Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:39 am

Jos Ibro ispod nje, a SBA serija o kojoj se najvise kimentarise na drustvrnim mrezama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:40 am

Sinoc sam na tw videla sliku sa seta iz Rive i Dilsiz je tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:42 am

Dobro. Olur. Meni odgovara. Znači Ibro i Caga, protiv Kive i Stanka.
Za koga ti navijaš? Mislim, ostaješ li u ovom Bondarenkinovom timu, ili si ipak sa mnom, Cagom i Ibrom? Zanima me, što ćete spremiti za večeru kad izgubite. naklon Bondarenkova, ovi svi vole jesti, samo piće ne dolazi u obzir da njime častite.



Ne znam. Ja sam je odavno vidjela, ali mi je bila nebitna lista. Ne znam niti čemu je niti koliko je ozbiljna i čemu služi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:43 am

I Dilsiz u Rivi? Vay vay vay... Što li će on tamo? Izgleda da Asli onda utekla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:47 am

Ja sam u timu koji pobedjuje, a zna se koji je to tim. A Bondarenkova ce da nas gosti. Allah askina naruci iz restorana, postedi nas svog kulinarskog umeca. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:48 am

Ako je Dilsiz otisao po Asli i odveo je bez Ferhatovog znanja, oni su tamo svi u kuci kupili muda. Prvo Abidin, sad Dilsiz.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:49 am

I izdat ćeš Bondarenkovu? smeh

Sorry, Bonadrenkova, ja Sari nisam sugerirala, čak sam je i poslala tebi, ali izgleda da su prevagnula dva Turčina umjesto jednog Turčina i Rusa.
I namjestila je pobjednički tim, čak ni to nisam sugerirala. Ostavila sam njoj na volju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:50 am

A ti misliš da ga je Asli zvala da dođe po nju?

Stvarno omudio se i ovaj Dilsiz onda.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:50 am

Danas snimaju u Agvi. Ali ne znamo da li su Asli i Ferhat.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:52 am

Agva. A tko bi drugi bio? Nije valjda Gulsum i Abidin.

Nije mi ništa jasno. Nisam vidjela nikakve slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 8:56 am

Ja bih zbog Ibre i Cage dusu prodala, a ne Bondarenkovu (ubice me). lol! Mislim, ne izdajem ja nju, nego Kivu, ali ko mu je kriv kad se petlja sa Rusima. smeh

Za Dilsiza sam rekla, ako Ferhat trazi Asli. Mada je nelogicno da je trazi na toj strani jer je okrenut prema moru.

Udji na tag, ima dve slike, neko iz ekipe je postavio. Kakve smo srece, ne bi me cudilo da su Abidin i Gulsum.
Samo, na jednoj od slika je u pozadini neka stara kuca, mozda snimaju proslost.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:01 am

Nije se on htio petljati s Rusima. Sigurna sam čak da bi radije igrao s Cagom, ali takva je bila odluka. Ali da si ti izdala Kivu zbog Ibre, evo stvarno ne znam... Mislila sam da je ipak on u prednosti kod tebe.

A da nije Ferhat zvao Dilsiza da dođe po nju ili eventualno da je skupa traže? Ne mogu vjerovati da bi Dilsiz napravio nešto protiv Ferhatove odluke ma kakva ona bila.

Nemam pojma. Jedino što sam našla je ovo. https://www.instagram.com/p/Beugcxgn-C0/?taken-by=mehmet_ali_tokgoz_
Putuju negdje njih dva.

Ako je stara kuća, a ako nije poznata dosad, npr. Aslina, onda je neka prošlost vjerojatno.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:08 am

Olmaz kako on hoce, mi smo selektori.

Allah, Allah, ispade ja izdajica dana. Sus, lutfen, ionako me grize savest. Ali kad se ohladim od Ibre opet cu se vratiti njemu, on je uvek bio svaler broj jedan. :cereeeeek:

Pre ce biti tacna tvoja teorija, ja sam pod utiskom komentara, svi su navalili da je Asli otisla.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:09 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:12 am

E Kivo moj (mislim nisi moj, ali si mi abe), Sara te izdala, što ću? Ona je odlučila, njoj sam prepustila. Mislim, neka te tješi da ćeš igrati protiv najboljeg. smeh

Nisi ti izdajica dana. Meni je možda i bolji ovako izbor. smeh Što ja znam, valjda će Caga igrati s većim guštom.
Znala sam ja da si ti vezana uz njega.

Možeš misliti. Prije da Turci bolje od mene to povezuju. Ja samo kažem na osnovu likova od prije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:13 am

Nije mi ovo poznato mjesto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:22 am

Jedino ako nas Caga i Kivo ne zajebu, znas da oni bas i ne vole da se razdvajaju.

Pre ce biti da ti pivezujes bolje od njih, od njih mi se vrti u glavi kad na nesto navale. Proe nedelje je bilo bacanje prstena u vatru, sad ovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:26 am

E, malo će ih teško biti rastaviti. Ali, što oni mogu kad su oni samo igrači. Neka shvate kao izazov i međusobni okršaj. Onaj koji organizira razvrstava igrače.
Iako, u tom slučaju, ti si izvisila.

E da. Još se ja pitam kako ja ne čujem taj prsten koji je upao. A Caga (ops, krivo sam napisala, ali sad namjerno neću izbrisati), ovaj Ferhat, prsten nikako nije skinuo. naprotiv.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:38 am

Anlamadim, kako sam izvisila? Ovako ili onako, ja sam tamo gde je Caga. Ako ih rastavimo rastavimo, ako ne, nista. Cagu ja ne prodajem ni za sta. Olmaz!

Meni su toliko uvrteli u glavu da sam najzad i cula. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:44 am

Što se sad vadiš, prvi ti je izbor bio da su u paru Ibro i Caga, sad kad su ovi nerazdvojni odmah se vadiš na Cagu...
Naravno da smo za Cagu. Mislim, da si i ti. Nisu sve samo isklesano tijelo.

Ostaje kako si rekla u startu. Oni su profesionalci. Jer kad izgube lakše je da na večeri Kivo svira ono svoje čudo i pjeva tugaljke, a Ibro i Caga udare po nekom veseljaku, narodnjaku... Caga može nešto lupkati po gitari, a Ibro svoju puhaljku.


Ja nisam čula, zato sam te i pitala nakon epizode ode li prsten...


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:45 am

Sad sam procitala jedan komentar i utesila sam se, za nas dve ipak ima nade. lol!
Kaze Ferhat je i iskazao i pokazao ljubav, a Asli nista, ona mora da se potrudi.

Koja je ovo vrsta ruzicastih naocara.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:46 am

Aferin. Tko je ovo napisao, svaka mu se pozlatila riječ.

Hajde, Asli. Na tebi je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:46 am

Nismo ni mi najluđe.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 9:50 am

Ja sam i dalje za Ibru i Cagu u paru, ali ako je sa Kivom sta da radim.
Hahaha, ti si sve osmislila jos samo da ih obavestimo. lol!

Znaci slazes se? Ja sam mislila da ima nade, ali yok, pisi propalo. lol!
Uopste ne znam kako je Asli uspela da ostane ravnodusna na sve one njegove izlive ljubavi svih ovih 15 epizoda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 EmptySat Feb 03, 2018 10:01 am

Što ću? Ja znam tko pobjeđuje, nije mi problem bio nastavak dopisati.

Hm... Ne slažem se. Mislim, ok, ima istine, ali sad da se slažem i nisam. Ali mi odgovara da ima ludih još. smeh
Ja sam nešto između možda - npr. Asli mu kaže da ga ludo voli i da ne može bez njega, ali da ako on želi tako i ne njenu ljubav da će otići i da je više nikad neće vidjeti. Ako je pusti i ode da je za njega mrtva.

Nekako, slažem se da je Ferhat napravio puno s obzirom na to kakav je emocionalni invalid. A njemu takvom treba ova Asli koja je inače puno više rječita, lijepo nacrtati, jer on kuži sve osim emocija. On je budaletina. Zato sam i rekla ovu pohvalu. Ne zato što je Asli nešto kriva i nije pokazala. Ona se raspada, ali ne znam koliko on to vidi.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: