Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyFri Mar 31, 2017 9:33 pm

Vidjela sam u grupi, na fejsu, neka se cura slikala sa Stankom, pričala i snimla neki video recitacije. Nahvalila ga je.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyFri Mar 31, 2017 9:42 pm

Aaaaaa, umreću ti sad.

A, šta je rekla, ajde od reči do reči? Znaš koliko mi je bitno.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyFri Mar 31, 2017 9:42 pm

Daj taj video. oho-ho
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyFri Mar 31, 2017 9:46 pm

Ne mogu ti nešto što je u zatvorenoj grupi staviti.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyFri Mar 31, 2017 10:42 pm

Pih, Fi ne moze da se gleda van Turske zbog autorskih prava.

Mnogi su na premijeri.
Na tw se opez svadjaju. Sto Caga nije otisao, sto je Kivo otisao, haos. Ne vidim sta ce Caga tamo, koliko znam nije blizak ni sa kim ko glumi u toj seriji. Mogao je jedino ko Kivo i Riza da ode zbog Ay yapima, ali pretpostavljam da nije hteo zbog traceva i novinskih natpisa koji bi usledili. Razvlacili bi ga mesec dana po novinama.

Ajme koliko je samo ona Berrak ruzna.

Slike su mi dobre, ozet mi se ne svidja. Opet cemo imati epizodu u kojoj se nista nece desiti. Sada cu da prevedem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyFri Mar 31, 2017 10:44 pm

Ilker i Burcin su na premijeri, najverovatnije je istina da ce Ilker biti Berenin partner u onom filmu sto pise Ece, ja sam se sve nadala da ce biti Caga.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyFri Mar 31, 2017 10:49 pm

Fusun odlazi kod Kudreta u kucu da bi spasila Melek i Mustafu. Ne zna da je Kudret poslao Melek kuci. S druge strane, Celal misleci da je Mustafa mrtav, poslao je svoje ljude da ubiju Kudreta i sve oko njega. Fusun ne zna za tu opasnost. Sarp u poslednjem trenutku saznaje za situaciju i pokusava da spreci. Celal je besan na Kudreta koji mu je oteo decu. Nece se smiriti dok ga ne ubije. Davut, koristeci Fulyu, sprema Kudretu veliku zamku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 12:50 am

Nisam znala da ne može.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 8:49 am

Kako ne može? Eno je već i prevedena. Mislim da sam čitala i ja sinoć, ali da je to bilo samo zato što je premijera.

Ja sam vidjela da je premijera, ali me nije baš zanimalo. Vidjela sam par slika.
Vidjela sam da je dosta glumaca išlo koji su ili prijatelji ili zbog Ay yapima. Jesi li ti očekivala da će se Caga pojaviti? Ili jedino ja nisam.
Bacila sam malo oko i vidim da su neki prozivali Cagu.

Ozet je ništa.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 9:02 am

Glupo je što nema mogućnost prikazivanja u drugim zemljama. Onda neka Caga ne glumi u internetskim serijama.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 12:01 pm

Na Puhu ne može da se gleda, dalje nisam istraživala. Ali pretpostavljam da će da otvore i za inostranstvo, glupo je da može samo u Turskoj.
 
Nisam očekivala da će se Caga pojaviti, čak sam bila sigurna da neće. Nije bio niko od Icerde ekipe osim Rize. Moguće čak i da su imali set. Mada i da nisu, Caga ne bi došao.

Kivo je vezan i za Ay yapim i za Star, tako da je došao i zbog jednih i zbog drugih.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 1:06 pm

Znam da se na Puhu ne može, ali vjerojatno je netko već skinuo kad postoji već i s prijevodom.

Tako i ja. Nisam mislila da će ići. Onda sam vidjela da se neki bune gdje je. Bio je i Uluc i Riza, a čini mi se i Damla. Tako da je i Icerde ekipa bila.

Mislim da je Caga bio sinoć do La Booma.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 1:17 pm

Nisam videla Damlu i Uluca, samo Rizu.
 
Ma Caga takve situacije izbegava, čist materijal za novinarska naklapanja.
 

U La Boomu je sinoć bilo nešto, i Basak nije bila sa Kivom, bila je u La Boomu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 1:24 pm

Je, bili su i oni. Vjerojatno je puno glumaca bilo pozvano. Otišli su oni koji su htjeli. Neki vole te gužve, novinare, odijevanje, premijere...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 1:46 pm

A, i Gizem je bila. Onaj ko je tamo ocekivao Cagu stvarno je budala. Gizem, Serenay, Berrak...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 1:47 pm

Isto kažem.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 7:04 pm

Najava je večeras.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySat Apr 01, 2017 8:56 pm

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySun Apr 02, 2017 8:04 am

S razlogom je Cagina fan grupa ego fan grupa. Bez njega ništa ne može. Uvijek o njemu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 17596785_252803071848630_2315797957426806784_n


Opet je dobio neku nagradu na kojoj se nije pojavio i mislim da mu neki fanovi već počinju zamjerati na tome.
http://www.haberturk.com/magazin/televizyon/haber/1446834-magazin-oskarlari-odul-toreni-gerceklesti 'Magazin Oskarları Ödül Töreni'
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySun Apr 02, 2017 12:03 pm

Fragman mi se sviđa. Interesuje me koga Sarp i Mert zajedno jure. Možda pokušavaju da izvuku Mustafu.
Sad je jasno zašto je Celal otišao kod Yusufa da sve prizna, Kudret je to tražio u zamenu za Mustafu. Ali pretpostavljam da će taj slučaj da reši Davut, na kraju pzeta piše da sprema Kudretu zamku. I tako će Celal opet da se izvuče.
Mislim da je stvarno vreme da Mert ili Sarp počnu sa sumnjaju i da slede neki trag koji će ih dovesti do istine. Ostalo je još 12 epizoda, valjda neće ceo rasplet da stave u poslednje dve, tri.
 
Videla sam za nagradu i da mu fanovi zameraju. Šta da jažem, i ja mislim da bi nekad trebao da se pojavi na dodeli tih nagrada.
 
Evo, znala sam, nije ni bio tamo, oni pišu, da je bio to bi bilo kao da je pala bomba, pisali bi danima.
 

Usput, Serenay, Berrak i Busra su bile užasno obučene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySun Apr 02, 2017 3:15 pm

Ma već će se nekako izvući i doći do Mustafe.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySun Apr 02, 2017 9:05 pm

Bodrum masali
 
Teško je navići se na gledanje turskih serija od sat vremena. Još je i problem što su jednu epizodu podelili na dva dela, pa tek posle toga počinju sa pisanjem scenarija od 60 minuta. Kanal D je definitivno posle Showa kanal sa nagorom vizijom, planom i programom. Serije koje su trebali da ostave za početak nove sezone, započeli su u aprilu i pukli na svim poljima. Da su bar obavestili na vreme da će da skrate seriju pa da se napiše scenario od 60 minuta, ovako nismo gledlali ništa, čak ni ono što je bilo u fragmanu. Definitivno je za seriju od 60 minuta potrebno da se izbace svi nepotrebni likovi, Ferdi, Lal, Borina majka, čak i Suha. Gozde i Evren trebaju maksimalno da se smanje i da se fokusiraju na parove.
Da je epizoda cela rpikazana koliko vidim po fragmanu, bila bi dobra epizoda, u sledećoj ima simpatičnih scena.
 
Uopšte mi se ne sviđa čak ni aluzija na to da bi moglo nešto da bude između Maye i Faryalija. Stoji da Yildiz ne volim, ali Faryali je voleo dvadeset godina, posle toliko čekanja i svega što je učinio za nju sama pomisao na to da bi mogao da završi sa drugom, kao prvo nije Faryali koga mi znamo, a kao drugo uvreda je za gledaoce koji vole taj par. Nadam se da scenarista nema nameru da ode u tom pravcu, inače će biti šteta.
 
Su je jedva dočekala da se ljuti na Kelebeka bez razloga, više se drala ona na njega, nego Asli na Atesa. Još u fragmanu se pojavljuje neka Kelebekova bivša, vala Kelebeku neće biti ni malo lako, a ni nama sa ovom što samo dreči. I na osnovu čega Su samo doliva ulje na vatru i lupeta bezveze, umesto da pokuša da ih pomiri. Bukvalno podržava Asli u besu, daje joj gas.
 
Ali Kelebek kad nije hteo da sedne sa Atesom u kola nego je krenuo motorom, možda ćeš i mene da poljubiš. smeh Tu sam se naglas nasmejala.
 
Ne mogu da verujem da je Ates poslušao Ferdija i otišao na Aslina vrata da je zaprosi, yok artik. I to koja prosidba, kliše nad klišejima sa ambulantnim kolima. Nadam se da Asli neće reći da, jer to nije Asli. Nije žena koja se bespotrebno ljuti da bi na kraju pristala na prosidbu, kao da je samo to čekala. Ni Ates ni Asli nikada nisu bili toliki kliše.
 
Ovaj scenarista kao prvo ne poznaje žene. Bukvalno je podelio žene na dva dela i nema sredine. Ja nisam feministkinja, mrzim taj pojam, ali po meni je za svaku zaljubljenu i povređenu ženu uvreda da mušakrac vadi fleke tako što će da je zaprosi. To mora da se desi spontano i zato što muškarac to želi, a ne kao iskupljenje i kao da je ženi jedini cilj u životu da se uda.
 
Uf Ates yaaaaaa, šta znači hitna pomoć i prosidba ispred vrata, deliricem! Hajde on ne zna šta će sa sobom samo da bi mu Asli oprostila, ali Su i Kelebek su došli sa njim, kako Su nije pokušala da ga odgovori od te budalaštine.
 
Još su napisali da Asli gleda onaj prsten, na kraju će da prihvati i tu će mi totalno biti pokvarena magija njiih kao para.
 
Scena sa pomorandžama je bila slatka, ali ako te je devojka juče videla da se ljubiš s drugom, danas ne možeš da se iskupiš sa pomorandžama i zajebancijom.
Pomirenje bi bilo najbolje da je otme, odvede na ono njihovo ostrvo i da tamo pričaju, ali Ates sluša Ferdija. facepalm
 

Jedino što mi se svidelo u epizodi je jedna Aslina rečenica.Ta  rečenica je objasnila situaciju i njena osećanja. ’Ja sam mesecima maštala da te poljubim, a ustvari je tako lako’.  Znači, ja sam te mesecima volela i čekala, a sada dođe neka tamo i poljubi te lako bez problema. Nije ona ljuta zbog tog poljupca, da su njih dvoje normalno počeli vezu i da ona nije mesecima gledala njega sa drugom i patila, brzo bi mu prešla preko ovoga. Ali nisu, sada su isplivale na površinu sve tadašnje patnje koje je potisnula u sebi i prešla preko njih. Iako ne krivim Atesa za taj period, u početku nije ni on bio svestan da je zaljubljena u njega, niti joj je dao povod, kasnije je postao itekako svestan, ali se nije distancirao, naprotiv, otvoreno je flertovao sa njom, a istovremeno bio sa Alarom pred njenim očima. Asli je puno patila i trudila se oko njega, on je lako bez mnogo truda samo uživao u toj ljubavi, sada je red na njega da se trudi. Volim kada se parovi po tom pitanju izjednače, a ne da se samo jedna strana trudi i pati. To naravno ako Asli ne prihvati ovu glupost od prosidbe, inače ne vidim nikakvu logiku za ovaj zaplet oko Lal, mogao je da je zaprosi i bez toga.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 C8baog4WsAEm15_


EDIT: Uzaya sam zaboravila da spomenem. S jedne strane me je nasmejao, ali s druge strane moje simpatije prema njemu ponovo postaju upitne, jer sam u ovoj epizodi ponovo pomislila da je zaljubljen u Asli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptySun Apr 02, 2017 11:41 pm

Sta se desava u ego taboru? Danas su ceo dan toliko bili dosadni sa Duygu da sam prestala da ulazim na timeline direkto sam isla na BM tag dok sam gledala epizodu. Sad sam usla, vidim medjusobna svadja medju fanovima. Jel se nesto novo desilo ili mu i dalje sole pamet sta treba da radi?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyMon Apr 03, 2017 12:23 am

Ajme koje budaletine, ovo je prestrasno.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 EmptyMon Apr 03, 2017 7:34 am

Na neviđeno se slažem s tobom za BM.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: