Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 1:24 am

Evo, desilo se nesto dobro, Ferhatova ledja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 1:26 am

Rekla sam ti ja da ima i do kraja serije nešto dobro.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 1:36 am

Asli ima mamu i sestru. Ako serija potraje, te dve ce se sto posto pojaviti da prave probleme.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 1:44 am

Ajjjjjjj vratio joj je dete.
Safiye je pretpostavljam zavrsila.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 1:55 am

Znaci Ebru je sve sredila i odlucila da se osveti, tamam, progutacemo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 2:06 am

Oh, Asli, aferin kiz. Dobro je rekla Nsmiku. Ako ovako nastavi, mozda je i zavolim. U ovoj epizodi me je iznervirala samo jednom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 6:29 am

Evo ih i ovdje, pogledaj. Ima i video.

E moj Caga. Ne kužim ovu rečenicu oko auta.  smeh

https://www.ucankus.com/detay/361770/bestemsu-ozdemir-cagatay-ulusoyla-birlikte-eski-askina-yakalandi

https://www.ucankus.com/video/52175/bestemsu-ozdemir-cagatay-ulusoyla-birlikte-eski-askina-yakalandi

U moru toga što sam sinoć čitala, ovo mi je promaklo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 6:45 am

Sara Ulusoy ::
Asli ima mamu i sestru. Ako serija potraje, te dve ce se sto posto pojaviti da prave probleme.

To sam i ja mislila. Ostavili su i to sad u priči. Kao da nam je to trebalo.

Sara Ulusoy ::

Ajjjjjjj vratio joj je dete.
Safiye je pretpostavljam zavrsila.

Zato i nije Cuneyta dokrajčio.

Je.

Sara Ulusoy ::

Znaci Ebru je sve sredila i odlucila da se osveti, tamam, progutacemo.

Nisam sigurna da je Ebru bila ovako zamišljena od početka.

Sara Ulusoy ::

Oh, Asli, aferin kiz. Dobro je rekla Nsmiku. Ako ovako nastavi, mozda je i zavolim. U ovoj epizodi me je iznervirala samo jednom.

Rekla sam ti ja da je borbena i da ne ostaje nikome dužna. Sad što nekad ispadne glupa tako lajava, a nekad ubode dobro, drugo je. Ali mi se sviđa što baš spusti i prepadne protivnika.


Kakvi su ti bili u Rivi?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 6:49 am

I nisam te pitala, kakav ti je Cagin novi stil?

Isto mi ga drago vidjeti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 6:52 am

Ipak da ja malo u linkovima to sve stavim.

Ovo si sinoć čitala i prevela.
Hoşgeldin Çağatay.
https://www.takvim.com.tr/saklambac/2018/01/25/hosgeldin-cagatay

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Hosgeldi-n-cagatay-1516822796072


Çağatay Ulusoy'un yeni aşkı Bestemsu Özdemir

http://www.posta.com.tr/cagatay-ulusoy-un-yeni-aski-bestemsu-ozdemir-haberi-1375251

Zekeriyaköy?


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 8577123
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 8:37 pm

Poncha ::
Nije. Mislio je da je Asim (onaj prodavač), ali mislim da se ispostavilo da nije on. A čini mi se da kasnije nisu spominjali. Ali uzmi to s rezervom, jer ipak sve ne razumijem.

Znam da je to mislio, ali se ispostavilo da je Asim tada bio u vojsci i da uopšte nije dolazio u Istanbul. Nego sam mislila da je mođda posle još istraživao.

Poncha ::
Čuj posvađao se. I neka je, ako je s razlogom. Nego, možda i nije loše ako je tako neki mali broj epizoda, a ako lik nije loš.

Oooo, Poncha hanimcim, vidim ste sa branjenja Ferhata prešli na branjenje samog Ibre. lol! Hayirdir? Poprilično sam iznenađena, ovde se samo Caga branio ovako na slepo. Evo šta bicepsi, pločice i seksipil naprave od žene. smeh Ali, mislim, slažem se, neka se posvađao, naravno da je u pravu. lol!

Šalu na stranu, ne sećam se zašto je izbila svađa, a i ne posedujem dovoljno informacija o njegovom karakteru da bih mogla da tvrdim da li je nešto uradio ili nije, kao što otprilike znam za Cagu ili Kivu da li je nešto istina.

Poncha ::
Ma lik je beskarakteran i ljigav i podao, loš. Jednostavno. Ne znaš uopće na čemu s njim. Imala sam i ja u prvi par epizoda pa mi je bio podnošljiv, ali... I ne zato što radi Ferhatu iza leđa, to mi, vjeruj mi, najmanje smeta. Jer ne bojim se uopće da mu može nešto napraviti. Nego zbog odnosa prema drugim likovima. Njega su kao svjesno uništavali kao lik. A i sam glumac mi je nekako odbojan.

Najgori su mi ti iskompleksirani likovi bez trunke osećanja koji se prave da imaju osećanja, a ustvari nisu sposobni da vole nikoga osim sebe. Njega bi Ferhat lako sredio kad bi mu se direktno suprotstavio, ali nema muda za to, nego preti ženama.

Poncha ::
Ja po twitteru čitam ono što mi se tu nađe, ne istražujem, ali ima dosta fanova koji gledaju pa vidim ponešto.
Scenarist je baš aktivan, on prati što publika piše. Mislim da čak i prati dizifilm jer kad bi god nešto fanovi predbacili i činilo se kao greška i propust on bi u nekoj od narednih epizoda pojavio se s tim. Osluškuje publiku. Ispravljao je greške tako.

Ja čitam naše.

Ja sam danas ušla na twitter i izašla sam s namerom da više ne ulazim, tamo se danas nije raspravljalo o seriji, nego o Ibrinoj ženi i ljubavnim scenama. Držaću se DF foruma kad završim sve epizode ukoliko pišu nešto normalno, pošto tamo nije običaj da se poše o ovakvim stvarima, a i zabranjeno je.
Naše sam odavno prestala da čitam, od njih može čoveku samo da presedne i serija i likovi.

Ali prema komentarima koje sam danas videla, mogu otprilike da zaključim ko su gledaoci serije, tako da nažalost mislim da će Survivor najviše naštetiti ovoj seriji ponedeljkom.

Poncha ::
Baš zato i mislim da je opasan. Ali nekako opet i djeluje dobar prema Ferhatu.

Ne znam ništa o liku i njegovom odnosu prema Ferhatu, ali radnja mora da ima zaplet i na tom polju. Ako ne računamo da su Ferhatu neprijatelji sami člasnovi porodice, Ferhat mora da ima neprijatelja, Sahin i Ebru su otišli.
Videla sam fragman za 15. Ko je upucao Namika, Yeter nije sigurno.

Poncha ::
Ono tipa - nasililan je, seljak, divljak, neotesan... Osramotio je Asli i falan filan...

Uglavnom, da ne duljim, meni je scena vrh. naklon I Ferhat isto. Kad je ušao i pogledao prema onom drugom doktoru ja izgovorim cik kad vidiš Ferhat ponavlja za mnom. Ušla sam mu u lik totalno. Sad znam i što će izgovoriti čim mu facu vidim. facepalm

rolleyes
Pa nije Asli udata za profesora sa univerziteta pa da očekujemo uglađeno ponašanje. To je totalno Ferhatovski potez. Čovek i jeste nasilan i divljak i pomeren u glavi. Da je naučnik, fin, pristojan i da ne podiže ton, ne bismo gledali seriju ni mi, a ni oni koji tako komentarišu.

Poncha ::
Misliš da je Ebru sigurno Sahinova?

Zar nije? Do desete epizode nema naznaka da nije. Kako si zaključila da nije, jel otvoreno rečeno kasnije?
Možeš slobodno da mi kažeš, ionako sam totalno u spojlerima, skoro sve važnije događaje znam.

Poncha ::
Meni je Abidin baš duša lik. Nije ni on čist, umiješan je u prljave poslove i on, ali je dobronamjeran, srdačan, vedar i pozitivan.
Ja kad sam vidjela kako je postavio to sam crkla.

To što je on ili bilo ko od umešan u prljave poslove meni ne smeta, važan je karakter. Murni poslovi, mafija, oružje, ubistva, ali ne nevinih ljudi. Zašto Ferhat nije mogao da ubije Asli? Po mom mišljenju ne zato što se zaljubio u nju, ok, svidela mu se, ali niko se ni u koga smrtno ne zaljubi za jedan dan, nije mogao da je ubije, zato što je znao da je nevina.
Tako i Abidin, umešan je u poslove, ali je u suštini dobar, veran, prijatelj je... Nije ubio Safiye, nije napravio haos i svima razglasio, čak nije ubio ni Cuneyta, pusti ubio, nije ga čak ni istukao.

Poncha ::
Odlična je glumica. Meni se čak i sviđa kako ona sa svima vješto komunicira. Svih postavlja na mjesto. Ne slažem se ja s njenom postupcima, ali zanimljiv mi je svakako lik. Nekad bih je katapultirala na mjesec, a nekad mi je baš dođe žao.
Handan je ajme.

Jesi li znala da su Yeter i Namik zajedno privatno? Ja sam to nedavno saznala.

Yeter je napravila gomilu grešaka, vadi se da je to uradila zbog dece, ali nije, sve što je uradila, uradila je zbog ljubaavi prema Namiku. Ali je ipak bez obzira na sve sposobna da voli svoju decu, nije okrutna. I sviđa mi se kako podjebava Idil.
Ali najbolja mi je kad priča sa Asli, voljena moja snajo, sve nekim slatkim tonom, a izgovori sto pretnji.

Vidiš, ja sam to potpuno zaboravila. Tačno, njih dvoje su u braku. To sam saznala u vreme kada sam gledala OBGZ i Intikam, on je glumio u OBGZ, a ona u Intikamu. Ali uopšte mi to nije palo na pamet kad sam počela da gleda ovu seriju.

Poncha ::
To sam i ja mislila. Ostavili su i to sad u priči. Kao da nam je to trebalo.
Moje iskustvo sa serijama govori da će se pojaviti i to možda čak i u skorije vreme. Aslina priča je isto trenutno tanka. Izašla je iz zarobljeništva, Ebru je umrla, mora nešto i kod nje da se dešava pored priče sa Ferhatom.

Poncha ::
Rekla sam ti ja da je borbena i da ne ostaje nikome dužna. Sad što nekad ispadne glupa tako lajava, a nekad ubode dobro, drugo je. Ali mi se sviđa što baš spusti i prepadne protivnika.

To se i meni kod nje sviđa. Zapravo nije ona loša kao li, samo su mi neki njeni postupci mnogo glupi i onda me iznervira. Počela sam polako da gajim simpatije prema njoj. Trenutno mi je super što je i dalje uz Ferhata, mislim da ni kasnije neće biti neko ko odlazi od njega za svaku sitnicu. Sada recimo već može da ode, svesna je da joj Ferhat ništa ne bi uradio ida su te pretnje i naređenja prazna priča, ali ipak je tu.

Poncha ::
Kakvi su ti bili u Rivi?

Ok su mi bili. Prvi put su dugo bili potpuno sami i prvi put su pričali o normalnim stvarima. Asli je nekako preko drugih uspela da sazna nešto o Ferhatu, ali on o njoj nije znao ništa.
Mada, moram da priznam da bih preferirala ovakvu scenu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 M6jUIn

Ili

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 ZmODlf

Ali dobro, da ne budem neskromna.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 _z8wvS

Poncha ::
I nisam te pitala, kakav ti je Cagin novi stil?

Misliš na ovu moju omiljenu jaknu? Oduševljena sam što je i dalje nosi. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 11:07 pm

Sara Ulusoy ::

Znam da je to mislio, ali se ispostavilo da je Asim tada bio u vojsci i da uopšte nije dolazio u Istanbul. Nego sam mislila da je mođda posle još istraživao.

Koliko mene pamćenje služi kasnije o tome uopće nije bilo ništa.

Sara Ulusoy ::

Oooo, Poncha hanimcim, vidim ste sa branjenja Ferhata prešli na branjenje samog Ibre. lol! Hayirdir? Poprilično sam iznenađena, ovde se samo Caga branio ovako na slepo. Evo šta bicepsi, pločice i seksipil naprave od žene. smeh Ali, mislim, slažem se, neka se posvađao, naravno da je u pravu. lol!

Šalu na stranu, ne sećam se zašto je izbila svađa,  a i ne posedujem dovoljno informacija o njegovom karakteru da bih mogla da tvrdim da li je nešto uradio ili nije, kao što otprilike znam za Cagu ili Kivu da li je nešto istina.

Farkindayim. Malo sam prešla u obranu.  smeh
Ne, za Cagu ma što napravio tu sam, a za ovoga ako je s razlogom.  smeh A razlog je morao biti neki. (To vrijedi i za Kivu.) Prema nekim sam tolerantnija.

Eto, ja ne znam ni da je bila svađa. Možda sam i čula da je napustio seriju, ali ne i da je bila svađa. Ne znam ni kako sam to trebala znati.
Ne posjedujem ni ja toliko informacija o njemu privatno. Zapravo ne znam znam li išta. Od onoga koliko sam čula mi djeluje neki otkačeni tip, voli narodnu muziku i ekstremne sportove, popiti, ugodno društvo i tako dosta se zabavljao.

Sara Ulusoy ::

Najgori su mi ti iskompleksirani likovi bez trunke osećanja koji se prave da imaju osećanja, a ustvari nisu sposobni da vole nikoga osim sebe. Njega bi Ferhat lako sredio kad bi mu se direktno suprotstavio, ali nema muda za to, nego preti ženama.

Ferhat bi njega sravnio sa zemljom u roku čas. On je i hrabar samo pred ženama, a žene će ga glave doći. I trebaju.

Sara Ulusoy ::

Ja sam danas ušla na twitter i izašla sam s namerom da više ne ulazim, tamo se danas nije raspravljalo o seriji, nego o Ibrinoj ženi i ljubavnim scenama. Držaću se DF foruma kad završim sve epizode ukoliko pišu nešto normalno, pošto tamo nije običaj da se poše o ovakvim stvarima, a i zabranjeno je.
Naše sam odavno prestala da čitam, od njih može čoveku samo da presedne i serija i likovi.

Ali prema komentarima koje sam danas videla, mogu otprilike da zaključim ko su gledaoci serije, tako da nažalost mislim da će Survivor najviše naštetiti ovoj seriji ponedeljkom.

Što sad pišu o ženi mu? To me baš zanima. Iako me Ibrin privatan život toliko ne zanima, ali kad se toliko piše o njoj za što je sad krive? Zato što nema ljubavnih scena ili što? Ili im ide na živce jer je njegova žena?

Vjerojatno, jer Sozu i Cukuru neće naštetiti isto kao što ni lani nije naštetilo Icerdeu.
Znači to je publika Survivora... Hm...  ne znam što će onda, možda i prikažu do kraja sezone. Meni bi ovdje dvije sezone svakako bile previše.

Sara Ulusoy ::

Ne znam ništa o liku i njegovom odnosu prema Ferhatu, ali radnja mora da ima zaplet i na tom polju. Ako ne računamo da su Ferhatu neprijatelji sami člasnovi porodice, Ferhat mora da ima neprijatelja, Sahin i Ebru su otišli.
Videla sam fragman za 15. Ko je upucao Namika, Yeter nije sigurno.

On na Ferhata ima neki utjecaj, recimo. Bez obzira je li negativac ili pozitivac.

A ne znam. Ti si sigurna da nije Yeter? Ako nije ona, Cuneyt nije jer je krenuo s crnim pištoljem, a ovo je sivi (ako nema dva), može biti i Azad (taj novi). Azad svakako jest onaj koji briše otiske. Njih troje su kao bili sumnjivi.

Sara Ulusoy ::

rolleyes
Pa nije Asli udata za profesora sa univerziteta pa da očekujemo uglađeno ponašanje. To je totalno Ferhatovski potez. Čovek i jeste nasilan i divljak i pomeren u glavi. Da je naučnik, fin, pristojan i da ne podiže ton, ne bismo gledali seriju ni mi, a ni oni koji tako komentarišu.

Pa tako i ja gledam. Ovo je Ferhat.

Da je Ferhat neki uglađeni tip, to ne bi bilo to. I ja bih seriju sasvim drugačije komentirala. Meni se sviđa ovakav Ferhat.

Sara Ulusoy ::

Zar nije? Do desete epizode nema naznaka da nije. Kako si zaključila da nije, jel otvoreno rečeno kasnije?
Možeš slobodno da mi kažeš, ionako sam totalno u spojlerima, skoro sve važnije događaje znam.

Eto. Cem je otkrio da je Sahinova kći Melisa rođena 1992. godine i da s obzirom kad je bio potres sad bi trebala imati manje godina, a Ebru je starija. Uglavnom, Cemu se ne poklapaju godine i onda sad žele istražiti to. Nije mi baš jasno.
Ionako mi s ovim godinama ništa nije jasno. Niti ima ikakve logike da je Asli s toliko godina vrstan kirurg.

Sara Ulusoy ::

To što je on ili bilo ko od umešan u prljave poslove meni ne smeta, važan je karakter. Murni poslovi, mafija, oružje, ubistva, ali ne nevinih ljudi. Zašto Ferhat nije mogao da ubije Asli? Po mom mišljenju ne zato što se zaljubio u nju, ok, svidela mu se, ali niko se ni u koga smrtno ne zaljubi za jedan dan, nije mogao da je ubije, zato što je znao da je nevina.
Tako i Abidin, umešan je u poslove, ali je u suštini dobar, veran, prijatelj je... Nije ubio Safiye, nije napravio haos i svima razglasio, čak nije ubio ni Cuneyta, pusti ubio, nije ga čak ni istukao.

Ni meni. Majke ti, i gledam mafiju, a ne neke poštene. Važno mi je kakav je on kao osoba.

I ja mislim da Ferhat nikoga nevinog ne bi ubio. Je li ga ovo branimo?

Sara Ulusoy ::

Yeter je napravila gomilu grešaka, vadi se da je to uradila zbog dece, ali nije, sve što je uradila, uradila je zbog ljubaavi prema Namiku. Ali je ipak bez obzira na sve sposobna da voli svoju decu, nije okrutna. I sviđa mi se kako podjebava Idil.
Ali najbolja mi je kad priča sa Asli, voljena moja snajo, sve nekim slatkim tonom, a izgovori sto pretnji.

Vidiš, ja sam to potpuno zaboravila. Tačno, njih dvoje su u braku. To sam saznala u vreme kada sam gledala OBGZ i Intikam, on je glumio u OBGZ, a ona u Intikamu. Ali uopšte mi to nije palo na pamet kad sam počela da gleda ovu seriju.

Slažem se s tobom. Tako je i ja vidim.
Ma Yeter bi s Asli bila super da je Asli na njenom nivou, ali Asli je kontra nje uvijek, a ova po svome.

Yeter ima najbolje riječi nekad. Pogodi uvijek u bit. Vidi se da ju je život naučio.

Sara Ulusoy ::

Moje iskustvo sa serijama govori da će se pojaviti i to možda čak i u skorije vreme. Aslina priča je isto trenutno tanka. Izašla je iz zarobljeništva, Ebru je umrla, mora nešto i kod nje da se dešava pored priče sa Ferhatom.

Ako ti tako kažeš, onda vjerujem.

Sara Ulusoy ::

To se i meni kod nje sviđa. Zapravo nije ona loša kao li, samo su mi neki njeni postupci mnogo glupi i onda me iznervira.  Počela sam polako da gajim simpatije prema njoj.  Trenutno mi je super što je i dalje uz Ferhata, mislim da ni kasnije neće biti neko ko odlazi od njega za svaku sitnicu. Sada recimo već može da ode, svesna je da joj Ferhat ništa ne bi uradio ida su te pretnje i naređenja prazna priča, ali ipak je tu.

Postala je svjesna onda kad ju je pustio da ga ide prijaviti.

Sara Ulusoy ::

Ok su mi bili. Prvi put su dugo bili potpuno sami i prvi put su pričali o normalnim stvarima. Asli je nekako preko drugih uspela da sazna nešto o Ferhatu, ali on o njoj nije znao ništa.
Mada, moram da priznam da bih preferirala ovakvu scenu.

E luda si.  naklon  smeh Naravno. Možda je i Ferhat to očekivao kad je spominjao krevet i što bi on htio.

Meni je Ferhat bio odličan u svim scenama tu.  trepko


Sara Ulusoy ::

Misliš na ovu moju omiljenu jaknu? Oduševljena sam što je i dalje nosi. smeh

Nikad nisi mogla ovu jaknu. Znam da si oduševljena. smeh A sviđa li ti se izbor čizama? Tko li je njih izabrao?

On kao da ide na skijanje, a ona u onom videu golog pupka izašla. Neyse. Ja protiv njegove jakne nemam ništa. Napokon se pojavio. Nego. Bu ne?

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 DUals7eXUAIt2u5

Izgleda da je točno za početak snimanja serije ako ovo Basturk piše. A što s ovom kapom hoće reći?


Последњи изменио Poncha дана Thu Jan 25, 2018 11:09 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 11:08 pm

Gledaš li dalje večeras? Na kojoj si epizodi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 11:26 pm

Sorma, cizme su kao da ih je Ilknur birala. Ona i Caga, oboje bez ukusa, stvaraju cuda.

Ovaj pise sta se desavalo u La Boomu, ko je s kim bio i koje su se pesme pevale.Bestemsu i ne spominje.

A za kapu je rekao da je ne skida od kada se vratio iz Amerike. To je istina.

Veceras ne gledam, odgledala sam Cukur i legla sam, spava mi se. Sutra cu da nastavim, ionako mi je ostalo 4 epizode, do ponedeljka cu ih odgledati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyThu Jan 25, 2018 11:30 pm

Točno sam znala što ćeš reći za njih. smeh

Zato što Basturk (a mislim da je ovo njegovo po stilu pisanja) neće baš napisati nešto kontra Cage. Ili dok bar ne bude imao konkretno nešto.
Znam da je ne skida, ali mi je bilo zanimljivo zašto je baš to spomenuo. Ali Caga je ni u Americi nije skidao. durica
Kosa mu je dobro narasla. Baš, baš...

Ajde onda spavaj. Tako je, imaš vremena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 12:55 am

Ne znam zašto uopće čitam komentare o Cagi. Pogotovo fanove s ovih prostora. Samo se iznerviram. (Nemoj se čuditi ako počnem braniti Bestemsu. Iako znam da ti nije draga.)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 7:37 am

Instalirala sam Ad block i sad mi ne da da gledam seriju na FOX-u.  (OVAKO PIŠE)
A oni ili Medyapim više ne postavljaju cijele epizode na YT. Prošli put sam se iznervirala s reklamama na njihovoj stranici. Izgleda da ako želim gledati, za ovu stranicu trebat ću maknuti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 7:49 am

Meni Bestemsu nije draga, to je istina, pre svega je ne volim kao glumicu. Drugo, ruzna mi je, sva je kriva. Ali nemam pojma apsolutno nista o njoj, mozda je dobra devojka. U svakom slucaju, kakva god bila niko nema pravo da je vredja samo zato sto je potencijalno devojka njihovog predmeta obozavanja. Sa kim god bio, sa njima nece biti sigurno, tako da njima ni iz dzepa, ni u dzep.

A ti nasi sto komenatarisu mogu coveku samo da zagorcaju i glumca i gledanje serije.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 7:53 am

Pa samo stavi pause adblock dok gledas seriju i onda ga aktiviraj. Mada imas i na ddizi1.com celu epizodu u HDu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 10:17 am

Sara Ulusoy ::
Meni Bestemsu nije draga, to je istina, pre svega je ne volim kao glumicu. Drugo, ruzna mi je, sva je kriva. Ali nemam pojma apsolutno nista o njoj, mozda je dobra devojka. U svakom slucaju, kakva god bila niko nema pravo da je vredja samo zato sto je potencijalno devojka njihovog predmeta obozavanja. Sa kim god bio, sa njima nece biti sigurno, tako da njima ni iz dzepa, ni u dzep.

A ti nasi sto komenatarisu mogu coveku samo da zagorcaju i glumca i gledanje serije.

Znam da nije i znam što misliš. Ali baš mi loše sjedaju komentari, a ja uporno čitam.
Ok, ljudi se zabavljaju, komentiraju, ozbiljno i/li neozbiljno. Nisu oni krivi, nego ja što čitam. Od nekih mjesta sam odustala, ali čini mi se da ću od svih.

Mislim, briga mene za nju kao nju. Ako je s njim, neka je, ako nije, opet neka je. Za divno čudo ona me ne živcira iako se slažem da nije neka glumica, govori kroz nos (koliko se sjećam iz serije) i nema baš stila za odjenuti se, ali mi je ovako ok. Nemam je potrebe uopće komentirati, ali kad vidim da je netko blati onda mi recimo ne pada na pamet govoriti išta loše o njoj. Uostalom, zar ću ja Cagi birati s kim će izlaziti?
Ja o njoj ne znam puno. Nešto sam čitala dok sam gledala seriju Cana Yamana i viđala sam da mu je dolazila na set, ali u principu kakva je kao osoba ne znam.

(Uostalom, meni odgovara da Caga nema ukusa i da ima ovakav ukus. :P smeh)
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 10:30 am

Sara Ulusoy ::
Pa samo stavi pause adblock dok gledas seriju i onda ga aktiviraj. Mada imas i na ddizi1.com celu epizodu u HDu.

Samo sam na toj stranici dozvolila reklame. Izdržala sam odgledati epizodu s reklamama, ali zbilja su dosadne.

Ne znam zanima li te sadržaj, ali da ti ukratko kažem.
Filiz se je vratila s Cemilom u Istanbul, ali otišla je svojoj kući. Predbacila mu je zato što joj nije rekao da se Sukran vratila, on se nešto vrzmao, izvukao... Nakon razgovora s Barisem i nakon svađe Cemila i Barisa pa i Cemilovog pritiska da trebaju zajedno živjeti rekla mu je da želi rastavu jer da na brak ne gledaju isto. On se naljutio, otišao, rekao Barisu da je pobijedio i koliko sam shvatila tražio od direktora premještaj... S tim da mislim da od toga neće biti ništa.
Sukran je psihički bila bolesna, nakon svađe je prestala piti lijekove, bacila ih je u wc. Dan kad su došli iz socijalne službe u kontrolu svi su bili doma, a ona je prerezala žile u kupaonici. Rahmet je razvalio vrata i našli su je u lokvama krvi.
I da, Tufan je upao u neko sranje zbog žene i kamatari su mu tražili novac. Kako je Cemil bio ljut na Barisa, nije htio pomoći pa su se Baris i Tufan sami sreli sa zelenašima. U obračunu i naguravanju Barisa i tog nekog opalio je pištolj i sve mi se čini da je netko od njih troje ranjen/ubijen. Mogao bi prvi biti taj kamatar, a  Baris onda ubojica.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 10:34 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 2:55 pm

A, koji fragi! naklon
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 4:26 pm

Sen hastasin Ferhat. Doktorka, ljubav je slepa, eyvallah, ama o kadar da degil.Dobro je provalila posle toliko vremena. lol!
Ajme, nadam se da nece saznati ko je otac, inace Cuneyt bolje da sam iskopa rupu i da legne u nju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 EmptyFri Jan 26, 2018 4:35 pm

Sto je Mert Firat na vrhu tt liste, sta je uradio?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo   - Page 24 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
Назад на врх 
Страна 24 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: