Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 3:32 pm

Ovako sam nekako i skontala fragi. Bas me zanima što ovaj put neće biti točno iz njega. 

I meni se tako čini za Cagu. Ali s obzirom na to kako su navalili na njega mislim da bi mu moglo prisjesti što je od dosade zašao na instagram. Mislim, ovako da svi vide da je na instagramu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 4:06 pm

Imamo 6 epizoda snimljeno, pri kraju i 6.? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 92410_A7_B-16_EE-44_A3-8_DC2-_B9_CCD7_EE540_E

Opet pauza od kojeg dana?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 4:19 pm

Aaaaaa, sad mi je najgore što ne mogu više klipove na yt da pravim, ovo dvoje vape za jednim dobrim klipom. :cereeeeek: Naravno, igra negativca. srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 XgNd1_

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 VyizUM
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 4:37 pm

Nikako da skine uniformu, strašan minus za scenariste i reditelja. Više sam čekala da skine uniformu, nego da se pokaže da on stoji iza svega. smeh

Vidi je sad. Ti mene baš ne voliš. tuzni
Evo, volim i Kozlovskog, ali činjenica je da njemu brinete bolje stoje.

Prisnijih scena među njima, ili generalno prisnijih scena u seriji?
Konkretno, ovde među njima nema, ali sam se setila da su njih dvoje igrali već u jednom filmu baš sa Maksom, e tu su imali jednu poprilično prisnu scenu. he-he
Lepo sam ja rekla da će mu se još i u posao petljati, od Kaligule nema nijedne uloge u kojoj se pošteno skinuo. kafa

A jeste, a ti bi volela Adrianu Limu da je Caga sa njom? lol!

Poncha ::
Aurika jednostavno nema stila ni ukusa, ali očito nešto ima kad je ovaj tvoj poblesavio za njom. U nečemu mu je dobra. 

suze suze suze

Da, kad smo već kod Irine, ima jedna anegdota. Njih dvoje dok su bili u vezi nisu se ni približno ovako eksponirali kao on i Aurika, pa samim tim se kasno saznalo i kad su raskinuli. Ali, znalo se da su završili jako loše, toliko da su njihovi fanovi (da, Stas i Irina su imali fanove lol! ) morali da se pomire sa činjenicom da nikad više neće ni poslovno sarađivati. E, od kad je Aurika zatrudnela, izgladili su odnose. A, u isto vreme je on i sa Julijom izgladio odnose. Zaključak..? lol!

Da, sećam se. smeh Htele smo da kupimo hrčka koga ćemo nazvati Julija Irina. smeh To je bila Sparksina zamisao, a ja sam sa oduševljenjem prihvatila. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 6:42 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 7:42 pm

Mrs Bondarenko ::
Odmah da kažem da sam zapostavila Sahsiyet iz dva razloga. Prvi je to što mi se stvarno ne isplati da seriju ovakvog tipa (i to još kad sam zagrejanja) gledam na svake tri nedelje. Zaboravim sve teorije, dešavanja i likove dok dođu naredne, više mi se isplati da sačekam više epizoda da se nakupe, nego da iznova repriziram celu seriju u čekanju narednih epizoda. A, drugi je što su me skroz očarale nova Stasova i Maksova serija, pregenijalne su svaka na svoj način. Naravno, ovo drugo vas ne zanima, pa ću o tome nastaviti na vk, ali svejedno moram da podelim sa vama par gifića iz ove Stasove, verujem da vam je nedostajao.

Nisam ni ja odgledala ove tri epizode što su izašle, ali planiram da odgledam ovih dana. Mada, stvarno, pola sam zaboravila šta je bilo dok su oni izbacili nove epizode. Vidim da se dosta priča o seriji i da se ljudima dopada, što verovatno znači da se dosta i gleda, onda će najverovatnije biti i druge sezone.

Tabi, canim, mnogo nam je nedostajao. lol! Samo ti postavljaj.

Poncha ::
Hhahhaha Saro, vratit će se Ilknur u Istanbul. Ne može ona bez posla, voli ona raditi na tvoju veliku žalost.
Mada, ne znam tko je rekao Cagi da odjene onu košulju nekidan, nije mi se nešto svidjela. Bez obzira što je to njegov stil.

Ti si ubica svake nade. lol!
Ili mu je obukla ona ili on, oboje umiru od ukusa. lol!

Poncha ::
Hhahhaha Caga kad nema kapu prtlja po kosi. Kapici. Izgleda da frizer nije napravio kapicu kako Cagi paše.

A slatka mu je kapica. <3 lol!

Poncha ::
Yani Izmir i Ibro i Raki. Oha. Bez Mihre i okružen ženama. Yani... Veselo je onda bilo. Jesmo li saznali je li Mihre negdje tamo? Inače će biti veselo kad dođe kući.
A vidjela sam da je ostatak ekipe SBA zajedno negdje bio.

Nema Mihre nigde, bili su Ibro,njegovi drugari i neke devojke. Jedna od njih je objavljivala u pričama gde su sve išli. Ali na tim snimcima je miran, šta je bilo kada se ugasila kamera, to ne znam.
Ja sam mislila da je Mihre pametnija, zar ni malo nije upoznala tog čoveka kada ga je pustila samog. lol!

Da, oni su bili na večeri.

Poncha ::
Jesam. Što da kažem? Meni je ovo s Ferhatom odmah palo u vodu kad su ubacili Namika u fragi. Ne znam zašto.
Baš nisam oduševljena fragijem.
Što se tiče Ibrinog glasa, ne znam raduje li me ili ne iz vise razloga. Prvo, nisam navikla da Ferhat ovako govori, odnosno do prije par epizoda izvući jednu rečenicu koja ima smislen početak i kraj je bilo teško, a da pri tome nisu naredbe ili neko vikanje. Drugo, intonacija i čistina glasa mi ne ide uz Ferhata. Navikla sam na njegov neobičan glas kad je u liku. Jedino sam se nadala šaputanju da iz njega malo iziđe. To mi je bilo posebno drago. Ali bilo je vrijeme da se Ferhat promijeni, pa i počne lijepo govoriti.
Treće, ne znam je li tako po scenariju i redatelju da su tražili od Ibre da normalizira glas ili je Ibri dosadilo biti u ulozi Ferhata. Iz tog razloga ne znam da li da se radujem promjeni glasa ili ne. Ne znam jedi li me skužila.

Nakon ozeta meni se čini da Namik nije rekao Asli ništa za Ferhata, nego za Julide. Jer, u ozetu piše da Asli istražuje Julide (dobro se setila). Da je Namik rekao za Ozge o tome bi sigurno nešto pisalo u ozetu. Ja sam se ionako pitala otkud Namiku uopšte hrabrosti da to kaže Asli. Namik ne bi direktno rekao da ne bi on ispao kriv u Ferhatovim očima, namestio bi da Asli sazna.
Ujedno je to što Asli istražuje Julide jedino dobro u ozetu.
I zanima me ko će na kraju sa sklopi novi savez. Ako sklope Idil i neko, to je dobro, onda je Julide out, ali ako Julide sklopi sa nekim, onda je se nećemo rešiti.

Što se Ibronog glasa tiče. Sa prvim i drugim se slažem, iako sam onoliko kukala zbog glasa, kasnije sam shvatila da pravi glas ne ide uz Ferhata.
Za treće, definitivno mislim da ima veze sa scenarijem. Već u 25. kada su došle Ibro je krenuo da smekšava glas i ja sam odmah rekla da one hoće prvog Ferhata i da su mu rekle da se ubaci u tu ulogu. Da je Ferhat ostao isti, a samo glas promenjen, onda bi ova tvoja teorija mogla da bude tačna, ali Ferhat više nije onaj Ferhat od pre 3, 4 epizode . Nije promenjen samo glas, promenjen je i govor tela, pokreti, sve. Od onog ukočenog i distanciranog čoveka koji Asli nije dozvoljavao ni da ga gleda u oči i koji je komunicirao pa čak i izražavao osećanja isključivo svađom, došao je do čoveka koji tečno izgovara rečenice (ne samo glasom) jer tako piše u scneariju, nema problem sa zbližavanjem, stalno su mu ruke na Asli, stalno maženje, ljubljenje... Znači, potpuno drugačija interpretacija iste uloge.

Poncha ::
Imamo 6 epizoda snimljeno, pri kraju i 6.?

Ako je za snimanje ove tri epizode predviđeno kao i za snimanje prve tri 21 dan, onda imaju još tri dana.
Je li za tanitim beše bilo rečeno da će izaći 21. aprila?
To je izgleda bila lažna informacija, nema nikakve najave za to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 8:41 pm

Stvarno je strašan minus da vojnik nikad ne skine uniformu. Stvarno. Kakav je to film ili serija u kojoj se ne stavi naglasak na skidanje uniforme. Totalno promašeno. 

Hahaha 
da ti Kozlovskog voliš koliko i Stanka i tu bi ti rekla da mu bilje stoje plavuše. 
Meni sasvim svejedno, samo kažem. 

Mislila sam na prisnije scene u ovom sad. A što da ti kažem. I dalje ne vjerujem da bi Stanko dozvolio Aurika da se petlja u njegov posao, pogotovo ako se on njoj ne petlja. A sad kad kažeš da nije bilo prisnijih scena pa vidiš da nije bilo ni skidanja uniforme. A uniforma se mogla skidati neovisno o glumici. Pisale smo svojevremeno Sara i ja kako se takve scene mogu pisati, a da imaju smisla. Yani... 

Zašto si rekla nju?! Zato što ju je Caga nekad spomenuo kao ljepoticu? 
Niti mi je inače draga niti zanimljiva, još pogotovo kad puni tuske novine i na Twitteru se pojavljuju novosti s njom i onim njenim Turčinom. 
Pa da je bilo tko u vezi s Cagom bio bi mi jednako drag odnosno nedrag. Ja se ni na Duygu ni na jednu drugu nisam bunila previše. Ne znam ja koliko ti mene čitaš. Jedino je u pitanju Cagin ukus.

Znam da su stanko i Irina imali svoje fanove i da nisi voljela te fanove ni Irinine. I da si ovdje kukala na njih. 
Tko je izgladio odnose, Stanko i Irina? Stanko i Julija? Ili Stankovi fanovi (ovi Irinini) i Stanko? 
A vidiš da onda Aurika ima utjecaja u mirenju ljudi. Zaključak, Stanko je sretan i ne osjeća ništa prema bivšima. 



Saro, da. Prvo što je objavljeno danas je bila ta hrana. Danas je na redu nešto zdravo. Sve samo Vice i povrće. 

Jesam. Biliyorum. 
Vidiš da danas kad se pojavio joj je lajkao jednu sliku. A i ne može ona bez Istanbula, ovog društva i svoje potrebe da dijeli svoj ukus. 
Mislim čak da mu je ovo stara odjeća. A tko je birao ne znam. Ovog puta mi se čini on sam. 
Svakako mi se vise sviđa ona kombinacija u kojem su ga zatekli ljudi iz Italije. 

Slatka mu je slatka kapica. Pogotovo što je njegova. A i on ne sladak dok je popravlja.
U jednom trenu sladak, u jednom trenu opasno dobar. To je Caga. Pa čak i ovu kapicu uspije provući. Hahah

Stvarno ne znam kako Mihre je mogla pustiti Ibru samog. 

Iz ozeta i meni tako izgleda, ali tko zna što će na kraju biti i što će Namik reci jer po fragiju kad Ferhat spomene Vildan, Asli stoji iznenađena. Ne djeluje kao da ista zna. 
Ako Namik štogod kaže o Julide, neka kaže slobodno. Da je se bar riješimo. 
Meni se ozet ne sviđa, ali u zadnje vrijeme mi se općenito serija ne sviđa. Jedino Ferhat i Asli. Ajde i Dilsiz i Hulya. 

Pa ne ide meni takav glas uz Ferhata. Cijelo vrijeme gledam jedno i sad hop ajmo mi to sve promijeniti. Ok, normaliziranje rečenica mi je ok, donekle promijenjen glas, ok. Ali sad odjednom ovolika čistina glasu mi ne stoji baš uz karakter Ferhata. Sve i uz ovako izmijenjen. 
Nadam se da ima veze sa scenarijem i da su tako oni tražili od Ibre. Ja sam imala dojam da je Ibro uživao mijenjati glas pa mi je zato bilo čudno kako je sad sasvim odbacio to što je tjednima radio. Pa on je zaboravio normalno govoriti dok je snimao seriju.
Dobro je što je po scenariju, ali nisu ga morali toliko izmijeniti. Mogao je malo smekšati rečenice i pristup, ali boju glasa je mogao zadržati čisto zbog uvjerljivosti lika. Po meni. Da ne gledam nego slušam, moguće da bih rekla da se ne radi o istom čovjeku. 
Što se tiče Ferhatove promjene prema Asli, to mi se već i sviđa. Bilo je vrijeme da se omekša.

Nisam sigurna je li bilo rečeno 20. ili 21. jer sam vidjela da su jučer kukali, ali ja nekako ne vjerujem da će to izići prije nego li budu imali cijelu seriju i mjesec kad će početi prikazivanje. Ne znam odakle i tko je prosuo i izašao s tom informacijom, ali nekako mi ne drži vodu. Svakako, ako bude nešto, vidjet ćemo. 
Kod ovog lika čiju sam sliku stavila mi djeluje kao neko poluopratanje. Spominje nekoj radnici hoće li joj nedostajati. Svakako su pri kraju ovog drugog dijela seta i ostaje onda još jedna trećina. 
Nemam pojma što sad snimaju i tko je sve na setu ovdje. Po ovome, Hazar i Okan. 
https://instagram.com/p/Bh1nGv_H1ur/
Ali ne moraju biti oni, možda je i starije. Ja sam danas samo gledala radnike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 8:50 pm

Ovdje ima nekoliko videa sa seta. 

https://instagram.com/p/Bh188wBFnKY/
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 9:33 pm

Poncha ::
Stvarno je strašan minus da vojnik nikad ne skine uniformu. Stvarno. Kakav je to film ili serija u kojoj se ne stavi naglasak na skidanje uniforme. Totalno promašeno. 

smeh  smeh  smeh
Ali, ja sam lepo rekla da gledam seriju pre svega u odnosu na to koliko skidaju Stasa. Zato sam i odgledala do kraja onu glupost od TK.

I kad smo kod uniforme, vidi ovo. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 4YRHUMsYyfE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 TPhlPAGQ_zI

Poncha ::

Hahaha 
da ti Kozlovskog voliš koliko i Stanka i tu bi ti rekla da mu bilje stoje plavuše. 
Meni sasvim svejedno, samo kažem. 

Dobro, onda sama proceni. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 49463a9a32550e1a730853361a3a39be--danila-kozlovsky-zoey-deutch

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Ff257A1UZyucxBRQnuxetjJaiO6

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 0p9wvxexviy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 C45e99aa84ad

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Att-566d35e369efcYh5Y

Poncha ::
Mislila sam na prisnije scene u ovom sad. A što da ti kažem. I dalje ne vjerujem da bi Stanko dozvolio Aurika da se petlja u njegov posao, pogotovo ako se on njoj ne petlja. A sad kad kažeš da nije bilo prisnijih scena pa vidiš da nije bilo ni skidanja uniforme. A uniforma se mogla skidati neovisno o glumici. Pisale smo svojevremeno Sara i ja kako se takve scene mogu pisati, a da imaju smisla. Yani... 

Ja sam plavuša, moliću za slikovitije objašnjenje. lol!

Poncha ::
Zašto si rekla nju?! Zato što ju je Caga nekad spomenuo kao ljepoticu? 
Niti mi je inače draga niti zanimljiva, još pogotovo kad puni tuske novine i na Twitteru se pojavljuju novosti s njom i onim njenim Turčinom. 
Pa da je bilo tko u vezi s Cagom bio bi mi jednako drag odnosno nedrag. Ja se ni na Duygu ni na jednu drugu nisam bunila previše. Ne znam ja koliko ti mene čitaš. Jedino je u pitanju Cagin ukus.

Lupila sam je, a posle sam se setila da je spominjao. Ali, nebitno je, ona, Anđelina, Monika Beluči...

Poncha ::
Znam da su stanko i Irina imali svoje fanove i da nisi voljela te fanove ni Irinine. I da si ovdje kukala na njih. 
Tko je izgladio odnose, Stanko i Irina? Stanko i Julija? Ili Stankovi fanovi (ovi Irinini) i Stanko? 
A vidiš da onda Aurika ima utjecaja u mirenju ljudi. Zaključak, Stanko je sretan i ne osjeća ništa prema bivšima. 

Tačno, ja sam ovde i o tome kukala. smeh
Stas i Irina. I to u isto vreme kad i Stas sa Julijom.
Ima uticaj na njega, ali zamisli koliko je to lukavo biće, kao ajde da te pomirim sa svim bivšima, da bi one meni bile na okupu, a ja ispala carica u tvojim očima. rolleyes
Ali, oseća prema njoj. ljutko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 10:08 pm

Poncha ::
Bas to. Ne bi me ništa zadržalo u kući s muževim bivšom. Hej. Za njega me toliko ne čudi da on ne može shvatiti kako je Asli. Nije on primjerak za uzor. Ali Asli da je inzistirala, pa mislim da bi i on uvidio situaciju bolje.
Bu rada, zamisli da je njemu Asli rekla da zivi sa Sinanom. Da vidiš kako bi je skupio i odveo negdje.

Nije da ne znamo Ferhata, zato i kažem da njemu u glavi to izgleda mnogo jednostavnije nego što zapravo jeste. Vildan Ferhatu nikada ništa nije značila, bila je jedna od žena bez imena i prezimena kao i sve ostale, zato se on čudi u prošloj što Asli diže frku oko nečega što je bilo pre toliko godina. I na to gleda kao na običnu ljubomoru. A zapravo je mnogo više od toga. Asli je to morala da mu jasno stavi do znanja.

Yok artik, Sinan bi bio odavno zakopan u nekoj šumi. Ferhat to u životu ne bi mogao da podnese. Ali to ja i kažem, čak i da Asli gleda normalno na to Ferhat bi reagovao, zato Asli mora da reaguje i da se jednom u životu izbori za sebe.

Poncha ::
Julide je njoj nešto trkeljala nakon što joj je Ferhat onako odbrusio. Sad kad ne može direktno s Asli, pokušava okolo kole. Ne znam što joj je točno rekla jer ne znam koja mi je gadljivije bila, ali nešto u smislu da ona voli svoju teyze, ali da treba biti realan. Ova već ima dijete s Ferhatom, teyze još nije rodila, rizično ne, da žena može s muškarcem uvijek... Yani, davala joj je neke smjernice. Pa je Vildan, luda kakva je, valjda se uhvatila za to.

Hahahahahaha, yuh. Ja sam ovo propustila. Znači ona voli teyze, ali Vildan pošto je rodila Ferhatovo dete poseduje tapiju na Ferhata i trebala bi da se potrudi oko njega. Ništa onda, neka se potrudi, sigurna sam da će uspeti. Neka se i Julide potrudi, Ferhat je čovek sa potencijalom za tri žene. lol!

Poncha ::
Ferhat mi je bas nekako reagirao neobjašnjivo. Kao ukopan ostao. Pomirio se s tim. Ok, Asli mu je na prvom mjestu, ali očito je da ne želi izgubiti ni Ozge čim je onako otišao za Vildan u hotel.
Valjda ga je Asli već dovoljno promijenila. Kad su emocije u pitanju on je takav, pogubljen. To je zajedničko svim Ferhatova.

Jasno je da ne želi da izgubi Ozge, što je i normalno. Ali u tim scenama vezanim za Ozge Ferhat ne daje emociju, nema ni straha, ni iznenađenja, ni tuge, ni radosti, ravna linija. Bio je iznenađen u prvoj sceni, baš pogođen i kasnije je uradio test, saznao, prihvatio, kraj. Kad su več napisali tu glupost, mogli su Ferhatu da napišu neku borbu sa samim sobom, a ne kao da je saznao da Dilsiz ima dete, a ne on.

Poncha ::

Sad kad si spomenula, čini mi se da sam vidjela neku sliku u kojoj netko od radnika piše da je san Cukur, a zbilja SBA. Ili tako nešto. Znam da sam nešto u letu vidjela, ali ako je to točno onda stvarbo šteta. Je da radis na seriji koja je postala sranje, ali ne trebaš tako jer ipak od te serije trenutno zivi.
Meni se čini da se nikome od njih vise ne radi.
Osim Ibri koji rastura i želi od serije napraviti najbolje s inim što dobije u ruke. I Birce se trudi u Asfer scenama, ostalih ni nema.


Videla sam i ja to. Očigledno da je neki lik koji prati Cukur. Ali svejedno, iako glumce mogu da razumem da im se smučila stalna promena scenarija, reditelja i samih likova, set radnike ne mogu da razumem. Njima je svejedno šta se snima, odnosno šta piše u scenariju, oni rade svoj posao nevezano za scenariste. Takođe mislim da im je svejedno i da li snimaju Cukur, SBA ili nešto treće. Yani, asistenu režije ili onome ko radi rasvetu ne znači ništa da li je scenario sranje ili je zanimljiv.

Svi oni dobijaju novac za taj posao, niko ne dolazi na set besplatno, prema tome poštovanje prema poslu i trud da se opravda novac koji zarađuju treba da postoji. Da svako daje maksimum od sebe, uključujući i scenariste, sve bi bilo drugačije. U krajnjem slučaju, ti ljudi žive od gledalaca, yani od nas, ako ja i dalje gledam ovu seriju i pored svog sranja u scenariju, onda nije na odmet da se i oni potrude da mi pruže zadovoljstvo koliko je u njihovoj moći. Ipak, bez obzira na rejting, u zemlji od osamdeset miliona stanovnika, svaku seriju sigurno gleda po nekoliko miliona ljudi.

Taj slučaj smo imali i u AFK. Scenario je i tamo otišao dođavola, svi smo seriju gledali zbog Femira, ali dok je Caga davao maksimum od sebe, gospođica Hazal je bila u svakoj sceni u fazonu da se završi i da idemo, jer joj se nije svidela uloga.

Poncha ::
Da. Dosad mi je samo Caga uspijevao u tome da je sjedne strane zreo muškarac, a s druge strane dijete u njemu se javi s vremena na vrijeme. Ono zaigrano što ima u njemu.
Ali sad shvacam da me zato Ibro, pored svih ostalih glumaca, privukao baš zbog toga. Rekla sam da i kod njega vidim naznake toga i evo, i on je tako zaigran u jednom trenu, i neodoljiv u drugom.
Ja sam već i prije rekla, muškarac zreo s dječjim srcem mene osvaja. Nažalost, nema ih puno.

Za Cagu mi je to normalno, ali me je Ibro baš pozitivno iznenadio, on je poslednji čovek od koga sam tako nešto očekivala. Vidi se koliko ga pre ove serije nisam dovoljno istraživala i upoznala. Mada je on imao takve momente i u Merhametu, čak mnogo više nego ovde, jer je Firat bio mnogo blaži i nežniji od Ferhata, ali tamo mi to nije privuklo pažnju, nisam gledala na taj način. Jer, naravno nisam toliko skenirala ni Firata ni Ibru, osim fizički.

Poncha ::
Yani, da se ne lažemo, gledala sam ja Ibri i u ruke i bicipse i vrat. Haha ama...

To je već rutina, to se podrazumeva.
Ti si me zarazila sa tim vratom, sada čim vidim da nema rolku ili da se malo više vidi vrat, prvo to gledam. Pre nisam obraćala pažnju toliko.

Poncha ::
Oha, pade Kivo na treće mjesto. Jadan. Od prvog ma treće. A on snimio reklamu jednu pa drugu. Znaci, imaš dvije reklama sad.
Film čekamo da osvane negdje, sprema drugi film, sprema seriju... Radišan je, al mu dzaba. Pade na treće mjesto.

Snimao je on svašta, ali mi se ne družimo još od Kuzeya. Da je prihvatio Ferhata sada bismo bili u većoj ljubavi, ali nije kome je namenjeno nego kome je suđeno.

Poncha ::
I ja sam ovekevila Asli vise i očekivala sam da barem neće tješiti Vildan. Umjesto da odmara u sobi i čuva bebu, ona okolo skita i tješi druge. I to koga, muževu bivšu. Stvarno ima dobro srce.

Između dobrog srca i gluposti linaja je tanka. Asli je svima u toj kući znala dobro da odbrusi još od početka kada je tamo bila zatočena, to sam volela kod nje, sada se izvinjava Vildan. U ozetu piše da će da se suoče, aj i to da vidimo.

Poncha ::
A pa slušaj, bar kad je Asfer da površno gledam. Hahah
pa zar je nije ispipao? Vidiš da mu se i digao. Yani. Nema dalje. Ja sam samo primijetila crvene uši, kad ono, još i bolje.
Jadan Ibro kad dođe kući nakon što dođe kući. Mihre će ga spremna dočekati. Ali eto, ti si mu pomogla.

Što jeste jeste, ispipao je koliko god mu je scena dozvoljavala.
Od sada ćemo kad god bude scena zbližavanja da gledamo u šlic. lol!
Izgleda da je kod kuće bio ubedljiv i da je pokazao mnogo bolji performans, čim je dobio dozvolu za Izmir.

Poncha ::
A mislim stvarno i Asli pretjeruje. Što ima romantičnije od toga da je povuče i ljubi u vrat. Aman Asli. Eto tebi cvijeće.

Hahahaha, slažem se, Asli još ima sreće što je ovaj Ferhat malo mekši, stari bi se na cicegim, bocegim, petunyam još i posvađao. Delikanli adamiz biz kizim, boyle seyler bizi bozar.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 10:08 pm

Mrs Bondarenko ::
A, da je sa Cansu ne kažem da bih bila presrećna, ali veruj mi da bi mi bilo draže. Bar bi bio sa nekom koja ga je dostojna. Kao i sad tokom ovog čačkanja odnosa njega i Ljubave, baš smo pričale Sparks i ja - nevažno u kakvom odnosu da su bili, mnogo bi mi bilo lakše da me je sa takvom jednom osobom "prevario", nego sa ovom spodobom. Na ovom forumu su ostali pismeni dokazi mog hejtovanja Irine i Julije, a obe mi se sad čine kao dobre vile, veruj mi.

Znala sam da ne bi bila presrećna, zato sam te i pitala. Ko zna koliko bi Cansuinih mana isplivalo na površinu kada bi se spetljala sa njim. smeh
Meni bi bilo drago da je Caga sa nekom koju lajkam, ne bih imala ništa protiv.

Mrs Bondarenko ::
Čekaj, hoćeš da kažeš da se on sam nije setio?

Ako je u fazonu da postavlja slike ’mi se volimo’, trebo je da postavi i za dan zaljubljenih, degil mi? Ako nije postavio, znači da se nije setio da postavi.

Mrs Bondarenko ::
Gde, pokaži i meni.

https://youtu.be/tkM903dmB4o?t=109

Poncha ::
Ne znam tko zasluge pripisuje Enginu, ja ne. Vidjela sam da neki spominju Engina, ali nisam citala što pišu, zapravo čak mi se čini da sam naišla na ove koji pišu da Engin nema nikakve veze s Caginim uspjehom.

Fanovi drugih glumaca su pripisali Enginu uspeh, a Cagini su pisali da Engin nema veze. Nije istina da Engin nema veze sa Caginim uspehom. Naravno, da je Caga svojim trudom, radom, talentom, odricanjem, izgledom, harizmom i pamaću to postigao, ali ne može se reći da Engin nije učestvovao. On mu je menadžer, ako ništa drugo daje mu savete i odeđuje strategiju, pravi plan karijere koji i Cagi odgovara, čim toliko dugo rade zajedno.

Poncha ::
Ono što ja mislim da je Cagi važno da je netko uz njega kad mu se nešto događa. Evo Engin je iz Amerike došao na ovo u Rim, tu je s Cagom.
Zato sam rekla, poslije će biti da Engin ništa ne radi. A ja vidim trud oko Cage.

Engin je kao menadžer morao da bude tamo i naravno da je došao iz Amerike. Kada je potrebno on dođe, kada nije ima čovek pravo da živi kako hoće i gde hoće.

Poncha ::
Nisam znala da su se obrušili Kenanovi fanovi i na Kivu. Yok artik. Zasto su se na Kivu obrušili?
Zašto su se obrušili na Ibru? Zato što se Ibrina serija uz lošiji rejting ne ukida, a njihova ukida?!
Meni Ibro rastura, fanovi su mu svakakvi, ali da je glumčina je. Da je zaslužio svaku nagradu ove godine, je. Da mi želim sve najbolje i da pokupi svako priznanje za odličnu glumu u ovoj gluposti od serije, želim.

Na Kivu zato što su mu KSvS i CvG sa lošijim rejtingom trajale toliko epizoda, a na Ibru zato što SBA sa lošijim rejtingom i dalje traje. Ali ni u jednu od tih serije nije uloženo toliko para kao u Fatiha,naravno da su mogle da traju, a ovo je čist gubitak.

Iskreno rečeno, kad ovo kažem ne mislim da sam subjektivna, ali na koliko načina Ibro igra jednu ulogu po želji scenarista, a koliko uloga Kenan igra na isti način. Stvarno nije za poređenje. Čak sam posle ovog komentara otišla da pogledam scenu iz Fatiha, da ne bude da sam nepravedna i šta vidim Ezel i kebapci Celal u Muhtesem Yuzyil atmosferi. Resmen felaket. Od ovoga su očekivali rejting i zbog ovoga je kanal D zapostavio sve ostale serije? Evet, sad je jasno zašto su propali. Još kažu Kivo i Ibro, yuh. Idite pogledajte MY i Halita, da vidite kako se igra sultan.

https://www.youtube.com/watch?v=Q6SkhcRzZyY

Poncha ::
Hahhahahahbahananahhahjahahajjajaj Ti si išla provjeravati kakve zube ima Duygu. Hahhah
Ok, neka si. Ja nisam ni pomislila da je ona, ali zbuniše me neki na twitteru.
Ali ne bi ti se okladila da se Caga nije u pauzi dopisivao s njom. Ima ona neka slika gdje tipka po mobitelu.

Napim, samo tako sam mogla da proverim da li je ona. smeh
Nema veze sa kim se dopisuje, važno je da ja ne vidim. Ali dolazak na set je malo previše opušteno, nije nešto na šta smo navikli od Cage. Mada, nije nemoguće ni da dođe.

Poncha ::
Ali ne kužim Asli kad mu kaže da ne laže. On ne smije lagati njoj, a ona mu je poprilično dosta toga slagala, štoviše glavnu tajnu zna cijelo vrijeme.
Ali ne mogu popratiti slijed radnje u epizodi jer Asli ima nekoliko odjevnih kombinacija na sebi.
Meni djeluje kao da bi Ferhat rekao za Ozge. Možda me opet fragi prevari.

Ona je njega dosta lagala i krila dosta stvari od njega, sve je saznao i za sve se izuvkla, ali kad sazna glavnu tajnu, eventualno trudnoća može da joj pomogne.

Jedan dan je kada je u belom, tako se završila epizoda, drugi dan bi trebalo da bude ples, a treći dan kada ima maramu oko vrata, kada priča sa Namikom. Čak mislim da tu odevnu kombinaciju ima i kada nose Ozge u krevet.
Misliš da je rekao? To bi bilo idealno.

Poncha ::
A i on se hvata sve djece na setu. Ili se djeca hvataju njega.

To je dete od statista, ima ga u fragmanu kada Ferhat priča sa nekim likom, a neko ih drži na snajperu.

Mrs Bondarenko ::
Jedino ako na taj način kritikuju takve situacije, inače je zaista van svake pameti.

Nema nikakve kritike i nikakve socijalne poruke u sceni, direktno ženu nagovaraju da se pomiri sa tipom.

Poncha ::
Vidiš da danas kad se pojavio joj je lajkao jednu sliku. A i ne može ona bez Istanbula, ovog društva i svoje potrebe da dijeli svoj ukus.

Prvo sam primetila da je nju lajkao.
Istina, u nekoj zemlji gde ljudi imaju više stila, ona bi propala načisto, ipak neka se drži Turske.

Poncha ::
Iz ozeta i meni tako izgleda, ali tko zna što će na kraju biti i što će Namik reci jer po fragiju kad Ferhat spomene Vildan, Asli stoji iznenađena. Ne djeluje kao da ista zna.

U tom trenutku ne zna ništa, ne znamo kada je ta scena, pre ili posle Namika. Ali Asli da je saznala za Ozge, to bi bio kraj epizode, po ozetu kraj je drugačiji.

Poncha ::
Pa ne ide meni takav glas uz Ferhata. Cijelo vrijeme gledam jedno i sad hop ajmo mi to sve promijeniti. Ok, normaliziranje rečenica mi je ok, donekle promijenjen glas, ok. Ali sad odjednom ovolika čistina glasu mi ne stoji baš uz karakter Ferhata. Sve i uz ovako izmijenjen.
Nadam se da ima veze sa scenarijem i da su tako oni tražili od Ibre. Ja sam imala dojam da je Ibro uživao mijenjati glas pa mi je zato bilo čudno kako je sad sasvim odbacio to što je tjednima radio. Pa on je zaboravio normalno govoriti dok je snimao seriju.
Dobro je što je po scenariju, ali nisu ga morali toliko izmijeniti. Mogao je malo smekšati rečenice i pristup, ali boju glasa je mogao zadržati čisto zbog uvjerljivosti lika. Po meni. Da ne gledam nego slušam, moguće da bih rekla da se ne radi o istom čovjeku.
Što se tiče Ferhatove promjene prema Asli, to mi se već i sviđa. Bilo je vrijeme da se omekša.

Problem je što se sva ta promena desila odjednom. Trebalo je da bude postepeno. Jer, Birgorenov Ferhat je pre dve epizode bio isti Ferhat, nije bio na putu da se promeni ni prema Asli, ni da se promeni uopšte. Pretpostavljam da je zamisao bila da postepeno prihvata činjenicu da će postati otac i da se postepeno kreće ka sivom. Ali gledaj koliko on odjednom rečenica izgovara i koliko su te rečenice tečne, to je svojstveno prvom Ferhatu.
Prosto mi je nemoguće da je Ibro baš u trenutku kada su nove scenaristkinje došle rekao, ma šta imam više da menjam glas, nije potrebno, nastaviću sa svojim glasom. Tako da zaključujem da se njima više svideo prvi Ferhat. Koliko nemaju pojma o životu, em su napisale Ozge i očekivale rejting, em su propustile činjenicu da je drugi Ferhat mnogo više publike pokupio nego prvi.
Recimo, u prošloj epizodi, kada Ferhat priča Asli kako je bio na ulici i kako mu je drug poginuo (tog druga su naprasno izmislile, kao i ulicu, nama je rečeno da je Ferhat nakon što je ubio Necdetovog ubicu otišao sa Namikom), logično bi bilo da im suzu u oku, ali nema, jer scenaristi ne poznaju čoveka.
A za promenu prema Asli ne mogu da se bunim, to je ostalo jedino što vredi u seriji. Da su nam ponudli neki logičan zaplet i ove scene, to bi bile najlepše SBA epizode.

Poncha ::
Kod ovog lika čiju sam sliku stavila mi djeluje kao neko poluopratanje. Spominje nekoj radnici hoće li joj nedostajati. Svakako su pri kraju ovog drugog dijela seta i ostaje onda još jedna trećina.

Šta će onda oni da snimaju do avgusta, ako su već snimili dve trećine i ostala im je jedna, znači mesec dana snimanja. To je izgleda bila pogrešna informacija.

Poncha ::
Stvarno je strašan minus da vojnik nikad ne skine uniformu. Stvarno. Kakav je to film ili serija u kojoj se ne stavi naglasak na skidanje uniforme. Totalno promašeno.
smeh smeh smeh

Neka vidi sad kako je nama bilo dok smo gledale Icerde. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 10:26 pm

Bondarenkova, sus be kiz. Mi smo Cagu gledale 39 nastavka u Icerdeu, on se nije skinuo. Da bude u jednoj majičici je vrhunac. Yani, jednom rukavu. 
Naravno da ćeš miljenika gledati u što god ti ga po scenariju i ulozi uvale. 
Yani, vojnik koji se ne svaki je vojnik koji se ne svlači ma bez obzir što bi ti htjela. 
Greška je na scenariju i redatelju. 

Pih. Ali ove ti slike nisu nesto. 

Pih. A ni ove s Kozlovskim. Vidi s brinetama je u ljubavi, a s plavušama nešto namrgođeni. Ali neka ti bude da si u pravu. 
Najbolji je s ovom drugom, kovrčavom. 

Je li ti mene zajebavas? Slikovitije objašnjenje čega?!

Da, nebitno je. Svaka vi mi bila ista ako je njemu draga. Manje-više. 

Pa vidiš da znam da si kukala. 
O pa dobro je. Prije nisi mogla smisliti njih dvije jer si mislila da Stanko još ima veze s Julijom, sad ti smeta i što ju je prebolio. 
Ne vjerujem da ga je Aurika pomirila ni s jednom. Nemoj joj opet davati na većoj važnosti nego što ima. Nego indirektno je možda utjecala. 
A bio bi lud da je s njom, a ništa ne osjeća.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySat Apr 21, 2018 11:32 pm

Kako mi dobro razumijemo Ferhatov lik. Slažem se. 
Zato od Asli i očekujem neku burniji reakciju kako bi ovome bilo jasno. Iako, koliki su zaokret napravile ove sad, ništa me vise ne bi čudilo. 

Znam da bi Sinan bio zakopan u šumi. 
Asli se sada bori i za sebe i svoju bebu. Krajnje je vrijeme da počne misliti malo i na sebe. 

A ja sam pustila tu scenu, ali sam se trudila što manje zapamtiti jer ne znam koja ki je bila odvratnija i iritantnija. Ali Julide joj je dala krila. 

U pravu si. Kod Ferhata je nakon saznanja da je sluge njegova izostala reakcija. Ništa. Nila bodova. Jedan razgovor s Yigitom, a drugo ništa. Nije bilo nikakve značajnije face na Ibrinom licu. A nije da Ibri to ne bi odlično odradio. 

Ne pratim radnike SBA i nisu mi poznati, ali ovo me razočaralo. Dobro si sve rekla, oni su h krajnjem slučaju plaćeni za posao koji rade i totalno je nebitno koju seriju rade. Ono što trebaju je dati sve id sebe zbog onih gledatelja koji ih ipak iz tjedna u tjedan prate. A ne tu nešto kukati po društvenim mrežama i svojoj seriji smanjivati vrijednost. 

Što se tiče AFK-a, ja sam osjetila tu nezainteresiranost od stane Hazal u zadnjih desetak epizoda. Caga mi je bio standardan. 

Da. Za Cagu nam je sad normalno i jednostavno u svakoj ulozi očekujem da može biti čas jedno čas drugo i uz njega mi to naprosto ide. Od Ibre sam to očekivala s obzirom na karakter, jer sam vidjela potencijal, ali nisam očekivala da ću to uspjeti vidjeti kroz lik Ferhata. Ali jesam. 
Zato su meni obojica dragi. 

Opet ja kriva u vezi Ibre?!
Yani, da. Ja se zabuljim u njegov vrat. 

Kivo treba ubosti neku dobru ulogu da bi te vratio. 

Dobro su rekla. Između dobrog srca i gluposti Tanja je lunja. Sve me zanima Asli stav ako i kad sazna za Izge. 

S obzirom na to da su mi oci oslabile i ništa mi ne ide od tuke, očekujem da ćeš ti vidjeti ili biti na pravom mjestu u pravo vrijeme. A Mihre neka ti se pridruži u praćenju šlica. 

Hahaha 
Navikla se Asli na mekšeg Ferhata. Ili nije kad je krenula sa svojim...



Engin s Cagom ima uspjeha utoliko koliko radi onako kako Cagi odgovara i što mu god odgovara. Dok je njihova suradnja takva da Caga niže uspjehe, može se reci da Engin s onim što ima u vidu, uspijeva. Engin nema sa svim glumcima jednaku strategiju, što znaci da se prilagođava i strategijom i svime osobnosti klijenta. A mislim da se tu njih dva poklapaju. 

Mislim da Engin čak i nije trebao biti uz Cagu nužno. Da je htio i trebao biti menadžer, mogla je otići ili Esra ili ona nova Burcu. Ali očito je osobno htio biti s Cagom. Znam da njemu nije problem doletjeti, ali postoji razlog zašto je bas on došao s Cagom. 

Fanovi neka se ljute. Što im ja mogu. Nijedan glumac sam po sebi ne garantira rejting ako mu scenarij serije nije zanimljiv. Kanal D ne da je uložio puno, nego je sve serije zapustio zbog ove, podredio Fatihu sve, promovirao ga, ovo ono. I sad kad im se ne isplati, ukidanje. A bilo bolje da su kvalitetno spremili scenarij, redatelje... glumce u krajnjem slučaju. Nije sve ni u odjeci i frizurama. 
Meni je žao Kenana, ostalih glumaca i radnika seta. Jedni su izgubili posao, drugima se vodi kao neuspjeli projekt. Svakako nije lako. Ali fanovi su se okomili na pogrešne. Niti je ikome kriv Kivo niti Ibro. Je, njihove serije su trajale dalje unatoč lošijem rejtingu, ali što. Jedan ne imao moćnu produkciju iza sebe i prodaju u druge države, a drugome je em serija bila manje skupa za snimanje, em su bili unutar istog vlasnika. 

Što se tiče Kenana i Cetina, nisu me oduševili. 

Hahaha Znam da drugačije nisi mogla provjeriti. 
Imaš pravo, neka mi ne znamo s kim se dopisuje. 
Ha, yani neće te iznenaditi ako mu dođe na set?
Ma nije njemu tako naporan  tempo snimanja, dosta je vremena on kući. A i ona, ne znam koliko joj vremena daju u seriji. Sigurno ni njoj nije prenatrpano, samo ne znam glumi li u kazalištu. 

Ne mogu nikako shvatiti po Asli kad je i što, što je prije čega. Ovu zelenu maramu čas ima oko ruke čas oko glave.
A mislim da bi joj rekao. Tako mi izgleda. I mislila sam da je kraj epizode, ali nisam vise sigurna. 

U što sam ja gledala kad nisam vidjela ni dijete ni da netko drži na nišanu Ferhata?!

Hahaha Prvo je primijetila da je Caga lajkao Ilknur. 

Po meni je propust što su odlučile ovako okrenuti Ferhata. Naglo mi je. A očito Ibro nije mogao utjecati na to s glasom.
Ali meni Ibro čak i čišće govori od prvog Fergata. Ili je ti zbog sadržaj i teksta. 
Nisam odavno gledala s prijevodom, pa moguće da sam nešto i propustila. Ali da. Ferhat kojeg znam bi drugačije malo pričao o tom orijatelju. I koji je sad to njegov prijatelj. 

Pretpostavljam da će snimati još nekih mjesec dana, a što će kasnije, pojma nemam. Možda i naprave pauzu, možda bude potreban vremenski skok ili nešto pa će završiti kasnije. Ili popunjavati rupe. Nikako ja s njima i načinom snimanja nisam kliknula. 

Hahaha nisam ni vidljela da si joj napisala ovo za Icerde. Hahaha Eto, Bondarenkova, Sara i ja smo mislile na isto.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 4:08 am

Sara Ulusoy ::
Nisam ni ja odgledala ove tri epizode što su izašle, ali planiram da odgledam ovih dana. Mada, stvarno, pola sam zaboravila šta je bilo dok su oni izbacili nove epizode.  Vidim da se dosta priča o seriji i da se ljudima dopada, što verovatno znači da se dosta i gleda, onda će najverovatnije biti i druge sezone.

A, koliko su planirali u prvoj sezoni, 13?
Kad ovu Caginu planiraju da puste?

Sara Ulusoy ::
Znala sam da ne bi bila presrećna, zato sam te i pitala. Ko zna koliko bi Cansuinih mana isplivalo na površinu kada bi se spetljala sa njim. smeh
Meni bi bilo drago da je Caga sa nekom koju lajkam, ne bih imala ništa protiv.

A, nije, ne bih ja moju Cansu hejtovala, ne bih bila oduševljena i nosila na avataru njihove slike, ali bih joj čestitala u svakom slučaju. lol!

Sara Ulusoy ::
Ako je u fazonu da postavlja slike ’mi se volimo’, trebo je da postavi i za dan zaljubljenih, degil mi? Ako nije postavio, znači da se nije setio da postavi.

Možda je snimao taj dan? Bio na nekoj turneji? Igrao predstavu, pa nije stigao?
Čudno je da svake godine postavlja nešto za taj dan, a od kad je sa njom svaki dan kači fotke sem tada. Sama pomisao na koju me navodiš me čini presrećnom, pa se plašim da poletim i razočaram se.

Sara Ulusoy ::

https://youtu.be/tkM903dmB4o?t=109

Nikad ne bih provalila. smeh Idem sad da istražujem E&E scene. smeh

Sara Ulusoy ::

https://www.youtube.com/watch?v=Q6SkhcRzZyY

Kenan i Cetin opet glume zajedno?

Sara Ulusoy ::

Neka vidi sad kako je nama bilo dok smo gledale Icerde. smeh

Poncha ::
Bondarenkova, sus be kiz. Mi smo Cagu gledale 39 nastavka u Icerdeu, on se nije skinuo. Da bude u jednoj majičici je vrhunac. Yani, jednom rukavu.

Pomislila sam na vas jedno deset puta. lol!

Poncha ::
Pih. Ali ove ti slike nisu nesto.

Druga je super, zbog vrata. :cereeeeek:

Poncha ::
Pih. A ni ove s Kozlovskim. Vidi s brinetama je u ljubavi, a s plavušama nešto namrgođeni. Ali neka ti bude da si u pravu.
Najbolji je s ovom drugom, kovrčavom.

Dobro, ima li nešto da se tebi sviđa od Rusa što ja postavim? lol!
Kovrdžava je Liza. lol!

Poncha ::
Pa vidiš da znam da si kukala.
O pa dobro je. Prije nisi mogla smisliti njih dvije jer si mislila da Stanko još ima veze s Julijom, sad ti smeta i što ju je prebolio.
Ne vjerujem da ga je Aurika pomirila ni s jednom. Nemoj joj opet davati na većoj važnosti nego što ima. Nego indirektno je možda utjecala.
A bio bi lud da je s njom, a ništa ne osjeća.

Ali, kako ne razumeš, Stas će uvek biti povezan sa Julijom, sa Irinom je svakako završena priča, ali ova zmija se sad tu mota i uspešno plovi među svim tim vodama, u tome je problem.
A ne da ispada još kako sam ja ovde luda, mislim naravno da jesam, ali to sad nije važno. smeh

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 8:34 am

Ne zna se još točno kad će Cagina biti puštena. 
Deset nastavka ima prva sezona, a izgleda da će biti i druge sezone. 

Možda je samo htio reci da jr njemu svaki dan ljubav, a ne samo taj dan. 

Da. Kenan i Cetin zajedno glume. 

Baš super što si nas se sjetila. 

Hahahahah zbog vrata, ok. Ako je zbog toga. 

Pa nije da mi se ništa ne sviđa. Ayip. Ima nekad i ljepših fotografija. Npr. INA od nekidan. Ili imao je Stanko i prije ljepših slika, gifova, uloga. Yani. 
Hahahah A što ja znam tko je. Na ovum slikama najbolje izgleda s njom. Lijepo je gleda. 

Normalno da će biti uvijek povezan s Lizom kad ih dijete veze. I s Aurikom će. Ali njome i njenim vodama ti se ne isplati razbijati glavu. Bitno je da mu se ne miješa u posao. O tome ti vodi računa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 8:37 am

Snimali su di dugo u noć. Izgleda da su nešto svečano bili obučeni. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 FC92_B1_B4-990_C-46_B1-_AA68-209993193_EA5

Izgleda da su stvarno 6 epizoda odradili ili su pri kraju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 12:57 pm

Snimali su neku proslavu verovatno.
Trenutno snimaju 456, ali sigurno su pri kraju.


Bila sam kod Birsen i videla sam ovo.

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/986869121081016320?s=19

Kerem Deren i Beren Saat, nolur da se ostvari nolur.

Sad meni padaju na pamet ideje od kojih verovatno nece biti nista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 1:06 pm

Vidjela sam jučer to, ali ne znam kakva će to serija biti. Mogla bi Beren prihvatiti. 
Je li ti tu vidiš Ibru?

Što je ovo? 
https://mobile.twitter.com/raninimanini/status/987994690237628416
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 1:18 pm

Ne znam ni ja kakva je serija, niko nista nije rekao, cak ni scenario nije napisan.

Tabi ki, koga drugog da vidim. Ali do sada je uvek pravio duze pauze, tako da sumnjam da ce se vratiti ofmah u seltembru. Yani, ovo ce ostati samo na mojim zeljama.

Yuh. Kakav je ovo glupi tekst. Izbila je kriza sto Caga nije objavio nista vezano za Rim na drustvenim mrezama. Najbolje da su se bavili time.
Druga kriza je izbila zbog toga sto menadzer nije dozvolio da da izjavu turskim novinarima. Koliko je kriza bilo za jedan dan, da ne poverujes.

Ranini brani Cagu, njoj je valjda pala saksija na glavu. Ocigledno ima neki interes.
Ranini kaze da nije ni bilo planirano po programu da Caga daje izjave novinarima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 1:29 pm

A tko zna. Možda bi Ibro i napravio neku iznimku. Sad kad ga je krenulo sa serijama. 

Kakva kriza, muke ti. Hahha i to zato što Caga nije ništa objavio i što nije bio po rasporedu za konferenciju. 
Pa mislim da i nije. Ja koliko sam pratila ovi neki su posebno sutradan imali konfernciju, ALi Caga je nije imao. Sad ga i za to treba kriviti. 
Čuj, nije htio dati izjavu turskim novinarima. Pa možda i nije smio govoriti o ulozi vise nego što je rekao na predsatavljanju. Of be. 

Ranini brani Cagu u zadnje vrijeme. Ne znam zašto. Ali to traje otkako otprilike je krenuo novi potez ta HazCag. Prije ga nije mogla smisliti i uživala ga je omalovažavati. 

Ima i ovaj članak.
https://www.sabah.com.tr/magazin/2018/04/22/hayatta-kaybedenlerin-de-soyleyecek-bir-sozu-vardir

Ima toliko toga o Rimu da ne znam vise što sam pročitala što ne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 1:48 pm

Ako ce odmah posle lika kao sto je Ferhat da prihvati seriju, uloga mora da bude jaka bar koliko i Ferhat. I mora da bude nesto kvalitetno.

Ma lupaju, pisu da bi pisali. To nije Turska i tamo ne radi ko sta hoce, nego se ide po planu i programu. Ako u programu nema intervju, ne moze da ga da. A Ranini kaze da su novinari dobili program i da u njemu nema Caginog intervjua.

Ne moze ona ni sad da ga smisli, nego joj se ne isplati da govori protiv. Ona i Tokyo su takvi, recimo hvale neku seriju i cim padne na rejting listi, odmah krenu da kritikuju. Zato ih i ne podnosim, sto nemaju svoje misljenje.

Ovaj clanak je o La Casa de Papel.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 1:57 pm

Misliš da Krerem ne može napisati jedan kvalitetni lik? I muški i ženski. Ja bas mislim da bi mogao. Samo pitanje je bi li Ibro prihvatio odmah novu ulogu. Ali opet, imao bi ljeto za odmoriti se. 
Što se kvalitete tiče, očekujem da će ovo biti kvalitetna serija. 

Pa bas zato i kažem. Postojao je program. Sa satom i točnom minutažom koliko što traje. Prema tome neka se saberu. Je, bilo je puno novinara, što stranih iz svih zemalja, što turskih. Ali ako Caga nije na rasporedu, nije. Ako su ga mislili uhvatiti usput, a ne znam što su očekivali. Ni u Turskoj im nije rječitiji kad ne smije govoriti o projektu. 

Misliš? Me i njihovo nadmetanje sa svima i pravljenje pametnim ide na zivce.
Pa i ne isplati joj se. Ali ako joj nešto ne bude po volji, ne sumnjam da će ga opet podbosti. 

Da. U tekstu je samo spomenut Caga i Protector. Nisam citala sve.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 2:01 pm

Je li Ibro još u Izmiru?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 2:28 pm

Poncha ::
Ne zna se još točno kad će Cagina biti puštena. 
Deset nastavka ima prva sezona, a izgleda da će biti i druge sezone. 

To mi je onda najbolje sve da ostavim za letnji raspust, pa tad da ih otfikarim. Mada, tad sam isplanirala i Ezela, ali uklopiću ih nekako sve.
A, čekaj, o čemu je beše Cagina? Znam da je SF, ali jel' će biti i trilera, misterije?

Poncha ::
Možda je samo htio reci da jr njemu svaki dan ljubav, a ne samo taj dan. 

Baš ti hvala, to sam htela da čujem. smeh

Poncha ::
Hahahahah zbog vrata, ok. Ako je zbog toga. 

Pa nije sigurno zbog Putina. lol!

Poncha ::
Hahahah A što ja znam tko je. Na ovum slikama najbolje izgleda s njom. Lijepo je gleda. 

On nju uvek lepo gleda. lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Snimok_ekrana_2015-11-12_v_14.26.29__vid178243e

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 06_danila_kozlovskiy_success_story_Posta-Magazine

Poncha ::
Normalno da će biti uvijek povezan s Lizom kad ih dijete veze. I s Aurikom će. Ali njome i njenim vodama ti se ne isplati razbijati glavu. Bitno je da mu se ne miješa u posao. O tome ti vodi računa.

Da, od sad će i sa Aurikom uvek biti povezan. suze suze suze
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 EmptySun Apr 22, 2018 3:13 pm

Rekla sam generalno, nisam mislila samo na taj projekat, nego inace ukoliko prihvati neku seriju. A Kerem svakako da moze da napise jak lik, u Ezelu ih je toliko bilo da su glumcima u glavnoj postavi to i dan danas najjaci likovi u karijeri. Cak je i Kivi kao gostu glumcu napisan jak lik kao sto je Sekiz.

A mi kao da je dobio vec ponudu i na putu je da prihvati. Projekat jos nije cak ni siguran, mi smo vec odradile cast. Uvek smo imale bujnu mastu. lol!

Usput su mogli da ga uhvate i da im kaze tesekkurler arkadaslar. Sta ce drugo da im prica o projektu koji jos nije ni poceo sa reklamnom kampanjom.
A da je stvarno doslo do neke krize to bi odmah napisali novinari koji su bili tamo, s obzirom da nisu, znaci da je sve proslo kako treba.

Znam da su skoro izludeli fanove od Burcu. Valjda su hvalili 8. gun prw nego sto je poceo, a kada su videli rejting poceli su da pljuju. Njih ionako svi prate zbog informacija, inace retko koja fan grupa ih voli.

Nije u Izmiru, na setu je.

https://twitter.com/cokmuguzelsin/status/988039708428132352?s=19
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: