ne reaguje. Ja kakva sam jezičara ne bih mogla da ćutim, pitala bih da li su normalne. lol!

Blokirale bi te momentalno.  lol!

Sara Ulusoy ::

Taj bratov prijatelj od sto kila ima da sedne na jednog psića. lol!

smeh
Od njega sam prvog i čula za tog psića, znam da sam ga onda i bolje guglala, nikad nisam vidjela da ga netko oko mene ima samo sam čula za nj. Ali mislim da su i oni odustali jer ga još nisu nabavili. Prije su nosali sa sobom nekog njenog, isto sitnog.
Meni je on sladak, ali ja stvarno ne znam kako bih ga održavala onako lijepim i sjajnim. A on kao loptica. Imam osjećaj da više brige treba oko njega, nego oko nekog većeg psa.

Sara Ulusoy ::

Ne znam šta je mislio ali ja nekako uvek iza Fatihovih reči i postupaka vidim neku nemaru, inače zšto bi spominjao nešto što je prvo bilo pre 6 godina, a drugo nešto što nema veze sa ovim slučajem.
A i ja mislim isto što i ti, ne zato što sam Cagin fan,a ne njen, nego zato što sam sve pratila od početka i zato mogu da kažem da ako je i bilo da se ne vole da je to pre bilo sa Hazaline strane nego sa Cagine.

Ja njemu nikad ne vjerujem jer mi taj čovjek ne ulijeva povjerenje, odnosno, iza svega vidim dvostruko značenje. Totalno mi je glupo da je to spomenuo i u kontekstu kojem je spomenuo (kažem, sve i da je istina da nisu bili prijatelji, ali jedno je prijateljstvo, drugo profesionalnost), a onda dva dana kasnije s Ozge i Hazalkom ide u Antalyu.
Ja taj stav imam od početka. Iako nisam pratila kako je sve išlo (pa mi to njeni mogu natrljati na nos), ali taj njen nadmeni stav je stalno bio prisutan i jedno vrijeme nakon AFK-a. I uvijek sam imala osjećaj da je Caga bio nešto uživljeniji u nju, nego ona u njega. I po njegovim riječima o njoj (kroz godine) i po svemu. Neke njene izjave mi i dalje stoje u uhu.

Sara Ulusoy ::

Vest ne samo da nema veze s logikom, nego su čak uzeli kao dokaz plakat koji su napravili fanovi i na kome piše da će prvi teaser biti prikazan u septembru, pa eto kao nije prikazan I to je znak da nešto nije u redu. Ti iz Poste su stvarno izvor dezinformacija. Ali svakako su odgovor dobili i sad mogu samo da ćute.

Upravo to. Stvar je pouzdanosti informacija. Jedno je kad kvazi novinari vjeruju fanovima, a drugo je kad imaju provjerene, ili bar donekle provjerene, informacije. Vidjelo se lijepo nekidan. XY portala i novina je objavilo ovu glupost iz Poste, a onda su isti jučer objavili teaser. Da su iole pametni, ne bi pisali članke samo da ljudi klikću na njih. A ako već žele nešto objaviti da ljudi s razlogom i kliknu, onda neka se potrude, a ne kupe montaže i gluposti fanova koji su objavili sto i jedan krivi datum izlaska tesera i početka prikazivanja serije.
Zato mi je drago kako su ih neki spuštali kad je teaser izašao.

Sara Ulusoy ::


Što se svadbi tiče, ima ih raznih i ima raznih razloga zašto se pravi, tako da mislim da ne može da se generalizuje. Neki prave da bi zaradili, neki da se pokažu, a neki prave stvarno od srca da bi proslavili i proveli se sa dragim osobama.

Ovo ti potpisujem u slovo.

Sara Ulusoy ::

Nešto ne znam da li su blizanci, čini mi se da je Hande najstarija, pa Bensu, pa brat, ali nemoj da me držiš za reč nisam baš nešto informisana.

Ja uopće nemam pojma zašto je meni ostalo u glavi da su blizanci, kao da sam negdje u prolazu vidjela. Rijetko za kojeg glumca, osim Cage, da znam išta o njima i njihovim familijama, ali negdje kao da sam pročitala da su blizanci.
Sad sam išla na njen profil da vidim ima li nešto po čemu bih zaključila. Nisam našla ništa. Ali. Bak ovu sliku njene mame.
https://www.instagram.com/p/BgqBSF1nWGx/?hl=hr&taken-by=sebahatsoral

Sara Ulusoy ::

Da, mama je imala odličnu haljinu i primeren nakit.

Sad kad sam već ušla na profil mame joj, ni ne čudi me, žena se drži.

Sara Ulusoy ::

Stvarno se nadam da će sve ispuniti naša očekivanja I da ništa neće biti upropašteno, pa ni njena uloga.

Ne bi trebalo, nije se ovo spremalo za jedan dan i u tjedan dana napisao scenarij. Valjda postoji netko tko zna kakve serije prolaze za Netflix i kakve stvari prolaze među publikom.

Sara Ulusoy ::

Pa ne znam, ove serije koje gledamo na tvu, ako ima krvi i nasilja imaju +7 ograničenje.

To će nam Sparks najbolje znati. Vidjela sam da ima još serija koje imaju +16, a ima i onih koje nemaju toliku granicu, ali ne znam po kojem ih principu stavljaju.

Sara Ulusoy ::

Ja sam videla da je otvoren insta profil i odmah sam ga upratila, ali fragman nisam očekivala, naročito ne ovako odjednom, mislila sam da će prethodno da najave. Doduše najava najave je nešto što je svojstveno turskim tv serijama.

Ista stvar. Mislim da je vrijeme da se nas dvije priviknemo da nismo više samo u Turskoj.  lol! Sad smo u svjetskom rangu, to je ipak drugačije.

Sara Ulusoy ::

Ne znam koji im je princip rada, kada su tv serije u pitanju, otprilike mesec dana posle prvog teasera počne serija.
Nemoj da jedno jutro ustanemo i vidimo gomilu slika iz serijem a da nismo imale pojma da je počela prethodno veče. lol!

Daj nemoj zajebavati.  smeh Bit će najavljen datum prikazivanja. Gledala sam malo po Netflix Turkiye kako oni to objavljuju. Objave datume. Doduše, uz neke teasere stoje odmah i datumi. Pa tako nešto što je pusteno 13.9. starta 26.10., Narcosi su objavljeni 6.9., a sadece Netflixte je 16.11.  Tako da ja kroz mjesec do dva očekujem da bi moglo. Nekako od 15.11 do 1.12., eventualno 15.12.
Koje smo mi sreće, točno bi nam tako i bilo.  lol!

Sara Ulusoy ::

Malo mi to bro sa srcem izgleda izveštačeno i preforsirano.

Kad još na sve to dodaš Fatiha onda je bro i  <3 šlag na torti.  lol!

Otkad ona njega oslovljava s bro? Otkad i Ilknur? Otkad i Engin? Caga svima bro?! Otkud srce? Haahhah A on njoj ni da okači sliku i javno čestita rođendan, baš je neki.
Aha, yani, Engin je bio pokraj nje kad je pustila to na twitter.



I Ozge se isto javila. I Melih. I cijela turska ekipa u Americi, čak i Cem. Vidim ja, mnogi vole Cagu i ovaj porjekt.
Bu arada, evo i ovdje su stavili. Mislim da je ovo ono kao i što je Ranini obavila.
https://media.netflix.com/tr/press-releases/netflix-introduces-the-world-of-the-protector-the-first-turkish-original-series


Mrs Bondarenko ::

Olaylar olaylar. wow

Kad smo kod olaylar olaylar, kako Kozlovski podnosi izostanak Lize?  lol!

Mrs Bondarenko ::

Hadi masallah, baš mi je drago da ste dobile najavu, a posebno što se Ponchiti to poklopilo u pravo vreme (Ponchita posebno se radujem zbog tebe, zaslužila si! kisic ). jupi

kisic

Mrs Bondarenko ::

Bu arada, najava je moćna. wow Samo ću to reći.
Caga ponovo u nečem sasvim drugačijem, ne mogu da kažem da mi se u potpunosti svidelo jer nisam ljubitelj tog žanra, ali njemu svaka čast jer to nosi majstorski. bravo

Bu arada, zato sam ja odmah jučer, nakon šoka i uzbuđenja rekla da nema Cage, meni ovo ne bi privuklo jer ja nisam od ovih priča. Ne zato što nije kvaliteno, jer je, nego nije moj ukus. Meni tema nekako djeluje "čudno". Nisam im ljubitelj, moram priznati. Ali Caga bira različitost, ja volim da je on sretan i uspješan, yani, tko me pita. Da glumi u onom što ja volim gledati, ne bi napredovao, a to nikako ne želim. O zaman, eto i jedno ovako čudo. I to svjetsko.

Mrs Bondarenko ::

Brrrrrr, baš su ga preterali sa efektima, ali vidi se kvalitet.
Kad očekujemo premijeru?

Pogledaću obavezno bar prvu epizodu, za dalje ne garantujem.

Ne zna se. Ja je očekujem kroz mjesec do mjesec i pol. Premijeru i sve epizode prve sezone. Yani, maraton.

Ti odgledaj koliko hoćeš, nećemo te tjerati.

Mrs Bondarenko ::

Hm, a ti bi da je zbog čega još? lol!

Zagrcla sam se.  smeh Eto, ti, golubice, pojma nemaš što bi Sara. Isto što ti ne želiš  vidjeti kod tvojih ruskih miljenika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 8:43 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 10:25 am

Bak bak... Sad je Muhafiz Cagatay. Do jučer bilo morali bozuldu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 99639
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 10:49 am

Ma gledam stalno mi izlaze njene slike. Je li mogla Hazal što drugo obući? Ok, nemam ništa protiv lijepih odijela, kostima, dapače, ali ovo joj em izgleda široko, em ju je progutalo, em su boje... I na sve to one ogromne naušnice.
http://www.ayakligazete.com/hazal-kaya-gozyaslarini-tutamadi/

Bu arada, je li ona zaručena? Na jednoj slici, sad je ne mogu naći, sam lijepo primijetila neki prsten na desnoj ruci.




http://www.ranini.tv/ozel/33422/1/the-protector-fragmanina-ilk-bakis
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 1:36 pm

Samo zbog slike. Bu arda, evo se vidi Hazalkin prsten.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 DofxtZgW0AIlbTB

Prije sam mislila da bi Ozge bila dobar par s Cagom, ali bome u zadnje vrijeme izgleda starije nego što je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 1:39 pm

Neki tračeri su odmah jutros bili vrijedni.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 3:10 pm

I da pitam samo, zašto Caga objavljuje (osim u slučaju ako ne objavljuje Engin) twittove u vrijeme kad je u LA-u noć ili zora? Ne spava mu se ili? Malo mi je čudno.

Je li ovo sve države imaju svoj Netflix kanal, samo mi Balkanci nemamo? Jer vidim diljem svijeta imaju kanali, samo mi na Balkanu yok. Uvijek smo bili posebni.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 4:35 pm

Mozda ne moze da se privikne brzo na vremensku razliku, pa se budi nocu. Ili banci tamo po kafanama pa udje na instagram kad dodje kuci. A moze biti i da Engin ili Esra objavljuju te neke sluzbene stvari. Treba baciti pogled u koje vreme lajka dok je tamo, jer pretpostavljam da to on licno radi.

Naravno da smo mi uvek bili posebni, to se uopste ne dovodi u pitanje. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 5:02 pm

To sam i ja mislila, ali već je dosta tamo, mogao se već priviknuti na vremensku razliku. Jedino ako mu baš baš nikako ne ide prilagođavanje.
Bacim ja pogled kad on lajka, ali on jako teško išta lajka. lol! Pogotovo u zadnje vrijeme i otkako je otišao u Ameriku. Ovo zadnje što je lajkao bilo je negdje po njihovom oko 22, 23 h. Kad je lani bio, znao bi ponekad iza ponoći (oko dva) udariti lajk, valjda pred spavanje, bila sam mu uhvatila dnevni ritam i češće je lajkao... Onda se i aktivno smucao okolo. lol!
A sad dva dana zaredom objave na twitteru, jedna objava u zoru, druga usred noći.

Pa yani, zatečena sam. Mislila sam da smo se makli s mrtve točke. Jesi li vidjela koliko sve različitih zemalja i kanala ima i različitih naziva, samo mi šipak. Ispadamo najjadniji. Al' što bi mi bili kao drugi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 5:15 pm

Trebaš vidjeti Engina od sinoć. Osmijeh od uha do uha.

https://www.instagram.com/p/BobE16_FNav/?hl=hr&taken-by=chbarut
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 5:20 pm

Nego, kad već u zadnje vrijeme spominjemo Bensu, znaš li ti da je njen Hakan komentirao teaser redatelju Umutu?

https://www.instagram.com/p/BoZjaUghMEV/?hl=hr&taken-by=gimmehope
Stavio je tri aplauza.

A ja baš mislila da njemu Caga nije drag. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 5:21 pm

Evo ti Kivo počeo snimati teaser.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 6:33 pm

Bondarenkova, trebala bih se ugristi za jezik. Petri nije baš draga Krešona Sandra. Odlicni su.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 6:49 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 10:18 pm

Po tome u koje vreme lajka kad lajka se daje zakljuciti da ovo Engin ili Esra postavljaju. Sto je i logicno, ni on ne zna u kom trrnutku ce ovi da objave trailer pa da sedi ba drustvenim mrezama i da ceka, nego objavi Esra kad vec ima sifre.
Zanimljivo je da je fragman izasao po tr vremenu kada je u Americi bila noc, sto bi moglo da znaci da ce i seriju mozda da puste po evropskom, to bi nam mnogo vise odgovaralo.

Ja nisam ni ocekivala da mi imamo kanal i da ce na nasem biti objavljeno. Cak sam se zacudila da uopste postoji Netflix Srbija. A stvarno sam danas videla gomilu objava na tw na raznim jezicima.

Svi su sinoc bili dobro raspolozeni, ali na grljenje Fatiha i Hazal mi se malo digao zeludac.

Vay, vay, vay, vidi ti Hakana. I ja sam mislila da ne voli bas Cagu, najvise zbog toga sto su bile price da je ljubomoran, ali izgleda da nije tako.

Ma to za Kivin teaser je objavila neka tamo stranica koja se pretstavlja kao zvanicna, a ne prati je ay yapim, tako da nisam sigurna koliko je to istina.

Pretpostavljam da funkcionise zato sto su gumene cizme, ali meni ovo izgleda kao da su obule kese za djubre.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyTue Oct 02, 2018 10:20 pm

Ne? A yok artik, sta sve nece izmisliti.

https://twitter.com/CapaMagDizi/status/1047212972878319616?s=19

Mogu da im dam stoprocentno tacnu informaciju da ovo nije tacno. Uzvor informacije je to sto ja nisam te srece.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 EmptyWed Oct 03, 2018 12:45 am

Sara Ulusoy ::
Ne? A yok artik, sta sve nece izmisliti.

https://twitter.com/CapaMagDizi/status/1047212972878319616?s=19

Mogu da im dam stoprocentno tacnu informaciju da ovo nije tacno. Uzvor informacije je to sto ja nisam te srece.

Aaaaaaaaaaaa, sad ću da plačem zato što pišu ovakve stvari koje su toliko lepe da su nestvarne. suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: