Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyTue Mar 20, 2018 2:41 pm

Pogledla sam ponovno. Ferhat je stigao u sedam, kad su pokazali sat u sedam. Počeo je tada lupati i onda su kasnije pokazali da se sat micao i da je devet sati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyTue Mar 20, 2018 2:49 pm

Vidiš dok Ibro vježba, ti spavaš (aj sad radis), Mihre vježba.
https://instagram.com/p/Bgi3OodAFvV/

Ovo sam slučajno vidjela, predložio mi instagram.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyTue Mar 20, 2018 8:34 pm

Čudi me da je više videa kratkih izašlo iz hotela, nego s ulice. Ovdje svako malo neka lošija videa, ali ih ima. 


Večeras Soho house Istanbul slavi 3. rođendan i tamo je party. Da nije Caga isto svratio?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 2:14 am

Geldim najzad. Ceo dan neka frka, isla sam na neku proslavu, mrtva sam umorna. Sutra cu da idem na posao kao zombi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 7:41 am

Već sam mislila da ti se nešto dogodilo ili da si u velikoj gužvi. 
Danas kad dođeš doma onda ajde odmoriti. 


Mislila sam da set nije jutros jer se vjesnici seta nisu javljali, ali onda sam vidjela kod frizera da se možda nešto sprema. Iako, možda je samo isao u svoj salon, mislim da je to na Kadikoyu, ali me bune ovi oko njega koji izgledaju kao radnici sa seta. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 39_BD82_FB-2457-4660-93_B2-_E6_B7_EA7_DB519
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 8:08 am

Zašto je Ibro ovo lajkao?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 44_A0320_D-17_A8-4_DF6-_A04_C-_CF5_D20_C67_DE8
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 8:11 am

Fatih nije tako loše startao, ali nije se nešto ni iskazao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 8:24 am

Hahahahhaha Ibro je jutos u elementu. Napiyusun sen, Ibro? 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 34_EFAA66-_AD59-4_FE4-8_B86-_DC5_AFE3_AC6_D5

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EA80704_E-_C3_D8-49_CB-99_B8-_DF0_EEB2_EF3_C0
Sad me zanima reakcija ostalih fanova.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 8:46 am

Ovaj video koji je Okan objavio je, čini mi se, od dana kad je Caga snimao u hotelu. I mjesto mi se čini isto.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 9:07 am

Kad već spominjem Fatiha. Jučer sam kod nekih Caginih vidjela da spominju poruke koje su dobili na mobitel za gledanje Fatiha. Evo sad i Biresen o tome piše. Ne mogu vjerovati čime se oni bave. Je li to i inače praksa da se šalju ljudima poruke da gledaju seriju?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 11:31 am

Danas je set ipak. Svi vjesnici seta se javljaju. 
Moguće da je onaj Kadikoy u pitanju. Barem meni tako izgleda zbog pozadine koja se vidi.


Tko li je ovo na ekranu?
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 4_F02_E6_AB-_CF32-4_E4_C-_AB87-0_E66_FB50_E339

Danas je neka akcija vjerojatno u pitanju. Ova lutka, glava, je danas apsolutna atrakcija. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 AD90_FCC6-71_D4-43_D3-9_E49-57_B82_D699_E17

Za ovoga sam mislila da je set radnik, ne znam što radi u ovome. Ili će opet radinici odglumiti nešto. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 95904_E1_B-8137-4_C98-_A111-339_E7_FC1_C05_C
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 11:46 am

Pozdrav curke

Saro za post o zadnjoj ep. naklon čitala sam ga dva puta,koliko razumjevanja si pokazala,vidim da su ti se stvarno uvukli pod kožu.Ja nisam gledala par epizoda,nije mi se dalo,ustvari gledam samo Cukur,rastura Keka u zadnjih par epizoda,a i Riza.Medet mi se popeo na treće mjesto.

Nakon vaših kometara pogledat ću zadnju epizodu SBA,ali očito se moram pripremiti.

Što se tiče Asli,ne zamjeram joj,ali mislim da žena kao ona već mora imati svoj
stav prema abortusu,kao što i svaka od nas ima...i ne raditi takve stvari samo zato što smo
povrijeđene..jer Asli kakvu sam ja upoznala nije osoba koja će lako moći prijeći
preko toga,imat će problema sama sa sobom.

Što se tiče trajanja,ja sam išla na kiretažu nakon spontanog pod općom anestezijom,moj
izbor,mogla je i lokalna.

Sve skupa oko 4 sata,s tim da sam po njima trebla još malo ležati,,a kako ja mrzim bolnice
zvala sam muža da dođe po mene čim sam došla k sebi.

Prošlo je 6 godina od tada,iako nije bio moj izbor,rastužim se povremeno zbog toga.


Mogu shvatiti njihove strahove,jer sam ih imala i ja,ova druga tudnoća se dogodila
kad sam ja već zagazila u 40-te i mene su uzimali razni strahovi,bez obzira na činjenicu
što su muž i sin bili presretni i što su sve ostale okolnosti puno bolje nego kad se sin rodio.

Meni je normalnije da ih je strah,nego da nije..a okolnosti im nikako ne idu na ruku.

Dazzling tim će prevoditi Sahsiyet,prevedena je 1.ep.
Na ruskom imaju sve tri.

Hoće li nam ovo Hakan biti trgovac kezz drago mi je da ste zadovoljne frizurom,
ja tako tako kezz

Sara me ne iznenađuje,ali Poncha da se ovoliko zagrijala za Ibru kezz

Jednom davno je jedna žena ispod Cagine slike napisala nešto u stilu kako
joj Caga izgleda malo uvrnuto kao i Ibro.Mene je to tada piknulo kezz ,ali kad
sam počela gledati SBA i malo više se upoznavati sa njegovim likom
i dijelom..više puta sam se sjetila tih riječi ,a vidim da ste i vi primjetile neke sličnosti.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 12:51 pm

Pozdrav i tebi, super je sto si došla. Prvo s ovako lijepim i dobrim komentarom na koji ću se rado nadovezati, drugo jer mi je uvijek drago da se javiš i treće, neću sama sa sobom jutos komentirati. 

Za SBA se pripremi. Mene ovi ruše svojim emocijama. Čim se ja ovako ispalim da prvo nemam volje komentirati, a kasnije na dugo i široko onda znaš da je vrijedno truda. 
Odgledala sam i sinoć s prijevodom pa su mi sad neke stvari sjele na mjesto. U globalu mi se nije promijenio dojam, ali recimo da su mi neke nijanse jasnije i možda čak i imam vise razunijevanja za svačije postupke. 

Ja možda ne zamjeram Asli, ali da je najbolje razumijem i ne razumijem. Jer od nje sam mislila da je osoba koja će uvijek i za svakoga izabrati život. Zato me iznenađuje uopće pomisao da bi iti promislila na abortus. U tom me smislu razočarala. Očekivala sam bas ženu koja zna što želi i koja neće napraviti onako kako Ferhat hoće. Ona je valjda mislila otići na abortus jer Ferhat ne želi dijete. Otkad ona njega sluša i ne suprotstavlja mu se? A vidi se da želi dijete. 

Dobro si rekla, svaka od nas ima stav o abortusu. Uostalom vidljiv je iz naših komentara.
Ja se o ovoj temi stvarno ne volim izjašnjavati jer znam slučajeve od onih koji na sve načine pokušavaju ostati trudni, preko onih koji su imali spontane, do onih koji su ostavili dijete u domu. I svi se nose s tim kako znaju. 
Asli je napravila nešto, po meni ishitreno. Ok, znam da postoji period kad se može napraviti, ali ovo je bilo baš na hop. 
I da je napravila abortus, a mi ne znamo je li ili nije, ne znam što je mislila da će biti nakon toga i kako će se osjećati. Ili kako će se osjećati što je i pomislila da bi to napravila. Ista stvar kao kad je i Cuneyta ranila. 

Što se tiče trajanja, mislim da otprilike sve skupa (od pripreme do dolaženja sebi)  toliko traje i danas ako je opća. Ako je lokalna, onda kraće. 

Veronika, meni je iskreno žao tvog gubitka. I mogu pretpostaviti kako ti je bilo i onda i sada. Na sreću ne znam i ne mogu se poistovjetiti s tobom, ali znam od bliskih ljudi. 

Već sam rekla da mogu shvatiti njihove strahove. Pogotovo početne strahove.
Rekla sam već da se i emocionalno zdraviji ljudi boje roditeljstva, poroda i svega što to nosi, ali da očekujem i neke pozitivne emocije. Ja da saznam da sam trudna ne znam bi li mi veća sreca bila ili strah. U jednom trenutku bih se smijala i skakala od veselja, a onda bi mi prošlo kroz glavu hoću li ja uspjeti biti dobra mama, hoću li razočarati ikad dijete...kako ću podnijeti porod, hoću li iznijeti trudnoću. Svašta nešto. Ali bih bila presretna unatoč strahovima. Ali ne mogu reci da me ne bi bilo strah kako ću i što ću. 
Kod Asli nisam osjetila strah nego želju za djetetom i iz tog razloga promišljanje na abortus mi nije bas najjasniji, a kod Ferhata sam osjetila i želju za djetetom i ogromni strah. 
S tim da sam jedno zaboravila komentirati. Kad je već toliko tupio da on ne može postati otac, onda je trebao misliti ranije što može poduzeti. Točno je zaslužio jednu uz uši. Ali i dalje stojim da iako bi ga svega ovoga bilo strah, ne bi bas toliko inzistirao da je kod Asli naišao na drugačije ponašanje.

Znaci, prevodit će se besplatno. Bar su oni uvijek dosad bili besplatni. Hvala ti na tome da znam gdje ću potražiti ako odlučim baciti pogled. Jer plaćati, osim za Cagu i sad Ibru, neću za druge. Druge gledam bez prijevoda. Bu bana yeter. 

A, i meni se čini da je neki trgovac u pitanju. Ovo mi čak lici da tepih neki nosi. 
S frizurom, svi ste mi svjedoci, odmah i nisam bila nešto pretjerano zadovoljna, ali s obzirom na to da mu je narasla malo uz uši, sad sam bas zadovoljna. 
Ti si pretpostavljam htjela dužu kosu? Ili? 

Neka te ne iznenađuje. Totalno drugi tip zagrijavanja iako je istina da ja među Ibrom i Cagom vidim jako puno sličnosti, sličnih polja interesa i hobija, područja zanimanja, odrađivanja određenih scena. Ono što mi je kod obojice drago. Multitalentirani su. U dosta se stvari i razlikuju, ali imaju nešto i jedan i drugi što im ovako kad ih promatran vidim. Ono što ja mogu reci da vidim ono zaigrano u jednom i drugom, a opet frajeri su. 
S tim da je Caga totalno moj, a Ibro je za mene malo previše vidljivo “divlji”. Ne znam kako bih vam to objasnila. 
Ali me glumački potpuno oduševio. Pogotovo u zadnja dva nastavka, a mislila sam da je u prethodnim sve pokazao. Ali kad te naježi mimika i grč lica, onda je to prava stvar. 

Meni će biti drago ako ti ono što primijetiš, podijeliš s nama. 

Eto, raspisala sam se zahvaljujući tebi. Aj, barem nemam osjećaj da sama sa sobom govorim dok nema Sare. Hvala ti!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:15 pm

Bindarenkova, da vidiš Kivu. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 DYz7Kz_W0AAx5q7?format=jpg&name=large
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:15 pm

Tu sam, canim, nisi sama. Samo pokusavam sve da pohvatam, juce nisam stigla ni da udjem ovde.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:16 pm

Sta ima Bondarenkova da gleda Kivu? Neka gleda svoj ruski harem. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:17 pm

Znam da nisam. Znam da si u gužvi. Nemoj se ni truditi danas pohvatati što sam sve nalupala. Nemoj izgledati kao zombi, radije se ti odmori kad dođeš doma.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:18 pm

Hhahahahhahahh

Ma to ja njoj da bude malo u toku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:22 pm

Zasto je Ibro lajkao Fatiha? Svideo mu se 45togodisnji Kenan u ulozi dvadesetogodisnjaka? Podrzava kanal d? Anlamadim.

Sledece nedelje ce biti jasnije sta je Fatih uradio, ali Kanal D je toliko preterao sa reklamom da je trebao da bude rejting deset. Na sve strane su plakati, u bioskopima su bile reklame, cak i na drugim televizijama.

Usput Kanal D je prodat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:23 pm

Jesam kao zombi, sva sreca da nemam previse posla, odradila sam juce veci deo jer sam znala da danas necu biti u stanju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:27 pm

Ay oni su ljudima slali poruke da gledaju Fatiha.
Beni seven arkamdan gelsin. rolleyes
Kakva je to seljacka kampanja? Inanamiyorum. Ima ljudi koji bi samo zbog toga odustali od gledanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:32 pm

Aj, ja nikako da služim zašto je Ibro lajkao Kenana i Fatiha. Majke mi. Ne znam je li ozbiljan, je li mu ovo neka sprdnja ili što. I zašto je uopće njuškao slike na kojima je Kenan? Jer niti prati ovog tko je objavio sliku niti onu čiji je komentar lajkao, barem mislim.  Hahahah 
Možda bi mi bilo jasnije da je on nešto službeno lajkao, nego nešto tamo deseto. 

Kome je prodat? Nekome pouzdanom ili nekome s još gorom politikom?

Aj, barem nešto da nemaš posla.  

To sam ja još jučer vidjela da komentiraju. I nije mi jasno otkad je to i čija politika. Boze budala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:40 pm

Ibro se krece cudnim putevima po inatagramu. lol!
Nesto se on mnogo mota oko Kenana, da nije Sinemka neprezaljena ljubav? lol!
Ovo za Berka je izgleda lajkao slucajnoi povukao lajk . Sad sam isla da procitam tu vest da vidim sta je lajkao i ne stoji mi da je lakao bilo ko koga pratim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:42 pm

Prodat je opet Turcima. Neki Demiroren. Ne znam ko su.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 EmptyWed Mar 21, 2018 1:46 pm

Hahahaha fandom u haosu zbog prodaje. Jedni se raduju, drugi se plase sta ce biti sa serijom, treci se pitaju da li ce u tom haosu izaci fragman. smeh
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 4 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: