Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:56 am

Poncha ::
Bondarenkova, još te drži? Uf. Žao mi je zbilja što ti pokvariše seriju. 
Ajde ti gledaj Ruse i raduj se s njima. 

Ne verujem da će me skoro prestati, pošto me je samo predfinalna epizoda dokrajčila, a finalna je u četvrtak. Pa, vidi mi potpis i avatar.
Sparks sam ispisala jedno 50 poruka na vk. Ovako mi nije bilo od Ezela.

Poncha ::
A ti si samo lijena. Tako kaži. Ne sa se tebi pisati bilješke, lakše ti je opaliti par (ako zbilja bude pa,  jer je ipak dosta glumaca u igri) klipva. 

Ja sam samo spojila lepo i korisno. Što da se ona muči gubeći vid čitajući neke gluposti, a i meni je lakše da nađem odgovarajuće klipove, nego da se ponavljam kao papagaj.
Mada, ako hoćeš, možeš da asistiraš, ipak si u komisiji. lol!

Poncha ::
Ti si grozna. Malu si slagala umjesto da joj pomogneš. Ayip. Ja bih nij do u detalje prepričala. 

Što sam grozna? Bolje da živi u neznanju, nego da se totalno razočara.
Ne sumnjam da bi ti ceo čas potrošila na to, još bi je zadržala i na odmoru. lol!

Poncha ::

Što se smiješ? Bas je dobra ideja. Probaj ti i s tvojima otvoriti. Pa im piši hvalopjeve. Sa kozlovskim moraš biti fina, to znaš.

Džabe, već imaju.
Čuj ovo, sa Kozlovskim moram biti fina. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:58 am

Ajme umirem, vas dve ne znate na koju stranu bijete, Caga i Ibrica vas poklopili načisto. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 6:43 am

Ja sam zaspala i jutros sam išla vidjeti ima li što novoga, ali ništa. Bit će danas, bez brige na svim onim emisijama. Cut će se yani i Ibrin glas. Treba. Ipak otkako se on pojavio tag je završio samo s njegovim slikama. 
Izgleda da nitko Mihre nije našao ili. 
Mene zanima koja je ovo oko njega. 
https://instagram.com/p/BisN_imjDJI/
Neka Simge. Ibro je prati. Tko je ona? Neka menadžerica njegova isto ili što? Pogledaj, molim te, kakvu je sliku objavila. I kako je ona to ruku postavila. https://instagram.com/p/Bisewf-hdKh/
Pratiš li ti nju? Izgleda da je dobra i s Mihre kad je bila na Ibrinom rođendanu i ima sliku s njim i Ibrom. 
Ako Mihre nije tamo, onda se uzda u ovu da će čuvati Ibru. A vidim ova zna gdje će nasloniti ruku. 
Ali pogle kuda i u što Ibro gleda. 

A ovo gdje si napisla da je Ezgi Mola je ipak izbrisano. Mogla bi biti ona. Svakako Ibro se zabavio. Mihre je mogla ici s njim. Ja bih. 
Ako nije išla možda je žena trudna. 

Stvarno sramota kakva razlika Ibre privatno i u seriji. Što bi falilo da ovakve slične košulje, u naravnoj Ferhatovoj boji, nosi u seriji. Ne, njega tamo obučimo u široko. Mah...
Aj barem Ibro zna iznenaditi. 

Kad sam već kod odjeće, a prije sam spominjala Kivu i Cagu. Bak ovo. Definitivno, u različitim periodima, nose istu odjeću.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 0175467_E-1583-4_FB0-8_C3_A-64_D696823107

A Cagu su opet uhvatili. Što reci... Ove čak bez kape. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 DdCKa4BXUAAzCFI?format=jpg&name=medium





Bondarenkova, ajde bar ste s komentarima rasturili. To nešto kao Sara i ja kad nadrobimo i pljujemo po seriji sada. 

Je, imaš pravo. Ni meni se ne bi dalo citati. 
Ma samo ti daj, ja ću biti ona u komisiji što samo bulji u prazno kad već ne smijem pomagati onom koji ispravlja. 

Yok. Pa možda će joj biti drago što nije trošilaa vrijeme na seriju. 
Pa yani ja bih spojila to nekako s nastavom. 

Pa jesi li rekla da su fanovi Kozlovskog fini. Pa onda takva bi i ti trebala biti. 

Kako ne znamo. Lijepo, red jednog, red drugog. Na sve Frontier stignemo mi. I to kako stignemo. Doduše, ja prvo Cagu upratim onda Ibru.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:28 pm

Što je ovo danas? Ma što su mi aktivni danas. Mamini sinovi. Ali ja volim mamine sinove. Mislim ovakve kao što su njih dvojica.  (Kad ja kažem mamini sinovi, ne mislim da one razmažene i neotesane) nego ovako divne. Vidi ih. Kako su se sjetili svojih majki danas. 


Nego. Malo gledam ovo Ibrino od sinoc. 
https://instagram.com/p/Bitnu3lDi9T/


Što je ovo? 
https://instagram.com/p/BitvJPgnsvX/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:31 pm

Ferhate ti si seo na Harleya, a ispod te jakne garant imas onu majicu. facepalm

https://twitter.com/BestOfIbo/status/995605986642677760?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:33 pm

Hhahahhajajah Nego. Ali jakna je preko. Nema veze.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:38 pm

Ovo Ibrino mi se svidja anne, ask, kadin. I Cagino mi se svidja, kratko i jasno.
I ja volim mamine sinove. Naravno ne edipovce, nego sinove koji su nezni i pazljivi prema svojim majkama.

Ko je sad ova plavusa? Vala Ibro ti si baya baya trazena roba, sta ti bi da se zarobis. lol!


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Sun May 13, 2018 2:39 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:39 pm

Vala Harley place kad je video u kakvo je stanje dosao od kada ga je poslednji put vozio. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:42 pm

Bas su lijepo stavili. Sviđa mi se. 
Caga je i pritom još krcato slika izlajkao. Za njega vise nego odlično. 

E, vidim da smo se onda odlično skužile. 

Nemam pojma koja je. Nikako da upratim. Ali ova bi mu se rado objesila oko vrata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:42 pm

Hahahahhahaha A kad možemo mi gledati, može i on.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:43 pm

Ja da sam scenarista i da radim sa ovakvim stilistina u scenariju bih napisala 'Ferhat u uskoj crnoj majici ulazi u sobu...' lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:47 pm

Sama cinjenica da je Caga nesto napisao na tw je lep gest.

A ne krivim zenu, nije da mu se ja ne bih obesila. Ali najsumnjivije su menadzerka i Ezgi. Ezgi ga je docekala na vratima, a Simge i poze bilemedim.
Ako je Mihre nju poslala da ga cuva...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:48 pm

I to striktno napisla, crna uska majica s normalnim rukavima. Pa neka šminkeri rade svij posao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:48 pm

I to sto kazes, kad moramo mi da se mucimo i da gledamo, moze i on. Njemu je bar zakopcao jaknu, a za nas skine da ga vidimo u punom sjaju. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:50 pm

Da, i rukavi moraju da se napomenu, inace ko zna kako bi stilisti shvatili.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:50 pm

Lijepo, kako da ne. Za mene od Cage dosta.

Ne krivim ja nju. 
Ali ne znam koja mi je jaca Ezgi ili Simge. Ako je nju poslala Mihre da čuva Ibru, vala previše joj vjeruje. Žena joj ispipa muza. A ne buni se Ibro bas nešto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:52 pm

Hahahhaha u boljoj poziciji motor nego mi. Još bih nešto napisala, ali sramota me.

Ako ne napomenes rukave dobit ćeš tko zna što.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 2:58 pm

Da se vratim ja malo na ovu Simge. Pa ona ruku drži poprilično nisko na stomaku. I to joj mali prst dira dugme od hlača. Tako. Mihre, stvarno ne znam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 3:04 pm

Jos ako je ono na ramenu Ezgi. Ali trebalo bi da jeste, ta osoba ima kratku kosu vezanu u rep. A ova Simge ga je dobro opipala da proveri cvrstinu trbusnjaka. Mozda zena to na profesionalnoj bazi, ipak mu je menadzerka mora da ga savetuje sta ce i kako ce.
Ma yok, sta ce da se buni, znamo da voli da se pipa. lol!

Od koga te sramota? Od mene? Deli misin? Cabuk napisi to sto si htela.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 3:10 pm

Hahahaha ljudi vide sliku i prodju, a gledaj nas, gde je kome prst, u sta Ibro gleda.... Da, ponovo sam pogledala sliku, Ibro gleda u Ezgine delove tela. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 3:11 pm

Meni se čini da bi ono na ramenu mogla biti Ezgi. Tako da stvarno ne znam vise sto reci. 

Misliš da zato Simge pipa. Yuh. Onda valjda mu je savjetovala dobro. Mene samo zanima je li mu onda i tetovaže provjeravala. 

A znam da voli. Vid ga. Ne smeta njemu ništa. 

Ma kakvi od tebe. Što bi me od tebe bilo sramota? 
Yok, neću. Ma ustvari kad sam već promislila, zašto da ne kažem. Ali ću se izrazit ipak ljepšim riječima. Hahahah 
Motor je boljoj poziciji od nas, Ibro njega bar čvrsto drži.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 3:11 pm

Ja sam ti lijepo jutros stavila sliku i napisala da pogledaš gdje Ibro gleda. Hhaha Omdah sam uočila kuda kreće pogled.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 3:14 pm

Ako može snimati film Bondarenkin polu Rus i Brad, onda mogu u Turskoj naći produkciju i redatelja koji će snimiti film s Kivom i Cagom, odnosno Ibrom i Cagom. Točka.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 3:16 pm

Je li moguca da ni jedna televizija nije prikazala nista od sinoc? Kad misle da prikazu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 EmptySun May 13, 2018 3:17 pm

Ne znam. Ja sam izgubila ritam praćenja. Je li ono Star prikazuje popodne tu emisiju. Ili Kanal D?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: