Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Next
АуторПорука
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:02 pm

Samo Sarp to mora brzo da sazna, inace ode Melek sa sve Celalom i Akinom, a on ostade da tesi Yesim. Pitanje je da li je onaj dan samo gledao Melek, kad ga je Yesim opomenula, ili je cuo razgovor.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:05 pm

Dobro pitanje. Ne znam, daleko su bili.

Ček, je li ono prisluškivanje bilo prije toga?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:06 pm

EDHO opet razvalio u totalu, a sinoc ce bila dosadnjikava epizoda. Opet je total njihov, AB nas.

Koje prisluskivanje? U Melekinoj kuci? Posle toga.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:08 pm

Je. Oni su bolji u totalu, a mi ovamo.

E. A on kaže Melek nije u tome, ona nije uključena u posao.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:18 pm

U tom razgovoru koji su oni prisluskivali nije spomenuto nista o tome, Melek se samo rekla da je sve spremno.
E sad se otvara novo pitanje, kad Sarp sazna da se firma vodi na Melek, svakako ce je spasiti jer je zaljubljen u nju, ali da li ce reci to je samo fiktivno ili ce da je otkaci zato sto ce pomisliti da je umesana u posao vise nego sto on misli. Ja nekako tako zamisljam njihovu vezu, idi mi dodji mi, bez neke konstante.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:19 pm

Ova serija ce mi sprziti mozak, na svaku scenu po sto teorija.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:24 pm

Baš tako.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:56 pm

Engin je postavio maloprije video. Mislim da je još tamo.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:56 pm

Ali Cagin auto na setu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 4:58 pm

Tj. Sarpov auto.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 CvI4oyNWcAAb2q-
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:04 pm

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:16 pm

Ja kazem da je bio samo da produzi vizu. Da je isao, isao bi prekjuce kad je bilo predstavljanje serije. I ne moze samo on sa ide, mora bar jos Aras, a to je nemoguce zbog snimanja, kako je u skoro svakoj sceni bar jedan od njih dvojice, morali bi da zaustave snimanje na dva dana.

Jel ovo na snimku Mertov auto iza?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:17 pm

Čini mi se da je.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:20 pm

Hm, znaci Mert i Sarp opet nesto petljaju u mraku.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:21 pm

Sarp će mu reći da se kloni njegovih.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:21 pm

Sara Ulusoy ::
I ti si slobodna? Najzad te je sutnuo decko zbog Stanka? lol!

Kamo sreće da je zbog Stasa, tad bi imao i razlog, nego me šutnuo zbog bivšeg. :P

A, misliš ti na mene. :cereeeeek:
Do pre par dana je bilo sumnji da je raskinuo sa striptizetom, jer joj već par dana ništa ne lajkuje, ali sad je definitivno, čim ga Irinini fanovi manje pljuju i tvrde kako njegov talenat zaslužuje bolje serije od VMLj. lol!

Ja vas ništa ne razumem, kakve su ovo šifre, jel' pričate o Hazal?

I neću da čitam ove postove oko Icerdea, treba večeras da pogledam epizodu, pa ću onda plahtu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:23 pm

O kakvi ti šiframa sad?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:24 pm

Nema nikakve veze s Hazal niti kakvim šiframa. Nego je izašla slika prije par dana, danas neki fanovi našli i sad Sara prevela što piše. Slika iz Californije. Stavila je Cagina prijateljica od tamo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:25 pm

Ma, nešto ste pričale kako je nekom trebalo dva sata da se spremi, a Caga se nije ni očešljao, a lep.

I da, tačno sam znala da je Bensu 1.70.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:26 pm

Nikako da mi kažeš koji par hoćeš za onaj mini-klipić. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:27 pm

Pa znaš koje ja parove volim...

Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:28 pm

Pa, ne znam dal' si i ti kao i Sara sad u SarMel fazonu, ili ipak FEmir.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:29 pm

Ja sam u svakom fazonu kad treba. Ovaj zadnji je novi i odličan.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:29 pm

Zbog njegovog bivseg ili tvog? smeh

Nisu sifre, generalno kazem da nekome treba dva sata da se spremi, a ovaj izgleda kao da je pre pet minuta izasao iz kreveta i opet je lep.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 EmptyWed Oct 19, 2016 5:29 pm

Mada sam ja svakako htela da napravim klip (pravi, obični klip za yt ili vk) SarMel nakon 5. epizode, ali sudbina je htela da baš ja tu petu ne odgledam i da baš kiss padne u toj petoj. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 36 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 36 of 41Иди на страну : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: