Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 4:48 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 14522709_193706221061700_346209496498714291_n
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 5:07 pm

Zanimljivo je da ovu seriju svi porede sa Ezelom, a Sarpa sa Kuzeyem, a niti serija ima veze sa Ezelom, niti Sarpova prica sa Kuzeyevom, osim sto su Sarp i Kuzey istog temperamenta. Kuzey isto nije imao fitilj.
Ali opet i pored potpuno razlicite price ima slicnosti.
Ja mislim da si pogodila u centar mete u opisu Melek. Rekla bih da ce bas tako biti. Emotivna eksplozija i raspad. To nam je najavljeno u prosloj epizodi u svadji sa Sarpom. Ukoliko to opet nije bila neka navlakusa za Sarpa, jer Melek od svih najmanje verujem.

Sa Eylem i Mertom ce ici tesko i sporo, ali u prosloj je i to najavljeno. Eylem mu je rekla, sta ako se u tvom zivotu pojavi zbog koga ces se promeniti, tako nesto.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 5:08 pm

Promenio se ovaj mali, proslo je pet godina od tada, porastao je.
Назад на врх Go down
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 5:21 pm

Adminko kakvu sam to frku propustila kod Stasa?
Iskreno se nadam da ce brze bolje objaviti i novi fragi, sad bas kasne, ne svidja mi se ta neizvjesnost. Al' to je njima i cilj.
Saro slazem se za prvi poljubac. Oni su mi bas temperamentni, tako da neznost uz njih ne ide yok. Adminko jezik pregrizla, zar da cekamo do 10. ep. taj momenat uh ya
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 5:22 pm

Sara Ulusoy ::
Promenio se ovaj mali, proslo je pet godina od tada, porastao je.

Izgleda da to ipak nije taj dječak ovaj se zove Alp Ozer...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 5:36 pm

Ako nije, onda lici.

Kakva neznost, to bi bilo veliko razocarenje, mora da prsti ko kod Bibica.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 5:41 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 CtiCBoIWYAAOdWR

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Cth26cqWEAIUwwi

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 CthYFZwW8AAzCI8

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 CthYFZ2XgAAAbt1

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Cth3lP3XgAA1lGK
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 5:43 pm

Izgleda da je Sarp posle ranjavanja presao u obezbedjenje Celalove zene. A ona je izgleda otkacena pa trazi da nosi odelo.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 6:14 pm

roses ::
Adminko kakvu sam to frku propustila kod Stasa?

Jao, ne pitaj.
Ono kad je bio na kratko u Gruziji, išao da igra predstavu i da snimi spot sa nekom tamo pevaljkom, pa ih uhvatili novinari u bazenu i objavili da su zajedno.
Kad nervni slom tad nisam dobila.
Posle se ispostavilo da su slike iz bazena zapravo scene za njen spot i Stas je sve te vesti demantovao, ali ta dva dana su mi ostala kao jedni od najpaklenijih u životu.
Inače, ovde ti je tizer za taj spot.
https://vk.com/video63504192_456239255?list=c9fb31f7ba540f1e19

Još tokom ta dva dana ova Starleta (tako nju zovemo) nije prestajala da postavlja fotke sa Stasom iz bazena na svoje profile. ljutko


Последњи изменио Mrs Bondarenko дана Thu Sep 29, 2016 6:28 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 6:26 pm

A prica Sekiza i Kenana, meni za sada ima malo slicnosti sa Celalom i Mertom, samo malo blaza verzija. Kenan je bukvalno ubacio Sekizu cip u glavu i programirao ga.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 6:27 pm

Ček' da ispravim svoj post pre nego me Poncha i za ovo optuži kako ne čitam dobro. facepalm

E, Kuzeya već nisam gledala, pa sličnosti ne znam.

Slažem se za ovo drugo, ima malo sličnosti, obojica su iskorišćeni i obojici su Kenan i Celal značili više od života.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 6:36 pm

Hahaha, Poncha je i ovde profesorka, svi je se plase. lol!

Kazem, nema slicnosti, samo obojica planu u roku od odmah.


Последњи изменио Sara Ulusoy дана Thu Sep 29, 2016 6:42 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 6:42 pm

Stalno me špijunira, moram ovaj put da je preteknem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 7:12 pm

Roses, Veronika, što nemate avatare, ako nije tajna? kezz
Jel' vam se ne sviđa moja galerija avatara? Ono jest da sam birala po svom ukusu. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 9:15 pm

Svidja mi se Caga u odjelu, ali nikako ne mogu da svarim cinjenicu da ce postati gospodjin gorila, pa makar i privremeno. To ce bre biti dosadno. Mogu se popraviti samo ako ne moradnem gledati scene iz sopinga sa gospojom citavu epizodu. Izgleda veceras nista od nove najave.

Adminko, dobar je Stas u ovom videu. Kad izlazi taj spot, da ga se malo prisjetim (Stasa)? A sto se tice slike na profilu, iskreno nisam ni pogledala galeriju, bas cu sad malo procaprkati.
Назад на врх Go down
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 9:20 pm

Evo izbrah Dasu, slika se bas uklapa uz nik. Mislim bitno da ima veze sa cvijecem hahah
Назад на врх Go down
Sparks8758

Sparks8758


Broj poruka : 408
Datum upisa : 26.08.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 9:26 pm

Roses,divan avatar imas.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 9:27 pm

roses ::
Adminko, dobar je Stas u ovom videu. Kad izlazi taj spot, da ga se malo prisjetim (Stasa)?

Kad i nove serije, uskoro. lol!

Šalim se, ovo će pre izaći nego Nevesta ili Kraljice, možda čak izađe i sad početkom oktobra. Samo ne bih volela da puste na moj rođendan, jer Starletu sa sve Stasom ne mogu da gledam. rolleyes
Mada, opet, ovako savršenog mogu da ga gledam i pored crnog đavola. he-he

Lep ti je avatar. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 10:50 pm

Samo da vam se javim. Imam smrtni slučaj u široj obitelji pa ne mogu baš detaljno i sve pratiti. Saro i Veronika, znam da vi sve pratite pa vas molim objavljujte sve što ima veze s Cagom ovdje.

Bondarenkova, e da me se tako moja dječica boje. Njima ja dođem kao starija sestra.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 10:54 pm

Ajoj, canim, moje saučešće. Baš sam se pitala što te nema, jer znam da bi odmah došla, pogotovo sad uščekivanju fragija i ozeta.

Drži se, a mi ćemo ti ovde sve prikupiti! <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 10:59 pm

Hvala. Nisam stigla ranije se javiti. Brzinski sam pogledala slike i kratka videa. I evo sad malo onu tamo temu na hr-u. Ne znam niti što bih rekla.

Hvala vam. Samo vi prikupljajte, ne mogu se zafrkavati s turskim jezikom. Nemam toliko vremena.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 11:28 pm

Canim, primi moje saucesce. I ja sam se pitala sto te nema.
Ne brini, sve ti prikupljam ja ovde.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyThu Sep 29, 2016 11:34 pm

Caga kao gorila ni meni ne zvuci primamljivo, ako zapostavimo cinjenicu da meni Caga uvek deluje primamljivo. Ali to svakako ne moze da traje celu epizodu. Dogadjaji se brzo odvijaju, tako da ce i to brzo ici. Ono sto mi pada na pamet da bi bilo zanimljivo je da se Celalova zena malo nabacuje Sarpu. Da se malo zakuva i kod Celala u kuci.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyFri Sep 30, 2016 12:15 am

Ajme kako je iritantno biće ona Lenka, pa to je za nepoverovati. rolleyes  rolleyes  rolleyes
Ne znam da li je bilo gore na MC temi ili ovoj, ista ekipa, samo sad umesto sannis imaju ovu Lenku.
I kako im one urednice ne sankcionišu neke postove, pa ako drobljenje o Caginom ljubavnom životu, ili postavljanje slika glumica iz serije van serije nije off topic, ja ne znam šta je.

I vrh svega je da su Sarp i Melek dobri na slici, ali im nešto fali. Verovatno Hazal. rolleyes
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 EmptyFri Sep 30, 2016 12:34 am

Uzasna je, takva je bila i na Ferihi. Iz nje prosto izlazi neka zloba. Recimo i ti i ja nekad pisemo agresivno, ali meni svaki njen post deluje agresivno, ja mislim da sa njom nesto nije u redu.
I zao mi je Hazal, ona je zapravo jedna normalna i pristojna devojka, ali njeni i turski i ovi fanovi coveku ucine devojku odbojnom ni krivu ni duznu. Mislim da su njeni fanovi najveca grupa sizofrenicara.

Tamo nisam usla od one veceri kad sam napisala post i nemam nameru. Samo mi reci sta im je problem u Caginom ljubavnom zivotu, o kom ne znamo apsolutno nista?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 39 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 39 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: