Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptyFri Jul 06, 2018 4:27 pm

Hvala, Sparks. Znaci, po našem ujutro postavljaju. Yuh. Sad kad taj dan ne budem u kući. facepalm I budem čekala do večeri.

Saro, jesu, slatki su.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptyFri Jul 06, 2018 9:58 pm

Poncha ::
Onda je stvar stvarni u monitoru i modemu.

Preplakala sam celu noć, samo ovakvom baksuzu poput mene to može da se desi. placljivko
Nedavno sam menjala zvučnike, tastatura mi je crkla pred Stasov film, pisala sam vam onda. A, za telefon se i same sećate.
Baš nemam sreće sa tehnikom. suze

Poncha ::
Yuh, vas dvije Ruskinje. A ja sam više puta lijepo pitala kako funkcionira Netflix, kako pušta epizode  i kukala da ne znam kako funkcionira i još se Sara i ja dopisivale pa nekako zaključile da pusta jednu tjedno. Mogle ste mi prije, davno još,  odgovoriti da puštaju cijelu sezonu isti dan. A ne da ja saznam to pred emitiranje. durica

Da me ubiješ, ja se uopšte ne sećam kad si ti to pisala. smeh Verovatno jesi i meni je to promaklo, ili nisam registrovala da je Netflix u pitanju. Izvini, stvarno nije namerno.

Poncha ::
Nema meni tu čar.  Zapravo ima, ali ionako kad gledam maratonski sve turske serije završim u par dana, a kad je epizoda duljine kao Cagine epizode, to će biti to je onda gotovo za tili čas.
Brzinski ću odgledati i bit ve mi super, kasnije će mi malo splasnuti oduševljenje.

E, tad ćeš shvatiti zašto ja sad ne mogu da podnesem da vidim, a kamoli gledam epizodu u trajanju od dva i po sata. lol!

Poncha ::
Ok. Ali i dalje stojim da ta slika je stara slika i da nije iz Amsterdama.

Kao da je bitno od kad je slika, đavo je odneo. ljutko

Poncha ::

Ok, tamam, zbog mira u svijetu, bolje da ja Stanka vise ne spominjem jer kad-tad ću doći do Aurike kad ga spomenem.  lol! I sad bih u ovom odgovaranju nju spomenula, a to ti se ne bi svidjelo pa bolje da svoje mišljenje zadržim za sebe.

Čekaj, izvini molim te, zašto kad god spomeneš njega moraš da spomeneš i nju? Šta to znači, šta kao, njih dvoje su nerazdvojni, i ti si je prihvatila?
Ask olsun Poncha, nisam se nadala da ćeš ovako brzo i lako da me prodaš. suze

Sara Ulusoy ::
Rubi. :cereeeeek: Jedina likuša iz meksičkih serija za koju znam da nije salak.

I ja sam je obožavala. :cereeeeek:
Nije zaslužila onakav kraj, odgovorno tvrdim i dan danas.

Sara Ulusoy ::

Zato što Turci u svakodnevnom govoru neverovatno skrnave svoj jezik. Još nisam videla naciju koja toliko skraćuje reči i guta slova. Recimo, od ne yapiyprsun kako se pravilno izgovara, oni izgovaraju napiyosun čak i napiyon. Tako je nastalo i to di mi, umesto pravilnog degil mi. A Tuncel Kurtiz se izražavao pravilno pa si zato čula svaku reč kako treba.

Da, to je istina, jako skraćuju reči. Nismo ni mi nešto mnogo bolji po tom pitanju, ali Turci su stvarno oborili rekord. Recimo, Rusi totalno suprotno jako vole svoj jezik i vode računa o njemu, iako brzo pričaju.
Vidiš da nisam pravilno ni čula, ja sam sve vreme mislila da oni kažu dime. smeh

Sara Ulusoy ::

U tom slučaju bih morala da je tužim forumskom sudu za nanošenje duševne boli i da tražim najstrožu kaznu. lol! sigurna sam da bi divna i blaga sudija jedva dočekala. lol!

Iste bu, iste bu!!! bravo  lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 8:22 am

Ja uopće neću govoriti koliko sam ja tehnike dosad promijenila. Ali je sve moja krivnja. I sad kad mi je Ovo zadnje crklo nemam ništa osim mobitela. Možda i bolje.

Minimalno sam dva puta otkako je Caga potvrdio projekt  pisala o Netflixu, kukala i pitala.

Pa meni ne pase gledati sve nabrzinu. Meni vise pase gledati Cagu dva sata svaki tjedan, nego deset sati u komadu i nema vise.
Zapravo, odgovara mi i volim gledati sve epizode maratonski, ali nakon toga se brze ohladim od serije. Brže zagrijem i brže ohladim. Ove turske što gledam maratonski su mi super, progutam cijelu seriju/sezonu enormno brzo i uživam maksimalno (nekad neke likove i preskačem) i onda nakon toga polako počinje splasnjivati uživljenost. A kad gledam epizodu po epizodu i iščekujem onda je period uživljenosti dulji. Serije u kojima ne glumi Caga volim pogledati maratonski, ali Cagu želim do u detalje uživati. Ne znam je li kužiš.
A iščekivanje sezona daljnjih ne volim. Američko ne gledam, ali to mi je bilo najgore kad sam još gledala OTH, od kojeg sam bila i odustala nakon neke od sezona.

Pročitaj ponovno kako sam i što napisla. Neću uvijek kad spomenem njega spomenuti i nju, ali ću nekad i proklizati pa je dosvesti u priču. Da sam na onaj post od prije odgovorila onda bih je spomenula, a to što bih rekla kesinikle ti ne bi bilo drago. I sad nemoj biti znatiželjna i pitati što točno jer mi poslije ne gine ban. lol!
Nitko nije rekao da su nerazdvojivi. Pitam se što je danas nerazdvojivo.
Bu arada, nikog ja nisam prodala, ali ako sam prihvatila Onu_čije_ime_ne_spomnjem_zbog_Sare i ne bunim se, zašto ne bih prihvatila ovu koja nije takla ništa moje?  lol!

Jedna sam od rijetkih koja je gledala svako sranje njihovo, a vjerojatno jedina koja nikad nisam voljela seriju Rubi, niti je odgledala cijelu. Barbara je odlična, ali meni se u toj seriji puno toga nije sviđalo.

Samo vi mene kaznite. Prisilni godišnji će mi dobro doći.  lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 9:32 am

Meni Bugra nije nesto narocito lep, zapravo nije mi napet, uopste ga ne dozivljavam na taj nacin, ali mi je jako simpatican i volim ga kao glumca. U FSN mi ga je bili zao, jer je Vural bio jedini koji se kajao zbog onoga sto su uradili, iako je bio pizda, u KG sam ga mrzela, a u AY sam ga obozavala. Ya Fatiiiih. :cereeeeek: Yani, dobar je glumac, ume da izazove razlicita osecanja u zavisnosti od lika. Ali to je zato sto ga ne dozivljavam kao muskarca pa mogu da dozivim likove na pravi nacin, odnosno objektivno, recimo Cagine likove ne mogu, njegov lik sta god uradi u pravu je. Kao sto je glavni razlog sto posle SBA nisam gledala Iffet iako su Ibro i Deniz bili dobar par sto je Cemil silovao Iffet i sto ne bih mogla sebe da opravdam ukoliko bih zbog Ibre nasla Cemilu bilo kakvo opravdanje.

Koliko sam shvatila u celom svetu ce serija biti pustena u isto vreme.

U tekstu se ne spominje on, pise samo da je posle odmora sa njim otisla u Cesme, tako da pretpostavljam da nije tamo, mada sa njim se nikad ne zna.

U svakom jeziku se prema dijalektima izgovara drugacije. Recimo kod nas Vranjance treba da se skoncentrises da bi razumeo svaku rec isto kao i Dalmatince (mada obozavam dalmatinski naglasak), istina je da i mi kratimo reci, govorimo u zargonu itd, ali Turci defintivno preteruju.

Vala ja tesko da cu moci od ujutru da gledam ako bude radni dan. Meni bi bilo najbolje da puste u subotu, taman mogu maratonski da odgledam, pa da iskomentarisem, pa opet da odgledam i da se odmorim.

Epizode od dva i po sata su nesto nenormalno sto postoji mislim samo u Turskoj. I natavno da se brzo ohladimo od serije kad pisu svakakve gluposti da bi popunili tih 120-150 minuta. I naravno da postoje logicke i tehnicke greske kad sve to moraju da snime za 6 dana. Ali nekako sam navikla na te duge epizode, sada ce mi biti bas cudno i malo kad budem gledala samo deset epizoda po 45 minuta.

Od mejsickih sapunica sam gledala samo Kasandru celu seriju, to je bila prva serija koja se prikazivala kod nas, onda nesto malo Ljovisnu, Esmeraldu i Zlobnicu i kada je pocela Rubi bilo mi je nekako drugacije i zanimljivije jer je glavna izlazila iz klasicnog sablona, nije bila salak koju svi maltretiraju i gaze, a ona svima oprasta. Posle toga sam se oprostila od meksickih serija, nikada nisam ni bila navucena na njih kao sada na turske.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 9:34 am

Mislim da je Basak imala samo koji kilogram viska onda kad su bili na jahti i da ipak nije trudna.

https://www.instagram.com/p/Bk64730BkHa/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1jxbynrphkw4l
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 9:43 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 10:26 am

Gledam neku anketu sa beogradskih ulica za koga cete navijati, pola njih kaze za bracu Hrvate, pola njih za bracu Ruse. Nama su svi braca galiba. lol!
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 10:51 am

Mrs Bondarenko ::

Nije zaslužila onakav kraj, odgovorno tvrdim i dan danas.


Ovaj alternativni kraj je bolji.



Sara Ulusoy ::
i da ipak nije trudna.


Ona ima oko 40? Mozda ne zeli decu, ali moguce je i da su godine problem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 11:10 am

Vidim da imaš isti ‘problem’ zašto neku seriju ne možeš odgledati. Ja ako i gledam, onda se na sebe ljutim kako nekom liku nešto mogu “oprostiti” zbog glumca. Zato neke serije u startu prekrižim.
Ako mi dragi glumac glumi tip lika kojeg bih trebala mrziti jer je napravio nešto neobranjivo onda doveden sebe u glupu situaciju. A znaš kako sam objektivna.
A Bugra mi je uvijek bio cok tatli, ima neke tople okice i kad složi facu, baš reakcija ay Fatiiiiih. Nije mi meni toliko napet kao muškarac, ali mi je lijep, mislim da je i skladno građen za svoju visinu, ali da ga ubiješ njegova visina je meni preniska. Ali je simpatičan i karizmatičan pa mi je odmah i draži.
Ovdje vidim kad nije u pravu, ali isto kad bih za nijansu trebala dati prednost njemu ili Zeynep, izabrala bih njega. lol!

Tako i Sparks kaže.

On je u mogućnosti da je danas ovdje, sutra ondje. Uspiju oni i dan biti s obitelji, dan s prijateljima pa se naći zajedno. ;)

A ti nas ne razumiješ sve?! Nije ni čudno. lol! Ja naše kajkavce baš i ne razumijem.

Meni se baš čini će pustiti epizode kad ja ne budem doma. facepalm Toliko čekam, odbit će mi se od glavu.

Meksičkih sam ja odgledala milijun. Što na televiziji, što na internetu, što direktno, što maratonski.
Nije bila salak, ali nisam kliknula sa serijom ni likom nikako. Znam da smo rodica i ja skupa nekad gledale seriju i ona je bila uživljena, a ja samo da završi.

Nažalost, tako se i meni učinilo kad sam jutros vidjela slike. Zato sam ja i mislila da se udebljala od tableta hormonskih.

Derya se zbilja udebljala. Mislim da je prije godinu, dvije imala neku ulogu bucke pa da se zato udebljala, ali vidim da nije skinula kilograme pa se pitam je li to bilo zbog uloge ili se ovako udebljala.

Hhhhahahaj Galiba su vama svi braća. Ja kad sam pretpostavljala da će igrati Rusija i Hrvatska sam se nadala da će suditi vaš sudac.  lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 1:04 pm

Mislila sam baciti pogled na seriju, ali njegov ego me odbija naprosto.

https://mobile.twitter.com/cansumor/status/1015531615827714049
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 3:17 pm

Upravo sam videla na tw da ga svi pljuju zbog te reportaze (jos jedan dokaz da pratim prave ljude), nisam procitala sve jer mi se digao zeludac kad sam videla odgovor na pitanje zasto je stalno go u seriji "da imate Ferari da li biste ga pokrili". Kao fan je rekao pa on prenosi. Yuru git Allah askina, ne brukaj se. Yarabim dobro je da sam izabrala da pratim one koji bar lazno skromno kazu za sebe kazu da nisu zgodni. Kada bi neko od njih ovako nesto izjavio to bi bio kraj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 3:26 pm

Sad sam procitala i ovo sto si ti postavila, oha, yuh, cus.... ovo nije ego ovo prevazilazi i to, ovo je resmen nekultura. Koju je ulogu ovaj igrao i kakav je uspeh postigao da ovako lupeta? Nekoliko klinki mu pise da je zgodan, da je lep da je ovakav da je onakav i on odmah poleteo ne zna covek gde se nalazi od samozaljubljenosti. Da su ga pitali rekao bi da je bolji i popularniji od Kive, Cage, Kenana falan. Gledaj odgovora da igram u drami razvalio bih, ali je tesko igrati u komediji... Mukica se tesi sto stalno dobija uloge u romanticnim komedijama koje traju po nekoliko epizoda i sto ga niko ne shvata dovoljno ozbiljno da mu da ozbiljnu ulogu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 3:44 pm

Haljina za plazu od Swarovski kristala teska 7 kg, yuh. Ova ce posle odmora da ide na odmor od odmora. lol!

https://twitter.com/CapaMagMagazinn/status/1015519977372291072?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 4:28 pm

Ma mislim kad san porocitala koji ego lik, strašno nešto. Još sam i vidjela neki video gdje puca od samoljublja. Strašno nešto. Neki stav, pojma nemam što, baš je pun sebe. M

Mislim, ja sam ego fan, ja znam da one koje ja pratim su najbolji po svemu pa sve i da su ego osobe, ne bih im zamjerila jer su bar dobri glumci. Ali sigurno mi ne bi bilo ovako dragi da nemaju tu neku skromnost.

Ova haljina mi je prije svega ružna. Drugo to mi je teški neukus. Znaš i sama da je za mene manje više.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 4:32 pm

Obožavam ih.

https://twitter.com/cagatayyfanclub/status/1015595669623656449


Volim vidjeti ovakvog Cagu. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 7:23 pm

Došla sam vidjeti Ibru samo dok je još na Sarinom profilu. lol! Ibro, nadam se da neće biti potrebe da te smijene.
Eto, neka pobijedi bolji u igri!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 7:40 pm

Stas je postavio u priču dva puta da navija za svoje. Poncha, idi slobodno vidi sa kim. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 8:41 pm

Neka navija. Ja ni ne gledam (trenutno sam totalno neraspoložena za nogomet), evo sad sam na Twitteru vidjela da ti Rusi vode.


I upravo dok ovo pisem čujem sa svih strana gooooollllll što znaci da je Hrvatska izjednačila. Kod mene je stanje ne bi da je rat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 8:57 pm

Idemo Kroejsaaaaaaaaa!!!!!!!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 9:16 pm

Dobro me podseti, ja sam zaboravila da treba da smenim Ibru ako pobedi Rusija. Ama nekako mislim da ce se Hrvati izboriti za Ibrin ostanak. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 9:18 pm

Sad sam videla Stasove price, vala da sam na tvom mestu za inat njemu bih navijala za Hrvatsku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 9:37 pm

Ne mogu, švaler mi takođe vatreno navija. lol!

Kakvo je sad stanje?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 9:49 pm

Aha, tamam onda zbog svalera. lol!

1-1 skoro ce kraj, najverovatnije ce opet biti penali.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 10:53 pm

Ibro askim nastavljamo da se druzimo. Hirvatistan tebrikler.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 EmptySat Jul 07, 2018 10:59 pm

Čestitam, Poncha, Saro u ćošak. lol!

A, meni žao Rusa. Sad će Kozlovski da plače.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: