Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:27 pm

Bu arada, Hakan je zgodan cak i ovako celav sa ovom ciroki frizurom i brcinama. Tako izgleda nekako bas zao i opasan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:29 pm

A najbolje od svega mi je sto je serija odlozena jer se Netflixu nije svideo Can.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:29 pm

I meni se sviđa. Definitivno se vidi kvaliteta.

Ja sam taman ušla u sobu i stiže objavijest na mobitel. Omdah sam pogledala, I dok sam gledlaa došlo mi još nekoliko obavijesti. lol! Zagušilo mi je sve, nisam znala što ću prije gledati i kad ću ovdje javiti. Yani, uzbuđenje.

A ne bi trebalo biti kao sa Sarmelom. Yani, puno su oni snimali na onoj lokaciji gdj je Ayca bila. Nemoj da su me zajebali. lol! Vidiš da su odmah u fragiju dali krevet.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:30 pm

Ma Caga je hit! Ajmo sad ovi svi što su pljuvali neka gledaju. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:34 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:35 pm

Ove dve slike mi se bas svidjaju. Kao sto smo i prwtpostavile, Zeynep je zena od akcije.

https://twitter.com/CagatayyUlusooy/status/1046752341255487488?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:37 pm

Da. Uprati ako nisi službeni profil na instagramu.

Ova sa šiškicama mi je nekako posebna. Sve se razmišljam da je stavim na pozadinu. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:38 pm

Nadajmo se da su taj krevet koristili i da nije tu kao dekoracija. Samo na ovoj slici sevaju varnice, valjda je u seriji jos bolje.

I sto su sad dali ovaj fragman, bilo mi je lakse dok nije bilo nicega, sad mi se sve ovo gleda, htela bih da pocne veceras.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:39 pm

Upratila sam jos jutros.

Pa stavi, isto ima kapuljacu samo je u boji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:41 pm

Aman. A zato ti kažeš da ne bude kao Sarmel. Yuh, tamo sam samo na račun slike stvorila sve, a ono scenariste je trebalo na izdržavanje kazne poslati.

Hhahahahahhahahahah Pa što nisu svi kukali kad će fragi? Misli i na druge, ne samo na sebe. :P
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:41 pm

Mislila sam na zaslon ekrana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:45 pm

Nego, Caga mi je isti, a opet tako mi ne liči na prethodne uloge ni na sebe. Osim ovdje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Giphy

I kad izvlači bodež.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:48 pm

Pa da, tako smo svi bili poludeli kad smo videli Sarmel sliku pa smo dobilo sipak.

Zapravo ja Aycu i ne ocekujem u nekoj mnogo vecoj minutazi od Bensu, ali vazno mi je da ima dosta scena sa Cagom.

I ja sam kukala kada ce fragman, ali sad vidim da mi je nekako teze.
Allah, Allah, pa kad sam ja mislila na druge? lol!

Neka ti je sa srecom tehnologija, sad sam videla da si je dobila i pazi je. Taman si je dobila na vreme.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:49 pm

Ovde lici na Yamana.

Bu arada, ovaj gif posvecujem onima koji su juce pisali svasta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 4:56 pm

Ajme, nemoj da tako bude i ovdje. Neću šipak. durica

Pa Ayca ni ne treba ni za što više služiti. lol! (Nek se ne ljute njeni fanovi. Ona i onako umire u drugoj sezoni.)

Znači, yani, bolje bilo da nije bilo fragija. lol!

Nikad. lol!

Hvala ti. Ako nastavim kako sam danas krenula, brzo ću ga uništiti. smeh Šalim se, koristit ću ipak ga rjeđe nego sam prije onaj jer mi je mobitel praktičniji nego da sjedim za ovim čudom.

I ja ga posvećujem. Kad sam pogledala fragi bio mi je super, ali kad sam išla raditi gifove shvatih da bi pokoju scenu htjela da je koju sekundu duže trajala u fragiju. Nekako mi brzo Caga proleti, brzo mi nse scene izmjenjuju, a ja bih htjela to više toga upiti. Pa onda trebam sto i jedan put odgledati.








Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 5:01 pm

Voljela sam Sarmel i bili su mi prekrasni i tako vizualno dobri, i s kemijom samo na slici će mi uvijek ostati u sjećanju, i koje nikad neću prežaliti, ali, neka se ne ponovi propustiti dobru priču.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 DobjxHnXoAECP1J

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 DobjyPhX0AAQHMZ

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 DobjzC8WwAA2ov-
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 5:28 pm

Sve mi se više čini da je Netflix namjerno danas pustio ovu najavu da ušutka ono od jučer.

Bu arada, i Can se lijepo oglasio.

Isto trebam reći, iako je sve vrhunski, nisam sigurna da bi mene ovo privuklo da nema Cage. Moram biti iskrena, ne volim ovakve stvari.


Oha oha. Eto i Hazal se javlja. Sa sve srcem. Engin RT.  lol! Ajde da ne kažem ništa.  smeh Ali ovo bro. smeh
A njoj Caga ni rođendan nije čestitao. Yani, koji je on.  smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 5:38 pm

Kako gledam ove scene iz fragija, sve mi dolaze lokacije na um.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 6:08 pm

Can. topić
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 6:18 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 6:20 pm

E ako stvarno ovo frizura zaživi. smeh I brkovi. smeh


https://twitter.com/elifsudearal21/status/1046783134547759104
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 6:27 pm

Ovaj lik je zaslužan za one prve dvije slike što su objavljene.

https://www.instagram.com/p/BoZZ4SlAwFY/?hl=hr&taken-by=yigit__eken




Dosta je radnika isto objavilo, s divnim riječima uz video.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 7:56 pm

Ove naušnice koje Hazalka ima u Antalyi ima da joj otegnu pola uha kolike su.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 8:13 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 EmptyMon Oct 01, 2018 8:22 pm

Ayca sto se mene tice tu i jeste kao Hakanova devojka. Mozda ne ustisak vara i ima neku vazniju ulogu, videcemo.

Serija ionako ima +16 granicu, nadam se da to nije samo zbog tuca i ubistava.

Pa moguce je da je to jedan od razloga sto su pustili da se vest ne bi prosirila i da ljudi ne bi pomislili da nece skoro poceti. Ali i danas je 1. oktobar, tako da je moguce i da je bilo planirano bas za danas.

Ma kakvi, sigurno ovo ne bih gledala da nema njega, ne bi mi cak ni privuklo paznju osim ako glavni glumac opet ne bi bio neko koga volim. Ali ipak sam se pripremila za seriju i sada me ne zanima samo Caga, nego i radnja.

Hahahahahaha ovo je hit. Vala za dobrobit turske nacije bi bilo da muskarci ne preuzmu ovu frizuru, opasce natalitet. lol!

Stvarno su ogromne, jos zlatne, jos na kostim....
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 6 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: