Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
АуторПорука
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 12:51 pm

Cure sretna slava i sve najbolje...
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 1:02 pm

Poncha ::
Mafija je glupa. Ali prošli put je on Yusufu kao spominjao da on ima nekog u Celalovoj staroj mahali koji mu je rekao za susret Celala i Sarpa. Kad je on kao išao uhititi Sarpa... Tako da mu možda Yusuf kaže da se poveže s njima. Bubam...


Da..možda ga Yusuf pita koga imaš kod Celala,a on odgovara
ja sam..
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 1:12 pm

Sara Ulusoy ::
Meni su u seriji stvarno visoko inteligantni samo Sarp i Celal. Sarpu je jedina mana sto kad uhvati neku Celalovu gresku, kao sto je bilo sa USBom, uzbudi se i ne razmislja trezveno, jer jedva ceka da se sve zavrsi, misleci da ce ga Necip odvesti do brata.

Davut je zabrljao vise puta, narocito u poslednjoj epizodi. Ali i on i Mestan i Alyanak su podcenili Sarpa.


I ja Sarpa vidim kao jako inteligentnog dečka,to što ga nekad srce ponese
meni se baš sviđa...volim takve likove...

Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 3:21 pm

Srecna i tebi slava,Saro.

Ja nemam zelju za slavljenjem.Lepo sam se najela i veceras cu gledati Turke i Amerikance.Intovertnost level 1000. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 9:59 pm

Epizoda je odlična. Svaki lik je dobio svog prostora, ali je Celala bilo najviše.

U ovoj je Mert spasio Celala od smrti. Braća Yilmaz ga dobro čuvaju.

Aylanak je utekao, a Akin je gotov.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 10:12 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 10:20 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 10:37 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyMon Nov 21, 2016 10:37 pm

Večeras su bili prvi na WT s hastagom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 3:05 am

Nisam mogla da cekam sutra, morala sam da odgledam epizodu cim su gosti otisli.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 4:05 am

Sarp baba bre!!! naklon

Vrh epizoda.

Sarp je apsolutno zvezda epizode, ne znam u kojoj sceni mi je bio bolji.  Cagatay je nezaustavljiv u ovoj seriji, opet je razvalio. Sve scene u ćevabdžinici čista desetka. Harizma je u fulu došla do izražaja. Šteta što je igra kratko trajala, mnogo mi se svideo mafya babasi Sarp. Caga definitivno treba da ostane u ovom žanru i da se ne vraća kliše ljubavnim serijama ovo mu je selo ko budali šamar. Trebao bi da snimi bar još jednu ovakvu seriju i to sa ovom ekipom, ali da bude pravi mafijaš.

Celal mi je isto bio odličan. Koliko god da je zlo, ima nešto u tom čoveku što čini da ga mrzim i da mi bude simpatičan u isto vreme. Cetin je još jednom se pokazalo idealan izbor za tu ulogu. Čovek se celu epizodu ludo zabavljao što je umro, moram da priznam da je i meni bilo zabavno. Još kad je Akinu ispričao kako je oteo Merta i ubacio ga kao insajdera u policiju. Ovaj kaže, što mi to pričaš, kaže, moram nekome da ispričam, sad mi je lakše. Šta hoćeš, ispričao sam ti moju životnu tajnu. smeh Na kraju kad ih je obojicu pozvao je potvrdio onu njegovu ’kardesini koyuyosun o tarafa, abisini cekiyosun bu tarafa’, stavio ih je na šahovsku tablu i igra se. To će na kraju skupo da ga košta.

Drago mi je da je Kostenceli završio, nisu mi bile preterano interesantne njegove scene i nije bilo potrebe da duže sa njim.

Dalyarak (budala) kako ga zove Sarp je uspeo da se izvuče. Njega od sigurne smrti može da spasi samo ako je čuo ovo što je Celal ispričao Akinu. Jeste da je pobegao, ali možda se tu negde sakrio. Kako u ovoj seriji ništa nije bez razloga, moguće da nije ni ovo i da će da igraju na tu kartu, ako planiraju da zadrže lik Alyanaka. Ako ne, u sledećoj je on na redu.

Davutovo trčanje sa preponama. 3, 2, 1, 0 smeh Odličan je bio Davut. Drago mi je da su mu povećali minutažu u ovoj epizodi. Riza igra i u pozorištu, tako da pretpostavljam da mu podešavaju ulogu prema programu predstava. U svakom slučaju, i da se pojavi na pet minuta, njegove scene ubistva su mi impresivne.

Merta je bilo malo i ne mogu reći da mi je to smetalo. Dobar mi je bio u sceni u šumi ’organize geldi milet’. Kao što smo videli, Mertu je pokretač ljubomora prema Sarpu. Da nije video onu scenu, Celala bi smaknuli ne bi imao pojma, kao ni prvi put. Kod mene mu je ta ljubomora veliki minus, ja volim samouverene i inteligentne likove, Mertcim, kusura bakma, ali koliko god se trudila ne mogu da te zavolim. Mada, njegove životne okolnosti su takve da ne može da bude samouveren i stabilan, ali šta da mu radim. Kod Merta mi se sviđa njegova zabavna strana koja izađe na površinu kad uspe da dobije poen kod Celala, međutim on je malo pobrkao lončiće, njegov zadatak je da dobija poene kod Yusufa i njega da impresionira, a ne Celala.

Yusufa je isto bilo malo. Ne znam samo zašto ekipa iz odeljenja za organizovani kriminal vodi istragu i hapsi ljude za ubistvo.

Ne mogu da ne spomenem Fusun koje je sva sreća isto bilo malo, žena mi bode oči. Hajde za Bensu i Damlu mogu da razumem, ni jedno zvičnije ime ne bi prihvatilo te uloge zato što su sporedne, ali za majku su mogli da nađu od tih starijih glimica neku koja zna da glumi. Još ima blagu skoro neprimetnu govornu manu koja mi neopisivo ide na živce.

Melek i Sarp, ovi scenaristi nikako sa ljubavnom pričom na zelenu granu. Kakva je ono scena u kolima. Razumem da Sarp hoće da se distancira, ali čemu onolika hladnoća. U 5. I 6. epizodi je umirao od ljubavi, šta je sad ovo. Imaju u rukama takvog glumca koji ume da bude hladan prema njoj, a da mi vidimo da se lomi i da pati i taj potencijal ni malo ne koriste. Ja više uopšte ne osećam Sarpovu ljubav, da se sad zaljubi u neku drugu bilo bi mi sasvim normalno i uverljivo. Melekinu još uvek osečam i vidi se da očekuje nešto, ali nema nikakvu povratnu reakciju. Em ima malo scena, em u sceni Sarp zove Celala i kaže joj da ga odveze kod Fusun. Mogao je i Minik ili bilo ko drugi da dođe po njega, nije morala Melek da se trudi.

Ova nova policajka Sema mi je bolja za Merta od Eylem.

I šta bi sa onom scenom gde se Melek i Sarp grle i Celal ih vidi. To su isekli u montaži. Da li će možda to biti flashback u sledećoj epizodi ili su scenaristi odlučili da nemaju vremena sad da se bave Celalovim sumnjama, pa su izbacili tu scenu.  Svakako čini mi se da se Celalu nije svideo ni ovaj prizor dok pričaju.

Mert i Sarp su zakazali revanš, jedva čekam. Samo Mert izgleda živi u snovima, ljubomora ga je dobro opičila po glavi kad može da kaže Sarpu da je mislio da se opametio nakon batina koje je dobio. Koliko se ja sećam, ta tuča se završila nerešeno, čak je Sarp bio u blagoj prednosti.

I ono Mertovo icerdeyim iz fragmana je izvučeno iz konteksta, bila je u pitanju najobičnija rečenica, u kancelariji sam.

Sarp ipak nije odsekao prste Salamiju, samo ga je izgleda malo recnuo.
Ustvari, Alyanak bi mogao kod Selamija u zatvor, pa da tamo prave planove o bekstvu i osveti, njih dvojica su mi zanimljivi zajedno.

Evo opet par ovih na DF forumu, malo je bilo Merta. Njima izgleda i dalje nije jasna podela uloga. Glavni lik je Sarp, naravno da će radnja da se vrti oko njega.  Dobiće i Mert epizode u kojima će imati veću minutažu, ali to može da bude jedna od pet, ne može da bude svaka.  Pored toga, uloga Sarpa je mnogo zanimljivija scenaristima, jer imaju više prostora za manevrisanje i akciju, a ova serija je čista akcija.

Oni su u velikom problemu sa vremenom, slike sa seta iz restorana su bile u subotu, to znači da ipak tek subotom počinju sa snimanjem sledeće epizode.

Koliko vidim po komentarima na tw Ay yapim se maksimalno potrudio večeras da izreklamira BSA, čak je epizoda počela bez ozeta. Ni meni se ta situacija ni malo ne sviđa, koliko god mislim da su išli logikom da Icerde i BSA nemaju istu ciljnu grupu gledalaca i da im je više cilj da pređu Paramparca, BvA, KC i ostale ženske serije.  Svakako mislim da dve Ay yapimove serije nemaju šta da traže isti dan na tvu i da imaju dovoljno uticaja da takvu situaciju izbegnu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 7:59 am

Neka si ti odgledala epizodu. Točno je nezanimljivo kad je ne odgledaš pa onda ni ja ne komentiram. Čekam da mi ti malo bolje razjasniš.

Meni je epizoda bila odlična najviše zato što je Cagi dan prostor da se malo razmaše i glumi šefa mafije. Bio je vrh. On točno mijenja stav, pokrete, glas. Ono kad glumi Aylanaka mi je vrh.

Meni Celal kao lik je napisan tako da ima komičnih trenutaka. Ili je to zbog Cetina, ne znam.

Meni je Akin bio naporan u ovoj epizodi, ali lik je bio pametan.

Vidjela sam da ga tako zovu. Glumac je odličan. Koje grimase slaže, a kad se dao u trk- Ne znam, možda se negdje i skrio, ima smisla itekako. Najbolje bi mu bilo da se skrio, jer ne trči kao i Davut. Davutu trka ide.

Merta ima sasvim dovoljno po epizodi. Ne treba ni minutu više. Meni kod Merta najviše smeta to njegovo rivalstvo sa Sarpom. Da nije bio ljubomoran što je ovaj Sarpa nazvao svojim djetetom, ne bi taj provjeravao Akina niti bi išao za njim. Spasio je Celala, i to mi je drago, ali čim ga zove, natukne mu da je on njegovo dijete... Ispada glup...

Osim Fusun i Eylem koje mi čupaju živce, najlošije je u ovoj epizodi je što su izrezali scenu Melak i Sarpa kad ih ionako ima na kapaljuku. Ne znam čemu. Ako je flasback u idućoj, onda čemu to stavljati u fragi. I to su baš bezvezno izrezali. Naglo.
I žao mi je što Cagi ne daju prostora za ovako nešto. Ne smatram Cagu krivim, nego scenarij. Jednostavno slabo pišu njima scene. Jako ih je malo i nikakve su. Definitivno njega Melek više voli. A on je distanciran.

Oni snimaju epizodu do zadnjeg trena. Jako kasno počnu snimanje idućeg nastavka.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Cx2OhbGW8AABA_k
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:06 am

Total

1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:55 10,58 24,58
2 KIRGIN CICEKLER ATV 20:10 23:32 8,08 18,19
3 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 6,66 15,70
4 SHOW ANA HABER SHOW TV 18:49 20:00 5,87 15,71
5 ATV ANA HABER ATV 19:00 19:54 5,17 13,71

AB

1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:55 13,13 29,50
2 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 7,64 19,04
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 19:58 5,99 17,51
4 KIRGIN CICEKLER ATV 20:10 23:32 5,51 12,24
5 ATV ANA HABER ATV 19:00 19:54 4,21 12,30

ABC1
1 ICERDE SHOW TV 20:45 23:55 13,59 29,01
2 ICERDE (OZET) SHOW TV 20:00 20:45 8,32 19,79
3 FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 18:59 19:58 6,15 17,04
4 KIRGIN CICEKLER ATV 20:10 23:32 5,81 12,37
5 PARAMPARCA STAR TV 20:30 23:46 5,43 11,51
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:08 am

Ay yapim ne treba više reklamirati drugu seriju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:15 am

Ay bu ne? Ljudi su sinoc gledali Icerde i Icerdeov ozet. Ozet 8, 32. Kada bi u nedeljni rejting ulazili ozeti u prvih deset bi bili samo Icerde, Anne, Dirilis i EDHO.

Yok, nema potrebe, mogu samo da zalepe Final.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:22 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Šteta za ovaj par.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy Zna se tko je glavni. Ali poštuje zaposlene.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:23 am

Nekako, mislim da im nema smisla dužiti sa serijom. Neka je privedu kraju.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:35 am

Nemaju vise sta da duze, to je neisplativo i za kanal i za produkciju. Serija koja je pukla petkom, ponedeljkom svakako ne moze da opstane.
Icerde je postao nocna mora za ostale kanale. I ovo rejtinga sto ne pokupi Icerde uzme KC.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:38 am

Ma Ay yapim je pustio da prebace seriju. Kanalu se ovo ne isplati.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:38 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Cx2apB0XUAAqsNm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:39 am

Sad sam čitala onu tamo temu... Ima neka koja ih podbada.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:52 am

Caga ne da se razmahao, nego mašala, kao da je upravo stigao iz podzemlja sa Sicilije. Da mi je neko za vreme MCa rekao da će njemu ovako da stoji uloga mafijaša, ne bih mu verovala ni pod razno. Kako je držao onaj pištolj u epizodi kada ih je Nadir oteo i oko toga sam se mislila kako će da ispadne kad je rekao da je serija mafijaška. Što se glasa odnosno toniranja tiče, tu je rođeni talenat, tu je bio na nivou profesionalnog školovanog glumca još za vreme AFK.

Da, mislim da mi je Celal zato i simpatičan, komičan je.

Dobar je bio Kostenceli, iako je i meni bio malo naporan, ali Celal je bolji.
Samo, Ay yapimu svaka čast, ne štede na budžetu, digoše u vazduh auto od sto hiljada evra.

Alyanakje klasična kukavica i prodana duša, ali kao i Celal ima tu komučnu crtu koja ne dozvoljava da ga mrzimo. Vidim da je većini ljudi simpatičan. Ako je čuo, moraće to dobro da odigra, da ga Celal tek onda ne bi ubio na mestu.

I meni je Merta bilo sasvim dovoljno, očigledno i većini gledalaca. Prema fragmanima se moglo naslutiti da će ga biti manje, a vidi rejting. Čitaju i scenaristi društvene mreže.
Meni sa tim nadmetanjem i podsećanjem Celala da je on njegovo dete ispada jadan.

Ne znam šta je problem sa Sarpom i Melek. Jasno je da ljubav nije u prvom planu, ali to ne znači da ne treba uopšte da je bude, Serija drži takav tempo da su stalno u jurnjavi i to već poprima malo neprirodno stanje. Epizoda ionako traje oko 130-140 minuta. Dajte onda 135 minuta, pa da bar pet minuta gledamo ljubav. I akteri serije moraju da imaju neki privatan život.

Zato fragmani i izlaze četvrtkom.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 8:54 am

Nek ih podbada, svaka joj cast na strpljenju

Sta kazu tamo? Jel im se svideo Mertov petominutni performans? Caga mora da im je bio los u ovoj ulozi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 9:04 am

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 EmptyTue Nov 22, 2016 9:47 am

Upravo to i jest poanta. U MC-u je Yaman držao nespretno pištolj jer je bio dobra duša, nema nikakve veze ni s pištoljem ni mafijom. A Caga je već tada znao rukovati pištoljima, ako se ne varam rekao je da je već prije koristio pištolje. Čini mi se u onom unakrsnom intervjuu ili u onih par pisanih nakon. Izmiješalo mi se više, a svugdje je isto rečeno.
Ovdje, em što je policajac, em što je odlično skinuo mafiju.
Već je pokazao da zna baratati pištoljima i prije.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Jednostavno ima stav.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Giphy

Meni je upravo to razlika Celala i Akina. Celal ubaci koji komični moment. Isto kao i Aylanak. Igraju se glasom, mimikama i onda im da neku dozu humora.

A Coskun je još u igri. Pa sve ovisi kome se Aylanak pridruži.

Meni je Merta sasvim dovoljno po nastavku. Bio mi je zanimljiv u dvije scene, kad je spasio Celala i u pritvoru. Isto kao i tebi, ispada mi jadno to što od Celala traži da mu je on jedino dijete. Jako jadno. Kao da treba podsjećati na to da postoji. Žao mi je da se doveo u tu poziciju.

Ne znam ni ja, ali to me ne veseli.




Ma neka, kao da je nečiji klon, možda Rive (zbog imena), ali ogadi tvoju miljenicu načisto. Kao da si ti pisala.

Tamo su ekstra oduševljeni. Popljuvaše epizodu načisto, odustaše od gledanja epizode. I tako, da ne duljim...
Sad mi je postalo zabavno.



Vidjela sam ovo. Baš je odlično.


Evo onaj novinar od nekidan stavio sliku.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Cx2m_u5WEAAZqyV
Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen "İçerde", dün akşam yayınlanan bölümüyle reyting sıralamasında zirvedeydi.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Cx2nnRqXAAANfdG
Tüm Türkiye İçerde! "İçerde", tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsleyip zirveye adını tekrar yazdırdı.



Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Cx2oBMQXgAADdyY
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo    Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo   - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija X deo
Назад на врх 
Страна 7 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XI deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: