Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 12:58 am

Adminko, nismo mi zaboravile na to kako ti stojiš sa Stanislavom. Odgleda li ti to? Nema gifova.

Ili si ti već na Zlatiboru mislima?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:04 am

Jos ga je i zgazila kad je bezala od Selde. smeh

Da, Cansu, stvarno, sta bi sa Stanislavom? Pukla ljubav, a?
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:08 am

Da. Stvarno, em ga udara u ruku, em ga sve boli, em ga gazi... I kako da ozdravi. Neće par kapi pomoći da rane nestanu.

A ne znam. Ne spominje ga. Čudno. Sparks će pitati gdje su gifovi.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:20 am

Sram je bilo. Sva sreca da Caga ne glumi Buraka, inace bi mi vec bile na putu za Stambol da mu vidamo rane. smeh

Nesto je sumnjiva, a slabo se i pojavljuje ovde i najavljuje da je nece biti, kao ide na Zlatibor, sto posto je ispalila Sparks i ide sama da ganja Stanislava. E moja Sparks, samo ti sljokaj na ekskurziji, ne znas sta ti se radi iza ledja. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:26 am

Sva sreća. Da je Caga u pitanju, sad bismo već išle. smeh Vidiš da i Buraka branim, što bi tek da je Caga u pitanju. Vjerojatno napisala pjesmu, oplakivala njegovu bol i mackala ga tim smrdljivim, milovala... I sve da što prije prođe...

Vidiš. Dobro si ti rekla. Onda se sprema za Rusiju, kao neće je biti duže vrijeme, spominje skijanje, seriju kao ne gleda, uzbuđena je... Ili je njen Bond u pitanju.
Jadna Sparks.

Nemoj ti da muljaš i odeš u Istanbul vidati Cagi rane.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:36 am

Evet, canim, sve bih mu ja to isto radila, a ono posle je za +18. Znaci guranje ne dolazi u obzir. lol!

Necu, ne brini, bar ne dok ne dodje iz LA. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:42 am

Pa cenzura. Turcima je to poznato... smeh

Vidi je sad. Bez mene bi išla. Dobro, dobro. Tko zna, možda je pao sa skejta ili se ozlijedio u teretani, na košarci.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:46 am

Vidi se da gledam Turke. smeh

Necu, ne ganjam ga bez tebe. Vac nas vidim kao Cansu u teretani kad je ganjala Emira. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:50 am

Naravno. Jedino što gledam su Turci, provodim s njima dosta vremena. smeh

A, dobro. Mislim, morale bismo onda biti sportski aktivnije. Da ne bi bilo da smo lijene. Ne možeš toliko padati. Polomit ćeš se. Iako, Caga je kavalir.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:54 am

I ja. Kad na tvu vidim neki americki film i scenu seksa prosto se zacudim. A kod nas to bez problema prikazuju u sred dana.

Vala uopste ne bih trebala da glumim, zamisli trcis na traci i vidis ga, pa prosula bih se istog trenutka.
Ali moja taktika je birtija, nahvatati ga u pijamom stanju, sto je sigurno, sigurno je. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 1:59 am

Ista stvar.

Evo sam se zamislila. Pogled u stranu, gledam njega, traka ide, ja pljus. I još bih vjerojatno polomila ruku, izbila zube. A od Cage šipak.

Koja si ti taktičarka. Možeš pod ruku Sparks i Adminki. Ja jadna, ne znam koju taktiku.
A di ćeš ga nać sama u birtiji?
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 2:02 am

Hahaha koji smo baksuzi tako bi nam i bilo, jos nas Caga ne bi ni primetio.

Ne bih da zvucim kao Cansu, ali mislim da bi pracenje tu dosta pomoglo. smeh
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 2:05 am

Naravno. I ode on, a ja na bolovanje. A ja došla njega njegovati.

Dobro, Cansu. To i nije tako teško upratiti, ali bit će ti s njim netko. Pa ćeš i ti protiv menadžera pisati poruke, tweetove.

smeh



Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 2:10 am

Hahaha vec pocinjem da osecam blagu dozu animoziteta prema Enginu.
Tu taktiku moram malo bolje da razradim. smeh

Odoh na spavanje, canim.

Iyi geceler. <3
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 2:13 am

Eto, znala sam.

Vidiš da ti zato i pomažem. kisic

Idem i ja. Pogledaj u koji sat pišemo... Ako nas tko čita. smeh

Iyi geceler!
Назад на врх Go down
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 2:31 am

Za vašu informaciju, odgledala sam VMLJ do kraja i toliko je počeo Stanislav da mi nedostaje da sam morala opet ispočetka da izližem seriju, tako da sam sad na drugoj epizodi. lol!
Stvarno se osećam kao da sam na drogama, danju ga gledam, a noću sanjam i super funkcionišem. smeh
Na Zlatibor mislim i radujem se, ali Stanislavom sam opčinjena. I def. mi je Vlad njegova najdraža uloga. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Gifovi će vam stići kasnije, ima puno toga da se gifuje, ali hvala što mislite na mene. <3
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 2:59 am

Ne mogu nešto gifove ni sa jednog sajta da napravim, nigde mi ne priznaju url. placljivko
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Mrs BugeVuge
Bondarenkova nesuđena ljubav
Bondarenkova nesuđena ljubav
Mrs BugeVuge


Broj poruka : 15482
Datum upisa : 06.05.2015
Godina : 34

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 3:38 am

Ipak sam uspela.
Pa, evo ovi neka budu baš za Sparks, pošto znam koliko voli ovaj kraj.

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 LQRz42

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Dn-Vx6

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 AXSFNu

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 HN6yri

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 B4OVSp

A, ovo je već za mene, obožavam njegov osmeh. :cereeeeek: :cereeeeek: :cereeeeek:

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 SvXCbJ

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 2bwUUG

Sutra prelazim na materijale iz Moja majka je protiv. lol!
I stvarno grešite što nećete VMLJ da pogledate, bez obzira na jezik, čitam komentare i onih koji ne vole ruski da su uživali. A, ko i ne bi... :cereeeeek:
Назад на врх Go down
https://ezelvocemc.serbianforum.info
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 9:11 am

Gunaydin.

Adminko, ma kužim ja tebe. Samo ti doziraj Stanislava. Odgledaj sad sve jer kad odeš, nećeš baš moći gledati. I gifiraj slobodno. Evo ovo odijelo i mašna me podsjeća na Emirovo izdanje s modne revije. Tebe, Sara?

Ma kad smo mi vjerne Turcima. :cereeeeek:

Saro, što je ovo s rejtingom za subotu? Iako su sve serije po meni loše, ali ova naša ne stoji sjajno.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 9:13 am

Mnogo mi se svidjaju gifovi,Adminko. :cereeeeek:
I nemoj da ti je palo na pamet da ides u Rusiju bez mene.Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Lol2




Kakva je bila epizoda CK?
Ja sam sad na tabletu,pa mozda i mogu da pogledam epizodu ako mi drug dozvoli.Razredna mi je oduzela telefon. placljivko
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 9:17 am

Sparks, vidiš da mi mislimo na tebe.

Epizoda CK je bila dobra. Poprilično, ako izuzmeš neke likove koji su uvijek isti. Bilo je dosta lijepih, kratkih scena Asli i Buraka. Kraj je fantastičan jer Burak postavlja na mjesto Volkana.
Asli je bila malčice glupa, ali što se može. Neyse, sama ćeš to vidjeti.

Što napravi pa ti je oduzela telefon? Odakle joj pravo?


Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 9:27 am

Asli je uvek glupa.Nece se ona previse promeniti. :P

Ma,pre neko vece smo se igrali istine i izazova.Naravno,istine nema samo izazovi.I tu se svasta nesto izdogadjalo.Uvek jedan od nas sve to snima pa posle gledamo ko je sta radio.I upadne razredna u sobu dok mi gledamo sta sam ja snimala i oduzme mi telefon.Mojima je poslala poruku da mi je telefon oduzela zbog neprikladnog sadrzaja. lol!
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 9:29 am

Jao, jao.

A ništa onda. Sad budi bez mobitela.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 9:31 am

Barem imam tablet.Nema veze sto nije moj.

Sad cu da pustim CK.Nedostaje mi gledanje serija.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 EmptySun Oct 25, 2015 12:29 pm

Rejting zapravo nije nista mnogo gori nego prosle subote, samo je mesto na listi dosta nize. Ali je ipak rejting los i ako se ne poboljsa serija nece jos dugo trajti. Jedino ako se Kiraz Mevsimi uskoro zavrsi, posto su gledaoci isti. Njihov rejting je uzasan. Star je morao fa izabere koju setiju ce da zrtvuje i nazakost izabrali su ovu. Svi dani du im zauzeti a pocinje Veliki brat i za to im je najprikladnija subota. Cetvrtkom ce ici Kosem, a Cagina serija moze jedino utorkom, samo tada imaju seriju koja ima koliko toliko losiji rejting od ostalih pa je mozda prebace za kasnije.
Inace sve serije su subotom u problemu sa rentingom, vesti su gledanije.

Pa Stanislav je isto obucen kao Emir na reviji, ali me bas i ne podseca na njega s obzirom da je Emir Emir, a ovaj njihov Stanislav mi se ne svidja.

Sparks, svaja tebi cast kad stizes i da gledas seriju na ekskurziji, ja nisam stigla ni da spavam. Nisam spavaka sest noci.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 2 of 40Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: