Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 6:06 pm

Vidim da imam greška i da sam umjesto Yeter napisala nered. Hahha ali neću prepravljati. Ako počnem pa mi crnke internet ili nešto i sve izbriše neće mi se ponovno pisati. A kod mene nevrijeme samo takvo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 7:28 pm

O, Bože... :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 _n_Ks2kfG2k
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 8:07 pm

Stanislav???
Cudno izgleda. molimmmm molimmmm
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 10:45 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Img_2056

Mnogo je dobar, mnogo.

Ibro poceo si da preterujes, vreme je da ides malo na odmor. lol!

Ferhat ima belu majicu. Samo mi nije jasno sta ce mu ovaj sako po ovoj vrucini.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 10:51 pm

https://twitter.com/Aysu_CU/status/999383995786891265?s=19

Snimaju na Taksimu.

Nista ne razumem ovog sto govori, koji je ovo naglasak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 10:56 pm

Mozete li da mi ne ubacujete na timeline x osobu? Nolur yapmayin boyle seyler.

I jel se ona stvarno ofarbala u plavo i to blanas krajevi? Uzasno joj stoji na njen taman ten.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 10:58 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 11:07 pm

Uf Hazal, moze li jedan intervju da ti prodje bez lupetanja?i
Zbog AFK je dobila secer. Bila je pod stresom zato sto su je kritikovali zbog viska kilograma.

https://m.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/sb-mevlut_tezel/2018/05/22/hazal-kayayi-kim-seker-hastasi-yapti/amp?__twitter_impression=true

Nisam odgledala intervju, ovo sam videla u novinama, a novinari vole da izvlace iz konteksta. Ako je stvarno to rekla posteno se nalupetala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyWed May 23, 2018 11:58 pm

Ovaj Minik se baya baya zaljubio u Ibru. lol!

https://twitter.com/maamoo_166/status/999406500283125760?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:08 am

Noluyo ya? Ceo tag kuka nesrecan kraj, nesrecan kraj a ne kapiram sta se desava.
Veceras Yigit i Ferhat imaju snimanje, Ferhat je ocigledno u kosulji sa svadbe, na nekom snimku su culi da Yigit vice abi abi, ali taj snimak ne mogu da nadjem, kazu da je izbrisan. I policija je na setu. Kada se sve ovo slozi na svadbi se nesto desilo i veceras snimaju nastavak.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:21 am

I Yigit je u odelu, ovi garant posle svadbe idu da se jure sa Namikom.

https://twitter.com/asksiyahbeyazIB/status/999405973210058752?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:22 am

Evo ostavila sam i ja tebi materijal, odoh na spavanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:33 am

Bondarenkova, ni meni ovo ne lici na Stanka. Malo mi je cudan.

Sparks, je li mi to imamo čast da si došla. Dobrodošla. 


Sara, Ibro je odličan. 
Super su mi ove slike s ovom drugom blizankom. Vise se s njom slika nego s ovom sto glumi Necdeta. Imam osjećaj da je Ibro i mami drag. 

Sako ti je da mu tetovažu manje prikrivaju.

Od ovog s Taksima i ja tesko ne razumijem, stvarno neki čudni naglasak.
Bitno je da oni snimaju. A i ovaj lik se pojavio opet na kraju. Bilo ga je dosta na početku, pa neko vrijeme i ne toliko, sad je opet na zadnjim setovima. 

Ne znam je li se to ofarbala. Meni se čini da je još jučer postavljala slike sebe tamne. Ali ovo je valjda iz zadnje epizode UTC-a. Možda je u pitanju perika, ne znam, ali očajano joj stoji. Bolje joj je tamno, ovo izgleda kao slama. 

Ova Cagina slika mi ne djeluje nepoznato. Odnosno, mislim da sam ga vidjela u ovom izdanju, samo ne znam je li bila identična ili slična. Ali ja uvijek volim vidjeti Cagu, pogotovo slike koje se rjeđe viđaju. 

Nisam ni ja gledala intervju tako da ne znam je li izvučeno iz konteksta ili ne. Nemam pojma je li ona stvarno to misli. Znaci u AFK-u se živcirala zbog debljine, scene (ili čega li već) i zato šećer, a u prethodnim projektima nije se dodatno živcirala zbog komentara i svega. Sad me zanima tican kontekst toga što je rekla. 
Eto je taj AFK donio svima neke stresove.
Vidjela sam jutros da je Engin, valjda greškom, upratio neke trač profil i tamo isto ima postavljena to prije tri dana. Pa je kasnije otpratio.
https://instagram.com/p/Bi_5JaqhTwt/

Minik je uživljen u njega. A Ibro dobar prema njemu.
Ja nisam vidjela taj video gdje ga Yigit doziva, ali čim sam vidjela ovo s Minikom da je Ibro samo u bijeloj košulji, bez sakoa i masne sam pomislila evo neko sranje. Znaci da je nešto bilo nakon vjenčanja. Netko je upao.


Последњи изменио Poncha дана Thu May 24, 2018 1:36 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:35 am

Vjerojatno onda braća jure za Namikom. Tko zna sto je bilo i kako će završiti scena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:37 am

Hajde ti na spavanje. Idem ja sad još njuškati. Mislim da je i nedavno Minik imao neki live, idem vidjeti hoće li se još sto pojaviti. 
Ali beka akcija nakon vjenacanja će biti. Da je bilo vjenčanje zadnje u epizodi mislila bih sigurno da je sretan kraj, ovako ostaje još otvorenim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:39 am

Hahah Jesi li ti primijetila Birce u bijelom na ovoj slici s Ibrom i malom? 

Ja tek sad kad sam vidjela da ju je netko zaokružio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:43 am

Je li jučer opet nešto bilo?

https://instagram.com/p/BjFt-xgHF__/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:46 am

Ono kad je usred nečeg lijepog najvažnije da se sve snima. I okaci na društvene mreže. 

https://instagram.com/p/BjIjMVsBZ8n/

Iako sam sigurna da će on i Demet imati kemije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 12:56 am

Ovi su još prije pola sata snimali Potectora. 



Ne bih ja bila ja da to ne spomenem. Opet je Ibrica lajakao. Bak kako mu lijepo piše. 
https://instagram.com/p/BjIpUZCBhFL/

Najjači je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 7:04 am

Malo su ga približili pa se bolje vidi. Tipični Caga. Tipični.

https://mobile.twitter.com/cagataypics/status/999400381967937537

Izvođenje s ustima i prtljanje po kosi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 8:00 am

Što ovaj sad hoće?
http://m.milliyet.com.tr/setlerde-uyusturucu-iciyorlar--magazin-2675250/


Naravno da je odmah povezano. Znaci u Hurriyetu, Milliyetu... su samo postavili čovjeka, a ovi su omdah lijepo nadopunili. Sjelo im na gotovo. Sad će i ostali tračerski portali iskoristiti to jer im je veca čitanost. 
https://m.ucankus.com/detay/377675/usta-oyuncudan-sert-sozler-setlerde-uyusturucu-iciyorlar
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 8:14 am

Ovu nisam vidjela. Je li ovo još neka od nekidan? Ili prastara koju sam zaboravila? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Dd7weMOUQAEsgUI?format=jpg&name=900x900


Последњи изменио Poncha дана Thu May 24, 2018 8:29 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 8:18 am

Hoće li danas Ibro postaviti sliku s Mihre? Što misliš?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 8:31 am

Hoće li ovo Gizem govoriti opet o slučaju? 

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/999537598241615873
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 EmptyThu May 24, 2018 9:03 am

Neće valjda ovaj Can prenositi live porod? Jer kako je krenuo...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 29 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 29 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: