Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo

Go down 
+2
Sara Ulusoy
Poncha
6 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 10:13 am

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Icerde-cagat-104128FQ
Назад на врх Go down
roses

roses


Broj poruka : 18
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 10:18 am

Samo kratko da vas pozdravim prije nego odleprsam u grad.
Saro mnogo ti hvala na brzom prevodu, sad su mi jos vise zagolicali mastu. A ta plahta, mislim da je prerano za bilo kakvu "akciju" te vrste. A do poljupca garantujem da nece doci, jer to su Turci zaboga. Sto rece Sara, mislim da ce prvi poljubac pasti bas u nekoj svadji, to mi vise ide uz njih.
Jao, evo ga i Stas ziv je. Adminko, jesil nasla odgovrajucu macu? Sta bi sa onom plavusom sto su zajedno vozili motore?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 11:11 am

Pozdrav!

Ma prerano je, ali čitajući sam vidjela da nisam jedina koja je zapela na toj sceni. U svakom slučaju dobru su stvar napravili u fragiju.

Evo ovo sam mislila. Slika je iz videa sa seta koji je ovaj tjedan osvanuo.
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Melek
U ovome je Melek kad razgovara s Mertom. S tim da vidimo na setu je tada već Sarp bio na nogama. Ili Melek ponavlja odjeću.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 12:55 pm

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 CthAzlDXYAA09Mh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 12:56 pm

Lokacija je Grand Bazar.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 2:08 pm

roses ::
Sta bi sa onom plavusom sto su zajedno vozili motore?

Ništa, ispostavilo se da se samo druže. I ona nije plavuša, nego Sotona, sećaš se da je tako zovemo ovde. lol!

On je sam, samo čeka na mene. :cereeeeek:

Nego, ti nisi onda upratila pravu frku, kad me za nju pitaš. :P
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 3:37 pm

Evo jedna sa seta VMLj, ovu nismo imali. :cereeeeek:

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 3aT0DGdr41A

I još jedna lepa sličica. leptirici

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 W-XpSVHXj9w
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:13 pm

Ovo za Kivu sam videla juce. I oni su preksinoc bili u Sohou.

Insajdera nisam ni ja juce ispratila, nisam videla te tvitove.
Da, fragman bi mogao da bude danas, a ozet sutra. Koliko se secam prosle nedelje je ozet izasao u petak.

Dobro, prva epizoda se uvek snima dugo, ali drugu su snimali 20 dana, znaci nemaju ni jednu epizodu na lageru. Sada ce morati svaku da zavrse za 6, 7 dana. Znaci Arasu i Cagi nema predaha, serija ima malo glumaca u skoro svakoj sceni su ili jedan ili drugi ili obojica.

Roses ja sam rekla da ne priznajem poljubac bez pribijanja uza zid.

Ne verujem da Melek ponavlja odecu, nego su Sarpa morali da podignu brzo na noge, nema se vremena za lezanje u bolnici celu epizodu.

Danas je izaslo jos slika, Caga je u ovoj istoj odeci, sa njim je i Gozde.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:15 pm

Znači, drugi fragman danas stiže? E, ovaj već moram da dočekam.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:17 pm

Ne znamo, to je samo pretpostavka, nista nije najavljeno
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:17 pm

To mi je i čudno, pošto ove nedelje i prvi fragi kasni, a prošle je išao odmah posle epizode.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:23 pm

Televizyon gazetesi pise da Ay yapim sa Starom ima potpisan ugovor za Cesur ve Guzel na sigurnih 39 epizoda. Ako je to istina, onda i za Icerde vazi isto, zato se toliko vrti ta cifra 39 vec mesecima.

Inace za sada mi se ne svidja postava, osim Tube i Kive nema ni jedno koliko toliko zvucno ime.

Tek juce su zavrsili snimanje, a rekla sam i juce da mozda ima veze sa rejtingom ALA, pocela je sezona i pao im je rejting pa su mozda mislili fragmanom malo da ga podignu. Mada kad pocne sezona u fulu sve te tralala serije ima da lete jedna po jedna.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:25 pm

Kenan i Songul... Mozda i nije losa kombinacija.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:26 pm

Ja ne znam ni dal' ću gledati tu seriju. Live neću sigurno, ali pitanje i kad se nakupe epizode da li ću.
Ti gledaš uživo? Molim te da mi pišeš utiske.

Ja kad sam čula za njih dvoje prvo sam pomislila Ma daj, gde oni, ali posle mi i nisu delovali loše. Svakako njemu stoje te tako krhke i nežne, mada bih ja više volela Nehir Erdogan za njega.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:28 pm

Ja isto mislim da poljupca neće biti...mislim da će ih prekinuti Mert...i da ovo njegovo
o zbližavanju u bolesničkom krevetu dolazi poslije..
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:29 pm

Veronika, slažemo se i ja mislim da će ih prekinuti Mert.

A, on je vala od starta bolesno ljubomoran, Cengizu se to ispoljavalo postepeno, ovaj je još gori.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:30 pm

Sara Ulusoy ::
Televizyon gazetesi pise da Ay yapim sa Starom ima potpisan ugovor za Cesur ve Guzel na sigurnih 39 epizoda. Ako je to istina, onda i za Icerde vazi isto, zato se toliko vrti ta cifra 39 vec mesecima.

Inace za sada mi se ne svidja postava, osim Tube i Kive nema ni jedno koliko toliko zvucno ime.

Tek juce su zavrsili snimanje, a rekla sam i juce da mozda ima veze sa rejtingom ALA, pocela je sezona i pao im je rejting pa su mozda mislili fragmanom malo da ga podignu. Mada kad pocne sezona u fulu sve te tralala serije ima da lete jedna po jedna.

------
Jesi vidjela da će malog Kivu glumiti..onaj dječak što glumio Emirovog malog brata
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:34 pm

Kod Nehir je najveci problem gluma, ona je prelepa, ali sa glumom nikako na zelenu granu.
A Songul je dobra glumica.
Ovo je za film, nije za seriju.

Gledacu prvu uzivo, pa cu posle da vidim. Malo mi je opis radnje ubio zelju za gledanjem, a i Ece.

Neka ih prekine ko hoce, samo da se ne poljube. Jos je rano, Sarp to radi zbog igre, ali ja hocu da vidim njihovu borbu sa emocijama.
Назад на врх Go down
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:34 pm

Mrs Bondarenko ::
Veronika, slažemo se i ja mislim da će ih prekinuti Mert.

A, on je vala od starta bolesno ljubomoran, Cengizu se to ispoljavalo postepeno, ovaj je još gori.


Mert je strašno ljubomoran...ali ja još uvijek imam razumjevanja za njega..nekako mi ga žao...
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:37 pm

Slažem se, Nehir je loša glumački, ali bi mi se vizuelno bolje uklopila uz Kenana.
Znam da je za film, a dobro, ako ti kažeš da je Songul imala hemiju sa Kivom, može i sa Kenanom da bude dobra.

Svakako napiši utiske.

Ovo je Uluceva serija, a svako ko je gledao Ezela (pa čak i Karadayi) zna kad tek može da se nada prvom poljupcu. Dakle, pre 10. epizode ništa ne očekujte. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:38 pm

Sara Ulusoy ::
Kod Nehir je najveci problem gluma, ona je prelepa, ali sa glumom nikako na zelenu granu.
A Songul je dobra glumica.
Ovo je za film, nije za seriju.

Gledacu prvu uzivo, pa cu posle da vidim. Malo mi je opis radnje ubio zelju za gledanjem, a i Ece.

Neka ih prekine ko hoce, samo da se ne poljube. Jos je rano, Sarp to radi zbog igre, ali ja hocu da vidim njihovu borbu sa emocijama.

I meni je prerano,slažem se ,jer bi ovo bilo malo mlako i ne bi išlo uz njihov
temperament.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:40 pm

Ma i meni je Merta žao, nego mi krivo u kom smeru mu ide lik. Iako je to očekivano, baš zbog onog što smo pisale Sara i ja, čim se nađu u ljubavnom trouglu on će biti sve luđi i luđi jer je gladan ljubavi.

Da nije toliko posesivan kad je Melek u pitanju, i da mu priču grade sa Eylem, to bi možda bilo drugačije. Mislim, svakako je ova priča krvava i sama činjenica da su dva brata na zaraćenim stranama je dovoljna, ali ovako će baš prerasti u psihopatu.

Kod Cengiza je pak to bolje odrađeno, tamo su mu lik od početka do kraja gradili da bolesnoj ljubavi prema Eysan i želji da ima sve što i Omer, ovde je to moglo da se izbegne.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Veronika

Veronika


Broj poruka : 344
Datum upisa : 27.09.2016

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:42 pm

Mrs Bondarenko ::
Slažem se, Nehir je loša glumački, ali bi mi se vizuelno bolje uklopila uz Kenana.
Znam da je za film, a dobro, ako ti kažeš da je Songul imala hemiju sa Kivom, može i sa Kenanom da bude dobra.

Svakako napiši utiske.

Ovo je Uluceva serija, a svako ko je gledao Ezela (pa čak i Karadayi) zna kad tek može da se nada prvom poljupcu. Dakle, pre 10. epizode ništa ne očekujte. lol!


Možda bude neki san prije kezz ...i to mi je ofucano..kao i javljanje na mobitel...
i to bi mi dalo dozu neozbiljnosti...ja ovo smatram ozbiljnom serijom...
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:42 pm

Nisam to videla. Super, taj mali je bas simpatican.

Cengiz je drugo, kod njega je je pored ljubavi prema Eysan, bila u pitanju ambicija i bolesna zelja za pobedom. Mert je istraumiran, gladan ljubavi i zato je opsednut. On cak mozda nije ni zaljubljen u Melek, ne znamo, mozda je u pitanju samo panican strah da ne izgubi Celala i Melek, jer ima samo njih. Mislim da ni Melek psihicki nije u boljoj situaciji i ona je usamljena.
S druge strane, cini mi se da su Sarp i Eylem i pored svih trauma, u tom smislu emotivno zdravi i mogli bi da budu neka vrsta izlecenja za Merta i Melek.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 EmptyThu Sep 29, 2016 4:46 pm

Veronika ::
Možda bude neki san prije kezz

Ovo sam i ja rekla, ali ako i bude bio san biće to Mertov san. lol!

Saro, slažem se.
Sarp i Eylem su emotivno zdravi jer su rasli u emotivno stabilnijoj situaciji, ali ako Mertu nastave da fokus prikazuju kroz Melek i Celala, teško da će i Eylem moći da ga izleči.
Jedino ja mislim da Melek iako je jednako istraumirana nije toliko zaglibila emotivno, ili je pak kod nje još gora situacija da se prikriva iza maske ledene kraljice, a kad eksplodira svaki delić nje će se razneti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Sponsored content





Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty
ПорукаНаслов: Re: Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo   Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo - Page 38 Empty

Назад на врх Go down
 
Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija IV deo
Назад на врх 
Страна 38 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XVI deo
» Kvalitetan provod uz najdraže glumce - Stasomanija/Bondomanija & Cagomanija XXV deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: