Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 5:29 pm

Nisam gledala. Tko je digao frku?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 5:31 pm

Ovi nasi. Kivo i Tuba su dali intervjue po pet minuta i to odvojeno i sad je frka oko toga sto toliko reklamiraju CvG a Icerde ima bolji rejting. Oni ne bi da Caga vise radi sa Ay yapimom, a on ce bas njih da pita.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 5:36 pm

A svašta. A sigurna sam da je prvom Cagi drago zbog uspjeha CvG. Pa normalno da će dati intervju. Ovi iz Icerdea su imali duži intervju.

Iako, od svih svojih serija, nekako imam osjećaj da najmanje reklamiraju Icerde. Barem na instagramu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 5:45 pm

Kao prvo to je Kivin i Tubin projekat, normalno da ce da ih reklamiraju. I Kivo i Tuba su u rizicnoj zoni sto se tice rejtinga i ako im ovaj projekat propadne, nece biti dobro.

Ne znam na Instagramu, ali Icerde je projekat koji je uspeo, sam je sebi reklama, svi o tome pricaju, ovo je projekat koji je tek poceo i logicno je da ga vise reklamiraju. Ja ima zamerku samo na fragmane. Prvi bi treblo da izlazi sredom i to najkasnije do 9. Ali dok Show ima ovakvu strategiju, to je nemoguce.

Caga nece napustiti Ay yapim o tome mogu samo da mastaju. I po meni bi bila velika greska kada bi otisao u drugu produkciju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:09 pm

https://twitter.com/okanbugun/status/798442654073782272

Yok artik. smeh smeh smeh

Coveku ce na kraju da udju u spavacu sobu.

Bivsa zena bivseg fudbalera dosla, a on zaspao. Kako samo smisle te traceve. smeh
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:18 pm

Usput, ako je stvarno doveo kuci neku koja se prilepila i legao da spava, onda je veci car nego sto sam mislila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:19 pm

Pa u redu je da reklamiraju seriju koja je tek počela, kojoj rejting i nije toliko sjajan.
Ja nema ništa protiv da Ay yapim radi reklame.

Ma po meni, Icerde ni ne treba reklamirati. Uopće. Oni svoju publiku imaju, rejting se čak i popravlja. Imali li bi i bez da glumci najavljuju svaku epizodu na raznoraznim mrežama. Ali samo kažem, čini mi se da Ay yapim na instagramu najmanje objavljuje toga o Icerede.

Zašto bi napuštao Ay yapim sve dok je po njegovom. Ne vidim da je nezadovoljan. Dobro se slaže s kolegama, dobro se slaže s Ay yapimomvcima. Njegova prijateljica i menadžerova žena mu je stilistica u seriji...



Ma što ovaj sad hoće? O muko moja...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:20 pm

Saro, čovjek radi. Snimao dokasno scene.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:22 pm

A muko moja...
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:23 pm

Gledaš li ti seriju sad?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:34 pm

Zato i kazem, serija je samoj sebi reklama. Apsolutni vladar ponedeljka i nema potrebe za tolikom reklamom. CvG u startu ima problem sa scenarijem, ne moze da se izdvoji po razlicitosti kao Icerde, ima i jakog protivnika i tu treba dosta raditi da bi se postigao dobar rejting.

Sa Ay yapimom postize znacajne uspehe i kao sto kazes slaze se dobro sa svima. Tim koji dobija ne treba menjati, a vecina koja je napustila Ay yapim nije dobro prosla. Zivi primer je Beren, dok je radila sa njima bila je na vrhu, posle toga joj je svaka serija propala.

Sta hoce ovaj? Pogodi. Hoce da se reklamira, sta bi drugo hteo.
I koliko uopste bivsa zena bivseg fudbalera ima godina kad su i ona i fudbaler vec bivsi.

Ne gledam, posle cu na ddiziju, ne mogu da se borim sa streamom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:43 pm

Upravo to.

Ma to mi je išlo na živce i kad je išao MC i kad su htjeli da ode.

Isto se pitanje pitamo.
Ovaj novinar inače objavljuje slike iz epizode. Idu mi na živce ti koji se samo reklamiraju. Samo da mi je znati tko mu javio to.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:51 pm

Ma on ce sve da radi kako oni misle da treba. Njima nikad niko nece odgovarati i svakoga ce da pljuju. Danas je jedna rekla, sve je isto kao kad je bio u L.A. samo ima seriju. Ne znam sta treba da bude drugacije. Njima je dosadno, po ceo dan sede na tw pa bi da ceo dan imaju izvestaj sta radi.

Ne znam, ne pratim ga, to mi je malopre palo na timeline.
A ko mu je javio, niko, izmislio je. Ili je eventualno bivsa zena negde pricala svoju sramotu, sto je manja verovatnoca.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 6:58 pm

Ali ovi sa Showa stvarno nisu normalni. Vec je 9, oni jos nisu ni najavili fragman.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 7:06 pm

Ne znam što bi Caga trebao?
Kad je u Americi ne paše im i jedva čekaju da se vrati, kad je u Istanbulu, snima i po cijeli dan je na setu, ne valja. Što bi trebao? Izlaziti gdje se novinari pojavljuju i lupetati neke gluposti...

Je, on je objavljivao slike iz epizode. Među prvima. Poznat mi je.
Vidim da je i odgovara ako ga fanovi nešto upitaju.

Ovo im ide ona serija, vjerojatno kad završi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 7:15 pm

Pa da, kad ne snima, onda bi stalno trebao da daje intervjue da njima ne bi bilo dosadno. Zasto bi se odmarao, treba njih da zabavlja.
To je inace i za njegovu karijeru jako dobro, da iskace iz frizidera i da ljudima sto pre dosadi.

Da, ona serija koja ima pola rejtinga od Icerdeovog ozeta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 7:17 pm

E tako je.
Svi bi mu oni bili menadžeri. Daleko bi Caga došao.

A ništa, onda zadnje reklame. Valjda... Ionako ništa nisu najavili još.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 7:22 pm

Bi, da njih slusa stvarno bi daleko dogurao.

Idem da gledam Kivu dok ne izadje fragman.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 7:24 pm

Ajde.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 7:24 pm

Jesi li znala za ovo?

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 8:12 pm

Nisam. Super, taman imam dobar link za Anne. Hvala.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 8:30 pm

Jos nema najave, izgleda nista od fragmana veceras. Onda ce ove nedelje biti samo jedan fragman. To valjda jos dve, tri nedelje, posle nece ni da nam daju fragman. Stvarno ne znam sta pokusavaju da urade sa tim fragmanima, bas mi idu na zivce.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 8:31 pm

Evo najavili su.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 8:42 pm

A svašta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 EmptyThu Nov 17, 2016 9:50 pm

Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 3 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: