Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptyFri Sep 08, 2017 7:43 pm

Da, Kanal D mi je uvijek sve isto. Što bilo da bilo, ali mi je glazba recimo dobra i kvalitetna. I odišu mi elegancijom mada nisu originalni. ATV inače uopće nisam gledala dosad.

Star ima ideju koju loše provede. Ako su htjeli dati dašak seta svake serije, onda su to mogli napraviti dulje. Ovako brzinski i loše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptyFri Sep 08, 2017 8:53 pm

Nadam se sutra nekoj slici s Cagom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptyFri Sep 08, 2017 8:54 pm

Da ne kažete zašto kažem. Jedan njegov prijatelj je objavio ovo. Ako je Caga uopće u LA, a ne negdje skita.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 13733450_1423535774382494_8178392401950277632_n.jpg?ig_cache_key=MTU5OTQ3OTM0NjI4MDM4OTIxMQ%3D%3D
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptyFri Sep 08, 2017 10:00 pm

A sta je to sa partijem Merta Alasa? Videla sam da neki na tw komentarisu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 12:55 am

Svaler broj dva me trenutno vara sa svim mogucim zenskim zvanicama na svadbi Nilay Deniz. lol!
Malo je popio i igra sa svima, ljubomorne fanice otvorile hashtag #SeckinEvineDon smeh Ako ovako nastave dospece na tt listu. lol!
Uvek je imao najludje fanove.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 1:05 am

Ladno su zavrsili na tt listi. Kad Seckin ovo vidi sutra. facepalm smeh

Vala egofc je jos i normalna fan grupa kakvih ludaka ima.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 4:51 am

Ja sam vidjela sliku Onura Basturka kad je objavio iz NY i pusta neka videa i slike u pričama s Mertovog partyja. Netko od ovih što ih pratim mu je lajkao.
Gledala sam onako preko oka, sve tamno i nisam primijetila Cagu. A bile su sve velike zvijezde tamo. S obzirom na to da je Caga dobar s Mertom i da mu je u lajkao sliku, moguće da je onda i on otišao. Kad je već došlo ljudi iz Turske.
Nije mi se dalo prebirati po slikama s tog partyja pa sam zato i napisala ako je uopće u LA-u. Očekivala sam da će to novinari napraviti. durica
A vidim da je sinoć Esra upratila ovog lika koji ide za LA. Stvarno se nadam slikama. Taj objavljuje.

Nemoj me zezati! Taj Seckin baš neki cool lik. A takvi mu i fanovi. Treba se naći fanove koji vole sve okrenuti na šalu. Zato mu oni i jesu vjerni fanovi. Je li one to ozbiljno?
Utapa tugu jer se ova udala. Dobro nisu tako pisali. Ako nisu.

A i egofc stalno šalje Cagi poruke da se vrati ili da objavi slike...

Koliko je Seckin aktivan na društvenim mrežama?

Bu arada canim, ti da se zabrineš. Jedan ti lunja po Americi ni traga mu ni glasa, švaler ti je isto tamo sa ženom, a ovaj te vara s cijelom četom.
Rezerva je tko? Alperen? Nejat?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 5:09 am

Veronika, nemoj se ljutiti. Bacila sam sad pogled tamo i vidjela da ne možete naći uju. Evo ti nekoliko slika ovako na prvu...

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 IMG_1529

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 IMG_1531

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 IMG_1530

Tamo na onoj slici iza Refiye je i stric. Evo ga i ovdje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 IMG_1532

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 5:47 am

Gledam na instagramu Cagine slike pod hashtagom i vidim Seckina sinoć kako pleše.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 11:23 am

Jao Poncha zašto bi se ljutila,ja nikako nisam uspjevala pronači slike s njim.On
mi je zanimljiv lik,kad su ovi kritizirali Caginu frizuru ,ja sam se zezala da bi mu
sljedeća mogla biti kao kod ujaka(repići tzv.fudbalerka)
Mislim i po godinama mi odgovara kezz


Meni je Seckin mrak...gledam Atesbocegi,a gledala sam ga i u Bir ask hikayesi i
onu obradu VMLJ.

Što se tiče mojih ,zezaju oni mene stalno ,neku večer gledaju košarku
i govore  gube ti Turci.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 11:29 am

Ma otišla sam virnuti što ima i kad sam vidjela da ne možeš naći, bilo mi žao. A meni je sekunda posla bilo postaviti slike.
Meni je dayi jako simpatičan. Baš ga volim. Faca mi je i gotovo. Ima stav, eleganciju.

A za Caginu frizuru, nemoj molim te. Meni je dosta repića bilo za Delibal. Ali ovdje mi je baš opušteno. Cagina luda kosa. Nije se ni počeljao ni zalizivao je.

Oha, imamo ovdje Seckin fan klub. Mašala, baš mi je drago.

Ja navijam za Turke često. Znam, grozna sam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 1:49 pm

Poncha ::

Gledala sam onako preko oka, sve tamno i nisam primijetila Cagu. A bile su sve velike zvijezde tamo. S obzirom na to da je Caga dobar s Mertom i da mu je u lajkao sliku, moguće da je onda i on otišao. Kad je već došlo ljudi iz Turske.

Videla sam da uhode komentarišu da je bio party i nagađaju da je Caga sigurno bio. Nisu ni one uspele da ga pronađu na slikama, ali računam da si ti najbolja, pa rekoh da te pitam.

Poncha ::
Nije mi se dalo prebirati po slikama s tog partyja pa sam zato i napisala ako je uopće u LA-u. Očekivala sam da će to novinari napraviti. durica

Možda i nije u LA, možda putuje negde po Americi. Mada, ovaj uragan sad tamo hara.

Koji novinari, oni prate fanove i čekaju da im oni serviraju. I za onu kojoj se ime ne spominje su saznali od fanova.

Poncha ::
A vidim da je sinoć Esra upratila ovog lika koji ide za LA. Stvarno se nadam slikama. Taj objavljuje.

Aj valjda će neko nešto da objavi, koliko dugo već nemamo nikakve informacije. I ono što je objavio onaj lik sa bilijara je bilo nešto polovično.

Poncha ::
Nemoj me zezati! Taj Seckin baš neki cool lik. A takvi mu i fanovi. Treba se naći fanove koji vole sve okrenuti na šalu. Zato mu oni i jesu vjerni fanovi. Je li one to ozbiljno?

Pa da, Seckin je takav, njemu je sve zajebancija. I on kao i Caga pušta da mu se fanovi popnu na glavu.
Mada je ono sa Deryom bila katastrofa, tu je uleteo i sve grupno ih blokirao, ona jedna budala je presekla vene.

Ali šta su sve pisale, umirala sam od smeha, još su mu slale poruke da objavi sliku na instagramu kad stigne kući, da mogu mirno da spavaju. A čovek u Izmiru. lol!

Poncha ::

Utapa tugu jer se ova udala. Dobro nisu tako pisali. Ako nisu.

Naravno da su i to pisali. To je klasika kod svih fanova. Još su ga i označile kad su to pisale, bilo me je sramota u njihovo ime. Mada bi video i da nisu, jer je jedan od onih koji stalkaju svoje fanove.

Poncha ::
A i egofc stalno šalje Cagi poruke da se vrati ili da objavi slike...

I to si u pravu, ove su bar okrenule na šalu i otvorile tag. Ali ove iz ega odlučuju i za reklame, časopise, filmove, serije, partnerke, postale su menadžeri.

Poncha ::
Koliko je Seckin aktivan na društvenim mrežama?

Kada mu je projekat u toku, poprilično je aktivan, naročito u pričama, objavljuje ih svaki dan.
Ili se pojavi u toku noći i ko grom iz vedra neba odgovori nekoj fanici na neko glupo pitanje, tipa kako si. lol!

Poncha ::
Bu arada canim, ti da se zabrineš. Jedan ti lunja po Americi ni traga mu ni glasa, švaler ti je isto tamo sa ženom, a ovaj te vara s cijelom četom.
Rezerva je tko? Alperen? Nejat?

Sorma ya, na mukama sam. Nije se lako izboriti sa zgodnim tipovima. smeh Ama napiyim, dok muž tamo po Americi privodi devojke po random sistemu, ja ne mogu da sedim i da ga čekam. smeh

Uvek ja imam rezervu, Ibrica, Murat, Nejatcim...
Yok, koji Alperen, nije on meni nešto posebno napet, a i mnogo je mlađi i izgleda tako. Meni se on više sviđa kao glumac i simpatičan mi je nego kao frajer. Mislim, ok izgleda, ali ga ne doživljavam nešto u tom smislu.
Poncha ::
Gledam na instagramu Cagine slike pod hashtagom i vidim Seckina sinoć kako pleše.

Pod #CagatayUlusoy hashtagom možeš da vidiš i saznaš sve, nema potrebe da čitaš novine. I ko je izdao novi album, novu pesmu, ko snima novu seriju, film, sve. Naročito na intagramu.

Veronika ::
Meni je Seckin mrak...gledam Atesbocegi,a gledala sam ga i u Bir ask hikayesi i
onu obradu VMLJ.

A gledaš Atesbocegi. Super su mi on i Nilay. I serija mi je sad super, prvih par epizoda su mi bile dosadnjikave.
Ja sam sa BAHom i počela da pratim Seckina, Korkut Ali mi je najbolji muški lik ikada. Ono što mi je Bihter među ženskim likovima. I Seckin je tu ulogu razvalio kako je odigrao. Samo je ona glupača Makbule Kosif na kraju sjebala kraj, i dan danas sam besna na tu kravu zbog toga i bojkotujem je.

Bila sam voljna da stavim Sarpa na prvo mesto, ali scenaristi nisu dali. Tako da je Sarp na 3. mestu posle Korkuta i Emira.

A obradu VMLj odnosno Aci Ask su uništili sa onom likušom koja ne bi trebala da bude ni statista, a ne da igra glavnu ulogu, tako da tu seriju i pored odličnog casta nisam gledala osim prve epizode i nekih scena. Neću prežaliti što su upropastili Seckina i Selin kao par.

Poncha ::
A za Caginu frizuru, nemoj molim te. Meni je dosta repića bilo za Delibal. Ali ovdje mi je baš opušteno. Cagina luda kosa. Nije se ni počeljao ni zalizivao je.

Meni je Caga definitivno najboolji kao kao Sarp. Ta frizura mu najbolje stoji i to mu je najbolje izdanje. Posle toga kao Emir. I ona frizura koju je imao tokom promocije Delibala.

Poncha ::
Oha, imamo ovdje Seckin fan klub. Mašala, baš mi je drago.

Ja sam uvek bila deo njegovog fan kluba, već godinama mi je u potpisu na hr forumu. Samo sam ga malo zapostavila dok je snimao serije koje mi se nisu svidele, ali sad se ljubav ponovo rasplamsala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 1:58 pm

Turci kao i obično razvaljuju engleski. Her smile... smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 DJR1gk5WAAEN75s
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 2:45 pm

Sara Ulusoy ::

Videla sam da uhode komentarišu da je bio party i nagađaju da je Caga sigurno bio. Nisu ni one uspele da ga pronađu na slikama, ali računam da si ti najbolja, pa rekoh da te pitam.

A zato ti. Očito sam zakazala jer sam znala za party i imala priliku sve dobro pogledati i nisam. Kad sam vidjela da je party donekle (donekle da naglasim) sam očekivala da će se Caga pojaviti. Bilo mi je logično. I onda sam više bacila pogled, ali kako nije bilo uočljivo i označeno nije mi se dalo. Nisam ja od tih partyja i nije mi se dalo gledati. Stvarno sam očekivala da će netko drugi kome je to hit bolje gledati, da će sam Mert i Basturk staviti sliku s Cagom, ako je tamo. I da će na kraju krajeva i novinari svih poslikati (američki) pa onda ovi dokoni prenijeti.
Ali hvala na komplimentu iako se ne smatram najboljom.


Sara Ulusoy ::

Možda i nije u LA, možda putuje negde po Americi. Mada, ovaj uragan sad tamo hara.

Vjerujem da je u LA-u.

Sara Ulusoy ::

Aj valjda će neko nešto da objavi, koliko dugo već nemamo nikakve informacije. I ono što je objavio onaj lik sa bilijara je bilo nešto polovično.

E i ja kažem. Ništa novo nije bilo. Ali kad ovaj ih već dolazi vidjeti, valjda će i okačiti što.


Sara Ulusoy ::

Pa da, Seckin je takav, njemu je sve zajebancija. I on kao i Caga pušta da mu se fanovi popnu na glavu.
Mada je ono sa Deryom bila katastrofa, tu je uleteo i sve grupno ih blokirao, ona jedna budala je presekla vene.

Što kažeš? Presjekla vene?

Sara Ulusoy ::

Ali šta su sve pisale, umirala sam od smeha, još su mu slale poruke da objavi sliku na instagramu kad stigne kući, da mogu mirno da spavaju. A čovek u Izmiru. lol!

E ovo je vrh. bravo naklon

Možda su mislile na hotel. Da ne vozi u takvom stanju.


Sara Ulusoy ::

Naravno da su i to pisali. To je klasika kod svih fanova. Još su ga i označile kad su to pisale, bilo me je sramota u njihovo ime. Mada bi video i da nisu, jer je jedan od onih koji stalkaju svoje fanove.

Svi oni stalkaju fanove. Kad imaju vremena ili netko drugi za njih.

Sara Ulusoy ::

I to si u pravu, ove su bar okrenule na šalu i otvorile tag. Ali ove iz ega odlučuju i za reklame, časopise, filmove, serije, partnerke, postale su menadžeri.

Ove iz ega svaki dan nešto. Već mi ih je polako dosta. Koliko su mu puta rekle da se vrati.
Ok mi je kad je šala, ali kad je ozbiljno onda je previše.
I neka ostave malo Engi da radi sam. Ne trebaju mu sve govoriti.
Kako im nije jasno da je zato i otišao?


Sara Ulusoy ::

Kada mu je projekat u toku, poprilično je aktivan, naročito u pričama, objavljuje ih svaki dan.
Ili se pojavi u toku noći i ko grom iz vedra neba odgovori nekoj fanici na neko glupo pitanje, tipa kako si. lol!

To mi je ok. Izgleda ljubazno. Susretljivo. Par slika dok traje projekt nije napadno.
A odgovara na poruke. Da mu ja pošaljem kako je, je li umoran, pospan, je li se otrijeznio hoće li mi odgovoriti? naklon

Sara Ulusoy ::

Sorma ya, na mukama sam. Nije se lako izboriti sa zgodnim tipovima. smeh  Ama napiyim, dok muž tamo po Americi privodi devojke po random sistemu, ja ne mogu da sedim i da ga čekam. smeh

Uvek ja imam rezervu, Ibrica, Murat, Nejatcim...
Yok, koji Alperen, nije on meni nešto posebno napet, a i mnogo je mlađi i izgleda tako. Meni se on više sviđa kao glumac i simpatičan mi je nego kao frajer. Mislim, ok izgleda, ali ga ne doživljavam nešto u tom smislu.

Sus. Poslagala si ih sve, a ne možeš se nositi i zauzdati nijednog.

Ibru nećeš gledati, rekla si da nećeš. Nejat ok, znam da ga voliš.
Murat kim? Onaj što svaki dan cirkus napravi ili neki drugi?
Alperen, ok. Meni je on ni po čemu poseban. Osim što dobro skače u more.


Sara Ulusoy ::

Pod #CagatayUlusoy hashtagom možeš da vidiš i saznaš sve, nema potrebe da čitaš novine. I ko je izdao novi album, novu pesmu, ko snima novu seriju, film, sve. Naročito na intagramu.

Da bih riječ rekla. naklon

I onda kažu da Caga nije utjecajan.


Sara Ulusoy ::

A gledaš Atesbocegi. Super su mi on i Nilay. I serija mi je sad super, prvih par epizoda su mi bile dosadnjikave.
Ja sam to odgledala prva dva nastavka i oni su mi dobri i Teo mi je bio simpa, ali mi je bila epizoda dosadna. A one tetke pogotovo.

Ja gledam Dolunay. Malo i preskačem. Ali serija je loša, glavnu glumicu bih poslala na pečenje zanata, a glavni ženski lik očerepušala koje je glupa. Toliko se prenemaže da je to već postalo užas.

Sara Ulusoy ::

Bila sam voljna da stavim Sarpa na prvo mesto, ali scenaristi nisu dali. Tako da je Sarp na 3. mestu posle Korkuta i Emira.
Meni Sarp nikako ne može zauzeti prvu poziciju. Kusura bakma, Sarpcim. Ali nije Caga kriv tome.


Sara Ulusoy ::

Meni je Caga definitivno najboolji kao kao Sarp. Ta frizura mu najbolje stoji i to mu je najbolje izdanje. Posle toga kao Emir. I ona frizura koju je imao tokom promocije Delibala.

Dobro, to je frizura i iz EY. Onog prvog.

Ja sam za kratku kosu.


Sara Ulusoy ::

Ja sam uvek bila deo njegovog fan kluba, već godinama mi je u potpisu na hr forumu. Samo sam ga malo zapostavila dok je snimao serije koje mi se nisu svidele, ali sad se ljubav ponovo rasplamsala.

Znam da jesi. Nego vas je sad ovdje dvije. Meni je samo simpatičan. Što znam, stariji je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 2:46 pm

Kivo. Joj.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 3:01 pm

Mislim da ih je upravo obavestio da se vratio. smeh

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Xnum9h
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 3:01 pm

I to čime.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 3:02 pm

Počet ću ja ovog Seckina pratit.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 4:14 pm

Poncha ::
A zato ti. Očito sam zakazala jer sam znala za party i imala priliku sve dobro pogledati i nisam. Kad sam vidjela da je party donekle (donekle da naglasim) sam očekivala da će se Caga pojaviti. Bilo mi je logično. I onda sam više bacila pogled, ali kako nije bilo uočljivo i označeno nije mi se dalo. Nisam ja od tih partyja i nije mi se dalo gledati. Stvarno sam očekivala da će netko drugi kome je to hit bolje gledati, da će sam Mert i Basturk staviti sliku s Cagom, ako je tamo. I da će na kraju krajeva i novinari svih poslikati (američki) pa onda ovi dokoni prenijeti.
Ali hvala na komplimentu iako se ne smatram najboljom.

Ja nisam ni znala da je party., saznala sam tek kad su uhode počele da komentarišu. Nisam videla ni slike, pošto Cage nema, niko nije objavljivao na tw, a ja nikako da se naviknem na instagram, slabo pratim, osim svog timelinea.

Kako se ne smatraš najboljom? Pa pre neki dan si kukala za Kelebekom. lol!

Poncha ::
E i ja kažem. Ništa novo nije bilo. Ali kad ovaj ih već dolazi vidjeti, valjda će i okačiti što.

Okačiće valjda ako mu ovaj naš dozvoli. Vidiš da je čovek u totalnoj ilegali.

Poncha ::
Što kažeš? Presjekla vene?

Da. Danima su mu se peli na glavu i najstrašnije vređali Deryu, prvo ih je ona blokirala i onda je on uleteo, baš je bio besan, sve ih je blokirao i budala uzela i isekla vene, posle je objavila slike iz bolnice sa zavojima.

Poncha ::
Svi oni stalkaju fanove. Kad imaju vremena ili netko drugi za njih.

Ali svi redovno favaju slučajno nešto i tako se otkriju.

Poncha ::
Ove iz ega svaki dan nešto. Već mi ih je polako dosta. Koliko su mu puta rekle da se vrati.
Ok mi je kad je šala, ali kad je ozbiljno onda je previše.
I neka ostave malo Engi da radi sam. Ne trebaju mu sve govoriti.
Kako im nije jasno da je zato i otišao?

Pa ne, one znaju šta je najbolje za njega, kakav Engin, ona samo putuje i odmara se, ne radi ništa.

A i ti, kako ne razumeš da je njima dosadno i da cilj Caginog postojanja treba da bude da njih zabavlja. Svaki dan treba da objavljuje slike, bar jednom nedeljno da se slika za časopise, stalno da snima serije i filmove i da nađe devojku po njihovim kriterijumima. I šta se smuca tamo po LAovima, treba da bude tu gde mogu da mu uđu u trag.

Poncha ::
A odgovara na poruke. Da mu ja pošaljem kako je, je li umoran, pospan, je li se otrijeznio hoće li mi odgovoriti? naklon

Odgovori povremeno kad mu tako dođe. Pre će da ti odgovori na pitanje da li se vratio kući, jer je to sad glvna tema. lol!
To veče je bila fora jer ga je jedna fanica pitala kako je, a druga joj je rekla šta ćeš sad ako ti odgovori dobro sam, kaže ona neće i odjednom vidiš njega iyim. lol!

Poncha ::
Sus. Poslagala si ih sve, a ne možeš se nositi i zauzdati nijednog.

Ibru nećeš gledati, rekla si da nećeš. Nejat ok, znam da ga voliš.
Murat kim? Onaj što svaki dan cirkus napravi ili neki drugi?
Alperen, ok. Meni je on ni po čemu poseban. Osim što dobro skače u more.

Pa neću ja ni da ih zauzdavam, vidiš da ni oni mene ne mogu da zauzdaju. smeh

Koji što pravi cirkus? Murat Boz? Ma yok, Murat Yildirim. On je bio jedna od mojih prvih turskih ljubavi, malo sam se ohladila od njega, ali zagrejavanje meni nikad nije bilo problem. smeh

Meni je Alperen postao ok možda najviše zbog Atesa.

Poncha ::
Ja sam to odgledala prva dva nastavka i oni su mi dobri i Teo mi je bio simpa, ali mi je bila epizoda dosadna. A one tetke pogotovo.

Prve tri epizode su totalno bezveze, ja sam čak i pored Seckina posle prve odustala, pa sam posle ipak nastavila zato što sam uvek htela da ga gledam u klasičnoj ulozi princa na belom konju. On je takve uloge uvek izbegavao i birao probisvete. Ni jedna njegova serija do sada se nije završila srećno po njegove likove. Ili umre ili završi u zatvoru ili ga glavna ostavi i ode s drugim.
Posle kad su tetke stavili u drugi plan, kad je počela da se razvija priča, postalo mi je zanimljivo.

Poncha ::
Meni Sarp nikako ne može zauzeti prvu poziciju. Kusura bakma, Sarpcim. Ali nije Caga kriv tome.

Naravno da Caga nije kriv, krivi su scenaristi. Sarp je za moj ukus trebao da bude malo mračniji i svakako tragičan lik da bi mi došao na prvo mesto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 4:29 pm

Zena se juce udala, oni isekli mladozenju i idalje NilSec. facepalm lol!

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 35dc4ch
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 4:40 pm

Ova Ilknur ce uskoro da postane providna koliko je mrsava.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 4:40 pm

Sara Ulusoy ::

Ja nisam ni znala da je party., saznala sam tek kad su uhode počele da komentarišu. Nisam videla ni slike, pošto Cage nema, niko nije objavljivao na tw, a ja nikako da se naviknem na instagram, slabo pratim, osim svog timelinea.

Ja sam vidjela slučajno. Lajkala sliku od Ilyasa žena ovome posvuduši. A Basturk je imao u pričama od toga kako putuje u NY do samog partyja. I onda sam malo pogledala. I odustala. Računala sam druga će budala se baviti time. Mogu ja i odahnuti. Ako je bio, naći će ga već netko.
Kasnije sam vidjela i da na twitteru spominju pa mi je bilo, e ako je, sad neka traže.


Sara Ulusoy ::

Kako se ne smatraš najboljom? Pa pre neki dan si kukala za Kelebekom. lol!

Što ću se truditi kad će drugi dobiti nagradu. smeh

Imaš pravo, što mene briga za njih. Zna se tko je najbolji. Još kad mi ti pomogneš. Da dobijem nagradu točno bih ti zahvalila za prijevode.

Sara Ulusoy ::

Okačiće valjda ako mu ovaj naš dozvoli. Vidiš da je čovek u totalnoj ilegali.

Je li mi vjeruješ da mi je drago da je u ilegali? Koliko god želim sliku, baš mislim da mu paše biti van svega.


Sara Ulusoy ::

Da. Danima su mu se peli na glavu i najstrašnije vređali Deryu, prvo ih je ona blokirala i onda je on uleteo, baš je bio besan, sve ih je blokirao i budala uzela i isekla vene, posle je objavila slike iz bolnice sa zavojima.

O Bože moj.

Sara Ulusoy ::

Pa ne, one znaju šta je najbolje za njega, kakav Engin, ona samo putuje i odmara se, ne radi ništa.

Možda one znaju što bi za Cagu bilo dobro među mladim fanovima. I ćorava koka ubode zrno. Ali znaju li oni što Caga želi? Jer da Engin zna u to sam sigurna. Mislim da ga i on treba nekad nagovarati i napraviti samo takav posao da dogovori ranije pitanja.

Evala da je meni Enginov posao.

Sara Ulusoy ::

A i ti, kako ne razumeš da je njima dosadno i da cilj Caginog postojanja treba da bude da njih zabavlja. Svaki dan treba da objavljuje slike, bar jednom nedeljno da se slika za časopise, stalno da snima serije i filmove i da nađe devojku po njihovim kriterijumima.  I šta se smuca tamo po LAovima, treba da bude tu gde mogu da mu uđu u trag.

Tko im je kriv kad je meni draži Caga od njih. Iako, jasno mi je to da ga u LA ne mogu toliko pratiti i zaći mu u trag. Ali da imaju koju američku fanicu (kao Kivo) koja je voljna bolje istražiti lako bi se to sredilo. Pa već se sad zna par lokacija na koje Caga stalno ide. I uprate se ovi turski Amerikanci. Ja nekako, kad Caga ode, znam da je otišao da ga se pusti na miru pa puno manje istražujem. Voljela bih samo znati kako trenutno izgleda, je li zdravlja dobrog i odmara li.
Ma nema te koja je po njihovom guštu osim njih samih.

Sara Ulusoy ::

Odgovori povremeno kad mu tako dođe. Pre će da ti odgovori na pitanje da li se vratio kući, jer je to sad glvna tema. lol!
To veče je bila fora jer ga je jedna fanica pitala kako je, a druga joj je rekla šta ćeš sad ako ti odgovori dobro sam, kaže ona neće i odjednom vidiš njega iyim. lol!

Aman. Ovo je naklon . Ako poželiš nešto s njim komunicirati, onda možemo u dogovoru. Možda ti odgovori.

Sara Ulusoy ::

Pa neću ja ni da ih zauzdavam, vidiš da ni oni mene ne mogu da zauzdaju. smeh

Vazda si rječita bila. I znaš doskočiti. Vala tebe baš ne mogu zauzdati.

Sara Ulusoy ::

Koji što pravi cirkus? Murat Boz? Ma yok, Murat Yildirim. On je bio jedna od mojih prvih turskih ljubavi, malo sam se ohladila od njega, ali zagrejavanje meni nikad nije bilo problem. smeh

Baš sam i na toga mislila. Meni je lik komedija teška. Nikad ga nisam pratila, ne govorim o njemu kao glumcu, nego o ponašanju. Sve i svašta kači na internet, koliko se puta ženio i po kojim sve običajima. Ne mislim na Burcin.
Poštujem sve, ali meni on nimalo simpatičan nije.
Ali kad je tvoj, neka ti ga.


Sara Ulusoy ::

Prve tri epizode su totalno bezveze, ja sam čak i pored Seckina posle prve odustala, pa sam posle ipak nastavila zato što sam uvek htela da ga gledam u klasičnoj ulozi princa na belom konju. On je takve uloge uvek izbegavao i birao probisvete. Ni jedna njegova serija do sada se nije završila srećno po njegove likove. Ili umre ili završi u zatvoru ili ga glavna ostavi i ode s drugim.
Posle kad su tetke stavili u drugi plan, kad je počela da se razvija priča, postalo mi je zanimljivo.
Jasno mi je.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 4:41 pm

Ilknur je premršava. I to kažem ja koja sam mršava.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 5:22 pm

Poncha ::
Ja sam vidjela slučajno. Lajkala sliku od Ilyasa žena ovome posvuduši. A Basturk je imao u pričama od toga kako putuje u NY do samog partyja. I onda sam malo pogledala. I odustala. Računala sam druga će budala se baviti time. Mogu ja i odahnuti. Ako je bio, naći će ga već netko.
Kasnije sam vidjela i da na twitteru spominju pa mi je bilo, e ako je, sad neka traže.

Allah, Allah, šta si ti sve upratila, ja pojma nisam imala o svemu tome. Zapravo moj problem je što nisam sklona tome (ne znam ni ja zašto), da pratim ljude koji su deo privatnog života nekog glumca. Bukvalno pratim samo Basak među glumcima i novinarima. A kako na instagramu ne pratim ni fanove, nisam obaveštena šta se dešava ukoliko se ne prenese na twitter.

Poncha ::
Imaš pravo, što mene briga za njih. Zna se tko je najbolji. Još kad mi ti pomogneš. Da dobijem nagradu točno bih ti zahvalila za prijevode.

Tako je Poncita. bravo Ni Caga nije dobio nagradu u Seoulu pa je opet najbolji. (by egofc lol!)


Poncha ::
Je li mi vjeruješ da mi je drago da je u ilegali? Koliko god želim sliku, baš mislim da mu paše biti van svega.

Ja nisam tako velikodušna kao ti da mislim prvo na njega, ja sam sebična i hoću sliku. O fotograf buraya gelecek!!! smeh Zanima me kako izgleda.

Poncha ::
Možda one znaju što bi za Cagu bilo dobro među mladim fanovima. I ćorava koka ubode zrno. Ali znaju li oni što Caga želi? Jer da Engin zna u to sam sigurna. Mislim da ga i on treba nekad nagovarati i napraviti samo takav posao da dogovori ranije pitanja.

Da, a Caga inače planira da gradi karijeru za gledaoce od 12-16 godina. Samo za njih. rolleyes

Poncha ::
Ako poželiš nešto s njim komunicirati, onda možemo u dogovoru. Možda ti odgovori.

Nije to meni nikad bilo doživljaj da mi neki glumac odgovori, šta imam od toga.
Poncha ::
Baš sam i na toga mislila. Meni je lik komedija teška. Nikad ga nisam pratila, ne govorim o njemu kao glumcu, nego o ponašanju. Sve i svašta kači na internet, koliko se puta ženio i po kojim sve običajima. Ne mislim na Burcin.
Poštujem sve, ali meni on nimalo simpatičan nije.
Ali kad je tvoj, neka ti ga.

A misliš na marokansku svadbu. lol!

Ja Murata pre svega volim kao glumca, zaista mislim da je odličan glumac i savršeno mi prenosi emociju. Ima mi tu neku hariznu i nešto što me privlači. Ali on meni nikad nije bio zanimljiv privatno, van uloga. Recimo nije mi kao Caga, Kivo, Seckin za koje smatram da su i privatno super. Mada je bio normalan dok je bio sa Burcin. Kada se rastao od nje potpuno je izgubio kompas, počeo je da servira privatan život na tacni i da se ponaša onako kako ne priliči ni njegovim godinama ni profesiji. Tako da to što se tiče cirkusa se slažem. To i jeste jedan od razloga što sam se ohladila od njega, mada kao glumca ću svakako i dalje da ga pratim.
Razvod prosto loše utiče na neke ljude, Burcin je recimo procvetala u svakom smislu. A Tuba je isto odlepila, ovo sa Umutom mi je stvarno za facepalm.

Poncha ::
Ilknur je premršava. I to kažem ja koja sam mršava.

Nije problem biti mršav, ona je premršava, uopšte ne izgleda lepo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 EmptySat Sep 09, 2017 6:39 pm

Sara Ulusoy ::

Allah, Allah, šta si ti sve upratila, ja pojma nisam imala o svemu tome. Zapravo moj problem je što nisam sklona tome (ne znam ni ja zašto), da pratim ljude koji su deo privatnog života nekog glumca. Bukvalno pratim samo Basak među glumcima i novinarima. A kako na instagramu ne pratim ni fanove, nisam obaveštena šta se dešava ukoliko se ne prenese na twitter.

Nju čak ni Caga ne prati.
Ali zato sam ja bila informirana o Duygu jer su bile jako dobre i s Ilknur.

Nije tvoj problem. Zapravo, ti si normalna. Problem je moj. Ja koja pratim ne znam ni ja koga sve ne od tih kao poznatih. I ne znam realno zašto.
U nekom trenutku sam ih upratila jer su nešto bili označili Cagu i stoje mi upraćeni. Žao mi je izbrisati ih jer će kasnije biti zatvoren profil.
Pratim Amira, Esru, Engu, Ilknur, Basak, Ilyasa, suprugu mu, Umuta, Edhema, onog fotografa, Burcu, par nekih čestih posjetitelja na setu... Mislim da je to to. Par fan stranica. I ne puno glumaca.

Ako ćemo realno, ja znam i znala sam skoro sve profile Cagine rodbine. Nastojim, zbilja, što manje ulaziti među njih. One koji su zaključani se ni ne trudim. Mogla bih ovog trena poslati sve do jednog zahtjeva za prijateljstvo pola Cagine rodbine, ali to ne radim. Čemu? Što će mi to? Kakve veze ima njegova rodbina s njim kao glumcem?
Uđem kad baš dugo nema ništa novog. Zato ja i mogu reći, meni je dayi simpatičan. A zašto mi je simpatičan to znam ja. Ono što sam otkrivala, zadržim za sebe. Ne zato što ne želim dijeliti s drugima, nego jer ono što sam saznala je nešto privatno. Mada danas u doba interneta o tome bi se raspravljati dalo. Da nije tako, kako bi fanovi došli do ovih slika na kojima je on privatno.
Jedino mog Atalaya pratim na instagramu. Drago dijete kojeg braco voli.  Čini mi se i jednog od rođaka. I na twitteru iz familije nekog koji često zna o Cagi nešto. Ali one koji su objavljivali i stavljali pod hashtag Cagu. Oni kojima nije problem da ih se prati. Naprotiv.
Ja sam samo pratila dobre uhode, tj. one velike stranice. Vidim što i kome oni lajkaju i eto znam skoro svih.
Sad ih znam.
Recimo od američkih prijatelja ne pratim ama baš nikoga. Poznati su mi po imenu.

Ostale glumce ne pratim privatno.
Eto Kivu sad nešto, a i to ne bih znala da nema Basak. Recimo nemam pojma koga Kivo ima od braće i sestara. Ništa. O brojnim drugim glumcima pogotovo. Jedino ako u novinama pročitam. Jednostavno me drugi ne zanimaju.
Od piletine ove sad pratim samo glumce, isto sam uspjela povezati s rodbinom, ali nikoga od njih ne pratim. Niti pratim fan stranice.

Sara Ulusoy ::


Tako je Poncita. bravo Ni Caga nije dobio nagradu u Seoulu pa je opet najbolji. (by egofc lol!)

Meni se čini da smo mi baš umišljeni. Vidiš da svjetski poznate nagrade daju priznanje sasvim drugim ljudima. Čini mi se da i padaju neke međunarodne ponude za film.

Sara Ulusoy ::

Ja nisam tako velikodušna kao ti da mislim prvo na njega, ja sam sebična i hoću sliku. O fotograf buraya gelecek!!! smeh  Zanima me kako izgleda.
Ja prvo mislim na njega, majke mi. Bez obzira koliki sam stalker. Meni da on kaže da je dobro, da jede, ne pije previše... Ja sretna.  smeh
Nekad me opere nostalgija, ali... Želim slike, ali kad ode u Ameriku znam da od toga ništa.


Sara Ulusoy ::

Da, a Caga inače planira da gradi karijeru za gledaoce od 12-16 godina.  Samo za njih. rolleyes

Caga je prošao tu fazu. Valjda i fanovi.

Sara Ulusoy ::

Nije to meni nikad bilo doživljaj da mi neki glumac odgovori, šta imam od toga.

Ali meni je ovo baš fora. Mislim se kad bi i Caga odgovorio.

Sara Ulusoy ::

A misliš na marokansku svadbu. lol!

Ja Murata pre svega volim kao glumca, zaista mislim da je odličan glumac i savršeno mi prenosi emociju. Ima mi tu neku hariznu i nešto što me privlači. Ali on meni nikad nije bio zanimljiv privatno, van uloga. Recimo nije mi kao Caga, Kivo, Seckin za koje smatram da su i privatno super. Mada je bio normalan dok je bio sa Burcin. Kada se rastao od nje potpuno je izgubio kompas, počeo je da servira privatan život na tacni i da se ponaša onako kako ne priliči ni njegovim godinama ni profesiji. Tako da to što se tiče cirkusa se slažem. To i jeste jedan od razloga što sam se ohladila od njega, mada kao glumca ću svakako i dalje da ga pratim.
Razvod prosto loše utiče na neke ljude, Burcin je recimo procvetala u svakom smislu. A Tuba je isto odlepila, ovo sa Umutom mi je stvarno za facepalm.

Ja ti vjerujem da je odličan glumac. Ja ga nisam gledala nikad. Možda sam ga u letu, krajem oka, vidjela u kojoj sceni na televiziji kad se kod nas prikazivalo. Ali o njemu kao glumcu zato i nisam ništa rekla. O njemu ne bih ni znala da mi svako malo nije odnekud iskakao s nečim novim, da ne griješim pa kažem ludim.

Meni je Umut stvarno nekad bio simpatičniji. Ali...


Sara Ulusoy ::

Nije problem biti mršav, ona je premršava, uopšte ne izgleda lepo.
Slažem se.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo   - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XII deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: