Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АуторПорука
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:22 pm

Baš ga pratiš, da je do tebe nikad ne bih videla kako je počeo još nekog da prati na instagramu.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:24 pm

Koga?
Onu plavusu?
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:25 pm

Eto, koliko ga pratiš. Sva sreća pa je zapratio reditelja VMLj, ostali su isti.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:27 pm

Sparks, znači ti i dalje pratiš nove stvari. Ja sam stari fan. Tako da nisam od ove tehnologije, nisam se registrila na tu stranicu. Kojem domu si pripala?

Kad taj film izlazi?
Ja sam imala knjigu Metloboj kroz stoljeća. I još je neka o Čudovištima postojala.



Adminko, evo ti kanal - Adını Feriha Koydum
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:28 pm

E, hvala. kisic
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:29 pm

Ravenclaw je moj dom.Nije lose.

Premijera filma je 18.novembra.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:31 pm

Pa nakon lavova, ovi i jesu najbolji... Nekako sam i mislila da si tamo.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:33 pm

Sva sreca pa mi Slytherin nije dom.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:34 pm

Joj, pa ima i među njima dobrih.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:35 pm

Svaku dobrotu Slytherina je unistio Draco.A na pocetku i Snejp.Mada,on je na kraju ispao dobar.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:37 pm

Znači, ne podnosiš ga. Ali meni su svi doprinijeli čari.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:41 pm

Ne znam kako bi bilo da u knjigama i filmovima njega nema.Ipak im je trebao i neko ko ce biti zao.
Jeste,svi su nekako doprineli toj magiji.Ja se osecam kao da sam sa njima dok citam knjigu ili gledam film.I filmovi i knjige su fenomenalne. naklon
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyWed Feb 03, 2016 2:43 pm

Slažem se.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyThu Feb 04, 2016 5:15 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 12446005_425187327674803_1206077898_n
Sestra mu se udala.Prelepa je. <3

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 12534591_1666752126913555_1386625309_n

Pokusavam da nadjem mesto na kom se nalaze,ali mi ne ide. placljivko
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyThu Feb 04, 2016 5:25 pm

Videla sam. Prvo mi je reakcija bila ko je sad ova kad je tako strastveno ljubi jao , a onda kad sam videla šta je napisao baš sam se obradovala.
Postajem patološki ljubomorna na svaku žensku osobu u njegovom prisustvu. uff

A, tebi ne ide zbog grofa. lol! Ranije bi našla dok si rekao keks.

Nego, ako ti se gleda Nastasja, evo ti ova serija. Ja nisam ni imala pojma da je ona u Rusiji pre svega poznata i toliko popularna zahvaljujući toj seriji, pa tek onda VMLj. U svakom slučaju, unapred da znaš, serija ima 6 sezona.
http://turkcinema.tv/russian-serials/univer-novaya-obschaga-serial.html

A, možeš i ovaj film da joj pogledaš. Ja sam sinoć pogledala, nije loš.
https://www.youtube.com/watch?v=-QW9cK31SdI
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyThu Feb 04, 2016 5:41 pm

Divna mu je sestra.Ni zet nije los.

Kriziram zbog grofa i zbog movtexa.Mnogo sporo postavljaju eplzode i dovode me u situaciju da krenem da gledam seriju bez prevoda.

Pogledacu i film i seriju.Mnogo volim Nastasju,a i nemam sta da gledam tako da ce mi super prekratiti vreme.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyThu Feb 04, 2016 7:01 pm

Ti nemaš šta da gledaš? Ne mogu da verujem. lol!
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyThu Feb 04, 2016 7:06 pm

Odgledala sam i AiM i Ezela i jednu spansku seriju, i VMLj.Sad samo gledam jednu italijansku i rusku.A to mi je malo.Moracu jos neku spansku,rusku,tursku i indijsku.Dosadno mi je kad nista ne gledam.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyThu Feb 04, 2016 7:07 pm

Pa, bolje odmori malo na raspustu od tolikih serija.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyThu Feb 04, 2016 7:15 pm

Ako ne gledam serije onda moram da ucim jer me grize savest.A ako gledam serije onda ne moram da ucim jer sam zauzeta gledanjem.To je moja logika i uopste mi se ne svidja.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyFri Feb 05, 2016 9:49 am

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 12568920_1028587347164291_1945627826_n
Nova slika.Nije mi bas jasno sta je napisao uz tu sliku.
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyFri Feb 05, 2016 12:08 pm

Kaže da su danas proslavili (ovo sad ni meni nije jasno) u bukvalnom prevodu bi bila godišnjica tate, ali ja mislim da je u pitanju rođendan.
I onda dalje kaže Sva deca su u nizu. I tako po redosledu najstarijih počevši od tate idemo: ja, Jana, Nastja i Danil u centru.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyFri Feb 05, 2016 3:35 pm

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 943907_10205634216524065_6602326898421830947_n
Danas je bas aktivan.Bio je kod zubara.I jos nesto je napisao,ali nisam skonatala.
Lep je. :cereeeeek: cvetic
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15487
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyFri Feb 05, 2016 3:39 pm

Videla sam. :cereeeeek: Neodoljiv je. <3
Napisao je da je i danas bio kod zubara. Popravili su mu izgled zuba, kaže da nije lako izdržati, ali osećaj posle je divan. I da je ostalo samo još pušenje da ostavi.
I na kraju se zahvaljuje družini.
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 EmptyFri Feb 05, 2016 3:55 pm

Presladak je. cvetic
Ne znam hoce li moci da ostavi cigare.Nije to lako.Jedino da se prebaci na elektonske pa onda da ih ostavi u potpunosti.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo - Page 19 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... VII deo
Назад на врх 
Страна 19 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: