Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 7:18 pm

Ovi s kanala D sutnuli i Beyaza, izgleda da novi vlasnici planiraju da naprave nesto potpuno novo i drugacije od prethodnog.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 7:37 pm

Kad vidim kako reklamiraju neke kvazi glumce koji nemaju sta da ponude osim misica, dodje mi da podrzim 500XL stil.

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/998969106266238978?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 7:42 pm

Kako je juce zavrseno snimanje prve sezone kad su danas na setu? Je li toliko tesko ukucati tag u pretrazivac, tamo sve ima.

https://twitter.com/TvDunyasii/status/998980240004313088?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 8:20 pm

Što se ti ispričavaš za greške. Ti i ovako poslana si pismenija od mene budne. 

Hahahha Evet. Alergijska reakcija. Hahha Dogru. 
Iako, toliko se radujem da su bliski s fanovima, nekad se i rastopim  koliko mi ih je lijepo vidjeti zagrljene s fanovima (nekad sam i sretna zbog  nekih fanica), ali kad se sjetim da ih svi pipkaju osim mene onda alergijska reakcija nastupi. Yani, kako oni tako lako mogu dirati mog čovjeka. Yani, ne može. Pazi ovog lika, odmjerio mu je misice. Ona nekidan Ibri obuhvatila struk. Daj im malo privatnosti. Yani... 

Stvarno je princ. Pa ti Poncha gledaj prinčeve kojima je na vjenčanju pored vlastite nervoze važnije kako osjeća njihova princeza. Bit ćeš gora od Asli. 

Deseti na tablici, rejting prebacio 3 u predzadnjoj epizodi. Stvarno velika stvar. Ali mislim da su se jutros neki nadali nečemu još. Pojma nemam. Ali sam vijela neke zadivljujuće smajlice. 

S obzirom na sve rijeci, sve mi se čini da ide u tom smjeru. Možda jedino Yeter umre. Onda imaš pravo. 

Bas mi ga je žao. Ne mogu ga gledati da se uvijek i za sve krivi. I kad je i kad nije. 
Naravno da nije mogao znati ništa. Da je on znao za nju i Namika, pa prokuzio bi je on. 

Misliš da zato objavljuju tako neprovjerene informacije? Meni je to glupo. Jer jako puno fanova je objavilo i uvjereno je da je to Caga. Čak mi se čini da su neki i iducu pjesmu koju je Yusa objavio u pričama stavili kao da je Caga pjevao. Tako da sam ja ostala na tome da ne znam sto čujem. 
Ok, podsjeća glas ako ne pojačaš i poslušaš kako treba. Slična je i boja glasa, ali nije isti. Doduše, odavno Cagino šuškanja nismo čule, ali svejedno. Čin sam čula bilo mi je neobično. 

Ne ja se ne krećem međi fanovima para, obično takve i izbjegavam. Možda i bolje. 
Zato mi i je neobično da se objavljuju krive informacije. Dok sam još zalazila na FB primijetila sam da neki objave nešto sto nije provjereno i onda se dogodi da drugi povjeruju u to, prenosi se po grupama j nastane krivo shvaćanje.

Sad kad si ovo napisla, da znaš da si me povukla na razmišljanje. I u pravu si. Možda je dobro da su ih otkrili i da su ih prekinuli u tome. Ovo je Cagi bila, nažalost, jaka životna škola i mislim da se od tada ipak opametio. Primijetilo se koliko je sazrio na svakom planu. I promijenio je okruženje, isto vrlo važno. 

Hadi o zaman, iyi geceler! Tatli ruyalar! Možeš sanjati Kivu ili Ibru. Ako bas hoćeš i Cagu, ali da ja to da te Duygu ne bi proganjala. Ioak trenira boks i svašta nešto.  Lakše ćeš pretrpjeti Mihre. 
Ali ne brini sto ti ne vježbaš. Ni ja. Znaju oni koliko ih mi volimo. 

Znaci, samo nema Yeter. Onda snimaju kraj. 

Isto kao i ti. Ne žalom za smiraj serije, naprotiv. Ali žalim za potraćenom potencijalom. Koliko je divnih scena i boljeg razvija likova moglo biti... 

Ibro je pametan čovjek. I snalažljiv. 

Definitivno Ibro u fragiju izgleda bolje. Odmoran, opušten i lijepo počešljan. Bas mi je lijep, to trebam reci. 

E. To me bas zanima. Jer Ibro često ima scenarij u rukama dok drugi tandrkaju po mobitelima. Ili nešto rade, on čita, uči.

Meni su lokacije dosta jezive. Ne volom takve serije niti filmove. A Caga je to. 

Drago mi je da je dobro snimio. Ja sam vidjela samo dio kad Asli vita poruku. 

Možemo mi pričati i o savršenom Kivi, ali meni je milije o nesavršenima Ibri i Cagi. Hahha Tko je Kivi  kriv sto se zna obuci, ali su meni njih dva isto draža. Ali volim ja i o Kivi pričati. Mislim, volim Kivu, ali na drugačiji način. Što sad da čovjeka samo hvalim. 

Hahahahhaha Taman poslušnim ne smeta mi ništa i evo nje. Yani, sve si rekla.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 8:22 pm

Ajde odaću vam sad delić. Stvar je u tome što samo nije, ako me razumete, čekam njegov prvi korak, a plašim se da samoj sebi ne izbaksuziram ako vam sve ispričam. Tako da, kad se desi i ako se desi, detaljno ćete biti obaveštene. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 8:23 pm

Odvajala sam postove da mi se opet ne ode u krasni... 

Sutnuli i Beyaza?! Gercekten?! O svašta. 
Mislim, nije da mi je drag, ali zar on nije bio zaštitni njihov znak?

Ovo Can Yaman? Ne bih ga prepoznala. 
Znaci, kanal mijenja politike. Samo iskelsani ulaze na ekrane... Yani, gluma i ostalo falan filan... 

Eto vidiš koliko su im provjerene informacije. Nekad kad bih i htjela vjerovati nekim portalaima, stranicama, ne mogu.


Последњи изменио Poncha дана Tue May 22, 2018 8:33 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 8:24 pm

Sve razumijem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 8:26 pm

Ove Cagine šilterice svi prisvajaju. Mislim stvarno. 

https://pbs.twimg.com/media/Dd0f0NBVMAAZM66?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 8:37 pm

Sad već počinjem misliti da dobro ne čujem. Puno njih misli od alke da je ovo Cagin glas. I to ne samo za ovu pjesmu nego i za još njih koje je Yusa postavio.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 9:21 pm

Bu ne? 
https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/999006061502849031


I sad Sara neće odgovoriti jer spava i sanja ili Ibru obučenog, za kaznu ga neće sanjati bez odjeće ili Kivu koji je promašio stajling. Jer je prigovarala danas. I Cagu isto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15485
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 9:53 pm

Saro bre, kad ćeš ti one kolaže da napraviš?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 11:31 pm

Je li ovo opet bilo neko live javljanje na koje se Ibro pojavio? 
Ferhatu je izgleda stara frizura.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyTue May 22, 2018 11:42 pm

Ibro napiyosun oglum, sen bizi oldurmek mi istiyosun?

https://twitter.com/JPorohova/status/999041092686315521?s=19

Probudila sam se i odmah naletela na ove slike i live prenosa.

Ferhat u beloj kosulji. Ovo je garant AsFer svadba. Jako kreativno zaista, svadba i kraj. Odusevila sam se. Da bar nisu pravili svadbu u toj prokletoj kuci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 6:53 am

Hahhaha vidim da ti je reakcija slična mojoj na sve. 

Ja sam baya baya bila začuđena i kad sam vidjela da imaju neki live i da se Ibro pridružio, i komentirajući i u videu. I ne samo on. On i Deniz. Bas neka opuštena atmosfera sinoc, noćas. 
A tek kad sam vidjela u čemu su svi, promislih isto sto i ti da će svadba biti mutlu son.
Pa da vjenčanje oni nama spremište za kraj? Gercekten?! Neće ispasti neko maštanje? 
Mislim, Ibro u bijeloj košulji, crnoj masni i odijelu. Oha... ono, normalni Ferhat normalno odlučen. 
Svi skupa, svi sretni u kući koja im je donijela samo muku. 

Ovaj lik koji je pravio live pa mu se uključivali oni na setu, to je neki stari radnik sa seta, kojeg svi vole? Jer vidim da ima dosta slika sa seta od prije, a i prate ga Ibro i Timur. Je li dobio otkaz u nekom od mijenjanja postave?
https://www.instagram.com/ozcansihmantepe
Ostavio je live spremljen da se može i naknadno pogledati. Ibro je bas kralj. On se prvo pisao, poslije su pridružio videom i čak mi se čini da je nekome od radnika uvalio svoj telefon. Ovog Ibru svi na setu vole.
I stari i novi radnici. Bas neki čovjek prizeman.  


A ovo je od jučer. Znaci i Cuneyt se pridružio na setu, provirio malo. Ili snimaju koji scenu od prije?
https://instagram.com/p/BjFlOrblpcZ/

Dobro mi je ovo sa seta sto su objavili.
https://instagram.com/p/BjGayNcHIHY/
Vidi Ibre sto je dobar. Gledaj ti kako leđa rade dok povlaci brod, nemoj samo niže gledati. (I neka ti odjeca ne zaklanja pogled.)
A Birce je i ono malo teksta sto je trebala reci nakon izlaska s broda zaboravila. Ah be Birce. Tko je tome kriv? Ibro? A on se smije kad je zaboravila. Hahah zato on onako stalno i čita tekst. 
Koliko ljudi oko njih, uvijek sam fascinirana koliko se glumci mogu opustiti u nježnim scenama ispred ovoliko ljudi okolo sebe. 

Hahh nedostaje mi ovakav glupasti, ali iskreni Abidin. Njega Ferhat bas voli.
https://instagram.com/p/BjFwI-1gw5n/
Ako nađeš scenu onu njegovu da je Ferhat isao kod Yaprak, stavi.

Jesu li ovo sa seta ili privatno u emisiji, jer mi ne lici da je scena iz serije, imaju mikrofone? Ovaj tvoj Seckin bude bas prisan s partnericama. Blizak. 
https://instagram.com/p/BjF355HBhHl/

I još malo mog Cage. 
Kad mi je već predložilo da ovo prokomentiram. 
https://instagram.com/p/BjGGXROFWnw/
Hhahah Emiru faca. Dobro je Cagi išlo u ovoj sceni položiti face. Užitak mi ga vidjeti ovakvog. Sretnog i podrugljivog, začuđenog i, čak bih rekla ponosnog, a na kraju opet zamišljenog.

Uvijek se volim prisjetiti kako Caga je ljubazan, ali ljubazno odjebe novinare. Hahah
https://instagram.com/p/BjDFpaUnlEL/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 7:55 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 8:58 am

Netko je uspio vidjeti i Birce. Ja, priznajem, nisam. Ali Saro, kao sto smo i mislile. 

https://instagram.com/p/BjHEdEGnWPe/
Pa zar je trebalo ponavljati vjenčanje? Što ono nije bilo dovoljno romantično? 

Bu arada, izgleda da je Birce jutros nekamo otputovala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 11:01 am

Proradilo je. Cijelo mi je jutro ovako.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 E91_F2_E65-_B355-421_B-9_F1_C-_DA8_D69_C8_B271
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 1:07 pm

Na početku onog fragija sto su jučer stavili su dodali par sekunda na početku. Da su jučer ovako poceli fragi, točno pola fanova ga ne bi ni odgledalo.

https://instagram.com/p/BjHgukOHKgW/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 1:26 pm

Iako Ibro izgleda nekako kratak, vidi vidi slike.

https://instagram.com/p/BjHi4dMBU68/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 1:43 pm

Aha. Vidi ih sto sad pišu. Valjda moraju malo i ovako da bi opet imali klikove na račun Cage. 

http://www.ayakligazete.com/cagatay-ulusoyun-hayranlarindan-destek-kampanyasi/
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 3:22 pm

Lepo si ti prikupilamaterijal, taman sam odgledala i ovaj live, delove sa Ibrom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 3:24 pm

Ja sam odgledala cijeli live, a opet mi promaklo toga sto su drugi uspjeli uočiti. 

Ne znam koliko im je pametno sto su stavili ovaj live, ali meni je drago jer vidim koliko su ipak dobra ekipa svi tamo i kako Ibru vole, a i on njih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 3:25 pm

A to da ja nabacam svakakvog materijala, znam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 4:58 pm

Poncha ::
Što se ti ispričavaš za greške. Ti i ovako poslana si pismenija od mene budne.

Da, kada imam tastaturu pred sobom, da pišem na telefonu ovolike postove čitali bi hijeroglife.

Poncha ::
Hahahha Evet. Alergijska reakcija. Hahha Dogru.
Iako, toliko se radujem da su bliski s fanovima, nekad se i rastopim koliko mi ih je lijepo vidjeti zagrljene s fanovima (nekad sam i sretna zbog nekih fanica), ali kad se sjetim da ih svi pipkaju osim mene onda alergijska reakcija nastupi. Yani, kako oni tako lako mogu dirati mog čovjeka. Yani, ne može. Pazi ovog lika, odmjerio mu je misice. Ona nekidan Ibri obuhvatila struk. Daj im malo privatnosti. Yani...

Aha, ti bi da ih vidiš zagrljene s fanovima jer ti je to dokaz da su prirodni i da nisu uobraženi, ali bi da ih ne pipaju. Anladim... smeh Stavićemo im ono please do not touch the art. lol!
Ona iz Trabzona sa aerodroma drži rekord, grlila je Ibru nekoliko minuta i to pred Mihrinim očima.

Poncha ::
Stvarno je princ. Pa ti Poncha gledaj prinčeve kojima je na vjenčanju pored vlastite nervoze važnije kako osjeća njihova princeza. Bit ćeš gora od Asli.

smeh smeh smeh

Poncha ::
Misliš da zato objavljuju tako neprovjerene informacije? Meni je to glupo. Jer jako puno fanova je objavilo i uvjereno je da je to Caga. Čak mi se čini da su neki i iducu pjesmu koju je Yusa objavio u pričama stavili kao da je Caga pjevao. Tako da sam ja ostala na tome da ne znam sto čujem.

Dovoljno je da jedan pomisli da je Caga i da raširi po dr mrežama, onda svi poveruju u to i nastavljaju da šire. Vidiš da je čak i peyyez poverovala i postavila, a ona je Cagina fanica još od AFK.

Poncha ::
Ne ja se ne krećem međi fanovima para, obično takve i izbjegavam. Možda i bolje.
Zato mi i je neobično da se objavljuju krive informacije. Dok sam još zalazila na FB primijetila sam da neki objave nešto sto nije provjereno i onda se dogodi da drugi povjeruju u to, prenosi se po grupama j nastane krivo shvaćanje.

Ne krećem se ni ja kad ne pratim neku seriju, ali kad pratim i kad ulazim na tag automatki se krećem među njima. Bilo je nekoliko žena među SBA fanovima koje su govorile da imaju pouzdane informacije o tome šta se dešava kod Ibre i Mihre. Mesecima su zamajavale fanove koji su im slepo verovali, te Mihre svaki dan pravi skandale na setu, te ne da da se snimaju ljubavne scene, te pokušala da se ubije, te ide kod psihijatra, te podneli su zahtev za razvod braka... Strašno čime se ljudi bave i koliko ima glupaka koji im veruju.

Poncha ::
Sad kad si ovo napisla, da znaš da si me povukla na razmišljanje. I u pravu si. Možda je dobro da su ih otkrili i da su ih prekinuli u tome. Ovo je Cagi bila, nažalost, jaka životna škola i mislim da se od tada ipak opametio. Primijetilo se koliko je sazrio na svakom planu. I promijenio je okruženje, isto vrlo važno.

Ja sam uvek mislila da je dobro što su ih otkrili. Tada je Caga prelomio i promenio mnoge stvari i od tada mu karijera ide samo uzlazno. Tada je odjebao Selin i prestao da se druži sa svima koji su imali veze sa tim slučajem. Mislim da je i saradnja sa Ay yapimom dosta pomogla i da su ga oni usmerili na pravi put što se tiče posla i profesionalnosti. Na njihovom setu je nezamislivo da se tako nešto desi, za sve ove godine nisam čula da se na Ay yapimovom setu desio i najmanji incident.

Poncha ::
Hadi o zaman, iyi geceler! Tatli ruyalar! Možeš sanjati Kivu ili Ibru. Ako bas hoćeš i Cagu, ali da ja to da te Duygu ne bi proganjala. Ioak trenira boks i svašta nešto. Lakše ćeš pretrpjeti Mihre.

Za sada mi je najbolji san sa Cagom, taj san nije prevazišao niko od pomenutih. A Ibru nikako da sanjam, ako i sanjam, sanjam Ferhata. Tu je Mihre umešala prste. lol!

Poncha ::
Znaci, samo nema Yeter. Onda snimaju kraj.

Bila je Yeter juče na snimanju, posle sam videla slike. Bila je i na svadbi.

Poncha ::
Meni su lokacije dosta jezive. Ne volom takve serije niti filmove. A Caga je to.

U principu ne volim ni ja takve filmove, mada sam gledala Charmed, Spidermana i ostalo. A za ovo mi se čini da će biti dobro, jeste da definitivno nije tema koja bi mi privukla pažnju da nema Cage, ali moglo bi da bude zanimljivo.

Mrs Bondarenko ::
Ajde odaću vam sad delić. Stvar je u tome što samo nije, ako me razumete, čekam njegov prvi korak, a plašim se da samoj sebi ne izbaksuziram ako vam sve ispričam. Tako da, kad se desi i ako se desi, detaljno ćete biti obaveštene.

Ok onda, zatvaramo temu.

Poncha ::
Sutnuli i Beyaza?! Gercekten?! O svašta.
Mislim, nije da mi je drag, ali zar on nije bio zaštitni njihov znak?

Pročitala sam posle da su demantovali, ne znam pta je istina.

Poncha ::
Eto vidiš koliko su im provjerene informacije. Nekad kad bih i htjela vjerovati nekim portalaima, stranicama, ne mogu.

Taj Televizyon Dunyasi se baya nalupava u poslednje vreme, juče su napisali da se Bestemsu Ozdemir zaljubila u Engina Akyureka. Kakva je to glupa informacija i na osnovu čega je objavljena.

Poncha ::
Bu ne?
https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/999006061502849031

Ako su koristili snimak iz The Protectora kako se to do sada nije pojavilo na internetu. Čudno.

Mrs Bondarenko ::
Saro bre, kad ćeš ti one kolaže da napraviš?

Napraviću za viknend. Soz.

Poncha ::
A tek kad sam vidjela u čemu su svi, promislih isto sto i ti da će svadba biti mutlu son.
Pa da vjenčanje oni nama spremište za kraj? Gercekten?! Neće ispasti neko maštanje?
Mislim, Ibro u bijeloj košulji, crnoj masni i odijelu. Oha... ono, normalni Ferhat normalno odlučen.
Svi skupa, svi sretni u kući koja im je donijela samo muku.

Neznam zašto je bila potrebna svaba, ali kad su se već odlučili za tu klišejčinu, mogli su da naprave svadbu bilo gde samo ne u onoj kući koja nam se svima smučila.

Poncha ::
Ovaj lik koji je pravio live pa mu se uključivali oni na setu, to je neki stari radnik sa seta, kojeg svi vole? Jer vidim da ima dosta slika sa seta od prije, a i prate ga Ibro i Timur. Je li dobio otkaz u nekom od mijenjanja postave?
https://www.instagram.com/ozcansihmantepe
Ostavio je live spremljen da se može i naknadno pogledati. Ibro je bas kralj. On se prvo pisao, poslije su pridružio videom i čak mi se čini da je nekome od radnika uvalio svoj telefon. Ovog Ibru svi na setu vole.
I stari i novi radnici. Bas neki čovjek prizeman.

Taj lik je Minik, on se često uključuje live, i ono veče kada se Ibro uključio pa kada su ga vređali je isto on bio live.
Mislim da je do skoro radio, ne znam da li je dobio otkaz i kada.
Pa vidiš da svi ispod slika sa njim pišu kral, adam, abi, tako da, evet, baya ga vole svi.

Meni se to što je prizeman baš sviđa. Zašto ne bi bio. Svako na tom setu radi svoj posao, jedni iza kamere, drugi ispred, to što su jedni popularni a drugi nisu, ništa ne znači, kao što ne može bez glumca da se snimi serija, tako ne može ni bez set ekipe. Samo iskompleksirani ljudi se na setu ponašaju kao zvezde.

Poncha ::
A ovo je od jučer. Znaci i Cuneyt se pridružio na setu, provirio malo. Ili snimaju koji scenu od prije?
https://instagram.com/p/BjFlOrblpcZ/

Ako ne snimaju neki flashback verovatno je Cahit samo svratio na set, bilo bi glupo da je pobegao iz zatvora u zadnjoj epizodi.

Poncha ::
Dobro mi je ovo sa seta sto su objavili.
https://instagram.com/p/BjGayNcHIHY/
Vidi Ibre sto je dobar. Gledaj ti kako leđa rade dok povlaci brod, nemoj samo niže gledati. (I neka ti odjeca ne zaklanja pogled.)
A Birce je i ono malo teksta sto je trebala reci nakon izlaska s broda zaboravila. Ah be Birce. Tko je tome kriv? Ibro? A on se smije kad je zaboravila. Hahah zato on onako stalno i čita tekst.
Koliko ljudi oko njih, uvijek sam fascinirana koliko se glumci mogu opustiti u nježnim scenama ispred ovoliko ljudi okolo sebe.

Pa u principu mi odeća ne zaklanja pogled, pošto znam šta je ispod odeće. Evet, ispred kamere smo videli kako rade bicepsi, a iza kamere kako rade leđa.

Ne mogu da krivim Birce i ja bih zaboravila tekst čekajući ono što dolazi posle izgovorenog teksta. lol!
Pa moraju stalno da imaju scenario u rukama, imaju jako malo vremena da nauče tekst, a scenario je debeomaltene kao enciklopedija.

I men ije uvek bilo fascinantno kako se skoncentrišu na scenu kada je toliko ljudi oko njih. Dovoljno je samo da svi dišu ida bude buka.

Poncha ::
Hahh nedostaje mi ovakav glupasti, ali iskreni Abidin. Njega Ferhat bas voli.
https://instagram.com/p/BjFwI-1gw5n/

Hahahahaha da sediš na 50 leševa niko ne bi primetio. Yuru ense trasini gorelim diyo Ferhat abim. smeh
Abidin je sve vreme trebao da bude takav i da razbija Ferhatovo crnilo, takav bi bio da su ostale Sema i Eylem, ali Birgoren više voli dramu i patetiku od svega. Gerizekali.

Poncha ::
Ako nađeš scenu onu njegovu da je Ferhat isao kod Yaprak, stavi.

https://youtu.be/YSVdw4ydTbY?t=117

Ben bu Ferhat abimi taniyosam bu doktor hanima gecmis olsun. Vay Ferhat abim vay. smeh
Ah Abidine koliko si bio u pravu.

Uf, kako je bio dobar ovde kod Yaprak, uf uf.

Poncha ::
Jesu li ovo sa seta ili privatno u emisiji, jer mi ne lici da je scena iz serije, imaju mikrofone? Ovaj tvoj Seckin bude bas prisan s partnericama. Blizak.
https://instagram.com/p/BjF355HBhHl/

CeyKor. <3 Ovo je privatno iz Burada laf cok. Bili su dva puta gosti kod Mesuta.
Seckin je bio dobar sa svakom partnerkom. Već od prvog dana seta se zbliži sa svakom i odmah kreću slike.

Poncha ::
I još malo mog Cage.
Kad mi je već predložilo da ovo prokomentiram.
https://instagram.com/p/BjGGXROFWnw/
Hhahah Emiru faca. Dobro je Cagi išlo u ovoj sceni položiti face. Užitak mi ga vidjeti ovakvog. Sretnog i podrugljivog, začuđenog i, čak bih rekla ponosnog, a na kraju opet zamišljenog.
Bebisim.
U tom periodu je Caga već počeo ozbiljno da napreduje u glumi.

Poncha ::
Hadi Saro, soyle.
https://instagram.com/p/BjGZOhHlaoN/

Yapma ya. Yuru git be!

2

Poncha ::
Netko je uspio vidjeti i Birce. Ja, priznajem, nisam. Ali Saro, kao sto smo i mislile.

https://instagram.com/p/BjHEdEGnWPe/
Pa zar je trebalo ponavljati vjenčanje? Što ono nije bilo dovoljno romantično?

Bu arada, izgleda da je Birce jutros nekamo otputovala.

Živo me interrsuje kakva joj je venčanica. Mogu misliti kakav su joj neukus obukli.

Da, otišla je na Kipar.

Poncha ::
Proradilo je. Cijelo mi je jutro ovako.

Tako i meni bude ponekad, ali obično ne traje dugo.

Poncha ::
Aha. Vidi ih sto sad pišu. Valjda moraju malo i ovako da bi opet imali klikove na račun Cage.

http://www.ayakligazete.com/cagatay-ulusoyun-hayranlarindan-destek-kampanyasi/

To je ono što smo pričale pre neki dan da ne trebaju da organizuju tt i ostalo, jer evo, odmah završi u novinama i to u vezi one teme.

Poncha ::
Ne znam koliko im je pametno sto su stavili ovaj live, ali meni je drago jer vidim koliko su ipak dobra ekipa svi tamo i kako Ibru vole, a i on njih.

Zašto misliš da nije pametno, zato što se vidi da je u smokingu?
Šta ima veze, ionako je kraj, neka se bar malo zabave i nek nas zabave.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 EmptyWed May 23, 2018 5:54 pm

Kako volim kad imam na sto odgovarati. 

Tamam. Kao i ti moje hijeroglife. 

Yani, pa vidiš kako ti sve kužiš. Zbog toga i tako.
Gledaj, gledaj, ali ne diraj! Hahahha 
Iako, stvarno mi zbog nekih fanova nude drago da su ga/ih vidjeli pa i izgrlili.  Da, ta s Ibrom i a s Cagom ih ja ja dobro sjećam par koji su ga pošteno izgrlili. Nikad neću zaboraviti onu na Medcezir setu, čini mi se ispred one siromašne Mirine zgrade, kad ga je jedna izgrlila. Ta malena (ajde i nije toliko bila mala) ga je tako izgrlila i on nju. Ona mi je bila simpatična. Ali ovi sto ga pipkaju drugi... zapravo mi vise ovisi o stavu osobe pokraj njega koliko mi smeta pipkanje. 
A i ja kao neki advokat, kad Mihre ne smeta sto joj grli čovjeka pred ovima, sto se ja imam miješati, i još Ibri koji voli kontakt. Alli, neka mi se od Cage sklone. Yani... Haha To kažem do iduće slike s Cagom kad ću se opet rastopiti kad ga neka zagrli. 

Smij se ti samo, vidjet ćeš kad nam kasnije Asli postane uzor. Ona dobi bajku na kraju. Nju njen cirkin po drugi put oženi. Pa se ti misli. 
Sama sam nekim bajkama okružena. Bak. Vamo pravi princ se i ponaša kao princ iz bajke, ženska se slikala ispred palače prije toliko godina i sad udana za njega, vamo Asli od cirkina napravila najljepšeg čovjeka. 

Ajde, još me ne čudi sto su neki noviji, koji toliko ne prate Cagu, nasjeli, ali ovi stari... čudno mi je. Jadan Yusa, sinoc je na instagramu, u pričama, objašnjavao da ikao glas slici Caginom nije i da on pjeva. Hahah Kasnije je izbrisao to. Ali valjda su neki kojima nije bilo jasno i koji su širili dezinformacije skuzili. 
Mada vidim i danas da ima onih koji misle da je to cagin glas.

Majko mila kakve li su oni to gluposti pisali o Mihre i Ibri, a još su mi jači oni koji povjeruju u to. Zbilja suludo. 

Svakako da je dobro da su ih otkrili,l i da se maknuo od svega toga. Cijena toga da prestane je bila možda velika, ali bitno je da se opametio i maknuo od svega i svih tih koji su ga okruživali. Svakako je od tada mu krenulo pozitivno u životu i poslu. 

Ne da Mihre Ibru, to ti je. Čvrsto ga drži. 

Vidjela sam i ja jutros da je nered i dalje tu. Sad će biti da ju je Ferhat nagovorio na liječenje. 

I ja se nadam da će biti zanimljivo bez obzira na Cagu. Iaoko mi je on i dalje glavna uzdanica. 
Nadam se i da je Caga, tj. vjerujem mu, izabrao dobar projekt. 

Nisu oni jedini pisali za Bestemsu i Engina. Ja sam jučer ti vidjela na par mjesta u novinama. 
Bak. https://instagram.com/p/BjDj_djFZeV/
Ali da lupaju svašta, lupaju. I onda se ja čudim zašto im ništa ne vjerujem. A da provjere pije nego napisu. Izazov razloga, sto im ni neke glupe i jednostavne stvari ne vjerujem, sam i počela sama njuškati. Prije sam se puno oslanjala na druge. 

Definitivno, ako su htjeli neku svadbu, trebali su na mjestu koje je specifično njima, a ne tamo. Recimo, u Rivi... ili Boluu. Ili na kraju krajeva onom imanju gdje su se kao upoznali. 

Aha. Znaci sve sto bude Minik zakuha. Tamam. Primijetila sam da se stvarno podržavaju tu radnici i da su prisni.
Znala sam da je Ibro dobar s njima, ali isto je ovo lijepo vidjeti. Nisam ni mislila da je Ibro snob i da se ponaša prema ostalim iznad, to je bilo vidljivo po tome koliko ih prati, lajka im, slika se s njima i ostalo... ali imaš ti i onih koji se drže visoko. 

Ima slika s Necdetom (bebom)  i Cagihitom. Ali tko zna, možda je i on došao samo u posjetu kao i Ece. Mada moguće je da on snima i nešto.

Yani, razumijemo se.
Da. U sceni se vidi prednji dio, ovdje rad leđa. Vidjelo se i u sceni nešto sitno, ali ovo je dobro. I još kad Ibro kasnije povuče hlace, valjda su mi spale dok je povlačio konop. 

Hahhaha Ženka solidarnost na djelu. To je ona htjela malo razbiti tremu pa kao zaboravila sam jest. Možeš misliti sto ona zaboravlja tekst, a govori kao nabijena. Ali se Ibro slatko nasmijao. 
Ajde, cijenim to sti je zaboravila tekst zbog poljupca. 

Ma zamisli samo koliko je ljudi oko tebe. Ajde još kad su neke scene onako življe. Ali kad je scena strasti, nježnosti, suza, pa kad te toliko ljudi gleda...

Bas je trebao biti ovakav Abidin i razbijati Ferhatovo crnilo. Gdje bi im bio kraj. 

Ah, çok teşekkür ederim. Vidiš ovoga Abidina kako je bio pametan kad je Ferhat u pitanju. Ovakav je Abidin trebao ostati do kraja. Sad ću par puta ovo odgledati. 
Vay Ferhat abim vay...
A jadnim Dilsizu neugodno. On tu djeluje gluplji od Abidina sada. Ili mu je bilo neprimjereno sto Abus govori. 

Vidim da je dobar sa svakom partnericom. On se bas dobro slozi s njima. Kemican je. 

Hahah
Je bome. Bas je već krenuo s napredovanjem tada. 

Ay kusura bakma, neću. Znam da ti ostavljam teška pitanja.

Ja mislim da je nešto jednostavno i da je ovaj put sama birala. 
Ali sad kakva je i mene živo zanima. 

Jutos je dosta trajalo, pojma nemam zašto. 

Aha. A vidim da organiziraju u subotu opet nešto. I naravno da će onda novinari i dalje pisati. Neki su i napravili anketu treba li Caga u zatvor i Cagini su poludjeli na to. A sto su očekivali kad ne pristaju oni prvi pisati o tome i podgrijavaju novinare. Novinari dokle god vide da im prolaz će pisati. 
A i onda su se opet našli ovi dokoni Turci s izlizanim humorom sa svojim po sto pita izgovorenim. 

A zato sto su nas mogli ostaviti da do fragija ne znamo da je vjenčanje. Da malo ostave napetosti kako je prošlo s Asli sve. Ali svakako je zadnja epizoda. Neka se ljudi raduju.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo   - Page 28 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
Назад на врх 
Страна 28 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: