Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 8:08 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2WsLo1XgAAyG-L
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 8:09 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2WsjTDXAAA28Qi
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 8:16 am

Ista stvar. Nisam ni ja sinoć pratila puno.

Epizoda i rejting su više nego odlični. Premašeno 10. U sve tri kategorije odlični, ozet odlično gledan. Bravo za njih.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 8:27 am

Cim je akcija i pistolji odmah je rejtin odlican.
Ali sa ovakvim rejtingom druga sezona is loading...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 8:50 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 8:52 am

To je točno. Čim su pištolji u akciji.

To i jest ono. Najbolja im je serija, najbolji rejting, TV kuća isto može tražiti nastavke i sezonu. A nije mi za dvije sezone baš.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 9:00 am

Sarp kod Merta. <3 U crnom je posebno dobar.

Tv kuca ce najpre i da trazi nastavak. Da se sabere rejting svih njihovih serija manji je od Icerdea. Bukvalno opstaju zahvaljujuci toj seriji. Nikako nije za drugu sezonu, em ce da upropaste seriju, em ce da padne rejting. A u ovo vreme kad se jedva postize dobar rejting, ne verujem da ce ni produkcija ni glumci da kazu ne. Videcemo. Sledece nedelje me bas zanima rejting lista kad pocne Survivor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 9:02 am

Već je stigla prevedena epizoda.


Je ga Sarp preveslao.

Upravo to.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 9:13 am

U Bugarskoj i Grčkoj izdanje.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2UmrmrXcAELes-

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Balkanlarda-cagatay-ruzgari-40337217

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 587cd0e518c77409b4d8fcc4
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 9:26 am

Videla sam da su preveli, pratim zbog mame. Ona je tek luda za serijom. Prosle nedelje je zvala prijatrljica da se vide taj dan kad je izasla epizoda i cujem ona joj govori ne mogu danas, imam neke obaveze, ajde sutra da se vidimo i spusta slusalicu i kaze, jesi ti normalna kakvo vidjanje, veceras imam Icerde. smeh

Dobro ga je preveslao i u slucaju da je policajac i u slucaju da je insajder. Jos ga Mert pita da zajedno rade, to bas tako ide. Mert moze da prevesla samo svoju glupu devojku, cak je i Yusuf poceo da sumnja.

Videla sam to, bice izdanje i za Dubai.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 10:10 am

Kraljica!

Da, baš ga je preveslao. A ovaj sve ustuknuo, prepao se. Vidi ovo kad Sarp vadi mobitel. Upravo to, Mert Eylem vrti oko prsta.

Dobra im je to ideja.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyTue Jan 17, 2017 9:45 pm

Ovdje mi djeluje umorno.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2Yb2rkXgAEfedi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2Yb4SMWQAARItn

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Icerde_set

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2Yh4TJXUAAjNV2

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 8:09 am

Na ovim slikama izgleda ko da ga je poplava izbacila, vidi se da je premoren.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 10:12 am

Ovde pise da ce ova humanitarna kampanja trajati do kraja sezone serije.
http://www.showtv.com.tr/dizi/haber/1356141-minik-kalpler-icerde
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 10:15 am

Upravo sam ovo htjela postaviti i pitati te.

Znači, ovi su za drugu sezonu.


Izgleda preumorno.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2bwwCSW8AEqrSU
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 10:19 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2bsvjHXgAYhGRQ

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 11:11 am

S obzirom da to pise na Show sajtu, moze se reci da je druga sezona izvesna.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 11:14 am

Naravno. Ne bi oni bez veze pisali kraj sezone, a ne do kraja serije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 11:16 am

Veronika, što se tebi čini od nastavka ovog zadnjeg?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 11:18 am

Vidim da su i ovi na tw poludeli. Ali i mi smo totalno nenormalni, mi smo valjda jedina fan grupa koja se nervira zbog druge sezone i rejtinga 9. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 11:21 am

Vidjela sam i ja da su planuli. Čak i najvjerniji Cagini fanovi.

Oni su ovo stavili s razlogom, da nisu htjeli pisati o kraju, napisali bi samo datum do kad traje akcija.

Naravno, mi ego fanovi, nama ako nije po volji, paljba.
Ok, jasno je da produkcija i tv kuća ne želi izgubiti jedinu i najbolju seriju koju imaju, sve ostale su im donekle upitne.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 11:28 am

Zato sto niko nije za drugu sezonu, svi su svesni da ce serija biti upropastena.

Gledam juce fanove BM koliko su se radovali rejtingu 4 i 5, a egofc podigao tw na noge kad je ono jednom rejting bio 9 i 11. lol!

Zato ja sve vreme i govorim o drugoj sezoni. Da je jos neka serija napravila uspeh, Kenanova ce verovatno da pocne u novoj sezoni i to bi im bilo dovoljno, Icerde bi po planu isao 39 epizoda. Ali pre ce BSAG da se zavrsi do kraja sezone nego nasa serija.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 5:18 pm

Odgledala sam sinoć Anne.

Bila mi je malo dosadnjikava epizoda, tako da nemam šta mnogo da prokomentarišem.
Cansu se pojavila prvi put u epizodi u četrdesetom minutu, a dotle smo gledali sve i potrebne i nepotrebne likove. Čak smo gledali i onog Gonulinog prijatelja kako namešta raf u radnji kao da je to toliko važno.

Šta reći za ŽMK Sule, čim je otvorila oči pitala je za Cengiza, kakva ljubav, oči su mi zasuzile, impresionirana sam. naklon Dete nije važno, uvek može drugo da se napravi, važno je da Cengizu ne bude ništa. On nju nije ostavio, neće ni ona njega. I nije, otišla je da se obuče, bila je da se ugreje i da uzme pare i trk kod jedine ljubavi Cengiza. A da, usput je pitala onako neobavezno i za Melek, čula je da je nigde nema i to je to, šta ima dalje da istražuje. Vala ja sam se više bila potresla kad mi je pobegao papagaj, nego Sule što je dete nestalo. Da li su je oteli, ubili, da li se negde smrzla po toj hladnoći, ma koga briga.

S druge strane otmičarka Zeynep rizikuje sve da izvuče dete iz kandži lude majke i svinje očuha. Yok ya, odustala sam od ovog svinja, svinja je bar korisna životinja, a Cengo uzalud troši kiseonik. Otmičarka čak pristaje da ide kod majke na koju je ljuta da bi Turna jela čorbu, sarađuje sa njom i pristaje da je se odrekne najbolja majka na svetu Cahide. S tom ženom debelo nešto nije u redu. Dobro, protiv si, ali nemoj da podvaljuješ priču da brineš za Zeynep kad je jedina stvar za koju brineš tvoj ugled i tvoja guzica. Lako je biti majka detetu koje je dobro i ne pravi nikakve probleme, čim se pojavio problem, hoscakal Zeynep, drago mi je što smo se upoznale, aj ti potpiši to pa da se rastajemo dok ne pukne bruka.

Možda Zeynep nije bilo dovoljno, ali je zato Gamze bilo i više nego dovoljno, dok Alija gledamo pet minuta po epizodi, Gamze je uspela već da nađe i novu ljubav, pa smo bili primorani da gledamo i rađanje nove ljubavi u autoservisu.

Zeynep anne opisa sina kao anđela, a osećam da je bio Cengiz broj dva, ako ne i gori. I šta sad ona hoće, da živi kod Gonul na stolici dok ne umre od gladi? Saznala je da joj je Zeynep unuka, videćemo šta će sad da uradi.

Ono što me najviše zanima je zašto je Sehat došao. Mislim, očigledno je došao zbog Zeynep, ali pitanje je da li će da joj pomaže ili da je progoni. S obzirom da joj Ali pomaže, najverovatnije će ovaj da joj odmaže. Mada mi je Serhat bolji za Cansu od Cana.

U Ali i Zeynep taboru i dalje ni makac sa mrtve tačke. Jedino je njegova rekacija kada je čuo da odlazi dala nadu da bi tu moglo nešto da bude.

Pretpostavljam da će Melek da se sakrije, da je neće naći, ali Zeynep će svakako odvesti na informativni. Valjda Cahide nije baš do te mere nenormalna da kaže policiji da je Melek tu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 5:20 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 C2do8ddWIAEE_UR
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 EmptyWed Jan 18, 2017 5:22 pm

Jesu li ovo zatvorske rešetke?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 9 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 9 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: