Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo

Pricanje o Ezelu, vanvremenskoj ljubavi E&E, caskanje o AiM, komentarisanje MC i glavna okupacija zvana Stanislav BONDARENKO!!!
 
HomeLatest imagesРегиструј сеПриступи

 

 Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo

Go down 
4 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АуторПорука
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 12:13 am

Evo me.

Hvala na detaljnom prepričavanju. Slažem se sa svime.

Od Ganija sam i ja očekivala više, nekog negativca.

Volkan je i meni glumački najlošiji, ali odgovara mu ovakva faca.

Elcin mi je bila odlična danas, zapravo već par nastavaka vuče dobre poteze.

Za fragi me ovo zanimalo oko Nihata.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 12:15 am

Moguće da će reći Burak da idu na fakultet.

Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 12:17 am

Ja se uopće ne bunim na epizode, meni su zanimljive.

Mislim da će Basak stvarati probleme jer poznaje Asli. I uvijek može biti u njihovim očima i Asli špijun.

I da, izgleda da je vjenčanje u idućem nastavku.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 12:35 am

Da, Elcin vuce dobre poteze, sa njom do pre par epizoda nisam bila nacisto, da li je pozitivac ili negativac.

Nihat je u fragmanu rekao, dobio sam slike, znaci jos uvek su zajedno. Iz toga tumacim da zna vec neko vreme. On je pametan, unajmio je nekoga da prati Buraka, nije kao Selda rekao Halilu koji jede tortu umesto da prati.

Vencanje je definitivno u sledecoj, jos se snima 20.

U pravu si, Selda bi mogla u svojoj glavi da umisli da Asli ima veze sa Basak. Ili bi Basak mogla da namesti da to pomisle, ne prati Asli bez razloga. A mislim da bi ona mogla da bude karta na koju ce da igra da bi se priblizila Volkanu.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 12:41 am

Pitam se kako je Emel pocela da sumnja, posto je pitala da li Burak zna za poslasticarnicu. Ja mislim da ce pre Burak uspeti da ubedi Emel da ne bude pritiv njihove veze nego Asli. Ako vidi koliko Burak voli Asli mozda ih i podrzi.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 8:46 am

Elcin je poštena. Trudi se, i baš mi se čini da je pozitivan lik.

Da, to sam i shvatila, čekala sam da ti potvrdiš. U ruci ima slike od prije koje epizode.
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 12074484_1659580704326319_8416420137185158126_n

Sad, kad ih je dao pratiti? Prije ili poslije onoga da Asli i Burak idu na fakultet?
Svakako da je pametniji od žene.

Basak mi je neobjašnjiva zasad. I ne znam tko stoji iza nje.

Ne znam, i meni je čudno. Možda joj je netko natuknuo.
I ja mislim. Burak je taj koji sve sređuje.





Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 8:47 am

Rejting ni dalje nije nešto. Šteta.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 8:53 am

Ja otkako gledam serije poznajem tri istanbulska fakulteta i oni se izmjenjuju.

1. Bilgi Üniversitesi
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Bilgi-universitesi-e94ab6da_420x280

AFK prve epizode i Delibal

2. Beykent Üniversitesi

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Beykent-universitesi

AFK i GH

3. Kemerburgaz Üniversitesi

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Istanbul-kemerburgaz-universitesi-3f464c

Medcezir i CK
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 8:58 am

Evo za doručak tko što hoće. Turci su velikodušni.


Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:00 am

I danas su napokon izbori u Turskoj.

Otprilike sam jednako upućena u turske izbore kao i hrvatske koji su idući tjedan.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:27 am

Zavrsila sam i ja epizodu.Mislim da ce sledeca biti jos bolja nego ova.
Konacno se desava nesto zanimljivo. :)
I primetila sam da Cagla uglavnom nosi samo jednu mindjusu.Tako i u drugim serijama nose.Verovatno neki novi trend. :P

Poznati su i meni ti fakulteti,narocito prvi i treci.

Bolje da ne otvaram ovaj snimak sa hranom,dovoljno mi je sto sam videla Halila kako jede tortu. lol!


Videla sam na hr forumu ima neka tema o izborima i strankama.Nisam upucena u politiku na nasem prostoru.Cak i izbegavam da citam takve vesti,samo se iznerviram.



Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:35 am

Meni je serija zanimljiva. Onako, mozak na pašu.

Meni je općenito u ovoj seriji više-manje dobro stilski odrađeno. Mladenački, moderno. Od nakita, odjeće, cipela. Osim što Volkanu bi bolje da su hlače malo dulje sad kad nije vruće. Vidi se razlika u slojevima, ali sve je sa stilom.

Meni eto sva tri. :cereeeeek:

Dobro, nemoj onda. Ne želim biti kriva za tvoju prehranu. :)

Ma kažem samo da gdje god se okrenem samo se o izborima priča.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:36 am

Upalila sam Star, da čujem reportažu. Ako bude uskoro.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:43 am

Lepo ih sve oblace.A i sve im lepo stoji.To za Caglu sam primetila jer sam i ja nosila jednu mindjusu pre 5 godina.To tad nije bilo in pa sam izgledala cudno.

Ne smem da upalim Star.Vec treba da se pripremam za ucenje.
Ali,prvo da proverim Stanislava. :cereeeeek:
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:44 am

Ajde, ajde. Virini na Stanislava i pravac učenje.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:50 am

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 12093824_535068266667037_80461281_n
Evo ga.Izgleda da je bio u Feodsiyi sa jednom zenom koja ima veze sa njegovim filmom.Ovu sliku je ona napravila.Moze majka da mu bude i tako treba i da ostane. lol!

Mislim da mi je jos rano za ucenje. facepalm
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:51 am

Ako ti je rano onda uživaj još.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 9:53 am

Ma kakvi rano,imam jos sat vremena da zavrsim sve to. rolleyes
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 10:01 am

Pogledala sam reportažu.

Yusuf ima ovratnik. Saro, ako budeš imala link, kaži što je sve govorio on.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 2:30 pm

Pogledala sam snimak. Tačno sam znala da te interesuje šta on priča, zato sam pažljivo slušala i trudila se da zapamtim.

Da, nosi kragnu, povredio je vrat na noćnm snimanju. Zadovoljan je scenariom, i on nestrpljivo čeka da dobije scenario da vidi šta će biti u svakoj sledećoj epizodi. Niko ne veruje, ali ni oni stvarno ne znaju šta će biti dok ne dobiju scenario. To je sve što je rekao.

Rejting je opet u blagom padu. Bilo bi dobro kada bi se rejting popeo samo na 4. Ovo nije visokobudžetna serija i sa tim rejtingom može da ide do kraja sezone, a da se isplati. Kada prođu izbori i ako se završi KM, što mislim da će brzo, jer im je rejting jako loš, moglo bi da dođe do rasta rejtinga. E sad pitanje je koliko će kanal biti strpljiv.

Ova slika koju je Nihat gledao je kada je Asli isla da polaže ispit za fakultet, tako da izgleda zna od tada. Dobro je što joj je ipak dao stipendiju.

Ja inače ne doručkujem, ali kad vidim doručke u serijama odmah ogladnim. Turci definitivno imaju najbolji i najraznovrsniji doručak.

Danas su izbori, idu mi više na živce, svi pričaju samo o tome, tw mi je postao dosadan. A znamo ko će na kraju pobediti. Ni naši izbori me ne nerviraju toliko pošto ne gledam tv.

Meni je ova serija zanimljiva i nemam nekih zamerki, zato što ne očekujem puno. Prva epizoda je bila puna klišea i sasvim jasno stavila do znanja onima koji su počeli da je gledaju šta ih dalje očekuje. Nisu prvih deset epizoda prikazivali umetničko delo, a posle toga prešli u drugi žanr, već su sve vreme dosledni sebi.
Scenaristkinja Asli Zengin je pisala Kiraz Mevsimi, Romantik komedi 1 i 2, prema tome od nje više od ovoga i ne može da se očekuje. Ali sa 15 epizodom je napravila veliku grešku, u celoj epizodi je bila samo jedna AsBur scena i to na kraju i tu je rejting počeo da pada. Ljudi gledaju seriju zbog njih dvoje. A to se nekako poklopilo sa promenom dana.
Назад на врх Go down
Poncha
Caginica
Caginica
Poncha


Broj poruka : 18657
Datum upisa : 08.05.2015

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 3:02 pm

Ma kako si samo znala što će me zanimati. kisic Cok sagol!
Zanima me što on kaže, drugi ne, pogotovo kad sam shvatila da priča o nesreći. A noćno snimanje je bilo što. Tuča sumnjam da je jer je bila prije. Može biti ono kad su bili u šumi ili nešto iz najnovijeg nastavka.

Ja im vjerujem da ne znaju kad znamo kako scenarij ide od tjedna do tjedna.

Vidjela sam da se oni još i dobro drže s obzirom na ostale. Ja mislim da imaju stalan broj gledatelja.
Mislim da će kanal biti strpljiv još uvijek. Mislim da inače subotom ne kotiraju ovakve serije. To je dan za mladost, izlaske, a nekako ciljana grupa ove serije i jesu mlađi.

Ja volim doručkovati, ali nekad jednostavno ne stignem sve. Ovako obilato kao Turci nikad, ali mi od ovih svih ponuđenih njihov najbolji jer je raznovrstan. Volim sve (ili skoro sve) što imaju u ponudi. Kod Rusa bi npr. ostala gladna.
Ogladnim kad ih gledam. Pogotovo ako jedu i uživaju u hrani.
Ovi u CK jedu samo zelenjavu. Mislim da se tu ne bih najela.

Svi na društvenim mrežama samo o izborima. U Hrvatskoj isto tako. (Ja sam rekla da bih najviše vjerovala nekom tko kaže da neće napraviti ništa.) Odatle moja rečenica.
Ni ja ne gledam TV.
Ali valjda će danas to biti to s izborima.

Upravo tako. Ja za seriju nemam skoro pa nijednu zamjerku. Ono što je dosadno gledam, ali ne gledam... Nije znanstvena fantastika, nije remek djelo kao Ezel, ali je serija gdje ima kemije i par simpatičnih likova i mnoštvo karikaturiranih. Tipična neka sapunjara.
Jedino gluma nekih likova nije na nivou, ali mi ne smeta za gledanje serije. Simpatičnost sve izvlači.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 3:10 pm

CK je simpaticna serija i glumci su slatki.Verovatno ni u Turskoj nisu odusevljeni serijom ali serija je dobra za ubijanje dosade i za izgovor za (ne)učenje. lol!

Turci imaju odlicnu hranu.Podje mi voda na usta kad prikazu njihove slatkise. cvetic

Nema nista da se gleda na televiziji.Dosadni su sa rijalitima i prikazivanjem premijera. rolleyes
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 3:54 pm

Verovatno nesto iz novijeg nastavka, posto ce verovatno dok ne skine kragnu nositi rolke i salove. Prvo sam pomislila da je mozda na casovima plesa, ali rekao je da su snimali napolju.

Pa ne znaju, to svi glumci kazu. Ne mogu ni da znaju kad se scenario pise samo jednu ili dve epizode unapred. Oni sad snimaju 20. i pitanje je da li su dobili scenario i za 21.

Pa kazem, dobro se drze, da nisu sve ove vesti toliko gledane, bili bi na 6. mestu. Problem je sto KM i CK imaju istu ciljnu grupu, to je i unistilo KM. Kazem, tesi me jedino to sto nije visokobudzetna serija, glumci su nova lica, nema glumaca koji uzimaju po 30, 40 hiljada evra po epizodi pa mislim da bi i sa ovim rejtingom mogla da bude isplativa, mada nikad se ne zna.

Na drustvenim mrezama sam povezana samo sa Turcima, mada znam da su izbori u Hrvatskoj i po nasim novinama i po tome sto sam u kontaktu sa ljudima iz Hrvatske.

Ma tipicna bajka, prica o princu i Pepeljugi. Jedina prica u seriji he njihova. Osim Ede i Sinana svi likovi se bave njima.

Sad sam citala DF forum, tamo su misljenja da bi Nihat mogao da ucenjuje Buraka da ce Asli oduzeti stipendiju ako ne prekinu vezu. Zvuci logicno. Nihat od pocetka zna, medjutim smiruje Seldu, kaze joj da ne napada Buraka, sa Asli je ljubazan, daje joj stipendiju. Ako u medjuvremenu nekim cudom nije doziveo prosvetljenje i shvati da bi Burakova sreca trebala da mu bude na prvom mestu, u sta sumnjam, jer je svojim izjavama dao signal da mu je vazna drustvena lestvica, pre mi je logicno da ucenjuje Buraka ili Asli, nego da ih podrzi. Mislim da pokusava sve to tiho da sredi da Selda ne sazna, jer zna da bi izbio treci svetski rat.
Назад на врх Go down
Sara Ulusoy
Bihterica
Bihterica
Sara Ulusoy


Broj poruka : 11483
Datum upisa : 14.05.2015
Godina : 40

Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 3:56 pm

Na nasoj televiziji stvarno nema sta da se gleda. Kao sto kazes, Sparks, ili rijalitiji u kojima su ucesnici najprizemniji sloj ljudskog drustva ili premijer u odnosu na koga je meni licno cak i Berrak super simpaticna.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 EmptySun Nov 01, 2015 4:18 pm

Ovo za Nihata i stipendiju je sasvim moguce.
Onda ili bi Burak stvarno morao da raskine sa Asli ili da prevari Nihata i kaze da su kao raskinuli.Mada tu su i Gani i Cagla i oni ce sigurno napraviti haos.Tako da je raskid neizbezan.
Zanima me kako ce Emel reagovati.Najverovatnije ce se protiviti toj vezi. rolleyes

u odnosu na koga je meni licno cak i Berrak super simpaticna. ::
Dobro si rekla. kafa
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty
ПорукаНаслов: Re: Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo   Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo - Page 21 Empty

Назад на врх Go down
 
Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IV deo
Назад на врх 
Страна 21 of 40Иди на страну : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... IX deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... X deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi...
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... II deo
» Ašikovanje tragičnih i neponovljivih ljubavi... III deo

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Tragicne vanvremenske ljubavi-MC drustvo :: Sve i svašta na jednom mestu-
Скочи на: