Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptySun Apr 22, 2018 3:56 pm

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 7:58 am

Ako misliš za Cansinu, to možeš ostaviti za tada. A Cagina će se ionako tek početi prikazivati nakon, tako barem ja očekujem u 9. 
A Cagina ti je mix svega. Ali zbog Cage ćemo nekako pregrmjeti temu serije. Da ga i vidimo u nečemu nestandardnim. 

Nema na čemu. Nisam znala da je to bas ono što si htjela čuti. Sorry. 

Ja sam bas mislila da je zbog njega. Rekoh dva velika Rusa jedan pored drugog. Bu arada, nemoj da te čuje. Zabranit će ti dolazak u Rusiju pa će Aurika biti na miru. 

A neka gleda. Što mu ja mogu. Ili tebi. Nemoj biti ljubomorna.
Ali ove su slike jako lijepe. 

Bolje da ja šutim. 

Što se tiče ovog videa, Kozlovski mi se čini jako šarmantan, profinjen, dobrog karaktera, zreo. Naravno da nisam odgledala sve, nego sam prvih par minuta. Ali yani, eto čak mi je bilo zanimljivo malo odgledati. Nije umjetan. Ali je pomalo povučen.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 8:11 am

Saro, da, slažem se da za bilo koji projekt koji I to odabere treba odabrati dobar muški lik. A i mislim da ni sam ne želi odabrati neku bezveznu ulogu nakon Ferhata. 
Eto, meni se samo učinilo ovo zgodno jer znam da Kerem piše odlične likove, bili oni glavni ili sporedni. Pa bi tako sigurno i Ibri napisao odličan lik nakon Ferhata. Možda bi mu on i bio najbolja opcija. 

Hahahahah A što ćeš kad imamo bujnu maštu? Nekad mislim da bi bilo bilje da nemam je uopće.
Ali Ibru vidim u nekom novom projektu dok može nositi ove mlađe glavne junake.  I kasnije će moći, ali ipak će mu uloge bio nešto drugačije. Barem je takav moj dojam. 
Ja poštujem njegov izbor ako se želi odmarati nakon ove serije. Ali isto tako mislim da u narednih desetak godina ne treba činiti veće pauze kad su serije u pitanju. 
Ako već nisam rekla. Želim neki film, žestoku akciju, s Ibrom i Cagom. Pa da umrem od ljepote. 

Pa možda im je tako i rekao ako su mu došli dovoljno blizu. Što je imao volju reci o liku i seriji, rekao je na predstavljanju. Prema tome, o seriji vise ne može niti želi ista reci. Neka se oni žale kome hoće. 

Čini mi se da oni izlude svake fanove kako vrijeme prolazi. Imaju jedino par iznimaka koji ih vole jer o njihovim miljenicima uvijek pišu hvalospjeve i dopisuju se s njima. 

Aha. Ok, znaci snimaju. Vratio se. Je li bilo kakvih problema? 
Je li bilo nešto s Mihrinim inastagramom? Je li opet nešto izbilo? Mislim da je nešto, ali ne znam što. 
Ah lijepo Ibro, što je sad bilo?!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 8:18 am

Ovo mi je jako lijepo napisano. 
https://instagram.com/p/Bh4kknmHm-g/

Ah, Ibro, ah.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 9:24 am

Veronika, je li ja dobro vidim? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 7_F1_F72_BD-6_ACD-4_A70-8_FA3-2_E349_FBA4309
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 1:24 pm

Što sad stiže?

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/988333339106009088



Na ovoj slici što je Engin postavio pokušala sam ga naći, ali nisam sigurna jesam li uspjela. Hahahh
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 2:04 pm

Poncha ::
Ako misliš za Cansinu, to možeš ostaviti za tada. A Cagina će se ionako tek početi prikazivati nakon, tako barem ja očekujem u 9. 
A Cagina ti je mix svega. Ali zbog Cage ćemo nekako pregrmjeti temu serije. Da ga i vidimo u nečemu nestandardnim. 

Što tek tad? molimmmm
E, pa to sam pitala, dobro je kad je miks svega, smorilo bi me da su samo super moći, ovako će mi biti zanimljivije.

Poncha ::
Ja sam bas mislila da je zbog njega. Rekoh dva velika Rusa jedan pored drugog. Bu arada, nemoj da te čuje. Zabranit će ti dolazak u Rusiju pa će Aurika biti na miru. 

Ja Putina volim, ali spram Stasa je i on nevidljiv. lol! (Neće on meni zameriti, Vaga je to, razumeće smeh )

Poncha ::

A neka gleda. Što mu ja mogu. Ili tebi. Nemoj biti ljubomorna.
Ali ove su slike jako lijepe. 

Ajde kad su ti neke slike lepe. naklon smeh
Znači, i tebi od partnerki Liza najbolje ide uz njega?

Poncha ::
Što se tiče ovog videa, Kozlovski mi se čini jako šarmantan, profinjen, dobrog karaktera, zreo. Naravno da nisam odgledala sve, nego sam prvih par minuta. Ali yani, eto čak mi je bilo zanimljivo malo odgledati. Nije umjetan. Ali je pomalo povučen.

Pa nisam verovala da ćeš pogledati i ovako lepo i opsežno napisati utisak. wow
Ja sam stavila namerno minutažu od kad počinje i mislila sam ako i pogledaš da će biti do dela kad sedne, baš mi je drago da ti je bilo zanimljivo da odgledaš malo duže. Kozlovski, osvajate forum. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 2:05 pm

Inače, Sparks vam je poručila da ste u boljoj poziciji od nas. lol!
Vi možete da skoknete do Istanbula i zapalite Duygu, a mi imamo: Auriku, Juliju, Irinu, lude babe koje proganjaju Stasa, Aurikine drugarice i zajedničke fanove. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 3:06 pm

Ma tko zna kad. Mislim da je to najranije što bi moglo biti. Sorma, ionako smo izgubili nadu da će ranije. Ali odmah je bilo govora da će tek tada. 
Je mix, ali ipak će najviše biti tih supermoći.

Hahahah kažem ti ja da se igraš vatrom. 

Pa od ovih što si na slikama stavila, da. 

Odgledala sam okud mi je krenulo, kad je dao cvijeće, kad je došao pred publiku, kad je onome dao nekakav šal (navijački pretpostavljam), sjeo, mislim da se i zahvalio jedno sto puta. I tako tu negdje pa sam prestala gledati. Ali zbilja sam stekla neki pozitivan dojam o njemu iz tih par kadrova, pokreta...
Ne osvaja forum, ali recimo da mi nije sad sjelo kao kazna. 

Hahah 
Pa sad... Ja nemam namjeru rjesavati se Duygu, ali... Imamo i mi stalno kacenje drugih na Cagu, pa stare Femir fanove, pa nove Femir fanove i ostale HazCag, pa Sercag fanove, pa tko zna koliko Caginih bivših i prolaznih avantura. Što je najbolje, mi ni ne znamo tko nam je sve na putu. Imamo i mi svakakve lude fanove.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 3:16 pm

Poncha ::
Saro, da, slažem se da za bilo koji projekt koji I to odabere treba odabrati dobar muški lik. A i mislim da ni sam ne želi odabrati neku bezveznu ulogu nakon Ferhata.
Eto, meni se samo učinilo ovo zgodno jer znam da Kerem piše odlične likove, bili oni glavni ili sporedni. Pa bi tako sigurno i Ibri napisao odličan lik nakon Ferhata. Možda bi mu on i bio najbolja opcija.

Pa zapravo, do sada se trudio da bude u kvalitetnim projektima, jedino što je SBA na početku bio kvalitetan projekat, a sada je meksička sapunica.
I meni ovo sa Keremom izgleda kao dobra ideja, naročito što bi mi se onda ostvarila želja za par, ali videćemo. Kerem dugo nije radio serije nakon moždanog udara, mislim da je poslednja bila 20 dakika, a poslednji film Bir kucuk eylul meselesi, tako da ga očekujem da nekim baš dobrim projektom.

Samo neka se drži podalje od Ece i njoj je vreme da se vrati, a ona voli za projekat da izabere glumce koji su trenutno aktuelni.

Poncha ::
Hahahahah A što ćeš kad imamo bujnu maštu? Nekad mislim da bi bilo bilje da nemam je uopće.
Ali Ibru vidim u nekom novom projektu dok može nositi ove mlađe glavne junake. I kasnije će moći, ali ipak će mu uloge bio nešto drugačije. Barem je takav moj dojam.

I bolje je, mi izmaštamo svašta i na kraju od toga uglavnom ne bude ništa. lol!

Ima on još vremena, naročito što dosta vodi računa o izgledu. Kenan i Ozcan su deset godina stariji, pa i dalje igraju glavne uloge. A i svi ovi koji su trenutno napopularniji Kivo, Burak, Engin falan, su tih godina.

Poncha ::
Ja poštujem njegov izbor ako se želi odmarati nakon ove serije. Ali isto tako mislim da u narednih desetak godina ne treba činiti veće pauze kad su serije u pitanju.

Ja mislim da treba praviti pauze između serija i da ne treba stalno biti na ekranu, jer to ljudima dosadi. Evo šta je Seckin uradio, umesto da čeka neki dobar projekat, ulazi u projekte za koje je unapred jasno da neće uspeti.
Ali sada kada je aktuelan i s obzirom da je SBA ostala na jednoj sezoni, možda ne bi bilo loše da u novoj sezoni nastavi, ako dobije ponudu za neki dobar lik.

Poncha ::
Ako već nisam rekla. Želim neki film, žestoku akciju, s Ibrom i Cagom. Pa da umrem od ljepote.

Ne diyosun sen ya? Samo pomisao na to je savršena. Takav film se gleda na aparatima, ja bih verovatno zaboravila da dišem. lol!

Poncha ::
Pa možda im je tako i rekao ako su mu došli dovoljno blizu. Što je imao volju reci o liku i seriji, rekao je na predstavljanju. Prema tome, o seriji vise ne može niti želi ista reci. Neka se oni žale kome hoće.

Pa šta će da kaže? Sve što trebamo da znamo, saznali smo još iz onog saopštenja koje je Netflix dao još na početku snimanja. Više od toga nema šta da kaže. Pojavljivanje tamo je bilo sa ciljem da kao glavni glumac predstavi seriju, a Turcima može da da intervju i u Turskoj, ne mora u Rimu. Kad počne promocija serije, pred prikazivanje, naravno da će dati nekoliko intervjua, kao što je bilo za Icerde, ali još je rano za to.

Poncha ::
Čini mi se da oni izlude svake fanove kako vrijeme prolazi. Imaju jedino par iznimaka koji ih vole jer o njihovim miljenicima uvijek pišu hvalospjeve i dopisuju se s njima.

Hazal, Demet, Selin, Ozge, uglavnom o njima nikada ne pišu ništa loše i sa njima se i privatno dopisuju. A za ostale kako im odgovara. Sada hvale Netflix, kada bi bila neuspešna serija (nemoguće je, ali kažem hipotetički), bili bi prvi u redu za pljuvanje.

Poncha ::
Aha. Ok, znaci snimaju. Vratio se. Je li bilo kakvih problema?
Je li bilo nešto s Mihrinim inastagramom? Je li opet nešto izbilo? Mislim da je nešto, ali ne znam što.
Ah lijepo Ibro, što je sad bilo?!

Što se njega tiče, nije bilo nikakvih problema. Ali fanovi nađu na dnevnoj bazi razlog za nekoliko haosa, tako da u principu nije bilo ništa, samo je na tagu bio haos.
Konkretno juče je Oya Dogan napisala da se SBA završava krajem sezone, pa su oko toga ludeli. Ne znam šta su očekivali sa ovakvim scenarijem i rejtingom. Tu se i Birgoren umešao da ih smiruje. Uz to, kanal D završava polako serije koje su ostale od prethodnih vlasnika. Fatih se završava i Vatanim Sensin za dve epizode.
Onda je neko rekao da je Mihre na setu, pa je i to bio problem. A nije bila na setu, bila je sa Meltem. Ispostavilo se da je Bircin Can bio na setu. Posle ih nisam pratila, ali sigurno su našli jop nekoliko povoda do kraja dana.
A ne znam zašto je Mihre ugasila Instagram, ne verujem da ima veze sa fanovima,na to je navikla. Ili se možda ženi više smučilo.

Poncha ::
Ovo mi je jako lijepo napisano.
https://instagram.com/p/Bh4kknmHm-g/

:cereeeeek:

Poncha ::
Što sad stiže?

https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/988333339106009088

Kaže da dosta turskih producenata ima u planu zajednički projekat sa Natflixom i da će to doći na dnevni red nakon The Protectora-a.

Mrs Bondarenko ::
Inače, Sparks vam je poručila da ste u boljoj poziciji od nas. lol!
Vi možete da skoknete do Istanbula i zapalite Duygu, a mi imamo: Auriku, Juliju, Irinu, lude babe koje proganjaju Stasa, Aurikine drugarice i zajedničke fanove. smeh smeh smeh

Mi ne planiramo nikoga da palimo. Ali za vas je onda najbolje da otmete Stanislava i da ga dovedete u Srbiju, eto tako ste sve rešile. lol!

Poncha ::
Pa sad... Ja nemam namjeru rijesavati se Duygu, ali... Imamo i mi stalno kacenje drugih na Cagu, pa stare Femir fanove, pa nove Femir fanove i ostale HazCag, pa Sercag fanove, pa tko zna koliko Caginih bivših i prolaznih avantura. Što je najbolje, mi ni ne znamo tko nam je sve na putu. Imamo i mi svakakve lude fanove.

Jeste vala, one misle da je nama jednostavnije, one bar znaju s kim imaju posle, mi nemamo pojma. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 3:58 pm

Nadam se da će se i od sada Ibro truditi biti u kvalitetnim projektima. Kad je SBA počela i za to sam mislila da je koliko-toliko kvalitetan, ali sad mislim da je teško sranje. A šteta, jer su obrcavali na početku. 
Uglavnom, ni dalje ne mislim da je Ibro pogriješio što se odlučio za ovaj projekt i mislim da je njime prikupljao dosta fanova. Mene je. 

Ajme, kakve Ece. Iako bi ona napisala neke scene u kojima bi Ibro razvalio i ja bih se uljubila u njega divnog i krasnog, to znam, ali ona bi se vrlo brzo izgubila i onda Ibrin lik bi gubio na važnosti, usput bi uništila i scenarij.... 

Ma nemoj mi ništa govoriti. Bolje bi bilo da ja nemam mašte nimalo. Bilo bi mi lakše. 

Naravno da ima vremena, pogotovo zbog svog Apolon izdanja. Ali ja mu dajem još desetak godina za ove muške likove koji dižu čim ih vidiš, bez da sagledaš kakav mu je lik. 
Igraju Kenan i Ozcan glavne likove, frajere, ali ne znam koliko će još dugo moći izigrati takve likove. Aj, Kenan mi još i može. U zadnje mi se vrijeme čak i pomladio, ali po meni je Ozcanu prošlo vrijeme. Iako, vidim da lik i dalje žari i pali. Vole ga i u Turskoj, a primijetila sam da ga vole i ovdje u Hrvatskoj. Za mene mu ne stoje ove uloge gdje igra s toliko mladim glumicama jer mu se vide godine. Ali to sam ja. 
Mogu oni igrati i dalje glavne uloge i igrat će, ali te glavne uloge bi trebale onda biti zrelije i drugačije. Po mom mišljenju. Tipa lik s djecom... 

Što se konkretno tiče Ibre, mislim da u desetak godina bi mogao igrati likove tipa Ferhata, Firata, još uvijek takvih do bola zgodnih likova i karakterno jakih, i u pričama u kojima je on glavni frajer. Blizu pedeset mi neće moći biti uvjerljiv u mladim likovima, ma koliko god Ibro dobro izgledao. Vidjet će mu se na licu.
Zato mislim da ovih desetak godina bi trebao iskoristiti za rad. Naravno da ni ja ne mislim da treba raditi bez pauze. Zapravo je pauza poželjna. Ali mislim da bi u desetak godina trebao napraviti nekoliko projekata. Recimo, seriju od jedne sezone pa pauzu od jedne sezone, pa seriju i jedan film i onda opet pauzu od jedne sezone. Tako, da nakon svake serije (i to bi bilo dobro serije od jedne sezone) napravi pauzu. To bi ispalo da za desetak godina odradi jedno pet različitih projekata. Tako bih ja da sam na njegovom mjestu. Imao bi vremana i za odmor i za rad. Ali pod uvjetom da bira kvalitetne projekte. 
 Mislim da mu preskok od dvije sezone nije potreban. A poslije da glumi u kvalitetnim filmovima i serijama kako mu se bude dalo i kako bude imao potrebu i želju. 

Nemoj mi ništa govoriti. Ja samo promislim kako bi bilo dobro da njih dva glume u istom projektu. A kako znam da je za seriju to teško postići, a onda pristajem i na film. Ug be. Mašti moja, ubit ćeš me ti. 

I ja mislim da će tako biti. Kad počne promocija, oni će to odraditi kako treba. 

Da. One i mislim da je i Serenay tu isto. Iako je prije bila vise zastupljena. 
Zato ja nastojim njih ne citati kad krenu s pljuvačinama jer mi idu na živce. Ja ih selektivno čitam. Ako vidim da je nešto što bi bila informacija o seriji, pročitam do kraja, ako je njihovo glupo dopisivanje, samo preskočim. 

Oha. S Ibrom nikad dosadno nije. 
Dobro, završit će serija i što onda. Pa to smo i očekivale. Rejting i radnja ne mogu biti gori. Gledamo dok traje. 
Hahah vidjela sam da je Birgoren nešto pisao, ali nisam ga citala. 
A što ga pretjeraše s Mihre pa to je čudo. I što da je došla na set?! 
Je li ona sklona tom brisanju profila? 
Ali mogu misliti koliko je ženi prekipjelo ako je zbog njih obrisala profil. 

Aha. Onda neka snimaju. Mogao bi Ibro recimo zaigrati u nečemu Netflixovom. Da pokaže svoj talent i ljepotu svijetu. 

Pa zato im ja i kažem. A one se žale.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 5:29 pm

Poncha ::
Je mix, ali ipak će najviše biti tih supermoći.

Ne volim SF i nikad ga neću voleti, i kad gledam nešto sa tom tematikom uvek u svemu vidim neko realistično objašnjenje, ali dobro. Probaću zbog Cage, možda i bude dobro, od Icerdea sam imala velika očekivanja, možda je bolje ovako kad ništa ne očekujem.

Poncha ::
Odgledala sam okud mi je krenulo, kad je dao cvijeće, kad je došao pred publiku, kad je onome dao nekakav šal (navijački pretpostavljam), sjeo, mislim da se i zahvalio jedno sto puta. I tako tu negdje pa sam prestala gledati. Ali zbilja sam stekla neki pozitivan dojam o njemu iz tih par kadrova, pokreta...
Ne osvaja forum, ali recimo da mi nije sad sjelo kao kazna. 

Šal jeste navijački, ali je fora što je iz filma. On mnogo voli fudbal i napisao je scenario za taj film, u kom je zamislio da igra trenera tog kluba "Meteor". Hteo je da nađe nekog reditelja i producenta, ali je onda shvatio da je najbolje da proba sam da režira i producira sve kako je zamislio i tako je ispalo. I na premijeri filma je nosio taj šal "Meteor", a fanovi su nosili bilborde sa natpisima "Mi volimo Meteor". :cereeeeek:
Mislim, znam da te sve ovo nije mnogo zanimalo, ali imala sam potrebu da to kažem. lol! Na kraju krajeva, o tome svemu je i pričao u emisiji, a kako si je gledala makar malo, ovo ti je taman došlo kao prevod. lol!

Poncha ::
Pa sad... Ja nemam namjeru rjesavati se Duygu, ali... Imamo i mi stalno kacenje drugih na Cagu, pa stare Femir fanove, pa nove Femir fanove i ostale HazCag, pa Sercag fanove, pa tko zna koliko Caginih bivših i prolaznih avantura. Što je najbolje, mi ni ne znamo tko nam je sve na putu. Imamo i mi svakakve lude fanove.

Sara Ulusoy ::
Jeste vala, one misle da je nama jednostavnije, one bar znaju s kim imaju posle, mi nemamo pojma. lol!

smeh smeh smeh
Ne zna se kome je teže. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 5:41 pm

Ma nisam im ni ja fan. Nije da gledam takve serije i filmove i da uživam u njima. Iako, tu kao iznimku vidim Harry Pottera s kojim sam odrasla. I iskreno, nije da sam bila oduševljena tematikom serije kad sam čula o čemu se radi, ali pa zbog Cage ću se uživjeti i u SF. Treba malo glumiti i likove koji nisu standardni i u pričama koje nisu sve na isti kalup. Kupi se nova publika, razvija se talent, stvaraju se nove mogućnosti, nije sve jednolično. Tako da sam već se i navikla da ću gledati SF seriju uz elemente svega i svačega. 
Ali najbolje ti je da od serije ne očekuješ ništa. A na kraju krajeva, nisi vezana za Cagu kao mi, pa ni ne trebaš gledati. Mi ćemo ti ionako propisno popratiti sve, možeš samo nas citati. 

Oha. Znaci ipak sam u pravu. 
Eto, ne znam po koji put ponavljam, ali i ja ga volim. Jako. Zato mi se sviđa što si ovo napisala. Ali neću gledati film, nemoj inzistirati. Haha
Yuh trener Meteora. Bilo bolje da je igrao igrača.... Yani... Ili moju dražu poziciju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 5:41 pm

Koliko li sam se danas slika Ataturka nagledala.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 5:55 pm

Da, skroz sam zaboravila na Harry Pottera. E, ako ispadne nešto tog kalibra, biću oduševljena.
Ali, slažem se u svakom slučaju da mu je ovo savršena prilika da prikupi novu publiku i razvije talenat, jer je svakako nešto skroz drugačije od svega što je dosad radio, a to uvek lajkam.

Jao, skroz sam zaboravila da je ovo savršena prilika da te nagovorim da gledaš film. wow Sad je kasno, ali mogla bi bar trejler da pogledaš. lol!



Ja se u to doduše ne razumem, ali jedno vreme i igra, u dresu je. Mada, snimio je jedan film pre ovoga o ruskom hokejašu Valeriju Harlamovu, pa mu je možda zato bilo zanimljivije sad da glumi trenera.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:04 pm

Ne trebaš me nagovarati da odgledam film. Neću. Ali znaci, to je onak film čija je premijera bila nedavno i s čije si premijere stavljala slike i kad si pitala na kojim slikama mi izgleda uzbuđeno Kozlovski?

Ovo sam odgledala. Mislim, mogao bi ovo biti dobar film. Vjerojatno i je. Čini se dinamičan. 
Jesu li ovo neki ludi navijači? Onako na granici za napraviti nered? Aaaaaa? 
A i on neki pomaknuti trener? Pomalo drzak? 
To ti je ono kako mi se učinilo na brzinsko gledanje. 
Ništa to, hokej mi nije zanimljiv. Još obuku onoliko robetine na sebe.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:09 pm

Jeste, taj je film.

Ja jedva čekam negde da ga postave preko interneta, sad je vreme. Prošle su premijere po čitavoj Rusiji, imali su premijeru i u Londonu, Berlinu... Najviše me zanima upravo kako se pokazao kao reditelj.
Priča prati tog trenera, koji je zapravo prvo bio igrač ne znam kog njihovog kluba, izgubili su na utakmici (to ti je ovo na početku gde luduju navijači) njegovom krivicom, jer nije dao gol i on se onda povukao. Posle su ga zvali da bude trener tog kluba Meteor. Tako da je vrlo moguće da je ćaknut. smeh

A, taj film je jako emotivan, čak i ja koja se ne razumem u sport sam uživala i plakala.stidljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:15 pm

Nisam te skužila. Jesi li ti odgledla film ili nisi? Kako znaš da je emotivan? 

Meni se iz ovoga čini da nije loš kao redatelj. 
Aha, zato je onda u jednom trenu u dresu, a drugom kao trener. Tako mi reci. 
Vidim ja da su navijači divlji zbog nečega. 

Imam osjećaj da je neki ludi trener.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:17 pm

Ne, to sam rekla za onaj njegov prethodni film o hokejašu.

Vidiš šta im radi, teroriše ih maksimalno. smeh Taj klub Meteor je neki iz provincije i on sad od njih treba da napravi čudo. Pogotovo posle svog ličnog kolapsa.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:21 pm

Sad kužim. 
Ti si plakala jer je on bio emotivan u ulozi, nema veze razumiješ li se u sport ili ne. Vjerojatno je on onda dobro odglumio.

Vidim. Zato sam i rekla da je na svoju ruku. 
I je li napravio čudo od nekih iz provincije? Kladim se da je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:26 pm

Da, jako je bio emotivan. Pošto se u jednom trenutku pojavi mogućnost da više ne može da igra hokej zbog povrede, pa su te scene oporavka i sama pobeda na takmičenju bile preemotivne. <3

To ćemo saznati na kraju filma. lol! Obavestiću te kad odgledam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:28 pm

E to shavaćam. 

Hahahah Pa zar nisi spojlala kod Ruskinja?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:30 pm

Ma ove njegove Ruskinje se sve nešto prave fine, nisam još uspela da spojim dobar kontakt sa njima kao sa Stasovima. Kažem ti da ni devojku ne mogu da mu ishejtujem pored njih. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:32 pm

Pa što da su fine. Valjda su negdje napisale Recenziju, nekakav komentar na film. 

Pa fin glumac ima fine fanove. Što sad...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 EmptyMon Apr 23, 2018 6:33 pm

smeh smeh smeh
Šta hoćeš da kažeš, kakav je Stas kad su njegove opajdare? lol!

Pisale su razne komentare i sve su hvalile, ali nigde ništa o kraju.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: