Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 5:31 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 5:39 pm

Da ne stavljam pojedinačno slike.
https://www.instagram.com/lyeemr/




Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 5:44 pm

Samo stavljajte,a ja ću uživati čitajući vaše kombinacije.
Zar niste vidjele slike Fusun i Eylem sa onom curom s kojom se i Caga slikao u crvenoj majici
ili su to stare.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 5:46 pm

Vidjela sam jučer. Rekla sam odmah da su svi na setu. Ali nisam im gledala odjeću do danas. Više me zanimalo kad se Caga presvukao. On je zadnji na red došao za slikanje. Već je obukao svoje.

Pridruži nam se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 5:47 pm

Ok Yesim je u istoj odjeći jer nije uspjela ponijeti kad su je izbacili. Ali ove dvije...
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 5:50 pm

Neću da mislim da to ima ikakve veze.Možda im je to garderoba u kojoj su došle na set.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 5:54 pm

Nisu one došle u tome na set. Ima Damla u crnoj odjeći prije toga slikana na istoj lokaciji. Tako da mislim da se radi o istoj odjeći i da se nisu presvlačile.
Ali i ja sam glupa. Pa kad ih je Sarp odveo nisu imale ništa sa sobom ni one.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 6:11 pm

Nisam u nikakvom taboru,puštam priču da se razvija i ne navijam ni za jednu kombinaciju.Moram priznati da zadnje dvije ep. nikako da odgledam jer su mi dosadnjikave.
Ni jedan ni drugi glumac me nisu specijalno osvojili,kod Caglara(Yagiza) mi se ne sviđaju usne
i kvare mi ukupan dojam.Inače bi mi se on trebao više sviđati i karakterno i fizički.
Kod mene često presude sitnice.Hazan mi je baš lijepa.Gledala sam dvije ep.RK
Mene je osvojila Fazilet,glumica mi je jako lijepa kezz ,za njen lik treba živaca,ali onaj njen
hod,neki pokreti...Naravno da ne odobravam sve njene postupke,a posebno mi se smučila onda
kad je tukla Ece.Sigurno ću odgledati sve ep. prve sezone,a za dalje ću vidjeti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 6:16 pm

A vidim da je serija baš praćena ovdje i da stalno nešto oko tabora.

Ja sam nešto čitala, bacila pogled na neki video. Ne gledam, ali sam djelomično upućena.

Meni je taj Caglar nekako pomalo antipatičan s forama nekim svojim. Možda da ga odgledam ovdje mi i ne bi bio takav, ali par videa koje sam vidjela baš mi izgleda takav.

Poznata mi je glumica koja glumi i mislim da glumi dobro.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 6:20 pm

Fragi večeras.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 7:00 pm

Samo je Coskun falio. Nije valjda i njega Celal oteo? Ako ga nije oteo, moguće je da posmatra događaje iz prikrajka kao i obično.

Tačno, u pravu si i ja sam zaboravila da su na brzinb izašle iz stana i da nisu ništa ponele.


Ni meni se ne sviđaju ova dvojica iz Fazilet. Caglar mi je nekako ljigav još od Medcezira, a ovaj lik što glumi Sinana mi je bezličan i previše je babyface za glumicu koja glumi Hazan.
A Fazilet odnosno Nazan Kesal volim, nju sam gledala u Ask ve Ceza i ono malo u Delibalu.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 7:01 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 7:06 pm

Saro, ajde prevedi što je pisala.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 7:07 pm

Da,dobra glumica, lik Fazilet joj je baš legao i sviđa mi se to što čim je vidiš shvatiš da ne pripada
sredini u kojoj živi,pa nađeš opravdanje za njene težnje,a i način na koji to želi postići da joj kćeri žive bolji život.Saro ima nešto od Hulye.

Izgleda da će u najavi prikazati susret Merta i Celala.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 7:09 pm

I meni tako izgleda.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 7:35 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 7:58 pm

Ko sta je pisao da prevedem?

Vidim da na tw pisu da su Celala uhapsili, Celal je vikao Saaaarrrrp i Sarp mu je mahnuo. Tako su povezali da ce biti srecan kraj.
Cisto sumnjam da danas snimaju kraj epizode. Celala mogu da uhapse, ali on moze da pobegne iz zatvora, a i da izda naredjenje iz zatvora da ubiju Sarpa i Merta, tako da ne bih nista zakljucivala na osnovu jedne scene.

Hakan je napisao da zna osobu koja je plakala ma drugi fragman. Verovatno je emotivan, nadam se da Fusun i Eylem nisu deo te emotivne scene.

Veronika, meni nije nikakav problem da nadjem opravdanje za negativan lik, samo mora da mi sedne.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:02 pm

Ova što je stavila video na twitter je napisala još dva komntara. Mislim da je to o čemu pričaš.
Ali pogledaj još.

Gozde je jutros objavila na instagramu, ali meni je to ličilo više kao da snimaju zadnju epizodu 1. scenu, a ne kraj. Ne mora značiti da je sve po redu u epizodi.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:02 pm

Čini mi se izbrisano. Pisalo je.

Hooof senaryoyu okudum daa... sevinsek mi uzulsekmi...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:19 pm

Aman, kakve su ovo slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:19 pm

S dječicom.

Nego, jesu li oni ovo u Celalovom restoranu opet?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:22 pm

Procitala je scenario...
Scenario, pogotovo za zadnju epizodu se ne daje svakoj budali da procita i objavi na tw. tako da ne verujem. Ili ne zelim da verujem da ce biti takav kraj. Takvim krajem bi pljunuli na celu seriju. Eventualno bi bilo prihvatljivo ako Mert pre toga umre, mada me ni to ne bi zadovoljilo u potpunosti.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:24 pm

Kako je to jednom fanu uspjelo pročitati? Eno, daju im da čitaju. Inače ima scenarij jednu stranu.
Možda je samo koju stranicu vidjela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:26 pm

Od ova dva dečka, ne znam koji mi je veći hit. Ovaj što ga Caga drži ili ovaj sa srednjim prstom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 EmptySun Jun 11, 2017 8:27 pm

Jesu. Sta ce sad tamo? Mozda su dosli da pojedu kebab u cast hapsenja Celala.

Ja licno mislim da izmislja. Kad bi scenario svima bio dostupan, ne bi morali ni da snimaju epizodu. Pogotovo bi trebali jos vise da se trude da sakriju, jer prave citavu organizaciju za zadnju epizodu
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: