Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 4:59 pm

Koje?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:00 pm

Sparks me pitala jel' sam ovo pisala pijana, tako da je moguće da moje rečenice nemaju smisla. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:01 pm

Znaš ti i sama.

Nego, kako Sparks zna što si ti pisala?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:01 pm

Pokazivala sam i njoj neke sličice na vk.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:02 pm

A. Tračaš nas.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:02 pm

Ne tračarim vas, sad ćeš da vidiš.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:04 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 MElMYMo3fJg

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Q4ivcSH5GDY
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:06 pm

Otkad ti omladinu spašavaš? A Cagu bi svjesno upropastila?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:06 pm

Točno sam znala koga kritizirate.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:07 pm

smeh smeh smeh smeh smeh
Canim benim, prošlo je vreme dok je Caga spadao u omladinu. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:08 pm

On je bebek. Njega ne dam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:08 pm

Tvoj bebek, koje ima 27 godina, dosta veza iza sebe i uspešnih uloga. lol! Vallah, bebek, jašta.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:10 pm

Ima, vala, neka mu ih je još.

Ali Caga ima srce bebeka.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:17 pm

Poncha ::
Ali tebi to ionako nije bitno. Vi samo tijela gledate.  smeh

Aynen oyle. smeh

Poncha ::

Ako ga uzmeš, tek si tad izgubila sve.

Saro, u ovoj se krije potajni ubica, ako je meni ovakav veto stavila što se samo zezam, zamisli šta će tebi da radi uživo. lol!

Poncha ::

Prvo od čega odustajem su slikoviti opisi.  smeh

A, ovamo voliš Tolstoja. lol!

Poncha ::
Kako sad zatvoreno za javnost kad je dobrotvorna utakmica? Prihod od ulaznica ide u neku organizaciju za bolesnu djecu.

Ja sam skroz zaboravila da je to dobrotvorna utakmica. Allah Allah, pa doniraćemo mi svoje pare duplo ako treba, samo da mi se ostali maknu.

Poncha ::

U moj tim Rusi ne dolaze u obzir. Ovdje da ti Sara i iziđe u susret ne može. Ako želiš s Kozlovskim ga varat, nađi neko drugo mjesto.

durica
Onda moram da nastavim sa Cagom. lol!

Poncha ::
Trebaju. Ja njima neću pisati po leđima i uništavati tako lijepi prizor imenima.

Dobro ako ti nećeš, ja hoću. smeh Moje ime je ionako prelepo, zamisli još na njihovim leđima da piše AngieTeam, ili AngieGuys. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Poncha ::
Dres ne isključuje Cagu. Samo ću ponijeti njegov kući i imati ga uvijek tu. Spavat ću njemu dok Cage ne bude.  :P

Misliš, dok Caga bude bio sa mnom, ti ćeš spavati u njegovom dresu? lol!

Poncha ::
A meni bi Stanko trebao biti prilika?!

Pobogu, hayir tabiki, tebi je Stas put do Cage. Isto kao što je meni Caga put do Stasa.
Odnosno, takvu priliku propuštaš. lol!

Poncha ::
Ja ne kužim što si ti snagu umjesto na Stanka odlučila se baciti na Cagu. Još imaš i Kivu.

Evo sad sam ti gore objasnila, onako slikovito. lol!
Kako Kivo, on je u našem timu, ne može na Kivu da bude ljubomoran kad nije konkurencija.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:30 pm

Mrs Bondarenko ::

Aynen oyle. smeh

Nema veze. Caga i Ibro i ja, ćemo uživati u košarci. I ja još u nečemu. A vi gledajte samo njih.

Mrs Bondarenko ::

Saro, u ovoj se krije potajni ubica, ako je meni ovakav veto stavila što se samo zezam, zamisli šta će tebi da radi uživo. lol!

Bože sačuvaj. Sara Cagu voli, ona ga ne iskorištava samo kao ti. To što ga vara je drugo. Tvoje su namjere podle.

Mrs Bondarenko ::

Ja sam skroz zaboravila da je to dobrotvorna utakmica. Allah Allah, pa doniraćemo mi svoje pare duplo ako treba, samo da mi se ostali maknu.

Ja nemam toliko novaca. Niti mi ostali ljudi smetaju. Što me briga tko ih sve gleda, bitno je da se novac skupi. Zato utakmica i služi. Inače ne bi ni trebali izaći na teren. Mogli bismo odmah na večeru.

Mrs Bondarenko ::

durica
Onda moram da nastavim sa Cagom. lol!

Radi što hoćeš. Što da ti ja kažem? Ali na Stanka ne računaj. Niti ću ga pogledati niti ću ti pomoći. A ako me kojim slučajem pita što vi izvodite reći ću samo da si potegla potez očajnika.

Mrs Bondarenko ::

Dobro ako ti nećeš, ja hoću. smeh Moje ime je ionako prelepo, zamisli još na njihovim leđima da piše AngieTeam, ili AngieGuys. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Ja uopće ne mogu zamisliti svoje ime na njihovim leđima.

Mrs Bondarenko ::

Misliš, dok Caga bude bio sa mnom, ti ćeš spavati u njegovom dresu? lol!

Ne, nego dok bude snimao seriju. naklon Vjerojatno će biti dosta noćnih scena.

Mrs Bondarenko ::

Pobogu, hayir tabiki, tebi je Stas put do Cage. Isto kao što je meni Caga put do Stasa.
Odnosno, takvu priliku propuštaš. lol!

Ja tebe ništa ne kužim. Što će meni te igrice kad ja mogu ionako imati Cagu? Uopće ne vidim računicu kojom se ti vodiš. facepalm

Mrs Bondarenko ::

Evo sad sam ti gore objasnila. Kako Kivo, on je u našem timu, ne može na Kivu da bude ljubomoran kad nije konkurencija.

Kad već hoćeš ljubomoru, ni ne treba biti ljubomoran na suparničkog igrača. Gdje ćeš gore nego kad te izda iz tvog neko?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:51 pm

Poncha ::
Bože sačuvaj. Sara Cagu voli, ona ga ne iskorištava samo kao ti. To što ga vara je drugo. Tvoje su namjere podle.

Allah Allah, pa i ja volim Stanislava, kad pogledaš tako onda ćeš shvatiti da mi namere uopšte nisu podle. Ja se samo borim za svoju ljubov.

Poncha ::
Mogli bismo odmah na večeru.

Što se mene tiče, olur. smeh

Poncha ::
Radi što hoćeš. Što da ti ja kažem? Ali na Stanka ne računaj. Niti ću ga pogledati niti ću ti pomoći. A ako me kojim slučajem pita što vi izvodite reći ću samo da si potegla potez očajnika.

Umirem. smeh smeh smeh
Neka pita slobodno, i ti mu slobodno kaži, taman da mu objasnim kako i zašto sam došla do toga da potežem potez očajnika.

Poncha ::

Ja uopće ne mogu zamisliti svoje ime na njihovim leđima.

Zašto?
Sara će garant moći. lol!

Poncha ::
Ja tebe ništa ne kužim. Što će meni te igrice kad ja mogu ionako imati Cagu? Uopće ne vidim računicu kojom se ti vodiš.  facepalm

Zato što ti kad budeš Cagu videla uživo, i to bez majice, toliko ćeš se pogubiti, da ne samo da nećeš moći da navijaš za njega, nego nećeš umeti ni da mu priđeš. I onda ja moram da se ubacim. A, i da meni pomogneš sa Stanislavom, raskinuli smo, a ja hoću pomirenje. Ne ide to tako lako.

Poncha ::
Kad već hoćeš ljubomoru, ni ne treba biti ljubomoran na suparničkog igrača. Gdje ćeš gore nego kad te izda iz tvog neko?

Opet ne kapiraš. On je sad, ne znam kojim čudom, zaljubljen u Auriku. Tako da ja u njegovom timu mogu da radim šta hoću, neće primetiti. Ali, kad vidi da je konkurencija pala na mene, koju je on ostavio, onda će shvatiti šta je izgubio i vratiti mi se.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 5:59 pm

Mrs Bondarenko ::

Allah Allah, pa i ja volim Stanislava, kad pogledaš tako onda ćeš shvatiti da mi namere uopšte nisu podle. Ja se samo borim za svoju ljubov.

Dobro. Tvoj vid i moj nije isti.
Ali... Kad si već odlučila, zašto inzistiraš na Cagi, a ne baciš se na Ibru, recimo?  durica

Mrs Bondarenko ::

Što se mene tiče, olur. smeh

Za to ga ni ne trebaš dovlačiti u Tursku. Samo lijepo organiziraj u Rusiji i on će poludjeti na Kozlovskog.

Mrs Bondarenko ::

Umirem. smeh  smeh  smeh
Neka pita slobodno, i ti mu slobodno kaži, taman da mu objasnim kako i zašto sam došla do toga da potežem potez očajnika.

A ne bojiš se sad da ću biti slikovita?  :P

Mrs Bondarenko ::

Zašto?
Sara će garant moći. lol!

Mislim da mi se ime nikako ne uklapa za pisanje.
A i ružno mi je vidjeti da nešto stoji išarano na lijepim tijelima. Jedino tetovaže volim, ali neću ih za ovu priliku tetovirati. To mi je glupo.

Dobro, Saro, ako želiš šarati po Ibri, slobodno.

Mrs Bondarenko ::

Zato što ti kad budeš Cagu videla uživo, i to bez majice, toliko ćeš se pogubiti, da ne samo da nećeš moći da navijaš za njega, nego nećeš umeti ni da mu priđeš. I onda ja moram da se ubacim. A, i da meni pomogneš sa Stanislavom, raskinuli smo, a ja hoću pomirenje. Ne ide to tako lako.

Ali ja se ne vidim samo s njim na utakmici. Nego s timom sam i prije utakmice i nakon na večeri proslave... I tako...

Hic ti ne brini kako ću ja.

Mrs Bondarenko ::

Opet ne kapiraš. On je sad, ne znam kojim čudom, zaljubljen u Auriku. Tako da ja u njegovom timu mogu da radim šta hoću, neće primetiti. Ali, kad vidi da je konkurencija pala na mene, koju je on ostavio, onda će shvatiti šta je izgubio i vratiti mi se.

Ponavljam, zašto si toliko zapela za Cagu, kad je i Ibrica tu? Na njega će Stanko biti ljubomorniji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 6:32 pm

Poncha ::

Ali... Kad si već odlučila, zašto inzistiraš na Cagi, a ne baciš se na Ibru, recimo?  durica

On mi je nezanimljiv, Cagu znam i Vaga je kao ja. Lakše ćemo se sporazumeti. lol!

Poncha ::
Za to ga ni ne trebaš dovlačiti u Tursku. Samo lijepo organiziraj u Rusiji i on će poludjeti na Kozlovskog.

U stvari, Kozlovskog nikako ni ne bismo uspele da ubacimo u ovaj raspored, nikad ne znam gde je.

Poncha ::
A ne bojiš se sad da ću biti slikovita?  :P

smeh  smeh  smeh
naklon

Poncha ::
Dobro, Saro, ako želiš šarati po Ibri, slobodno.

Ahahahahah, Saro, ako hoćeš možeš po Ibri, Cagu ne diraj. lol!

Poncha ::
Ali ja se ne vidim samo s njim na utakmici. Nego s timom sam i prije utakmice i nakon na večeri proslave... I tako...

Hic ti ne brini kako ću ja.

Dobro, posle kad bude bila potrebna hitna pomoć, na mene ne računaj da ću da je zovem.

Poncha ::
Ponavljam, zašto si toliko zapela za Cagu, kad je i Ibrica tu? Na njega će Stanko biti ljubomorniji.

Objasnila sam ti gore. A, i volim da te zezam za Cagu, kao i onda za ono prstenje. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 7:26 pm

Allah, Allah, koliko ste nadrobile od jutros. Pretpostavljam da razvratna Bondarenkova opet pokusava da iskoristi Cagu, a Poncha mu brani cast. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 7:29 pm

Mrs Bondarenko ::

On mi je nezanimljiv, Cagu znam i Vaga je kao ja. Lakše ćemo se sporazumeti. lol!

Yok ya. Mislim da si se na krivog konja okladila. Puno bi ti lakše išlo s Ibrom, a kad već podlo igraš yazik. Ama sen bilirsin. Nemoj poslije kukati i žaliti se kad ti plan ne uspije i kad te Stanko otkači.

Mrs Bondarenko ::

U stvari, Kozlovskog nikako ni ne bismo uspele da ubacimo u ovaj raspored, nikad ne znam gde je.  

Što njega nema? Imaš ti i Maksima.

Mrs Bondarenko ::

smeh  smeh  smeh
naklon

Smij se ti samo.

Mrs Bondarenko ::

Ahahahahah, Saro, ako hoćeš možeš po Ibri, Cagu ne diraj. lol!  

Yani...


Mrs Bondarenko ::

Dobro, posle kad bude bila potrebna hitna pomoć, na mene ne računaj da ću da je zovem.

Ne trebaš. Caga će mi pomoći ako bude trebalo. Ali i ako umrem, kader kismet.

Mrs Bondarenko ::

Objasnila sam ti gore. A, i volim da te zezam za Cagu, kao i onda za ono prstenje. :P

Ah be. Anladim.

Što je sad s prstenjem? Podsjeti me.


Последњи изменио Poncha дана Tue Feb 06, 2018 7:31 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 7:29 pm

Dobro pretpostavljaš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 11:21 pm

Poncha ::
Tek si sad došla do zaključka da sam ja odana osoba? I onda Bondarenkova misli da ima šanse da ja prevarim Cagu i igram igrice... smeh

Aj sad, na stranu šalu. Ben boyleyim. Ja kad nekog volim, on može biti i najgori, meni je najbolji. Nije što je moj, nego je najbolji. I sve što netko vidi kao mane, meni ne smeta. Ako sam nekoga prihvatila, prihvatila sam i s manama. U principu uopće ništa loše ne govorim o njemu, sve i da ponekad ne mislim sve najbolje (to pljuvanje ostavim za njemu direkt u facu).
Ali Ferhata čak ni ja ne pošteđujem jer je nemoguće biti toliko uvrnut da ga se brani pored toliko očitih njegovih greška. Moj je problem što mu ja ne zamjeram. Ništa što je on napravio mu ja ne zamjeram. Kritiziram mu greške, ali mu ih u trenu i opraštam.

Ne, odavno sam došla do tog zaključka, ali mislim da ti to pre nisam rekla.

Ja kada nekog volim isto ga prihvatam sa svim manama i vrlinama, ali ja kritikujem. Ne naravno iza leđa, isto u lice, ali kritikujem. Koliko god nekoga volela ne mogu da budem slepa na njegove greške.

Što se Ferhata tiče, apsolutno se slažemo, S obzirom na sve životne okolnosti, ni ja mu ne zameram i opraštam mu. Ali ovde pred sobom nemam ženski lik protiv koga stalno moram da branim muški i da refleksno bila ona u pravu ili ne ja odmah stajem u odbranu njega. Imamo ženski lik koji mogu da razumem, sa kojim mogu da stvorim empatiju. To mi je dragoceno u ovoj seriji, jer na prste jedne ruke mogu da nabrojim serije u kojima sam volela i muški i ženski lik.


Poncha ::
Cijelo vrijeme epizode sam mislila na Miru i Yamana. I to u dvije situacije. Prva - Mirino "Ovo nije Tolzudere!" i drugo - Mirino napuštanje Yamana u hotelskoj sobi. Znaš koliko mi je Mira pala u očima nakon prvog i da zbog toga nikad nisam ni bila Yamira do dobrog dijela druge sezone. Znaš koliko sam joj tada zamjerila iako Yamanovo ponašanje nije bilo toliko sjajno. Pa eto tako nekako mi je s Asli u ovom trenutku.
Drugu situaciju sam ja Miri nekako lakše prešla iako mi je to što je napravila bilo toliko grozno, ali u tom periodu sam je donekle već i mogla shvatiti. Mislila je, između ostalog, da dobro radi Yamanu bez obzira što se ja ne slažem s tim ni ostalim njenim razlozima.

I sad opet dolazim do problema. Trudila se. Zbilja je. Ja bih joj skinula kapu da nisam razočarana samim načinom.
Kad se umorila? Onog trenutka kad je uzela poruku iz knjige? Ili u trenutku u Rivi kad je vidjela da drži Ferhata u ruci jer je ne može pustiti? Nije imala nade nakon spavanja s njim? Što onda nije napustila ga prije? Što je dopustila da prvo vode ljubav, a poslije ga napustila? Zašto ona posljednja rečenica? Da bi ostala ponosna žena ili što? Ne kužim. Zašto nije čekala da se Ferhat probudi i vidi da ovoga puta je kod njega blagost na licu, a ne pogled u prazno kao zadnji put?
Ne trebaš mi odgovarati na ova pitanja. Retorička su da shvatiš zašto meni njen postupak ne ide u glavu iako na svako od pitanja imam odgovor.
Ja sam već prije imala nekoliko opcija što Asli može napraviti. Napisala sam ih kroz prijašnje postove sve. Kad je napuštanje u pitanju, od nje sam očekivala otvoreno u lice napuštanje. I nikako s ovom zadnjom rečenicom u poruci. Ta rečenica je zapravo samo dodatak na one prije, kontrast.
Obrnimo stvari, samo pretpostavka - da je on njoj nakon ove situacije ostavio poruku - zaboravi, to je samo bilo trenutno. Ubij me, ako svi ne bi skočili na njega.
S druge strane, rekla sam i prije da ako Asli ode iz kuće usred noći je glupa. Da je trebala dočekati da je dovede u civilizaciju.

Miri Tozludere nisam oprostila ni dan danas. To je bio više nego nizak udarac, naročito što je rekla pred svima. Udarila ga je u najbolniju tačku, a Yaman to nije zaslužio. To što ga je ostavila u hotelskoj sobi nisam joj previše zamerila, razumela sam je, prvo zato što sam znala da nema teorije da ga ostavi gledajući ga u oči, a drugo zato što sam znala da je dovoljno slaba na njega da da će odustati od te odluke čim ga vidi, što je tako i bilo. Više sam joj zamerila one igrice sa Orkunom dok su bili rastavljeni, iako u toj priči Yaman uopšte nije bio nevin. Smatrala sam da Miri ne priliče ti jeftini fazoni.

Dobra su ti pitanja, shvatam zašto si ih postavila i shvatam dane traže moj odgovor, ali ipak bih htela da odgovorim.

Onog trenutka kada je uzela poruku iz knjige, mislim da je izgubila nadu da će se nešto promeniti, tada je već počela da uviđa besmislenost borbe koju vodi.
Da drži Ferhata u ruci... Ne znam, iskreno se nadam da nisi u pravu. Ne gledam na Asli tako da ispod njenog ponašanja tražim podmuklost. Ja njoj verujem.
Ne, izgubila je poslednju nadu onda kada ništa nije rekao. Ona ga je tamo i odvela da bi donela konačnu odluku. Da je rekao ostani, želim da budem sa tobom, želim da uspemo, da mi pomogneš, bilo šta da je izustio, sigurna sam da bi ostala.
A zašto je spavala sa njim? Zapravo meni to nije toliko važno, ali možda je htela poslednji put da bude sa njim.
Poslednja rečenica nije da bi ostala ponosna žena jer je ona neko kome ponos nije toliko važan kada je on u pitanju, inače mu ne bi dozvolila sve što mu je dozvolila.Po mom mišljenju poslednja rečenica ima smisla. Kao i papir na kome je napisana. Nije ona njemu htela da kaže to je bilo nešto trenutno, ništa mi ne značiš, odjebi, nego je to bila aluzija na njegove postupke. Posle svakog lepog trenutka on se ponašao kao da je to bilo samo trenutno. Onda računaj da je i ovo bilo samo trenutno i nemoj da se opterećuješ time. Ali papir na kome je napisano govori da nije tako.
Nije čekala da se probudi iz više razloga. Prvi osnovni zato što ne bi mogla da podnese da se ponovo ponaša kao da ništa nije bilo, drugi zato što zna da ne bi mogla da ode. Čak i da smogne snage, Ferhat je ne bi pustio. Milom ili silom bi je naterao da ostane. A toj situaciji mora da dođe kraj.

Ovo me je podsetilo na Hulyu. Možda zbog načina napuštanja, nije ni slično, ali je efekat isti. Možda dve najbolje napisane scene napuštanja od svih serija koje sam gledala. Hulya se bavila svim mogućim spletkama, lažima i obmanama ne bi li se udala za Kerima i ostala sa njim. Trpela je sva njegova poniženja i bezobrazluke, ali u jednom trenutku je čak i Hulyi kao takvoj bilo svega preko glave. I to u trenutku kad Kerim nije bio kriv. E tek tada je Kerimu došlo iz dupeta u glavu.

Poncha ::
Za mene je on u tom trenutku bio čovjek koji treba nekoga uza sebe. Možda sam ja negdje htjela vidjeti onu ludu ljubav da odustaneš od svoga dobra zarad voljenog. Možda je i to moj problem.

Poncha ::
Zbilja od sinoć mislim da sam zrela za napuštanje serije. Mene osvojio Ferhat s početka, ne gleda mi se ova sad njegova patnja i ispravljanje greška. Nisam više Asfer fan i ako nastavim gledati samo zbog Ferhata, točno ću tražiti da postane onaj Ferhat s početka i da bude što manje njegovih i Aslinih scena. A to mi nema smisla. Zato mislim da me ovdje neće dugo još držati.

Ja Aslin odlazak ne podržavam za njeno dobro, to je više za njegovo dobro i za dobro njihovog odnosa. Ferhat s početka ne može da se vrati jer je to bio Ferhat pre Asli, tada je sve držao pod kontrolom, kada je ljubav po prvi put ušla u njegov život, on ne zna šta će s njom i potpuno se omakao kontroli. Neko mora da kaže stop. Nisam misila da ću ovo reći, ali Ferhat mora da se vrati na fabričke mere, otišao je potpuno u crveno. U tome može da mu pomogne samo Asli.

Što se patnje tiče, bolje da gledam Ferhata koji pati zbog ljubavi, nego Ferhata koji pati opet zbog ljubavi i to dok je Asli pored njega i usput se kida zbog Yigita, Gulsum, Yeter...
Ako ništa drugo, ukoliko shvati da ne može bez Asli i ukoliko se pomiri sa tom ljubavlju, gledaćemo srećnijeg Ferhata bar u jednom segmenu svog života.

Poncha ::
Doduše, ja ne znam jesam li pročitala ijedan komentar (dok nisam odustala od čitanja sinoć), osim donekle Grkinje koja vodi Ibrinu stranicu, pozitivan za Ferhata, tako da evo ne znam što reći. Vidim da nisam u pravu.

Osim pozitivnih komentara na račun golog Ferhata, ni ja nisam pročitala ni jedan pozitivan komentar. Odnosno nisu bili negativni komentari na njegov račun, nego pozitivni na račun njenog odlaska.

Po čemu nisi u pravu? Niko ne kaže da je moj ili bilo čiji način gledanja na stvari ispravan, a da tvoj nije. Ja volim da čitam tvoje postove i tvoj način razmišljanja, čak mnogo češće slažemo u razmišljanjima nego što se ne slažemo, ali volim i kad se ne slažemo zato što služimo za primer kako treba da izgleda razmena mišljenja na forumu. <3


E sad da vidimo šta ova Bondarenkova hoće.... lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyTue Feb 06, 2018 11:31 pm

Bila si pijana dok si pisala? smeh  

Sa ovim moram da se složim, Caga od skoro tri banke je daleko od omladine. lol! Ne kažem ništa negativno, nego ne može Bondarenkova tako lako da ga pokvari.

Mrs Bondarenko ::
Saro, u ovoj se krije potajni ubica, ako je meni ovakav veto stavila što se samo zezam, zamisli šta će tebi da radi uživo. lol!

Sorma, totalno je ispala iz koloseka od kada se druži sa Ferhatom. Već je počela sikinti yok, kader kismet i ostale Ferhatove izraze, sutra će da počne da dolazi ovde sa dva pištolja. lol!
Beži dok je vreme, meni više nema spasa. lol!

Mrs Bondarenko ::
  Onda moram da nastavim sa Cagom. lol!

Ja rekoh gola tela, ali ti si pretvorila dorotvornu utakmicu u bordel. lol! Da nisi opet pijana? smeh

Mrs Bondarenko ::
  Misliš, dok Caga bude bio sa mnom, ti ćeš spavati u njegovom dresu? lol!

Govorim sebi, smiri se, Poncha će to da sredi, ne moraš uvek ti da budeš veštica, ali olmaz. smeh

Gde će Caga biti s tobom? Hajde skloni prste bakim. Bana bak, beni delirtme, inače će ti oni snovi postati stvarnost. Znaš na koje snove mislim. lol! smeh

Mrs Bondarenko ::
  Pobogu, hayir tabiki, tebi je Stas put do Cage. Isto kao što je meni Caga put do Stasa.

Ti pišeš put, a ja čitam minsko polje. lol!

Poncha ::
Ja uopće ne mogu zamisliti svoje ime na njihovim leđima.

Poncha ::
Sara će garant moći. lol!

Opet one, na njihovim leđima će biti samo leđa. lol!

Mrs Bondarenko ::
  Allah Allah, pa i ja volim Stanislava, kad pogledaš tako onda ćeš shvatiti da mi namere uopšte nisu podle. Ja se samo borim za svoju ljubov.

Yani, diyosun, u ljubavi i ratu je sve dozvoljeno. Tamam, sikinti yok. đavolko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyWed Feb 07, 2018 1:21 am

Sara Ulusoy ::
Allah, Allah, koliko ste nadrobile od jutros. Pretpostavljam da razvratna Bondarenkova opet pokusava da iskoristi Cagu, a Poncha mu brani cast. smeh

smeh smeh smeh smeh smeh

Poncha ::
Yok ya. Mislim da si se na krivog konja okladila. Puno bi ti lakše išlo s Ibrom, a kad već podlo igraš yazik. Ama sen bilirsin. Nemoj poslije kukati i žaliti se kad ti plan ne uspije i kad te Stanko otkači.

Ja se ljutim što mene nazivaš kozom, kad ti Cagu i Ibru porediš sa konjima. smeh

Poncha ::

Što njega nema? Imaš ti i Maksima.

Nema ga, ne mogu čoveku da uhvatim trag. Jedan dan na snimanju u Irskoj, drugi dan sa devojkom u Milanu, treći dan u Moskvi, četvrti u Gruziji, peti u Sankt Peterburgu igra predstave. facepalm

Neću Maksima da petljam u to, on je pošten čovek, ima ženu, dete, uz to trenutno ima naporan repertoar i snima dva filma. Nije on u toj priči.

Poncha ::
Što je sad s prstenjem? Podsjeti me.

Da li je moguće da se ja toga bolje sećam od tebe? Bila je neka fora sa prstenjem, tj. Caga je tokom snimanja Icerdea stalno nosio neki prsten, pa sam vas ja zezala da se oženio.

Sara Ulusoy ::
Bila si pijana dok si pisala? smeh  

lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 1KUGpy8k7Z8

Sara Ulusoy ::
Sa ovim moram da se složim, Caga od skoro tri banke je daleko od omladine. lol! Ne kažem ništa negativno, nego ne može Bondarenkova tako lako da ga pokvari.

Iste bu, reci joj. lol!

Sara Ulusoy ::

Sorma, totalno je ispala iz koloseka od kada se druži sa Ferhatom. Već je počela sikinti yok, kader kismet i ostale Ferhatove izraze, sutra će da počne da dolazi ovde sa dva pištolja. lol!
Beži dok je vreme, meni više nema spasa. lol!

smeh  smeh  smeh
Ferhat negativno deluje na nju, predosećala sam ja to, zato sam i kaskala sa gledanjem te serije da ne uvuče i mene u tu priču. lol!

Sara Ulusoy ::

Ja rekoh gola tela, ali ti si pretvorila dorotvornu utakmicu u bordel. lol! Da nisi opet pijana? smeh

smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::
Govorim sebi, smiri se, Poncha će to da sredi, ne moraš uvek ti da budeš veštica, ali olmaz. smeh

Gde će Caga biti s tobom? Hajde skloni prste bakim. Bana bak, beni delirtme, inače će ti oni snovi postati stvarnost. Znaš na koje snove mislim. lol! smeh

Ahahahahahahahahha, oplakah. smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Sara Ulusoy ::

Ti pišeš put, a ja čitam minsko polje. lol!

smeh  smeh  smeh  smeh  smeh

Kad spomenu minsko polje - a, da ubacimo EAD-a? wow

Sara Ulusoy ::
Yani, diyosun, u ljubavi i ratu je sve dozvoljeno. Tamam, sikinti yok.  đavolko

pice
Samo još Ponchi to slikovito da objasnimo. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 EmptyWed Feb 07, 2018 9:00 am

Sara Ulusoy ::

Ne, odavno sam došla do tog zaključka, ali mislim da ti to pre nisam rekla.

Ne znam. Mislim da nisi.

Sara Ulusoy ::

Ja kada nekog volim isto ga prihvatam sa svim manama i vrlinama, ali ja kritikujem. Ne naravno iza leđa, isto u lice, ali kritikujem. Koliko god nekoga volela ne mogu da budem slepa na njegove greške.

A kako da kritiziram u lice kad su likovi? Vjerojatno si primijetila da nekad baš i pišem kao da se obraćam likovima, a ne kao da ih komentiram. To je posljedica toga da ne volim kritizirati iza leđa.

Sara Ulusoy ::

Što se Ferhata tiče, apsolutno se slažemo, S obzirom na sve životne okolnosti, ni ja mu ne zameram i opraštam mu. Ali ovde pred sobom nemam ženski lik protiv koga stalno moram da branim muški i da refleksno bila ona u pravu ili ne ja odmah stajem u odbranu njega. Imamo ženski lik koji mogu da razumem, sa kojim mogu da stvorim empatiju. To mi je dragoceno u ovoj seriji, jer na prste jedne ruke mogu da nabrojim serije u kojima sam volela i muški i ženski lik.

Ja kad biram seriju za gledanje izaberem seriju u kojoj se mogu vezati i u kojoj se (više) vežem za muški lik. Ako glavni lik (ne glumac, nego lik) nije neki koji se meni sviđa, sigurno mi ni serija, niti par, niti sama radnja neće u tolikoj mjeri sviđati. Ako mi se glavni lik sviđa i ako ga volim, e onda ma koliko razumjela i bila empatična prema glavnoj ženskoj, na njenu stranu neću stati. Pogotovo kad napravi nešto što ja, da sam fiktivni lik, ne bih napravila. Asli sam do sada uglavnom preko svega prelazila i bila sam uz nju. U ovom trenutku mi je jednom gestom razbila ono kakvom sam je smatrala.

Naravno, postoje serije koje počnem gledati zbog para i onda samo i navijam za njih kao par, ili zbog radnje. Ali onda takve serije meni neće privući neko veće sjećanje kasnije. Niti likovi iz takvih serija. To je npr. zašto ja nikad nisam kliknula s Behulom niti sam tu seriju voljela kao vi. Za mene je Behul bio nepošten prema svim ženama u toj seriji s kojima je bio.


Sara Ulusoy ::

Miri Tozludere nisam oprostila ni dan danas. To je bio više nego nizak udarac, naročito što je rekla pred svima. Udarila ga je u najbolniju tačku, a Yaman to nije zaslužio. To što ga je ostavila u hotelskoj sobi nisam joj previše zamerila, razumela sam je, prvo zato što sam znala da nema teorije da ga ostavi gledajući ga u oči, a drugo zato što sam znala da je dovoljno slaba na njega da da će odustati od te odluke čim ga vidi, što je tako i bilo. Više sam joj zamerila one igrice sa Orkunom dok su bili rastavljeni, iako u toj priči Yaman uopšte nije bio nevin. Smatrala sam da Miri ne priliče ti jeftini fazoni.

Ja sam Miri taj Tozludere prešla samo i isključivo da bih mogla nastaviti gledati Yamana (i Cagu). Uopće nisam bila Yamira fan i da je Yaman našao bilo koju drugu ja bih tako lako prešla na novi par. Razlog sam napisala gore da ne ponavljam. I zbog toga meni Mira, koja je odlično pisan lik - jedan od boljih ženski turskih likova, nije draga. Jest odlično napisana, ali meni se zamjerila.
Odlazak iz hotela sam joj tada opravdala time da je mislila da čini dobro Yamanu bez obzira što je krivo mislila. Ali nije mu time htjela ništa loše. Igrice s Orkunom su mi dizale živce, kao i inače sve igrice takve vrste. Ja sam to odmah i rekla, mene ne bi ni zanimalo što će biti s Mirinim likom da je Yaman umro od one posjekotine nožem.

Sara Ulusoy ::

Dobra su ti pitanja, shvatam zašto si ih postavila i shvatam dane traže moj odgovor, ali ipak bih htela da odgovorim.

Onog trenutka kada je uzela poruku iz knjige, mislim da je izgubila nadu da će se nešto promeniti, tada je već počela da uviđa besmislenost borbe koju vodi.
Da drži Ferhata u ruci... Ne znam, iskreno se nadam da nisi u pravu. Ne gledam na Asli tako da ispod njenog ponašanja tražim podmuklost. Ja njoj verujem.
Ne, izgubila je poslednju nadu onda kada ništa nije rekao. Ona ga je tamo i odvela da bi donela konačnu odluku. Da je rekao ostani, želim da budem sa tobom, želim da uspemo, da mi pomogneš, bilo šta da je izustio, sigurna sam da bi ostala.
A zašto je spavala sa njim? Zapravo meni to nije toliko važno, ali možda je htela poslednji put da bude sa njim.
Poslednja rečenica nije da bi ostala ponosna žena jer je ona neko kome ponos nije toliko važan kada je on u pitanju, inače mu ne bi dozvolila sve što mu je dozvolila.Po mom mišljenju poslednja rečenica ima smisla. Kao i papir na kome je napisana. Nije ona njemu htela da kaže to je bilo nešto trenutno, ništa mi ne značiš, odjebi, nego je to bila aluzija na njegove postupke. Posle svakog lepog trenutka on se ponašao kao da je to bilo samo trenutno. Onda računaj da je i ovo bilo samo trenutno i nemoj da se opterećuješ time. Ali papir na kome je napisano govori da nije tako.
Nije čekala da se probudi iz više razloga. Prvi osnovni zato što ne bi mogla da podnese da se ponovo ponaša kao da ništa nije bilo, drugi zato što zna da ne bi mogla da ode. Čak i da smogne snage, Ferhat je ne bi pustio. Milom ili silom bi je naterao da ostane. A toj situaciji mora da dođe kraj.

I znaš u čemu je problem? Što unatoč svemu ovome što stoji i što ja razumijem, svejedno stajem na njegovu stranu. Što me više pogodila njegova bespomoćnost i kukavičluk nego sve ovo njeno.

Što se tiče poruke meni ona nikako ne sjeda. Jedan od najboljih dijelova ove serije, pored Ferhata kao lika, meni su bili upravo ti dijalozi, rečenice i dobacivanja s istim riječima u različitim prilikama. To mi je toliko bilo dobro. Bila sam oduševljena njima. (Sonra, sonra... :cereeeeek: ) I ovdje mi je ta poruka bila jednostavno previše. Iako moćna scena, iako moćne riječi, jednostavno mi nije sjela. Baš zato što je rečenica bila aluzija na njegovo prethodno ponašanje. Ovog puta kad nije bilo samo trenutno, a nije njemu bilo ni prvog puta, samo što ona to nije sačekala vidjeti.
Ali zar ona ne misli da se rastaju? Zašto je ne bi pustio da mu je u lice rekla da je kraj?

Uglavnom, da ne duljimo. Asli je kod mene izgubila kad je probudila beyaz Ferhata i otišla. Kad sam ga vidjela onako kako spava, mirno, a još ljepše se budi  :cereeeeek: , džaba bilo Asli sve što je dosad radila. Ostavila ga je, a da ni ne zna, kad je bio najslabiji i najbolji za što god želi. Pokrenula je u njemu bjelinu i nije mu pomogla da se u njoj snađe. Nije mu ni dala priliku. Uporno sam htjela da netko ne odustane od njega takvog kakav je. Teškog.
Ja kad sam njega vidjela onako nježnog sve sam mu zaboravila.  facepalm


Sara Ulusoy ::

Ja Aslin odlazak ne podržavam za njeno dobro, to je više za njegovo dobro i za dobro njihovog odnosa. Ferhat s početka ne može da se vrati jer je to bio Ferhat pre Asli, tada je sve držao pod kontrolom, kada je ljubav po prvi put ušla u njegov život, on ne zna šta će s njom i potpuno se omakao kontroli. Neko mora da kaže stop. Nisam misila da ću ovo reći, ali Ferhat mora da se vrati na fabričke mere, otišao je potpuno u crveno. U tome može da mu pomogne samo Asli.

Što se patnje tiče, bolje da gledam Ferhata koji pati zbog ljubavi, nego Ferhata koji pati opet zbog ljubavi i to dok je Asli pored njega i usput se kida zbog Yigita, Gulsum, Yeter...
Ako ništa drugo, ukoliko shvati da ne može bez Asli i ukoliko se pomiri sa tom ljubavlju, gledaćemo srećnijeg Ferhata bar u jednom segmenu svog života.

Što je najgore, možda je ona dugoročno i napravila dobro za njega. Meni se i dalje način ne sviđa.

Uz sve to, meni se sviđao "karanlik" Ferhat. Već odavno mi nedostaje Ferhat s početka, svakim nastavkom sve više.  facepalm
Nedostaje mi ona inteligencija, kratke rečenice, britke, stav, držanje, ponos, gard... Tako... Onaj ja sam hodajući seks stav.

Sara Ulusoy ::

Osim pozitivnih komentara na račun golog Ferhata, ni ja nisam pročitala ni jedan pozitivan komentar. Odnosno nisu bili negativni komentari na njegov račun, nego pozitivni na račun njenog odlaska.

Po čemu nisi u pravu? Niko ne kaže da je moj ili bilo čiji način gledanja na stvari ispravan, a da tvoj nije. Ja volim da čitam tvoje postove i tvoj način razmišljanja, čak mnogo češće slažemo u razmišljanjima nego što se ne slažemo, ali volim i kad se ne slažemo zato što služimo za primer kako treba da izgleda razmena mišljenja na forumu. <3

smeh

Čim ja ne želim njega pravdati znaš da njegovo ponašanje i nije za pravdanje. Možda bih čak i mogla pokušati, ali bih zaglibila duboko u psihologiju. Iako sam svjesna da je Asli bila na rubu snage i razumijem njene postupke, stajem na njegovu stranu. Dakle, objektivno bih trebala podržati Asli, ali ja joj zamjeram način i vrijeme napuštanja. Po osjećaju biram Ferhata i njemu držim stranu, bez obzira tko je u pravu.  facepalm  :cereeeeek:
Ne znam jesam li bila dovoljno jasna ili dvosmislena. smeh

A sad nemam ni volje pogledati prevednu epizodu.

Bu arada, ne trebaš se vraćati na BH. Izgleda da od rastave ništa jer je Sukran opet utekla s nekim likom. Kolutam očima, još ću i od toga opet odustati.

Sara Ulusoy ::

Bila si pijana dok si pisala? smeh

Hayir. Ja sam jedino od ljubavi pijana.

Sara Ulusoy ::

Sa ovim moram da se složim, Caga od skoro tri banke je daleko od omladine.  lol! Ne kažem ništa negativno, nego ne može Bondarenkova tako lako da ga pokvari.

Drži joj ti za pravicu pa kad ga opije, kako je namjeravala (a drugo ne bi ni mogla) jer ima kapacitet za to i bude ubila u njemu onu veselu volju za igru i kad poslije se on povuče danima, onda tko će pravdati fanovima zašto je opet nestao?  smeh Hoćeš li ti? Kako ćeš mene utješiti što se opet povukao u izolaciju?
Kao da ne znaš da nakon svakog sranja, a ovo bi ispalo sranje, ga nema među živima. facepalm  (Ubi me ova Bestemsu sada. Do nje sam ga mogla lijepo pratiti, sad mi je sve poremetila.)

Sad ozbiljno. A i nedostaje mi Caga pa...
Bogu hvala da Caga nije dijete nego fizički pravi muškarac. Ali ja u Cagi vidim dječje srce. Pamuk gibi, bebek gibi. To najbolje pokazuje i što i na koji način svake godine objavi 23.4. nešto iz čega progovara dijete u njemu. Možda najbolje se vidi iz zadnje slike koju je objavio toga datuma. Pročitaj što mu na instagramu piše u opisu slike.  naklon
Kod Cage ma što radio ja vidim dijete u njemu. Način na koji se veseli, način (ne što jer to što govori je odraslo) na koji govori, način na koji se smije, način na koji pristupa djeci, način na koji ga djeca doživljavaju. Iskren, nevin, mek, zaigran.  :cereeeeek: Ja kad vidim kako se on veselio, bacao po terenu, na onoj utakmici i kako je poslije nje odgovarao, pa meni je ono čisto dijete progovaralo iz njega - neopterećeno kako što izgleda. Zaigrano dijete.
Znam da netko uz to kad kažem dijete ima negativne konotacije, ali ja kad kažem da je dijete ne mislim ništa loše. Meni je odrastao muškarac, zreo, koji nije zaboravio dijete u sebi, onaj koji me je osvojio. I zato Caga ima ono što nijedan drugi turski glumac za mene neće imati. I zato da će netko svrgnuti Cagu meni s trona, a što da kažem? Džaba mišići i jebozovnost. (Iako mi i Ibro ima donekle dozu toga o čemu govorim. Da ne lažem sad.)
S druge strane, a to bi se već moglo protumačiti negativno, iako ja uopće tako ne mislim. Caga oko sebe je uvijek imao i ima starije ljude, prijatelje, društvo. Dosta puta i vjeruje i oslanja se na starije.

Sorry na slikovitom opisu. Ali ponijelo me.

Sara Ulusoy ::

Sorma, totalno je ispala iz koloseka od kada se druži sa Ferhatom. Već je počela sikinti yok, kader kismet i ostale Ferhatove izraze, sutra će da počne da dolazi ovde sa dva pištolja.  lol!
Beži dok je vreme, meni više nema spasa.  lol!

Prepoznala si Ferhatovu rečenicu?  smeh Kažu da žena nalikuje na muža.  facepalm Kad je Asli podlegla, kako neću ja njegovom utjecaju?

Ama hic merak etme, galiba, neću još dugo se s njim družiti.
Ti se ne boj, prije si upoznala Cagu, kako da to promijenim? Ja poštujem.


Sara Ulusoy ::

Ja rekoh gola tela, ali ti si pretvorila dorotvornu utakmicu u bordel. lol!  Da nisi opet pijana?  smeh

Vala neka si joj rekla.

Sara Ulusoy ::

Govorim sebi, smiri se, Poncha će to da sredi, ne moraš uvek ti da budeš veštica, ali olmaz.  smeh

Gde će Caga biti s tobom? Hajde skloni prste bakim. Bana bak, beni delirtme, inače će ti oni snovi postati stvarnost. Znaš na koje snove mislim. lol! smeh

Kako ti ne shvaćaš da je njoj i cilj da netko od nas navali na Stanka?

Sara Ulusoy ::

Opet one, na njihovim leđima će biti samo leđa.  lol!

Tko one? Pa čitaš li ti da sam se ja suprotstavila i da ne dam da se šaraju ta leđa, ali Bondarenkova uvjerena da tebi to neće smetati.


Mrs Bondarenko ::

Ja se ljutim što mene nazivaš kozom, kad ti Cagu i Ibru porediš sa konjima. smeh

Pobogu, Bondarenkova, lutfen, ni u šali mi nemoj potvrđivati moj stav i sve češće mišljenje da su ljudi bez fakulteta inteligentniji od onih s fakultetom. Da su ovi bistri samo u svojoj struci.

Ama, kad sam napisala tu rečenicu, promislila sam vidjet ćeš sad kad se ona uhvati od svega za konje. facepalm

Iako znaš da nije doslovno značenje rečenice, a sve i da je, ne vidim što konjima fali? Koliko ja znam, konji su plemenite životinje, izuzetno vrijedne, kroz povijest i sada, pomogli su mnogima. Uostalom, koriste se u terapijske svrhe, a ovo naše je dobrotvorna utakmica i igrači pomažu onima kojima je pomoć potrebna. Kao i konji. :P
Druga je stvar što neki drugačije shvaćaju usporedbe.

Mrs Bondarenko ::

Neću Maksima da petljam u to, on je pošten čovek, ima ženu, dete, uz to trenutno ima naporan repertoar i snima dva filma. Nije on u toj priči.

Ok. Hvala. Ovim si sve rekla. Samo sam te čekala s ovim. Znači, jedne možeš uvući u sranje, druge ne.  naklon Mog Cagu bi uvukla, svog Maksima, cijeniš, pa si od njega odustala.

Mrs Bondarenko ::

smeh smeh smeh
Ferhat negativno deluje na nju, predosećala sam ja to, zato sam i kaskala sa gledanjem te serije da ne uvuče i mene u tu priču. lol!

Drž', ne daj.

smeh

Mrs Bondarenko ::


smeh smeh smeh smeh smeh

Kad spomenu minsko polje - a, da ubacimo EAD-a? wow

Umjesto Stanka u tvoj tim? Može. Seve seve.

Meni je EAD za vrijeme AK bio odličan.

Sara Ulusoy ::

Yani, diyosun, u ljubavi i ratu je sve dozvoljeno. Tamam, sikinti yok.   đavolko
Mrs Bondarenko ::

pice
Samo još Ponchi to slikovito da objasnimo. smeh

Ne trudite se uzalud.
Ja mislim da nije sve dozvoljeno ni u jednom slučaju. Bolje pošteno izgubiti, nego nepošteno pobijediti.

Nek mi ovo bude zaključak.


Последњи пут изменио Poncha дана Wed Feb 07, 2018 1:45 pm. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: