Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 2:30 pm

Oha. Mori je baka već (ako se ne varam), a izgleda kao djevojka. Stvarno žena kao avion izgleda. S Ibrom (koji je kao dva aviona) bi i kanaderi trebali. lol! A ni Ibri ne bi bilo mrsko.

Sorma ya. I meni je žao. Kako bismo dobro mi to komentirale, još mlađe i blesave kakve smo...
Ja sam u to vrijeme uspješno se snalazila i s Levyronicama i s Levimonticama (mislim da je tako bilo nešto s imenima parova) i u to vrijeme je bilo olaylar olaylar s fanovima na forumu. Bilo udaraca ispod pojasa, napadi na drugu Levyjevu partnericu, ismijavanja.... Svašta nešto. Vjerovala ili ne, ja sam se uspješno koprcala u jednom i drugom taboru. lol! I slagala s dosta njih, a što je važnije od svega, tad sam bila zbilja objektivna. Možda ti to sad tako ne djeluje, ali sam bila baš objektivna.

Super. Sviđa mi se komentar. I to kako sviđa.
Cek sad da pojedinačno odgovaram jedno po jedno, a ti spajaj što se na što odnosi. lol!

Da. Imaš pravo. Ova mi je serija baš sjela od prve epizode. Što si ti rekla, ništa mi nije djelovalo isforsirano, a bilo je svega i svačega zastupljeno. Jednostavno mi je proletjela epizoda.
Dobro si rekla, da ne ureknem pu pu pu , obećava po početku.

Mislim da je dobra ideja jer je serija čak regionalna. Samim time što su ubacili Bosance i malo događanja i s te strane granice mislim da će mnogo donijeti humora.
Žarko Radić, u seriji Mijo, je meni kralj. Dijelom, osim ovog podmlatka, sam i počela gledati seriju kad sam znala da on glumi i da je humoristična serija. Njemu ovakve uloge leže. U seriji KPDP je bio apsolutno hit. Zbilja odličan, ali mi je njegov lik bio ljigav pomalo... iako smiješan i sve, ali karakter ljigavca. Ovdje mi je čak i karakter simpatičan. Zbilja sam se ismijala s njim. Kako prirodno mu ide uloga.
On je i meni u prvoj bio najsmjesniji. Možda čak i u drugoj, ali u drugoj ni Bosanac Nediljko nije bio loš.

I meni je baba mafijašica totalni hit. Ja sam vidjela bila od najava pa sam znala da je baba glavna u selu i u mafiji, tako da mene to nije iznenadilo. Što se tiče lika zasad mi je odličan, tek ga upoznajemo, ali mislim da ja imam problem s glumicom. Može ona biti učena i školovana glumica i je, mimika joj je odlična, ali ja s njenim glasom i govorom imam mali problem. Na momente kao da je iz tog nekog sela, na momente kao da je školovana i neka vrsna govornica. Miješa govor. Uz sve to, baca mi na našu predsjednicu i po frizuri i po govoru na momente.  mislilac Hm, ne znam je li to slučajno ili namjerno. Ali hajde da je odmah ne precrtan na početku.
To će svega i svačega biti i mene zanima kako će se baba slagati s Markom. Ne znam kako će on reagirati, ali već imam osjećaj da on koristiti sve što može da bude bliže Petri i sazna što vise o njoj. Sjeti me se kad bude scena s mobitelom zato to kažem. Zbilja su dobri i lagano osvajaju.

Momo je meni tako kao šećer.  :cereeeeek: Ja volim njegov glas jako. I kad ozbiljno govori i kad ga lagano spusti. Naprosto mi je idealan za ovakve uloge. Bit će mi ga jako žao, a znam da trza na Petru i sad mi muka jer ne znam koga mu drugog uvaliti. Nitko mi nije za njega.

A vidi je, pala je na jebivjetra iz policije.  lol! Rekla bi ti baba Zorka: “Znam ja vas ženske, što je on gori, to je vama slađe.” lol! Ali zbilja se moram složiti. I ja guštam Juričića u ovoj ulozi. Bas mi je super. Definitivno je uspostavio kemiju. Ima je sa svima, ali naprosto frca između njega i plavuše.
E sad, zajebi, stavila si me u težak položaj. Prvo i meni nije mrzak Juričić, ali ne tako kako i tebi pa bih ti rado pomogla. Meni je frajer on, zrači, ali ne bih ga za sebe (ja nisam odustala od Cage), ali, canim, nedavno je dobio sina Lava (drugo dijete s novom ženom). On i Momo su nedavno poslati očevi. Canim, kasno pališ. Zauzeto ovo sve. Teška srca priznajem. Baš sam Njuskajuci o seriji naišla na novije intervjue mladih očeva.

Mene čak ni on ne nervira (samo mi nije zanimljiv) jer jadan totalno je u pravu i sve, ali nema sreće ni s čim. Što bi se reklo, jebu ga u zdrav mozak.
Ajde, sad čekam drugu epizodu komentar.  lol! Mi večeras galiba nemamo epizode jer je nogometna utakmica.




Saro, drago mi je što svratiš. Hahhaha Brzo ćeš ti preletjeti kad se vratiš.

Sorma ya. Ajde da to napišem nekome tko podnosi Turke, ali kad to idem napisati nekome tko ima alergiju na njih hic iyi degil. To oha, yani, sorma (...) mi izleti svako malo. Ja uredno kad se čudim odgovorim s oha.  lol! Popiše mi Turci pamet.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 3:04 pm

Ha. Išla sam malo baciti oko kakva je atmosfera na onom starom forumu. Hahahha sreća, Bondarenkova, da s tobom komentiram da ne idem tamo. lol! Imam jako poznatih lica odavnina, ali bolje da se ne upuštam tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 3:06 pm

Jedan od Protectorovaca postavlja slike. Hajde da vidmo kad je to soon.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 F3_F6_F3_CF-037_E-4_A61-91_D6-10589_F9_E15_F2
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 3:09 pm

Duygu je nešto puno aktivnija na instagramu nego prije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 4:05 pm

Saro, evo Serenay opet nešto reklamira Mavi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 4:06 pm

Bondarenkova, opet sam bacila malo oko na drugu epizodu. Filip i plavuša su ekstra kemični. :cereeeeek: Filip osvaja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 4:59 pm

Ja ću odgledati i treću epizodu. lol! Netko očito ukrao s OYO-a pa postavio na YT.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 5:50 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 6:04 pm

Bondarenkova, odgledala sam i treću. Možda mi je za nijansu lošija epizoda jer se i radnja kuha, ali ti ćeš barem u nečemu guštati. Drži me za riječ. Inan. Samo vjeruj meni.

Zaboravih reći. Samo ćeš se nervirati zbog kamermana i kamere. smeh
Inače j ovoj seriji imam malo kritiku na snimatelja i redatelja. Mislim da su neke detalje i kadrove trebali bolje odraditi.


Последњи изменио Poncha дана Tue Sep 11, 2018 6:38 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 6:13 pm

Inače, znam da vas ovo ne zanima, ali ja ću staviti. smeh Baš sam se raznijezila (nema veze što se radi o meni najzgodnijem i najsimpatičnijem trenutno reprezantivnom nogometašu lol! )

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/9p8g-predivno-iznenadenje-sime-vrsaljko-snimio-video-djevojci-s-leukemijom

Ovaj je cijeli išaran, ali nimalo mi to ne smeta. lol!

Yaaaa, svaka čast ovoj ekipi koja je napravila nešto ovako. O njemu što se odazvao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 6:45 pm

Ovi svako malo nešto. A neće ni plakat ni fragi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 C617_C077-_E251-4228-9_FB1-2_AC27_DF4_E5_ED
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 7:08 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 DF06_DD2_A-0_BFB-4022-88_D8-_C57_AE4_F22313
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyTue Sep 11, 2018 7:42 pm

Bu ne ya?! Pustite onda taj fragi i Bog bas blagoslovio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 525_E2156-_CE19-4_D66-_A2_B3-4_FCC70_EE13_F4

Oni još i odgovaraju na poruke. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 8:34 am

Saro, mislim da sam noćas sanjala Cagu. Nešto je potpisivao. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 11:35 am

Poncha, nemoj da me ubijes, ali sinoc sam prognozirala tacan rezultat tekme, ovi moji ovde popizdeli sto nisam igrala kladionicu, da bar zaradimo kad je vec Hrvatska izgubila. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 11:48 am

Mozda si i ti predvidela Cagino potpisivanje, mozda stigne vest za neki holivudski film.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 11:50 am

Shvatila sam jos pre sta je na tetovazi, odnosno neke delove, zraci sunca, ruza, sveca, mrtvacka glava i neko lisce.

Sta god da je, odvratna je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 12:57 pm

Sara Ulusoy ::
Poncha, nemoj da me ubijes, ali sinoc sam prognozirala tacan rezultat tekme, ovi moji ovde popizdeli sto nisam igrala kladionicu, da bar zaradimo kad je vec Hrvatska izgubila. lol!

smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 12:58 pm

Poncha ::
Inače, znam da vas ovo ne zanima, ali ja ću staviti. smeh  Baš sam se raznijezila (nema veze što se radi o meni najzgodnijem i najsimpatičnijem trenutno reprezantivnom nogometašu lol! )

Jaooooo životeeee, evo mi Kozlovskog 2. lol! smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 1:00 pm

Ponchita, odgledala sam još sinoć 2. i 3, ali nisam stigla da napišem komentar, to ću sad.

Ali odmah da kažem, bila si u pravu, treća mi je najbolja, ali sam jaaaaako ljuta na kamermane u reditelja. lol! Jaaaako. smeh
A Filiiiiiiiiip :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 1:22 pm

Poncha ::
Oha. Mori je baka već (ako se ne varam), a izgleda kao djevojka. Stvarno žena kao avion izgleda. S Ibrom (koji je kao dva aviona) bi i kanaderi trebali. lol! A ni Ibri ne bi bilo mrsko.

Već je baka? molimmmm Jel' me zezaš? Kako?

Poncha ::

Sorma ya. I meni je žao. Kako bismo dobro mi to komentirale, još mlađe i blesave kakve smo...
Ja sam u to vrijeme uspješno se snalazila i s Levyronicama i s Levimonticama (mislim da je tako bilo nešto s imenima parova) i u to vrijeme je bilo olaylar olaylar s fanovima na forumu. Bilo udaraca ispod pojasa, napadi na drugu Levyjevu partnericu, ismijavanja.... Svašta nešto. Vjerovala ili ne, ja sam se uspješno koprcala u jednom i drugom taboru. lol! I slagala s dosta njih, a što je važnije od svega, tad sam bila zbilja objektivna. Možda ti to sad tako ne djeluje, ali sam bila baš objektivna.

Meni je krivo što u to vreme, iako sam tečno govorila španski nisam imala takvih stalkerskih želja kao danas da malo pratim i njihove RL, tako da sam o većini totalno neinformisana. Ono, bilo mi je dovoljno da istražim na netu šta će se dešavati, gledam klipove i tako to... Npr. Maite i Levi su mi omiljeni par, a nemam ni dan danas pojma kakav su odnos imali, dal' je bilo nečeg i sl. Možeš li da veruješ? lol!
Čekaj, ko su Levimontice? mislilac
Ne sumnjam da si ti plivala uspešno u oba tabora. lol!

Poncha ::

Mislim da je dobra ideja jer je serija čak regionalna. Samim time što su ubacili Bosance i malo događanja i s te strane granice mislim da će mnogo donijeti humora.
Žarko Radić, u seriji Mijo, je meni kralj. Dijelom, osim ovog podmlatka, sam i počela gledati seriju kad sam znala da on glumi i da je humoristična serija. Njemu ovakve uloge leže. U seriji KPDP je bio apsolutno hit. Zbilja odličan, ali mi je njegov lik bio ljigav pomalo... iako smiješan i sve, ali karakter ljigavca. Ovdje mi je čak i karakter simpatičan. Zbilja sam se ismijala s njim. Kako prirodno mu ide uloga.
On je i meni u prvoj bio najsmjesniji. Možda čak i u drugoj, ali u drugoj ni Bosanac Nediljko nije bio loš.

Da, dobra im je ideja da serija bude regionalna, ova čitava bosanska ekipa rastura sa humorom, što ti kažeš u drugoj i trećoj Nediljko je izdominirao. Tablete za 100 evra. smeh Smejala sam se i na onom delu kad ovaj inspektor postavlja svoju krticu, pa mu daje one uređaje da nakači na sebe, a ovaj kaže Telefon je pametniji i od tebe i od mene. - Pa jel' znaš da ga koristiš? - Ne znam. smeh
A nisam skontala jel' Mijo lekar u penziji, ili samo ume da namešta zglobove i iščašenja?

Poncha ::
I meni je baba mafijašica totalni hit. Ja sam vidjela bila od najava pa sam znala da je baba glavna u selu i u mafiji, tako da mene to nije iznenadilo. Što se tiče lika zasad mi je odličan, tek ga upoznajemo, ali mislim da ja imam problem s glumicom. Može ona biti učena i školovana glumica i je, mimika joj je odlična, ali ja s njenim glasom i govorom imam mali problem. Na momente kao da je iz tog nekog sela, na momente kao da je školovana i neka vrsna govornica. Miješa govor.

Evo vidiš, ja na ovakve stvari nisam obratila pažnju dok mi ti nisi rekla, a onda je i meni počelo da smeta. Mogla je i neka druga glumica, ne znam zašto mi je za ovu ulogu prvo pala napamet Karolina Kincl (možda jer sam je gledala u par serija već), ali fizički se skroz uklapa u profil tog lika.

Poncha ::
Uz sve to, baca mi na našu predsjednicu i po frizuri i po govoru na momente.  mislilac Hm, ne znam je li to slučajno ili namjerno. Ali hajde da je odmah ne precrtan na početku.

Hmm, vrlo zanimljivo. lol!

Poncha ::
To će svega i svačega biti i mene zanima kako će se baba slagati s Markom. Ne znam kako će on reagirati, ali već imam osjećaj da on koristiti sve što može da bude bliže Petri i sazna što vise o njoj. Sjeti me se kad bude scena s mobitelom zato to kažem. Zbilja su dobri i lagano osvajaju.


Moram da priznam da me je Marko kao lik malo razočarao u ovoj drugoj i trećoj, što se ne odnosi na Filipa naravno. Ali primetila sam da njemu nije cilj ni da reši istragu, kako je rekao ovom drugom inspektoru, niti se stvarno zaljubio u Petru, nego bi samo da lupi još jednu recku. Ne kažem da se on neće zaljubiti u nju, ali prilično je površno startovao. Što je opet logično, jer se više ovakav tip inspektora uklapa uz komediju, nego da je on sad ne znam kako zagrižen za istragu.
Ali scena sa telefonom, ajme. :cereeeeek: Odličnu imaju hemiju, baš.

A, sad glavnu scenu da prokomentarišem... Ok, preživela sam gaće u Anki, pa ću i ovde, ali stvarno nije u redu i nije fer! Da bar nisu onako snimali. Baš su me naljutili, prvi minus. durica
Filip je telo doterao samo tako, moram to reći. he-he Onaj biceps. oho-ho

Poncha ::

Momo je meni tako kao šećer.  :cereeeeek: Ja volim njegov glas jako. I kad ozbiljno govori i kad ga lagano spusti. Naprosto mi je idealan za ovakve uloge. Bit će mi ga jako žao, a znam da trza na Petru i sad mi muka jer ne znam koga mu drugog uvaliti. Nitko mi nije za njega.


Ne znam dal' sam pričala o tome, ja sam slaba na te dobre momke, a on je ovde pravi dobar momak. Mnogo je sladak. :cereeeeek: Sad će mi baš biti teško da navijam za Filipa, posebno što su mu lik malo srozali, recimo u trećoj su se izjednačili. A i dobru hemiju imaju i ovo dvoje, ne kao ona sa Filipom, ali dobri su. Kako joj je brisao šećer sa usana, pa je gledao, pa se posle iznervirao što joj je uprljao majicu... :cereeeeek: Presladak je. :cereeeeek:

Poncha ::
A vidi je, pala je na jebivjetra iz policije.  lol! Rekla bi ti baba Zorka: “Znam ja vas ženske, što je on gori, to je vama slađe.” lol!

smeh
Ta sam. lol!

Poncha ::
E sad, zajebi, stavila si me u težak položaj. Prvo i meni nije mrzak Juričić, ali ne tako kako i tebi pa bih ti rado pomogla. Meni je frajer on, zrači, ali ne bih ga za sebe (ja nisam odustala od Cage), ali, canim, nedavno je dobio sina Lava (drugo dijete s novom ženom). On i Momo su nedavno poslati očevi. Canim, kasno pališ. Zauzeto ovo sve. Teška srca priznajem. Baš sam Njuskajuci o seriji naišla na novije intervjue mladih očeva.

suze
Dobro, vidiš li ti koliki sam ja baksuz? Da li je moguće?
suze

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 1:23 pm

Saro, kako je lik Zeynep evoluirao, kad je se setim samo u početnim epizodama... wow Sad mi je u najdražim likovima, tu posle Hulye, Mahira i Bayrama.
Gledala sam 36, mnogo mi se dopala ona žurka što im je Mahir napravio u kafiću. Samo, ja bih da ona bude sa Mahirom, džabe sad Huseyinu što se kaje, ona zaslužuje bolje.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 1:25 pm

Poncha ::
Ha. Išla sam malo baciti oko kakva je atmosfera na onom starom forumu. Hahahha sreća, Bondarenkova, da s tobom komentiram da ne idem tamo. lol! Imam jako poznatih lica odavnina, ali bolje da se ne upuštam tamo.

Što, šta je bilo? Koga sad pljuju, kad im nismo tu ni mi ni Caga? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 2:49 pm

Saracim, tko će se ljutiti? Točno si prognozirala rezultat, a to što su ovi izgubili je odlika njihove (ne)igre, a ne tvoje prognoze. Uostalom, da si bar odigrala pa dobila pare da bar zaradiš i koji dan dobijes besplatno u Hrvatskoj i da proslaviš s ekipom.
Mislim da sam ti već prije rekla da je meni puno važnije od pobjede timski duh, zajedništvo i volja. Nažalost, u zadnje vrijeme sam za to zakinuta i u klubu i u reprezentaciji. Još pri tome, meni u ovoj reprzentaciji fali moj stari miljenik. Ali dobro, valjda će se i ovi dečki zbrojiti.
Da si bar odigrala kladionicu.

Nemam pojma što će biti, ali ostalo mi je u glavi neko potpisivanje.

Meni se čak čini da sam nekog psa ili vuka vidjela. Ne znam, stvarbo loše čitam ovu njegovu šarotinu.

Saro, nemoj ti mene sada ubiti, ali jesi li ti vidjela koga su spomenulo za Ibrinu seriju?! facepalm Ne znam je li to točno, vidjela sam samo neki članak u novinama. Nisam se jutros bavila time. Ti seriju nećeš gledati. lol!

Bondarenkova, je li ti to mene uspoređuješ s Kozlovskim?! smeh durica







Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 EmptyWed Sep 12, 2018 3:02 pm

Bože sačuvaj, samo ista ljubav prema fudbalu i postavljanje slika fudbalera i ostalih u timu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 25 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 25 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: