Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 10:36 am

Dok odu na set, dok se spreme, dok pocnu to ce biti osam, mozda i kasnije.
Ne znam zasto Turci insistiraju na letnjem racunanju vremena, pogledaj, u pola sedam mrak. Zimi je onda mrak do osam.
Ako snimaju unutra ili na onoj platformi koja predstavlja Topkapi, onda nista od materijala.

Ibro dresira. Mogao bi da predje sa pasa na fanove.

Videla sam sliku Fatiha sa psom. Kod Ibre jos samo ti i ja nismo bile. lol!

Ne znam za Selin, idem da vidim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 10:41 am

Uporedila ga je sa Sarumanom pa je tuzio za uvredu i pretnju. Yarabbim, cime se on bavi. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 10:55 am

Raninina nova opsesija je postao Netflix projekat. Svaki dan o tome prica.
Stvarno, nisu stavili u ono saopstenje da je serija obrada Ipekinog romana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 11:14 am

Ne pitaj me zašto to mislim, ali mi je djelovalo kao da su danas na azijskoj strani. Uglavnom, većina sa seta je danas jako škrta s lokacijama. Jedino je Binnur, a ona često pohodi set, stavila sliku neke šume bez lokacije, pa su možda i tamo. Ali svakako mi se čini nedje gdje nema velikog pristupa ljudima. 
Jedna druga radnica je postavila sliku gdje se u pozadini vidi neka vila. 

Prije vise od sedam sati su jedna od radnica i Can krenuli na set. Mrkla mračina je bila. Zato i kažem, oni se dignu po mraku, dok dođu na lokaciju. Kako god okreneš, trebaju se dignuti u zoru da dođu na set i spreme se za snimanje. Glumci dok se ušminkaju i to, a ovi drugi da spreme set. 

Jedna od ovih radnica sa seta, ne znam točno koja joj je uloga, je objavila sliku frizera koji pretpostavljam njoj radi frizuru i napisala we all love. Moguće da on ima veze s frizurama u seriji. 



Ibro bome odlično dresira pse. S fanovima mu bas i ne ide. Bit će da je točno da su životinje manje komplicirane od ljudi i da se s njima lakše komunicira. 

Ja ne znam što mi još nismo otišle. Vidiš da svih rado prima u goste. 

Hahaha A čime se i on bavi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 11:17 am

Nisam upratila što je dana pisala. Ali nju jako boli Netflix. Valjda jer s njim nije imala prva informacije. Prije su došle do Birsen. 

Ne znam zašto nije spomenut original price. Malo čudno i je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 11:26 am

Još sam upratila da ona iz agencije sto je postavljala slike djece koja bi (navodno) trebala glumiti u Netflixovoj seriji je izbrisala obje slike djece navodno dogovorene za seriju. Ne znam iz kojeg razloga. Ali mi je upalo u oko. 

Ne znam, ali imam osjećaj da su iz produkcije isto postali oprezniji s čim se izlazi vani. 
Jer su sve one emisije tračerske objavljivale videa s Cagom na setu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 11:56 am

Ne pitam te, mogu misliti gde si sve kopala i kako si iskopala. smeh

Onda cu ja da upratim tu Binnur ako cesto ide na set.

Verovatno je set frizer.

Pa i jedu zivotinje jednostavnije od ljudi i razumnije.

Ici cemo kad tad, valjda ce da nas primi.

Birsen izgleda ima bolje izvore od nje. Dosta toga objavi prva. Dok su Ranini i Tokyo nagadjale datum pocetka Fatiha, Birsen je rekla da je utorak.
Za Netflix je samo Okana Ranini prva objavila, sve ostalo je Birsen.

Jeste cudno, a prica je ocigledno ta. Mozda ce da naprave izmene, ali vracanje u proslost, spasitelj i ostalo je iz knjige.

Moguce da je produkcija videla da ima posla sa ludim fanovima koji sve iskopaju i prosire po drustvenim mrezama, pa su preduzeli mere protiv curenja informacija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 12:13 pm

Ah, ne znam vise sto sam iskopala, što moj slobodni zaključak kako pratim što i kako objavljuju. 
Doduše, znam samo što postavljaju ovi koji imaju otvorene profile na instagramu. 
Ali sam primijetila da ovi koji objavljuju nekako paze da se lokacija sa slike i ne može bas iščitati. 
Prije su znali odmah u zoru postaviti slike na kojima je set i to čak i označene lokacije. 
Onaj što je objavio sliku s Kapali je objavio u cik zore. I znala sam da ću taj dan na lokaciji Kapali carsi naći nešto. Tako je i bilo. Na početku je bilo s Fatihom isto. Ili s Haydarpase. 
A sad su jako šturi s informacijama. 

A ono što je dosad postavljala u price se poklapalo s ostalim slikama sa seta. Tako mi se bar čini. 

Lik prati Cana i Netflix, a je li na setu i on, ne mogu biti sigurna jer nema postavljenih slika s glumcima. Niti prati ikoga od glumaca iz serije.

Pa i jesu. Za Ibru pogotovo koji ih dobro razumije i s njima se slaže. 

Ma neće nas izbaciti valjda. Čini se gostoljubiv. 

Mislim da je Birsen imala direktan izvor kod nekog iz produkcije. Neko ju je pratio na instagramu, mislim čak Binnur.  A vidjela sam da ju i Ayca prati tako da je vjerojatno od nje dobila potvrdu kad je bila onoliko sigurna. 
Jest da se ispomašivala, ali vjerojatno je i bilo tračeva za puste glumice koje su se spominjale.

Vjerojatno će biti izmjena, ali priča je ta. Ovo se sve poklapa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 12:20 pm

Nastavljam s potragom za likom u trenerici. Hahahah 

je li ovaj? 
https://www.instagram.com/tugaymercan

Ne mogu nikako povezati tko bi bio. 
Sad ću ih izredati barem sto i neću naći.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 12:27 pm

Definitivno su danas u nekoj šumici.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 12:42 pm

Ima dosta set radnika koji imaju zakljucane profile, valjda da ih fanovi serija ne smaraju.

Onda je stigla zabrana od produkcije. Dok se snimala Kosem, znam da je svima bilo strogo zabranjeno da objavljuju slike sa seta. Cak su i Nurgul upozorili po tom pitanju i trazili da obrise sliku. I bolje je tako. Do sada nije procurelo nista vazno, ali ako se stvari omaknu kontroli, moglo bi.
Pred zadnju epizodu Ask i Memnu su hakovali Hilalkin mail i ceo scenario zadnje epizode se nasao na internetu. Ja tada nisam bila u svetu tr serija, ali posle se dosta pricalo o tome.

Lako cemo mi sa Ibrom, treba samo da smislimo kako da se usunjamo u Zekeriyakoy. Mogle bismo kroz onu sumu iza Cagine kuce. Caga nas garant nece primiti, njemu cemo da napravimo sacekusu ispred kuce. lol!

Ispromasivala je i to dobro, ali ipak se posle oprala kada je objavila tacne infornacije.Ja kod Ranini vise ni ne gledam, direktno ulazim kid Birsen na profil po informacije.

Hahaha ti se jos bavis tim likom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 12:59 pm

Cansu, cok guzelsin.
Ovo mora da se gleda, samo da vidim kako. Da li ce nasi nesto da smuljaju ili da se pretplatim na Puhu.

https://youtu.be/_5qRTtw0Bls
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 1:04 pm

Kanal D dao fragman u utorak, bez da fanovi preklinju, sada ce da daju svaki dan reprizu serije. To su trebali da urade kada je rejting bio 6, 7 a ne tek sada.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 2:09 pm

Pa naravno da će ga zaključati. Jer fanovi, mislim i ja, im po par puta dnevno uđu u profil da vide što su postavili. Oni koji ne žele svoju privatnost, jer nisu javne osobe, dijeliti s drugima naravno da će imati zaključani. Još kad dodaš fanove koji ih gnjave pitanjima, jer ima i takvih, gdje bi stigli. 
Ali neki set radnici čak i uživaju u pažnji. 
Da sam ja set radnik, moj bi profil bio zaključan. 

Mislim da su svi uvidjeli koliko im lagano cure informacije. Pa bar da ono što mogu držati od očiju javnosti da drže. Što je i u redu. Ja tražim slike, ali mislim da je poštenije da se ništa ne objavljuje. 
Ne znam jesi li išla za tim, sve što je procurilo od videa došlo je od fanova ili prolaznika. Ono  što su set radnici postavili je  vezano za njih, nema slike glumaca, nema scena. Na to su pazili. 
A primijetila si da je par ljudi snimilo video Cage, ali nitko nije okačio sliku s njim. Vrlo lako moguće da se uopće nisu slikali s njim ili mu mogli prići bliže. 
Mislim da je jedno vrijeme i u Medceziru bila neka takva zabrana za slikvanje i objavljivanje slike. 
Vidiš dokle ide kad hakiraju nekome mail da bi došli do informacija. Užasno.

Moguće da je i Ibrina kuća blizu šume. Vidi mu price. Još kad ispadne da žive blizu. Ili ih šumica dijeli. Najbolje da postavimo  šator negdje tamo. Možda obojica trče. 
Ja mislim da bi Caga mene primio i kuću. Što sam skromna. Hahah Nadaj se ti, Poncha. Hahah

A bavim se jer nikako otkriti tko je. A očito je vezan uz Cagin lik. 
A i da mogu upratiti tko je i sto objavljuje. Je li mu lik važan ili nije. 


Ne znam hoće li naši uzeti i prevoditi. Mogli bi ovi saprevodom to. Ali ako preuzmu onda će se vjerojatno plaćati. Ne znam. Odavno ne boravim nigdje nego ovdje i sto stalkam pa nisam u toku s tim tko ima volju prevoditi i hoće li se naplaćivati. Veronika, je li ti znaš? 
Ali zar ne postavljaju i Turci bez prijevoda ukradenu epizodu  negdje epizodu odakle se isto može gledati? Pronjuškaj tamo kod njih. 

Kanal D se kasno sjetio poraditi na promociji serije. Sad kad im se ukida Gulizar onda pokušavaju spasiti ovu. 



Evo ti Kive ovdje na tapeti kod tracera. Ovo je definitivno Ali. Čovjek izgleda je sklon zaboravljanju. A on je pisao o tom Kivinom projektu. To znam.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 2:41 pm

Ja da sam set radnik ne bih ni imala profil. Ali i kad bih imala, bio bi zakljucan. Zamisli koliko budala im dnevno postavi koliko glupih pitanja.

Ja bih volela slike i tako neke snimke koji nista ne otkrivaju, ali ne bih volela da procuri nesto vazno.

Tacno, i u Medceziru je bila.

To nam Ibro salje signale da smo na pravom putu. lol!
Cim sam videla pricu pomislila sam da trce u istoj sumi. Mogli bi da se sretnu malo da popricaju pa da me stvarno opali srce.
Vidis, sator ti uopste nije losa ideja. Jeste da ja sa kampovanjem zbog fobije od svih mogucih insekata bas i ne stojim dobro, ama zbog njih dvojice cu da se zrtvujem. lol!
Tamam, misli i dalje. smeh

Nase necu da placam, onda cu pre da platim Puhu i da gledam odmah. Ako neko od Turaka ukrade, to mora odmah da se nadje i odgleda, jer brzo izbrisu. Videcu u subotu.

Za Gulizar je bilo jasno od pocetka da nece postici nista, kao i za Kizlarim icin. Mislim da ni ova Gizrmina nece nesto posebno uraditi, prema tome trebali su da cuvaju ono sto su imali. Sad je pitanje sta ce biti.

Ajme. Ovaj je opet zaboravio ime projekta.
Prison break ce biti na Foxu? Taj detalj mi se ne svidja.
Znaci brkovi su zbog filma. Svidja mi se opis filma, ali iz ovoga ne zakljucujem da ce biti komedija, a Kivo je rekao da hoce.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 2:57 pm

Ja bih imala profil, ali bi mi i dalje bio ovakav kakav je. Ne bih fanovima služila za stalkanje. Znam, grozna sam. 
Postavljaju oni pitanja gdje je taj i taj glumac, molim te sliku, gdje se danas snima, bla bla...
Sto pitanja dnevno. 

E, takve slike i snimke bih i ja voljela. Onako, iza seta. Neke šale. Nešto sto ništa ne može otkriti radnju sve i da se serija sad prikazuje. 

Zamisli da se sretnu dok trče. Ali zbog posla teško da im se mogu uskladiti isti slobodni dani. Vidiš da je Ibro danas slobodan po danu. 
E vala bi i mene onda pošteno opalilo srce.
Hahahah znaci i u šator bi ušla unatoč strahu od insekata. A to je najjeftinije i najlakše za unijeti u područje Zekeriyakoya. Kamp kućica bi bila vidljiva. 
Pa ti kako hoćeš.

Ah, eto, možda bi me i primio u kuću. Možda bi mu bilo žao da kampiram pred kućom. A on toliko ima prostora tamo. I još ja ovako uvijek na usluzi. 

Malo ti to pronjuskaj tamo jer ne vjerujem da ni oni neće skinuti/ukrasti. Nismo valjda mi gori od njih. Hahah

A oni su sve nade polagali u druge serije. S našom su se dobro zezali. 

Zato i kažem da je sklon zaboravljanju. A on je za tu seriju pisao.
Mislim da je bilo govora da zbog autorskih prava ili televizijskih prava, ne znam, treba serija ići na Fox. 
Ali Kivo mu je drag, bar mi tako izgkeda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 3:16 pm

Aj pa ti skuži koja je šuma u pitanju. Mada meni i dalje smrdi na neku s azijske strane. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 E02_CB2_BC-474_D-4506-8078-790240429460
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 5:28 pm

Yok artik ama ya. Bu nedir? Zasto neko oseca potrebu da napise tekst koji poredi dva glumca koji nemaju nikakve veze jedan s drugim i jos usput da ih preko navodne hvale ispljuje.

https://twitter.com/magazinncom/status/973680751626674178?s=19
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 5:59 pm

Hahaha znaci ne bi fanovima sluzila za stalkanje. Eto sta bude kad covek dobije moc. Sada stalka, ali kada bi joj neko servirao informacije koje sada juri, ne bi podelila sa drugima. Yazik, cok yazik. lol!

Ovi ludi fanovi su uvek zeleli da ovaj ili onaj serijski par bude zajedno i privatno, ja takve zelje nikada nisam imala, ali sam opicena po drugim stvarima. Ja sebi spojim par koji bih volela da se druzi. Od kada znam za Cagu htela sam da se druzi sa Kivom i kada sam ih videla zajedno to mi je bio veci dozivljaj nego da se ne znam koji par koji volim spetljao u RL. Obozavam ih zajedno, prelepi su.
Sada sam dobila novu fantaziju, Ibro i Caga. Ne moraju ni da se druze, neka opale jedan selfi ako se sretnu na trcanju. smeh

Hahahaha Sara i Poncha sa satorom u sumi Zekeryakoya. Umirem. smeh

Sorma, odmah bi se sazalio i zvao obezbedjenje. Koje su ovo ludace koje kampuju ispred kuce. smeh

Oni se zezaju sa svakom serijom. Kad se samo setim sta su radili prosle godine sa Hayat Sarkisi i BMom. Te jedno vece dve serije, te kasapljenje epizoda, od jedne dve i onda opet sve vratili na staro posle dve nedelje. Jedino jos Fatiha shvataju ozbiljno zato sto su ulozili citavo bogatstvo, ali i za to je pitanje dokle ce.

Koja god da je suma necemo dobiti nista.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 7:59 pm

Samo sam klikla na tekst. Ne znam zašto njih uopće ima itko potrebu uporedivati. 
Što su ih ispljuvali? Tj. koga od njih?

Pa nije da ne dijelim ni s kim informacije. Vidiš kako s vama ovdje, onoliko koliko vas zanima, podijelim što znam ako mislim da ima smisla. Nije da ne želim podijeliti. Ti si spominjala da te ne zanimaju informacije trenutno. 
Ali da sam set radnica sigurno zbog fanova ne bih imala otvoreni profil i kacila im stvari. To bi mi bio posao isto kao i svaki posao. Niti se ljutim na ove koji imaju zatvoreni profil. Dapače. 

Ja nekad volim vidjeti da se serijski parovi (pogotovo ako je par neki koji mi je drag) i kolege privatno druže, ali ništa mi nije draže od Kive i Cage. 
Kad ja njih vidim srce mi je kao kuća. Sad kad bi se družio s Ibrom, uf be. 
Tebi ide to spajanje, što zamisliš od glumaca tako bude. I tvoji miljenici bar kad-tad okače sliku. Tako da je vrijeme za Ibru i Cagu. 

Hahahahahhaha Samo ne znam u koju bi kućerinu koja gledala. Ali jutarnje tračanje bi se podrazumijevalo. Nema druge. 

E moj Caga. Zato bi Ibro odmah nas pustio u kuću.
Pusti ti to. Njih dva su dosta slična. Razlika je jedino što Ibro ima dozu divljine u sebi. 

Ah da, ne spominji mi to što su napravili sa serijom. Ja još nisam do kraja pogledala kad su oni počeli petljati s danima i slicno. 

Jesi li sigurna da nećemo ništa dobiti? Ja sam recimo saznala da je ova vila koju sam i prije viđala, ali nisam znala lokaciju, na Beykozu. Dakle, bila sam u pravu na kojoj je strani šuma. I pretpostavljala sam to. 

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 0_E0_DDF71-_E2_AE-44_C8-_B352-_D4_F235_D6_E7_A4


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 B94_AE2_C8-66_BE-41_DC-89_A9-_E66_A09_F139_DC


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 9_DDED343-0_AB9-4_CBF-9144-_AF994_EB3_B496

Barem se meni čini da su to iste lokacije. 

Ove prve dvije je postavila ista osoba, neka zadužena za uređenje seta, a zadnju ista osoba koja je od jutros postavljala videa s Canom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 8:19 pm

Ovo Ilknur sad se bas bacila i na Enginovu fanove? Lijepo im svaki dan servira nešto njegovo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 8:57 pm

Nisam pročitala ceo tekst, samo sam preletela. Kao između njih svojice bira Cagu, jer Engin je ušao u klub onih kojima je ukinuta serija, Engin ne napreduje, uvek je isti, a Caga napreduje. Ali pošto Engin ima novi film zbog reklamiranja je izašla vest da je u vezi sa Cansu. A Caga snima novu seriju, pa i tu ima poteza koji mirišu na reklamu, onaj sa lajkanjem Serenayine slike.

Pre svega, ne znam ko je video da Engin isto ulazi u svaku ulogu. Nije tačno, sve Enginove projkete osim Olene kadar (a i to sam odgledala prvu epizodu) sam odgledala i tvrdim da je svugde različit. Meni Engin nije privlačan na drugi način pa ga ne pratim kao one koji jesu, ali poslednje što može da mu se zamri je gluma. Meni je jedan od turskih glumaca najboljih glumaca.
Razlika između njega i Cage je što on nije atrakcija kao Caga. Ne poseduje tu crtu kojom do te mere privlači pažnju.Bar ja tako doživljavam.

A ovo za reklamu je smešno. Engin se takvim stvarima nikada nije bavio. Čovek se između dva projekta pravi da je mrtav, toliko ga nigde nema.
Cagi svakako nije potrebna nikakva reklama, brend Cagatay Ulusoy je sam po sebi reklama.

Ne, sada delip, nego kažem kada bi bila u situaciji da su ti informacije same servirane kao set radniku. A meni bi valjda rekla. smeh
Yooo, ja sam rekla da me ne zanima previše lokacija seta, odnosno da je ne bih ja istraživala, a informacije me interesuju.

Ja volim da se svi parovi koji su mi dragi međusobno druže ili bar dobro slažu za vreme snimanja serije. Po tom pitanju sam uglavnom imala sreće. Nikada nisam gledala par koji se privatno ne voli.
A Kivo i Caga su nešto drugo. Uvek sam više priželjkivala da se druže, nego da rade zajedno. Sad kad se druže, naravno želim i da snime nešto zajedničko. Ali to je jako teško. Morao bi da se piše scenario tako da dva muška lika budu podjednako važna.

Ide mi stvarno. Sećam se koliko sam se šokirala kada sam videla Seckina kod Cage na rođendanu. I Onda ona slika iz Kasa, posle Kivo i Caga. Caga i Riza isto.

Gledale bismo u onu kuću kojoj u tom trenutku ima nekoga (a da nije Mihre lol! ). A kad su zajedno kući podelile bismo stražu. smeh Tračarenje je obavezno stalno. Kad ova dvojica nisu tu istalkale bismo ceo Zekeryakoy. Nego ja tu odmah vidim priliku za biznis. Aj miljenike nećemo da prodamo novinarima, ali za ostale stanovnike uopšte ne mogu da obećam. lol!
Evet, Ibrina divlja strana je meni jako privlačna. Međutim, ja u Cagine nevine poze pred novinarima ni malo ne verujem, uvek sam u njemu videla nešto što ne želi da pokaže, baš divljinu. Samo što Caga naravno gradi imidž onako kako treba, a Ibro na te stvari ne obraća pažnju, ponaša se onako kako mu dođe.

Šta nisi odgledala do kraja Bodrum Masali? Nisam ni ja odgledala zadnjih nekoliko epizoda, a kraj nisi ni mogla da odgledaš kad ga nije bilo. Najavili su drugu sezonu i nisu je snimili. Sva sreća da sam se ohladila od serije pa mi nije bilo važno. Kad bi tako nepti uradili sa SBA, ne znam, mislim da bi fanovi zaposeli zgradu kanala.

Dakle, od tebe nema bolje, uvek nešto iskopaš. Je li ovo ona vila gde su se nalazili Davut i Yesim?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 8:58 pm

Neka im servira i neka se baca na Engina, samo nas neka postedi svog ukusa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 9:33 pm

Aj, ako ti nije problem, pogledaj što ovi pišu. Nadam se da im nisu zaključani profili. 
https://mobile.twitter.com/serraslr/status/974010690850705414

https://mobile.twitter.com/xxirc/status/974013330921852934
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 EmptyWed Mar 14, 2018 9:40 pm

Da je juce imao snimanje na Fatih/Haydar i da nista nije doslo.

Kako su juce imali snimanje kad Can nije bio na setu?
Ili mozda jesu rano ujutru.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 34 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 34 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: