Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 8:13 pm

Hoću.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 8:55 pm

Asli glumica.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 8:57 pm

Tolga glumac.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 9:00 pm

Za par te ne zanima. Je li tako? Ionako je tvoja omiljena glumica dobila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 9:08 pm

Drago mi je zbog Asli, kada je Cansu ispala glasala sam za nju i mislim da je zasluzila, Tolga je isto zasluzio. Ne mogu nista da kazem o njegovoj glumi, nisam ga gledala ni sekund, ali ima puno fanova. Medjutim, ne razumem kako Hilal i Leon nisu dobili za par. Ne kazem to zato sto ne volim Oyku, nego zato sto njih dvoje stvarno imaju ubedljivo najvise fanova kao par.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 9:09 pm

Ali podseti me da sledece godine bi u ludilu ne pratim ovu kvazi dodelu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 9:28 pm

Znači komentar na AK.

Počelo je glamurozno. Uvod raskošan, pojavili se nakon i voditelji, a publika (odnosno gosti i dobitnici) im se još nisu smjestili. Nespretan početak, očekivala sam od voditelja bolju pripremu za vođenje ovog ipak za Turke važnog događaja, a i cijelo vođenje. Previše praznog hoda, previše čitanja, previše oslanjanja na publiku koja je jako loše reagirala na njih. Znači to što su naumili nije im uspjelo.
Na kraju su ipak samo došli oni koji su dobili nagradu, izuzev one pjevačice. Eventualno je došla cijela ekipa Soza (oni su baš kao i ekipa, pohvalno za njih). To mi je nedostatak, kad već organiziraš nagradu, ne treba se ranije znati tko je pobjednik. Jednostavno nije bilo onoga momenta iznenađenja kod dobitnika. Izuzev nekih, koji su mi djelovali montirano.

Nadalje, ne znam zašto se izvođači nisu potrudili i pjevali uživo pjesme. Je li to bio toliki problem? Ili moj link, koji je ionako blokavao, nije valjao.
Svaka čast za Kiraya i Aycu koji su otpjevali makar par stihova uživo onako.
Odjeća onako, kako tko i kako što. Neki na visini zadatka, neki podbacili. Neki kao da u cirkus idu.

Za ovu nagradu o "čudima i uspješnima" im je dobra stvar, kao i ona za "životno djelo".

Konkretno za biranje pobjednika ja uopće ne znam kako ovo čudo funkcionira, ali realno logike nema. Znači, Tolgini su navijači glasali za njega kao glumca, glazbu i redatelja, a nisu glasali za seriju i scenarij. Malo čudno, ali hajde. Rekla sam već da će mi biti pošteno ako nagradu dobije i Soz (i DE) i Tolga kao glavni glumac trenutno najuspješnije serije.
Icerde je totalno izignoriran. Ok, ako je Caga izgubio, ali Uluc i Toygar?!
Ovi što su dobili za par ne znam kakvi su, ali mislim da postoji i jača fan baza od njihove. Pa mi ni to nije jasno.



I sad ću zbilja reći ono s početka. Zašto uopće glasati kad će Kanal D odnijeti 80% kategorija u kojima su imali svoje kandidate?
I točno da sam bila ja nominirana kao Cagina, izgubila bih od tamo nekoga. Dobro je da nisam džaba haljinu kupovala, cipele, plaćala put u Istanbul i sve ostalo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 9:49 pm

Moj komentar je ovo, a sutra cu opsirnije.

https://twitter.com/Merve_Sirac/status/939955126193868801?s=09
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 9:51 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 10:00 pm

Uvijek si bila slikovata.

Ja sam znala da će Ilknur biti tamo jer je, čini mi se, nekidan bila kod Tuvane. Samo ne znam zašto je i koga sve išla podržati.

Tko je koga odijevao? Baš me zanima tko je kome stilist bio. Mislim da je Ilknur bila Hazal F. stilistkinja.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 10:10 pm

To ko je kiga odevao ne znam, ali Ilknur je prvo sebe trebala da obuce kako treba. Bar se meni ne svidja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 10:16 pm

Od materijala do kroja. Grozno.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 11:03 pm

A tek boja. Ni sandale mi se ne svidjaju. A i ona se pretvorila u kostura, ostala je samo glava.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 11:03 pm

Baš to.

Mislim da nisu nove.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptySun Dec 10, 2017 11:08 pm

Adminko, nemoj samo kukati da nije pao, ako nije, selfie.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 12:21 am

Ilknur zadužena i za Tolgu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 12:28 am

Al' ste se raspisale, ko će sad da se snađe u ovom haosu... facepalm
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 12:31 am

Šta Kenan i Cansu????
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 12:34 am

Aaaaaaaa, sad sam videla!srca srca srca

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 DQtRwRVW0AItgtR

Ne mogu da verujem da ih konačno vidim zajedno posle toliko vremena. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 12:37 am

2010. VS 2017. <3 <3 <3

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 7Y9SfXgHxMw

I dalje ne verujem... <3 <3 <3 <3 <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 12:42 am

Čak mi ni njene šiške (koje ne znam što je morala da skrati baš pred Kelebeka) ne smetaju opštem utisku, valjda je pao i neki selfi. Koliko su se promenili za ovih sedam godina, ali i dalje su najlepši par na planeti. <3

Sad mi baš krivo što nisam pratila, kako su mi medeni na ovom snimku. :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3 :cereeeeek: <3
https://www.instagram.com/p/BciefuajPHt/?tagged=cansudere
Jel' sam puno propustila?

I uputite me kakve su ovo nagrade dobili.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 1:49 am

Poncha ::
Pa i napisala sam osvajao, a ne osvojio. Ovi su te ostali osvojili (pa si ih i zaboravila).
Dobro, shvatila sam. Odgovorila si.

A, izvini, nisam registrovala razliku. Svakako si me shvatila.
A, nisam ih baš zaboravila zaboravila, ali nije da imam sad nešto puno vremena za njih, a ni živaca za praćenje (sve je popio Stanislav suze ) Pogotovo kad je Caga u pitanju, pored vas znam sve o njemu. Kivine slike nove sam videla btw, sjajno izgleda :cereeeeek: , a Altana sam zapostavila. Nema mi ni Red, a kako sama ne pratim, nikakve informacije nemam. tuzni
A, tako bih volela kad bi ponovo snimio nešto poput Sona, ili Romantik komedi, pa da ga se nagledam i nauživam. :cereeeeek:

Poncha ::

OK, slažem se da se iz prve epizode vidi kako je zamišljen njegov lik, jer je. Ali svaka epizoda da onaj pečat zašto je taj lik dobro napisani lik.
Ja sam jednom i pohvalila ga dok je još (bio) dobro napisan lik jer je promjenom scenarista nešto sitno bio u padu (ili da kažem ne na razini prethodno napisanog), ali su u zadnjem nastavku povratili svu njegovu snagu i ponovno podigli moju ljestvicu očekivanja.

Pričaš zagonetno, kažeš nešto upakovano da ništa ne razumem. Ili mi lepo ispojleriši sad, ili zauvek ćuti. lol!

Poncha ::
Bar je Ibro glumac koji je imao priliku igrati s istom glumicom dva puta. Pokazalo se to, u prethodnoj seriji, kao loše. Čitala sam izrazito loše komentare. Do čega je bilo, ne znam.
Fanovi uvijek uspoređuju. A dvije jake serije i dva jaka lika stalno uspoređivati, mislim da bi više štete donijelo.
Slobodno ti mrzi i popljuj ako ti ne valja. Nisu oni nitko Caga da mi smeta. A ne smeta mi više ni kad netko o Cagi piše. Ne čitam ih. Ili preskačem.  smeh

U pravu si.
Blago tebi, ja bih i dan danas posle svega i uprkos svemu poklala svakog ko bi rekao nešto loše o Stanislavu. smeh  Zar ovo nije klub jednoumlja pobogu, gajimo to! lol!

Poncha ::
Jedan pogotovo.
Drugi nije glup kao što izgleda, toliko.

Nikako imena da im upamtim, moramo neke nadimke da im smislimo. da

Poncha ::
Yaman je bio moje milo.

Ajme. :cereeeeek:

Poncha ::
Ja ne znam jesam li ikad zakasnila, osim ako me upravo taj ne bi zaustavio.
Baš zato bih ja imala spreman odgovor i to isto tako upakirano rekla. "Ja nikad ne kasnim na posao zato od svojih učenika očekujem da dolaze na nastavu na vrijeme." Što ja mislim, drugo je.
Nemoj pokušavati, čuvaj posao. I dolazi na vrijeme. I čitaj redovito.  smeh A ovog si namjerno spomenula.  ljutko

Ne kasnim ni ja uvek, nego sam to uzela za primer. Kod mene nije problem što mi kasne na čas, nego što zaboravim ko mi fali i posle ih ni ne upišem. smeh
Što, jel' si i ti mrzela svog direktora? wow

Poncha ::

Nisam ja druga priča. I ja sam Cagin fan i nikad sebe nisam smatrala manje ludim fanom. S tim da Caginih fanova ima raznih. Npr. normalnih kao Sara koji više-manje ne zanima ništa drugo osim njihovog posla; ludih kao ja koja sve o njemu zna (prati što, gdje, kako, s kim), podržava ga (ma što i kako napravio), ali ne miješa se, ne proziva ga, ne hoda okolo i po tuđim slikama ga doziva i muči jadne ljude koji su objavili neku sliku; žugalica fanova koji sve živo i neživo komentiraju, prigovaraju, prozivaju i smatraju sebe najboljim menadžerima; fanovi određenog para koji glase pod njegove fanove; fanovi koji isto sve živo stalkaju, uprate sve ljude koje i Caga uprati, sve živo komentiraju i u sve se miješaju... Otprilike. Ima i nešto između.

Čuj Sara normalan fan. smeh
Ako ćemo realno i objektivno, od svih vas po količini ludosti sam ja najluđi fan. lol! Stanislavljev, naravno. smeh Bila i ostala, samo njegov(a). tuzni
Ali, dobra ti je ova podela, još ćeš razviti granu sociologije, koja će proučavati vrste i karakteristike fanova i zvati se fanologija. lol!

Poncha ::

Kad ja spominjem Cagine fanove, onda mislim na fanove diljem svijeta. S kojim se susrećem na twitteru i inastagramu.

Na iste fanove i mislimo.

Poncha ::
Vidjela sam ja kod Sparks potencijala, još dok je ovdje pisala, kao dobrog stalkera. A i tvoji Rusi ne zaostaju. Nisu uopće loši kad je istraživanje u pitanju. Što jest jest. Mada se meni uvijek najviše sviđalo kako to Grci rade.
O tome ja govorim.

Nema osobe koja kod Sparks nije videla potencijala, šta je samo Red uradila sa onom Deniz i dan danas mi se plače od smeha, kad se samo setim. smeh
Ne znam kakvi su Grci, ali Rusi kad hoće budu uhode No.1. Mada tu ima raznoraznih podela, i normalnih i ludih fanova. Evo baš sad čitam ove od Kozlovskog.

Poncha ::
Mada kad je Caga u pitanju, neki se fanovi zeznu. Oni misle kad je nekog upratio (nebitno koga) da je tek tada se susreo s tom osobom. Što kod njega nije uvijek slučaj. Poprilično sam sigurna da s ovim boksačem se nije sreo tek nekidan.

Ja mislim da samo kod Turaka to praćenje se toliko prati, nigde drugde nisam videla da fanovima toliko znači kad su se koji glumci upratili. Možda grešim.

Poncha ::
Pitala si što je krivo rekla i ja sam odgovorila. Ništa nije krivo rekla.

Ali, kad već tjeraš mak na konac. Intonacija, kontekst prethodnog rečenog mi je bio pomalo oprečan toj rečenici. Mada, totalno nebitno. Neka je malo podbadala fanove. I treba. Kad su joj već priredili slavu.

Pa, ja nisam slušala tu njenu izjavu, pa zato i pitam. Ok, sad kontam.

Poncha ::

Ne znam jesam li ikad nekog glumca zamislila da mu neće leći uloga, a da me razuvjerio. Mislim kao negativca. Ali, eto. Neka si ti uživala. Ipak voliš negativne likove.

Dobro, možda sam se malo pogrešno izrazila, nije da nisam verovala, nego ga nikad nisam gledala u takvoj ulozi i samim tim nisam imala predstavu da može i to tako dobro da glumi. Gre'ota bi bila prema ranijim njegovim fenomenalnim ulogama reći da me je ovde osvojio i kupio za ceo život, ali već prvim pogledom me je ostavio zabezeknutu. Joj, još sam sad sva toliko pod utiskom, a opet nemam s kim to da podelim, pisala sam Sparks, ali ko zna kad će ući na vk. Pretpostavljam da te ne zanima, ali pogledaj bar slike. lol! Mislim, impozantno mi je koliko su ga namučili za ovu ulogu, pritom je lik 'ladno odbio glavnu (cara Nikolaja) i tražio ovu, jer mu je inspirativnija. smeh Pored toga što je negativna, i tragična je, opet mi je miljenik eksplodirao. tuzni  

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 F5f85ca1_resizedScaled_1020to677

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Matilda20102017-11

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 7FAjEyscHSA

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Pun5OXcc2kc

Poncha ::
Ne smatram da sam puno propustila. Može serija biti super, ali ako me to što sam vidjela nije vezalo uz ekran, onda ne smatram nekim propustom. Vidjela sam dosta, često sam naletjela na scene koje prikazuju prošlost (gdje mi oni nisu izgledali dovoljno mlado), neke mračnjake likove i scene, Emirov stan (u koji  :cereeeeek:), mislim da je bio neki naporni ženski lik... Za Ozge, Burcin i ostale znam da su dobri glumci. Tako mi se i učinilo vidjevši tako par scena. A ako misliš na scene Ibre i Ozge, iliti, ako sam zapamtila, Firata i Narin to sam vidjela neke isječke na YT i znam da su bili odlični, kemični i ostalo. Tako da ne smatram nekim propustom.

Ma, i to što kažeš, kad si ti Ezela propustila, šta je jedan Merhamet. lol!

Poncha ::
Možda baš zato sam i ugodno iznenađena Ibrom.

Ne znam, meni je totalno drugačiji Ferhat od Firata. Pre svega u faci.

Poncha ::

Tako mi je teško komentirati nešto, a da ti ne otkrijem ništa dalje. Ništa posebno zapravo, ali svejedno.
Ova serija sazdana je od sitnica.

Pa, vidim. Ali, olakšaću ti muke, kad me nešto bude zanimalo, ti mi slobodno reci.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 7:13 am

Adminka ::
Čak mi ni njene šiške (koje ne znam što je morala da skrati baš pred Kelebeka) ne smetaju opštem utisku, valjda je pao i neki selfi. Koliko su se promenili za ovih sedam godina, ali i dalje su najlepši par na planeti. <3

Sad mi baš krivo što nisam pratila, kako su mi medeni na ovom snimku. :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3  :cereeeeek:  <3
https://www.instagram.com/p/BciefuajPHt/?tagged=cansudere
Jel' sam puno propustila?

I uputite me kakve su ovo nagrade dobili.

Super su. Baš su mi bili super. I prekrasno ih je ovako vidjeti zajedno. Jedan od rijetkih parova iz serije koji mi je drag, a da je ostao u ovako zbilja dobrim odnosima.

Ne treba ti biti krivo, ako ti je žao samo zbog njih dvoje. Evo ti ovdje cijeli snimak te nagrade koju su dobili. https://twitter.com/KingTube1/status/939938694261288961 Tu ti se nalazi link videa (FB). Nisu dugo bili jedno pored drugog. Što ne znači da se nisu kasnije vidjeli.

Koliko sam ja shvatila, jer mi je pucao link i ovu sam nagradu skoro pa cijelu preskočila, dobili su u kategoriji (izmišljenoj kako reče Sara) za one koji stvaraju čuda. U smislu njihove su serije prodate diljem svijeta u tolikom broju, popularnost turskih serija je zahvaljajući njima.
Kad pogledaš link, vidjet ćeš i sama.
Poštena nagrada, oni su ti čije se serija i prodaju i bili su početci u mnogim zemljama. Baš diljem svijeta. Ne znam kad su odlučili za ovu nagradu, ali se ne bunim. Pošteno su je zaradili. Žao mi je što u ova četvorka nije došla na dodjelu. Mogli su barem svoje s Kanala D okupiti sve.


Usput, ne znam jesi li vidjela da je Cansu uručila nagradu malenoj Beren. Najemotivnija dodjela. Dodjela koja je za mene imala čar. A i to sam propustila mijenjajući linkove.
https://www.youtube.com/watch?v=BS1_5pcDUe8
Na tom kanalu imaš i ostalo, ako te još što zanima, pa i ove za "čuda".
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 7:40 am

Adminka ::

A, izvini, nisam registrovala razliku. Svakako si me shvatila.
A, nisam ih baš zaboravila zaboravila, ali nije da imam sad nešto puno vremena za njih, a ni živaca za praćenje (sve je popio Stanislav suze ) Pogotovo kad je Caga u pitanju, pored vas znam sve o njemu. Kivine slike nove sam videla btw, sjajno izgleda :cereeeeek: , a Altana sam zapostavila. Nema mi ni Red, a kako sama ne pratim, nikakve informacije nemam. tuzni
A, tako bih volela kad bi ponovo snimio nešto poput Sona, ili Romantik komedi, pa da ga se nagledam i nauživam. :cereeeeek:

Jesam.

Pa dobro, nisi zaboravila, ali si otišla u Rusiju i da nema nas koji potegnemo tek tako malo Kivu i Cagu bi zaboravila i njih. Isto kao što si zapostavila i Altana. O njemu ja ne pratim, ali znam nešto pročitati na što slučajno naiđem. Svakako, vidiš da si ga zapostavila. Poslije Stanka, na ostale si Ruse prešla.

Adminka ::

Pričaš zagonetno, kažeš nešto upakovano da ništa ne razumem. Ili mi lepo ispojleriši sad, ili zauvek ćuti. lol!

A što imaš razumjeti. Lik se gradi na karateru koji se vidi iz epizode u epizodu i odnosnu prema drugim linkovima.
Što ću ispjlati? Radnja ko radnja.

Adminka ::

Blago tebi, ja bih i dan danas posle svega i uprkos svemu poklala svakog ko bi rekao nešto loše o Stanislavu. smeh  Zar ovo nije klub jednoumlja pobogu, gajimo to! lol!

Pa neka govori što tko hoće. Moje mišljenje neće promijeniti.

Opet ona. naklon

Adminka ::

Nikako imena da im upamtim, moramo neke nadimke da im smislimo. da

Pa kako ćeš zapamtiti kad si tek odgledala jednu epizodu (jer drugu još nisi komentirala pa pretpostavljam ni odgledala) i to rascjepkano. Dok se ponovno prikažu i zaboraviš kako se zovu.
Baš su imena i nadimci jako simpatični. Abidin onaj crni veseli (zasad), a Dilsiz onaj što ne govori puno (samo mu ime kaže).

Adminka ::

Ne kasnim ni ja uvek, nego sam to uzela za primer. Kod mene nije problem što mi kasne na čas, nego što zaboravim ko mi fali i posle ih ni ne upišem. smeh
Što, jel' si i ti mrzela svog direktora? wow

Nije ni kod mene, zato sam i rekla drugo je što ja mislim. Ne smeta mi niti ću ikoga tko kasni kazniti, zapisati, ali čisto da im ugradim osjećaj stizanja na vrijeme. I odgovornost.

Suzdržat ću se.

Adminka ::

Čuj Sara normalan fan. smeh
Ako ćemo realno i objektivno, od svih vas po količini ludosti sam ja najluđi fan. lol! Stanislavljev, naravno. smeh Bila i ostala, samo njegov(a). tuzni
Ali, dobra ti je ova podela, još ćeš razviti granu sociologije, koja će proučavati vrste i karakteristike fanova i zvati se fanologija. lol!

Normalan. U praćenju Cage.
A druga je stvar nenomalnost po drugim točkama optužnice.

Što misliš? Bih li bila uspješna?

Adminka ::

Ja mislim da samo kod Turaka to praćenje se toliko prati, nigde drugde nisam videla da fanovima toliko znači kad su se koji glumci upratili. Možda grešim.

A ne znam što bih ti rekla. Ja ne pratim toliko druge da sad to mogu ocijeniti.

Adminka ::

Dobro, možda sam se malo pogrešno izrazila, nije da nisam verovala, nego ga nikad nisam gledala u takvoj ulozi i samim tim nisam imala predstavu da može i to tako dobro da glumi. Gre'ota bi bila prema ranijim njegovim fenomenalnim ulogama reći da me je ovde osvojio i kupio za ceo život, ali već prvim pogledom me je ostavio zabezeknutu. Joj, još sam sad sva toliko pod utiskom, a opet nemam s kim to da podelim, pisala sam Sparks, ali ko zna kad će ući na vk. Pretpostavljam da te ne zanima, ali pogledaj bar slike. lol! Mislim, impozantno mi je koliko su ga namučili za ovu ulogu, pritom je lik 'ladno odbio glavnu (cara Nikolaja) i tražio ovu, jer mu je inspirativnija. smeh Pored toga što je negativna, i tragična je, opet mi je miljenik eksplodirao. tuzni  

Super je onda što je pogodio ulogu i iznio je tako.

Na što ovo liči?

Adminka ::

Ma, i to što kažeš, kad si ti Ezela propustila, šta je jedan Merhamet. lol! 

A tko je propustio Ezela?!

Adminka ::

Ne znam, meni je totalno drugačiji Ferhat od Firata. Pre svega u faci.

I meni. Iako Firata nisam gledala.

Adminka ::

Pa, vidim. Ali, olakšaću ti muke, kad me nešto bude zanimalo, ti mi slobodno reci.

A tebe previše toga interesira.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 EmptyMon Dec 11, 2017 7:49 am

Saro, čini mi se da smo ti i ja još i najbolje podnijele ovu nagradu. smeh naklon
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 14 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 14 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: