Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 5:45 pm

Trebalo bi da smislim neki slogan, tipa Iz snova u realnost... Ili tako nešto, samo na engleskom, jer lepše zvuči i bolje se uklapa.
https://www.instagram.com/p/Bm8tuDYgVPC/?taken-by=anksunamunk

Nervira me, otkad je on obelodanio da su se uzeli, stalno ga zove svojim mužem. aurika
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 5:55 pm

Inače, gledam Hayat sarkisi.
Samo ću reći - Hulya. :cereeeeek: naklon Konačno neki ženski lik poput Eysan i Bihter.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 6:34 pm

To bi ti Sara na turskom rekla. Ili nađi neki slogan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 6:49 pm

Baš sam gledala na netu, sad je popularno ono Expectation/Reality, al' koju sliku za svoje expectation da nađem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 6:52 pm

E to ti Sara stručno kaže na turskom. I najljepše zvuci.

E ne znam. Napravi montažu sebe i Stanka za očekivanja. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 6:57 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 6:57 pm

smeh smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 6:57 pm

To zapravo i imam, pravila je davno Sparks.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 6:58 pm

E, evo, to je to. Suština mog života. smeh lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 H23XwJmlyaQ
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 7:00 pm

Ali ne kolaž, trebaš baš montažu. Onako kako rade fanaticari nekog para. lol!
U nekoj pozi... po mogućnosti s djetetom između vas. Što luđe, to bolje.

E prava slika!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 7:07 pm

Odustajem. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 7:14 pm

Oha. Brzo se predaješ. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 8:58 pm

Hayaller Stanko, Hayatlar tipovi iz Izmira. lol!

Bu arada, neka neko kaze ovoj lepotici sa sipke da je u danasnje vreme izbeljivanje zuba nedto vrlo lako i pristupacno svakome.

Dakle, Ibro je pristao na Muhtesem ikili, ostaje samo drugi glumac, za sada se pregovara sa Bursinom i on je na putu da pristane.

Ledja su muhtesem.

A gledas HS, meni je to ekstra serija, a Hulis mi je jedan od omiljenih zenskih likova. Inace u seriji su mi omiljeni likovi Hulya, Mahir i Bayram baba. Do koje si epizode stigla? Meni su bolje epizode kad se vrate iz Berlina nego dok su tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 9:06 pm

Eto, Bondarenkova, sad ovako pišeš kad staviš sliku ove i Stanka.

Ne sviđa mi se kanal.

Jesu. Odlična su leđa i poza. Ima Mihre oko. Jesu li se vratlili?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 9:11 pm

Bondarenkova, zamisli da je umjesto Emira Stanko. A ti si ova.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Dl3qNJXW0AAjn6u?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 9:35 pm

Sara Ulusoy ::
Hayaller Stanko, Hayatlar tipovi iz Izmira. lol!

naklon smeh smeh smeh
Razmišljam da stavim u potpis. lol!

A poseban naklon za ovo što si rekla o Auriki. Glupača jedna glupa, još je nije blam da ove odvratne zube okači na profil. ljutko A i on, kako može da se ljubi sa njom takvom. suze
U svakom slučaju, zbog ove izjave, Saro oslobađam te popravnog. lol!

Gledam, u početku mi je bilo malo dosadno i sam uvod je nekako haotičan, ali sam se posle vezala za Hulyu i Bayrama. Bayram je car, ono što je Viktor Barinov u Kuhinji, to je on ovde. naklon smeh I generalno nekako svi likovi imaju neku toplinu.
Mahir mi je sve draži. Stigla sam do 6. epizode, kad će više ovaj Kerim da se zaljubi u Hulyu? Ovo je jedna od retkih turskih serija gde mi sporedni par zanimljiviji od glavnog (Melek&Huseyin).
Nego, jel' samo mene ova serija podseća na Merhamet? Znam da si mi rekla da je isti scenarista, ali mnogo mi ima sličnosti, nekako je atmosfera preslikana.

Poncha. smeh smeh smeh
Eto šta ti je život, tu Cansu sam mrzela iz dna duše i ne samo to, nego me nervirala, a sad sam postala ona. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 9:46 pm

Eto. Točno sam znala da će pljuckanjem po Auriki Sara dobiti prolaz na popravnim bez da ista ruskog sadržaja takne i “usvaja”.  lol! Yani, Saro, tebrikler!

Je. Ja ako budem gledala ikad ponovno AFK trebam biti malo manje stroga prema njoj.  lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 10:17 pm

Pa kako nije ništa ruskog sadržaja usvojila, popljuvala je Auriku. lol!

Hayaller Eysan, Hayatlar Cansu. lol! Ali ne Dere. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 10:28 pm

Hahahahaha Poncha slika sa Cansu je pun pogodak.

Uopste nisam cak ni imala nameru da je pljujem, ali ubode me u oko njen 32 zuba osmeh a zubi katastrofa.

Ne svidja se ni meni kanal gde bas nadjose kanal D, od njih je gori samo Show.

Slika je ekstra vidi se da je Mihrino oko, a ne znam da li su se vratili, valjda jesu.

I meni je u pocetku bilo dosadno, cak sam bila pocela da gledam seriju pa sam prekinula i nastavila dosta kasnije.
Bayram ce do kraja serije biti car, on i Hulya ce biti saveznici, stalno ce jedno drugo da vade iz sranja. A Mahir ce biti super, videces, i on ce biti glavni Hulyin saveznik u svim sranjima.
Ubrzo ce da se zaljubi u nju, negde oko 9.
Nece ti jos dugo Husa i Melek biti zanimljivi, odmah da ti kazem da ne ocekujes nista od njih, kasnije ces navijati za Zeynep.
A Kerim i Hulya su dobri kada se budu spetljali i Burcu i Birkan su imali solidnu hemiju, samo Kerim me je nervirao do poslednje epizode.

Podseca serija dosta na Merhamet. Sama Hulyina prica podseca na Narininu, tesko detinjstvo, zaljubljena u njega od detinjstva falan filan. Onda paralelno ide proslost i sadasnjost.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 10:30 pm

Smej se ti, tako je i Cansu pocela pa je zavrsila u ludari sa crazy Halilom. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyThu Aug 30, 2018 10:31 pm

Piiii Besiktas naguzio Partizan.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Aug 31, 2018 1:15 am

Nemoj zezati da ću navijati za Zeynep? wow Vala, ja u ovim sad epizodama ne mogu da je smislim, a i baš mi je fora da Kerim i Hulya i Huseyin i Melek budu zajedno, al' ajde neću ni u šta da se kunem. facepalm
Kerim stvarno užasno nervira. Ali nema iritantnijeg bića od ove Nilay, devojka je sinonim za glupost.

Ali Burcu, ajme Burcu. :cereeeeek: Koja energija, harizma i talenat, baš mi je otkriće. Eto, što ne bi Caga igrao sa njom, hoću nju za Cagu.

Ama ayip gercetken, pa zar bi ti mene u ludaru? lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Aug 31, 2018 6:52 am

Slučajno sam to vidjela sliku da je netko postavio pa mi bilo prigodno.  lol!

Da, jedino je Show gori.

Eeee. Ali je Zvezda prošla dalje i dobila hrpetinu love. Jest da joj skupina u koju je upala nije nimalo laka, ali svaka čast!

Bondarenkova, gdje si ti bila kad smo ovdje spominjali da bi Burcu dobro parirala Cagi?


Jesam li ja jučer rekla da nemam protiv Izmira ništa i da bih rado na svadbu tamo? Kažem to samo zbog Cagine majice. Pogledaj, Saro, što mu piše na majici. Nemoj mu samo gledati u prelijepo lice na sinoćnjoj  slici. :cereeeeek: Hvala ovome dečku na ovako lijepoj slici, mada ne mislim da mu je bila namjera da dođe u javnost, ali kad su već dokopali i objavili...
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Dl4qLiFW0AA93ae?format=jpg&name=small

Neyse, jučer cijeli dan imam osjećaj da Caga nije u Istanbulu i da je s rodbinom. Jer u ovo vrijeme često tamo ide. I dobar sam imala osjećaj. S rodbinom svakako je (ovo s njim na slici mu je rođak) i 99% (ma zapravo 100%) sam sigurna da je tamo. Možda nas i ove godine iznenadi kojom slikom sa suncokretima.

Jebiga, gora sam od Cansu. Ona zna samo ono iz novina. facepalm


Maloprije mi je predložilo nešto što je fotografirao ovaj lik.
https://www.instagram.com/cemtalu
I stalno mi je ostalo u glavi da je on i Cagu snimao. Vidjela sam da je dosta, zapravo većinu turskih ličnosti snimao. Dobre su fotografije. I onda nađem koji je Cagin set snimao.
https://www.instagram.com/p/BMmg8U8hBiD/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=33ewsbsu3xev  :cereeeeek:
A i Ibrinih ima par.
https://www.instagram.com/p/BEK22SnDIXC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=cmwigk852ofi

Dobra mi je ova Kivina slika.
https://www.instagram.com/p/-7QMUNDIUb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1t26mbrzs7jlb

Sviđa mi se kako radi. Mislim da bi bile zanimljive slike da ponovno sad snimi Cagu.

Ali i ova slika mi je vrh pa sam je odlučila ovako staviti.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 6_BE8322_C-103_D-4_C44-8807-31_DE4003_D3_D0

Kažem, zbilja dobrih slika ima i voljela bih kad bi nekad opet radio i s Cagom i s Ibrom.


I opet se raspisah. Koristim još danas za tračeve i lupetanja prije GO. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Aug 31, 2018 8:30 am

Saro, ovo bi bio hit. Samo da znaš. lol!



I onda ti kažeš da nitko ne želi njih dvoje, a ovi već i klip napravili. Bak samo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 EmptyFri Aug 31, 2018 8:31 am

Ja Cagu ne nogu prestati gledati u ovoj crnoj izmirskoj majici. Divan je. Točno se vidi da je svoj na svome i opušten.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo   - Page 17 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
Назад на врх 
Страна 17 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: