Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 9:50 pm

Koja glumica ima tih godina, da igra sporedne uloge i da dobro glumi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 9:52 pm

Zasto ja da zaradim? Ovo je zajednicka ide, ja sam je samo malo razradila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 9:58 pm

Zavrsilo bi se naravno tako sto bi obojica bili ubijeni na kraju. Nisi valjda od mene nesto drugo ocekivala?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 10:06 pm

Hahaha mi cemo svojom mastom sebi potpuno sjebati uzivanje u serijama. Ljudi gledaju sta im se servira, a gledaj nas, smislimo savrsenstvo i poslw naravno da nam se ostalo ne svidja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 10:18 pm

Yusuf definitivno bi mogao biti taj brat. Mislim da bi negativac bio dobar. Meni je on ostao drag unatoč svemu. Ne znam kako se Caga slaže s njim sad, ali bi Caga svakako profesionalno odradio sve.

Glumica koja bi mogla glumiti Ibrinu ženu, a da igra sporedne uloge. Hm... Na pada mi na pamet netko da izgleda, a da zna glumiti dobro...
Ne znam kako se zove ona iz BH, Filizina prijateljica. Ženska je bas izglednom neka takva kakvom si je opisala. A dok sam gledala glumi tako, ne čupa živce glumom. Ona mi je prva pala na pamet. 
Ili može Ceyda Ates kad već tražimo neku takvu, ona bi to odradila majstorski. Mbolje to ti, ionako ja sve proguram uz glumce, a ti si ta koja se vise zalis. Ja ipak gledan serije ili koje imaju katastrofa glumice ili su mlađe pa ne pasu ili su prestare. 

Pa dobro. Sinopsis je tvoj, Zato kažem. Ali ako ćeš dijeliti, neću odbiti. 

Završetak mi pase. Ne bunim se. Bilje i to nego da jedan ostane pa da ga zadržim zbog ovog drugog.

Hahahah Pa hoćemo. Jer mi vise nijedna serija ne valja nakon sto ja svije ideje uključim. Uvijek vidim mane. Greške. Popuste. Potencijal.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 10:34 pm

Meni je Yusuf simpatičan, šta znam taj brat treba da ide gledaocima po žicima i treba da bude neki glumac koji će da ublaži, da ne bude da ne možeš da vidiš ni lik ni glumca.

Aha Nesrin Cevazade. Evet, ne bi bila loša.
Meni je Ceyda Ates pala na pamet za tu ulogu još dok sam pisala, ali ona je odustala od glume, preselila se u Ameriku. Razmislićemo još o tome.

Ja sam surova kada su krajevi u pitanju, uvek hoću nesrećan kraj kada su tako specifične serije u pitanju, ali nikad nemam srca da rastavim glavni par, uvek želim zajedno da ih pošaljem na onaj svet. Baš sam milostiva. lol!

Zato što mi čim vidimo potencijal odmah zamišljamo kako bi to trebalo da izgleda. Još nekako i prihvatamo sve logičke greške dok scenario ne ode dođavola, a posle sve primećujemo i sve nam smeta. Doduše, Ibro i Caga što se mene tiče ne moraju ništa da rade, neka sede i neka pričaju ja ću da gledam i neću da se pitam kada će nešto da se desi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 10:46 pm

Mislim da je sad nedavno Yusuf glumio u nekoj takvoj ulozi gdje diže živce gledateljima jer rastavlja glavni par. Negdje mu se čini da sam ga vidjela. Možda u onoj sto ide nedjeljom. Nemam puna kako se žive, 
Ali definitvno treba neki takav glumac. 
Čini mi se da je Yusuf isti dosta ostario. Koliko mu se u AFK-u nije činio starijim od Cage, sad ni se već čini da su mu godine na licu. Ali to nam i treba. 

Ona mi je pala na pamet jer sam zadnje gledala BH od serija, uz SBA. A u danas sam slučajno vidjela neki video iz BH na instagramu, 
Nemam pojma zbilja koga bih ti rekla za ulogu. Ajde, vise-manje bi ih dosta htjelo prihvatiti lik Hazal, ali Ibrine žene ne znam. Bas treba biti neka naviknuta na sporedne uloge. 
Nisam znala da je Ceyda baš u potpunosti digla ruke od glume. 

Pa vidiš da di si koliko toliko dobra. Haha 


Upravo to.
Toliko puta ja prelazim preko greška svih vrsta. 
Ne, njih dva zbilja ne trebaju ništa raditi. Mogu šetati ulicom ja se neću buniti. Mogući pričati u prazno nema veze.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 10:56 pm

Al koje smo sreće, ako ovo dođe do Ay yapima, ne trebaš ti tražiti Ibri ženu. To će biti Duygu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 11:31 pm

wow wow wow

Pa šta je ovo, ovde se potencijalna serija kuva. Saro, svaka čast. bravo
Samo, zašto Damla?

Sad mi je krivo što vam nisam pokazala moj nastavak VMLj. Ponchita, tako meni posle tog mog nastavka nijedna serija nije bila kako treba. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 11:37 pm

Yusufa nisam bas dugo videla, tako da nemam pojma ni gde glumi ni kako izgleda. Eto vidis, nisam ni znala da glumi u toj seriji. Pretpostavljam da mislis na Cennetin gozyaslari.

Ma lako se nadje neka takva, jeste sporedna uloga, ali nije bas da je nema. Ona ce da mrsi konce Arasu i Hazal, a Atesu i Elif ce da pomaze da se vidjaju. Tako cemo i njen lik da ublazimo. Ja mrzim jednobojne likove, zato niko ne moze da bude potpuno crn ili beo.

Cini se da je Ceyda odustala, stalno je tamo i vec dugo nema nikakav projekat.

Allah, Allah, ne izludjuj me gece gece kakva Duygu.
I to moramo da stavimo u ugovor, Duygu da se ne priblizava setu. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 11:39 pm

Kuvamo takvu seriju da nam se nece posle svideti ni jedna druga.

Damla je sasvim solidna glumica, mogla bi da ima dobru hemiju sa Cagom i prihvatila bi ulogu koja je glavna, a nije.

Gde si ti gledala Damlu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 11:45 pm

Bondarenkova, je li vidiš? Mi kad kuhamo seriju to radimo onako kako se radi. Čak smo i skromne pa znamo da neke glumice ne bi prihvatile uloge koje im dajemo, jer nisu glavne pa prema tome tražimo ostatak. 

E, mislim da se radi o toj seriji. 

Aha. Onda ćemo je s jedne strane mrziti, a s druge stane podnositi. Odlično. 

Onda je odustal. 

Ja sam samo realna. Da daš ovaj projekt Ay yapimu, kladim se u što god hoćeš, da bi uloga te Ibrine žene bila ponuđena Duygu. Uvjerena sam. 
Zato bi bilo dobro staviti u ugovor.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 11:51 pm

Evet, skromnost nam je jaca strana. Skromno trazimo Cagu i Ibru u istoj seriji.

Pa da, nju ne zamisljam kao klasicnu zlobnicu. Ali ce pokrivati Elif da bi je drzala na svojoj strani.

U pravu si, kada je Ay yapim u poslednje vreme napravio cast bez takvih promasaja. Nista mi moramo da budemo i cast direktori.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptySun May 13, 2018 11:59 pm

Pa yani. Nisi tražila da Hazal recimo bude Beren. Bez obzira sto je gdje glavu duo Ibro i Caga. 

To je pametan potez. 

Sve trebamo imati pod konetrolom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 1:07 am

Aha, evo ga haos. Neko od set ekipe je pravio prenos uzivo na instagramu i fanovi su preklinjali da se Ibro pridruzi, naravno Ibro i njegova dobronamernost, prikljucio se, onda su krenuli da postavljaju neka bolesna pitanja i covek je odmah otisao. To sam videla sad na tagu, ali ne znam detalje.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 1:10 am

Ferhat je izgleda pustio Namika, evo ga sa Cucuom.

https://twitter.com/mesasfer/status/995801336452124672?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 1:48 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 1:53 am

Hahaha sad na timeu vidim ovaj snimak i komentar. Jeste vala samo mi znamo sta smo pretrpeli za vreme te serije.

https://twitter.com/ZaraKaya1/status/995813649607471105?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 2:07 am

Poncha ::
Oni jednostavno nisu znali vise sto bi s Idil, a bila im je na platnom trošku j onda su je izbacili kao da nije ni bila u seriji. I sve oko njenog kraja je toliko glupo i nevjerojatno, a Namika po ne znam koji pit prave budalom. Jer je. On mirno stoji nakon sto je Idil otisla. Je li on imao prsten na ruci u zadnjoj epizodi? Učinilo mi se da je, ali kako ne gledam bas u njega nisam sigurna.

To je tek nenormalno, nisu znali šta će sa likom koji je tu od početka, a znaju šta će sa Julide koju su trebali po hitnom postupku da izbace. Mogli su da udruže Idil i Cuneyta kao što i jesu, svakako nikoga ne zanima CuJu. Najviše mrzim kad lik izađe iz serije samo da bi izašao. Jedna od stvari koja je uništila seriju je bezbroj likova koji su se prošetali bez ikakve svrhe.

Poncha ::
Mislim da mi puno toga nismo znali cijeniti u ovoj seriji. Pa na kraju krajeva ni prethodne stiliste. Ovo sto napraviše s Ferhatom je zbilja glupo. Žaliti ću za onom kovrčavom, što je sad dobra s Yusufom Cinom, koja ga je barem usko oblačila. Ajde i onaj lik sto je Ferhata oblačio stvarima iz Rooma je isto bio ok. Ali ovi zadnji ajme majko.
Dobro si rekla, jedino ijedan redatelj nije bio gori od onoga.
Kad već kukala, pa ova serija je i dobra koliko je svega različitog prošlo kroz nju. Kompletno su se mijenjali ovi iza kamera. Svatko s nekim svojim utjecajem i zamislima.
Zato toliko rupa u scenariju ima, nedorađenim stvari, promašaja, propusta, gluposti. Sto nekad rezultira i kvalitetom serije i logičnosti lika i postupka.

Ne samo mi, scenaristi, produkcija i kanal najviše nisu znali da cene ono što imaju u rukama. Da jesu, napravili bi priču koja bi mogla glatko da se gleda dve sezone i da zarade od toga i u Turskoj i od prodaje u inotranstvu. Imaš u rukama ljubavnu priču koja je toliko različita od ostalih i par koji ima hemiju koja se ne dešava tako često, pritom dostigneš rejting sedam danom kakav je ponedeljak, ali umesto da to iskoriste, oni su samo gledali kako da unište, svaki sledeći potez je donosio kraj malo po malo. Nikada nisam videla ekipu koja toliko nema nikakvu viziju. Šta se sve seriji desilo dobro je i izdržala 32 epizode.

Poncha ::
Meni je glupo sto su otišli tamo, gdje su sami, samo da bi se svađali. Svađati su se mogli i u kući. Tako da kad vidim tas ev, zbilja očekujem neku scenu. Svaki put dosad tas ev je donijela lijepih scena. Kad su već tamo išli, trebali su je iskoristiti ili za Ferhatov slom, neko lijepo pomirenje, trenutno olakšanje. Nešto. A na kraju će ispasti razočaranje.

Pa to, Ferhat je mogao da dođe kući i da mu Asli kaže sve to što ima, nema potrebe da ih pošalju na tako posebno mesto da se svađaju. Naročito što je to mesto za njih uvek značilo neki početak. Prvi put kad su bili, Asli se prvi put otvorila Ferhat, podelila je sa njim deo svog života i prošlosti, a drugi put je Ferhat pristao na lečenje. Jeste da su se i tada prvo posvađali i rastali, ali ipak je bio nastavak, skoro celu sledeću epizodu su proveli tamo.

Poncha ::
Definitivno seriji su potrebne kliše scene. S dozom, naravno. Ako je patnja, tu patnju nekako trebaš prikazati ili dati glumcu scene da je prikaze, a gledateljima malo razbiti monotoniju i uvijek neke drame.
Definitivno Ibro ima snage da se uzvere na balkon. Ali ništa. Ako su htjeli biti kreativni pa da ne ponavljaju sto su prije napisali definitivno je Asli, mislim da dosad nije, mogla ponijeti neki Ferhatovu široku majicu koju će mirisati, uzeti nešto njegovo. Ili slično.
Ja sam od žena očekivala žensku notu, a ono dobili smo samo ženske spletke u vidu Julide i Vildan, i Ozge. Mogli su nas ovoga klišeja da je Ferhat nekoj napravio dijete poštedjeti.
Od žene bas očekujem da zna napisati žensku patnju i radost. Kao i uvijek, prevarila sam se.

Neko ko uvali glavnom liku dete od druge ne može da kaže da izbegava da piše kliše. A i za te scene i ne može da se kaže da su kliše, to su realne scene, većina ljudi takve stvari radi kada pati za dečkom/devojkom, gledaju slike, prisećaju se srećnih dana, mirišu ako imaju šta... Zato to u svakoj seriji i ima, ne mogu da izmisle toplu vodu, to je najbolji način da se pokaže gledaocima da par pati.
Svakako se znalo da je serija pri kraju, nije bilo potrebe za tim. Ili bar ako su toliko hteli to da pišu i ako nisu imali šta drugo, onda je nama moglo da bude prikazano da mu nije ćerka, a da oni misle da jeste. Ovako su bezveze stvarno napravili Ozge njegovom ćerkom, a priča nije dobila ništa time, samo su razjurili gledaoce još više. Kao da AsFeru nije mogao da se nađe drugi razlog za svađe i probleme, njih dvoje mogu da se svađaju i bez razloga.
Meni samo ne ide u glavu ko toliko nekreativnim ljudima daje posao scenariste. Da bi bio scenarista pre svega moraš da budeš kreativan.

Poncha ::
Hahahah Da. Asli je zaboravila da je ona ta koja je htjela (a zapravo sad vise mislim da nije ni htjela) otići iz kuće zbog lazi. U biti ona je potpuno zaboravila Ozge, problem između nje i Ferhata je sto je ona lagala Ferhatu i sto se Ferhat naljutio na nju.
Zaboravila je upravo zato što nije htela da ode.Ceo problem je nastao kada je Ferhat prestao da je sprečava da ode i kada je saznala razlog glavni problem je postao taj razlog.

Poncha ::
Ja je razumijem sve do onog trenutka kad dođem do toga da kad Ferhat sazna da je znala i nije mu rekla se neće imati na koga osloniti. I tad zapravo nastaje problem. Vjerojatno u ovoj situaciji nema jednog ispravnog rješenja, ali kad je već došlo do situacije da se sazna istina onda ne možeš sprječavati. Što je ona mislila, da Ferhat neće naći načina kako će saznati istinu. Na kraju krajeva i je. Eto, to je Aslin problem. A mislim i svih ostalih koji znaju.

Baš tako, tu i ja pored svog razumevanja dođem do zida i dalje ne mogu da je pravdam. To je jako važan detalj na koji je morala da misli. Tada će pored Ferhata ostati samo Dilsiz i Abidin, jer samo oni nisu znali, a oni ne mogu ništa da urade da ga spreče.
Baš zato što nema ispravnog rešenja, rešenje je da se agonija ne produžava. Da je čuo istinu iz njenih usta, a ne iz Namikovih, isto bi poludeo, ali bi se bar ne bi toliko ljutio na nju, jer je čuo od nje, bez obzira što je mnogo ranije saznala.

Poncha ::
Što se tiče toga što je rekao Yigitu, u pravu si. Bas mu nije trebalo to. Zapravo, puno njih nikad nije odustalo od Ferhata (pa čak ni Vildan, pa ni Gulsum), ali Ferhat to ne vidi jer on sebe ne voli i on od sebe odustaje. Ali možda je to tako jer je u prošlosti upravo Yeter odustala od njega ili on to tako vidi. Možda je bilo nešto među njima, zbog čega on nju stalno krivi i odbija od sebe, pa samim time ne vidi da uz sebe ima stvarbo odane ljude.
Kad samo kod Dilsiza, zašto nikad nisu prikazali ili rekli kako je on došao raditi za Ferhata. Možda se on od prije znao i s Yigitom.

Tako je, on od sebe osustaje i misli da je od njega lako odustati, a ustvari je potpuno suprotno. Taj kompleks svakako proističe iz toga što je Yeter prva odustala od njega. Tada je bio dečak u kritičnim godinama i majka nije izabrala da ga zaštiti posle očeve smrti nego ga je bacila u vatru. Posle mnogi čekaju da je Ferhat najzad nazove majkom, ne treba da je zove. Nije zaslužila to ni od Yigita i Gulsum, a ne od Ferhata. U prošloj je otkrila svoje pravo lice i definitivno mi se zgadila. Ono na Namikovoj svadbi tri metka za Ferhata, Yigita i Gulsum je bilo čista predstava, ceo problem je bio što se Namik ženio, proradila je ljubomora.

Još jedna tema koja nije otvorena zbog bespotrebne akcije, drame i intriga. Mislim da svakoga zanima kako su se Ferhat i Dilsiz upoznali.

Poncha ::
Ako prijeđe Yigitu preko toga sto mu nije rekao, onda će i Asli biti u blažoj situaciji. Yigit i Asli su napravili istu stvar. Ako shvati Yigitive razloge, shvatit će i Asline, pogotovo sto se Asli već sada objašnjava, a još ne zna istinu. Ali s Asli bi moglo ići teže jer je ipak teže kad te supružnik lagao. Pogotovo jer je imao toliko povjerenja u nju i zbog nje se odlučio mijenjati i bacio pištolj. Zbog Yigita se nije odricao sebe.

Po meni je teže to što mu Asli nije rekla. Brat je brat, on ti je uvek brat, supružnik danas jeste sutra nije, ali supružnik je osoba u koju ipak čovek treba da ima najviše poverenja. To je osoba koja je tvoja primarna porodica, sa kojom živiš, sa kojom ležeš u isti krevet i zato više boli kada te ta osoba izda. Vala posle poslednjeg fragmana ja ne vidim apsolutno ništa pozitivno, mislim da smo Ferhata izgubili i da je Ferhat umro ovim saznanjem. Jedina stvar koju je smatrao vrednom u svojoj prošlosti je Necdet, sada se i to izgubilo.Saznanje da je Asli znala će samo biti kap u prepunoj čaši i posle toga elveda. Šanse da ga bilo šta zaustavi su ispod nule, yani back to black.

Poncha ::
Ah, pravi grešku za greškom, ali sto ćemo od nje. Vidiš da je s Ferhatom poprimila njegove manire.

Cilj serije je bio da on poprimi njene manire, ama neyse.

Poncha ::
Bas to. Nas dvije, a vidimo i dosta drugih fanova, smo pomisle da se Asli trebala srediti da Ferhat ostane bez daha, a ruke su mu vezane. Ili da Asli napravi nešto na što bi ovaj bio ljubomoran. Jer koliko god on sad nešto kao ljut na nju, ne bi mogao suzdržati svoj nagon i ljubomoru. Pa da ga vidimo. Je, ali tri ženske scenariste su odlučile sasvim drugo pisati l, a ove sto su oblačile svih u haljine i to haljine koje dosta otkrivaju, Asli odjenuti u kostim i pokriti sve.
Pa daj, kad je Birgoren, yani Kenadal, pisao seriju Asli je oblačila izazovnije haljine.

Stilisti su odradili to što su odradili, ali da su scenaristi bili pametni, mogli su da se umešaju u to šta će Asli obući i da napišu takvu scenu. Ili su svi odlučili da slušaju Ferhata, na početku je rekao da njegova žena ne može tako da se oblači.
Ay sorma, dok je bio Kendal Ferhat je bar bio ljubomoran, obilazio oko Asli, preskakao terase, tukao ljude, pretio, pratio je, sada se opušteno dve nedelje nije ni javio ni pojavio.
Kendal jeste zasrao priču, to bez daljnjeg, on je po meni najveći krivac što se ova serija završava, ali on je bar muško pa je sve pisao iz muške, odnosno Ferhatove perspektive. Ali ovo su žene, daj malo Asli iz ženske perspektive. Ima onakvog muža, može malo da ga zavodi, ama yok, Asli jedino što radi za njihovu vezu je da kao salak trči za njim. U RL bi takva žena većini muškaraca dosadila. Da Ferhat treba da se trudi oko Asli, on ne bi imao vremena da 24/7 razmišlja o karanliku. Zapravo Ferhatovo ponašanje je čak i prirodno, šta da radi čovek, kad joj kaže idi ona ode, kad joj kaže dođi ona dođe, yani razlika između nje i ostalih koje su prošle kroz njegov život je po tom pitanju nikakva, ni oko jedne nije morao da se trudi.

Poncha ::
Meni bas i nije jasno kako je mislila da je Ferhat ne voli, ali dobro. Još joj je rekao moja se odluka nije promijenila, ali git. Ja bih zaključila, pustio me jer mi daje slobodu da sama odlučim. Nije ona jednom samo rekla da ide. Misim Ferhat je to, zna da taj teško zavoli, ali kad zavoli, on voli.

Dva puta je u epizodi rekla da je ne voli, jednom Julide, drugi put njemu. Njoj je njegovo git izgleda bilo životni šok.
Ma fantazira, kao da ne zna da je ona jedina žena koju je voleo i jedina koju će ikad voleti.

Poncha ::
Ma i ja bih htjela da ovog puta bude salak i zbilja ostane jer Ferhatu treba Asli u kući, a i ona će biti mirnija ako zna sto ovaj izvodi nego da negdje izvana čeka vijesti o sranju.

Mislim da je i ona odlučila da ostane salak do kraja, eno je ubeđuje ga da ne napravi sranje. Samo ne znam da li je to scena pre ili posle tas ev.
Mada Ferhat stvarno, ali stvarno previše iskušava sreću i granice. Do sada je uradio sve što je bilo u njegovoj moći da ona ode i koliko mi se čini nastavlja u istom tonu.

Poncha ::
Za Yigita ne znam. Možda je došao samo posjetiti majku za Majčin dan. Kim bilir. Ali mislim da je i njemu trenutno dobro da bude uz Ferhata i pokuša ga spriječiti.
Na kraju će biti da su došli svi u vilu zbog Yeter. Jer kad je prošli put došao unatoč tome sto je Naimk bio h kući, sad nema razloga da ne dođe kad njega nema. A tamo su ipak ljudi koje on voli.

Yeter trenutno toliko mrzim da želim da je se niko ne seti na dan majki i da joj niko ne čestita. Pre bi mi bilo žao da je bilo tako, ali sada neka crkne od muke.
Nije problem da Yigit dođe, ionako je on jedan od retkih koji može da utiče na Ferhata, problem je da Yigit dođe tu da živi, odnosno da bude par dana dok je Namik na slobodi, a plašim se da bi do toga moglo da dođe, jer je Ozgur često na setu tamo. Yigit koga mi snamo to ne bi uradio ni po koju cenu.

Poncha ::
Nema ni meni logike da su uhvatili Namika niti da su napravili toliki skok da se dijete rodilo. Što bi Ferhat radio pola godine? Pustio Namika da lunja okolo. Ferhat?!

Aj bar smo saznali da ga nije pustio da lunja okolo, bar bih iz fragmana rekla da ga je brzo našao.
Ali šta radi čovek kao što je Namik u šumi. Takvi ljudi imaju ko zna koliko tajnih kuća gde mogu da se kriju, a Namik se kao poslednji klošar krije po šumi. Vala i tom čoveku su malo po malo pojeli svu harizmu.

Poncha ::
A opet mi nije jasno. Nemam iskustva s tim zabavama povodom djeteta. Kod mene to nije bas uobičajeno (to mi je vise američki), mi idemo na babine nakon. Koliko prije rođenja se to organizira? Ja bih rekla možda mjesec, dva. Ali ovdje Birce kad puse balone nema nikakav stomak.

Meni su te organizacije pre rođenja deteta glupe, ali svi mnogo vole da usvajaju američke običaje umesto da neguju svoje. I kod nas se ide na babine. Nikada nisam prisustvovala tom baby showeru, niti znam kako to tačno ide, ali mislim da se to pravi malo pre porođaja, ne toliko ranije.

Poncha ::
Možda Asli poslije nakon neke njihove svađe pa onda Ferhat skuži da ne može tako s Asli i onda mu netko, a mogla bi ovaj put Gulsum biti ta, koja će doprinjeti svemu ovome. A on kaze onda napise Cirkin.
Samo se pitam hoće li ovo biti okupljanje samo za žene dok muški stoje negdje po strani ili će svi biti oko balona.
Ili će biti neko zamišljanje. San. Ferhata probudi. Ne može uvijek Asli sanjati.

Ništa meni tu nije jasno, ni ko će da organizuje ni zašto, ne mogu ni da pretpostavim. Neki roštilj je isto bio na setu, ali ne znam da li je to bilo za snimanje ili za set ekipu.
Snova i zamišljanja mi je više dosta, neka pišu šta hoće samo neka ne bude san. Biktim! Gledamo seriju između sna i jave, nigde nisam videla toliko snova, zamišljanja, unutrašnjih glasova.

Poncha ::
Yuh, Ibro. Šteta. Ovo bi ti odradio puno bolje od Birce. Ona je ipak malo ukočena. Ti si bez balona rasturio one narodnjake.

Hahaha, Ibro je sam po sebi događaj, ali vidiš da nije hteo da nas zabavlja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 2:07 am

Poncha ::
Pa vidiš kako razmišlja mozak koji želi biti originalan, ali ne i logican i pametan i kako razmišlja površan, ali iznimno kreativan mozak. To ti je razlika. Od jednih dobiješ dramu i pad rejtinga, od drugih bi dobila garantirano bolji rejting. To tako ide.
Ne bi ni meni palo na pamet da je Ozge Ferhatova kći pa da još sto godina smišljam scenarij. Čak sam mislila da Ferhat nikad nije bez zaštite imao odnose. Sve mi unistiše.

Znaš šta meni nije jasno, ako ja mogu da smislim neku scenu za pola minuta, kako ne može neko ko je scenarista. Ok, ja smišljam jednu scenu, a oni ko zna koliko svake nedelje, ali zašto umesto scena od minut koje mogu da ulepšaju seriju, ti mučiš gledaoce onime što znaš da im se sigurno neće svideti i da će im biti dosadno. Ne mislim samo na SBA, mislim generalno. Ima serija koje se gledaju samo zbog glavnog para i serija koje se gledaju zbog radnje, ako pišeš seriju koja se gleda zbog para, ne možeš da posvađaš glevni par, da im pritom tako posvađanima ne napišeš ni jednu normalnu scenu za dva sata, da nas otruješ sporednim likovima i da čekaš rejting. Kako imaš inspiraciju da pišeš sporednima, a nemaš da pišeš glavnima. Drugo, jako je važno da serija izgleda vizuelno dobro. UTC bar dva posto rejtinga uzima na oblačenju glavnih glumica, na one kuće i luksuz.

Poncha ::
Yani, sad ispada da mi nismo kreativne? Hoćeš reci da je veca kreativnost kad upadne neka budala na svadbu i napravi nered i sazna se nešto, od toga da nastane iznered jer je likica obukla haljinu od koje su polovica muškaraca pala na dupe, a Ferhat dobio napadaj ljubomore. Ja još nisam gledala seriju u kojoj je zbog toga prekinuto nečije vjenčanje. Ali da su se dogodila sranja na vjenčanju zbog nekih drugih, jesu.

Mi jesmo kreativne, da je scenaristima naša kreativnost, sada bismo pričali kako ćemo da čekamo tri meseca novu sezonu. Ja ne znam lepo da pišem i zato ne bih mogla da pišem dijaloge, ali da nas ovi uzmu za asistente da smišljamo scene i radnju, mnogo bi bolje prošli. Umesto Yusufovog sina, bilo je prostora za bar pet dobrih AsFer scena, nabijenim emocijama, ljubomorom, strašću, besom, a da se na kraju i ne pomire.

Poncha ::
Znaci Hazal je toliko bila nezadovoljna likom i prije. I kažeš nije se slagala s Yosom. Ok, ali sve to nije razlog da se ne predaš glumi potpuno i odradiš nabolje sto možeš bez obzira što bi ove “glavne” poslala u neku stvar. To što se ona ne slaže s tim da Feriha po scenariju glupa (mislim ima glupe postupke) i što joj Yos pametuje ne znaci da ona treba izgledati kao da samo želi odraditi scenu. Glumica si, odglumi. A kad završi scena okreni se od njega ili svađaj, kako ti u karakteru. Ali ispred kamere radi.
Naravno da je mogući pad zainteresiranosti i elana, pa i umor, i da se to s vremena na vrijeme vidi na ekranu kod raznoraznih glumaca, ali šteta je zbog gledatelja koji ih vole i prate.

Od događaja iza kamere te serije je mogla da se napravi još jedna serija. Ona i Yos u bili dobri iz vremena AiM, posle su se posvađali na AFK setu, onda je nju Yos javno prozivao na tw kada je otišla iz serije i onda su pomirili na tw. A Fatih je uzdizao Cagu, Hazal je smeštao da je pljuju Ahu i ona glumica koja je glumila tetku, onda je Hazal javno govorila kako voli Fatiha i kako nema nikakv problem sa njim, i sad su se pomirili, rade opet zajedno, mutlu son. Yani, svi su se ubili od profeasionalnosti.

Umor je nešto što je normalno, nema glumca koji bolje izgleda na kraju nego na početku serije. Kad pogledaš prvu i zadnju epizodu, u prvoj svi sveži, u zadnjoj svi bledi i ispijeni sa podočnjacima. Ali to nije prepreka da odrade scenu onako kako treba.

Poncha ::
A znaci pristaješ biti povodljiva. Tamam.

Uvek, ako me vodiš u nešto dobro.

Poncha ::
Nemam pojma koliko će nam pomoći Hakan i koliko će melema u toj seriji biti, ali ja ga očekujem. Zbilja i to u debelim naslagama.

Nemoj da umesto debelih naslaga melema dobijemo debele naslage odeće. lol!

Poncha ::
Yani, da. Mimika, grč j bol na vrati je itekako važan argument. Jer da nema toga kako bih mogla tvrditi da vidiš kako Ferhata boli to što radi, kako ga grize, kako se trudi da nešto napravi... U suprotnom ga ne bi toliko boljelo.

Nije to potpuno površno, da gluma nije na ovom nivou, teško bismo mogli da stvorimo empatiju sa Ferhatom i da ga razumemo. Koliko je važno kako je lik napisan, toliko je važan i način interpretacije. Dzabe sve ako glumac ima prazan pogled i dve mimike.

Poncha ::
Ja uopće ne maštam o tome da serijski par je i privatno par. Pogotovo ako se meni on svida. Yani, što ću voljeti konkurenciju. Hahahahah

Ovo je valjda najpametniji zaključak po tom pitanju koji sam ikad pročitala. naklon

Poncha ::
Pa Fatih je to radio s ciljem. Aj da ne kudimo samo njega, to rade i ovi u Ay yapimu. Pa jesu li ono četvorka nakon Uludaga išla gledati BKEM? U KS su išli gledati Delibal. Tako da ajde, jasno mi je sto je i Fatih poslušao.
Ahahhahahahhahahab Da. Caga je gledao Ibru. Hahahhahahahhahah Ne znam zašto me to veseli. I Caga je donekle bio pozivnica da gledaju film. Sad mi se film još i vise gleda.

Evet, ali Delibak i BKEM su ljubavni filmovi, a Feriha i Emir su baš izabrali ratni istorijski film. Hajde što su oni gledali taj film, nego je scnea bila veliko razočarenje. Mi smo maštali da će sad da se zagrle pa gledaju film onako romantično, ali Emir se udubio u Ibru, nije iskonstatovao Ferihu.
Hahahahaha, Caga još samo Ibru nije izreklamirao, otkrili smo da je i to uradio. smeh

Poncha ::
Yani. Tvoja mama je gledal? Resmen je žena veći fan Ibre (i Ibrinih projekata) od tebe. Ona ga je ispratila u vise porojekata od tebe.

Pa jeste, gledala je sve njegovo od Iffet pa nadalje, nije samo Reaksiyon. Njoj Caga, Ibro i Kivo mogu da prodaju svako sranje. Žena gleda SBA i ne žali se ni na šta, a Cukur počela zbog Arasa i dosadilo joj, prestala je da gleda, dok je gledala Icerde čak smo se i mi žalile, ona nije ni reč rekla, Caga je bio sasvim dovoljan.

Poncha ::
Ma sto ti je. Da idu u drugu sezonu, Ferhat bi se vrtio oko Ozge, Vildan oko njih, Asli bi bila malo tamo malo ovamo... Namik, ako bi ostao živ, bi bio Ferhatu neprijatelj, Julide maćeha.
Tko bi to mogao gledati? Bilo bi depresivno i ubitacno.

Vala ja to ne bih sigurno gledala, ali ove budale na tw još zovu kanal, šalju mailove i nadaju se, iako je Birsen objavila da će biti kraj i posle nje svi ostali. Samo Ranini nije, jer očigledno nije poslato zvanično saopštenje još, a ona objavljuje na osnovu toga.

Poncha ::
Ne smijem ni zamisliti Cagu s ovim iskustvom u toj ulozi.

Ja se nekako nadam da će kad tad morati da prihvati takvu neku ulogu.

Poncha ::
Jesi li kojim njenim stajlinhom zadovoljna? Osim bijelog kostima?

Taj beli kostim, crvena haljina na Abidinovom venčanju i kombinacija koju je imala kada je Yigit navodno upucan ispred kuće. Tada je imala crne pantalone,belu majicu i kožnu jaknu, dobra joj je bila i frizura i šminka. I ne sećam se još neke kombinacije kojom sam bila zadovoljna.

Poncha ::
Hahhaha ona bi svakako na Ibru. Zašto mene to ne čudi. Yani, nije isto. Dok tamo vrti ono čudo je jedno, a dok pjeva svoj pored tebe drugo. Ja yani, ipak biram da mi Ibro pjeva nego pusta muziku.

Evo zato si ti moj glas razuma, ja povremeno zalutam, ali me ti vratiš na pravi put. E sad, koliko je put pravi to je već diskutabilno. lol!

Poncha ::
Hahahahahahahahaha Umirem. Znaci Sara se sprema za popravni, ali tako sto će iščitati bilješke i tako polagati ispit, nijedan video neće odgledati. Znaci ide samo na reproduktivno znanje i prepoznavanje, nema ništa od razmišljanja i zaključivanja, promatranja... Ajde, za prolaznu ocjenu je dovoljno i to. Samo onda Bondarenkova ima posla spremiti jednu kvalitetnu skriptu. Hahahaha

Ja sam tako završila četiri razreda srednje škole, valjda mogu tako da položim ovde ispit iz poznavanja ruskih glumaca.

Poncha ::
Nemam pojma. Završit će se snimanje, a ja neću skužiti kako oni odobravaju tko će se s kim slikati, a tko neće. Tko će sto objaviti, a tko neće, dok radnici na setu postavljaju spojlere.
Doduše, ne prate svi sto se događa na setu, pa hajde.

Valjda ako imaš neku vezu na setu možeš da se slikaš, ako nemaš zabranjeno je. Inače je sasvim svejedno da li se fanovi slikaju sa glumcima na setu ili na ulici kad ih sretnu. Jedini što može da bude je da ne dozvoljavaju slikanje svakog fana koji dođe da se na setu ne bi pravila gužva i da fanovi ne bi navaljivali.

Poncha ::
Ne volim ni tu liniju manjeg otpora, pogotovo kad se radi o umjetnosti. Ali realno, ako izabereš projekt koji bi mogao proći (mada je to danas ipak tako sklizak teren) koji će ti svaki tjedan donijeti neku lovu, a recimo da imaš priliku raditi nešto drugo za svoj gust, onda me ne čudi izbor. U tom slučaju izabrao si prihod ispred osobnog uzitka. Da se razumijemo, ja ne pravdam Ozcana, čak mi nije simpatičan. Nego mi se to nameće kao zaključak zašto ne eksperimentira s ulogama.
A da je dobar glumac ne mislim. Gledam sinoc neku scenu kad saznaje da se bivšoj proširio tumor na mozak i kad je saznao samo je gledao tupovao i miljun puta pokrivao prstima usne, bradu, što li. Gluma nikakva.

Mene ne interesuje ni Ozcan niti bilo koji glumac kojeg ne pratim i ne interesuje me kakve projekte bira, samo smo pokrenuli priču pa se nadovezujemo. Prva stvar koja može da me odbije od glumca je da nije inovativan. Zamisli sad sedimo ti i ja i čekamo Cagin novi projekat i vidimo Emira, pa čekamo sledeći, opet Emir, treći put bih mu rekla gule gule, kog vraga gledam stalno Emira. Uloga koju sam najviše zamerila Kivi je Cesur, zato što nije rizikovao, išao je na nešto što ne može da mu doprinese nikako ni glumački ni u karijeri i što je najgore serija je propala. Da je bio hrabar i prihvatio SBA, možda bi serija još trajala. Onda bi to bio Ay yapimov projekat i ne bi bilo ni Birgorena, ni kanala D niti bilo čega đto je sadašnjem projektu donelo pad rejtinga. Ali on je rekao da neće da igra serijskog ubicu. Naravno ja sam mu zahvalna što nije prihvatio, jer smo bez obzira na sve dobili bolju opciju, ali ja volim da vidim hrabrost i samouverenost. Ubedi ti mene svojom glumom da volim tog ubicu, a nemoj da mi poturaš lik koji je lako voleti i saosećati se sa njim. Možda Kivi i Tubi ne bi uspelo, možda bi prošlo gore od CvG, ali bolje da si pokušao da glumiš Ferhata, nego Cesura. Caga je mogao ceo život da snima ljubavne serije i da mu dobro ide, ali je posle Medcezira izabrao rizik kao što je Icerde. Sada je izabrao naučnu fantastiku i niko ne garantuje da će to dobro da prođe u Turskoj.
Doduše i ja sam našla sa kim da upoređujem Ozcana, on nije promenio facu 15 godina, ovi imaju spektar mimika u dva minuta.

Mrs Bondarenko ::
Zato je meni od početka to i bila ideja, upravo nas ta opuštenost i drži već tri godine, evo ja sam sva ubedačena od noćas, ali dođem ovde i odmah mi se popravi raspoloženje. Najžešće mi je i dan danas kad tako nešto u društvu sedim, bacim pogled na forum i počnem da se smejem kao kreten, a svi me gledaju u čudu.

Meni se isto poravi raspoloženje kad dođem ovde.
Hahahaha tako ja na poslu, uđem ovde i vidim da je neko nešto odvalio i počnem da se smejem, a ljudi me gledaju. lol!

Mrs Bondarenko ::
Neka ona samo živi u ubeđenju da će to tako moći. Ako neće da gleda klipove, ima spremljene skripte ovde u arhivi već dve godine, pa nek' se baci na vreme.

Pa ti si Hiler jebote, ko će ovde da se snađe u skriptama do dve godine. Da ja ipak odustanem dok je vreme? lol!

Poncha ::
Pa zato nas i ima ovako puno na forumu. Zato mi nastavljamo u svom stilu.

smeh

Ovde mi diktiramo stilove i trendove. smeh

Poncha ::
Mislila sam da si vidjela, ja sam čini mi se na Twitteru, ali sad ne znam tko je usporedio pa ne mogu naći opet. Uglavnom radi se o ovome, sad ćeš čak dobiti i vise slika. Mislim da sam ja prije vidjela i cijeli Kivin, ali sad ga ne mogu naći. Za Cagu se pak puno lakše snalazim gdje je sto.

Aha, na to si mislila. Vidiš meni taj detalj nije zapao za oko kad sam videla ovu Kivinu sliku, ali za sve ove Cagine slike znam i za taj džemper.

Poncha ::
Ja sam dodala još puno svjetla na sliku, ali se nije uspjela vidjeti tetovaža.

Mislim da tetovaža nije gotova. Neko od ovih budala je išao da pita onog lika iz tatoo salona kada ćemo da vidimo tetovažu i on je rekao uskoro.

Poncha ::
Ne znam što je Namik očekivao. Ali možda misli sve ili ništa.

Gulsum je još jednom pokazala kolika je glupača. Stvarno cura ne vidi dalje id nosa.

Namik i Gulsum su kupili muda. Namik celu seriju govori da će ga Ferhat ubiti kad sazna da mu je otac, sad mu je sam rekao.
Gulsum je cmizdrela ko zna koliko epizoda abim beni oldurecek, sad odjednom hrabrost došla da ga krivi.Kao da nije ona ta koja je rodila dete rođakinom mužu sad još ima hrabrosti da otvori usta. Gerizekali.

Poncha ::
Kako to da se Ibro tek večeras pridružio? Danas cijeli dan su na bazenu i oko bazena.

Ibro ima ono društvo u Izmiru što je bio prošli put, pa je verovatno bio sa njima, a tek uveče došao na party.

Poncha ::
Opet ja. Gledam Ibru s onog prvog videa kad tek dolazi i kad ga fotografiraju. Pa on je tako skromno ušao unutra, uopće se ne nameće, čak djeluje pomalo i sramežljivo, povučeno.

Kažem ti ja, to što se on razmeće izgledom i mišićima ne znači ništa, u suštini je skroman i normalan.Kad kažem normalan mislim na to da nije uobražen i egocentrik, inače je daleko od normalnog. lol!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 2:30 am

Ma kakav Ay yapim, zajebite Ay yapim, vi ćete to bolje od Ay yapima. Vama trebaju pare, a ne Ay yapim.

Sara Ulusoy ::

Gde si ti gledala Damlu?

Pomešala sam je sa onom iz Icerdea. facepalm

Poncha ::
Bondarenkova, je li vidiš? Mi kad kuhamo seriju to radimo onako kako se radi. Čak smo i skromne pa znamo da neke glumice ne bi prihvatile uloge koje im dajemo, jer nisu glavne pa prema tome tražimo ostatak.

Mašala mašala, vama su tačno sad samo potrebne pare i glumci i imate seriju. Javljam se za mesto u prvom redu kad bude bila premijera. kokice

Poncha ::
Ja sam samo realna. Da daš ovaj projekt Ay yapimu, kladim se u što god hoćeš, da bi uloga te Ibrine žene bila ponuđena Duygu. Uvjerena sam.
Zato bi bilo dobro staviti u ugovor.

Što tako misliš, zbog Cage?
Čekajte, mogla bi da je glumi ona što je u rimejku VMLj-a glumila Seckinovu ženu.

Sara Ulusoy ::
Znaš šta meni nije jasno, ako ja mogu da smislim neku scenu za pola minuta, kako ne može neko ko je scenarista.

Ti imaš inspiraciju. lol!
Šalu na stranu, od Greysa počinjem odgovorno da tvrdim da postoje scenaristi baksuzi. Oni koji namerno vide šta publika voli i šta održava seriju koja je godinama na aparatima i onda se namerno popljuju na to. ljutko

Sara Ulusoy ::
Doduše i ja sam našla sa kim da upoređujem Ozcana, on nije promenio facu 15 godina, ovi imaju spektar mimika u dva minuta.

smeh
Nisam znala da je Ferhat prvo bio ponuđen Kivi. Ali, ne verujem da ga je odbio jer se plašio, pa igrao je Sekiza, nešto je tu drugo u pitanju.

Sara Ulusoy ::
Meni se isto poravi raspoloženje kad dođem ovde.
Hahahaha tako ja na poslu, uđem ovde i vidim da je neko nešto odvalio i počnem da se smejem, a ljudi me gledaju. lol!

Ista priča, sad mi je bar lakše kad znam da nisam jedina. smeh

Sara Ulusoy ::
Pa ti si Hiler jebote, ko će ovde da se snađe u skriptama do dve godine. Da ja ipak odustanem dok je vreme? lol!

smeh smeh smeh
Jel' si ti normalna, pa ako odustaneš padaš godinu? lol! Eto, čovek još lepo hoće da ti pruži šansu i olakša ti, ali moraš ti sebe da vučeš u provaliju. lol!

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 8:17 am

Znaci bilo je veselo sinoc. Ovo Ibro stvarno komentirao? Kako ja uvijek propustim takvo nešto? 
Što su ga sve pitali? 

Ako je Ferhat pustio Namika to je zato sto je bio u dobrom šoku onda. Ili je netko naišao i zaustavio ga je. 
Znaci opet, po ne znam ni ja koji put, Cucu i Namik. Yuh, dosadni su vise. 

Stvarno smo pretrpjeli svašta. Ovo je recimo epizoda koju ne volim i jeziva mi je. Ali scena kad je Emir iznosi i pogođene pada na pod, ali ne ispusta iz ruku mi je i dalje vrh. On je kleknuo, ali nju nije pustio iz ruku, i još glavu zabio u nju. Ja ne znam kako ovim budaletinama iz podruma i onom Kaptanu beyu nije bilo jasno odmah da ih trebaju ostaviti na miru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 8:55 am

Istina. Previše su se likova samo tako riješili jer nisu znali sto će s njima. Počevši od one Asline prijateljice koja je imala restoran. Pa nadalje. Svako par epizoda se od nekoga opraštaju. 
Mislim da nisam vidjela seriju, dramsku, u kojoj je vise likova protutnjalo, a svaki od njih ostao visiti u zraku. 

A i ne čudi me kako nemaju viziju kad su toliko puta sve mijenjali. Ali me čudi kako nitko ne vidi da se ova serija gleda samo zbog glavnog para jer je sve drugi veliko sranje. 

Taj tas ev je zbilja donio najljepše scene. Meni. Voljela sam i kad su prvi pit bili, od onog da se skine jer da nije prva žena koju vidi bez odjeće, pa vitlao, do njenog onog komentara ujutro kad ju je gledao. Bas su mi bili tamo dobri. Drugi put isto. Svađa, seks, napuštanje, mirenje, liječenje. Gdje ćeš bolje. Šaljivi Ferhat, djetinjast,  i njeno da se zaljubila u njega. 
I sad da potate tas ev bi bilo šteta. Ne može nikako. Ako su htjeli glupe scene, ostavi ih u kući i svađaj, jeftinije je ako ništa drugo. 

Meni samo nije jasno kako kad su vidjeli da je publika oštro osudila Ozge i priču s njom nisu zakamuflirati tako kako si ti rekla. Ono igra u igri što bi se reklo. I na kraju ipak mala ostala Cuneytova. Ovako nisu dobili ništa s tim. Jer, po tko zna koji put, mala je i u zadnjoj epizodi ostala visiti u zraku i nije je bilo. A zašto? Jer trenutno nije potrebna, kad bude, pojavit će se u jednoj sceni. 

Da je čuo od nje, naljutio bi se. Pukao. Ali s vremenom bi joj prešao lakše preko. Ovako će samo steći dojam da mu je to htjela uvijek kriti. 

Nisam prije išla za tim, ali je definitvno Yeter kriva za puno toga, ali sam joj prilazila preko nekih stvari jer sam mislila da joj je ipak vise stalo do djece. Ali pobila se u zadnjoj epizodi maksimalno. 
Oni sve prije je bila sam čista ljubomora na Idil i zato te predstave. 
Ne mogu vjerovati da ona pored svije djece i dalje Namiku čuva dupe. 

Da. To sam i mislila kad sam rekla. Jer bračni supružnik je ipak bračni supriliznik. 
Poslije zadnjeg fegmana ja mislim da je Ferhat uništen totalno.

A serija se ne drži cilja. Očito. 

Definitivno je prosaputa scenaristica to. Trebali su ini umiješati svoje prste. I u to i h puni toga vise sa ženske strane price. Ponavljam, razočarana sam. Od Birgorena me nije ništa takvo razočaralo jer je muško, ali tri žene da ne daju žensku notu, je. 

Stvarbo je salak. Ferhat nju da ne voli i to reci dva puta. Salak i gotovo. 

Ja mislim da E ona do Kaja ostati u kući i da neće vise otići. 

Namik je glupo. Tko zna gdje se krio. A i je li prije bio pametan da kupi neku kuću za koji nitko ne zna. 

I meni su ta organiziranja glupa. I ne vidim potrebu za njima. Možda su ljudima praktična pa zato, dobiju puno stvari prije pa kad beba dođe imaju sve već spremno, čisto, ne trebaju nabrzinu ništa kupovati, nema toliko ljudi po kući nakon, rodilja se ima vremena oporaviti i posveti samo djetetu. Što ja znam... Meni je i dalje glupo to unaprijed kupovati. Ne želim biti crnih razmišljanja, ali zamisli tako nešto napraviti pa ne daj Boze porod ne prođe dobro. 
Nisam ni ja prisustvovala, ali sam čula da se dobiju razni pokloni (možda postoji i ono kad daš listu u nekoj trgovini što ti sve treba pa ljudi kupuju), valjda ono sto se kod nas nosi na babine, druže se svi odjednom i samo jednom častiš sve prijatelje i rodbinu koju pozoveš.  Kad ovako gledaš, stvarno ispada praktično, ali svejedno nisam pretjerano oduševljena. 

Ma kad promislim, i bolje da nas Ibro nije zabavljao kad Birce je. Došla sam do toga da zbog fanova ih ne želim vidjeti slupa na setu da rade ban kamere iste stvari. Hahahah
Pametan je Ibro.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 9:31 am

Ja bih još i razumjela da im je teško kad jedan piše dva i nešto sata scena. Ali njih par pišu, najčešće, i onda im se događaju ovakvi propusti. 

Slažem se. UTC zbilja, ako ništa, ima odličan vizualni dojam. Od kuća do garderobe. Jedino su Bade očajno oblačili, po meni dosta ekstravagantne kombinacije. I Duygu ima kombinacija da ti pamet stane od ružnoće i neprimjerenosti kombinacija. Ali ove tri druge su bas prikladno bile obučene s likom koje glume. 
I muški isto. 

Uopće nije problem. Mi ćemo im dati ideju, a oni neka pišu dijaloge. 
Ja bih mogla tri epizode pisati Asfera sa strasti, boli, podbadanjima i ljubavi, a da se ne pomire. Ali bi imali puno scena. Ma da su samo imali haljinu i Ferhata koji piti oko toga ili kasnije dodiruje ondje gdje nema haljine mogli su dobiti pet nabijenih scena svime i svačime. Uvaliti ih da otplesu onaj ples nakon s Dilsizom i Hulyom... Da sad ne nabrajam. 
Ali zapravo, da su oni samo vidjeli sto prolazi kod publike i oslonili se na to, inspiracija bi im sama došla. 
U ovih seriji se ide na dramatiku i akciju zbog akcije umjesto na strast Asfera i to im je greška ogromna. 

Znam da je svašta bilo na setu AFK-a ali zbilja su bili turbulentni. 
Ajme kako ja tu Ahu ne mogu smisliti. I ne znam realno zašto. Mislim da nema veze s likom, ali kad vidim kako je platila ok cagi nekako mi ne sjeda. 

Nisam sigurna sa te vodim u nešto dobro. Sen bilirsin. 

Yuh, sus. Debeli sloj naslaga ćemo svakako dobiti. Vidiš da je tu široka majica, duks, jakna. Ima i odijelo. Ali nije valjda da je to sve od Hakana. Ipak je ovo serija za svijet, ne samo za Tursku. I platforma je u pitanju. 

Da gluma nije na nivou, ja nikad o Ferhatu ne bih mogla reci što govorim. Unatoč lijepom licu. 

Hahahhah da najpametniji. Realan. Moj. Inače ja mogu biti konkurencija. Neyse. Hahahaha

Hahhahahah Evet. Dogru. Pa Emiru, yani Cagi, bio zanimljiviji Ibro od Ferihe. Yani... Sad trebam opet odgledati scenu da vidim kako Caga bulji u film i jede kokice. 
Hahahahahaha Pa to ti je. Caga je reklamirao i Ibru. Kako ti ranije nismo skontala. Ayip. 

Ti si mamino dijete. Volite iste stvari. 
Ali mama je pravi Ibrofan, Cagafan, Kivofan. Nemoj joj dati da te spusta vise na račun nekog od njih. Ona gora od tebe. 

Vidjela sam ti da nastavljaju s postavljanjem broja na koji će zvati. Što reci...

Ne boj se, kad se izredaju ove uloge u kojima se želi ispuštati, vratit će se on i u zavodničkoj ulozi. Ne sumnjam niti malo. I vratit će se u zavodnika u velikom sjaju. 

E da. Ona haljina s Abidninovig vjenčanja koju je Ferhat pomogao zakopčati. Vidiš kako se napise scena da Ferhat padne na dupe. 
Mislim da si izdvojila njene dobre kombinacije. Ja se ne mogu sjetiti nekih drugih koje su mi bas ostale ili sjećanju.

Jadna ti ako sam ti ja glas razuma i ako te vraćam na pravi put. Hahahah

Ja se ne bunim, ali vidiš da ti Bondarenkova bas i nema namjeru izići u susret s bilješkama. Ili ćeš trebati sama prekopati po stari. Postovima ili gledati što ti postavi od videa. 

Moguće da je onda tako. Ako imaš vezu, dobiješ sliku. Ili ako je bas nekako malo fanova, da im ne nahrupi gomila, onda puste. 

Ni ja ne volim nepravde glumce i koji biraju dostatne uloge. Ali sto ćeš. 
Kivo je pogriješio s Cesurom samo tako. Ali mislim se oni dobro prodaju ako ništa drugo. 
Što se žive Cage, nitko mu ne garantira da će mu serija dobro poći, pogotovo u Turskoj. 

Ibrina tetovaža vjerojatno nije gotova. Moguće samo onaj vanjski dio, a nije popunjena iznutra. Stavit će sliku kad je potpuno završe. 

Vjerojatno je onda s njima Ibro bio.

Ibro je dobar spoj svega. Sviđa mi se to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 EmptyMon May 14, 2018 9:45 am

Bondarenkova, a odakle meni/nama za to financirati? 
Tko će platiti od glumaca do redatelja?! 

Hahahhahahah Kud si je s njom pomiješala jadna ne bila? Sari će odmah mrak na oci pasti. Nikako ona. Bi u ludilu. Ja ne pristajem sve i da Saru Ay yapim udobrovolji. 

Na premijeru ćeš svakako biti pozvana. Bit će glamurozno, ne boj se. Sara i ja idemo pod ruku s Cagom i Ibrom. Samo ako se uspijemo dogovoriti koja će kojeg pod ruku držati. Hahhaha

Ne mislim (samo) zbog Cage. Puno je to razloga. Prvo, Ay yapim kad surađuje s nekim glumcima, dokle god su oni zadovoljni suradnjom, nastavljaju s njom. Tako je i s Duygu. A ona ne može dobiti ponudu za  glavne uloge jer nije kalibar za to i prihvaća ovakve uloge. Poprilično ne slobodna u svemu pa i u oblačenju. 
Koliko se god ja šalila, da Ay yapim snima ovu seriju, ulogu Ibrine žene bi ponudio njoj, u to sam sigurna. 

Ne znam ja koja je glumica glumila u Turskoj verziji VMLJ. 
Je li Selin možda?! 

Bondarenkova, sad si službeno pala na turskoj glumačkoj sceni. Gotovo ti je. Saro, objasni joj trakavicu zvanu Kivo i Tuba i SBA.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: