Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 9:57 am

Nemam ja pojma. Hvala ti!
Ja za Netflix nisam ni čula ni znala kako funkcioniraju dok nisam čula da će Caga raditi s njima. Zapravo, da nije bilo Cage, ja Netflixove serije ne bih ni imala namjeru gledati.
Baš me i zanimalo kako oni puštaju te epizode.

Ok kad se njima isplati tako sve epizode pustiti za jednu večer, onda dobro. Znaci da je meni dosta, sve i da plaćam, platiti samo taj mjesec kad budu prikazali seriju. Što se toga tiče, super. Manje ću platiti.


Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 10:30 am

U Srbiji je prvih mesec dana Netflix besplatan,a nakon toga ide pretplata. Verovatno tako funkcionise i hvratski Netflix. Cene su ok, za jedan uredjaj 8 evra a za dva uredjaja 10. Ja se nisam pokajala sto sam uzela, jer gledam njhove serije ali sve to mogu da nadjem i na internetu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 11:54 am

Jozi&Ibo <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Img_2011
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 12:12 pm

Endzi sta cekas, nasla ti je u kom je hotelu, plus Amsterdam gde je svasta dozvoljeno, trci ovo ti je zivotna prilika. lol!

Kliknula sam na vlastitu odgovornost. Ne znam sta bih rekla, protiv sam takvih profila, jer kada nekoga ne volis ne bavis se njima, a s druge strane Cago sana hic bir sey demiyorum! Da imas ukusa kao sto si lep gde bi ti bio kraj.

Zato sto fanove mrzi da istrazuju, odnosno ne treba tu ni mnogo istrazivanja, samo treba pratiti prave osobe. Fanovi veruju Lostu i slicnima koji lupaju bezveze, a ne Birsen i Ranini koje uvek daju prave informacije.

U samom pitanju pise da Netflix to radi i sa drugim serijama, tako da je Sparks u pravu.
Istina, ne znam kako je isplativo s obzirom da sam ja planirala kao i ti da platim, a ovako cu da iskoristim tih mesec dana besplatno.
Sad je jasno zasto su odmah snimali i drugu sezonu, onda ce mozda druga sezona ici razvucno epizoda po epizoda. Ako i to puste odjednom onda je bezveze, iz dva puta cemo odgledati celu seriju. Jedino dobro ako bude sezona za sezonom je sto onda postoji mogucnost da 2019 snimi tv seriju.

Ma nema sanse da oni puste sve a da ja gledam jednu epizodu dnevno. Ako puste recimo u 8 uvece, do 6, 7 ujutru cu sve odgledati.

Bibo kazu da je sa Jozi srecniji nego sa Mihre. Oni uvek nadju kako da se utese.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 12:14 pm

Ova Erkenci kus ima bas dobar rejting, kada se zavrsi SP bice jos bolji.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 1:13 pm

Ako je tako i u Hrvatskoj onda super. Taj prvi mjesec ću lijepo odgledati besplatno. A druge mjesece ću otkazati i gotovo. Divota. Sad čak ni ne trebam plaćati. Ako pak drugu sezonu razvuku, onda ću vidjeti kako ću.
Ja već rekoh da ništa osim Turaka ne gledam tako da meni nije bilo zanimljivo niti gledati kakve serije Netflix ili bilo tko drugi ima. Ovaj Netflix je s Cagom za mene napravio pravu stvar, inače ne bih imala pojma niti tko su.


Saro, eto je tebi draži Jozi od Ibre.

Hahahhahahaha Ne podjebaji je. Još mi nije oprostila što sam spomenula. A znala bi i ona sama u kojem je hotelu samo da je zašla na instagram dotične. lol!

Zamisli profila koji se bavi istraživanjima nekoga koga ne mogu smisliti. Koliko vremena ti treba da pronađeš sve te fotke. Ok, neke sam i ja već vidjela, ali istraživati i baviti se osobom Kia ti ide na živce...

Da. Ali onda ti neki fanovi tako lijepo vjeruju i serviraju ostalima koji nikoga ne prate nego samo fan stranice i onda nastane pomutnja.

Tako ću i ja onda. Lijepo što mogu besplatno ću besplatno, a poslije sve ovisi kako prikazu drugu sezonu. A i to je samo 8 nastavka.
Vidiš da smo našle nešto i pozitvno u tome što će se prikazati sve tako brzo. lol!
Samo... Ne želim se time nadati. Ali tamo jesen 2019 bi moglo, zar ne?

Pa baš to. Nema spavanja kad puste epizode.

Hahhahahhahahah Kako su oni kreativni.

Vjerojatno će im uspjeti ići do Nove.



Ah, izgorio mi ručak. Gledala sam AY, maratonski, i hop. Yani. Ode lonac.







Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 9:09 pm

Hahahahaha kuvarice manje zbori da ti rucak ne zagori.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 9:21 pm

Nije, Ibro je ipak lepsi lol! ali Jozi je stvarno prelep pas. Ne znam koja je rasa, ali nije pitbull kao sto pise u novinama.

Ne podjebavam je, tamo ima vise mogucnosti da ostvari planove nego u Rusiji. lol! Cak je mozda i otisla, vidis da je nema od kada je saznala tu informaciju.

Ja osobu koja mi ide na zivce ne zelim da vidim, a ne da svaki dan istrazujem slike i da joj otvaram profil.

Te stranice i opstaju zahvaljujuci budalama kije svima veruju. Na primer Birsen je vec dva puta rekla da ta Su ve Ates serija ne postoji, ali fanovi i dalje o tome.

Verovatno je svugde tih mesec dana besplatno. A ako i drugu sezonu puste tako sve odjednom, onda cu prvu da gledam na kompu, drugu na laptopu i uopste necu morati da platim. A za repriziranje ce se sigurno vec negde pojaviti.
Za Netflix sam znala, ali nikada nisam ni usla na sajt a ni pomislila da se pretplatim. Svakako sve moze da se nadje na netu da pratim neku njihovu seriju, a ne pratim, Protector ce biti prva.

I ima li snimanja ili je pauza?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 9:24 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyWed Jul 04, 2018 11:04 pm

Rekla sam ja da su mene ovi Turci poremetili. lol!



Nemam pojma koja je Jozi vrsta psa. Kad je bio mali činilo mi se da je labrador, ali sad pojma nemam. Potpuno je drugačiji nego kad je bio štene. Nije baš da se razumijem u pasmine. Znam samo neke, ali ni meni ne izgleda Jozi kao pitbull.

Je. Moguće da je otišla. Ili to ili neće da dođe da je ja ne bih obradovala s nekom novosti o Stanku i ovoj njegovoj za koju ona ne želi čuti.  lol!

Pa baš to. A ovi previru po slikama i istražuju.

Ma ja sam tu seriju totalno otpisala. Da se planira ikakva serija, već bi to objavil pouzdani.

Ja ako sam i čula za Netflix opet nisam znala niti kako funkcionira niti koje se serije niti čije prikazuju, kako ide plaćanje, prikazivanje... Nista.
Valjda oni znaju što im je isplativo. Po meni nije što prikazuju sve u jednom fanu,

Mislim da je pauza unatoč ovoj slici. Ali ne znam kolika. Zato sam i napisala da već dva dana ne snimaju i da je vrijeme da počnu.
https://www.instagram.com/p/Bk0ZqEShlrW/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=r9rv2ic6h2cx
Neki od ekipe iza kamere nisu u Istanbulu uopće.

A ide to njemu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 6:59 am

Nisam znala da je Seymin party izazvao ovakvu reakciju.

https://m.takvim.com.tr/saklambac/2018/07/04/parti-isyani
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 11:01 am

Odlične su ove dvije Kivine slike za Mavi.


Nego, zašto je Ibro ovo lajkao?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 8_C02_C5_C8-95_AE-4495-8_EC8-_EA6_A25_F15368
Kako je on našao uopće ovaj video?
https://www.instagram.com/p/Bkbz6mJH4tP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=esn6mxlmqf2u

Ovaj Ibro je hit. Nema gdje ga nema. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 12:25 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Img_2012
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 12:38 pm

Malo lici na labradora, ali nije. Ne razumem se ni ja u rase, znam samo ove osnovne, a nije ni jedna od tih.

Ili joj je potpuno crko komp ili je otisla tamo pa je crkla Aurika. smeh Ako je tamo pisace novine pa cemo saznati. lol!

I ja sam otpisala cim je Birsen rekla.

Narocito nije kada su u pitanju oni koji imaju pravo na probnih mesec dana. Ali ne zaradjuju oni samo od pretplate, vise zaradjuju od reklama. U svakom slucaju mislim da je previse cela sezona odjednom, Puhu bar pusta po tri epizode. Ali meni bi najidealnije bilo jedna epizoda nedeljno.

Znam da si napisala da dva dana ne snimaju, ali sam mislila da su poceli. Vidim da je x otisla u Cesme, je li Caga tamo ili ne znamo gde je?

Videla sam da je izazvao reakciju zato sto je taj dan nadjena mrtva ona devojcica i bila je sahrana kamermana Survivora koji je ubijen tamo gde su snimali.

Bu arada, ne znam koja je na tom partiju bila bolke obucena, Aysun, Ilknur ili ona njena sestra...

Nemam pojma zasto je to lajkao. Mozda mu je Instagram predlozio pa je tako nasao video, ali lajk mi je i dalje znak pitanja ukoliko nije slucajno. Ali naravno to je Ibro. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 2:31 pm

Meni je prije ličio, kao štene, na labradora, sad vise ne. Sad mi izgleda kao neki mješanac, ali uopće ne mora biti mješanac, možda je jednostavno pasmina koju ne poznajem, jer kažem da ih ne znam puno (ili one koje jako volim ili one koji su mi ružni).

Je. Imaš pravo. Ili je jedno ili drugo. Ili nas je totalno odlučila ignorirati. Bondarenkova, neću vise s neželjenim vijestima, merak etme. Od sada Auriku ne spominjem, a neću ni stalkati Stanka. lol!
Vidiš da ni Sari ne pisem o nepoznanici.

Ne bi oni bili toliko uspješni da nemaju neku računicu i isplativost. Samo je meni nelogično da puste toliko epizodu za jedan dan jer im ovakvi kao ja neće plaćati. Ali imaju oni puno onih koji im gledaju sve serije, a ne da prate samo jednu.
Jer ja bih zbog Cage bila plaćala sve mjesece dok traje serija, a ovako nemam potrebe. To sam gledala po sebi.
I mene će zeznuti ako drugu sezonu razvuku, a prvu puste ovako.

Meni se čini da još uvijek ne snimaju, da je pauza. Ne znam gdje je Caga sad, imam jedino pretpostavke.
A znaci ipak si njuškala kad znaš da je ona u Cesmeu. To ti nisam smjela napisati. Da ne širim neželjene informacije vise.  lol!

Ja nisam znala da je izazvao party reakciju, tek sam jutros vidjela u novinama. A još je Ilknur postavljala sliku djevojčice, bar mi se čini.

Hahhahaha Evet. Ne zna se koja je upečatljivija. Moguće da mu je instagram predložio. Inače nemam neko drugo objašnjenje ni za to sto je našao niti što je lajkao.



Inače. Za onog Merta kojeg su fanovi spominjali , pa se ja čudila,  da je u Protectoru. Možda uopće nije, nego se radi o filmu kojeg radi dedatelj koji je odradio svoje u Protectoru.

https://mobile.twitter.com/birsenaltuntas1/status/1014842684631080960
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 4:51 pm

Sara Ulusoy ::


Ako je tamo pisace novine pa cemo saznati. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh



Ja sam nasla neke motivacione slike za Bondarenkovu. Treba da zna da cemo je uvek podrzavati. grupni zagrljaj

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Large
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Turkish-proverb-quote-no-rose-without-a-thorn-or-a-love-without-a-riva
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 FCQslu0blvA
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 6:04 pm

Ne treba nju puno motivirati i poticati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyThu Jul 05, 2018 6:36 pm

Neki od radnika, čini mi se, su se popodne okupili. Moguće da su i do produkcije svratili. Hajde da vidimo. Voljela bih kad bi se nastavilo snimanje.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyFri Jul 06, 2018 12:38 am

Popravljao mi je majstor komp, bio je pun virusa pa ga je ocistio, ali svejedno opet muku mucim i sa internetom i sa monitorom. Tako da, sustinski opet sam na istom. uff

Povodom Netflixa, znala sam od ranije da odmah puste sve epizode, ali nikad mi nece biti jasno zasto.
Sad cete i vi osetiti cari gledanja nove serije odjednom, tako ja sa Rusima vec tri godine.

Sara Ulusoy ::

Ja sam potpuno zaboravila da ima svoju temu. Nema veze, važno da sam mu čestitala da ne dobijem opet neku kaznu.

smeh

Sara Ulusoy ::
Hahahaha i meni je nekad turski na vrh jezika. Na poslu svi znaju Allah, Allah, iyi gunler i gunaydin, to sam ih baučila. U početku su me čudno gledali, ali sada su navikli na moje Allah, Allah kada se čudim nečemu. lol!

Joj, tako su i oko mene dok sam bila zaludjena Turcima svi morali da znaju Allah Allah i ovo ostalo. smeh

Sara Ulusoy ::

Zato što imaš dodira i s jednim i sa drugim jezikom, ali više sa ruskim i normalno da mešaš. Meni se ćak dešava nekad da počnem da razmišljam na tuskom. lol!

Ista stvar, ja cesto razmisljam na ruskom. lol!

Sara Ulusoy ::

Ja sam isto jedno vreme htela da učim francuski, htela sam i grčki. Čak sam razmišljala i o arapskom, ali od toga sam brzo odustala.

Ja nikad nisam imala zelju da naucim grcki, arapski jesam jedno vreme. Ali generalno imam talenta za jezike, sta god da cujem zalepi mi se. Jednom sam se zapricala sa nekim Kinezom, pokazao mi je kako se moje ime pise i izgovara na kineskom, ponovila sam i iz prve uspela. lol!

Sara Ulusoy ::

Divna? Blaga? Ova veštica? Ne diyosun ya? Garant ne pričamo o istoj osobi. lol!

Evo i njoj je smešno. lol!

smeh smeh smeh
I ja sam se zbunila. lol!

Sara Ulusoy ::

Šta je problem oko čitanja turskog? Piše se kao što se govori, čita se kako je napisano, kao i naš. Jedino slovo koje mi nemamo a oni imaju je ono g sa kvačicom, ono se ne izgovara nego samo produžuje samoglasnik koji se nalazi ispred njega.

Meni licno je kod turskog veliki problem citanje. Nije mi isto kao sto izgovaraju, nekako oni brze izgovaraju to nesto sto je napisano, npr. Zar ne izgovaraju poput Dime, a pisu Degil me. Samo sam kod Tuncela Kurtiza uvek jednako cula kao sto je i napisano, on je imao taj neki dug izgovor.

Poncha ::
Sustum. lol! Pa ovog Stanka bi bilo za upratiti mačji kašalj.

Pa kad ova debilka od Aurike sve objavi. rolleyes
Zapravo, mogla bi ti tako nekad da mi posluzis za uhodjenje Kozlovskog, njega je tesko locirati. lol!

Poncha ::

Pa što ja znam. Tako si pisala, sve nešto oduševljena da nije nju okačio nego čestitku kolegice. I ja sad, naravno, trebala sam to vidjeti. Yani, tko ti je kriv kad prenosiš na pola. :P

Ajme Poncha, kao da me ne znas. Pa na kraju krajeva, neka si i videla, ali sto si morala ovde to da opisujes.

Poncha ::

Ma što sam ti ja opisala? Oha, da sam je ja tebi detaljno opisala kako ja znam, ti sad meni ne bi dozvolila da iti riječ napišem. Samo sam rekla da je na slici koju je ona postavila on ajme dobar, a ona izgleda staro. I da je slika gora od selfija. Ti ako nisi zašla na njen profil, nisi je vidjela. lol!

Jeste, i ja posle te tvoje izjave sam izdrzala da je ne odblokiram i pogledam kakva je to slika gora i od ocekivanog selfija. lol!
Aj kad je to sve bar necemu posluzilo, videla si i rekla kako Stas nikad bolje nije izgledao. smeh

Poncha ::
Yani. Naravno da je to zbog njega. Ali baš mi izgleda živahno i mlađahno i slatko. Ne znam do čega je sve.

Predivan je. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Sara Ulusoy ::
Poncha napiyosun? U nedostatku ovih nasih si pocela da stalkas Ruse i da siris ovde nezeljene informacije. smeh

Znala sam ja da ces me jedina ti razumeti i podrzati. lol! Zamisli da je tebi ovako ustalkala Cagu kako ljubi Duygu na slici i jos ti opisala to. lol!

Sara Ulusoy ::
Endzi sta cekas, nasla ti je u kom je hotelu, plus Amsterdam gde je svasta dozvoljeno, trci ovo ti je zivotna prilika. lol!

smeh smeh smeh
Sto bi rekla Vera iz LjNP Propustila sam zivot, mogu i priliku. lol!

Poncha ::

Hahahhahahaha Ne podjebaji je. Još mi nije oprostila što sam spomenula. A znala bi i ona sama u kojem je hotelu samo da je zašla na instagram dotične. lol!

Oprostila sam ti, tehnicki nisam mogla da se ulogujem nikako. lol!

Sara Ulusoy ::
Ili joj je potpuno crko komp ili je otisla tamo pa je crkla Aurika. smeh Ako je tamo pisace novine pa cemo saznati. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh
Vristim, ali bukvalno! smeh smeh smeh

Sparks, kisic leptirici
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyFri Jul 06, 2018 6:31 am

Onda je stvar stvarni u monitoru i modemu.

Yuh, vas dvije Ruskinje. A ja sam više puta lijepo pitala kako funkcionira Netflix, kako pušta epizode  i kukala da ne znam kako funkcionira i još se Sara i ja dopisivale pa nekako zaključile da pusta jednu tjedno. Mogle ste mi prije, davno još,  odgovoriti da puštaju cijelu sezonu isti dan. A ne da ja saznam to pred emitiranje. durica
Nema meni tu čar.  Zapravo ima, ali ionako kad gledam maratonski sve turske serije završim u par dana, a kad je epizoda duljine kao Cagine epizode, to će biti to je onda gotovo za tili čas.
Brzinski ću odgledati i bit ve mi super, kasnije će mi malo splasnuti oduševljenje.

Neću stalkati nijednog, Kozlovskog pogotovo.
Koliko vidim Sparks ga voli, ona to da hoće odradi za sekundu. Ali općenito mislim da glumac koji ima kazalište se uvijek može znati gdje ga se može naći.

Ok. Ali i dalje stojim da ta slika je stara slika i da nije iz Amsterdama.
Ok, tamam, zbog mira u svijetu, bolje da ja Stanka vise ne spominjem jer kad-tad ću doći do Aurike kad ga spomenem.  lol! I sad bih u ovom odgovaranju nju spomenula, a to ti se ne bi svidjelo pa bolje da svoje mišljenje zadržim za sebe.

Sari ne bih postavila gdje Caga ljubi Duygu, ali ne bih postavila zbog Cage. Eventualno bih joj rekla da ima kompromitirajuća slika.  lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyFri Jul 06, 2018 9:10 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyFri Jul 06, 2018 9:47 am

Poncha ::
Meni je prije ličio, kao štene, na labradora, sad vise ne. Sad mi izgleda kao neki mješanac, ali uopće ne mora biti mješanac, možda je jednostavno pasmina koju ne poznajem, jer kažem da ih ne znam puno (ili one koje jako volim ili one koji su mi ružni).

Rasa je Cane Corso. Prvi put čujem.

Poncha ::
Vidiš da ni Sari ne pisem o nepoznanici.

Aferin canim, samo tako nastavi.

Poncha ::
Jer ja bih zbog Cage bila plaćala sve mjesece dok traje serija, a ovako nemam potrebe.

I ja bih plaćala dok traje serije, ne bih mogla da čekam da se pojavi negde. Em u međuvremenu saznaš gomilu spojlera, em moram da odgledam odmah.

Poncha ::
A znaci ipak si njuškala kad znaš da je ona u Cesmeu. To ti nisam smjela napisati. Da ne širim neželjene informacije vise.

Nisam njuškala, videla sam na tw i to bez ikakvog njuškanja, baš u trenutku kad sam ušla pojavila se vest u Gecceu ili tako nekom portalu pa sam otvorila da vidim piše li nešto o Cagi.
I? Jeli tamo ili nije?

Poncha ::
Inače. Za onog Merta kojeg su fanovi spominjali , pa se ja čudila, da je u Protectoru. Možda uopće nije, nego se radi o filmu kojeg radi dedatelj koji je odradio svoje u Protectoru.

Ma vidiš da fanovi pišu svašta, niko nema nikakvu iformaciju, svi povezuju nepto što uopšte ne mora da bude istina,

Sparks8758 ::
Ja sam nasla neke motivacione slike za Bondarenkovu. Treba da zna da cemo je uvek podrzavati.

Rubi. :cereeeeek: Jedina likuša iz meksičkih serija za koju znam da nije salak.

Mrs Bondarenko ::
Meni licno je kod turskog veliki problem citanje. Nije mi isto kao sto izgovaraju, nekako oni brze izgovaraju to nesto sto je napisano, npr. Zar ne izgovaraju poput Dime, a pisu Degil me. Samo sam kod Tuncela Kurtiza uvek jednako cula kao sto je i napisano, on je imao taj neki dug izgovor.

Zato što Turci u svakodnevnom govoru neverovatno skrnave svoj jezik. Još nisam videla naciju koja toliko skraćuje reči i guta slova. Recimo, od ne yapiyprsun kako se pravilno izgovara, oni izgovaraju napiyosun čak i napiyon. Tako je nastalo i to di mi, umesto pravilnog degil mi. A Tuncel Kurtiz se izražavao pravilno pa si zato čula svaku reč kako treba.

Mrs Bondarenko ::
Znala sam ja da ces me jedina ti razumeti i podrzati. Zamisli da je tebi ovako ustalkala Cagu kako ljubi Duygu na slici i jos ti opisala to.

U tom slučaju bih morala da je tužim forumskom sudu za nanošenje duševne boli i da tražim najstrožu kaznu. lol! sigurna sam da bi divna i blaga sudija jedva dočekala. lol!

Mrs Bondarenko ::
Sto bi rekla Vera iz LjNP Propustila sam zivot, mogu i priliku.

smeh

Poncha ::
Yuh, vas dvije Ruskinje. A ja sam više puta lijepo pitala kako funkcionira Netflix, kako pušta epizode i kukala da ne znam kako funkcionira i još se Sara i ja dopisivale pa nekako zaključile da pusta jednu tjedno. Mogle ste mi prije, davno još, odgovoriti da puštaju cijelu sezonu isti dan. A ne da ja saznam to pred emitiranje.

Jeste vala, koliko smo ovde nagađale, niko nam nije dao tu informaciju. durica
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyFri Jul 06, 2018 1:14 pm

Reklama kao reklama mi je bezvezna. Ali Bugra mi je dobar.
Sad kako gledam AY, upravo završila s prvom sezonom, vidim da je jako sladak. Mislim, to sam znala i prije, ali uspije čak i u komediji glumiti, a da mi nije iritantan s nekim glupostima. Bugra je bas lijep čovjek, karizmatičan, sladak, ozbiljan i djetinjast, ali fali mu 10 cm visine.
Kad spominjem AY... Tako sam se ismijala na scenu kad negdje idu i Zeynep traži Fatiha da joj da onaj selife štap. A on joj ga daje uz negodovanje da je ista japanski turisti. smeh Vala, to i ja samo pomislim kad hodaju po ulicama i mašu s time. Prije par godina (a tad je i serija bila hit) je toga bilo u ogromnim količinama.



I ja prvi out čujem. Odmah sam znala da nije neka od meni poznatih.

Nastavljam. lol!

Ma nema šanse da bih čekala da netko ostavi Cagu. Ja trebam odmah odgledati kad i drugi. Neće Cagu nitko gledati prije mene.  lol! Sad kad me zajebe pa hrvatski Netflix ne pusti kad i u ostatku svijeta.
Vi, Ruskinje, postoji li pravilo kakvo? Ide li u cijelom svijetu u isto vrijeme serija? I kad obično puštaju? Po čijem vremenu?
Sad mi opet nemojte odgovoriti pa na dan prikazivanja mi kažite da postavlja ovako i onako. lol! durica

Ahahaha a ja sam se mislila hoću li te ranom zorom uputiti u to što ćeš možda sresti na Twitteru. lol!
Pa sam taj put odlučila prešutiti.
Ne znam. (Kad je to bilo mislila sam da nije s njom.)

Pa vidim da svi pišu svašta, spomnju svakog i slično. I onda nastane toliko deninfomacija da vise ne znam što je, što nije u vezi seriji.
U vezi Cage je drugo.

Pa i u hrvatskom, pogotovo nekim dijalektima, se izgovara svakako, krati se, izostavlja. Tako rade i Turci.  Mi čak imamo i slova koja se pišu, ali u izgovorenoj cjelini nema nekog glasa i slično.
Čast iznimkama među glumcima (samo te Turke slušam)  kod kojih čuješ svaki glas.

Tuži me kojem god sudu hoćeš, slobodno!  smeh Ja zbog Cage prihvaćam krivnju.
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyFri Jul 06, 2018 3:35 pm

Poncha ::

Ide li u cijelom svijetu u isto vrijeme serija? I kad obično puštaju? Po čijem vremenu?

Serije pustaju u 3:00 ET a tad je kod nas 9:00.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 EmptyFri Jul 06, 2018 3:42 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXIII deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: