Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyWed Jun 07, 2017 2:45 pm

Pogledajte njegov profil. Snimaju u Radisson Blu. Caga snima.

https://www.instagram.com/umut__meric/
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyWed Jun 07, 2017 2:50 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Giphy

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyWed Jun 07, 2017 4:30 pm

Da, snimali nastavak zadje scene, isto su obuceni. Znaci jos nisu ni poceli da snimaju zadnju epizodu.

Pih, ako su snimali pre mesec dana, to ce vec biti bajate informacije, ako nesto kaze.

Do kraja serije ce da objavljuju scene od pre, danas Sarmel. Kao da imaju puno scena.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyWed Jun 07, 2017 4:38 pm

I to je i policija bila na setu. Što će oni tamo?

Jesu, imam sliku od prije mjesec dana.
https://twitter.com/CUworldwidefans/status/861948248826707969

https://www.facebook.com/tvhappychannel/photos/a.636464749804517.1073741828.636404506477208/1315532591897726/?type=3&theater



Pretpostavljam da će to biti nešto kratko, koja riječ, pozdravi. U smislu promoviranja serije. Ne znam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 8:00 am

Mislila sam da imaju dovoljno materijala za ovaj nastavak da mogu staviti fragi kad je Caga jučer preko dana bio slobodan.

Hoće li danas onda slike i fragi ili samo nešto od toga?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 2:35 pm

Svaka čast Poncha,prva loviš informacije,nigdje do jučer nije bilo ove snimke iz hotela.

Mene najviše zanima s kim će se Sarp naći u hotelu.Neće valjda kezz

Valjda hoće,pa moraju bar slike i ozet dati,ma biti će i fragi ,samo nešto mislim
ne po našem guštu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:01 pm

Kad je Sarp u pitanju otkrit ću. Da je Mert vjerojatno ne bih znala gdje snimaju.
Ozbiljno, ja sam odmah vidjela da snimaju u Radissonu pa sam vrlo lako našla snimku i videa kod tipa kojeg sam ovdje okačila.

Isto tako sam i za La Boom od jučer znala.

Kad sam dokona, onda imam vremena njuškati.

I mene zanima što će u hotelu on. Nikako nisam uspjela skužiti. Radnici sa seta su neki stavljali slike oko hotela, a dio ih je stavljao iz lifta i neke sobe, poprilično visoko.
Bojim se da nije zamka za njega neka. Jer dok je on snimao tu, dio ekipe je snimao oko Celalove kuće.
A fragija ni ičega danas. Kako da zaključim.
Nemoj mi samo Semu spominjati.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:01 pm

Stigle slike.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:03 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 287a3aaa6e78cf707fd5ca2611c2377d_840

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 2c8bbeef8039bb34b213cee9f747c37c_840

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 69d049a7943536596cada524fea4fd28_840

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Cf806b8b38bf81c405fe689293e08b16_840





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:03 pm

Sarp je u odjeći iz hotela.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:12 pm

Je li ovo i Yesim s njima?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:32 pm

Upravu si ,odjeća iz hotela i da su upali u neku zamku.
Samo kakva je uloga Yesim u svemu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:34 pm

Nemam pojma. Spominje se Yesim u ozetu isto. Mislim da je pobjegla.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 3:50 pm

Ajde Alyanak. Uzdam se.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 4:29 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 DB4tVGAWAAEqhXR
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 4:37 pm

Poncha je glavna Cagina uhoda. lol!

Ne verujem da se sa Semom nalazi u hotelu, zasto bi, nasli bi se na nekom krovu ako bi imali nesto tajno da pricaju. Verovatno je u pitanju neka scena za koju je potrebno da bude snimljena u hotelu. Neka igra.

Ozet jos nisam procitala. Procitacu kad dodjem kuci, pa cu da prevedem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 4:46 pm

Of ya. Ok, onda moram smanjiti, da ne kažu da sam luda.

Ni ja. Ali kad je Veronika stavila smajlić ovaj i ovako rekla, odmah me neka muka uhvatila. Ima u ozetu nešto da je Sarp našao način kako će dokazati da je policajac i nevin... Iako, ostajem pri svome, mislim da je neka zamaka. Tj. nadam se. Ili igra u igri.

Ja čekam tvoj, da ne bi bilo da sam nešto krivo zaključila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 5:32 pm

Od glumaca kojeg sam vidjela ispred hotela je jedino bio Ugur. A on je moguće kao onaj za akcijske scene. I neki koji je bio statist u nekim nastavcima. Celalov čovjek.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 5:33 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 6:02 pm

Celal je saznao da su braća našla jedan drugog. Celal koji je poludeo od besa pred tom istinom, odlučan je da se osveti Sarpu i Mertu za to što su igrali igru. Celal ovog puta neće prepustiti stvari sreći i da mu ne bi pobegli, strpljivo, korak po korak hvata braću Yilmaz u zamku. Za to vreme su sve oči uprte u Eylem koja još uvek ne zna veliku istinu. Dok se s uzbuđenjem očekuje da Eylem sazna da je Mert zapravo Umut, Sarp nalazi način da dokaže da nije ubio direktora Yusufa. Za to vreme Yesim koja je pobegla iz kuće na farmi u neočekivanom trenutku traži pomoć od nekog iznenađujućeg.

-----------------------------------------

Snimanje u hotelu bi moglo da ima veze sa ovim da je Sarp našao način da dokaže da nije ubio Yusufa.

Epizoda će se sastojati otmice i Sarpovog dokazivanja da je nevin. A ovo za Eylem su izgleda ubacili u ozet da bude duži. Svi smo polucdeli od uzbuđenja kada će Eylem da sazna za Umuta.

Od koga li Yesim traži pomoć i šta će ona na prkingu gde su ova dvojica oteti? Neočekivana osoba bi mogli da budu Sarp ili Mert. Jer, prema ozetu su oteti negde na početku. Tebalo bi da su kasnije uspeli da se oslobode.

Ne možemo ništa da zaključimo bez fragmana, a fragman dobro nisu dali u ponedeljak. Nemoguće da u četvrtak nemaju dovoljno materijala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 6:04 pm

Nemoj da smanjujes, super je ovako, kad nemam vremena da njuskam, imam sve informacije.
Ionako uskoro necemo imati sta da istrazujemo.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 6:05 pm

Samo ti Poncha nastavi,ne radi se tu o ludosti,nego o inteligenciji.Kad si spomenula danas
La Boom,pitam se što je tamo bilo,kad se sjetih slike...ja uopće nisam
povezala da je slikana ispred .
Oprostite neću više...mislim i ja da nije s njom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 6:17 pm

Ozet je zanimljiv. Nije nam puno rekao, osim ovog što znamo.

Ako je Yesim pobjegla, a u istoj odjeći na autoparku onda je uhvaćena?! Od koga je tražila pomoć? Merta? Sarpa? Alyanaka?

Imaju sigurno dovoljno materijala. Nije mi jasno što ga nisu stavili.

Ok, onda. Nije mi problem staviti ovako kad nešto nađem. Ne stavljam opet svaku sliku, pretpostavljam da to i sami odmah vidite. Kad svi objavljuju svugdje. Za hotel sam stavila jer tada nisam još vidjela kod nikoga.

Veronika, La Boom je ona slika od jučer. Prepoznala sam odmah i našla sliku. Dečko koji je stavio imao je i napisano La boom.

E nećeš više, kad si unijela nervozu. Samo ti piši. Meni je super. Nisi ni rekla, ali se znalo o čemu misliš. Nisam valjda krivo zaključila?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 6:20 pm

kezz Saro umirem, pa svi čekaju da Eylem sazna,a ti tako baš nemaš srca. lol!

Što se Yešim tiče možda se obrati Alyanaku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 EmptyFri Jun 09, 2017 6:22 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 IMG_0834
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIV deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: