Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyWed Oct 18, 2017 11:08 pm

Zato i kazem, ja sam ocekivala bar dva meseca pred snimanje da ce se znati ceo cast&crew. Cudno mi je da se ne pise bas nista o tome. Recimo, prosle godine, pred Icerde koliko je bilo najava i nagadjanja ko ce biti Cagina partnerka. A i za Arasa smo saznali dosta ranije.
Jedino ako mozda i ne pocne snimanje u decembru kao sto je najavljeno, nego posle Nove godine.

Upravo to, tesko mi je i da pocnem neku seriju od prve epizode, moze da mi se svidi i onda kraj posle nekoliko epizoda.
Ali bacicu pogled sutra na Yuz Yuze, iako nisam odusevljena postavom, radnja mi se dopada.

Meni je Riza definitivno najzanimljiviji.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 4:08 pm

Mislim se i ja sve da je snimanje odgođeno nekako. Ako se počima sad uskoro, onda imaju glumce, ali ne žele otkriti koji su. A to nije u redu. Mislim da su trebali reći tko igra.

Jesi li odgledala? Ja nisam ništa. U zaostatku sam i s ovim što sam gleduckala.

Jučer sam vidjela, ali nisam napisala. Ali mi se sve vrti glavom. Ima li Biresnino pisanje o dva filma Ay yapima možda nekakve veze s Cagom? Pogotovo ovaj Ulucev...
Nekako mi sve zvuči da ima. nemojte me shvatiti ozbiljno. Ovo su čisto neke moje misli. Nisam pretjerano njima oduševljena, razočarana sam debelo, ali sam za film.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Untitledtztuit

I je li ovo Engin Akyurek snima u Dubrovinku film? Tj. tu bi se trebao snimati. Ili sam krivo shvatila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 4:12 pm

Izgleda da je AK sveo ovaj izbor za nagradu. Sad su ostali oni kojima su izgledi za nagradu. Možeš opet glasati.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 4:26 pm

Nisam odgledala nista, nisam ni pratila nista, sutra imam dve svadbe pa sam isla u kupovinu, kod frizera i ostalo, tako da cu tek u nedelju da pogledam Yuz Yuze, mada im je rejting los.

Bas me briga za Ay yapim, u toj prici je vazniji Uluc, a volela bih da ponovo radi sa njim.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 4:28 pm

Ne moze sada da se glasa, nego od 23.10.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 4:33 pm

Veselo je tebi onda.

Pa eto, ne znam zašto, ali mislim da ima neke veze.

Kako ne može? Ja sam upravo glasala i prihvatilo mi je.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 5:33 pm

Evo i mene malo kezz

I ja sam glasala..
Jao Poncha i ja imam neki osjećaj da se nešto događa...a i čudne su mi objave

iz Delibala,jučer Ali ,danas Sinasi...Malo me je počela zabrinjavati ova šutnja
oko Cagine serije.Čitala sam dijelove iz knjige i baš mi djeluje zanimljivo.


Što se tiče Hayat Sirlari , meni se najava sviđa,a i glumačka postava..
Slažem se da je Hazar ista,pa i neke scene mi izgledaju poznato..ali
mi djeluje kao nešto što bih mogla gledati.

Yuz Yuze sam malo provirila,meni je Birkan odličan,a ima i zanimljivih sporednih likova.
Čekam da prevedu.
Najbolje mi je to što i u jednoj i u drugoj seriji imaju glumice koje me podsjećaju na
Burcu Biricik.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 6:23 pm

Ma zapravo kad je Birsen objavila odmah mi je palo na pamet da je Caga tamo, ali nisam htjela ovdje unositi pretpostavke.

U pravu si, i Ali jučer s objavom o Delibalu, Sinasi danas. Kao da se prisjećaju najuspješnih projekata Ay yapima, naravno Caginog filma. A Caga kao više nije kod njih i totalno je zapostavljen od njihove strane.

Mene ne zabrinjava šutnja oko serije, uopće. Jer ako je nešto potpisano, bit će. Vjerojatno im nije hitno snimanje kad će proći puno do prikazivanja. A deset nastavaka oni mogu snimiti u deset tjedana ako treba. Tako da što se toga tiče ne brinem. Ono što mogu je odgoditi početak snimanja. A ni to možda nije loše, ako već nemaju glumce. Mislim da će nam samo bubnuti evo, počelo je.
S tim da bih voljela nešto znati o samoj seriji. Stvarno me zanima o čemu se sve radi. Ja sam samo malo čitala o seriji, ali komentari su pozitivni. I ne vjerujem da bi Caga pristao glumiti da priča nije zanimljiva i privlačna. Bez obzira na fantastiku.

Onda imate par serija za sezonu. Ja ću vidjeti. Nekako nemam volje upuštati se u nešto što bi se moglo završiti brzo. Kad nije Caga u pitanju, uvijek naletim baš na takve serije.

Što se glasanja tiče, meni je sasvim super prihvatilo u onim kategorijama u kojim sam glasala. I zanimljiv mi je izbor serija i glumaca koji su ostali.
Ne znam tko je lani dobio AK. Trebala bih pogledati. Valjda neće dvije godine za redom isti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 6:29 pm

Uz dužno poštovanje Ilkeru i Burcin, mislim da ove godine njima ne treba dati AK nagradu jer su je dobili lani za istu seriju. Bez obzira na kanal emitiranja. S obzirom na to da u užem krugu nije ostao Halit, mogu li se nadati Cagi? Ili će opet proraditi guranje? Ay yapimova tri glumca?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 7:47 pm

Mene zanima glumica za koju će glasati Sara lol! ,kad sam
vidjela popis sjetila sam se nje.znam da voli Asli ali uloga joj nije nešto.
Izbor glumaca je zanimljiv,meni su prošli svi iz prvog kruga
osim Burcu i malene..
Teško za Cagu da će proći,ali bih više voljela da to bude Tolga nego Aras
čovjek ipak nosi najgledaniju seriju trenutno. Brkicu ne volim,Ilker ponovo
je bzv.Ja bih Cagi dala nagradu Man of the Year zbog svega ali najviše zbog toga što je prvi
turski glumac koji je potpisao za Netflix
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 8:00 pm

Ne znam na koju više vrti očima - Bensu ili Oyku. A Serenayinu seriju ne gleda, Asli joj je draga i Burcin isto.

Ja nisam ni onda glasala u svim kategorijama, barem mislim. Sad sam samo ovih par. Ne znam je li me iznenadilo što je prošao par Bensu i Caga.

Pa Caga bi realno mogao proći da glasaju i da je pošteno. Ali, tko zna. Ako bude guranja, prije će proći netko drugi. Mislim da je Caga zaslužio nagradu i da bi je zasluženo odnio kad bi je dobio. Isto tako mislim da će ako nagradu dobije Tolga biti pošteno, ako je on glavni u seriji koja je trenutno hit i nosi svu gledanost ponedjeljkom, a bome se dobro držao i kad je išao Icerde. Ne gledam seriju, ali da odnesu kao serija pobjedu bilo bi pošteno.
Inače mi je glupo kad netko za istu ulogu dobije dva puta istu nagradu, a serija u ovoj godini išla nešto jako kratko.

Cagi svakako Men of the Year. Ako mu i ove godine ne daju, onda sam razočarana. Oni koji osvoje nagradu imaju i snimanje za GQ, zar ne?
Uspješna serija za njim, potpisan projekt za Netflix. Što im treba više?

A moja nagrada. Šmrc.





Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 9:55 pm

Znam to za Saru,Bensu je barem ljepša,ja sam gledala Oyku u nekoliko ep.KA,trebalo mi
je da se naviknem na nju,na njene usne koje se nekako na krivo,ali meni i u glumi Asli Enver
smetaju ponekad pokreti usnama..
Iznenadilo me je što su Caga i Bensu proši dalje,izgleda da oni imaju dosta fanova,ali
ako i nisu najbolji onda su sigurno najljepši par,a i ja sam glasala za njih kezz
Naravno da bi Caga mogao proći,za mene je bez konkurencije.
Aras ima sad Cukur pa ako se dokaže ,neka ga dobije
druge godine.

A tvoja nagrada to je jedna velika nepravda..ako te to može utješiti
za nas si ti dobitnik.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 10:01 pm

Inače od svih novih serija,meni se najviše sviđaju najave za UTC,samo
ne vjerujem da će je netko kod nas prevoditi. Duygu se više ne pojavljuje
ona će biti neki nebitan lik,nečija ljubavnica ili slično.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyFri Oct 20, 2017 10:32 pm

Ne znam, ja nekako ove dvije nisam ni gledala. Oyku nešto sitno s Kivom, dok je išlo kod nas i u KPA s Enginom. A Asli samo u filmu s Burakom i Muratom. Ne znam kako glume sad u ovim projektima, ali zbilja ne znam kako su glumački pored ostalih prošle u daljnji krug.

Pa to. Iznenadilo me što su prošli dalje, a svi su ih pljuvali. Naravno da sam i ja glasala za njih, meni su super, a mogli su biti i bolji.
Više mi se čini da su to Cagini fanovi povukli kad su njih dvoje, od svih ostalih, uspjeli provući dalje i srušili su i neke razvikanije.

Pa i meni je. Ja sam najviše za to i išla glasati. Jedan glas, ali pošteno. Od mene. Ne zeza mi se s lažnim adresama.

Tako je. Aras neka se dokaže u Cukuru. Iako, ako mu je njegova publika iz Icerdea naklonjena i ako će glasati i prestignuti Cagu, ok. Samo da ne bude namješteno.


Hvala vam. Što da kažem. Utješna nagrada mi je to.

I slažem se s tobom. Meni su sve najave i prezentiranje serije UTC nekako najzanimljivije. Profinjene, dobro napravljene, osjeća mi se onaj Ay yapimov štih. Prestiž.
Mislim da njena uloga i nije tako bitna. Njoj su našli posao u skladu s glumačkim sposobnostima.
Bilo bi bolje da Burcin glumi glavnu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptySat Oct 21, 2017 9:24 am

Kad smo kod Duygu. Noćas je slavila rođendan. U La Boucherie. Sliku neću stavljati. Nema potrebe.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptySat Oct 21, 2017 11:23 am

U Hollywoodu se održava Turski film festival. Samo kažem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptySun Oct 22, 2017 5:34 am

Napokon lajka nešto, živ je.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 9:19 am

Samo da provjerim jeste li sve žive.

Saro? Jesi li došla sebi? Jesi li išta odgledala? Veronika, ti?

Bondarenkove nema, a obećala doći dva dana nakon rođendana. Čak sam provjeravala je li rodila Stankova pa sam vidjela i ostala slike.

Odgledala sam Yuz yuze. Bez prijevoda pa ako sam i što propustila, možda i bolje. Pustila sam suzu za miljenikom mi. Otprije mi je poznat glumac (iako mu ime ne znam) i baš mi je dobar u glumi, a i od likova mi se učinio najsimpatičnijim. Uvjerljiv.
Ostao mi grč nakon epizode koja predugo traje. Tamno je za mene ovo, previše smrti. Taner je odličan, baš mi ga milo bilo vidjeti i bolje mu stoji ova ozbiljnija uloga, barem meni. A i dalje je šarmantan i simpatičan. Banda ekipa i ta muška postava su mi više-manje svi odlični glumački. A likovi, kako koji, simpatični. Zapravo, navijala sam za njih.

Cukur nisam odgledala. Samo sam vidjela ono što Ay yapim postavi na instagramu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 9:25 am

Odgledala sam Bizim hikaye ove epizode što sam bila u zaostatku. (U zadnje vrijeme sve gledam bez prijevoda pa koliko shvatim shvatim.)
Mišljenje o seriji i likovima mi se nije puno promijenilo. Burakov lik, Baris, mi se čini jako zanimljivim. I zadovoljna sam kako ga on iznosi.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 10:37 am

Ponchita draga,hvala za sve info.,znači i mala slavila kod Umuta.

Yuz Yuze,sam odgledala i prevedenu,ukupni dojam mi je dobar iako su svašta
nabacali ,ali to je prva ep.Ja nisam ništa pretjerano emotivno doživjela ni jednu smrtu
možda najviše Mustafinu,jer će njegov nestanak morati objasniti..ne mogu reći samo
"pao i umro".Tvoj miljenik je mladoženja?
Nisam gledala ništa od Ethema,osim nekih dijelova Soza čisto iz radoznalosti,pa
pretpostavljam da je ovo neki njegov stil...počevši od samog početka,prvo sam recimo
bila malo šokirana,ona scena na groblju,pomislim neće valjda...pa ono upoznavanje
da meni netka budala priđe na groblju i drži sat iz botanike,ne znam što bih napravila,pa ona prosidba u policiji na prvu mi je sve to bilo čudno,a poslije smiješno.
Meni se sviđa Birkanova gluma,ima mi neku sličnost sa Caginom i ona scena kad sluša
očevu poruku me malo podsjetila na Icerde i na Sarpa...
Banda mi je cijela simpatična,najjači dojam je ostavio Tatar,a i Taner mi je super.Na Selihu se još moram naviknuti,ali mi se sviđa to što nije neka jadnica,nego žena sa stavom(mislim to smo i znali),koja ima neke duboke traume iz prošlosti.U svakom
slučaju su me zainteresirali i čekam nastavak.

BH odgledala 5 ep.nije loše,,ali kad sam počela gledati petu pomislila sam,da nisam slučajno
stisnula neku ep. od ranije,sve mi je izgledalo nekako već viđeno,oni za večerom,sljedeća scena doručak..pa on na njenim vratima...Ni kod mene se nije puno toga promijenilo,tata Fikri mi je ponekad smiješan,ali su mi
nekako to sve to prejeftini štosevi. Nimalo me ne drže napetom za dalje.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 10:37 am

Ide li ovo Engin gdje? Ili? Dolazi li po nekoga?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 11:26 am

Je. Slavila je tamo. Imala je tortu, puhala svijeće. Pjevalo se i bilo je veselo. Nisam znala kad joj je rođendan, znala sam samo godište, ali slavila je tu noć kad sam napisala. Njoj su i čestitali. Valjda joj je onda i rođendan.

Meni ukupni dojam nije loš. Zanimljivo mi je, ali mi je ipak previše tri smrti odjednom u kojoj su sudjelovali oni koji su mi simpatični. Jer slučajno ili ne, tri su smrti. Likovi mi nisu loši, zanimljivi su mi. Cino mi je zanimljiv, ali realno umješan je u sve ovo. Iako nije htio da se išta loše ikome dogodi, onaj mu se okliznio i pao. U pljačku banke su krenuli zbog njega, on ih je umiješao u sve i iako je htio da nikome se ne dogodi ništa, nije mogao biti siguran da neće. Pogotovo kad je otvorio paljbu na Selihu. Birkan mi glumi solidno. Nisam nešto pretjerano oduševljena njime kao pojavom, ali mi je skroz ok. Elegantan jako.
Što se tiče te scene kad sluša poruku, bome je i mene štecunla i bila jako dojmljiva. Uvjerljiv je.
Tatar je i meni zanimljiv kao lik. Ovaj bi trebao biti po Sarinom guštu isto. Dovoljno pomaknut, a opet prijatelj. Jako dobro glumi. Naježi se čovjek. Ne znam tko je glumac, ali lik i uloga su mu sjeli odlično.
Tanerov lik mi je nekako simpatičan i drag. A on isto glumi dobro. I njemu je sjela uloga.
Ali moj miljenik baš i je bio Mustafa. Odmah sam vidjela da je najmanje važan u cijeloj priči, ali me oduševio. Brine sam majku i zbog toga ne može ići u ovu akciju, preopasno je. Ali na kraju ipak ne može njih izdati i javlja se kao šofer. Jako mi je žao što je baš on nastradao. Ne znam kako će njegovoj majci, koja je bolesna, objasniti njegov nedolazak kući. On koji je bio tako uz nju, sad nestao. Pokopali su ga kao psa na nekom užasnom mjestu.

I stvarno to na groblju s početka.

BH je, baš kao što si i rekla, svaka epizoda jednaka. Svaka. Eventualno neka druga situacija, ali radnja ista. Bazira se na komičnim elementima i to je to. Nije serija koju iščekujem, ali mogu je pogledati. Sad mi je najinteresantniji Baris. Do grla je u kriminalu i muljanju. Jao si ga njemu kad "pravedna" Filiz sazna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 11:26 am

Je li samo meni forum nekad ne radi? Kao maloprije?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 12:21 pm

Dosla sam sebi i uspela da se razbolim. Danas cu da odgledam Yuz Yuze i Cukur, pa cu da prokomentarisem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 EmptyTue Oct 24, 2017 1:10 pm

Onda ti brz oporavak želim.

I lijepo odgledaj to, zanima me tvoje viđenje.

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: