Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo

Go down 
5 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 7:38 pm

A vidiš da nas je ostavila da pišemo što želimo. Sad će doći i zahvaljivati ti se što joj se zahvaljuješ.

A, lako tako. Kad ja sažmem.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 7:46 pm

Ko zna sta ce danas da pise i u kom je stanju.

Ti mozes da ostanes smirena, ja ne mogu.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 7:49 pm

Ako bude kao i prošli put, onda će pisati. Osim ako je nije ubilo koliko godina ima...

Ja nisam smirena kad uočim pljuvalački nastrojene, ali mirnija od vas svakako jesam.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 8:13 pm

Da, i zbog toga je pala u depresiju.

Nisi, ali ti ne bi usla tamo da se svadjas, a ja bih.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 8:21 pm

U kojoj sceni se spominje ono oko Celala, Yusufa i njegove zene?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 10:33 pm

Evo me, kako volim kad se bez mene ne može. srca

Inače, Saro, trenutno sam na stolu lol! , kad već pitaš canim benim. I javljam vam se sa novog telefona. jupi

A, ne mogu da vam sad odgovoaram na ove referate, sve se slažem sa vama.

A, sad nastavljam da slavim, ipak mi je rođendan još samo sat vremena. Dosad sam bila vodku, tekilu, kampari i martini, sad idem na likere i opet jednu jedinu vodku. :cereeeeek:

Volim vas i hvala vam što ste mi ulepšale današnji dan, vaše su mi čestitke najdraže, iskreno. <3 <3 <3

Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 10:34 pm

Sad sam nešto htela da dodam, ali sam zaboravila.

Uglavnom, volim vas!!! <3 kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyThu Oct 06, 2016 11:24 pm

Samo mesaj pica, sutra ima da ti pukne glava.

Poncha, otkrivena je misterija sta je na prstenu, Meduza, Versace znak.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 12:06 am

Ako, jednom se živi.

Aaa, prošao je šesti, niko mi više neće povlađivati, a stara sam. suze

Idem da nastavim da slavim u to ime.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 2:58 am

Saro, jesi li našla? Oko 1:53:00. Kad im Mert javi za akciju.

Tko je otkrio prsten? Vidi se da veze s vezom nemam o markama. Još smo komentirale da je neko lice.
Onaj drugi što je nosio sad na snimanju je Louis Vuitton. Na onim slikama piše sve što nosi.
Bome, stoji mu sve.

Bondarenkova, slavi ti. I ujutro jedi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 4:15 am

Sad sam pogledala, Mestan nerazumno kaze, ali pre bih rekla da je rekao da je napravio od njega magarca svojevremeno, nego da je bio sa njegovom zenom. Eşek je magarac, eşi je supruga. Htela sam ponovo da pogledam scenu da proverim prevod, zato sto Turci u komentarima spominju da je nagovesteno da Celal i Yusuf imaju problem iz proslosti, ali niko ne spominje zenu. Ali ne mogu nista da tvrdim, ne razumem dobro sta je Mestan rekao. Ja cujem eşeğe, a ne eşiyle, problem je sto ne razumem rec posle.

Ja znam da je Meduza logo Versacea, ali nije mi palo na pamet. Za LV sam malopre videla.

Uhode su otkrile, nasli su isti prsten, samo se razlikuje po tome sto po ivici ima one Versace kao lavirinte.


Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 4:20 am

Sad sam slusala sa slusalicama, razumela sam ovako Adama eşeğin gerisine sokmuşsun zamanında.
U bukvalnom prevodu, coveka si nabio magarcu u dupe. Pretpostavljam da je to neki izraz. Prema mojoj analizi, to nema veze sa suprugom. Zeznuli vas ovi sto prevode.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 4:22 am

Posto sam malo popricala sama sa sobom, mogu da idem da nastavim da spavam.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 6:56 am

Saro, lakše mi je kad znam da nisam jedina povezala lik na prstenu s Versacem. Bondarenkova još meni govori da si ti na slici. E, možda i bolje da jesi...
Googlala sam ja odmah noćas takve prstene.
Nisu oni ni jeftini, a Ilknur ga je ostavila Sarpu u seriji. Versace nije sponzor, a i da je, otkuda Sarpu lova za takav prsten...

Zanimljivo da niti na jednoj slici ne piše cijena ni ime Versace, a sve ostalo što nosi je spomenuto. Ovaj LV je na većini slika naveden.


Što se prijevoda tiče. naklon Dobro čuješ. Tako sam i ja čula.
Ja sam zahvalna ovima što prevode jer su maksimalno brze, trude se i sigurno nisu namjerno pogriješile. Znači ne spominje se žena, nego magarac.

U kojem je sad kontekstu ovo bilo i što točno znači taj turski izraz ne znam... Namagarčio ga je. Moguće da ima veze s ženom i da je ispao Yusuf magarac.
Hvala ti puno. Sad mogu zahvaliti.

Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 2:12 pm

Firmirani nakit je preskup, i vise puta skuplji od stvarne vrednosti. Jos ovaj prsten nije zlatan, po boji bih rekla da je srebro.
To sam i ja pomislila otkus Sarpu lova za Versace prsten.

Zato sto je sve ostalo uzeto od sponzora za slikanje, prsten je licno njegov.

Svakako im svaka cast na tome sto brzo prevedu, a ovo sto ne prevedu dobro, ispravicemo mi.
Do sada nisam cula taj izraz, ali pretpostavljam da znaci da ga je namagarcio. Kako, videcemo.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 2:13 pm

Cansu, ziva li si?
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 2:42 pm

[quote="Poncha"]Veronika, nisam znala da se o seriji piše na još nekoj temi, ali neka, to nije loše. I kažeš kruže gifovi. Nemam ništa protiv, radim ih za svoj gušt, ali ako se nekome sviđaju, još bolje. Meni je isto hit kako plešu.  smeh  Kad sam vidjela rejting i ja sam onako vesela bila...

Znam da inače ne pišeš duboke analize, još manje kritiziraš, ali baš zato što si ovako nešto napisala je šteta što ne pišeš ovdje isto. Ove neće pročitati, a baš vole komentirati i razglabati.
Tvoje razmišljanje mi je odlično. Meni je isto taj detalj sa slikom značajan.
Ne mogu reći da se ne sjeća kako je izgledao. Ako na ovoj spaljenoj slici koju je naša kod Sarpa ima 5 godina, izgleda isto kao i npr. kad je imao 7 sa slike u njegovom stanu onda se valjda mogao prepoznati. Druga je stvar ako je slika prilikom pada i gaženja malo oštećena pa ne vidi najbolje, ali mi tako ne izgleda. Kako se nije sjetio usporediti slike, ne znam. Zato i govorim da je malo glup. Ili, je ipak nešto skužio.

Što se tiče ovog da je maleni Umut očekivao od velikog brace da će doći za njim, vjerojatno jest. I mogao bi možda i kriviti Sarpa kasnije.

Vidjela sam da je jedna Ibrina došla i da joj je Caga simpatičan.
Samo ti piši...

A AFK fanovi su isti ispod svakog kamena.

Ok, vidjet ću što sve ima od skraćenih scena i napraviti gifove. Kad god nešto želiš, samo reci, meni nije problem napraviti. To mi je časkom. Ostavio je na mene strašan dojam. Ne volim takve likove, ali nemam zamjerku ama nikakvu na njega.

Da ,piše se na temi Gunešine kćeri,KPA...ove moje su podjeljene oko Serenay...neke je toliko mrze
da je to strašno(mislim da vam je to poznato)...i stalno su trzavice oko toga...neke drage cure su odustale zbog toga...
Ja nisam nikad bila neki njen fan(to zna i roses),ali mi je postala draža baš zbog te neosnovane mržnje
prema nekoj curi o kojoj privatno znamo što pišu turski novinari...čak su komentari išli i do njene mame,kao razvedena...zamisli....

Hvala za gifove... kisic







Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 2:50 pm

Prelepi su. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 CuKlIjZXYAAP6U5
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 3:04 pm

Znači Sarp će da se bori za Melek. I to mi se sviđa. U ovoj seriji je dobro to što su svi nepredvidivi i nemamo pojma šta ko može da uradi. Za analizu likova moramo da se hvatamo za generalni opis ili ono što glumci kažu. Dobro, tek smo odgledali 3 epizode, nismo još stigli da upoznamo likove, ali ne verujem da će se to mnogo promeniti ni kasnije. U većini serija koje smo do sada gledali, mogli smo da predvidimo kako će koji lik da reaguje na koju situaciju. Osim u Ezelu, tamo ni posle 50 epizoda nisi znao šta ko može da uradi. To je ono što Ezela i Icerde svrstava u istu grupaciju, inteligentan scenario, ostale krimi serije Poyraz, EDHO, nemaju predvidivu radnju, ali likovi su predvidivi.



Ja ću da budem iskrena prema njemu. Iskreno ću da mu kažem da sam trudna. lol!
Šalu na stranu, to uvek govori i to mi se sviđa, i meni je iskrenost najvažnija u svim vrstama odnosa.

Greh bi bio da on bude iza kamere, njega kamera prosto obožava.

Muzika nije za njega. Talenat je u redu, ali on ne može da otpeva pesmu kod Beyaza, kako bi izašao pred nekoliko desetina ili stotina hiljada ljudi da drži koncert. Ali svakako bih volela da nastavi da se bavi muzikom ovako kako je i do sada.

Da, to za Colins mi se sviđa, to će onda biti kao Kivo i Serenay sa Mavijem.

Za fanove svakako iskreno misli, ljudi koji se bave javnim poslom i crpe najviše energije od fanova. To je dokaz da su na pravom putu i da dobro rade ono što rade.

Veronika, prevode slobodno prenosi, nema potrebe ni da me pitaš.

AFK družina nije dobro upućena u dešavanja, njih izgleda interesuje samo pljuvanje Cage. Moraću da ih razočaram, ali Hazal i Aras više nisu u dobrim odnosima još od Maral. I koliko znam još se nisu pomirili. To je javna tajna. Čak i da se pomire, Hazal nije pala s Marsa da dođe na Cagin set i navuče sebi budale na vrat.

Ovo za Davuta si odlično rekla, taj ležeran stav dok je u kući Celalove ćerke samo pokazuje koliki je manijak. I ono kad je uzeo pištolj da sam odigra ruski rulet.

Vidiš, taj detalj da u stanu ima sliku sam potpuno zaboravila. Sad mislim da je još gluplji.
Ali istovremeno se slažem i sa ovim da je sve potisnuo. U prošloj epizodi je rekao Melek da ne želi više ni da se osveti onom što ga je tukao i terao da prosi, znači da je slab i ide linijom manjeg otppora.

Bondarenkova, ne znam šta je tebi, navalila si sa tim godinama ko da si napunila 72, a ne 27.
Meni godine ne predstavljaju nikakav problem sve dok se ja dobro osećam sa njima.

Naletela sam sinoć na neke kolaže.
Pozdrav stanovnicima štale iz Padinske skele (za neupućene,  naselje u predgrađu Beograda gde se nalazi kompanija Imlek) od Cagine glume.


Hvala ti..i svaka čast na uočenim greškama vezano za ženu...ja sam već odavno skužila da su tvoji prijevodi
jedni od pouzdanijih...

I meni se sviđa baš to što su likovi nepredvidivi..ovo si super napisala,nemam što dodati.


Inače pošto i ja čitam tamo...novost je to da je Caga sve bolji...i stvarno bi kako kažeš bio grijeh da bude iza kamere
sad kad se i glumački popravlja...šalim se...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 3:15 pm

Veronika, ni ja nisam neki ljubitelj Serenay, jednostavno mi nije simpaticna, ali Miru sam volela. Jedan od retkih dobro napisanih zenskih likova. I smatram da je Serenay dobro odigrala Miru. A komentarisanje njene mame i maminog privatnog zivota je vec stvar kucnog vaspitanja, odnosno nevaspitanja.

Dobro je da se posle pet godina pomerio sa mrtve tacke, znaci nije bas beznadezan slucaj. lol!
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 3:18 pm

I muzika je na prvom mestu.

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 A3149efa-9401-4489-9dcd-58fd9d41c9ae
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 3:28 pm

Caga stvarno ne skida nikako prsten.

A evo, učimo i nove izraze. Ja ti neću ni govoriti zašto tvojim prijevodima najviše vjerujem. Tako, da kad god ja nešto pogrešno napišem, ti ćeš ispraviti. Curama svaka čast što se trude prevesti.

Bondarenkova se dobro sašila,  napila.



Veronika, super je što je serija komentirana na našem području, znači da se Caga gleda.
Pa znaš i sama da nama Serenay nije neka miljenica, meni je bila ok, nekad me pomalo i živcirala, ali sam uvijek kad bih osjetila kamenovanje stajala u obranu... Na ovaj ili onaj način. Miješanje u privatni život glumaca i pljuvanje po drugim osobama i članovima njene obitelji me je degutantno. Ako je glumac javna ličnost, njegova obitelj svakako nije. Iako mi Serenay nije draga, iako nisam ni nešto pretjerano voljela Miru, mislim kao i Sara da je jedan bolje napisani ženski lik. Čvrsta, pozitivna, dobra.
Ne pratim sad što radi, ne zanima me toliko. Znam ono što slučajno pročitam.

Za gifove ne trebaš zahvaljivati, a kad nešto želiš, slobodno reci. Nije mi problem gifiati, jedino da video nije predug jer mi u suprotnom neće nigdje da učita. Epizoda traje preko dva sata...



Saro, odlična je slika. Dobar im je stajling...
Svaka čast za muziku. Ja sam i tu čitala svakakvih komentara, ali gle.


Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 14600928_1311733275534982_3604078565342885307_n

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 14517367_1311733885534921_8307066340409119605_n
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 3:40 pm

Dobro, imala je i Mira svoje momente kad je nisam volela, dva postupka kojima mi se najvise zamerila su Burasi Tozludere degil i petljanje sa Orkunom kad je raskinula sa Yamanom. Ali nije klasican zenski glavni lik iz turskih serija tipa Ferihe, Asi, Seherezade...
Ece inace ne pise takve zenske likove koji iscede sve pozitivno iz glavnog muskog lika svojim hirovima od prve do poslednje epizode.

Odlicne su slike, nadam se da ce izaci i u boji i da ce najzad postaviti sve originalne slike.

Nema jos ozeta i slika, a veceras bi trebalo da izadje i drugi fragman.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 3:44 pm

Evo su slike.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 EmptyFri Oct 07, 2016 4:11 pm

Ozet

Fusun je tuzna zato sto je Sarp Celalov covek umesto da bude policajac. Jednog jutra joj pozli, onesvesti se. Eylem odmah vodi Fusun u bolnicu. Sarp je posle onoga sto se desilo u sumi dobio od Celala zadatak da bude Yesimin sofer. Cim je ozdravio pocinje sa novim poslom. Celal koji je primetio Mertovu bliskost sa Fusun i Eylem, mnogo se iznervira kad zatekne Merta tamo gde ne treba. Odlucuje da kazni Merta. Davut koji je zaljubljen u Melek, besan je na Sarpa nakon sto ih je video zajedno u kuci na jezeru. Odlucuje da napravi korak prema Melek u vezi toga. Sarp ne zeli vise da rastuzuje Fusun zbog toga sto joj je pozlilo i oseca da se nalazi izmedju duznosti i majke. Yusuf je to primetio i ima plan.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija VI deo
Назад на врх 
Страна 2 of 41Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija III deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XIX deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija V deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XX deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: