Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 10:29 pm

Ovi iz Potectora večeras galiba nešto dobro snimaju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 10:31 pm

Videla sam Can i Hazar. Šta znam, valjda su u jednom trenutku prolupali ili im je bilo dosadno. Ali nije da su morali to da postave u priče.

Da su se svi pre aktivirali, sad ne bi imali problema sa rejtingom.

Nije otišla u Ameriku, to su fanovi lupili, otišla je sa Ibrom u Pariz. To je verovatno poklon, pre neki dan joj je bio rođendan.

Eto, Birgorenova taktika, taman su se pomirili i saznali za dete, ali odmah je smislio kako Ferhata opet da uvuče u karanlik, kao što je uvek bilo do sada. Bilo bi dobro da Yigit preživi, inače bitik biz. Suna ima da se obruši prva na Ferhata, nabiće mu osećaj krivice, onda će on da se sveti i od AsFera teško da će nešto biti. Još Kendal kaže da će 24. i 25. biti uf uf. Hajde 24 i može, ali 25 čisto sumnjam. Ako Yigit stvarno umre, otiči će jedini normalan sporedni lik, ostaće samo zli.

Biće da se tušira odmah nakon što dođu kući, posle poljupca.

Ne znam koga hoće, ali kad je Asli rekla devojčica, izgledao je kao da će doživeti kalp krizi. Ferhat ako bude imao ćerku ta je najebala sa njegovom ljubomorom. lol!

Ali Ferhat je zamišljao dečaka, a Asli je videla devojčicu, tako da ne znam.

Takvi ljudi uglavnom imaju doušnike u policiji i nije im teško da saznaju da Yigit radi na njihovom slučaju.
A možda i nisu oni, možda je Namik ovo video kao priliku da se reši Yigita i da prebaci krivicu na njih.


Ovo bi moglo da znači da za vikend nema seta.

Gledala sam i live i priče.

Hahaha, slala si mu srca? Ako si vala. I ja sam pomislila da pošaljem dok sam gledala, pa sam odustala.

Fanovi su posebna priča kao i uvek. Jedni ga pljuju, drugi ga brane, treći uživaju u prenosu koncerta, četvrti se pitaju šta će biti sa setom ako je on u Parizu. Mađu stancima vidim da misle da neće biti Ferhata u 25. zato što nije u Istanbulu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 10:31 pm

Sta snimaju? Daj slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 10:47 pm

Bu arada, jos se ne zna ko je novi scenarista, ali se zna ko nije. Plasila sam se i da pomislim da bi mogli da dovedu Makbule Kosif i Edu Tezcan, i fanovi su se plasili, pa su ih pitali, Eda je odgovorila da nisu.
Te dve zene bi mogle da me nateraju da odustanem od serije. Ja Ferhata u Makbulinim rukama ne bih mogla da gledam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 10:49 pm

Hahahahaha bak, ovako dobar i realan komentar prvi put vidim na tagu.

https://twitter.com/DmrzCnn/status/979822427206291457?s=19
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 10:54 pm

Pa mogu se oni zafrkavati na setu, to je čak i poželjno, ali meni je to kačenje raznoraznih slika za instagram i price glupo. Ali to sam samo ja. Meni to dođe kao ajde da se malo glupiramo i izvodimo pa da okačimo na instagram. Par videa. 
Znam da je zafrkancija u pitanju i dosada i ubija je vremena na setu, ali svejedno. Nekako mi uopće nisu zanimljivi. 

Upravo to. 

Fanovi najčešće lupnu i ostanu zivi. 
Ti sam i ja promislila da je Pariz poklon za rođendan. Znam da joj je nekidan bio. 

Bas me zanima što će s Yigitom. Sad kad mi je postao ovako drag još manje želim da mu se nešto dogoditi. A kad tome pridodamo Ferhata koji ve potonuti, Uf. Neka ga drže živim. Iako...

Aha. Još dok je pod dojmom svega. 

Jadna mala s njegovom ljubomorom. Ali barem Asli neće strahovati da će mali krenuti mračnim putem. 
Ne znam ni ja. Želim kćerku i ja, a opet želim i sina. Hahha

Vjerojatno je onda tako da su saznali.
S tim da je meni sumnjivo što su napadači maskirani. Ne vidim potrebu da budu maskirani. 

Haha pa jesam. Mislim lajkala što postavlja iako se tu nema sto za lajkati.  A došlo mi ga milo. Mislila sam se da mu je dosadno kad se javlja. 

Fanovi onda kao i uvijek. Ne vidim zašto ga ne bi bilo. Možda je samo za vikend otišao pa kad se vrati će snimati dan noć. Ako se dulje zadrži onda ću i ja pomisliti da će ga manje biti. Ali zasad to ne mislim. Nije Birgoren lud da Ferhata smanji. Ok, je pisao gluposti, ali je Ferhata uvijek bilo. 
Tako da me zasad drži pozitivan dojam. A i mandat se nekim slikama sutra iz Pariza. 

Ne znam što snimaju, ali mi se čini da je neka napeta atmosfera. Prebacili su se na novi set, jer su se vozili. Znaci nije onaj kvart od danas, tj. onaj od početnih epizoda. 
Baklje, neki napušteni prostor. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 6_D970344-_E27_F-4083-9_A25-67_E4_B338_D519
Rekla bih da tek spremaju set.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 10:57 pm

Dobro onda kad nisu te. Da ne ostaviš mene i Ferhata same. Još bih nekako i podnijela sto napuštaš Asfer. 

Bilo bi dobro kad bih ja najbolje razumjela sto je htjela ili htio reci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 11:05 pm

Hazar nije na ovom noćnom setu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 11:15 pm

Ja pljujem glupiranje po pričama i objavljivanje istih samo da bi se objavilo. 

Ali neki hoće bar da se tako barem javi. 
https://mobile.twitter.com/peyyez/status/979828760374595585
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 11:20 pm

Sto je bilo kad je Abidin ovako zamišljen i sam na nekom mjestu?

https://instagram.com/p/Bg9CRu4hAIJ/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 11:28 pm

Pokušala sam shvatiti gdje je ovima večeras set, ali nema smisla. Sve je nešto mutno i tamno. 

Ali vidim da je živo na setu. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 9_EF8_D43_B-_B9_DE-4682-9049-48_C85600_F4_A5
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptyFri Mar 30, 2018 11:48 pm

Canove priče inače nemaju mnogo smisla. Hazar se glupirala, on je snimao i rekao e sada ću da stavim na instagram. Verovatno je tako nešto. Ionako postavljaju sve i svašta.

Ako Yigit umre bar neka to nečemu služi. Neka je Namik poslao ljude da ga ubiju i neka Ferhat bar počne da ratuje sa Namikom. Ne mogu sad opet da gledam glupe akcije gde Ferhat u svakoj epizodi upada u skladišta i ubija ljude za koje ni ne znamo ko su.

Mislim da Ferhat svom detetu u životu ne bi dozviolio da krene mračnim putem. Ali svajedno bih volela ćerku, da razneži Ferhata. Ionako svi u seriji imaju sina.

Maskirani mogu da budu da ih ne uhvate kamere, ipak pucaju na sred Sariyera.

Snimanje epizode je završeno u sredu, snimali su skoro celu noć. Četvrtak i petak je pauza, sutra počinje snimanje 25. Tako da će se verovatno sutra ujutru vratiti. Ne verujem da će biti manje Ferhata, ako i sutra ostane, nadoknadiće. Snimanje ionako traje pet dana zato šro nemaju puno lokacija.

Ovo bi trebalo da je Topkapi.

Ja posle BAHa ni u ludilu ne bih gledala seriju koju ta žena piše. A svaku seriju koju je pisala posle toga je uništila. Naročito ne bih mogla da podnesem da joj neko da u ruke Ferhata, bio bi pet puta gori prema Asli nego sad.

Ukratko da su fanice ljubomorne na Mihre i da zato prave toliku dramu. Što je logično, na Bircinog dečka ne reaguju tako. Ne vole ga, ali nisu toliko agresivne.


Izbrisan je ovaj tweet.

Ovo bi trebalo da je Timur, a ne Abidin, pošto danas nije bilo snimanja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 12:08 am

E da to što je Can objavio, ali stavila je i ona priču gdje se belje u kameru ili što već. Da je samo jedno glupiranje, hajde de, ali oni su danas bas uživali u postavljanju gluposti. 
A da Canove price i nemaju nekog smisla, to sam navikla. Čovjek je meni kopija Tanera, a karaktera Tanerovog Merta. Simpatičan je. 
Iako kad bih ovako rekla djeluje velika šalivdžija.

To sam i ja promislila. Da ne umre za bezveze. Da ima nekog smisla njegova smrt.
Neka nam ne dođe sa brdo problema kao Cemova. 

Ne bi on, ali tu je i Namik. A ako je kći onda puno je manja vjerojatnost da će je upetljati u ijedan od tih poslova. Mada znam da Ferhat ne bi dao na sina. 
Ma razniježit će Ferhata bilo koje dijete. Meni je on nježan i s Ozgurom. 
Ali da bude kćerka pa da on bude previše zaštitnički nastojten. Uf be. Jadni oni koji joj se približe. Kad se samo sjetim kako je reagirao na Gulsum i bebu. Aman aman. 

Dobro. To je točno, ali ovako su samo još veću pažnju privukli maskirani u autu. 

Možda se onda sutra i vrati Ibro.
Taman da je dobio jedan dan pauze vise. Njima stvarno nije problem s lokacijama pa onda to brzo ide. Uostalom, Ibri pojačaju malo tempo snimanja i eto. 

Moguće, u mraku se ja ne nalazim nimalo. Nemam pojma što je što.

Ne bih ni ja mogla gledati Ferhata još goreg nego sto je, a uostalom to ne bi ni išlo uz lik. 

Onda evo ponovno. Obožavam kad se postavi pa izbriše. 
https://mobile.twitter.com/peyyez/status/979830617163649026

I ja sam prvo mislila da je Timur, i je. Ali kad sam klikla na fotografa koji je označen, vidim da je on dio SBA zato sam pomislila da se radi o Abidinu. Tj. da je Abidin nešto snimao.


Последњи изменио Poncha дана Sat Mar 31, 2018 12:11 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 12:10 am

Bu ne simdi? Ekipa nastavlja Birgoren ide na pauzu.

https://twitter.com/raninimanini/status/979827117046337536


Sada će njegova ekipa da nastavi da piše seriju? I šta će to biti različito u odnosu na njega? Sve će biti isto.
Ako je ovo istina, produkcija nije njemu dala otkaz, nego je sam otišao. Čovek nije mogao da podnese pad rejtinga i tolike kritike i napustio je seriju. Inanamiyorum.
Da vidiš kad na kraju ne ode. Još će da kaže na insistoranje fanova sam se vratio.
Ay ovoj seriji nema šta se nije desilo. Na kraju će i glumci da odu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 12:13 am

HahHhahhahahhahaha 

Da znaš da sam jučer promislila da ne sam otišao.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 12:13 am

Pa onda serija nastavlja u istom tonu. Pih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 12:25 am

Aha, to što je ona postavila nisam videla, videla sam samo njegovo.

Ma simpatičan je i meni i poseća na Tanera, ali opet mu priče nemaju smisla. Ali neka ga ako ga to zabavlja.

Ako dođu problemi kao posle Cema, mogu slobodno da završe seriju bez da gledaju rejting. Takvu depresiju ne bih mogla opet da podnesem. Taman je Asli počela da se smeje, baš su lepi kada izlaze i iz kola. Ali njihova sreća uvek traje pet minuta.

Ako Ferhat doživi da ćerka odraste valjda će dotle da se promeni bar toliko da ne preti pištoljme momcima koji joj priđu. Ama svakako će biti zajeban. A Namik će valjda malo u zatvor, neće valjda dočekati da dete odraste toliko da može da ga uputi na loš put.

Oni su uvek imali dva dana pauze. Valjda zato što su natrpani svi u onu kuću. Tamo obično snimaju dva dana i ostale lokacije po jedan dan, ako su kraće scene mogu i dve lokacije dnevno da odrade. Tako da nije čudno što imaju malo više pauze nego ovi što snimaju po šest dana.

Čovek ni ovako ne koristi intagram, gde će priče da postavlja. Čak i da postavi neće snimati sebe, tako da ne vidim kakva bi korist bila.

Koji je to nivo iskompleksiranosti. Ne, najgore je što je on stvarno mislio da će gledaoci da prihvate Julide. Samo ne znam kako j to mogao da pomisli. Ti ćeš da ubaciš neku napadnu glupaču, AsFeru ćeš da napišeš dve scene, a ovi fanovi neće da reaguju? Tako nešto nije trebao ni da sanja.

Da, nastavljamo u istom tonu, mada ja 80% mislim da će da se vrati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 1:08 am

Očito ga zabavlja kad postavlja takve stvari. 

Ja ti lijepo kažem čovjek piše samo dramu jer je cijeli drama. On ne može podnijeti jednu cijelu epizodu sreće nego treba ubaciti dramu. Drame mi je puna kapa vise u seriji. 
Asli je ponovno vedra i to mi je drago. Ferhat je nešto u među raspoloženju, ali to je za njega očekivano. Kao da mu se jedna misao mora glavom. Ali svakako da ovo sad im ne treba. 

Misliš? Hahaha ja mislim da on poživi toliko da bi radili pištolji. Ono, čisto za upozorenje, ne da ubije nekoga. 
Ali općenito će je držati kao princezicu. 

To je dobro što imaju po dva dana pauze. Drago mi je zbog glumaca. Koliko prednosti ima kad su iste lokacije u pitanju. 

Mislim da neki fanovi misle da Caga ne voli postavljati slike jer i ove koje je postavio zna obrisati. Za razliku od objavljivanja slika koje stoje su mu predlagali da objavi price pa da, ako mu se ne budu sviđale,  ne mora ih brisati jer se one ionako same maknu nakon 24 sata. Znan da su mu takvo nešto prije predlagali. Kao da Caga ne zna što su price, neyse.
Ali onda kad vide da drugi objavljuju nešto u pričama, obavezno mu jave da bi to i on trebao raditi. 
Moje mišljenje je da mu to ne treba, ali većina ih želi pa on kako zna. Zbilja upiru u njega zadnjih dana. 
Da postavi nešto gdje nije on, obavezno bi mu slali da objavi sebe. 
Za neke fanove me čudi kako nisu shvatili Cagin karakter. 

Zar nisi znala da je Birgoren iskompleksiran? Pa da nije tako ne bi ni ulazio u rasprave i dopisivanja s fanovima, pravdao se, odlazio s twittera pa se vraćao, pokušavao biti komičan i slično. 
Ne znam kako je očekivao i odakle mu ideja da će fanovi prihvatiti Julide. 

Moguće da se onda i vrati. Onda je ovo njegovo dramatično pozdravljanje bez smisla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 5:19 am

Aha. Ovo što je odbrojavao Can je opraštanje i od ekipe. 
E sad, tko sve odlazi? Tko dolazi? A baš sam se navikla na ove. 

Ovo je valjda set. 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 CC08_BE57-869_A-47_F2-838_D-4_D378134_EC17

Aha, Ibro je uhvaćen u Parizu. Što kažeš na jaknu?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 10:53 am

Yani dobro smo rekle zašto Pariz. 

Odlična slika.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 1:43 pm

Slike iz epizode su mi dobre, ali kakav je ovo ozet? 

Što je s Namikom i Julide? Bu ne ya? 
Prevedi ti ovo kako spada. 

Feriah kad je čuo srce želi izići iz karanlika? Aman. Ako je to točno, ljubim ga posred čela. Ajde da se ne nadam unapred, tko zna što sam ja razumjela.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 3:42 pm

Evo me. Sada cu da prevedem ozet.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 4:16 pm

Asli pokušava da spreči Ferhata da ide u operaciju i priznaje da nije abortirala. U koga će ovog puta Asli uperiti oružje koje uzima u ruke drugi put?
Idil ne može da podnese promenu u Namikovom ponašanju i iza zatvorenih vrata ide za osvetom. Šta će biti poslednja kap zbog koje će Idil izgubiti strpljenje. Gde će biti kraj njene saradnje sa Cuneytom?
Dok Ferhat misli da svet u kome živi nije prikladan da bude otac, Yigit je uz njega. Dok Ferhat nakon što čuje bebine otkucaje srca hoće da izađe iz mraka, hoće li Yigit zbog zbog Ferhata da se zakppa u mrak?
Dok Asli prigrli Julide sa četvoro ruku misleći da je jedina osoba koja joj je ostala od porodice, Julidnino mračno lice polako izlazi na površinu. Šta je sakriveno u prljavoj prošlosti koja je pre mnogo godina povezala Namika i Julide?
-----------------------------

Asli, opet pištolj, opet karanlik? Allah, Allah, pomiri se sa svojom mračnom stranom, prekini da se opireš kad već toliko voliš. lol!
Stvarno, šta će Asli da uradi? Da uperi pištolj u Ferhata ili u Yigita? Da puca Ferhatu u nogu da ga spreči?
Ovaj deo mi se sviđa i interesuje me.
Idil i Cuneyt... Znala sam da će doći do njihove saradnje i mogu reći da mi se trnutno sviša s obzirom da rade protiv Namika, samo neka ne diraju Ferhata.
Ferhat se i dalje premišlja, ali dobro, bar je napravio korak ka izlasku iz mraka, do sada nije ni pomišljao na to.
Yigit i karanlik? Anlamadim.
Opet Julide. Delirmek istiyorum. Kakvu li će sad glupost i logičku grešketinu Birgoren da nam uvali? Da nije Julide Sahinova ćerka, a Aslina sestra Sahinova žena?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 4:22 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 DZmiHBAWkAABjDF
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 EmptySat Mar 31, 2018 5:30 pm

Dokle više haos. Kad god uđem na na onaj tag da vidim da li ima nešto novo u vezi serije, naletim na haos i pročitam gomilu gluposti. Ne razumem šta više hoće od tog čoveka, šta god uradi smeta im. Kako je mogao da ide sa Mihre u Pariz. Sa kim da ide? Sa Birce? Allah, Allah, da mogu na silu bi razveli čoveka i gurnuli mu Birce u krevet. Imaju isti nivo ponašanja i razmišljanja kao njihov scenarista idol. Da mi nije žao da se rastanem od Ferhata reka bih da se završi serija i da se rešimo. Produkcija poseban problem, kanal poseban problem, scenarista poseban problem, fanovi poseban problem, reditelji, montažeri, stilisti, šminkeri... BIKTIM!!!
Pada rejting zbog privatnog života, yok ya. Taj isti privatni život je bio i kad je serija imala rejting 7 i 3. Pada rejting zbog glupog scenarija i ni zbog čega drugog. Evo Ozcan Deniz se pre neki dan oženio, Asli Enver postavlja slike sa Muratom, pa imaju rejting 9.

Poncha ::
Ja ti lijepo kažem čovjek piše samo dramu jer je cijeli drama. On ne može podnijeti jednu cijelu epizodu sreće nego treba ubaciti dramu. Drame mi je puna kapa vise u seriji.
Asli je ponovno vedra i to mi je drago. Ferhat je nešto u među raspoloženju, ali to je za njega očekivano. Kao da mu se jedna misao mora glavom. Ali svakako da ovo sad im ne treba.

U ovpj seriji uopšte nije predviđeno da bude toliko drame. Ali hajde pišeš dramu, bar to napiši kako treba, nego yok. Čovek je rasterao gledaoce dramom i intrigama i i dalje isto. Šta bi bilo da je Yigit upucan u sledećoj, a da se u ovoj bavimo samo AsFerom. Kao da neko gleda zbog Yigita pa će da pusti epizodu samo da vidi šta će biti sa njim.

Poncha ::
Mislim da neki fanovi misle da Caga ne voli postavljati slike jer i ove koje je postavio zna obrisati. Za razliku od objavljivanja slika koje stoje su mu predlagali da objavi price pa da, ako mu se ne budu sviđale, ne mora ih brisati jer se one ionako same maknu nakon 24 sata. Znan da su mu takvo nešto prije predlagali. Kao da Caga ne zna što su price, neyse.
Ali onda kad vide da drugi objavljuju nešto u pričama, obavezno mu jave da bi to i on trebao raditi.
Moje mišljenje je da mu to ne treba, ali većina ih želi pa on kako zna. Zbilja upiru u njega zadnjih dana.
Da postavi nešto gdje nije on, obavezno bi mu slali da objavi sebe.
Za neke fanove me čudi kako nisu shvatili Cagin karakter.

I od njih mi je više muka. Svaki dan mu daju intrukcije kao da je malouman. Neće čovek da postavi i gotovo. Ova što si stavila link za njen tweet ga prati od AFK. Ako do sada nije shvatila kakav je, ne znam kada će. Čovek ne voli društvene mreže, koliko je puta rekao. Otvorio je profile da bi promovisao projekte i to je to. Kada nema projekta nema ni njega. Ne znam šta treba da uradi da bi bili zadovoljni, da ceo dan sedi na instagramu i da ih zabavlja pošto im je očigledno smrtno dosadno. Najbolje da mu odrede gde će da se kreće, kako će da se ponaša, sa kim će da se druži, šta će da radi i da on prati ta uputstva, drugačije se neće smiriti.
I ja ponekad poželim da postavi sliku, ali ni u ludilu ne bih išla da mu to napišem, a naročito ne da mu dajem instrukcije.

Poncha ::
Zar nisi znala da je Birgoren iskompleksiran? Pa da nije tako ne bi ni ulazio u rasprave i dopisivanja s fanovima, pravdao se, odlazio s twittera pa se vraćao, pokušavao biti komičan i slično.

Znala sam da je iskompleksiran, ali ne toliko da napusti seriju zbog toga. Kritikovao je Semu i Eylem kako su uprskale i otišle, a šta on sada radi?

Poncha ::
Aha. Ovo što je odbrojavao Can je opraštanje i od ekipe.
E sad, tko sve odlazi? Tko dolazi? A baš sam se navikla na ove.

Jel Can sada odlazi ili nastavlja? Rečeno je da će se menjati reditelj, ali koliko se sećam Can je trebao da bude tri epizode, ili? Toliko je informacija bilo o tome da mi se sve pomešalo.

Poncha ::
Aha, Ibro je uhvaćen u Parizu. Što kažeš na jaknu?

Znaš valjda da obožavam takve jakne, oduševljena sam. Ali premalo krzna da bi mogao da se takmiči sa Cagom. lol!
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo   - Page 20 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
Назад на врх 
Страна 20 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: