Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptyFri Nov 24, 2017 8:07 pm

Adminka ::
Da, pa to su te anegdote o kojima sam htela da vam pričam. kezz

Vidiš da si ipak ispričala. Ali dobro. Sad ima smisla što si htjela. I zato si nama dala na analizu. Ja sam očito zakazala. Nisi ti rekla svoje.

Adminka ::

Hmm, pa ako te se tako dojmio, bi li pogledala još jedan klipić? kezz

A onako... Trebam li? Mislim, ja poštujem autoritet, ne zabušavam. Treba li opet neko mišljenje ili samo da gledam?
Ali da ćeš me navući na Kozlovskog, a nisi na onog drugog, teško. Mada, ne znam. Bolje da šutim.

Adminka ::

Nego šta, nego da čita. Ako sam ja mogla sve ono, može i ona dve stranice. lol!

Ti si drugo. Šef, autoritet. Moraš znati sve. A Sara ionako nikad nije sve čitala.

Sara Ulusoy ::

Birsen kaže da to za Seckina nije tačno. Drago mi je što je brzo demantovano, da se ne nadam.
Nisam znala da ko su scenaristi dok ti nisi rekla. Nisam nešto ni istraživala seriju. Ranini je pre neki dan rekla da Ay yapim sprema dva projekta, jedan piše Toprak, a drugi Ertan, tako da će valjda i na jednom i na drugom raditi još neko od scenarista sa njima, inače od ljubavnih scena nema ništa.
Koliko sam shhvatila Burcinu seriju će režirati Hilalka.

Vidjela sam da je napisala to. Pretpostavila sam da će ti biti žao.
Mislila sam da si znala, jer u Raninom tekstu se upravo oni spominju i, kako si rekla, Hilal režiserka.

Sara Ulusoy ::

Meni je više muka od toga što se ništa ne zna. Bilo bi mi lakše da čekam kad bih znala šta čekam. Nadam se da će bar datum prikazivanja ostati septembar 2018, da neće odložiti za 2019.

Nije ni meni baš svejedno. I ne znam hoće li serija početi kako su prvotno pisali. Da hoće, onda bi na stranici službenoj napisali taj mjesec. Ovako još ništa točnog. Ali, po svemu sudeći trebalo bi se prikazivati 2018.

Sara Ulusoy ::

Obožavam takve likove, sto posto bi mi lik u potpunosti seo. Kad uhvatim malo vremena pogledaću ove prikazane epizode.
Šteta što su tu seriju stavili u ponedeljak, sredom bi imala više šanse za uspeh.

Čudi me da su promenjeni scenaristi, koliko znam Eylem i Sema su uvek iznosile sve projekte do kraja, a i imaju ekskluzivni ugovor sa kanalom D. Jedino ako nije nastao problem što im je ovo druga serija za redom koja ne blista sa rejtingom. Mada, Kanal D ima ubedljivo najgluplju strategiju od svih kanala.

Vjerujem da bi ti se svidio lik. Ja volim inače dobrice, ali ovaj mi je baš odličan. Ne mogu reći da je pozitivan, a draži mi je od velike većine likova. Čak bih rekla da mi ulazi u najbolje. Odlična kombinacija pisanog lika.
Tako pametan, sa stavom. Dijalozi strava.
Ako budeš gledala, uzmi samo u obzir da je došlo do promjene scenariste i režisera. Pa sam zato i sad napisala ovo, ne znam kako će dalje nastaviti s likom.

Ne znam. Čudi i mene s obzirom na to koliko su dugo spremale projekt i koliko su dugo bile u tome. Da su ga samo tako lako prepustile drugome. Stvarno su odradile odličan posao u prvih pet nastavaka, uz možda pokoji propust.
Ali onda je tobože došla ona prijava zbog nasilja, rejting im nije bio sjajan i vjerojatno su htjeli promjenom scenarista povećati rejting u totalu... I to su realno i uspjeli. Navodno su one počele i Karagul, pa ovaj isti scenarist nastavio dalje.
Ovo je serija produkcije Kanala D. Tako da me ne čudi dodatni napor da koliko-toliko spase seriju i iz nje izvuku što mogu. Produkcija nije baš odlične kvalitete, provuku im se greške.
A scenarist je po meni napravio neke sitne propuste, valjda nije dobro pratio prethodnice. Ništa toliko strašno. Ali neke dobre strane je zadržao.

Sara Ulusoy ::

Te ankete nisu merilo, ali pošto se gleda popularnost na društvenim mrežama, nagradu moraju da odnesu ili Caga ili Tolga.

Nisu mjerilo, ali su mi neke smjernice. Od ostalih Ay yapimovih je Caga najbolji. I sad ako dobije netko drugi od njih, malo će mi biti čudno. Realno. Caga ili Tolga. Eventualno Ilker.

Sara Ulusoy ::

Da, Ranini kaže da će apsolutno svi morati da prođu audiciju da bi dobili ulogu.
Ne znam da li treba da kažem da sam odmah pomislila kako je samo Caga dobio ulogu bez audicije. (egofc smeh )
Možda je Burcu zato odustala, nije htela da čeka na projekat za koji se ne zna da li će dobiti ulogu.

Još je naglasila to svi. Mislim, što reći. Caga je potpisao prije par mjeseci.

Sara Ulusoy ::

Dobro ga nije istukla na času. smeh

Hahahahahahaha, nama ovde sprovodi autoritet a ne može da smiri tridesetak balavaca. smeh

smeh

Eto ti, Adminko. Ako mi otkažemo poslušnost?

Adminka ::

I kako sam ja onda diktator, vidiš da pomažem deci da se ne muče kao naše generacije. lol!

A od njega nemaju koristi kad nema pismene provjere. Mogu samo umjesto slušanja tebe, dopisivati se (ili što već)...



Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptyFri Nov 24, 2017 8:15 pm

Evo, Ponchita. kisic



Pogledaj ga, kaži mi kako ti se čini, omiljene scene, u stvari da - čitava analiza. smeh Ali, ne brini, odužiću ti se. ;)
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptyFri Nov 24, 2017 8:30 pm

Dakle. Nekako mu ne stoje ovi dijelovi kad je kao smiješan, tj. ovi komični trenutci. Djeluje mi malo previše karikaturirano, nije spontano. Tipa ovo trčkaranje...

Zanimljiv je kad se budi, prevrće ovu cigaretu, šarmerski hod, zvijezda odlična - znači gimnastičan je, sijeno, slatko jede, bacanje marame na njega, a on se kao smije, dobro tehnicira loptom.

Lupanje po volanu me podsjeća na neke druge glumce.

Kosa mu duga ne stoji.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptyFri Nov 24, 2017 10:32 pm

Hvala ti pre svega na izdvojenom vremenu, a onda i na opsežnoj analizi. <3
Što se tiče gimnastike - on je prvo završio Vojnu akademiju, pa nije ni čudo da je zvezda odlična...

Na koga te to podseća za volanom? kezz

Poncha ::
Vidiš da si ipak ispričala. Ali dobro. Sad ima smisla što si htjela. I zato si nama dala na analizu. Ja sam očito zakazala. Nisi ti rekla svoje.

Pa kad nećete da me slušate na vreme. lol!

Poncha ::
A onako... Trebam li? Mislim, ja poštujem autoritet, ne zabušavam. Treba li opet neko mišljenje ili samo da gledam?
Ali da ćeš me navući na Kozlovskog, a nisi na onog drugog, teško. Mada, ne znam. Bolje da šutim.

Vidiš da me zanima tvoje mišljenje. A, šta si to sad htela da kažeš, pa ćeš radije da ćutiš?
Na Kozlovskog ni ne mislim da te navučem, pre svega kad sam onim najbitnijim uz svu diktaturu koju sam sprovodila nisam uspela... A, kao drugo, ni ja se nisam navukla na njega, bar ne odmah.
Ali, opet moram da imam nekog sa kim ću sve da pričam o njemu ovde, pa makar nemala pojma o 70% toga. lol!

Poncha ::
Ti si drugo. Šef, autoritet. Moraš znati sve. A Sara ionako nikad nije sve čitala.

Dobro si me podsetila na minuse koje ima kod mene. lol!

Poncha ::

Eto ti, Adminko. Ako mi otkažemo poslušnost?

Samo probajte. lol!

Poncha ::
A od njega nemaju koristi kad nema pismene provjere. Mogu samo umjesto slušanja tebe, dopisivati se (ili što već)...

Pa njima to najviše i treba. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySat Nov 25, 2017 8:34 am

Adminka ::
Hvala ti pre svega na izdvojenom vremenu, a onda i na opsežnoj analizi. <3
Što se tiče gimnastike - on je prvo završio Vojnu akademiju, pa nije ni čudo da je zvezda odlična...

Nema na čemu. Ja sam ionako dokona. Malesef.
Ne znam jesi li zadovoljna analizom, tj. na što sam točno trebala obratiti pozornost? Pa da znam što ću komentirati. Ja sam tako, što mi je došlo komentirala.

Vidiš. Imam ja oko pa mi je to upalo. Taman sam htjela reći kako mi se čini sposoban.
Ja bih ovome liku davala ozbiljnije uloge, ne bih ga uvlačila u komedije. Na osnovu ovih par klipova što sam vidjela s njim. Bolji mi je recimo u onom prvom klipu (nekim scenama) i ponekoj sceni iz ovog drugog.

Adminka ::

Na koga te to podseća za volanom? kezz

Što misliš? Na dosta njih, pogotovo na Stanka.

Adminka ::

Pa kad nećete da me slušate na vreme. lol!

smeh

Na guzicu bi ti progovorila.

Adminka ::

Vidiš da me zanima tvoje mišljenje. A, šta si to sad htela da kažeš, pa ćeš radije da ćutiš?
Na Kozlovskog ni ne mislim da te navučem, pre svega kad sam onim najbitnijim uz svu diktaturu koju sam sprovodila nisam uspela... A, kao drugo, ni ja se nisam navukla na njega, bar ne odmah.
Ali, opet moram da imam nekog sa kim ću sve da pričam o njemu ovde, pa makar nemala pojma o 70% toga. lol!

Pa vidiš da ne smijem ni spomenuti Stanka. Točno da ne bi bilo kalp krizi. Sve nešto hoću-neću njih usporediti.
Dobro je kad ne misliš. Isto kao što sam ti i Stanka komentirala, nije problem. Ali me nemoj navlačiti.

Nemam ja problema čitati o čemu pojma nemam. Pitanje je samo koliko ću zapamtiti. smeh Nemoj zamjeriti. Počela sam zaboravljati.

Adminka ::

Dobro si me podsetila na minuse koje ima kod mene. lol!

Pardon, Saro, zaboravih koliko nije insan ova diktatorka. Ali ne brinem ja, ti se s njom dobro nosiš.

Adminka ::

Samo probajte. lol!

Oha. Ne može. Ali, kad se sjetim kako onaj jadničak prođe, bolje mi je da te ostavim na miru. U tuzi i bolu.

Adminka ::

Pa njima to najviše i treba. smeh

To se slažem. Apsolutno. Što ćeš bolje, dok ti pričaš, oni o svom poslu i šute. Ali mislila sam da im ne koristi na provjeri znanja.



Saro, što bi tebi bilo bolje nego meni.
https://www.gecce.com.tr/haber-serenay-sarikaya-yuzunden-kustuler
Da mi je znati gdje je izvor, tj. tko ovima iz Poste.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySat Nov 25, 2017 6:08 pm

Poncha ::
Nema na čemu. Ja sam ionako dokona. Malesef.
Ne znam jesi li zadovoljna analizom, tj. na što sam točno trebala obratiti pozornost? Pa da znam što ću komentirati. Ja sam tako, što mi je došlo komentirala.

Ja volim kad si dokona. :cereeeeek:
Kako ne bih bila zadovoljna, obratila si pažnju na sve ono što me zanima, a opet se slažem sa svim što si rekla. Iskreno, nisam verovala da će ti se odmah na prvu dopasti.

Poncha ::
Vidiš. Imam ja oko pa mi je to upalo. Taman sam htjela reći kako mi se čini sposoban.
Ja bih ovome liku davala ozbiljnije uloge, ne bih ga uvlačila u komedije. Na osnovu ovih par klipova što sam vidjela s njim. Bolji mi je recimo u onom prvom klipu (nekim scenama) i ponekoj sceni iz ovog drugog.

On se oprobao u svim žanrovima. I za svaku ulogu ima drugačiji imidž. Recimo, dugu kosu je puštao za ovaj američki film, a pritom se slažem da mu grozno stoji. I najžalije mi je što ga je strana publika upoznala u najgorem izdanju. :P
Samo, možda njemu to ovako ne stoji, ali glumački se super snalazi i u komedijama. Bar je meni urnebesan. Pa i taj prvi klip što si gledala, iz romantične je komedije.

Poncha ::
Što misliš? Na dosta njih, pogotovo na Stanka.

Hmm...

Poncha ::
smeh

Na guzicu bi ti progovorila.

Moram, to je jače od mene. smeh

Poncha ::

Pa vidiš da ne smijem ni spomenuti Stanka. Točno da ne bi bilo kalp krizi. Sve nešto hoću-neću njih usporediti.
Dobro je kad ne misliš. Isto kao što sam ti i Stanka komentirala, nije problem. Ali me nemoj navlačiti.

Nisam samo vama zabranila da ga spominjete, svi u mojoj okolini koju su znali za njega, sad ne smeju ime da mu izgovore. smeh
Ali, ajde sad si me zaintrigirala, u čemu bi ih to poredila?

Poncha ::

Nemam ja problema čitati o čemu pojma nemam. Pitanje je samo koliko ću zapamtiti. smeh Nemoj zamjeriti. Počela sam zaboravljati.

Isti slučaj je i sa mnom, u poslednje vreme baš dosta zaboravljam. Starimo, Poncha. suze

Poncha ::

Pardon, Saro, zaboravih koliko nije insan ova diktatorka. Ali ne brinem ja, ti se s njom dobro nosiš.

Vidiš da ni klipove neće da pogleda. lol! A, ako ih i pogleda, garant će ih popljuvati. smeh

Poncha ::
To se slažem. Apsolutno. Što ćeš bolje, dok ti pričaš, oni o svom poslu i šute. Ali mislila sam da im ne koristi na provjeri znanja.

Istorija mora da se zna. lol!  Nije to kao ona dosadna matematika, na kojoj svaki đak razvije umetnost prepisivanja. lol!

Šta su sad ovi upleli i Serenay?
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySat Nov 25, 2017 9:08 pm

Adminka ::

Ja volim kad si dokona. :cereeeeek:
Kako ne bih bila zadovoljna, obratila si pažnju na sve ono što me zanima, a opet se slažem sa svim što si rekla. Iskreno, nisam verovala da će ti se odmah na prvu dopasti.

Eto, obratila sam pažnju, ali nisam znala na što ciljaš. Lakše mi je komentirati kad je sve iz istog filma, serije, nego kad je iz raznoraznih stvari jer ne znam što točno te zanima.

Adminka ::

On se oprobao u svim žanrovima. I za svaku ulogu ima drugačiji imidž. Recimo, dugu kosu je puštao za ovaj američki film, a pritom se slažem da mu grozno stoji. I najžalije mi je što ga je strana publika upoznala u najgorem izdanju. :P
Samo, možda njemu to ovako ne stoji, ali glumački se super snalazi i u komedijama. Bar je meni urnebesan. Pa i taj prvi klip što si gledala, iz romantične je komedije.

Da je probao svaki žanr to vjerujem. I da ima drugačiji imidž, to i jest poanta glumca, a ne da bude uvijek isti. Ali, ja sam stekla dojam da mu ozbiljnije scene bolje leže. Nekako mi je prirodniji u takvim scenama. Ali možda je to samo moj dojam, jer ne volim komedije zbog komedije. Volim više likove koji su komični, ali da to ne prelazi u karikaturu.
Mislim da nema kvalitetnu kosu i da mu ne stoji duga. Nikako. Bolje mu je skroz kratko.
Možda je i prvi klip iz komedijice, ali ima tamo i onih tužnih okica. Tu mi i je bio najbolji. Dobro lice ima.

Adminka ::

Moram, to je jače od mene. smeh

Kao da je to neobično...

Adminka ::

Nisam samo vama zabranila da ga spominjete, svi u mojoj okolini koju su znali za njega, sad ne smeju ime da mu izgovore. smeh
Ali, ajde sad si me zaintrigirala, u čemu bi ih to poredila?

Zato ni ja ne znam. Ma nema potrebe. Mislim da se više odnosilo na fizički izgled. Odnosno koji mi je ljepši (jedan ima oštrije lice, drugi blaže), koji zgodniji (Stanko je isklesaniji unatoč Vojnoj akademiji), a koji bolje glumi.
Ali recimo da su mi oba bolja kad su tužna, nego kad treba nešto komično odraditi... Nemoj shvatiti napad na Ruse. Pa i Caga mi je bolji ljut i tužan nego kad je nešto kao komičan. Iako ga ne volim nesretnog vidjeti, ali takve mu stvari leže.

Adminka ::

Isti slučaj je i sa mnom, u poslednje vreme baš dosta zaboravljam. Starimo, Poncha. suze

Baš ti hvala. Kad pamtimo previše gluposti.

Adminka ::

Vidiš da ni klipove neće da pogleda. lol! A, ako ih i pogleda, garant će ih popljuvati. smeh

Ne odustaješ. A i da popljuje, ovi nemaju valjda imunitet.

Adminka ::

Istorija mora da se zna. lol!  Nije to kao ona dosadna matematika, na kojoj svaki đak razvije umetnost prepisivanja. lol!

Evo je, njeno je najvažnije.

Adminka ::

Šta su sad ovi upleli i Serenay?

Pitaj njih. Valjda zato što je kao Caga (navodno) lajkao neki Serenayin video (pa brže-bolje povukao lajk) prije neko vrijeme.
Inače, Caga tako zna nešto lajkati/upratiti jer svašta gleda, a i neoprezan je, pa povuče lajk/otprati praćenog kad skuži. Čudi me kako nisu ga već povezali s Hazal Filiz K. koja se rastala (ako sam dobro pročitala), a nju je upratio pa otpratio, izgleda.
Sve samo da se klika na tekst.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySat Nov 25, 2017 11:57 pm

Poncha ::
Eto, obratila sam pažnju, ali nisam znala na što ciljaš. Lakše mi je komentirati kad je sve iz istog filma, serije, nego kad je iz raznoraznih stvari jer ne znam što točno te zanima.

Mogu ja tebi onda da šaljem i druge njegove scene iz istih filmova, da ti bude lakša analiza. lol!

Poncha ::

Da je probao svaki žanr to vjerujem. I da ima drugačiji imidž, to i jest poanta glumca, a ne da bude uvijek isti. Ali, ja sam stekla dojam da mu ozbiljnije scene bolje leže. Nekako mi je prirodniji u takvim scenama. Ali možda je to samo moj dojam, jer ne volim komedije zbog komedije. Volim više likove koji su komični, ali da to ne prelazi u karikaturu.
Mislim da nema kvalitetnu kosu i da mu ne stoji duga. Nikako. Bolje mu je skroz kratko.
Možda je i prvi klip iz komedijice, ali ima tamo i onih tužnih okica. Tu mi i je bio najbolji. Dobro lice ima.

Mislim da razumem šta hoćeš da kažeš, to sam primetila kod njega, ima nekako tužne oči. I sjaje se, pa tako i kad se smeši, to nekako izgleda tužno. Ali, opet, to mu daje neku posebnu nežnost i toplinu. stidljivko
A, i primetila sam da ti lično nisi veliki ljubitelj komedije. kezz
Što se tiče ove komedije i klipa iz iste, on tu pati što ga ona ostavlja zbog stomatologa, a ima fobiju od njih iz detinjstva. Pa, eto. kezz

Ovo za kosu se apsolutno slažem. Duga mu nikako ne stoji, i ne sviđa mi se kako mu stoji brada, odnosno mnogo mi je lepši bez nje. Samo on to valjda ne konta, ali konta njegova devojka, pa ga je za svoj film obrijala i skroz kratko ošišala. Šteta samo što je to posle prošlo, pa je on ponovo pustio bradu za svoj rediteljski film. smeh

Dok mi je Matvejev najlepši sa dugom kosom. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 G_4daeceb1b31f3b576a934e72a58e75eb_2_1400x1100

Poncha ::
Zato ni ja ne znam. Ma nema potrebe. Mislim da se više odnosilo na fizički izgled. Odnosno koji mi je ljepši (jedan ima oštrije lice, drugi blaže), koji zgodniji (Stanko je isklesaniji unatoč Vojnoj akademiji), a koji bolje glumi.
Ali recimo da su mi oba bolja kad su tužna, nego kad treba nešto komično odraditi... Nemoj shvatiti napad na Ruse. Pa i Caga mi je bolji ljut i tužan nego kad je nešto kao komičan. Iako ga ne volim nesretnog vidjeti, ali takve mu stvari leže.

Telo kao Stanislav niko nema, to je bilo i biće. I bez obzira što nismo više zajedno (kao da smo nekad bili smeh ), to ću uvek isticati. Kao i onaj osmeh, kao i one oči, kao i onaj glas...
A, što, koji je tebi lepši?
Btw, kad sam gore već spomenula Matvejeva, on je rođen za sve, ali za komediju posebno. Mislim da kad bi ga gledala, da bi ti se dopao. Ali, nemoj ovo da shvatiš kao nametanje, nisam zbog toga rekla.

Poncha ::
Ne odustaješ. A i da popljuje, ovi nemaju valjda imunitet.

To ćemo još da vidimo. lol!

Poncha ::
Evo je, njeno je najvažnije.

smeh

Poncha ::
Pitaj njih. Valjda zato što je kao Caga (navodno) lajkao neki Serenayin video (pa brže-bolje povukao lajk) prije neko vrijeme.
Inače, Caga tako zna nešto lajkati/upratiti jer svašta gleda, a i neoprezan je, pa povuče lajk/otprati praćenog kad skuži. Čudi me kako nisu ga već povezali s Hazal Filiz K. koja se rastala (ako sam dobro pročitala), a nju je upratio pa otpratio, izgleda.
Sve samo da se klika na tekst.

Više čovek ne sme ni da diše koliko mu svaki korak prate i analiziraju. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 8:20 am

Adminka ::

Mogu ja tebi onda da šaljem i druge njegove scene iz istih filmova, da ti bude lakša analiza. lol!

Samo ako te baš zanima, a ne da mi daš da pogledam cijeli njegov repertoar kao što sam odradila VMLJ i ostale serije Stankove kad samo igrale igru pogađanja.


Adminka ::

Mislim da razumem šta hoćeš da kažeš, to sam primetila kod njega, ima nekako tužne oči. I sjaje se, pa tako i kad se smeši, to nekako izgleda tužno. Ali, opet, to mu daje neku posebnu nežnost i toplinu. stidljivko

Mašala. Odlično si rekla.

Iako vidim, našla si zamjenu.

Adminka ::

A, i primetila sam da ti lično nisi veliki ljubitelj komedije. kezz

Ne, meni su komedije dobre i drage, ali dobre komedije. Kad je komedija karaktera, vješti dijalozi, inteligentni humor. Ne volim sprdnju i kad je filmski lik kao crtani lik. Ali, u pravu si, ne volim neke glupe komedije i glupe likove, karikature.

Adminka ::

Što se tiče ove komedije i klipa iz iste, on tu pati što ga ona ostavlja zbog stomatologa, a ima fobiju od njih iz detinjstva. Pa, eto. kezz

Pa vidiš da u pola scena ga nisam doživjela kao komediju. Nego nekog patnika.


I vidim da je tebi draži ovaj par. Saro, eto ti prilika za iskupljenje što nisi odgledala. Samo reci da ti je od dva klipa, prvi par bolji. smeh Ako uopće čitaš.

Adminka ::

Ovo za kosu se apsolutno slažem. Duga mu nikako ne stoji, i ne sviđa mi se kako mu stoji brada, odnosno mnogo mi je lepši bez nje. Samo on to valjda ne konta, ali konta njegova devojka, pa ga je za svoj film obrijala i skroz kratko ošišala. Šteta samo što je to posle prošlo, pa je on ponovo pustio bradu za svoj rediteljski film. smeh

Oha, ti se slažeš s njegovom. Ali što jest, jest.

Adminka ::

Dok mi je Matvejev najlepši sa dugom kosom. :cereeeeek:

Mislila sam da ti je Kozlovski draži. Jednog Stanka, dvojica mijenjaju.


Adminka ::

Telo kao Stanislav niko nema, to je bilo i biće. I bez obzira što nismo više zajedno (kao da smo nekad bili smeh ), to ću uvek isticati. Kao i onaj osmeh, kao i one oči, kao i onaj glas...
A, što, koji je tebi lepši?
Btw, kad sam gore već spomenula Matvejeva, on je rođen za sve, ali za komediju posebno. Mislim da kad bi ga gledala, da bi ti se dopao. Ali, nemoj ovo da shvatiš kao nametanje, nisam zbog toga rekla.

Možda u Rusiji nema.
Ali poštujem što ga i dalje hvališ.

A što ja znam... Da si me pitala nakon prvog klipa koji je, možda bih ti i odgovorila, ali nakon drugog i raznoraznih imidža, evo pojma nema. Kad Kozlovski nije isti, totalno je drugačiji od uloge do uloge. Nekad bih rekla da nije isti čovjek, ali Stanko mi je u licu uvijek isti. Pa ti shvati kako hoćeš.

Moguće da je rođen za sve. Meni je odličan u onom klipu dok sam gledala, ali vidiš da se ni ne sjećam kako je izgledao.

Adminka ::

To ćemo još da vidimo. lol!

Koji sad postaje zaštićen? Tko ima imunitet... Da znamo odnosit se prema njemu.

Adminka ::

Više čovek ne sme ni da diše koliko mu svaki korak prate i analiziraju. rolleyes

A što je najgore, ima puta kad fanovi stvarno znaju da je udario tako neki lajk, ali ima puta kad im promakne. Pa je pitanje je li nešto stvarno pritisnuo.
Zato Caga i batali društvene mreže. Kad mu se svaki korak prati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 9:03 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 10:50 am

Opet ste se raspisale.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 10:50 am

Sve slike sa te dodele su super. Prosto se ne zna ko je sa kim bolji par.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 11:49 am

Raspisale smo se, ali sve u istom tonu. Trenutno su Rusi. Pa ti kako znaš! ;)

I meni su sve slike s te dodjele super, kao i svaki video i gif... Baš su mi bili divna ekipa. Ali sam na ove jučer naletjela, pa sam se sjetila... A i Engo kako viri. Bio je kavalir pa je pustio Cansu da sjedi do Cage.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 1:30 pm

Poncha ::
Samo ako te baš zanima, a ne da mi daš da pogledam cijeli njegov repertoar kao što sam odradila VMLJ i ostale serije Stankove kad samo igrale igru pogađanja.

Vredelo je probati. smeh


Poncha ::

Ne, meni su komedije dobre i drage, ali dobre komedije. Kad je komedija karaktera, vješti dijalozi, inteligentni humor. Ne volim sprdnju i kad je filmski lik kao crtani lik. Ali, u pravu si, ne volim neke glupe komedije i glupe likove, karikature.

Pa ti si opisala Kuhinju. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Poncha ::

I vidim da je tebi draži ovaj par. Saro, eto ti prilika za iskupljenje što nisi odgledala. Samo reci da ti je od dva klipa, prvi par bolji.  smeh Ako uopće čitaš.

Ne, ne, ne! Ja sam neodlučna, zato me je i zanimalo vaše mišljenje.
Recimo, Sparks se slaže sa tobom. A, meni su oba para dobra na svoj način. Sa Kozlovskim mi ima bolju hemiju možda, dok mi je sa mužem u svakom smislu dobitna kombinacija, pre svega je glumački bolja. I nekako se oseti da mu veruje dok glumi, oseti se zaljubljenost iz RL, mnogo se bolje dopunjavaju. Ima jedna scena iz onog filma o kom sam vam pričala dok plešu, mogu da ti je i pokažem, takvo poverenje se oseća i tako su skladni...
Tako da, mora da gleda klipove. lol!

Poncha ::

Oha, ti se slažeš s njegovom. Ali što jest, jest.

Mora se biti realan, žena zna šta radi. lol! Uostalom, pogledaj i sama, imidž za film koji ona režira i imidž za film koji on režira. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 O5I-EcA3z90

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Xw_1380957

Ali, da nema ukus za žene - nema, kao da je ćorav. Ne zna se koja je ružnija, dal' ova sadašnja devojka (1), ili bivša žena (2). Pogledaj ti ovo, molim te.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 37

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 00c8bd3992a0e820e50de1de16e2d17f

Poncha ::
Mislila sam da ti je Kozlovski draži. Jednog Stanka, dvojica mijenjaju.

Ne umem to da objasnim, volim ih na različite načine. smeh
Matvejeva uvažavam i cenim kao glumca, veliki sam poštovalac lika i dela, pritom me je osvojio tom svojom izvedbom Stavrogina, koji mi je inače jedan od najdražih antijunaka u književnosti, uz to mi je jako lep i izuzetno harizmatičan... A, Kozlovski je... On mi se pored svega toga i sviđa. Ima to nešto, neki čudan šarm i šmek. :cereeeeek: Jednostavno se topiš dok ga gledaš. stidljivko
Ono što ih spaja (izuzev zajedničke žene smeh ) jeste što su veliki humanitarci. Obojica redovno igraju humanitarne predstave, imaju i svoje fondove.

Na drugu rečenicu nemam komentar, osim - suze .
Problem je što ne mogu da se pravim kao da se ništa nije desilo, a nastavim da ga pratim na poslovnom planu. Previše je tu buktelo emocija, da bih se sad osvrtala samo na njegovu karijeru, a RL me ne zanimao. A, opet i dalje i uvek ću govoriti kako je njegov glumački talenat nešto stvarno posebno, to ne mogu nikad da osporim.

Poncha ::

A što ja znam... Da si me pitala nakon prvog klipa koji je, možda bih ti i odgovorila, ali nakon drugog i raznoraznih imidža, evo pojma nema. Kad Kozlovski nije isti, totalno je drugačiji od uloge do uloge. Nekad bih rekla da nije isti čovjek, ali Stanko mi je u licu uvijek isti. Pa ti shvati kako hoćeš.

Da, to si dobro zapazila, on nikad nije isti. Recimo, Stanislav ne menja imidž za svaku ulogu, ali drugačije glumi, a ovaj baš baš nekad nije isti čovek. kezz

Poncha ::
Moguće da je rođen za sve. Meni je odličan u onom klipu dok sam gledala, ali vidiš da se ni ne sjećam kako je izgledao.

Ja dok još nisam znala ni ko je ni šta je, videla sam najavu ove Ane Karenjine i posle sam slučajno počela da gledam Zle duhe i 'ladno nisam provalila da je ista osoba. kezz Tek kad sam mu videla ime.

Poncha ::

Koji sad postaje zaštićen? Tko ima imunitet... Da znamo odnosit se prema njemu.

Saznaćete u narednoj epizodi... lol!
A, moram malo da forsiram Ruse. Kako ću inače opstati ovde, vi rokate svoje Turke, a ja da umrem za Stanislavom.

Poncha ::

A što je najgore, ima puta kad fanovi stvarno znaju da je udario tako neki lajk, ali ima puta kad im promakne. Pa je pitanje je li nešto stvarno pritisnuo.
Zato Caga i batali društvene mreže. Kad mu se svaki korak prati.

Pa to, stvarno mu nije lako. Ajde što mu ovako prate svaki korak, ali što oni prate i sve što on lajkuje, to je horor. o Boze I odakle im vremena, ti ljudi kao da nemaju svoj život.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 2:15 pm

Adminka ::


Vredelo je probati. smeh

Ne čudi me.

Adminka ::

Pa ti si opisala Kuhinju. :cereeeeek:  :cereeeeek:  :cereeeeek:

Svejedno je neću gledati.

Adminka ::

Ne, ne, ne! Ja sam neodlučna, zato me je i zanimalo vaše mišljenje.
Recimo, Sparks se slaže sa tobom. A, meni su oba para dobra na svoj način. Sa Kozlovskim mi ima bolju hemiju možda, dok mi je sa mužem u svakom smislu dobitna kombinacija, pre svega je glumački bolja. I nekako se oseti da mu veruje dok glumi, oseti se zaljubljenost iz RL, mnogo se bolje dopunjavaju. Ima jedna scena iz onog filma o kom sam vam pričala dok plešu, mogu da ti je i pokažem, takvo poverenje se oseća i tako su skladni...
Tako da, mora da gleda klipove. lol!

Vidim kako si neodlučna, kad si stavila njih dvoje na avatar. Nisam ni išla za tim.
Eto, ja sam ti rekla. Moje mišljenje da je s Matvejem (ili kako li se već zove) odlična.

Ne odustaješ ti. smeh

Adminka ::

Mora se biti realan, žena zna šta radi. lol! Uostalom, pogledaj i sama, imidž za film koji ona režira i imidž za film koji on režira. smeh

Pa hajde, ovdje još kosa nije duga previše.

Adminka ::

Ali, da nema ukus za žene - nema, kao da je ćorav. Ne zna se koja je ružnija, dal' ova sadašnja devojka (1), ili bivša žena (2). Pogledaj ti ovo, molim te.

Evo, što da sad kažem. Nije prvi put.

Adminka ::

Ne umem to da objasnim, volim ih na različite načine. smeh
Matvejeva uvažavam i cenim kao glumca, veliki sam poštovalac lika i dela, pritom me je osvojio tom svojom izvedbom Stavrogina, koji mi je inače jedan od najdražih antijunaka u književnosti, uz to mi je jako lep i izuzetno harizmatičan... A, Kozlovski je... On mi se pored svega toga i sviđa. Ima to nešto, neki čudan šarm i šmek. :cereeeeek: Jednostavno se topiš dok ga gledaš. stidljivko
Ono što ih spaja (izuzev zajedničke žene smeh ) jeste što su veliki humanitarci. Obojica redovno igraju humanitarne predstave, imaju i svoje fondove.

Baš ne pomažeš. Ne znaš koji je zaštićen.
Ok, shvatila sam kako cijeniš jednog, kako drugog. Vidim da je Kozlovski za nijansu u prednosti.


Adminka ::

Na drugu rečenicu nemam komentar, osim -  suze .
Problem je što ne mogu da se pravim kao da se ništa nije desilo, a nastavim da ga pratim na poslovnom planu. Previše je tu buktelo emocija, da bih se sad osvrtala samo na njegovu karijeru, a RL me ne zanimao. A, opet i dalje i uvek ću govoriti kako je njegov glumački talenat nešto stvarno posebno, to ne mogu nikad da osporim.

Lakše mi se bilo nositi s jednim Stankom, nego s dva. Duple informacije trebam pamtiti.

Adminka ::

Da, to si dobro zapazila, on nikad nije isti. Recimo, Stanislav ne menja imidž za svaku ulogu, ali drugačije glumi, a ovaj baš baš nekad nije isti čovek. kezz

Opet sumnjaš u moj vid?

I drago mi je da si rekla tako. Na to sam mislila.

Adminka ::

Ja dok još nisam znala ni ko je ni šta je, videla sam najavu ove Ane Karenjine i posle sam slučajno počela da gledam Zle duhe i 'ladno nisam provalila da je ista osoba. kezz  Tek kad sam mu videla ime.

Dobar glumac onda.

Adminka ::

Saznaćete u narednoj epizodi... lol!
A, moram malo da forsiram Ruse. Kako ću inače opstati ovde, vi rokate svoje Turke, a ja da umrem za Stanislavom.

Kako misliš? Nije pošteno.

Ma kako rokamo svoje Turke. Od Cage ni traga ni glasa... Iako ja budnim okom pratim.
Vidiš da ne pratimo zajednički ni jednu seriju. Sara kasni za onima koje gledamo iste. A ja gledam one koje nitko ne prati. I ovaj Caga i doknoluk.

Adminka ::

Pa to, stvarno mu nije lako. Ajde što mu ovako prate svaki korak, ali što oni prate i sve što on lajkuje, to je horor. o Boze  I odakle im vremena, ti ljudi kao da nemaju svoj život.

Gle, i ja upratim (skoro) sve. Jednostavno ako pratiš Cagu, onda vidiš ako je što lajkao, stoji ti zapisano u obavijestima na instagramu.
Ne upratim uvijek što je (ako je) lajkao jer mi njegovo brzo nestane.
Ali da, Turci imaju običaj pratiti tko je kome i što lajkao. I na osnovu toga novinski natpisi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 4:11 pm

Ono kad turski film moras da gledas sa ruskim subtitlom jer drugacije nema. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 4:14 pm

Nemoj me zezati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 4:17 pm

Vec dugo hocu da pogledam onu komediju Gorumce sa Bugrom i Gupse, procitala sam dosta pohvala kada se prikazivao u bioskopima i sad trazim, trazim i na kraju nadjem na yandexu sa ruskim prevodom.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 5:03 pm

Poncha ::

Svejedno je neću gledati.

smeh

Poncha ::

Vidim kako si neodlučna, kad si stavila njih dvoje na avatar. Nisam ni išla za tim.
Eto, ja sam ti rekla. Moje mišljenje da je s Matvejem (ili kako li se već zove) odlična.

Jesi sad zadovoljna? lol!

Onda bi mogla da pogledaš taj ples. kezz

Poncha ::
Pa hajde, ovdje još kosa nije duga previše.

Kosa nije jer on voli kratku kosu, ali šta će mu ova brada? Deluje bar deset godina starije.

Poncha ::

Evo, što da sad kažem. Nije prvi put.

Dobro, ako ti nije ružna, onda ok. Pritom je on rekao da mu je kod fizičkog izgleda najbitniji šarm. smeh

Poncha ::

Baš ne pomažeš. Ne znaš koji je zaštićen.
Ok, shvatila sam kako cijeniš jednog, kako drugog. Vidim da je Kozlovski za nijansu u prednosti.

Neka budu obojica. lol!

Poncha ::
Lakše mi se bilo nositi s jednim Stankom, nego s dva. Duple informacije trebam pamtiti.

smeh smeh smeh

Poncha ::

Ma kako rokamo svoje Turke. Od Cage ni traga ni glasa... Iako ja budnim okom pratim.
Vidiš da ne pratimo zajednički ni jednu seriju. Sara kasni za onima koje gledamo iste. A ja gledam one koje nitko ne prati. I ovaj Caga i doknoluk.

Pa, zato što je on trenutno nestao, ali kad mu počne ona serija... Neću stići da uđem na forum od vaših postova. :P
To sam htela da te pitam - kako se zove ta Ibrina serija?

Poncha ::
Gle, i ja upratim (skoro) sve. Jednostavno ako pratiš Cagu, onda vidiš ako je što lajkao, stoji ti zapisano u obavijestima na instagramu.
Ne upratim uvijek što je (ako je) lajkao jer mi njegovo brzo nestane.
Ali da, Turci imaju običaj pratiti tko je kome i što lajkao. I na osnovu toga novinski natpisi.

Ja nemam ta obaveštenja. mislilac
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 5:04 pm

Sara Ulusoy ::
Ono kad turski film moras da gledas sa ruskim subtitlom jer drugacije nema. lol!

smeh smeh smeh smeh smeh

Pravda je spora, ali dostižna! naklon
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 6:28 pm

Adminka ::

smeh

Smij se ti.

Adminka ::

Jesi sad zadovoljna? lol!

Pih... Sad si našla maknit.

Adminka ::

Onda bi mogla da pogledaš taj ples. kezz

Yok. Vidi je.

Adminka ::

Kosa nije jer on voli kratku kosu, ali šta će mu ova brada? Deluje bar deset godina starije.

Ne mogu svi biti bez brade. Meni ne djeluje starije s bradom. Uostalom, ni ne znam koliko godina ima. Idem provjeriti sad.

Adminka ::

Dobro, ako ti nije ružna, onda ok. Pritom je on rekao da mu je kod fizičkog izgleda najbitniji šarm. smeh

Nisam zato rekla. Jadnog si optužila da nema ukusa, a nije jedini.

Adminka ::

Neka budu obojica. lol!

Neka ti bude, što ćemo od tebe.

Adminka ::

smeh  smeh  smeh

Što sam krivo rekla? Sigurna sam da se i Sara slaže. Nije isto pratiti jednog i pratiti dva, pritom znati sve. Na Stanka smo navikle. Bio je naš.

Adminka ::

Pa, zato što je on trenutno nestao, ali kad mu počne ona serija... Neću stići da uđem na forum od vaših postova. :P
Dok Cagina serija počne... Oha... Ne znamo ništa, slabo i ti čitaš. Osim da je najavljeno za iduću godinu... Ne znamo niti tko će glumiti u njoj. Ništa.

Adminka ::

To sam htela da te pitam - kako se zove ta Ibrina serija?

Hoćeš gledati? Ako hoćeš reći ću ti ime i dobit ćeš poklon.

Siyah beyaz ask.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Giphy

Adminka ::

Ja nemam ta obaveštenja. mislilac

Kako nemaš? Kad nekoga pratiš onda kad on nešto lajka ili uprati i komentira ti izađe. Kakvi ti to instagram imaš?




Znala sam da ćeš joj odgovoriti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 7:34 pm

Nas netko i iz LA čita?!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptySun Nov 26, 2017 10:10 pm

Poncha ::

Pih... Sad si našla maknit.

Što, jel' ne valja?
Meni je slika bomba, a takvih imaju bar još deset. naklon  :cereeeeek:
Mada, nije to ništa u poređenju sa tim kakav je film bomba.

Poncha ::
Yok. Vidi je.

Znaš da živa neću biti, ako ti ne pustim link, pa ti ako hoćeš - gledaj, ako nećeš - ne moraš. lol! Nego, sad me ova scena namamila da opet pogledam film. :cereeeeek:  



Poncha ::
Ne mogu svi biti bez brade. Meni ne djeluje starije s bradom. Uostalom, ni ne znam koliko godina ima. Idem provjeriti sad.

'85. je godište. Ali, ako si već proverila, možda si bacila pogled i na njegov instagram... Najnovija slika je zbog čudnog opisa izazvala glavobolje kod mnogih fanova.

Iii, glavna muka ruskih tabloida - da li se Liza i Danja još uvek vole? facepalm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Maxresdefault

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 1481528331

Poncha ::
Nisam zato rekla. Jadnog si optužila da nema ukusa, a nije jedini.

On bar nije našao striptizetu sa kojom je dobio dete, koje je pitanje dal' je njegovo. suze  suze  suze  suze  suze

Poncha ::

Neka ti bude, što ćemo od tebe.

Nije to onaj imunitet kakav je imao Stanislav, naravno da ćete uvek imati pravo da kažete nešto što vam se ne sviđa, tipa ovo za kosu Kozlovskog, ali čisto da ih pratite sa mnom mi je sasvim dovoljno. :P I neka bude da prednost ima Kozlovski. ;)

Poncha ::
Što sam krivo rekla? Sigurna sam da se i Sara slaže. Nije isto pratiti jednog i pratiti dva, pritom znati sve. Na Stanka smo navikle. Bio je naš.

Beše moj... suze  suze  suze  suze  suze

Poncha ::
Hoćeš gledati? Ako hoćeš reći ću ti ime i dobit ćeš poklon.

Siyah beyaz ask.

Pa, mislila sam da probam. Pa ću lako odustati, ako mi se ne svidi. Koliko ima epizoda zasad?

Hvala ti na gifu, podsetio me na stare dobre dane. <3

Poncha ::

Kako nemaš? Kad nekoga pratiš onda kad on nešto lajka ili uprati i komentira ti izađe. Kakvi ti to instagram imaš?

Meni to ne iskače. ne znam
Jedino kad sam na telefonu, pa gledam ona sviđanja, ali ne za mene, nego šta su lajkovali oni koje ja pratim, ali komentari mi ne izlaze.

Poncha ::
Znala sam da ćeš joj odgovoriti.

Morala sam. smeh smeh smeh

Poncha ::
Nas netko i iz LA čita?!

E, sad vidiš kako je meni bilo kad sam videla gosta iz Moskve. smeh smeh smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptyMon Nov 27, 2017 6:49 am

Adminka ::

Što, jel' ne valja?
Meni je slika bomba, a takvih imaju bar još deset. naklon  :cereeeeek:
Mada, nije to ništa u poređenju sa tim kakav je film bomba.

Tko je rekao da ne valja? Nego, namjerno si makla.

Adminka ::

Znaš da živa neću biti, ako ti ne pustim link, pa ti ako hoćeš - gledaj, ako nećeš - ne moraš. lol! Nego, sad me ova scena namamila da opet pogledam film. :cereeeeek:  

Što je ovo, muke ti?  smeh Odgledala sam.

Adminka ::

'85. je godište. Ali, ako si već proverila, možda si bacila pogled i na njegov instagram... Najnovija slika je zbog čudnog opisa izazvala glavobolje kod mnogih fanova.

Mogla si reći da je lik točno godinu dana mlađi od Sare. Nisam provjeravala nnjegov instagram, nego sam vidjela na Wikipediji... I vidjela sam, ako je točno, jednu nagradu koja mi je privukla zanimanje. Pogodi koja.
Sad još i instagram njegov trebam pratiti? Gercekten?

Adminka ::

Iii, glavna muka ruskih tabloida - da li se Liza i Danja još uvek vole? facepalm

Neka ljudi. Što bi tebi bilo bolje.

Adminka ::

On bar nije našao striptizetu sa kojom je dobio dete, koje je pitanje dal' je njegovo. suze  suze  suze  suze  suze

Nije valjda stvarno.

Adminka ::

Nije to onaj imunitet kakav je imao Stanislav, naravno da ćete uvek imati pravo da kažete nešto što vam se ne sviđa, tipa ovo za kosu Kozlovskog, ali čisto da ih pratite sa mnom mi je sasvim dovoljno. :P I neka bude da prednost ima Kozlovski. ;)

Dobro je što si ipak dala prednost jednom.

Adminka ::

Beše moj... suze  suze  suze  suze  suze

Aman, aman... Pa na to se i odnosilo. Naš u smislu da smo bili uz vas.

Adminka ::

Pa, mislila sam da probam. Pa ću lako odustati, ako mi se ne svidi. Koliko ima epizoda zasad?

Hvala ti na gifu, podsetio me na stare dobre dane. <3

Ja te neću nagovarati. Zbilja. Ako ti se da i imaš volje gledati, odgledaj, ako ne, nema veze. Imaš 6 epizoda (čak su i prevedene - meni je prijevod isto bitan zbog dijaloga), danas je 7. Naravno da možeš odustati ako ti se ne svidi. Samo napomena, prva epizoda je možda najslabija, dok se ne zagriju.

Ako dođeš do gifa i odgledaš tu epizodu, onda su ti se vjerojatno svidjeli.
Gif ima još bolji nastavak.  naklon Ibri ili Ferhatu, kome god... Ili scenaristicama i redatelju.


Adminka ::

Meni to ne iskače. ne znam
Jedino kad sam na telefonu, pa gledam ona sviđanja, ali ne za mene, nego šta su lajkovali oni koje ja pratim, ali komentari mi ne izlaze.

Pa na to sam i mislila.

Trebali bi ti izići komentari ako pratiš i osobu čija se slika komentira.

Adminka ::

E, sad vidiš kako je meni bilo kad sam videla gosta iz Moskve. smeh smeh smeh

Tvoji iz Moskve i Sankt Peterburga nas često čitaju. Ove sam jučer primijetila.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 EmptyMon Nov 27, 2017 12:14 pm

Poncha ::
Tko je rekao da ne valja? Nego, namjerno si makla.

Pa, da ti dokažem da ne forsiram nijedan par, već sam stvarno neodlučna.

Poncha ::
Što je ovo, muke ti?  smeh Odgledala sam.

Šta je smešno? kezz
Rekla sam ti da je film drugačiji u svakom smislu. Ova scena je na prvi pogled komična, a zapravo je tragična. I meni je trebalo jedno 40 min. da se naviknem na način snimanja, scenografiju, dijaloge, glumu...

Poncha ::

Mogla si reći da je lik točno godinu dana mlađi od Sare. Nisam provjeravala nnjegov instagram, nego sam vidjela na Wikipediji... I vidjela sam, ako je točno, jednu nagradu koja mi je privukla zanimanje. Pogodi koja.
Sad još i instagram njegov trebam pratiti? Gercekten?

Iliti da je isto godište kao Stanislav. Nisam mislila da mu pratiš instagram, nego mi palo na pamet da si prvo skoknula do njegovog instagrama.

GQ Man of the Year? trepko

Poncha ::
Neka ljudi. Što bi tebi bilo bolje.

Što bi mene to brinulo, on je zauzet, pa je zauzet. smeh

Poncha ::

Aman, aman... Pa na to se i odnosilo. Naš u smislu da smo bili uz vas.

Znam, na to sam ja i mislila. placljivko  placljivko  placljivko  placljivko  placljivko

Poncha ::

Ja te neću nagovarati. Zbilja. Ako ti se da i imaš volje gledati, odgledaj, ako ne, nema veze. Imaš 6 epizoda (čak su i prevedene - meni je prijevod isto bitan zbog dijaloga), danas je 7. Naravno da možeš odustati ako ti se ne svidi. Samo napomena, prva epizoda je možda najslabija, dok se ne zagriju.

Ako dođeš do gifa i odgledaš tu epizodu, onda su ti se vjerojatno svidjeli.
Gif ima još bolji nastavak.  naklon Ibri ili Ferhatu, kome god... Ili scenaristicama i redatelju.

To ću probati i onu teen seriju što sam ti obećala. Taman je super što nema puno epizoda, ionako predugo traju.

Šta, pale neke orgije? lol!

Poncha ::
Trebali bi ti izići komentari ako pratiš i osobu čija se slika komentira.

E, pa ti komentari mi nikad ne izlaze.

Poncha ::

Tvoji iz Moskve i Sankt Peterburga nas često čitaju. Ove sam jučer primijetila.

Znači, posle Moskve je obavezna destinacija Los Anđeles. jupi


Последњи изменио Adminka дана Mon Nov 27, 2017 12:38 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 8 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 8 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: