Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Go down 
+2
Poncha
Veronika
6 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АуторПорука
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 9:38 pm

Nadam se Bondarenkova da si dobro kezz

Poncha jesi vidjela tko je primio nagradu..Damla i Gozde..

Ima li kakvih pouzdanih informacija u vezi Cage?Svašta pišu..
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 9:45 pm

Koja si ti kraljica. smeh Baš sam htela da ga promenim, nego mi zabagovala stranica.
I unapred hvala, drago mi je da ti se sviđa moj novi avatar. lol! kisic

Damla??? Za šta, za iritantnost?

Hvala, Veronika, jedva se oporavljam. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 9:48 pm

Znaci i Toygar je dobio nagradu. Zasluzeno.

Danla i Gozde su otisle posto jedino one nisu svaki dan po ceo dan na snimanju.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 9:51 pm

Veronika, vidjela sam još prije nego je počela dodjela.
Dodjela traje neka dva sata. Ako hoćeš gledati, mogu ti staviti lik, ako nisi našla već.
Pretpostavljam da su njih poslali jer imaju najmanje posla ovaj tjedan ili su svoje već snimile.

E za to čekam Saru. Ove slike koje su danas izašle (dvije s čovjekom i ona skupna koju si postavila tamo) bi trebale, po svemu sudeći, biti nove. Čitam danas razne portale i pišu o ta tri dana u bolnici. A ja se pitam koja tri dana kad je bio na setu nekidan. Znači onaj dan kad se slikao s Arasom, onda ona slika s fanom i poruka i pozdravi nekima
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 C11vofQXcAIUxp2

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Giphy

Što si ti sve čitala? Prehlada, jetra...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:06 pm

Šta je sad sa Ilkerom? Dobro, on će se bar oglasiti na twitteru ukoliko informacija nije tačna.
Ali moguće je i da je tačno, u toliko teškim uslovima rade da nije ni čudo što završe u bolnici.

Znači Cansu i Engin se druže, ok, onda je novinarska izmišljotina. Mada ona i Ibrica uopšte ne bi bili loš par.

Bondarenkova, ne moraš da se praviš da te interesuje Bodrum Masali, Poncha se već pravi, pošto je upućena u seriju. smeh Vala ja ću da pišem, ali vama nije obavezno čitanje, nisam ja veštica ko naša voljena Adminka.

Deseta epizoda Icerdea je meni bila jedna od najboljih, ako ne i najbolja i imala je najveći rejting. A dosadne su nam bile 12. i 13. Ali u pravu si, ne mogu da se preskaču scene kao u onim tralala serijama gde možeš da preskočiš i par epizoda i da ništa ne propustiš.

Složiću se sa Ponchom, odmah sam rekla da Fatih neće ispustiti bčago iz ruku. I tih 39 mi je diskutabilno ako se nastavi ovako dobar rejting, ali tu imam poverenja u Cansu, inače bi Fatih produžio tri sezone, a za to nema materijala.

Nego reci ti nama šta ima novo kod Stanka, uopšte nisam upućena. Jel ima neki novi projekat?

Ma kakava tri dana u bolnici, prvo to bi procurelo ranije da je ležao u bolnici, a drugo stižu slike sa seta.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:07 pm

Super za Damlu što je na dodjeli,znači nije na setu kezz
Drago mi je što je bar ona Bondarenkovoj iritantna,uplašila sam se još jednog Eymer fana.
Ona grupna je od jučer.

Skoro sam zaplakala,imam ne baš dobro iskustvo sa kćerkom
muževa brata vezano za jetru..

Daj Bože da je umor ili prehlada.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:09 pm

Hvala Saro,sad mi je lakše.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:21 pm

Nešto s uhom koliko sam shvatila. Trebao je on na dodjelu ići kad je on dobio za najboljeg glumca.

Piši ti za BM. Ja sam odustala od serije jer mi se nije dalo samoj gledati pa kad ne razumijem što ću onda. Koga da priupitam. A i nisam puno epizoda odgledala.



Veronika, dobro. Od jučer. Mislim da je meni i promakla. Ali svakako, sa seta je friško jer se vidi po snijegu. Tako da opet stoji gdje su ta tri dana o kojima se piše. Ne znam, niti bih dala ruku u vatru da ove današnje postavljene nisu od jučer.

Nije ni meni bilo svejedno. Baš sam se prepala bila. Imala sam i ja slučajave s masnom jetrom u okolini. Ali ako je samo masna jetra i ako je bio na nekim pretragama, onda nije tako crno sve dok on pazi što jede i pije. Nadam se. Malo me muči ovo da je bio u bolnici.
Voljela bih da je samo umor u pitanju jer da je umoran to jest. Glas mi se ne čini kao da je prehlađen. Idem baš poslušati.






Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:25 pm

Ma Bondarenkova ne voli Damlu još iz KPA, a u to vreme je čak i meni bila simaptična. Naročito ne voli njonjavu Eylem, ona ti je po pitanju voljenja nenormalnih likova još gora od mene.

Problemi sa jetrom mogu da budu opasni po život, ali masna jetra nije neki veliki problem, znam ljude koji to imaju. Lako se utvrđuje i ne zahteva ležanje u bolnici, samo korigovanje ishrane.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:28 pm

Veronika, ja nju od samog početka ne mogu da smislim i mislim da im je jedna od najvećih grešaka što su rešili Merta sa njom da spoje. Čak bi bila bolja kombinacija da su stavili Merta i Melek, a Davuta i Sarpa, nekako su mi njih dvojica par br.1. u seriji. :cereeeeek:
Kakav crni EyMer fan, ženo jesi ti pri sebi. lol!

Nego, Sara mi se interesuje za Stasa, to moram da proslavim. srca
Ko bi rekao da će ovde od svih Sara ovde najviše da učestvuje u diskusijama o njemu, na početku kako nisi mogla da smisliš Ruse... leptirici
Pa, znaš kako, snimio je onog Begunca, čekamo Selfi u martu u bioskopima (ipak nije komedija, krimi drama je u pitanju), danas je baš igrao predstavu, a na sajtu kinoteatra stoji još jedan krimi film u planu. I baš mi je drago što se malo okrenuo krimi projektima, mada ne biram u čemu ću ga gledati.
I čekam tu Nevestu, baš sam juče o tome sa Sparks razglabala.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:29 pm

Mi ovde raspravljamo, ali vest može u potpunosti da bude lažna. Nismo dobili potvrdu iz nekog pouzdanog izvora.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:30 pm

Ilker se javio iz bolnice za nagradu.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:30 pm

Sara Ulusoy ::
Ma Bondarenkova ne voli Damlu još iz KPA, a u to vreme je čak i meni bila simaptična. Naročito ne voli njonjavu Eylem, ona ti je po pitanju voljenja nenormalnih likova još gora od mene.


kisic

Eylem mi je zaista na crnoj listi najomraženijih likova ikad u rangu sa Bade iz Ezela i Nihal iz AiM. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:36 pm

Izgleda da je Cagatay dobio nagradu za najboljeg glumca u filmu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:37 pm

Davut i Sarp su nezamenljivi. :cereeeeek: U poslednjoj epizodi ih je bilo malo.

Ja i dalje ne volim Ruse, to se nije promenilo, Ali na Stanka sam navikla, prosto mi je čudno kad nemam informacije o njemu.

Znači ipak je u bolnici Ilker.

Meni Eylem nije toliko omražena zato što nije treća osoba u vezi glavnog para, nije mi toliko bitna.
Ali Nihal i trandža su definitivno na vrhu liste.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:37 pm

Dobio je, sad vidim na tw da pišu o tome.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:49 pm

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyThu Jan 12, 2017 10:55 pm

Čestitke za nagradu, odmah se setim kako sam se ja radovala 5-og decembra. :cereeeeek:

Saro, ja sam odavno provalila, ti toga nisi ni svesna. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyFri Jan 13, 2017 7:52 am

U ovoj epizodi je bilo takmičenje u plivanju. Ja sam mislila da će da izgubi od Kelebeka pa će tako da ostane, ali Uzay je umešao prste. Uzay je počeo da mi se sviđa, tip je psiho, ali pokušava da rastavi Atesa i Alaru, dokle god je tako meni odgovara. I gde im Engo uvali ovu što glumi Alaru, ko kobila je, može Atesa u zubima da nosi.
Su mi polako postaje nepodnošljiva, samo vrišti i pišti, ako nešto mrzim kod ženskih likova, to je to. A pritom je glupa kao da joj je Eylem rođena sestra.
A tek naš Faruk, yuh, kakav ološ od čoveka. Njemu će ozgleda ova švalerka doći glave.

Faryali mi  sve više raste u očima, volela bih da ispadne da je Atesov otac. Ako im Evren ne upropasti odnos, njih dvojica i Kelebek bi mogli da budu dobar tim.

Asli je dobro isprozivala Alaru i ona je počela da mi se sviđa, ali od Atesa nikakvog znaka, ne znam kako će da spoje njega i Asli, ali po svemu sudeći na to će da se čeka. Mislim ja ću da čekam, koliko vidim u ovim epizodama koje sad idu su zajedno.
Naravno ja od svoje radoznalosti ne mogu da odustanem, pa sam kopala po forumu, čak sam i fragmane odgledala za 19. epizodu, a tek sam na 4. Jedino nisam kopala po Asli Ates scenama, to hoću da gledam s guštom ukoliko mi se svide njih dvoje kao par.

Bacila sam pogled i na Enginovu seriju, posle pola sata sam ugasila, bilo mi je dosadno. I sve je nešto mračno i sumorno, ne sviđa mi se.

Videla sam neki tekst za Cagu u kom se spominju ona tri dana, piše da tri dana ide na terapiju u bolnicu, a ne da tri dana leži u bolnici. Tako je bar ovde gde sam ja čitala, ne znam gde si ti to videla.

http://www.sondakikaturk.com.tr/magazin/cagatay-ulusoy-sevenlerini-uzdu-h20587.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyFri Jan 13, 2017 8:11 am

Ajme rejting u totalu. Star i Kanal D bolje da su ostavili Bodrum Masali i Yuksek Sosyete četvrtkom. Uzimali su skoro isti ovaj rejting, a serije pet puta jeftinije.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyFri Jan 13, 2017 9:12 am

Znači došla si do plivanja. Meni je Kelebek bio super tada i ta mi je epizoda odlična.

Vidiš kako Engin zna svoj posao. Lijepo je uvalio nju bez iskustava u nelošu seriju i serija je imala dobar rejting za neku seriju bez puno poznatih imena.

I meni Su piči po živcima, glupa je, uvali ih u glupot svaki put. Da ona ne petlja, ovi bi već nešto napravili.

Kažeš Enginova nije nešto, a ja baš pročitala neke pohvale.


Pročitala sam na par mjesta (Milliyet, Ayakli, Sabah i portale na koje sam naišla...) i spominju ta tri dana odlaska u bolnicu, ali nisam shvatila odlazi li svaki dan na terapiju ili terapiju prima u bolnici. Nekako, po slikama sa seta sam odmah zaključila da tri dana u bolnici ne leži jer nikako mi ne ide u glavu kad bi to bilo. Ali ovo ima smisla. Možda ode na terapiju ujutro, popodne je na snimanju. Ne znam kakva je to terapija. Zabrinuta sam.
Uglavnom, mislim da većina piše da je jetra u pitanju, a ne pluća.
Izgleda da je jutros Caga u svim emisijama.




Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyFri Jan 13, 2017 9:15 am

Evo ovi kažu da je dobro, da je na setu.

https://twitter.com/tv360comtr/status/819813066091044864
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyFri Jan 13, 2017 10:47 am

Dobra je bila epizoda i već sam polako počela da simpatišem određene likove, što mi ide malo teže kada ne znam glumce. Kelebek je super, baš izgleda kao dobrica, osečam da će ga Su namučiti ukoliko se ne unormali.

Super je nju Engo uvalio, serija je dosta popularna i dok je nisu promenili dan imalaje super rejting. Meni kod nje smeta što je toliko krupna u odnosu na Atesa. A to što ne zna da glumi, to ovde toliko ne bode oči, više njih ne zna da glumi nego što zna. Ovde bi i Bensu dobro prošla.

Su je razmažena glupača koja svakom veruje i svako može da je pređe. A ni Yildiz nije mnogo bolja s obzirom da tolike godine živi sa ovim belosvetskim prevarantom i i dalje mu veruje.

I u ovoj seriji su naravno muški likovi bolji od ženskih, ti Turci definitivno imaju problem sa ženama.

I ja sam za Enginovu seriju sinoč pročitala dosta pohvala, zato sam i krenula da gledam, ali baš je bio usporen tempo i dosadilo mi je. A boje su užas, toliko je sve mračno da se glumci maltene ne vide.
Dobro je da je ova scenaristkinja učestvovala samo u kreiranju Icerdea i da su je zamenili, da nije pisala epizode.

A već su ga stvarno preterali sa tolikom medijskom pompom. Više mislim da su mediji digli prašinu nego što je stvarno nešto ozbiljno u pitanju. Da je ozbiljan problem, ne bi po ceo dan bio na setu, smanjili bi mu minutažu na jednu dve epizode i gotovo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyFri Jan 13, 2017 11:11 am

I meni su bili simpatični nakon par epizoda ovi kao i tebi.

Upravo to. U ovoj seriji gluma kao gluma, iako nije nešto, mi uopće ne odvlači pažnju. Svi su mi tu negdje, nitko previše ne odskače.



Pretjerali su. Nego što. Em ovu bolnicu sad svi znaju, u dva dana dva glumca u njoj. Pa onda raspisali se ostali.
Nije mi jasno kako mu sinoć nisu niti snimili javljanje kad je dobio nagradu. Ilkera su kontaktirali, javio se slikom.




Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 EmptyFri Jan 13, 2017 11:30 am

Pa to, neki glume prosecno, neki ispod proseka, ali niko ne razvaljuje. A ni uloge nisu toliko zahtevne, leprsava simpaticna teen serija.

Verovatno ga nisu ni kontaktirali, zato i nije prikazano. A nismo ni znali da je dobio nagradu, za ostale katrgorije je objavljeno ranije.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo   - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
Назад на врх 
Страна 5 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: