Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 6:45 pm

Ponedjeljak mi je dan kad na twitter u ovo doba ne smijem više zalaziti dok ne završi epizoda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 7:22 pm

Ni tw, ni instagram ni YT.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 7:24 pm

Ja na instagram mogu jer ne pratim ništa o ovoj seriji, a Ibro neće sad ništa objavljivati u čemu otkriva radnju. Cukur vidim što objavljuju jer pratim ay yapim, ali to mi nije bitno. Ne mogu jedino po tagu niti Cagu pratiti, jer uz Cagin tag vežu svašta.

Ali na twitter ako zađem, eto mi cijele radnje. Ako uđem onda samo virim i preletim.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 7:26 pm

Ova Arasova slika što ju je postavio na instagram. Je li to ono mjesto gdje Sarp odlazi na početku serije (kad razmišlja da postane insajder)?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 7:57 pm

Dijete.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Giphy
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 8:28 pm

Mrs Bondarenko ::
Čekaj, zar ples svodimo na igranje po sceni? A, koliko je kondicije on morao imati da bi odigrao sve one igre, u rekordnom roku, paralelno sa svim drugim obavezama koje je imao u to vreme?

Moram da se uključim u ovu raspravu. lol! Niko ne sumnja u njegovu kondiciju, da ne trenira i da nema kodicije ne bi imao takvo telo, mene interesuje kako stoji sa košarkom. Da li imamo neka saznanja o tome? Za Kivu, Cagu i Ibru znamo, za Stanislava ne znamo, pretpostavljam da ti znaš.

Mrs Bondarenko ::
Veruj mi da bi mi bilo draže da bude s tobom, nego sa Aurikom. To je zapravo super plan, ti ga smuvaš, ostavi Auriku i onda mi ga vratiš. :wow:

Delirdin mi? Vidiš da je počela da šara okolo, ne bih joj ja verovala, može posle da ti ga ne vrati. smeh

Mrs Bondarenko ::
E, neka je i tebe izdala. smeh A, ovo za Stanislava sam ja odavno znala, to joj je i bila taktika, kao ne zna ruski, kao nije joj lep, a u stvari možda je ona Aurika? lol!

smeh .smeh: smeh
Belki, kim bilir... lol!

Mrs Bondarenko ::
Hoćeš da ja tebi tako tepam u dostavi bana? lol!

Tepaj kako hoćeš, samo ban yok, olmaz dok pratimo seriju.

Poncha ::
Odakle ti to? Ali da si upoznata s ovim ludilom, vidim.

Nije vezano ni za kakvo ludilo, nego je lepo ovo što si napisala, a poznajem ljude koji navijaju za Hajduk i svidelo mi se što podržavaju klub isto ovako kao i ti, a pošto si iz Splita, palo mi je na pamet.

Letos kad smo stigli u Split, sa sve koferima smo išli prvo do Poljuda, pa tek onda u hotel. lol!

Poncha ::
E tako reci. Shvatila sam ja na što si ti mislila, ali znaš kako Bondarenkova čita i nađe ono što njoj odgovara u tome. Kako si napisala mogla je točno zaključiti kako joj paše.

Dakle, Bondarenkova, da sumiramo - Stanko je isklesan, ima dobro tijelo, zgodan je. Sara ni u jednom trenutku nije rekla da je lijep, nego zgodan (jedno i drugo nije jedno te isto). Dodala je da to što ima dobro tijelo ne znači da i igra dobro košarku i to je točno. Isklesano tijelo i dobro igranje određenog sporta također nije jedno te isto.

smeh smeh smeh
Ovo slikovito pisanjemi je ulepšalo jutro.

Poncha ::
Ne znam s čim ima veze njihov odlazak u Agvu. Meni se sve čini da je taj set u Agvi zapravo nešto što je vukojebina oko Rive.

Može da bude i to. Da im je bilo pogodno snimanje u Agvi, a da će nam prikazati kao da je tu oko kuće u Rivi.

Poncha ::
Ok, htjela sam reći Ibro je Apolon, ali meni nema do Cage. Ali ne mogu niti tako reći jer je Caga Apolon, a Ibro je dobro građen.

Meni lično Ibro nije Apolon, a Caga jeste. Kad gledaš ceo paket, Caga i Kivo su mi bolji od Ibre. Recimo, Ibro i Seckin kad nemaju seriju, ohladim se od njih, a Cagu i Kivu uvek pratim. Ali Ibrin seksipil nemaju ni Kivo ni Caga.
Da odmah nacrtam... lol! I Caga i Kivo si jebeno seksipilni, ali samo Ibro je hodajući seks.

Poncha ::
A zašto je bilo bitno da vrate staro auto? Hoće li vratiti i onog Ferhata koji je zavodio s početka? Onako gledao interesantno, proždirao pogledom, poluosmjehivao se, namigivao, zavodio... Tako da ne nabrajam.

Pa oni bi zapravo starog Ferhata s početka. A i misle da mu bolje stoji onaj Mustang. Što se slažem, posebniji je tako, Rendž je izvikan, njega vozi svako ko ima lovu.

Poncha ::
Evo i auto i Ferhat i Dilsiz.

https://www.instagram.com/p/Bez7RHrBjtg/?taken-by=fatih_tpcuoglu

Asli je u autu. Videla sam to na twitteru, pa sam izgubila oči dok sam je našla.

Poncha ::
Fiktivan je, najsličniji onom iz MC. Ali, opet, kad smo počele o tome da diskutujemo, meni je sve već bilo u glavi.

Slažem se. Samo ih je četvoro, mora da bude ulični basket.

Poncha ::
Ako postoji uopće dres, Caga i Ibro imaju crni. Može, Saro? Ili bi ti neku drugu boju?

Olur, obojici crna boja super stoji. Ama ne znam zašto mešate majice u ovu priču. smeh

Mrs Bondarenko ::
Pa da - ja ću da budem navijačica!!! :wow: smeh

Tebi ćemo da kupimo opremu za cheerleadersicu. lol!

Mrs Bondarenko ::
Tek sam sad provalila da nam je izgled foruma zastareo, prošla je Nova godina i zima sa njom. Da li se slažete da uzmemo ovaj izgled?

Može novi izgled.

Poncha ::
Nisam ja ništa loše mislila niti aludirala. Mislila sam isključivo na Kivu i Hazal, ne na Behula i Nihal.

Nisam ja to znala. Ja sam samo vidjela ovaj video i privukli su mi pažnju. Kivo mi djeluje tako nekako zaštitnički i nježno prema njoj. Djeluje mi iskreni zagrljaj, a ne samo da je radi toga što je kraj serije pa se svi grle jer znaju da ih snimaju.
Kivo mi je baš <3.

Nisam ni pomislila da si mislila na nešto loše.

Hazal je uvek govorila da gleda na Kivu kao na starijeg brata.
Na AiM setu su se svi dobro slagali.

Poncha ::
Ja na instagram mogu jer ne pratim ništa o ovoj seriji, a Ibro neće sad ništa objavljivati u čemu otkriva radnju. Cukur vidim što objavljuju jer pratim ay yapim, ali to mi nije bitno. Ne mogu jedino po tagu niti Cagu pratiti, jer uz Cagin tag vežu svašta.

Ja pratim zvaničnu stranicu SBA na instagramu, a pratim i Arasa, Rizu, Ay yapim i saznala bih i celu epizodu Cukura. Na YT munjevitom brzinom postavljaju scene iz serija i to mi isto odmah izađe.

Poncha ::
Ova Arasova slika što ju je postavio na instagram. Je li to ono mjesto gdje Sarp odlazi na početku serije (kad razmišlja da postane insajder)?

Nisam sigurna, i ja sam na to pomislila kad sam videla tu scenu u fragmanu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 8:48 pm

Poncha ::
Yani, canim, sve si rekla kad sam ja predložila da igraju utakmicu, a ti jedino tražila da igraju bez majica.  smeh

Moj čovek. smeh

Poncha ::

Dakle, Bondarenkova, da sumiramo - Stanko je isklesan, ima dobro tijelo, zgodan je. Sara ni u jednom trenutku nije rekla da je lijep, nego zgodan (jedno i drugo nije jedno te isto). Dodala je da to što ima dobro tijelo ne znači da i igra dobro košarku i to je točno. Isklesano tijelo i dobro igranje određenog sporta također nije jedno te isto.

Osećam se kao malo dete kome učiteljica pojašnjava šta je pisac hteo da kaže u Malom princu. smeh  

Poncha ::

Ali zato Cagi i to ide. Meni je ona dobrotvorna utakmica Mikadera bila zanimljivija nego te epizode Icerdea.  <3 Kako mi se duša veseli kad je zabio gol i bacio se na pod. Čak i tehniku ima dobru.

On je stvarno nekad kao dete, što mu najviše i čini da tako dobro glumi. Primetila sam to još kod Stanislava i Kozlovskog, oni kad glume zapravo se igraju.

Poncha ::
Sparks ti je bila zadužena za to. Ona je u tome bila na svom teritoriju.
Ali meni je prirodno zvati te Bondarenkova, ne iz navike. Nego po osjećaju. Iako si se prebacila na Kozlovskoga.

Joj, kad se samo setim... <3
Pa jeste prirodno, baš pravi izraz. :cereeeeek:  srca

Poncha ::
Ne znam kome ja govorim.
Ok, htjela sam reći Ibro je Apolon, ali meni nema do Cage. Ali ne mogu niti tako reći jer je Caga Apolon, a Ibro je dobro građen.

Razumem, učiteljice. lol!

Poncha ::
Više ne znam što smijem reći, što ne.

smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Ja i kad gledam seriju navijam.  smeh

smeh  smeh  smeh

Poncha ::
Slobodno ti tješi svoj tim koliko hoćeš, moj ne diraj. Što ćeš ti raditi sa svojima me nije briga, ali mog ne diraj.

Dobro, a šta ćeš ako se Caga sam zaljubi u mene? lol!

Poncha ::

Ma nisam se rastužila, nego sam shvatila da ne govorimo o istim stvarima. Mogla si odmah reći da ti gledaš kao i Sara, a ne da se trudim uzalud objasniti zašto su moji u startu pobijedili.  smeh
Gledat ću ja igru, itekako. I uživat ću. Mogu ja to istovremeno.

Ja sam u startu prihvatila igru jer mi se dopala sama ideja da igraju goli, a znala si i ranije da se u sport ne razumem, kako si mogla od mene da očekuješ da gledam drugačije od Sare? lol!

Poncha ::
Tebi to ne odgovara. Zato ne znaš.  smeh

Vazmožna. smeh

Poncha ::
Ona se još i smije što je htjela nepošteno i nesportski odnijeti pobjedu. Ayip, cok ayip. I pri tome zabiti Stanku nož u leđa. Ayip. Toliko malo vjeruješ u njega da bi podlegla ovako niskom činu. Em ga izdala ispred očiju mu, em izdala mene (i Saru), em mu ne vjeruješ da se može pošteno boriti, em nemaš sportskog duha, a sigurna sam da Stanko pršti od njega.
Ayip.

smeh  smeh  smeh
Ja samo nastavljam rusko-turski rat iz 1878, profesionalna deformacija. lol!

Poncha ::

Sve i da Cagu ne znam, toliko osvetoljubiva nisam. Ali čekaj, nakon što ti zabiješ nož u leđa meni, očekuješ da ja tebi prepustim Stanka nakon što ga rastavim? Ne ide to tako. Mene Stanko ne bi ni pustio u tom slučaju.

Ma kakvo zabijanje noža u leđa, gledaj to ovako. Ja zavedem Cagu, ti zavedeš Stasa. Stas ostavi Auriku, ti ga vratiš meni, zauzvrat ja tebi dam Cagu i to te stavim ispred Sare. Može? lol!

Poncha ::
Jesi, baš u ideju s košarkom.  smeh Tebi bi sasvim sve jedno bilo i da oni (pogotovo tvoji) samo šetaju po terenu. Tako mogu i stati na sred i pozirati, a ne igrati.

Tačno. smeh  smeh  smeh

Poncha ::

Eto si joj i ti objasnila, da ne bi bilo zabune, ali mislim da je Sara dobro čita moje riječi. Odnosno da razumije što sam htjela reći.

Istina, zaboravila sam da se vas dve bolje razumete, nego ja sa obe ponaosob. smeh

Poncha ::
Jesi li se ti to pronašla u opisu?

Ja sam htjela reći zašto Koza nije loše ime.

Ma kakva koza, jeste vas dve normalne? Od tako lepog prezimena tako glup nadimak. Kao kad bih ja od Cage vas prozvala Čangrizave, pa i to bolje zvuči od ovog.

Poncha ::
Eto, kad ti kažeš, ispadne kompliment, a da sam ja formulirala rečenicu (Ne uklapaš se u Cagin ukus.) onda bi Bondarenkova pitala - šta ti sad to znači?
Bolje da je ovako dobila kompliment.

Ja samo mogu da kažem - lepa sam bar upola kao devojka sa mog avatara, a čovek se lako navikne na bolje. lol! Vidi tvoj avatar i moj kako se lepo slažu. lol!

Poncha ::
I pitanje. Ali nemojte me vi Bibićanke ubiti. Kako su se slagali Kivo i Hazal za vrijeme serije?

Što bismo te ubile? AiM ekipa se generalno super slagala, mnogi od njih se i dalje druže, koliko ja znam.
Tad sam ja Hazal volela, bila mi je baš draga i mnogo mi je lep taj zagrljaj.

Poncha ::
Ma to ti je Bondarenkova nešto sanjala, nije se mogla razbuditi pa počela krojiti planove.

Uvek nešto Bondarenkova. smeh

Poncha ::
Kivo mi je baš <3.

Evet. :cereeeeek:

Poncha ::
Dijete.

Ajme, ja ovo nisam videla. Cok tatli. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 10:11 pm

Sara Ulusoy ::

Moram da se uključim u ovu raspravu. lol! Niko ne sumnja u njegovu kondiciju, da ne trenira i da nema kodicije ne bi imao takvo telo, mene interesuje kako stoji sa košarkom. Da li imamo neka saznanja o tome? Za Kivu, Cagu i Ibru znamo, za Stanislava ne znamo, pretpostavljam da ti znaš.

Džaba ti, canim, pokušavati. Vidiš da namjerno neće da odgovori na ovo pitanje. Ja jadna danima pokušavam objasniti razliku između znanja i vještine u košarci, a ona o Stankovoj kondiciji, keramici...
A ona košarku ni da spomene.

Sara Ulusoy ::

Delirdin mi? Vidiš da je počela da šara okolo, ne bih joj ja verovala, može posle da ti ga ne vrati. smeh

Ma ideja joj je toliko glupa. smeh
I zar je zaslužila da joj ga vratim, a ona sve niže od nižeg udarca zadaje? Bondarenkova, izgubit ćeš rat, sve i da dobiješ bitku.

Sara Ulusoy ::

Nije vezano ni za kakvo ludilo, nego je lepo ovo što si napisala, a poznajem ljude koji navijaju za Hajduk i svidelo mi se što podržavaju klub isto ovako kao i ti, a pošto si iz Splita, palo mi je na pamet.

Letos kad smo stigli u Split, sa sve koferima smo išli prvo do Poljuda, pa tek onda u hotel. lol!

Ludilo je. <3 Ne znam koga poznaješ, ali je točno tako kako sam ti ja opisala. Jedino je zadnja rečenica bila dodatak iz jedne ženske perspektive na same igrače, ne na klub. :cereeeeek:

Gercekten? Onda seni seviyorum još i više.

Sara Ulusoy ::

smeh smeh smeh
Ovo slikovito pisanjemi je ulepšalo jutro.

Navika mi je objašnjavati. Ne mogu si pomoći. smeh

A kako ću nego slikovito kad Bondarenkova drugačije ne shvaća. Ne želi. smeh

Sara Ulusoy ::

Može da bude i to. Da im je bilo pogodno snimanje u Agvi, a da će nam prikazati kao da je tu oko kuće u Rivi.

To mi je tako palo na pamet kad su još u istoj odjeći.

Sara Ulusoy ::

Meni lično Ibro nije Apolon, a Caga jeste. Kad gledaš ceo paket, Caga i Kivo su mi bolji od Ibre. Recimo, Ibro i Seckin kad nemaju seriju, ohladim se od njih, a Cagu i Kivu uvek pratim. Ali Ibrin seksipil nemaju ni Kivo ni Caga.
Da odmah nacrtam... lol! I Caga i Kivo si jebeno seksipilni, ali samo Ibro je hodajući seks.

Meni ne moraš crtati, ja to kužim. smeh

Zato sam i rekla da ne mogu reći da je Ibro Apolon, kad je Caga Apolon. Ali zato mogu reći da je Ibro kao da su ga klesali.
Ma ja se od Cage ne mogu ohladiti ni kad ga mjesecima nema kao sad. Isto kao da ga svaki dan gledam. Dođe mi na isto, jedino što ga nema. smeh

Sara Ulusoy ::

Pa oni bi zapravo starog Ferhata s početka. A i misle da mu bolje stoji onaj Mustang. Što se slažem, posebniji je tako, Rendž je izvikan, njega vozi svako ko ima lovu.

Nemam ja ništa protiv auta. I meni fali onaj Ferhat s početka.

Sara Ulusoy ::

Asli je u autu. Videla sam to na twitteru, pa sam izgubila oči dok sam je našla.

Vidjela sam je kasnije.

Sara Ulusoy ::

Slažem se. Samo ih je četvoro, mora da bude ulični basket.

Da. (Mada, ako vi želite, možemo mi dodati i druge ljude. To me uopće nije briga, samo da su Turci, koga ćete dodati.)

Sara Ulusoy ::

Olur, obojici crna boja super stoji. Ama ne znam zašto mešate majice u ovu priču. smeh

Zato sam i rekla. Ovdje sam navikla na Ferhatu, a za Cagu znamo da je dio njegove odjeće.

Iz dva razloga. Prvi - da se zna tko je u kojoj ekipi. Ako su bez odjeće, neće se znati. Trebaju se predstaviti u njoj i pozdraviti svoje navijače. A i da naprave show.
Drugi - meni Caga daje svoj dres. :cereeeeek: Iste bu. A tebi ostaje Ibrin ako hoćeš. Ako nećeš, ne trebap uzeti.

Sara Ulusoy ::

Nisam ni pomislila da si mislila na nešto loše.

Hazal je uvek govorila da gleda na Kivu kao na starijeg brata.
Na AiM setu su se svi dobro slagali.

Vidiš, nisam to znala.
Drago mi je.

Sara Ulusoy ::

Nisam sigurna, i ja sam na to pomislila kad sam videla tu scenu u fragmanu.

Meni se učinila lokacija poznata, zato pitam.

Mrs Bondarenko ::

Moj čovek. smeh

Je vala.

Mrs Bondarenko ::

Osećam se kao malo dete kome učiteljica pojašnjava šta je pisac hteo da kaže u Malom princu. smeh

Inače ne objašnjavam baš, nego navodim da sami zaključe. Ali kad si ti u pitanju ne može nego slikoviti, pojedinačno. Kod tebe mi sve znanje zakaže. Totalno si me u očaj bacila. Ne uspijeva mi nikako.

Mrs Bondarenko ::

On je stvarno nekad kao dete, što mu najviše i čini da tako dobro glumi. Primetila sam to još kod Stanislava i Kozlovskog, oni kad glume zapravo se igraju.

Caga je kao dijete u puno slučajeva. :cereeeeek: Benim bebegim. Ta njegova reakcija u određenim situacijama je baš dječja.
Eto, neka si ti dodala i Ruse.

I ti bi ovo dijete pokvarila prljavim igricama. ljutko

Mrs Bondarenko ::

Joj, kad se samo setim... <3
Pa jeste prirodno, baš pravi izraz. :cereeeeek: srca

Vidiš kako razumiješ i zaključuješ kad želiš. Znači, ipak me zezaš. facepalm

Mrs Bondarenko ::

Razumem, učiteljice. lol!
Khm.

Mrs Bondarenko ::
smeh smeh smeh

Ti nikad ne navijaš kad gledaš seriju? E pa ja baš navijam. Mene da netko vidi kako izgledam dok gledam seriju, direkt bi me u ludnicu. Zato ja i ne mogu tipkati dok gledam jer sam zauzeta gledanjem, slušanjem i navijanjem. Saro, ti piši, ja ću kasnije čitati. smeh

Mrs Bondarenko ::

Dobro, a šta ćeš ako se Caga sam zaljubi u mene? lol!

placljivko Ići ćeš mi na živce, ali što da radim? Zbog Cage ću te prožvakati. Ali uništit ćeš ga jer ga muljaš. A onda ću te morati mrziti.

Mrs Bondarenko ::

Ja sam u startu prihvatila igru jer mi se dopala sama ideja da igraju goli, a znala si i ranije da se u sport ne razumem, kako si mogla od mene da očekuješ da gledam drugačije od Sare? lol!

Aptal. To sam ja.

Mrs Bondarenko ::

smeh smeh smeh
Ja samo nastavljam rusko-turski rat iz 1878, profesionalna deformacija. lol!

Ubit će me ta tvoja profesionalna deformacija. Nisi poštena nimalo.

Mrs Bondarenko ::

Ja zavedem Cagu, ti zavedeš Stasa. Stas ostavi Auriku, ti ga vratiš meni, zauzvrat ja tebi dam Cagu. Može? lol!

Ne može. Ja Cagu izdati neću. Prvo. Stanko ti se ne bi vratio kad igraš tako prljavo. Drugo.
I ustalom, zašto bih ja pristala na takvo što... Treće.
Ja nemam namjernu igrati nepošteno. Ja bih radije pošteno izgubila nego se bavila ovim svime.

Mrs Bondarenko ::

Tačno. smeh smeh smeh

Eto.

Mrs Bondarenko ::

Istina, zaboravila sam da se vas dve bolje razumete, nego ja sa obe ponaosob. smeh

Ti se družiš s Rusima, zato ti je to.

Mrs Bondarenko ::

Ma kakva koza, jeste vas dve normalne? Od tako lepog prezimena tako glup nadimak. Kao kad bih ja od Cage vas prozvala Čangrizave, pa i to bolje zvuči od ovog.

smeh A otkad ti misliš da smo normalne?

Koje je prezime lijepo?

Mene možeš, ja sam čangrizava.

Mrs Bondarenko ::

Ja samo mogu da kažem - lepa sam bar upola kao devojka sa mog avatara, a čovek se lako navikne na bolje. lol! Vidi svoj avatar i moj kako se lepo slažu. lol!

Sarin je avatar bolji. Ali odstupi više. Bolje ti je hvataj se Stanka, ostavi ove mutne poslove i Cagu.

Mrs Bondarenko ::

Što bi te ubile? AiM ekipa se generalno super slagala, mnogi od njih se i dalje druže, koliko ja znam.
Tad sam ja Hazal volela, bila mi je baš draga i mnogo mi je lep taj zagrljaj.

Zato što ne znam koliko vam je bila draga tada. A znam da je tebi sad i nije baš.

Mrs Bondarenko ::

Uvek nešto Bondarenkova. smeh

Ne znam što sam krivo rekla. smeh

Mrs Bondarenko ::

Ajme, ja ovo nisam videla. Cok tatli. :cereeeeek:

I ti bi imala srca ovako dijete, koje se veseli tome što je dalo gol i poskakuje, uplesti u svoje mutne poslove i nečasnu borbu i nesportsko ponašanje kako bi pobijedila?

Tužno.

Ostavi se Caga više. Yeter artik.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 10:19 pm

Saro, kad gledaš?

Ti komentiraj, ja ću kasnije čitati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 10:39 pm

Vidim da je postavljeno. Palim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyMon Feb 05, 2018 11:24 pm

Ja cu poceti da gledam tek za nekih pola sata.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 12:24 am

Aj rastopicu se od Yigitove i Ferhatove bratske ljubavi prema Gulsum. Yuh.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 12:38 am

Evo, Abidin je vec priznao da se zaljubio.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 12:46 am

Hahahahaha Ferhat i Cuneyt.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 12:49 am

Jso Asli, bez pantalone, bela kosulja, crni kais, crveni kaput. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 1:00 am

Ja sam odgledala.

Evo ne znam što bih rekla. Najbolje da čekam tebe. Da ti ne otkrijem.


Nekako mi sve prisjelo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 1:31 am

Aaaa Namik mu je ubio zenu, nije u pitanju Yeter.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 1:45 am

Samo ti gledaj. Ja sam napisala komentar. Postavit ću ga kad ti odgledaš epizodu. Mogli bismo se ovoga puta ti i ja sasvim razići u mišljenjima.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 1:45 am

Vidi ti podmuklog Cema sto je dosao da ispita situaciju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 1:48 am

Garant ce biti nesto zbog cega cu da pljujem Ferhata, cim cemo se razici u misljenjima.

Tamam, javicu kad odgledam. Ako ti se prispava pre nego sto odgledam, postavi, potrudicu se da ne procitam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 1:51 am

Neće mi se prispavati jer me ova serija uvijek razbudi i uopće mi se nakon nje ne spava niti spavam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 2:36 am

Sara Ulusoy ::
Moram da se uključim u ovu raspravu. lol! Niko ne sumnja u njegovu kondiciju, da ne trenira i da nema kodicije ne bi imao takvo telo, mene interesuje kako stoji sa košarkom. Da li imamo neka saznanja o tome? Za Kivu, Cagu i Ibru znamo, za Stanislava ne znamo, pretpostavljam da ti znaš.

Trenirao je kao mali, znam da je tad puno sportova trenirao i balet. Posle ne znam šta se desilo, da je postavljao snimke sa nekih utakmica - nije, da je u nekoj ulozi igrao košarku - nije.

Sara Ulusoy ::

Delirdin mi? Vidiš da je počela da šara okolo, ne bih joj ja verovala, može posle da ti ga ne vrati. smeh

Pa zato ću ja i uzeti Cagu da se osiguram. lol!

Sara Ulusoy ::

Tepaj kako hoćeš, samo ban yok, olmaz dok pratimo seriju.

Na spomeniku da mi piše među dobrim delima, da sam te puštala da budeš na ovom svetom mestu i opraštala ti milion ekscesa. lol!

Sara Ulusoy ::
smeh smeh smeh
Ovo slikovito pisanjemi je ulepšalo jutro.

I meni. naklon smeh

Sara Ulusoy ::
Da odmah nacrtam... lol! I Caga i Kivo si jebeno seksipilni, ali samo Ibro je hodajući seks.

smeh
Menjam naziv foruma iz Tragičnih vanvremenskih ljubavi u Slikovito crtanje i razumevanje napisanog. lol!

Sara Ulusoy ::
Slažem se. Samo ih je četvoro, mora da bude ulični basket.

S tim da bude zatvoreno za javnost, niko sem nas ne sme da uživa u tim prizorima.

Sara Ulusoy ::
Olur, obojici crna boja super stoji. Ama ne znam zašto mešate majice u ovu priču. smeh

smeh

Sara Ulusoy ::
Tebi ćemo da kupimo opremu za cheerleadersicu. lol!

smeh

Poncha ::
Ma ideja joj je toliko glupa. smeh
I zar je zaslužila da joj ga vratim, a ona sve niže od nižeg udarca zadaje? Bondarenkova, izgubit ćeš rat, sve i da dobiješ bitku.

Znamo da ću otići u pakao, al' daj zato bar na ovom svetu da se nauživam. lol!

Sara Ulusoy ::
A kako ću nego slikovito kad Bondarenkova drugačije ne shvaća. Ne želi. smeh

smeh

Poncha ::
Meni ne moraš crtati, ja to kužim. smeh

smeh

Poncha ::
Ma ja se od Cage ne mogu ohladiti ni kad ga mjesecima nema kao sad. Isto kao da ga svaki dan gledam. Dođe mi na isto, jedino što ga nema. smeh

Ti ga svakako ne viđaš ni kad ga viđaš, tako da ti na isto dođe kad bolje pogledaš. lol!

Poncha ::
Da. (Mada, ako vi želite, možemo mi dodati i druge ljude. To me uopće nije briga, samo da su Turci, koga ćete dodati.)

Ma kakvi drugi ljudi, samo bi smetali, ova četvorica su sasvim dovoljna. Mada, sad mi pade napamet... Možda Stas ne bi ni ljubomorisao na Cagu, ali kad bismo Kozlovskog ubacili u vaš tim, e to je već nešto. wow

Poncha ::
Iz dva razloga. Prvi - da se zna tko je u kojoj ekipi. Ako su bez odjeće, neće se znati. Trebaju se predstaviti u njoj i pozdraviti svoje navijače. A i da naprave show.

Ako tako gledamo, ne trebaju im majice da bi se znalo ko je u kojoj ekipi. Stas i Kivo će imati ispisano moje ime na leđima, a vi Cagu i Ibru rasporedite kako hoćete. lol!

Poncha ::

Drugi - meni Caga daje svoj dres. :cereeeeek: Iste bu. A tebi ostaje Ibrin ako hoćeš. Ako nećeš, ne trebap uzeti.

Ti više hoćeš dres od samog Cage. smeh

Poncha ::
Inače ne objašnjavam baš, nego navodim da sami zaključe. Ali kad si ti u pitanju ne može nego slikoviti, pojedinačno. Kod tebe mi sve znanje zakaže. Totalno si me u očaj bacila. Ne uspijeva mi nikako.

Vidi se da mi je alkohol popio svu pamet. smeh

Poncha ::

I ti bi ovo dijete pokvarila prljavim igricama. ljutko

smeh smeh smeh
Svi smo nekad bili deca i sve nas je nešto jednom pokvarilo. Što bi Caga bio izuzetak? lol!

Poncha ::
Vidiš kako razumiješ i zaključuješ kad želiš. Znači, ipak me zezaš. facepalm

Yok canim, 'de bi' ja. lol!

Poncha ::

Ti nikad ne navijaš kad gledaš seriju? E pa ja baš navijam. Mene da netko vidi kako izgledam dok gledam seriju, direkt bi me u ludnicu. Zato ja i ne mogu tipkati dok gledam jer sam zauzeta gledanjem, slušanjem i navijanjem. Saro, ti piši, ja ću kasnije čitati. smeh

Naravno da da, naročito kad gledam Stasove uratke, ali kad si već podelila publiku na pozorišnu i sportsku... lol!

Poncha ::
placljivko Ići ćeš mi na živce, ali što da radim? Zbog Cage ću te prožvakati. Ali uništit ćeš ga jer ga muljaš. A onda ću te morati mrziti.

Ja sam zla žena, seytan biri kadin. lol! Šta očekuješ od osobe kojoj su Eysan i Bihter najdraži ženski likovi ikad? smeh

Poncha ::

Ubit će me ta tvoja profesionalna deformacija. Nisi poštena nimalo.

I mene će ubiti tvoja profesionalna deformacija. lol!

Poncha ::

Ne može. Ja Cagu izdati neću. Prvo. Stanko ti se ne bi vratio kad igraš tako prljavo. Drugo.
I ustalom, zašto bih ja pristala na takvo što... Treće.
Ja nemam namjernu igrati nepošteno. Ja bih radije pošteno izgubila nego se bavila ovim svime.

Ti baš ne umeš da iskoristiš priliku. lol!

Poncha ::
Ti se družiš s Rusima, zato ti je to.

smeh

Poncha ::
Koje je prezime lijepo?

Bondarenkova. :cereeeeek:

Poncha ::
Zato što ne znam koliko vam je bila draga tada. A znam da je tebi sad i nije baš.

Meni je tad bila veoma draga, pa ja sam je u Voću zavolela i zbog Voća sam počela Ferihu da gledam. Posle, jedno vreme nisam mogla da je svarim, a sad iskreno kako sam skroz van te priče, nekako sam ravnodušna prema njoj.

Poncha ::
I ti bi imala srca ovako dijete, koje se veseli tome što je dalo gol i poskakuje, uplesti u svoje mutne poslove i nečasnu borbu i nesportsko ponašanje kako bi pobijedila?

smeh smeh smeh
Muško je to, nemoj toliko da se brineš za njega.

Poncha ::
Ostavi se Caga više. Yeter artik.

Ayy tamam tamam, na kraju ćeš me roknuti pre utakmice, neću ni doživeti da vidim uživo Stasovo golo telo. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 2:43 am

Evo, ako vam je previše tamna ova boja u kojoj stoji tekst, ili vam nešto drugo smeta, recite.

I da, Poncha, da počneš svoj posao da radiš. Kad forum preseče ovaj topic, okrenuće novi, ali će naziv ostati isti. Ja ako ne stignem, ti promeni brojku, sledeći deo je XVII.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 2:49 am

Ah, Asli, ah, nikad nisi bila dovoljno pametna za moj ukus. Zar da mu ostavis kola?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 EmptyTue Feb 06, 2018 2:50 am

I završna za laku noć - ja kad Stanislav postavi sliku sa ćerkom kako igra tango, ili porodičnu na Baliju. smeh smeh smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 TYqP9Kylahw
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: