Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 12:43 pm

Zato sam i pitala zbog filma. Vidim razne isječke u kojem se spominje snimanje filma u Americi.

Ja sam to primijetila, ali scenaristi se pogube i na sve više misle. Ili računaju da ženske imaju dovoljno serija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 2:55 pm

Pa, bila je blaža varijanta, robovi moji. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 2:58 pm

Sara otpisala Sarmel?

Definitivno Turcima ovo nije uspešna sezona, pukli su na svim poljima. Sinoć gledam ZeySin, prelepi su toliko da me duša boli što su od takvog potencijala napisali mlaku nazovi ljubavnu priču. Čak su im i hemiju skuvali kao špagete.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 6:20 pm

Pa gdje su nestale one zlatne cure koje sam ja čitala,sad jedna od njih želi vratiti kmetstvo,a druga bi ubila Melek,Fusun,vjerojatno i Handan ... lol!


Što reći nego se složiti , odlična epizoda,ustvari meni je malo onih koje nisu bile
odlične,neka ima dovoljno Sarpa,a rado gledam i prepucavanja Celal-Kudret..pa sad još zabrinuti Davut ..zanimljiv lik i ovaj Serkan.Navikla sam se na činjenicu da im je ljubavna priča manje bitna iako se svaki put nadam bit će nešto.


Mnogi se žale da im je Alyanak dosadio,meni nije,a u zadnjoj ep su mi on i Berke bili odlični,naravno da ne mislim na ono"no bilyorum abi" e to mi je dosadilo nego na početku "stisni zube",pa" vrti mi se u glavi od turbulencije" a kad Sarp dođe kod njih i nazove ih grobari,,,Volim Alyanaka zato što je iskren prema sebi i svjestan je da samo na taj način može opstati...

Da nije Cage možda ne bih ni počela gledati ovu seriju i bilo bi mi žao zbog toga jer bih propustila mnoge odlične glumce Cetina,Ugura ,Yildiraya..

Ovaj što je glumio Mestana će glumiti u seriji Soz,a glumit ce i Meric Aral.

Naj scenu mi je teško izdvojiti,ustvari samo one sa Mertom su zanimljive,šalim se jer su se meni Arasovci popeli na vrh glave..stalno koja glumčina... Caga kao da ni ne glumi u seriji..Dive se onom padanju u nesvijest,a da Sarp to napravi rekli bi da je glup...Morala sam se malo izjadati..

Ipak bih izabrala scenu kad Celal bira,svi su bili odlični,iza nje mi ide scena Sarp- Kudret kad Kudret pita Sarpa" da se ne prisjećaš prošlosti".

Meni je bilo žao Melek kad je izašla iz auta na kraju,dođeš među svoje drage,a oni su se nadali
da je Mustafa taj koji će biti spašen,pa se ona pravda,ima osjećaj krivice..

Sad bi mogao Kudret obećati Fusun da neće ubiti Mustafu,ali da ga neće ni vratiti Celalu...

Ja isto očekujem da bi se Metin mogao pojaviti,to što Fusun misli da je umro u zatvoru ništa ne znači..

Kudret je isto bio u zatvoru,još u 25 kad je ispitivao Alyanaka o Sarpu pitao je koji je to Metinov sin stariji ili mlađi...pa mi sve vuče na to da mu se Metin povjerio.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 9:26 pm

Veronika, samo da te podsetim da sam ja od početka bila za to da se ubiju Eysun. lol!
A, kmetstvo nema potrebe da se vraća, svakako je tu. smeh

Šalu na stranu, jel' zna neko kakva je ova nova Aslina i Ozcanova Istanbullu gelin?
Jedva sam prepoznala Ipek Bilgin.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 10:05 pm

Veronika ::

Što reći nego se složiti , odlična epizoda,ustvari meni je malo onih koje nisu bile
odlične,neka ima dovoljno Sarpa,a rado gledam i prepucavanja Celal-Kudret..pa sad još zabrinuti Davut ..zanimljiv lik i ovaj Serkan.Navikla sam se na činjenicu da im je ljubavna priča manje bitna iako se svaki put nadam bit će nešto.

Ma meni su većina njih dobrih, nijedna nije loša, bilo je jedino nekih malo dosadnijih kad su vladali određeni likovi...
U ovoj recimo nije ni bilo toliko puno Sarpa, a opet je epizoda bila super. Zapravo, epizoda u kojoj su dobro zastupljeni bili svi likovi. Bitniji, naravno...
Serkan je neki manijak, ali scena s njim i Sarpom je odlična.

Veronika ::

Mnogi se žale da im je Alyanak dosadio,meni nije,a u zadnjoj ep su mi on i Berke bili odlični,naravno da ne mislim na ono"no bilyorum abi" e to mi je dosadilo nego na početku "stisni zube",pa" vrti mi se u glavi od turbulencije" a kad Sarp dođe kod njih i nazove ih grobari,,,Volim Alyanaka zato što je iskren prema sebi i svjestan je da samo na taj način  može opstati...

Meni je Alyanak jedno vrijeme pao malo sa svojim forama, ali opet mi se nekako izdigao. Možeš misliti što bi se on toliko zauzeo za Mustafu da ga nije Sarp uhvatio kao grobara. Dosljedan u okretanju strana... Ili kako bi Sarp rekao, ništa ne može bez njega.

Veronika ::

Da nije Cage možda ne bih ni počela gledati ovu seriju i bilo bi mi žao zbog toga jer  bih propustila mnoge odlične glumce Cetina,Ugura ,Yildiraya..
Ne bih ja sigurno gledala, ali drago mi je upoznati ove glumce.

Veronika ::

Ovaj što je glumio Mestana će glumiti u seriji Soz,a glumit ce i Meric Aral.

Čini mi se da glumi i Aybuke (ili kako se već zvala tj. zove ona iz MC-a koju je Yaman upoznao na ljetovanju).

Veronika ::

Naj scenu mi je teško izdvojiti,ustvari samo one sa  Mertom su zanimljive,šalim se jer su se meni Arasovci popeli na vrh glave..stalno koja glumčina... Caga kao da ni ne glumi u seriji..Dive se onom padanju u nesvijest,a da Sarp to napravi rekli bi da je glup...Morala sam se malo izjadati..

Naravno da je Aras glumac, da se Sarp tako bacio, bio bi retardiran. Vjerojatno je glup i što je ležao na podu kao kornjača pa ga Mert sprda na račun toga... A i još jednom ga je braco spasio.
Šalu na stranu, jako me dojmilo pružanje ruke...

Veronika ::

Ipak bih izabrala scenu kad Celal bira,svi su bili odlični,iza nje mi ide scena Sarp- Kudret kad Kudret pita Sarpa" da se ne prisjećaš prošlosti".

Ne znam, sve sam scene odgledala toliko puta da ne mogu reći e ta je scena najbolja. Svaka mi ima nešto posebno. U svakoj jedna emocija predvlada, a opet u svima sve isto. Nemoć...
Kad Celal bira, vidi se da čovjek kad kaže da želi Melek živu misli neka ona bude ta koja će umrijeti. Jer on nije birao tko će preživjeti, nego tko će umrijeti. Svi su scenu odradlili odlično. Yesim koja je mislila da je spasio Mustafu, a Sarp nije ni znao što znači.
Pak ta scena kad uđu u kuću, a maleni misli da će ga Sarp spasiti. Sarp ima sreće što je izvukao živu glavu. I njegova nemoć. U tom trenutku mi je nedostajo možda jedan prikaz djece...

Veronika ::

Meni je bilo žao Melek kad je izašla iz auta na kraju,dođeš među svoje drage,a oni su se nadali
da je Mustafa taj koji će biti spašen,pa se ona pravda,ima osjećaj krivice..

I meni je bilo žao Melek kad je izašla iz auta. Praktički joj se nisu obradovali. Imala sam osjećaj kao da je okrivljuju. Što će tek biti kad sazna da nisu htjeli nju, nego Mustafu iz automobila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 10:06 pm

Bondarenkova, ne čitaš Saru. Ona je počela gledati tu seriju. Koliko znam i odustala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 10:47 pm

Poncha ::
Ja sam to primijetila, ali scenaristi se pogube i na sve više misle. Ili računaju da ženske imaju dovoljno serija.
 
Ja ne mislim da se pogube, nego da neće da napišu. Ne mogu da budu pogubljeni 27 epizoda.
Ponedeljkom baš i ne, Paramparca se završilo, ostaje samo KC, zato će biti lider u totalu.
 
Mrs Bondarenko ::
Sara otpisala Sarmel?
 
Definitivno. Uopšte više nemam namreu da se nerviram zato što nemaju scene, niti više bilo šta očekujem. Šta god da se ubuduće desi vezano za Sarmel ili za Eymer je potpuno neuverljivo, jer obične srednjškolske ljubavi su veće od ovoga što oni nazivaju velikim ljubavima za koje se gine i žrtvuje.
 
Mrs Bondarenko ::
Definitivno Turcima ovo nije uspešna sezona, pukli su na svim poljima. Sinoć gledam ZeySin, prelepi su toliko da me duša boli što su od takvog potencijala napisali mlaku nazovi ljubavnu priču. Čak su im i hemiju skuvali kao špagete.
 
Nisam još odgledala epizodu, pa ne mogu ništa konkretno da kažem, ali mi je već sada potpuno neuverljivo da par koji pre vremenskog preskoka nije bio ni zajedno, sada je u braku.
 
Veronika ::
Pa gdje su nestale one zlatne cure koje sam ja čitala,sad jedna od njih želi vratiti kmetstvo,a druga bi ubila Melek,Fusun,vjerojatno i Handan ... lol!
 
I Handan, naravno, to svakog trenutka očekujem, ova pokretna reklama i zombi će nažalost biti do kraja.
 
Veronika ::
Navikla sam se na činjenicu da im je ljubavna priča manje bitna iako se svaki put nadam bit će nešto.
 
I ja sam se navikla, ali ne mogu da kažem da mi nije krivo, ljubavna priča u ovoj seriji je imala veliki potencijal.
Nisam ni pekivala da bude u prvom planu, znala sam da će taj deo biti manje bitan, problem je što uopšte nije bitan.
 
Veronika ::
Mnogi se žale da im je Alyanak dosadio,meni nije,a u zadnjoj ep su mi on i Berke bili odlični,naravno da ne mislim na ono"no bilyorum abi" e to mi je dosadilo nego na početku "stisni zube",pa" vrti mi se u glavi od turbulencije" a kad Sarp dođe kod njih i nazove ih grobari,,,Volim Alyanaka zato što je iskren prema sebi i svjestan je da samo na taj način može opstati..
 
Meni je Alyanak ponekad dosadan, ponekad zanimljiv, ali mi ne smeta. Niko ga ne forsira previše, ima malo scena i bolje da gledam njega nego Fusun, Coskuna, Yusufovog sina.
 
Istina je ovo što kažeš da je iskren prema sebi. ’Filozofija pametnog šakala’. Alyanak je inteligentan, prevarant je, nije veran, ali je svestan sebe i svojih mogućnosti.
 
Veronika ::
Ovaj što je glumio Mestana će glumiti u seriji Soz,a glumit ce i Meric Aral.
 
Videla sam za Mestana i Meric. Svakako nemam nameru to da gledam, ne privlači me ni tema, ni glumci, nisam neki ljubitelj Tolge, iako mnogi kažu da je dobar glumac.
 
Samo, Eymer će sada da ostane bez fanova, pošto su većina Tolgini fanovi.
 
Veronika ::
Naj scenu mi je teško izdvojiti,ustvari samo one sa Mertom su zanimljive,šalim se jer su se meni Arasovci popeli na vrh glave..stalno koja glumčina... Caga kao da ni ne glumi u seriji..Dive se onom padanju u nesvijest,a da Sarp to napravi rekli bi da je glup...
 
Ne čitam ih pa ne mogu da mi se popnu na vrh glave, i sama mislim da je Aras dobar glumac, ali toliko preteruju (preterivali su u početku dok sam ih čitala, pretpostavljam da se situacija nije promenila) da su u stanju da ljudima koji ih čitaju ogade Arasa. Poncha i ja smo veći Cagini fanovi nego što su oni svi zajedno Arasovi, ali mi nikada nismo uzdizale Cagu tako što smo umanjivale bilo čiji talenat i umeće u nekoj njegovoj seriji. Naprotiv, obožavam da ga gledam naspram velikih glumaca.
 
Veronika ::
Meni je bilo žao Melek kad je izašla iz auta na kraju,dođeš među svoje drage,a oni su se nadali da je Mustafa taj koji će biti spašen,pa se ona pravda,ima osjećaj krivice..
 
Mene je Melek mnogo razočarala, u njenu ljubav sam verovala više nego u Sarpovu, Mertovu, Eyleminu, sada se izjednačila sa njima. Ali najviše me je razočarala zato što je odmah oprostila Celalu. Kada na sve to dodamo Bensuinu glumu, da je u sledećoj epizodi ubiju, ne bi mi bilo nešto mnogo žao.
 
 
Mrs Bondarenko ::
Šalu na stranu, jel' zna neko kakva je ova nova Aslina i Ozcanova Istanbullu gelin? Jedva sam prepoznala Ipek Bilgin.
 
Ja sam bacila pogled zbog Asli i Ipek, serija umire od klišea. Svaki kliše koji možeš da zamisliš, naći ćeš ga u toj seriji. A Ozcan se više uvoštio igrajući stalno istu ulogu, sa stalno istim mimikama. Kusura bakma, znam da ga voliš, ali tako je.
Uglavnom, onje bogataš iz Burse, ona je pevačica iz Istanbula, zaljubljuju se na prvi pogled, njegova majka mrzi Istanbul i ljude iz njega, hoće da ga oženi drugom devojkom, on se ženi sa Asli i dovodi je kod majke u kuću i tu počinje zaplet.
 
Poncha ::
Šalu na stranu, jako me dojmilo pružanje ruke...
 
I mene, baš je bila emotivna scena, pogotovo uz onu muziku. Koliko je muzika važna za neke scene.
 
Poncha ::
U tom trenutku mi je nedostajo možda jedan prikaz djece...
 

Slažem se, definitivno su trebali kada je Sarpova trauma izašla na površinu da prikažu malog Sarpa.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyWed Mar 29, 2017 10:50 pm

Odgledala sam Serenayin i Nejatov film. Ništa posebno, osim mog Nejatcima :cereeeeek: .

Razvučena radnja totalno bezveze, ni kraj mi se ne sviđa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyThu Mar 30, 2017 1:07 am

Poncha ::
Bondarenkova, ne čitaš Saru. Ona je počela gledati tu seriju. Koliko znam i odustala.

Mora da je od eseja o Icerdeu i BM-u nekako promaklo. Zato što ja sve u nadi da ću uspeti da vas stignem sa ovih 10 epizoda koliko kaskam već mesecima pola stvari ne čitam namerno. tuzni

Sara Ulusoy ::

Definitivno. Uopšte više nemam namreu da se nerviram zato što nemaju scene, niti više bilo šta očekujem. Šta god da se ubuduće desi vezano za Sarmel ili za Eymer je potpuno neuverljivo, jer obične srednjškolske ljubavi su veće od ovoga što oni nazivaju velikim ljubavima za koje se gine i žrtvuje.
 
Odgledala 17, ako zanemarimo činjenicu da je Sarvut tuča genijalno odgljumljena i snimljena, meni nije jasno šta će tu Melek. Isto i kad je oteo Coskun, Sarp se nešto rastužio i kaže Yusufu da ide po devojku koju voli ili šta je već rekao, ja se našla u čudu. Kad su oni nama prikazali tu ljubav? ne znam
O Eymeru da ne govorim, njih sam nekako u startu odbacila i ne pogađa me ništa što se dešava sa njima. Izgleda treba prihvatiti da je serija suva akcija i da scenaristi nemaju nameru da se posvete ljubavnoj priči.

Sara Ulusoy ::

Nisam još odgledala epizodu, pa ne mogu ništa konkretno da kažem, ali mi je već sada potpuno neuverljivo da par koji pre vremenskog preskoka nije bio ni zajedno, sada je u braku.

Čekam tvoje utiske, živa nisam. Ja sam se pola epizode nervirala, drugi deo sam nekako počela da prihvatam novi obrt, a kraj mi je ulio nadu da se serija može vratiti na početni nivo. Puno toga tek treba da popljujem, ali najveće razočarenje mi je možda upravo ZeySin, tj. razviće njihove priče. U prethodnoj smo videli predivnu izjavu ljubavi, u ovoj imamo dvoje ljudi u braku koji se ponašaju kao penzioneri, nikakva prisnost, o poljupcu da ne govorim. Čak su mi nekako i odnosi zahladneli, bilo je par lepih trenutaka, ali vrlo malo i vrlo bledo. Pogotovo sa Zeynepine strane ne osećam ništa, kao da ga ne voli. tuzni
Jedino dobro u epizodi je povratak kraljice. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Wz_-oupcNMM

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 UZ59dhnNukE

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 MEfDU2v4zEA

E, da, scenaristi su nam se smilovali i dali sliku sa venčanja, zamisli. Pritom mi se čini da je montaža, pogledaj Cansuinu glavu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 21j3bth

Neverovatno kakvi talenti da sve potencijalno dobro upropaste, par koji je imao hemiju u scenama koje nisu ni bile ljubavne su napravili kao dve kuvane špagete.
 
Sara Ulusoy ::

Ja sam bacila pogled zbog Asli i Ipek, serija umire od klišea. Svaki kliše koji možeš da zamisliš, naći ćeš ga u toj seriji. A Ozcan se više uvoštio igrajući stalno istu ulogu, sa stalno istim mimikama. Kusura bakma, znam da ga voliš, ali tako je.
Uglavnom, onje bogataš iz Burse, ona je pevačica iz Istanbula, zaljubljuju se na prvi pogled, njegova majka mrzi Istanbul i ljude iz njega, hoće da ga oženi drugom devojkom, on se ženi sa Asli i dovodi je kod majke u kuću i tu počinje zaplet.

Mašala. rolleyes
Ne ljutim se za Ozcana, što bih, posebno zato što ja nisam ni gledala mnogo njegovih serija, fokusiranija sam na filmove, a tu su mu uloge stvarno sve na isti kalup. Ti znaš protiv koga ne smeš ništa loše da kažeš, za ove druge ti je sve dozvoljeno. lol! Kad se setim samo šta si mi sa EAD-om radila. smeh
Btw, kad sam kod filmova, jel' izašao onaj njegov i Nurgulin?

Sara voli Nejata? Jesam ja nešto propustila? smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyThu Mar 30, 2017 2:20 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 17662215_644298725754672_7604393941512749056_n
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyThu Mar 30, 2017 2:31 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 C8Ko7c6VYAQA0Rf
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyThu Mar 30, 2017 5:07 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyThu Mar 30, 2017 6:41 pm

S: Mama...
F: Sine...
S: Najzad si saznala.
F: Mislila sam da sam te izgubila. Mislila sam da si postao mafijaški čovek.
S: Želim čvrsto da te zagrlim i da plačem. Ali odrastao sam čovek, mama.
F: Sarp... Dušo moja...
 
--------------------------------------------
 
 
Dobro su se setili da daju fragman u toku dana i bez da ih fanovi preklinju.
 
Fragman je strateški velika greška, trebala je da bude akcija i trebalo je da bude nešto što ne znamo. Znamo da Fusun zna za Sarpa, suočavanje mislim da niko nije očekivao. Zahvaljujući liku Fusun i Nihal, scena me uopšte nije dirnula, totalno sam ostala ravnodušna. Što se mene tiče mogli su uopšte da ne daju fragman.

Jedino što mogu da kažem, ne znam kako tu ženu nije sramota da je dvadedsetšestogodišnji Cagatay koji ima 6 godina glumačkog iskustva ovoliko pregazi u emotivnoj sceni. Čoveku su oči krvave, sav se naduo od plakanja,drhti mu glas, njoj cure dve kapi vode. Zbog nje je scena upropašćenja i nije me dirnula. Više bi me dirnulo da je Sarp sam sa sobom imao ovakvu scenu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyThu Mar 30, 2017 8:52 pm

Dali su fragi ranije, najviše zbog posljednjeg rejtinga. Pretpostavljam. I ovo im je bila scena koju su imali snimljenu. Akcijske scene su se snimale jučer pa bi to moglo u drugi fragi.

Pretpostavljam da su ovim igrali na žensku publiku. Ono što ne znamo kako i zašto je Sarp saznao.

Scena me se dojmila zahvaljujući Cagi. Taj čovjek kad misliš da je sve suze isplakao on snimi još. I to je tada na setu bilo gomila ljudi. Pa se ti koncentriraj na snimanje.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 8:36 am

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 9:34 am

Nikako ne mogu da se pomirim sa tim da ovaj covek ama bas ni za sta nema ukusa.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 10:56 am

Sara Ulusoy ::
Nikako ne mogu da se pomirim sa tim da ovaj covek ama bas ni za sta nema ukusa.

smeh
De gustibus non est disputandum. lol!
Ajmo sad da je prevedemo na ruski i turski. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 12:01 pm

Meni je to auto isto ono kad je Caga bio u bolnici. Maslak. Druga boja jedino.

Ili sam ja ćorava. Ako je tako, auto i nije novo.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 ,1TThtQSb60e2OrxQaphEFg
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 1:02 pm

Zevkler ve renkler tartisilmaz. smeh

Ama njegov ukus je stvarno diskutabilan na svim poljima. smeh

Jeste taj auto, ali u tekstu pise da ga je ofarbao. Valjda da bi bio jos ruzniji. facepalm smeh


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Fri Mar 31, 2017 1:17 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 1:05 pm

Znam da piše, ali nije novi onda. Mislim, je. Ali kasne par mjeseci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 1:19 pm

Nisu fanovi saznali ranije, pa nisu imali izvor informacija.
U to vreme su pisali za Cayenne, a to se ispostavilo kao neistinito.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 2:23 pm

О вкусах не спорят. smeh

Stas nije takav, on za sve ima ukusa osim za žene. smeh
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 9:25 pm

Ma kako sam ja skužila da je isto auto, mogli su tako i novinari, oni su uostalom slikali ga. I odavno više ne vozi Mercedes. Zapravo, odavno Cagu nisam vidjela da vozi.

Dobre su slike. Sarp i Mert su zajedno u nečemu.


Bondarenkova, ti se govoriš da nisi jedina s ovog područja koja voli Stanka.

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 EmptyFri Mar 31, 2017 9:28 pm

Jel'? Koga još znaš? kezz
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo   - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIII deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: