Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 10:33 pm

Vidi Aylanaka. Je li ovo otkucao Sarpa?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 10:54 pm

Kad bih uspela da razumem šta je Sarp promumlao, postavila bih prevod.

Vay, vay, vay, vidi ti Sarpa, okupio celo podzemlje.
Mislim da je Alyanak došao da kaže Celalu neki plan koji su skovali protiv njega, ne verujem da će da kaže ko je šef, niti da zna ko je šef. Ili su mu podvalili nekog drugog kao šefa, pa je otišao da prenese.

I mislim da Celal neće saznati da je Sarp šef, prošli put se izvukao, ovog puta bi ga Celal sigurno ubio. Mislim da će plaćanje cene za igru koje se spominje u ozetu biti nešto drugo.

Ali nek Sarp bude šef što duže, mnogo je jebozovan u toj ulozi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:01 pm

Sarp je okupio cijelo podzemlje, izgleda da je veliki šef. Ako je on, a ne netko treći.

Aylanak je došao da mu otkuca urotu i plan protiv njega, ali nisam ni ja sigurna da on zna da je Sarp taj. Mislim da to zna odvjednik i Leyla. Ajde ako su mu podvalili nekog drugog jer ako zna da je Sarp onda Sarp nema šanse. Ne bi se mogao izvući iz ovoga.

I što Yusuf opet izvodi?

Vidi ga kako se uživio.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:09 pm

Mislim da je Sarp organizator svega.

Pa valjda nisu toliko glupi da kažu Alyanaku ko je šef, logično je da će da ode da kaže Celalu, jer želi da mu ovaj oprosti. Zna Alyanak da će ga u suprotnom Celal kad tad ubiti.

Yusuf je postao stvarno dosadan I patetičan pored toga što je glup ko noć. Hoće da preda dužnost Mertu I da on I Sarp unište Celala.

Ovo je prvi baš dobar I uzbudljiv fragman još od desete episode.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:10 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Cz1HRx-XcAACtbq
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:18 pm

U sportskom je. Nije valjda da još snimaju. Hladno je čim je on u ovoj jakni. Ili se ovo spremio za kući.

Aylanak je prevrtljiv.

Yusuf je meni hit. Čovjek ne zna više što radi.

Odličan je, dobro je napravljen i ne možeš ništa skontati.

Ne znam niti kako bih poredala epizodu iz ozeta, slika i fragija...
Nekako računam da bi ovo iz drugog fragija ispred kuće trebalo biti prvo, pa Mert i Yusuf, pa ona večera... Onda Aylanak dolazi Celalu i ono kad Davut i Sarp idu zajedno na kraju epizode.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:28 pm

S obzirom da tek danas završavaju 14 koja će biti prikazana u ponedeljak, vrlo moguće da su još uvek na snimanju.
Hladno je, vidiš da u ovoj sceni Celala i Alyanaka pada sneg.

Alyanak je uvek bio prevrtljiv, ali ako ga Celal ponovo prihvati, mislim da ga neće ponovo tako lako izdati.

Prvo Yusuf I Mert, pa ovo ispred kuće, pa upad Sarpa i Davuta kod Leyle, pa večera I onda sutradan ostali događaji.

Kada su prikazali sneak peek pisalo je prva scena iz 14. epizode, a Sarp je obučen isto kada je sa Davutom I na večeri.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:37 pm

Vjerojatno onda još snimanju. Ako im i ova epizoda bude dosadna neće na dobro.
Vidim da je hladno, ruke je u džepove stavio.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Cz1Igu8WQAAUM91

Ako ga Celal prihvati ponovno onda Aylanak nema šanse da će protiv njega. Bio bi lud.

Nisam znala da su Mert i Yusuf prva scena. Vidjela sam da je ista odjeća na Sarpu kad je s Davutom upao i na večeri, ali nekako mi se činio taj upad kao ključni dio. Onda je upad prošao bez većih problema čim je on na večeri...

I ne znam zna li onda Mert za Sarpa?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:43 pm

Gledam stranicu Medyapima sad. Pogledaj kako su stavili popis glumaca... Je li oni to Cagu omalovažavaju?

http://www.medyapim.com/tr/?p=493
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:48 pm

Nisam znala da Tolga Kutluay koji je radio na AFK-u radi na Icerdeu... Tj, nisam znala da je radio na AFK-u.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:51 pm

Ovaj fragman, slike i ozet obećavaju, tako da ne verujem da će biti dosadna, ako bude ne piše im se dobro. Nakon prošle, ovu može da izvuče ovaj fragman. Dve epizode su bile bez akcije, jedna drama, druga ništa, prazna osim kraja, vreme je za akciju, muški deo publike hoće to da vidi.

Upad će verovatno da prođe bez većih problema, problem će da nastanu pred kraj epizode.

Ne verujem da zna, kako je rekao Celalu da je Yusuf dao otkaz, tako bi mu odmah rekao za Sarpa.

Vidi ti Fatiha. A tu glupu seriju im je inače na leđima nosio Emre Koc i Furkan Andic. Čak su mlekarku stavili pre njega. Ne mogu da podnesu što je otišao, hoće da puknu od muke sad kad vide gde je, a kad je trebao da se snima EY bili su njegovi najveći fanovi, kovali su ga u zvezde i Fatih i Armagan.

Inače se priča da se Hazal vratila kod njih I da počinje novi projekat sa njima. Mislim to su price fanova.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:54 pm

Nisam ni ja znala, evo sad kad si ti rekla sam mu ušla u biografiju. Znači da je posle toga prešao u Ay yapim, jer je radio Karadayi. Riza je rekao u jednom intervjuu da je identična set ekipa ovde i u Karadayiu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:57 pm

Izgleda da pratimo iste fanove, sad vidim da je @peyyez to postavila.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptyFri Dec 16, 2016 11:59 pm

Pa zato i kažem. Ako im ova ne bude zanimljiva cijela nije dobro. Tako neka ne pretjeruju s dosadnim elementima, bilo ih je dosta već.

Izgleda da nije bilo problema. A ja jadna od prošlog fragija mislim se...

Nikako mi nije jasno jer je je otvorio ono, a sad što mu je Yusuf dao pojma nemam.

Ja sam sad vidjela i ostala iznenađena da oni osobu koja je nosila i nije uspjela iznijeti projekt (ali dobro) i po kojoj se ime zove stave na neko daljnje mjesto, a stave prije njega osobe koje nisu ni bile toliko važne. Užasno! Baš vidiš koliko su loši.

Moguće da se i vraća kod njih.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptySat Dec 17, 2016 12:00 am

Izgleda da Uluc radi s istom ekipom u svim serijama. Vjerojatno kao i Ali.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 EmptySat Dec 17, 2016 12:04 am

Je li ova Fusun pozvala Melek na večeru, a da Sarp ne zna? Ili?

-------

https://ezelvocemc.serbianforum.info/viewtopic.forum?t=52
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 40 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 40 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: